Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> Ventoux 2005 : Résultats du Master

ClassNomPrénomCatCl.catTemps
1 PAURIOL REMI ElitH 1 5:22:32
2 ROUX MICHEL E 1 5:25:33
3 CHORIER JULIEN C 1 5:26:08
4 DULAURENT OLIVIER D 1 5:26:49
5 HERBAUT VINCENT ElitH 2 5:27:19
6 CHEYLAN STEPHANE D 2 5:32:30
7 DE VRIEZE DITER C 2 5:32:30
8 CARRIERO RICHARD D 3 5:32:31
9 YARDLEY MARTIN E 2 5:32:35
10 SARLIN JEAN NOEL D 4 5:32:37
11 PERZO CLAUDE E 3 5:33:28
12 GERFEU NICOLAS D 5 5:33:28
13 COLIN FRANCOIS E 4 5:33:39
14 SABARY ROBERT F 1 5:33:49
15 FERNANDEZ CYRIL C 3 5:31:11
16 DORFMAN XAVIER D 6 5:35:02
17 LAINE CHRISTOPHE D 7 5:36:18
18 GOMEZ GILBERT E 5 5:40:25
19 JONES NATHAN C 4 5:40:26
20 COLLARD CHRISTOPHE E 6 5:40:42
21 SERRET LUDOVIC D 8 5:41:14
22 VILLETTE MANUEL D 9 5:41:14
23 VINCENDET ERIC E 7 5:41:15
24 VAN ISTERDAEL RIK C 5 5:41:16
25 VAN IMPE PETER E 8 5:41:16
26 NOLLA FREDERIC E 9 5:41:18
27 FABRE RAYMOND E 10 5:42:53
28 JOUAN FREDERICK C 6 5:47:45
29 WOUTERS BERT E 11 5:48:21
30 COMBES JEAN MARC E 12 5:48:48
31 DEMOULIN NICOLAS D 10 5:49:52
32 BARLE FLORENT C 7 5:50:35
33 YOUNG CHRIS E 13 5:50:35
34 DE LOOR LUC E 14 5:51:04
35 ROULLAND BENOIT D 11 5:51:33
36 ROEGIERS JOHAN E 15 5:51:39
37 AZVAREZ PUYEO JUAN BAUTISTA D 12 5:51:42
38 EDOUARD MICHAEL C 8 5:52:36
39 MONOT PIERRE C 9 5:52:36
40 KIPLING MATT C 10 5:52:37
41 LETE EIZAGUIRRE ENRIKE F 2 5:52:42
42 AITOR ALZA KAMPANDEGI E 16 5:52:43
43 BABYTCHEFF MARTIAL E 17 5:52:55
44 VAN IMPE GUNTER D 13 5:52:56
45 NUSS ALEXANDRE D 14 5:52:59
46 MARAGA CLAUDE E 18 5:53:06
47 PALLAY HUGO C 11 5:53:21
48 CHAVET PATRICK E 19 5:53:48
49 BESSY THIERRY D 15 5:54:31
50 COSTET FREDERIC D 16 5:54:34
51 CAUCHEPIN VINCENT C 12 5:54:39
52 BOMEL FRANCOIS D 17 5:55:46
53 BORDIN MATTHIEU C 13 5:55:49
54 DUGUID DANIEL C 14 5:56:05
55 WILLEMS LUC D 18 5:56:33
56 VAN DEN HEUVEL SERGE D 19 5:56:36
57 NAVARRO SERGE E 20 5:57:23
58 JANSSENS FREDERIC D 20 5:58:54
59 CHATILLON HERVE D 21 5:58:55
60 ARTHAUD STEPHANE C 15 5:58:56
61 HOLLANDS PETER D 22 6:01:20
62 JANDARD NICOLAS C 16 6:01:46
63 LEUCKX MARC E 21 6:01:47
64 RENAUD JEAN PIERRE D 23 6:02:09
65 HENON GUY F 3 6:02:12
66 DERNIERE MINUTE x J 1 x
67 BARD DOMINIQUE I 1 6:04:05
68 LAMONTAGNE PIERRE MARC E 22 6:04:10
69 SOTO PATRICK E 23 6:04:11
70 SAUNIER DANIEL G 1 6:04:12
71 GRELIER JEAN-PHILIPPE E 24 6:04:24
72 MARTINEAU ERIC D 24 6:04:25
73 VAN DEN BROEK MARC E 25 6:04:26
74 GOLDSMITH ALAN E 26 6:04:28
75 ATANASOOV PETKO C 17 6:05:33
76 PATUEL IAN E 27 6:06:01
77 THIRY FREDERIC D 25 6:06:03
78 FISTAHL JULIEN D 26 6:06:04
79 MENDEZ-NAVARRO STEPHANE D 27 6:06:21
80 HATILIP WILLIAM D 28 6:08:25
81 PETERS JIM D 29 6:08:52
82 EDMUNDS BRAOLEY C 18 6:08:52
83 BOUCHOT JEROME C 19 6:08:55
84 MILLO JEAN PIERRE E 28 6:09:12
85 DE MEESTER NICO D 30 6:09:16
86 BOURILLON ERIC D 31 6:09:17
87 THEIS JORG D 32 6:09:17
88 PORRE JEAN-MICHEL E 29 6:09:17
89 GILLES PATRICK D 33 6:09:19
90 HURTER JEAN-MICHEL F 4 6:09:20
91 TEXIER MARILYNE AB 1 6:09:32
92 DURANTON ERIC E 30 6:09:35
93 PERRA HENRI E 31 6:09:37
94 ADAMO ERIC F 5 6:11:00
95 ESPOSITO EMMANUEL D 34 6:11:05
96 BOREL THIERRY E 32 6:11:05
97 BUCHILLET J.PAUL E 33 6:11:46
98 FORT PATRICE F 6 6:11:49
99 NICOLAS SERGE D 35 6:12:36
100 LONFAT ROMAIN C 20 6:12:36
101 ROBIN JACKIE F 7 6:12:37
102 FOULOUNOUX THIERRY E 34 6:13:40
103 VAN HOUSELT DIK E 35 6:13:40
104 DESAEGER CHRISTIAN D 36 6:14:40
105 BARTEAU GREGORY C 21 6:15:13
106 ABEL JEAN PHILIPPE E 36 6:17:57
107 PACHOT J.PHILIPPE E 37 6:18:00
108 COTE SERGE F 8 6:18:40
109 ENTWISTLE CRAIG D 37 6:19:30
110 MARTIN DAVID J 2 6:19:33
111 POULIQUEN ERWAN D 38 6:19:35
112 AIME PHILIPPE E 38 6:19:39
113 D AMBROSI STEPHANE D 39 6:19:43
114 BOYER CLAUDE F 9 6:19:44
115 VENNEVAULT ALEX E 39 6:19:55
116 ARNAUD CHRISTOPHE D 40 6:19:55
117 POUYADOU ROBERT F 10 6:19:55
118 PICAUD CHRISTIAN E 40 6:19:56
119 CRESPY BRUNO D 41 6:19:57
120 DERNIERE MINUTE x J 3 x
121 CHAUSSADAS DAVID C 22 6:20:39
122 GEERS KRIS D 42 6:21:30
123 CARLE JULIEN C 23 6:22:53
124 VERMEIREN HENDRIK F 11 6:24:36
125 VINIT ANDRE E 41 6:24:37
126 PLATTEAUX ARIE F 12 6:24:38
127 PASTOR JOSE LUIS C 24 6:25:32
128 FOURNIER JEROME E 42 6:25:56
129 PACHOT STEPHANE E 43 6:26:52
130 TOURNIER JANY D 43 6:27:33
131 VAN DER MEI JAAP E 44 6:27:47
132 BLES FRANK E 45 6:27:48
133 BREILLY MARC ANTOINE D 44 6:28:03
134 SCALES RICHARD D 45 6:28:06
135 BEAUFILS CHRISTOPHE D 46 6:28:08
136 COUDERETTE THIERRY-PIERRE E 46 6:28:11
137 MONZIER ANA A 1 6:29:15
138 DE LEEUW BERT E 47 6:30:02
139 BOURCIER JEAN-MICHEL D 47 6:30:21
140 CLEYET MAREL ERNEST E 48 6:30:22
141 SMITH RAYMOND F 13 6:30:22
142 GEAY PHILIPPE E 49 6:30:22
143 COULAUD BRUNO D 48 6:30:22
144 BILLOT MICHEL F 14 6:30:23
145 GESTRAUD JACQUES G 2 6:30:23
146 ROUQUETTE J.LOUIS F 15 6:30:24
147 MAILLOT PIERRE E 50 6:30:25
148 CHARLES CEDRIC D 49 6:30:25
149 LEMARTINEL MICKAEL C 25 6:32:01
150 CARLE ERIC D 50 6:32:14
151 W44 x ElitH 3 6:32:54
152 VALLES JEAN E 51 6:33:13
153 LUBESPERE J.FRANCOIS E 52 6:33:14
154 FERRER ALAIN F 16 6:33:48
155 HAYCRAFT MARK E 53 6:34:23
156 CARO NICOLAS E 54 6:34:50
157 MORGAN ANDREW D 51 6:35:34
158 SEVENOIS WIM E 55 6:35:41
159 DAVID PATRICK E 56 6:35:45
160 CLEMENT LAURENT D 52 6:35:46
161 LAVILLE PHILIPPE E 57 6:35:46
162 CERCLIER THIERRY E 58 6:35:46
163 ALBOUSSIERE JEAN F 17 6:35:46
164 DELAGRANGE ANTOINE F 18 6:35:47
165 VILLENEUVE DANIEL E 59 6:35:48
166 BERT CHRISTOPHE D 53 6:35:49
167 VAN MIEGHEN JAN E 60 6:36:36
168 WILLEMS DIRK D 54 6:36:36
169 SILVESTRE REMI E 61 6:36:37
170 BLASCO GIUSEPPE E 62 6:37:12
171 HANSEN JAKOB D 55 6:37:43
172 AGGER ANDREAS D 56 6:37:43
173 PERRIN JEAN F 19 6:37:48
174 DE VILIERS JONATHAN D 57 6:37:51
175 MASSON GAETAN C 26 6:38:43
176 ANDRE DIDIER D 58 6:39:20
177 BENTIVEGNA DIDIER E 63 6:39:24
178 DAM JEROEN D 59 6:39:32
179 LE CAM RENE F 20 6:40:06
180 DESCHAMP OLIVIER E 64 6:40:20
181 MAINARD DIDIER D 60 6:41:04
182 VACORET FREDERIC E 65 6:41:05
183 NOPPEN LEO G 3 6:41:08
184 VERSTOCKEN TOM C 27 6:41:27
185 LEFEBVRE RAYMOND F 21 6:42:04
186 BECKERS JOHAS E 66 6:42:06
187 MOORS FONS G 4 6:42:07
188 MAC MANUS JAMES E 67 6:42:14
189 TEPPA OLIVIER C 28 6:42:37
190 LOPEZ RAFAEL F 22 6:43:13
191 RAFFIN DIDIER F 23 6:43:13
192 KUEHN OLAF E 68 6:43:13
193 VANNIJVEL JOS E 69 6:43:14
194 COLAUTTI LOUIS F 24 6:43:14
195 DE POTTER LAURENT D 61 6:43:15
196 TRAUTMANN JACQUES E 70 6:43:15
197 LHARDY MICHEL F 25 6:43:16
198 DESPLANCHES FREDERIC D 62 6:43:37
199 PARIS DAVID D 63 6:43:51
200 ROBERT GILLES E 71 6:44:04
201 FOYOT J.LOUIS F 26 6:44:05
202 GUELTON LAURENT E 72 6:44:07
203 HUGER BRUNO E 73 6:44:08
204 PETREMENT PHILIPPE D 64 6:44:14
205 FEBRIER PATRICK E 74 6:44:20
206 THOMSON EVENCE F 27 6:44:33
207 TRIOLO PHILIPPE E 75 6:45:04
208 THOMAS THIERRY D 65 6:45:05
209 MARCONNET PATRICE D 66 6:45:06
210 CALLAGLO ADRIALO D 67 6:45:07
211 TARDY JEAN LUC E 76 6:46:43
212 DARDENNES BERNARD E 77 6:46:47
213 MORY SILVERE E 78 6:46:57
214 BENISTANT DANIEL D 68 6:47:03
215 DERNIERE MINUTE x J 4 x
216 MONNIER DIDIER D 69 6:47:18
217 RUSSIAS JACQUES G 5 6:47:19
218 VAN CAPPELLE JAN F 28 6:47:19
219 ECHALLIER FABRICE D 70 6:47:31
220 RAVIER MICHEL D 71 6:47:34
221 BOURILLON CYRILLE C 29 6:47:42
222 EVANS MALCOLM G 6 6:47:59
223 VAN ROYEN CHARLES E 79 6:48:14
224 CANNAERT TONY E 80 6:49:24
225 DINSMORE BRUCE D 72 6:49:37
226 DELFAU ROBERT F 29 6:46:34
227 CORVINO GERARD E 81 6:49:57
228 THOMASSON CHRISTOPHE D 73 6:50:04
229 TABOURIECH MICHEL D 74 6:50:10
230 HEINEN OBBE D 75 6:50:11
231 FRANCK THIERRY E 82 6:50:30
232 COLOMBIER DAVID D 76 6:50:33
233 ZANI PAOLO E 83 6:51:00
234 ASKEW DUNCAN D 77 6:51:00
235 BELLUT MAXIME E 84 6:51:02
236 MEDRI MAURIZIO E 85 6:51:03
237 HOSTYN JOSE D 78 6:51:33
238 LEBRAY DAVID D 79 6:51:42
239 GIRAUD ERIC E 86 6:51:46
240 TASD HOMME JEAN LOUIS E 87 6:52:00
241 FOURNIER JEAN FRANCOIS D 80 6:53:09
242 ADRIAENS ETIENNE F 30 6:53:10
243 BARRETO FRANCISCO E 88 6:53:31
244 DANIEL J.LUC F 31 6:53:55
245 EKINDJIAN STEPHANE D 81 6:55:09
246 WELLENS BERT D 82 6:55:17
247 ESCURIOLA BRUNO E 89 6:55:19
248 CHANUT CHRISTOPHE D 83 6:55:31
249 RINDT MARCEL E 90 6:55:39
250 LE BAS MICKAEL D 84 6:55:47
251 BAUMET NICOLAS C 30 6:57:31
252 LORY MICHEL E 91 6:57:38
253 LUCAS PASCAL E 92 6:57:40
254 VALENTIN BENOIT C 31 6:58:47
255 BERGER PIETER E 93 6:58:48
256 GOULD JEFFREY D 85 6:59:16
257 CREUZENET SERGE D 86 7:00:02
258 SILLARD LAURENT E 94 7:00:06
259 LONGIN RENE F 32 7:00:15
260 CHASSARA FRANCOIS E 95 7:00:15
261 MARTINELLI LAURENT D 87 7:00:18
262 CHIDLEY WILLIAM D 88 7:00:29
263 VAN OUTHEUSDEN IVO E 96 7:00:53
264 HEMMERYCKX JOHNNY E 97 7:01:03
265 ANTON LAURENT E 98 7:01:05
266 DERAIN DOMINIQUE F 33 7:01:31
267 MARTIN GAINLET OLIVIER D 89 7:01:33
268 LESAGE PHILIPPE E 99 7:02:30
269 SORRENTINO MARIO F 34 7:02:41
270 ROSSO JEAN PIERRE G 7 7:02:46
271 DE PETTER GEERT E 100 7:02:58
272 BREUGELMANS IVO F 35 7:03:03
273 HEIJSTER PETER F 36 7:03:04
274 GACHET GILLES D 90 7:03:06
275 CHRIST REYNALD E 101 7:03:14
276 NICOLAS JEAN MARIE E 102 7:03:32
277 FOUR JEAN NOEL ElitH 4 7:03:35
278 ROUX JEAN MARC ElitH 5 7:03:36
279 PARROT YVES D 91 7:03:37
280 STATEMA REINIER E 103 7:04:02
281 BENOIT PATRICK F 37 7:05:05
282 HOMS EVELYNE AB 2 7:05:27
283 MURER J.PAUL F 38 7:05:28
284 FERRETTI MARC E 104 7:05:36
285 CASADO ERIC D 92 7:05:49
286 DIJKHUIZEN JASPER E 105 7:05:52
287 DUMENIL PHILIPPE E 106 7:05:54
288 REYNAUD STEPHANE D 93 7:06:05
289 ABBRUZZESE JEAN E 107 7:06:10
290 CHANAVAS LAURENT D 94 7:06:31
291 GOEGAN PIERRE F 39 7:07:11
292 ROUSSEL JEAN LUC E 108 7:07:16
293 DE VLEESCHOUWER DANNY E 109 7:08:33
294 ROUF GERARD E 110 7:08:40
295 PETIT SEBASTIEN C 32 7:08:41
296 DEVISSI JEAN JACQUES D 95 7:08:41
297 HONEGGER PHILIPPE D 96 7:08:43
298 DEMEUSY JACQUES F 40 7:08:43
299 CORONADO JEAN PIERRE E 111 7:08:44
300 JEAN DIDIER D 97 7:08:45
301 LAUERMAN PETER JEROME E 112 7:09:10
302 FOULARD DIDIER E 113 7:09:11
303 COTTAREL DENIS D 98 7:09:38
304 HABONNEAU STEPHANE D 99 7:09:52
305 GINER ROBERT F 41 7:09:54
306 GUIGON ANDRE F 42 7:09:55
307 CUCCIA SERGE E 114 7:10:39
308 GOMEZ BRUNO D 100 7:10:59
309 AUGUSTIJN JAAP E 115 7:11:00
310 DE VLEESCHHOUWER MARC F 43 7:12:00
311 HOULISTON MARK E 116 7:12:27
312 NEVENS GUY E 117 7:13:20
313 CARRERE JEAN CLAUDE F 44 7:13:21
314 PETHOUD CHRISTOPHE D 101 7:14:31
315 CHAPON GERARD E 118 7:14:45
316 HERMAND PIERRE G 8 7:14:46
317 DICKHOUT JAN F 45 7:15:24
318 GERARDS MARCEL F 46 7:15:24
319 VERHEUL DIEDERIK E 119 7:15:30
320 ROUILLER SAMUEL C 33 7:15:34
321 GOURDY FRANCK D 102 7:15:58
322 MONNISSEN GUY D 103 7:16:09
323 CLAUDE GILLES E 120 7:16:14
324 PAGAT CHRISTOPHE E 121 7:16:29
325 SLACHMUYLDERS PHILIPPE E 122 7:16:36
326 PAGET FRANCK I 2 7:16:46
327 GINER GILLES D 104 7:16:47
328 SANCHEZ GERARD D 105 7:13:54
329 DERNIERE MINUTE x J 5 x
330 AYROLE NICOLAS C 34 7:17:15
331 DELPIERRE CHRISTIAN F 47 7:17:34
332 FISCHER JURGEN F 48 7:17:36
333 FURNIERE MARMIX F 49 7:18:40
334 DRUON MARC E 123 7:19:17
335 ROGIERS ALAIN E 124 7:19:19
336 NOSTRON PIERRE E 125 7:20:02
337 GRECO MICHEL E 126 7:20:35
338 WOLFS KEVIN D 106 7:20:55
339 MURRAY ISAAC D 107 7:21:01
340 ANGST JEAN MARC E 127 7:21:13
341 SIMONNET BRICE D 108 7:21:14
342 BORCY DIDIER E 128 7:21:15
343 SIQUIER JEROME E 129 7:21:15
344 FARRIOL ALMIRALL RICARD D 109 7:21:16
345 COSTA XAVIER D 110 7:21:17
346 TRABAL ROMA LLORENZ D 111 7:21:17
347 HOMS ALAIN E 130 7:21:17
348 AUBERT JEROME D 112 7:21:17
349 CALISSANO SERGE D 113 7:21:54
350 DIVERS JON D 114 7:22:01
351 BALEIRA ROGERIO F 50 7:22:25
352 RIGHINI ROBERTO F 51 7:22:25
353 ROWE ALEXANDER C 35 7:22:29
354 REYNOLDS HANNAH A 2 7:22:29
355 DERRIEN GERARD F 52 7:23:36
356 RICHECOEUR ALEXANDRE D 115 7:23:48
357 OVIES MANUEL E 131 7:23:48
358 BOURREAU JACQUES E 132 7:23:51
359 BETHELL BRIAN E 133 7:24:34
360 VERZEROLI ALAIN E 134 7:24:35
361 BONIFAY JEAN LOUIS D 116 7:25:45
362 PARRY DAVID G 9 7:26:19
363 VERNATON RENE G 10 7:26:21
364 JOBLOT LAURENT D 117 7:26:33
365 DEMARQUET MICHEL F 53 7:26:39
366 BERTET ALAIN F 54 7:26:48
367 CHAUNY ALEXANDRE C 36 7:26:49
368 BAINES RICHARD D 118 7:27:55
369 VAN DER ZIJDE LEN E 135 7:28:15
370 VERWEIJMEREN DONALD E 136 7:28:16
371 TOCZE LAURENT D 119 7:28:16
372 BARRAU STEPHANE C 37 7:28:20
373 GRANLUND FREDERIK D 120 7:28:21
374 VALIENTE JEAN CLAUDE E 137 7:28:23
375 TARTELIN LIONEL E 138 7:28:39
376 BIHR NOEL F 55 7:29:00
377 PARRA DIDIER E 139 7:29:09
378 ANDRE JEAN MARC F 56 7:29:11
379 BRIOT JEAN-PAUL E 140 7:29:23
380 PIETRENKO HELENE A 3 7:29:44
381 LEENAERS HENK E 141 7:31:31
382 SAURET JACQUES F 57 7:31:54
383 KAZANDJIAN RICHARD E 142 7:31:56
384 EHALT PIERRE F 58 7:32:27
385 GIACOMIN CARLO F 59 7:32:33
386 PIEDFORT J.LUC F 60 7:32:39
387 ALBERT DANIEL F 61 7:32:55
388 PATTYN FRANCOIS E 143 7:33:30
389 GAILLARD SOPHIE A 4 7:33:41
390 SINI J.MARIE G 11 7:33:42
391 CANGINI ROBERTA D 121 7:34:31
392 CYBULA MANUEL C 38 7:34:33
393 LHOSTE SERGE E 144 7:34:33
394 CHASTELAS GASTON G 12 7:36:08
395 DE WITTE GABY E 145 7:36:08
396 CLERC DANIEL F 62 7:36:43
397 SCHUMACHER GEORG E 146 7:36:43
398 LIEBAUT JEAN PIERRE G 13 7:37:41
399 CROCKFORD MICHEAL E 147 7:38:15
400 TEROL MICHEL E 148 7:38:23
401 THEIN ALAIN E 149 7:38:24
402 MASTERS JON E 150 7:39:18
403 BURGER SJORS F 63 7:39:33
404 GOEDENDORP HARRY F 64 7:39:34
405 PARRAYON J.PIERRE F 65 7:39:35
406 BOUABDALLAH NABIL D 122 7:40:18
407 GRITTI SERGE E 151 7:40:19
408 STEELE DAVID E 152 7:40:35
409 HALE CHRIS D 123 7:40:35
410 MANTOVANI BRUNO E 153 7:40:37
411 CORNEZ PHILIPPE E 154 7:40:37
412 COKELAERE JOHAN D 124 7:41:38
413 VANSPRINGEL JOSEPH E 155 7:42:17
414 HUGON PHILIPPE E 156 7:42:18
415 DUYN HENRY E 157 7:42:22
416 VAN HOEK EDO E 158 7:43:23
417 LEMERLE LAURENT C 39 7:43:23
418 MELLET MARC G 14 7:43:24
419 CAUCHOIS SERGE G 15 7:44:04
420 VAN ONGEVAL LUC F 66 7:44:05
421 BALAUD ALAIN F 67 7:44:15
422 HOBBS LIONEL F 68 7:44:16
423 NEILD JEAN MARC F 69 7:44:17
424 SIMONEAU ALAIN F 70 7:44:23
425 VINCENT JEAN G 16 7:45:09
426 TABARET DOMINIQUE F 71 7:45:10
427 PASCUAL MONTO MARIO D 125 7:45:11
428 BOLLELLA GREG F 72 7:45:26
429 SUESCUN JACKIE G 17 7:46:15
430 BRILLARD LAURENT E 159 7:46:17
431 LEROUGE J.FRANCOIS F 73 7:46:18
432 COCHEREAU YVES E 160 7:46:44
433 CAMAU OLIVIER D 126 7:46:46
434 PRUIJSEN ROLF D 127 7:46:48
435 TOURLAND ALAIN F 74 7:46:52
436 POTIER GILLES E 161 7:48:04
437 CLAEYS MARC F 75 7:48:08
438 PERROD JEAN MICHEL E 162 7:48:18
439 POYOL GEOGES F 76 7:48:35
440 BOURLIER ALAIN F 77 7:48:36
441 ALBIZZATI DOMINIQUE E 163 7:49:32
442 BELORGEY OLIVIER E 164 7:50:13
443 THIBAULT CHRISTIANE B 1 7:50:20
444 THOMAS ANDREW D 128 7:50:20
445 BELUGUE PIERRE G 18 7:50:37
446 CINI-HARRIS CHANTAL AB 3 7:50:38
447 LEMPEREUR FREDDY E 165 7:50:44
448 ALTENA JAN E 166 7:50:59
449 COSTE JEAN PIERRE D 129 7:51:07
450 PETIT ANDRE G 19 7:52:32
451 RACO GIUSEPPE E 167 7:52:34
452 VIANA DANIEL E 168 7:52:37
453 TOLBOOM PIET E 169 7:52:38
454 SABATIER RAYMOND F 78 7:53:02
455 SOUFFLET LUDOVIC E 170 7:53:04
456 JOCTEUR FRANCOIS F 79 7:53:39
457 BASSO J.MICHEL D 130 7:54:08
458 VERNET JOEL D 131 7:55:11
459 COUSTON ARMAND G 20 7:55:11
460 SAGNOL MARC E 171 7:55:56
461 BRUNON DOMINIQUE AB 4 7:55:58
462 PEYSSON FRANCK C 40 7:56:34
463 ROBERTS JONATHAN D 132 7:56:54
464 BUSER PHILIPP E 172 7:56:58
465 GAETAN ROLAND E 173 7:57:24
466 DEPIESSE GABRIEL F 80 7:57:25
467 VALLET MARIE HELENE AB 5 7:57:35
468 BEKAERT GERARD E 174 7:58:43
469 MIRANDA DIDIER E 175 7:59:54
470 FONTAINE GERARD F 81 8:00:09
471 BOUILLOT PHILIPPE D 133 8:00:13
472 DEDIEU ALAIN E 176 8:00:26
473 GRUET PHILIPPE E 177 8:00:52
474 VILLETTE NATHALIE AB 6 8:02:41
475 KNOPPER MARCO E 178 8:02:45
476 NEDELEC PATRICK F 82 8:02:49
477 CRAUSER JEAN-PIERRE E 179 8:02:50
478 POUW RUUD E 180 8:03:08
479 VAN CAPPELLE KAREL E 181 8:03:12
480 ANGELI YVES F 83 8:03:46
481 MEILLIER BERNARD F 84 8:03:51
482 CHARBONNEL JEAN-LUC F 85 8:05:20
483 GIBAULT JEAN PHILIPPE E 182 8:05:30
484 DYEVRE TANNEGUY E 183 8:07:29
485 MOYLAN BRENDAN D 134 8:09:12
486 STORR RICHARD E 184 8:09:49
487 MARTINI ROGER G 21 8:10:57
488 TRONEL J.JACQUES F 86 8:11:37
489 CAIRETY YVES F 87 8:11:38
490 RUFFINO YVES E 185 8:11:39
491 GONZALEZ RELATS ROGER D 135 8:11:40
492 AMOUROUX GUY G 22 8:11:44
493 GANCI PHILIPPE D 136 8:11:54
494 MOULARD SERGE F 88 8:12:31
495 OSSENDRIJVER PAUL E 186 8:14:21
496 RASENBERG CEES E 187 8:14:44
497 VOIRY RICHARD D 137 8:15:06
498 PRATO JACQUES F 89 8:16:43
499 OZIMET PIERRE E 188 8:17:09
500 FRYZA MARK E 189 8:17:24
501 FRYZA JONATHAN E 190 8:17:24
502 PERRIER HERVE E 191 8:17:25
503 LECA CATHERINE B 2 8:17:26
504 RABUT PHILIPPE E 192 8:18:00
505 BASCOP PASCAL D 138 8:22:15
506 KORTSMIT COR F 90 8:23:48
507 ROCHEDY THIERRY E 193 8:24:25
508 BELJAKOVIC GILLES D 139 8:24:36
509 BANNINK FRANS E 194 8:25:57
510 BOLUSSET FREDERIC D 140 8:25:58
511 SMITH ALASTAIR E 195 8:26:38
512 SEVERS HERMAN F 91 8:26:42
513 VAN DEN BERGH JOHAN D 141 8:28:11
514 LE PLOMB DENIS E 196 8:28:12
515 QUINTERO RAMIREZ JOSE E 197 8:29:06
516 BACCHI ROBERT E 198 8:29:57
517 BEST ISABEL A 5 8:32:59
518 DEBRUYNE LAURENT E 199 8:33:05
519 KIESCH PATRICK E 200 8:33:06
520 LUPO PHILIPPE D 142 8:33:19
521 COUTY PHILIPPE E 201 8:33:22
522 STRUBEN OLIVIER D 143 8:36:55
523 DITMARSCH MARC E 202 8:36:56
524 DE VOOGD BART E 203 8:36:57
525 ARMSTRONG ABIGAIL AB 7 8:40:01
526 JANSEN ANDRIES E 204 8:40:04
527 BOITIER JEAN CLAUDE G 23 8:41:23
528 MILHE VINCENT E 205 8:43:54
529 CRAMOIX PIERRE E 206 8:44:21
530 BOUILHOL SERGE E 207 8:44:23
531 STOCK J.PIERRE F 92 8:44:24
532 COENEN WILBERT C 41 8:46:29
533 VERSTEEG HANS F 93 8:46:30
534 FARGUES HENRI F 94 8:47:04
535 FARGUES CLAUDINE B 3 8:47:05
536 SAAN BUDD D 144 8:47:07
537 TORFS KURT C 42 8:47:08
538 RIAUSSET RICHARD E 208 8:47:40
539 DIS BERNARD E 209 8:47:41
540 AGOSTINI GIANCARLA A 6 8:49:51
541 RUIJSENAARS PAUL F 95 8:50:35
542 KEPPENS VINCENT D 145 8:52:23
543 CAMBRAI JOSE G 24 8:53:49
544 DE BERNIS JOACHIM D 146 8:53:50
545 DOKTOR RAYNALD D 147 8:58:02
546 COURQUIN JEAN PIERRE F 96 8:59:34
547 VAN DER GAAG MARTEN F 97 8:59:58
548 COET JEAN PIERRE F 98 9:02:23
549 DUPLAN JEAN MARIE E 210 9:03:49
550 MASTBERGEN DICK E 211 9:05:03
551 ROTGER JACQUES F 99 9:05:38
552 BECQUET DENIS F 100 9:06:58
553 LEBON CHRISTOPHE D 148 9:09:52
554 DUVERGER FRANCIS G 25 9:10:03
555 GINESTET DANY F 101 9:10:04
556 KERNEIS CHRISTIAN F 102 9:10:06
557 MORVILLE PHILIPPE F 103 9:10:06
558 GHEKIERE LUC F 104 9:10:08
559 VANHAESEBROUCK THERESE B 4 9:10:08
560 GOLUB ANDREW E 212 9:10:10
561 COMFORT SANDY F 105 9:10:20
562 MURRAY WILLIAM F 106 9:10:20
563 DAMAN GUNTHER D 149 9:10:37
564 AGTERHORST HARRY F 107 9:14:02
565 BEURRIER DANIEL E 213 9:18:00
566 PLANCHER THIERRY C 43 9:18:54
567 DEMARCHE LEOPOLD G 26 9:19:20
568 WATSON JOHN F 108 9:19:32
569 REDANA PAOLO D 150 9:20:20
570 GLANTENAY SYLVAIN D 151 9:23:45
571 SCHELLEVIS KOBUS E 214 9:23:46
572 PIERRET ERIC E 215 9:24:19
573 QUERE GILLES E 216 9:24:54
574 NEYRAT ALAIN E 217 9:24:55
575 DUTARTRE J.CLAUDE F 109 9:26:04
576 BERTOLI MAURO D 152 9:32:40
577 GUEIBE GUY F 110 9:32:40
578 CHAUSSADAS FRANCIS F 111 9:34:11
579 MAES EDDY E 218 9:40:10
580 BERNARDI LAURENT E 219 9:40:10
581 BONHOMMET J.PIERRE F 112 9:40:12
582 GLANTENAY JOHANN C 44 9:43:52
583 PORTE JACK E 220 10:03:49
584 IMBUDEN EDY C 45 10:09:56
585 BOURDIER DAVID D 153 10:16:35
586 VANDERHOVEN HUGO F 113 10:22:49

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!