Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> Ventoux 2005 : Résultats du Sénior

ClassNomPrénomCatCl.catTemps
1 BONHOMME FREDERIC E 1 3:22:42
2 VALLA FREDERIC D 1 3:24:09
3 RICHEDA WESLEY C 2 3:31:20
4 DELAGE MARC E 2 3:31:53
5 BARTHELEMY LAURENT D 2 3:31:54
6 TRAMIER BRICE C 3 3:31:54
7 FICHARD FREDERIC C 4 3:31:55
8 LAMOUROUX HERVE E 3 3:32:50
9 DONZELLI BRICE C 5 3:35:33
10 MARCELIN LUDOVIC C 6 3:37:38
11 HEROLD STEPHANE D 3 3:39:51
12 JOURDAIN FRANCK D 4 3:41:02
13 WEISSENBACHER JOHAN C 7 3:41:03
14 ALARD CHRISTIAN D 5 3:41:15
15 FREAU DENIS F 1 3:42:20
16 NIVOT PASCAL E 4 3:42:58
17 MICHEL CEDRIC C 8 3:43:25
18 BAYOL LAURENT D 6 3:43:26
19 MARMI XAVIER E 5 3:45:19
20 LACHEVRE ERIC D 7 3:45:31
21 LICINI MARC E 6 3:47:02
22 PERNUIT YANN C 9 3:47:54
23 FALINI ALEXANDRE E 7 3:48:48
24 GALLEN HERVE E 8 3:50:09
25 NAIN SEBASTIEN D 8 3:50:22
26 ESTIENNE RENAUD D 9 3:50:45
27 EMME JEROME C 10 3:51:02
28 DURAND MARC E 9 3:51:59
29 VAN OOSTENDE MARTIN E 10 3:52:30
30 COSSON GUILLAUME C 11 3:52:30
31 LEBLANC STEPHANE C 12 3:52:31
32 SINKOVEC PATRICK E 11 3:52:38
33 BONNIN DENIS F 2 3:52:42
34 SCHENK BRAM G 1 3:53:00
35 PLACE BRUNO D 10 3:53:04
36 ROBERTSON STUART D 11 3:54:11
37 FELIX LIONEL D 12 3:55:18
38 DAVID WILLY E 12 3:55:20
39 GONCALVES EURICO D 13 3:56:05
40 BOYTHIAS GREGORY D 14 3:56:06
41 BRACCO BERNARD G 2 3:56:06
42 LEGG IAN C 13 3:56:06
43 GRILLAT SYLVAIN C 14 3:56:43
44 DEJOUR RAPHAEL D 15 3:56:44
45 BARD ALAIN E 13 3:57:10
46 BERNADET STEPHANE D 16 3:57:25
47 FLOURAC JEAN-MICHEL E 14 3:57:26
48 CATERINO THIERRY E 15 3:57:29
49 FRAICHER FLORENT D 17 3:57:34
50 LACROIX FRANCOIS D 18 3:57:53
51 GUIRAUD JEAN-LUC D 19 3:57:54
52 BELENGUER ROBERT E 16 3:58:08
53 MONCORGE BERNARD D 20 3:58:09
54 LEGRAND NICOLAS D 21 3:58:12
55 LEVY BERNARD F 3 3:58:17
56 GONZALES PHILIPPE E 17 3:58:49
57 BALAZARD PASCAL E 18 3:59:30
58 EXCOFFIER CLAUDE F 4 4:00:10
59 NOEL ERIC E 19 4:00:11
60 SPATI JEROME C 15 4:00:48
61 VEDOVATI SERGE E 20 4:01:16
62 BESSARD CYRILLE D 22 4:01:18
63 INCONNU x ElitH 1 4:01:19
64 SCHILLINGER AGNES A 1 4:01:32
65 PIERRE DOMINIQUE F 5 4:01:44
66 MENDEZ PEDRO E 21 4:02:32
67 BALL GREGORY E 22 4:03:02
68 FERRERE GERARD F 6 4:03:03
69 BARTHELEMY BERNARD D 23 4:03:10
70 ROZEC JEAN NOEL E 23 4:03:40
71 MARINO ANDRE F 7 4:03:42
72 RIFFARD FRANCK E 24 4:03:42
73 REDONNET PATRICK E 25 4:03:42
74 NOPPEN JORRIT D 24 4:03:43
75 GRAS DIDIER F 8 4:03:43
76 AUBERT AUBERT D 25 4:03:56
77 GUILLIN PATRICK D 26 4:04:19
78 CRAMPON STEPHANE D 27 4:05:14
79 MERISIER BRUNO D 28 4:05:15
80 BEGHELLI PATRICK E 26 4:05:22
81 SEVILLA PIERRE E 27 4:05:36
82 MANTIONE LEONARD E 28 4:05:43
83 MEYRIEU GUILLAUME C 16 4:07:27
84 BIASCI GEORGES G 3 4:07:32
85 BIANZANI PASCAL E 29 4:07:36
86 LAMBOTTE JEAN JACQUES F 9 4:07:38
87 MALEYSSON SERGE E 30 4:07:39
88 MACHABERT DIDIER E 31 4:07:41
89 BARRAL BRUNO E 32 4:07:50
90 TARANTINO J.PIERRE D 29 4:08:10
91 ALBIZZATI JEROME C 17 4:08:10
92 ALMECIJA JEROME C 18 4:08:11
93 DEMESY JEAN MARIE F 10 4:08:13
94 TOURREL ARNAUD D 30 4:08:15
95 MERLY MICHEL E 33 4:08:15
96 ARACIL JEAN PIERRE G 4 4:09:15
97 OLIVERO SERGE D 31 4:09:19
98 LORIDAN DOMINIQUE E 34 4:09:44
99 PRADEILLES JEAN YVES D 32 4:10:10
100 QUERBES DAMIEN C 19 4:10:11
101 CAUDRON J.PAUL E 35 4:10:12
102 DISPA BERNARD F 11 4:10:12
103 BELIN JEAN MICHEL E 36 4:10:13
104 GUERAULT LUDOVIC D 33 4:10:13
105 GUERAULT FABRICE E 37 4:10:14
106 GUERINEAU EMMANUEL D 34 4:11:01
107 BUFFIN PASCAL E 38 4:11:03
108 TUSOLI NONCE E 39 4:11:04
109 BRAULT STEPHANE E 40 4:11:48
110 ARTHAUD GEORGES E 41 4:12:12
111 LAUZE MARC D 35 4:12:15
112 CHYPRE VINCENT D 36 4:12:25
113 MENDEZ OLIVIER D 37 4:12:27
114 JOSSERAND ERIC E 42 4:12:38
115 FOUCHER THIERRY E 43 4:12:40
116 STREPENNE CHRISTIAN G 5 4:13:13
117 CASCINO OLIVIA A 2 4:13:27
118 SORROCHE JEAN PASCAL E 44 4:13:28
119 LAVILLE JOCELYNE AB 1 4:14:09
120 ALMERAS J.MARC E 45 4:14:12
121 PINCZON DU SEL OLIVIER D 38 4:14:14
122 FERRARI THIERRY E 46 4:14:23
123 BOURRET THIERRY E 47 4:14:24
124 KAPTEIN HARRIE F 12 4:14:25
125 SANCHEZ EMMANUEL E 48 4:14:35
126 CLOZEL FREDERIC E 49 4:14:51
127 NASTRO FREDERIC E 50 4:14:53
128 DUBROCA PATRICK E 51 4:16:17
129 CHABOU ABDELKRIM E 52 4:16:19
130 CHABRIER BASTIEN C 20 4:16:19
131 MOUILLE VINCENT C 21 4:16:22
132 GARANDEL Stéphane D 39 4:16:47
133 RUEDA VINCENT E 53 4:17:07
134 FOURMOND CHRISTOPHE D 40 4:17:10
135 COISNE JEAN-PIERRE F 13 4:17:10
136 FRAISSE DOMINIQUE E 54 4:17:27
137 LOUISON MICHEL E 55 4:17:33
138 BASTIDE CATHERINE AB 2 4:17:41
139 LANQUETIN JEAN-MICHEL F 14 4:18:12
140 VERNADA YVES E 56 4:18:15
141 COULLET DANIEL E 57 4:18:20
142 PRESTAT GILLES E 58 4:18:23
143 LANKHAAR AD E 59 4:18:44
144 LACOUR LAURENT D 41 4:19:19
145 MARINO CHRISTOPHE D 42 4:19:40
146 BARDY LAURENT D 43 4:20:02
147 NICOLLE JEAN MARY F 15 4:20:45
148 TOUNY CHRISTIAN G 6 4:20:57
149 BACO JOAN-MANUEL D 44 4:20:58
150 MOUSSAOUI FAOUZI C 22 4:20:58
151 TUVERI DENIS E 60 4:20:59
152 LIZARRALDE JEAN CLAUDE E 61 4:21:00
153 SIOHAN FRANCOIS G 7 4:21:11
154 GONCALVES GILLE E 62 4:21:40
155 DEVIN CYRIL D 45 4:21:56
156 MARY DANY E 63 4:21:58
157 VALLEIX DIDIER D 46 4:22:28
158 GIUDICI PIERRE ANGE E 64 4:22:35
159 DE HOEST RENE G 8 4:23:01
160 MUNOZ PATRICK E 65 4:23:26
161 FUGA CHRISTINE AB 3 4:23:32
162 MARAN BERNARD D 47 4:24:24
163 CANTELE JEAN E 66 4:24:58
164 DOUTRES JEAN-CLAUDE G 9 4:24:59
165 BARTHOLOMEE SEBASTIEN E 67 4:25:02
166 GALLEN NATHALIE AB 4 4:25:03
167 GLAIZAL STEPHANE E 68 4:25:04
168 GRENIER PHILIPPE D 48 4:25:18
169 QUERBES JEAN-PIERRE E 69 4:25:19
170 POUMET REMI E 70 4:25:25
171 MARTIN COLLOMB BERNARD F 16 4:25:54
172 JENOT EMILE G 10 4:25:59
173 ALIAGA BRUNO D 49 4:26:05
174 DECHAUX XAVIER D 50 4:27:08
175 BERNARD PIERRE F 17 4:27:09
176 LANTIN ROBERT G 11 4:27:10
177 BEX JACQUES E 71 4:27:12
178 SARAPINSKY STEPHAN E 72 4:27:13
179 GINOUX DENIS I 1 4:27:15
180 HOLLERICH J.MARIE D 51 4:27:20
181 LECLERC JEAN LOUIS G 12 4:27:21
182 CHANGENET PATRICK E 73 4:27:46
183 LOVERA GHISLAIN E 74 4:27:47
184 LAUGIER PHILIPPE D 52 4:28:13
185 GUILMEAU ALAIN F 18 4:28:27
186 FOUQUE ALAIN G 13 4:28:31
187 BIE GILBERT F 19 4:28:32
188 PRAT ALAIN F 20 4:28:40
189 SIMON GEORGES E 75 4:29:17
190 SERVIGNAT HERVE C 23 4:29:18
191 BERNARD AURELIEN D 53 4:29:19
192 SERVIGNAT HENRI F 21 4:29:20
193 AURIOL GHISLAIN F 22 4:29:26
194 NAVARRO PHILIPPE D 54 4:29:29
195 VACHER ALAIN F 23 4:29:45
196 BAY MICHEL G 14 4:29:53
197 NOBIZE ERIC E 76 4:30:09
198 DRILHOLLE DIDIER E 77 4:30:09
199 HERENVAL SEBASTIEN C 24 4:30:23
200 HAWKINS MIKE D 55 4:30:23
201 RICHARDSON SIMON C 25 4:30:27
202 ARRAGON DANIEL F 24 4:31:01
203 AUGEREAU JEAN MICHEL E 78 4:31:09
204 DE POTTER YVES F 25 4:31:11
205 BOUILLEZ ERIC D 56 4:31:12
206 HERVE GERARD F 26 4:31:14
207 SIFFRE JEAN MARIE D 57 4:31:39
208 CASADEVALL MERLIN JEAN LOUIS E 79 4:31:39
209 GLANDER JEAN-MARC F 27 4:31:40
210 ZANCHI PASCAL D 58 4:31:41
211 CONSTANTIN SERGE D 59 4:31:42
212 BOUILLET HERVE D 60 4:31:43
213 THOMAS PHILIPPE F 28 4:31:46
214 MILON OLIVIER D 61 4:31:46
215 MARGOLIS XAVIER D 62 4:31:46
216 CUVILLIER JEAN LUC D 63 4:31:49
217 PEDEN STEPHANE I 2 4:32:53
218 VINCENT PATRICK F 29 4:32:54
219 DIERCKX LUC E 80 4:32:54
220 DELEPINE J.ROLAND E 81 4:33:21
221 CLERC LUDOVIC D 64 4:34:10
222 PARIS JEROME E 82 4:34:21
223 PEYRON ROGER F 30 4:34:22
224 WILLIAMS TONY E 83 4:34:23
225 MARGUERITIN DAVID D 65 4:35:37
226 LAFFI BERNARD F 31 4:35:39
227 TAUPENOT GERARD E 84 4:35:39
228 KLUMPER SERGE F 32 4:36:04
229 MARTINEZ PIERRE F 33 4:36:05
230 LARGE YANNICK E 85 4:36:05
231 PIQUE DANIEL E 86 4:36:06
232 MINGOT ALEXIS C 26 4:36:12
233 PERRET SEBASTIEN C 27 4:36:17
234 SCHRONDWEILER STEPHEN C 28 4:36:52
235 PRUDHON THIERRY E 87 4:36:52
236 BOUTEILLER ARNAUD E 88 4:36:53
237 DERUSCHI FREDERIC E 89 4:36:53
238 CRESPIN EMMANUEL D 66 4:36:54
239 CHABALIER DAVID D 67 4:36:54
240 PUAUX ALAIN E 90 4:36:58
241 BOURRIERES JEAN PIERRE E 91 4:36:58
242 GUERIF PIERRE F 34 4:37:01
243 MEKHLOUFI XAVIER E 92 4:37:03
244 MINDER PHILIPPE D 68 4:37:16
245 COULOMB GÉRARD F 35 4:37:51
246 SIRUGUE FREDERIC D 69 4:38:27
247 WILHELM ALAIN E 93 4:38:28
248 NOIRBENT PASCAL E 94 4:39:04
249 GUINARD PASCAL E 95 4:39:09
250 BLONDEL JEAN F 36 4:39:17
251 GABARD PASCAL C 29 4:39:40
252 NICOLAS HERVE C 30 4:39:43
253 GEAY RENE F 37 4:39:50
254 VIGUIER MICHEL F 38 4:39:51
255 TESTARD PHILIPPE D 70 4:39:58
256 COUTURIER LUDOVIC C 31 4:40:09
257 LACHAERT RUTH A 3 4:41:07
258 DE HOEST GERARD F 39 4:41:13
259 HERBELIN PHILIPPE E 96 4:41:27
260 BELLEMERE JEAN CHRISTOPHE C 32 4:41:28
261 EYER MARC D 71 4:41:46
262 JEANJEAN GERARD F 40 4:41:58
263 WILLE XAVIER F 41 4:42:03
264 GRENGUET JEAN MARC F 42 4:42:03
265 GUILLERMIN JEAN PHILIPPE D 72 4:42:04
266 PINTO JOSE E 97 4:42:04
267 GILLES HUGUES D 73 4:42:16
268 LEVAIN CHRISTOPHE E 98 4:42:37
269 OLIVIER CHRISTOPHE D 74 4:42:38
270 BRASSELET MARC F 43 4:43:04
271 COAT BERNARD F 44 4:43:18
272 CARPENTIER THOMAS C 33 4:43:40
273 FAUVART HANS E 99 4:43:41
274 CALVIN DANIEL D 75 4:44:36
275 IGORA SEBASTIEN C 34 4:44:58
276 PIEDFORT FRANCK D 76 4:45:00
277 MARTY MICHEL E 100 4:45:06
278 CHAPELAND DANIEL E 101 4:45:18
279 THOMAS PHILIPPE E 102 4:45:22
280 STAMPER JEAN BAPTISTE F 45 4:45:25
281 GUICHARDON GEORGES F 46 4:46:03
282 SOUDAIN DAVID D 77 4:46:10
283 MAURO MARTIAL F 47 4:46:26
284 VAN CAPPELLE FRANS F 48 4:46:43
285 SOUCIET ERIC D 78 4:46:51
286 YVER CLAUDE F 49 4:46:57
287 MUSSET BERNARD F 50 4:47:16
288 PERRET LAURENT E 103 4:47:24
289 FONZO MARC F 51 4:47:26
290 VOYANT JEAN PAUL D 79 4:47:52
291 MAROC LAURENT C 35 4:48:06
292 SCHOB ERIC E 104 4:48:07
293 SPERANDIO OLIVIER E 105 4:48:17
294 LABORIE GUY E 106 4:48:19
295 FABRE SERGE E 107 4:48:19
296 PUGNET THIERRY E 108 4:48:21
297 GALINIER MANUEL D 80 4:48:37
298 AUBERT VINCENT D 81 4:48:38
299 ESNOL SEBASTIEN C 36 4:48:39
300 SUTRA JEAN F 52 4:48:42
301 MILLAUD ALAIN E 109 4:49:06
302 VAN AALST STEFAN D 82 4:49:11
303 LABRY GUY E 110 4:49:14
304 CARSENA JEAN LOUIS E 111 4:49:18
305 MOISSONNIER HERVÉ E 112 4:49:20
306 NOEL JEAN-CHRISTOPHE E 113 4:49:25
307 LIGONESCHE MICHEL F 53 4:49:25
308 DALL’AGNOL BLANDINE AB 5 4:49:26
309 DULAC CLEMENT E 114 4:49:27
310 ABIS GILBERT G 15 4:49:28
311 SKRYPZAK HENRI F 54 4:50:09
312 ODDES HERVE F 55 4:50:10
313 CASSARD CHRISTELLE A 4 4:50:10
314 BONNETIER ARMAND E 115 4:50:13
315 CARABY JEAN CLAUDE G 16 4:50:14
316 CHARPENTIER CHRISTIAN F 56 4:50:59
317 PIAT CLAUDE E 116 4:50:59
318 CEYTE BRUNO F 57 4:51:08
319 DAJEAN YVES G 17 4:51:37
320 SEBASTIEN JAN D 83 4:51:44
321 VERGELY BRUNO E 117 4:51:48
322 CHABERTY J.CLAUDE F 58 4:52:49
323 VERDUYSTERT PASCAL E 118 4:53:02
324 GINHOUX JEAN F 59 4:53:19
325 ANDERBOUHR CYRILLE E 119 4:53:22
326 SCOTT JOHN G 18 4:53:36
327 LICINI BRIGITTE AB 6 4:53:36
328 BETTON PASCAL E 120 4:53:39
329 COURPRON MICHEL F 60 4:54:28
330 PALMA LOUIS F 61 4:54:55
331 STEWART JO AB 7 4:54:58
332 BELLENS JOZEF F 62 4:55:07
333 RAINARD STEPHANE E 121 4:55:13
334 ARNOUX MICHEL F 63 4:55:15
335 GENIX CHAUSSE FRANCOIS C 37 4:55:24
336 TROTTI DANIEL E 122 4:55:29
337 PUGET PIERRE D 84 4:55:41
338 BERNAL JOSEPH E 123 4:55:43
339 LAUTIER FRANCIS F 64 4:55:54
340 DEBEAUVAIS BERTRAND E 124 4:55:54
341 CABASSE RICHARD G 19 4:55:58
342 LAFONT JACQUES E 125 4:55:59
343 JEAN PATRICK F 65 4:56:25
344 ANGONIN LAURENT AB 8 4:56:30
345 SCHEPERS WILLY E 126 4:56:32
346 MIGLIACCIO PHILIPPE C 38 4:56:37
347 ALBERT ROLAND F 66 4:56:41
348 FORT GILBERT E 127 4:57:07
349 JOLY JEAN PAUL F 67 4:57:10
350 BOYET MICHEL F 68 4:57:20
351 VIALARET GILLES D 85 4:57:20
352 ROBEQUIN GERARD F 69 4:57:21
353 SOLER DOMINIQUE E 128 4:57:22
354 COMBES PASCALE AB 9 4:57:23
355 BLANQUART BERTRAND D 86 4:57:31
356 MAC DONALD ANISTAIR F 70 4:58:07
357 CARON JEAN CHRISTOPHE D 87 4:58:08
358 MARIN GERARD D 88 4:58:30
359 SANDEVOIR MICHEL F 71 4:58:31
360 GOURDIN CHRISTOPHE D 89 4:58:44
361 DUPONT DOMINIQUE E 129 4:58:57
362 ROBIN GILLES F 72 4:59:16
363 MONNIAUX SYLVIE AB 10 4:59:22
364 LAVERLOCHERE YVES E 130 4:59:26
365 BRIE JEAN CLAUDE F 73 4:59:54
366 BOUCHUT LOUIS F 74 4:59:57
367 PAUSELLI JEAN CHARLES E 131 5:00:15
368 BOUZIAT JEAN-FRANCOIS D 90 5:00:16
369 BETT NORMAN G 20 5:00:29
370 LAMBERT LAURENT D 91 5:00:35
371 PRIAULET MAX F 75 5:00:47
372 VILLECROSE GEORGES F 76 5:01:38
373 DELLONG CLAUDE F 77 5:01:40
374 TOULEAU J.YVES F 78 5:01:42
375 PIMENTE FRANCIS E 132 5:01:47
376 CATTIAUX DAVID D 92 5:01:48
377 CLARKSON NEIL E 133 5:02:20
378 MOREAU PIERRE-JEAN F 79 5:02:21
379 RAMIER DENIS F 80 5:02:21
380 DURIGON JEAN F 81 5:02:23
381 ROBEQUAIN BENOIT D 93 5:02:39
382 JAUFFRET SERGE E 134 5:02:41
383 COPPOLA GERALD C 39 5:03:15
384 DEMEURE CYRILLE D 94 5:03:35
385 NUSTELING HENK G 21 5:03:35
386 POSAWATZ JEAN G 22 5:03:48
387 MAURY ALAIN E 135 5:04:41
388 ROSA J.PIERRE F 82 5:04:44
389 FOUNEAU JEAN MARIE E 136 5:04:55
390 MINGOT BERNARD F 83 5:05:05
391 MARTY KARINE AB 11 5:05:20
392 VAUTE DOMINIQUE E 137 5:05:22
393 LOURY DENIS E 138 5:05:35
394 BORONAD CHRISTIAN E 139 5:05:43
395 DONZELLI GILBERT E 140 5:05:49
396 SCHRONDWEILER JEAN F 84 5:05:52
397 QUARANTA GILBERT E 141 5:06:18
398 DOUMENC PIERRE E 142 5:06:56
399 CHAPUIS GERARD F 85 5:06:56
400 HEDJADJ HAKIM D 95 5:06:57
401 ARNAUD PHILIPPE E 143 5:07:02
402 LAMBERT LUC E 144 5:07:04
403 MONIER GERARD F 86 5:07:08
404 STENGS SJAAK E 145 5:07:34
405 VERNATON ANDRE F 87 5:07:54
406 LONJARET CAMILLE G 23 5:07:55
407 MERMET MARTINE B 1 5:07:57
408 THOMAS PIERRE F 88 5:07:58
409 BILIATO ALAIN F 89 5:08:02
410 BILIATO DANIELE AB 12 5:08:12
411 EXERTIER GEORGES F 90 5:08:14
412 SUDERIE MICHEL G 24 5:08:59
413 HOUDELINE JEAN-MARC E 146 5:09:10
414 AUBERT CHRISTIAN E 147 5:09:25
415 REYNAUD PHILIPPE E 148 5:09:26
416 JOUFFREY OLIVIER D 96 5:09:28
417 BERTRAND FRANCIS G 25 5:09:48
418 DISPERSYN CHISTOPHE D 97 5:09:51
419 CABASSE DIDIER E 149 5:10:00
420 NOTTIN FRANCIS E 150 5:10:01
421 JAMES RICHARD F 91 5:11:49
422 GUEGAN LAURENT D 98 5:12:21
423 POULOT PHILIPPE E 151 5:12:49
424 RICKENBACH CHRISTIAN E 152 5:12:52
425 SIMONATO FRANCOISE B 2 5:13:25
426 FROMENT LAURENT E 153 5:13:26
427 JEANNEAU JEAN BERNARD G 26 5:13:27
428 NADAL MICHEL F 92 5:13:45
429 LAFABREGUES BERNARD E 154 5:13:45
430 VIDAMO PATRICK E 155 5:13:47
431 NUSTELING JOHN E 156 5:14:21
432 MEIRING BILL E 157 5:14:22
433 GAY ROBERT F 93 5:15:27
434 BOSSELUT PATRICK E 158 5:15:57
435 DE RIBAUPIERRE OLIVIER F 94 5:15:58
436 KOCH HOFER CEDRIC C 40 5:17:20
437 TOURNAL ALAIN D 99 5:17:25
438 MASERATI SIMON F 95 5:17:28
439 CHAPAT BERNARD F 96 5:17:29
440 BERNASCONI CHARLES E 159 5:17:30
441 FARIBAULT MICHEL F 97 5:18:41
442 GILOT PHILIPPE E 160 5:18:50
443 FRANCANNET PHILIPPE E 161 5:18:52
444 MARCELLINO GERALD D 100 5:18:53
445 BENOIT FREDERIC D 101 5:19:43
446 MORACCHIOLI MARC F 98 5:19:48
447 RICHARD ALBERT G 27 5:20:02
448 AUZENDE ALBERT F 99 5:21:06
449 MAS RIK E 162 5:21:08
450 PERRIER RENE F 100 5:22:14
451 GUILLOUZOUIC ROLAND F 101 5:22:14
452 CAYET JACQUES F 102 5:22:46
453 CORRECHER JULIEN F 103 5:23:42
454 BOEY WILLY F 104 5:23:57
455 VIANA JACQUES E 163 5:24:02
456 FOUCAUD YVES G 28 5:24:30
457 CASTEL ROGER F 105 5:24:34
458 BABIN CHRISTIAN E 164 5:24:54
459 COULAROU CHRISTINE B 3 5:25:24
460 ALBERT MARC E 165 5:25:43
461 GIACOMETTI DOMINIQUE E 166 5:25:53
462 MARYNISSEN JOHAN E 167 5:26:54
463 LARRIGUET CLAUDE E 168 5:26:55
464 TERRAS WILLEM D 102 5:26:57
465 MOREAU BERNARD F 106 5:27:12
466 TOMBEUR MARCEL G 29 5:27:12
467 MELLINO JEAN-CLAUDE E 169 5:28:06
468 SCHUTTE SIETO F 107 5:28:32
469 RIGAUD-KOENIG ANNE AB 13 5:28:37
470 GRAND DOMINIQUE AB 14 5:29:27
471 PERRA ELISABETH AB 15 5:29:30
472 GILBERT PIERRE E 170 5:29:40
473 BOMPAR JEAN PAUL E 171 5:31:16
474 BRINGUIER CHARLES F 108 5:31:21
475 LAVANDIER GUY E 172 5:32:44
476 FAVRE RENE G 30 5:33:05
477 HAUSTRATE J.LUC F 109 5:33:31
478 DEGACHE JEAN PAUL F 110 5:33:33
479 POUGET LAURENT D 103 5:33:33
480 DEGACHE GHISLAINE B 4 5:33:34
481 DUPONT GERARD F 111 5:33:34
482 BLAISE PATRICK D 104 5:34:28
483 PUGNET ALAIN F 112 5:34:29
484 BRUGIERE JACKY G 31 5:37:49
485 COURPRON LOIC I 3 5:34:42
486 PERRIN MICHEL F 113 5:35:02
487 CLAUDEY YVES F 114 5:35:02
488 VAN HOUSELT GERDA AB 16 5:36:56
489 GLANTENAY JEROME C 41 5:37:08
490 PANCIATICI JEANNINE AB 17 5:37:29
491 LOYER JEAN-PIERRE G 32 5:37:37
492 WANSART JEAN FRANCOIS D 105 5:38:04
493 HAECK HERVE G 33 5:38:06
494 GIATS DIRK E 173 5:38:10
495 TONINO EUGENE D 106 5:38:50
496 FOISEL YVES G 34 5:38:59
497 GODEREAUX JEAN G 35 5:39:00
498 DEFRAIN CLAIRE AB 18 5:39:01
499 GAZULLA CEDRIC C 42 5:39:13
500 GLANTENAY ERIC D 107 5:39:19
501 FENEON FRANCK C 43 5:39:21
502 ROBERT DANIEL G 36 5:40:16
503 DERNIERE MINUTE x J 1 x
504 STIERS STEVE D 108 5:41:37
505 BECRET OLIVIER D 109 5:42:21
506 LACROIX BRIGITTE AB 19 5:43:37
507 BERREZ CORALIE A 5 5:43:37
508 LEYX DENIS G 37 5:44:13
509 ANNEQUIN JEAN PHILIPPE D 110 5:45:00
510 VERGNE MICHEL D 111 5:45:58
511 SLACHMUYLDERS ALPHONSE G 38 5:46:00
512 SIGHA YASMINE AB 20 5:46:45
513 VACHER RUDY D 112 5:46:46
514 BERNARD JEAN PIERRE F 115 5:48:16
515 OSSENDRIJVER JOHAN F 116 5:48:17
516 TISSERAND JACQUES F 117 5:48:19
517 BARTHES DIDIER E 174 5:48:36
518 PIJS HANS F 118 5:50:04
519 GAZULLA JOSEPH G 39 5:50:22
520 KEUSEMANN PAUL E 175 5:51:48
521 DAUMOND JEAN CLAUDE F 119 5:52:21
522 BOILLON JEAN MICHEL D 113 5:52:47
523 PERRIN JEANNINE AB 21 5:52:48
524 URANGA GARMENDIA JESUS E 176 5:53:38
525 VERMOERE MARC E 177 5:53:39
526 RIVOLIER EMILE F 120 5:54:11
527 BRECO CALPE JOSE VICENTE E 178 5:54:51
528 FRIE BOB F 121 5:54:57
529 TIMMER MARTEN E 179 5:55:43
530 WALSH MARTIN F 122 5:55:43
531 O’NEILL JOSEPH F 123 5:55:53
532 SCHELLEKENS HERMAN E 180 5:59:19
533 VANDEWALLE MICHEL F 124 5:59:38
534 MIGNOT ROGER F 125 5:59:41
535 KOK MARCO D 114 5:59:43
536 CALVIN ROBERT G 40 5:59:49
537 KUIPERS WARD D 115 6:00:07
538 KUIPERS IVO D 116 6:00:07
539 PRUVOT MICHEL F 126 6:01:23
540 BUIGUEZ JEAN FRANCOIS D 117 6:04:14
541 LOCCI SERGE E 181 6:04:41
542 GABENS GUY E 182 6:04:43
543 MONDY MICHEL G 41 6:04:44
544 DEMEULENAERE RIK D 118 6:05:26
545 SOUFFLET JEAN PIERRE G 42 6:06:09
546 BESSELSEN BERT F 127 6:06:10
547 KORBMIT U NISPEN RINA B 5 6:06:44
548 BERTRAND CHRISTOPHE D 119 6:06:59
549 MARTIN ANDRE G 43 6:07:34
550 SIERES-IBANEZ HELIOS G 44 6:08:45
551 CHIOCANNI PHILIPPE E 183 6:11:34
552 GARCIA CLAUDE E 184 6:11:35
553 FERCHAUD LIONEL C 44 6:11:54
554 TAYLOR ROGER E 185 6:12:00
555 VAN DER KNAAP ALEX F 128 6:12:43
556 DRIESSENS GERARD F 129 6:15:52
557 BOYAVAL ERIC E 186 6:16:21
558 GOSSELIN ARNAUD D 120 6:16:21
559 LANET DANIEL E 187 6:16:22
560 GAMARRA LIONEL D 121 6:17:58
561 CORBI PATRICK D 122 6:18:01
562 REGENSBURG RUDOLPH F 130 6:19:10
563 DEPREZ ROBERT G 45 6:19:27
564 PERUSSET FRANCOIS F 131 6:19:45
565 HERNANDEZ MARTIN G 46 6:19:59
566 BAERTSCHIGER PIERRE G 47 6:20:08
567 BROWN STUART E 188 6:22:10
568 DUNHAM ANDREW E 189 6:22:10
569 DUCROT JEAN FRANCOIS F 132 6:23:58
570 BONIFAS ANDRE F 133 6:24:55
571 VAN DEN BRANDE JOHAN D 123 6:25:51
572 MERCIER DIDIER E 190 6:25:55
573 OZUM ATILLA D 124 6:26:07
574 ANDERSEN TORLEIF D 125 6:26:09
575 HANS SMIT D 126 6:26:42
576 STUY GERRIT D 127 6:28:55
577 EVRARD ELISE A 6 6:30:47
578 CASOLIVA J.FRANCOIS F 134 6:32:26
579 KORPERSHOEK ERIK D 128 6:32:55
580 PLUIMERS GERRIT G 48 6:32:57
581 AUSSOURD PIERRE C 45 6:34:26
582 CASANY GERARD F 135 6:34:47
583 COMBA MARCEL E 191 6:35:23
584 DE BOER JAN WILLEM D 129 6:35:24
585 VALVERDE JOSEPH D 130 6:35:30
586 BATISSE RENE F 136 6:36:07
587 CYBULA URSULA B 6 6:36:51
588 REMESY ROMAIN F 137 6:37:35
589 BONACCORSO GUY F 138 6:37:37
590 MARTIN ERIC D 131 6:37:38
591 HUGUES MARCEL G 49 6:39:30
592 IVARS LIONEL D 132 6:39:39
593 BEGHELLI ROBERT F 139 6:39:52
594 QUILES ERIC E 192 6:40:10
595 LOPEZ FRANCOIS E 193 6:40:44
596 COUTELIS ALEXANDRE F 140 6:44:59
597 BEGHELLI ANNIE B 7 6:45:36
598 GOOSSENS FREDDY F 141 6:46:33
599 SNEL NICO E 194 7:06:34
600 ASJES DIRK G 50 7:06:37
601 MOUT GERRIT G 51 7:12:32
602 DEMEY ALFONS F 142 7:35:08
603 ROSIERE GISELE AB 22 7:34:08
604 LE ROUX HENRI G 52 7:50:19
605 FORMISANO JOSEPH E 195 7:49:15
606 PLUIMERS GERRIT D 133 8:07:29
607 PATARD FREDERIC E 196 8:08:31
608 KUNSTMAN RENE E 197 8:08:31
609 KYPARISSOULA PARISSA B 8 8:11:46

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!