Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> Time Megève Mont Blanc 2005 : Classement du 118 km

PlaceTempsNom PrénomContrôle1Contrôle2
1 03:37:12 DAVID Cyril (2e) (1e)
2 03:40:21 MELIN Simon (6e) (2e)
3 03:42:44 CHEVALLIER Stephane (2e) (4e)
4 03:44:06 BAUDIN Raphael (5e) (6e)
5 03:44:07 NOVEL Guillaume (1e) (3e)
6 03:44:36 CAVAZZANA Laurent (7e) (6e)
7 03:45:49 LAVERGNE Sylvain (9e) (8e)
8 03:47:14 PESSEY Jean-francois (4e) (5e)
9 03:51:20 BIBOLLET Francis (10e) (9e)
10 03:51:21 BRUNEL Florian (8e) (10e)
11 03:52:53 VAUDIN Jerome (12e) (11e)
12 03:53:15 BABYTCHEFF Martial (13e) (12e)
13 03:54:38 BERNARD Aurelien (19e) (13e)
14 03:55:10 FOURNIER Fabien (18e) (14e)
15 03:58:51 DUCHENE Jerome (23e) (18e)
16 03:59:00 VALENTIN Ludovic (17e) (20e)
17 03:59:11 JAMMARON Yannic (14e) (15e)
18 03:59:12 DESBRINI Cedric (21e) (16e)
19 03:59:12 MARTIN Jean Charles (24e) (17e)
20 04:00:00 GOTTELAND Jean-luc (29e) (21e)
21 04:00:51 ORIVELLE Vincent (16e) (19e)
22 04:01:56 ROSSE Jean-francois (15e) (22e)
23 04:02:34 TOURNIER Franck (20e) (23e)
24 04:04:15 PICOLLET Andre (35e) (26e)
25 04:04:55 DUFOURMENTEL Francois (34e) (24e)
26 04:04:59 CALVI Bruno (27e) (25e)
27 04:05:46 CHANTRE Roland (33e) (27e)
28 04:05:54 PERRET Fabrice (41e) (29e)
29 04:06:21 BESSIERE Thierry (49e) (35e)
30 04:06:38 VAISSADE Bernard (32e) (28e)
31 04:06:57 CISZEWSKI Ludovic (47e) (32e)
32 04:07:18 SOCQUET Alain (45e) (40e)
33 04:08:37 LEBOUFFANT Claude (37e) (36e)
34 04:09:11 DUCRUET Eddy (46e) (39e)
35 04:09:30 EVEQUE Stephane (42e) (33e)
36 04:09:43 MILLE Frederic (68e) (41e)
37 04:10:13 MARGUERAT Eric (52e) (42e)
38 04:10:43 VILLIBORD Pascal (61e) (47e)
39 04:10:49 BESSON Pascal (43e) (44e)
40 04:10:49 CHELMAS Stephane x (38e)
41 04:11:15 CAMBLOULIVES Aline (53e) (37e)
42 04:11:16 WEISSENBAICHER Johan (25e) (31e)
43 04:11:58 CONREAUX Thomas (56e) (48e)
44 04:12:32 VIGUET-POUPELLOZ Frederic (48e) (34e)
45 04:13:06 MAERTENS Thierry (40e) (45e)
46 04:13:33 RASSAT Patrick (76e) (52e)
47 04:14:16 TONIZZO Francis (55e) (51e)
48 04:14:38 MICHEL Gerard (11e) (43e)
49 04:14:58 LEQUEUX Yann (62e) (54e)
50 04:15:01 BESSY Thierry (22e) (30e)
51 04:15:06 BEGHELLI Patrick (71e) (53e)
52 04:15:21 GOBET William (73e) (58e)
53 04:15:27 PHILIPPE Pascal (101e) (60e)
54 04:15:49 LOUCEL Benoit (84e) (55e)
55 04:16:04 BAILLEUX David (44e) (50e)
56 04:16:29 BARONIAN Michel (39e) (56e)
57 04:16:55 MAGNIETTE Cedric (51e) (62e)
58 04:17:05 DAVIES Tom (60e) (57e)
59 04:17:19 PIERAZZI Daniel (66e) (59e)
60 04:18:02 MARGAIN David (67e) (68e)
61 04:18:34 CASARIN Daniele (65e) (65e)
62 04:18:41 ROBERT Sebastien (36e) (61e)
63 04:18:52 DAVIED Stephane (59e) (64e)
64 04:18:53 DEMARCQ Franck (95e) (66e)
65 04:18:56 SAINT-GERMAIN Olivier (92e) (76e)
66 04:19:07 THOMASSET Gerard (26e) (49e)
67 04:19:29 BLANC Philippe (89e) (73e)
68 04:19:29 BARRAULT Thierry (72e) (72e)
69 04:19:42 BATY Fabien (91e) (68e)
70 04:19:49 AUMMENIER Vincent (78e) (63e)
71 04:20:16 FREY Daniel (110e) (74e)
72 04:20:16 FURBEYKE Jerome (83e) (71e)
73 04:20:24 MASTEL Christian (86e) (75e)
74 04:20:27 COQUELET Gilles (92e) (81e)
75 04:20:56 BOURBON Aymeric (99e) (70e)
76 04:20:57 VACHER Jean-marc (31e) (46e)
77 04:21:38 BIANZANI Pascal (88e) (77e)
78 04:21:47 DURAFFOURG Michel (96e) (89e)
79 04:21:51 CRETIN Christophe (106e) (82e)
80 04:21:58 BOUVIER Patrick (155e) (101e)
81 04:22:31 DEHAYE Philippe (81e) (79e)
82 04:22:38 CAFFO Claude (62e) (85e)
83 04:23:03 RIBOT Pascal (129e) (96e)
84 04:23:53 DUPONT Sebastien (85e) (102e)
85 04:23:54 FOURNA Eddy (105e) (94e)
86 04:24:03 COURTIN Denis (92e) (93e)
87 04:24:06 BAROUDEL Frederic (113e) (97e)
88 04:24:16 PERRIER Robert (80e) (84e)
89 04:24:49 MEURISSE Stephane (70e) (80e)
90 04:25:08 REICHENBACH Christophe (54e) (78e)
91 04:25:14 PEUREUX Nicolas (109e) (104e)
92 04:25:17 HAZAK Sebastien (178e) (115e)
93 04:25:17 BOQUILLOD Pascal (108e) (86e)
94 04:25:21 LAURENT Pascal (112e) (92e)
95 04:25:32 CROZ Pascal (122e) (109e)
96 04:25:37 REVILLARD Sebastien (58e) (98e)
97 04:26:11 HUBERT Rene (118e) (100e)
98 04:26:15 PEROLD Stephane (119e) (110e)
99 04:26:24 COLIN Gerald (69e) (103e)
100 04:26:27 DECIMA Thomas (103e) (99e)
101 04:26:29 PIERREGROSSE Alain (106e) (106e)
102 04:26:37 COQUET Gael (143e) (112e)
103 04:26:38 JULLERAT Romain (57e) (83e)
104 04:26:40 GERAUD Richard (140e) (121e)
105 04:26:43 RENOU Daniel (98e) (107e)
106 04:26:46 BRANCHE Patrick (100e) (87e)
107 04:26:46 PERRET Philippe (87e) (90e)
108 04:26:51 ALLARD Yvan (104e) (113e)
109 04:27:00 GIRARD Sebastien (111e) (95e)
110 04:27:08 FERU Michel (135e) (122e)
111 04:27:10 MOREL Alain (142e) (118e)
112 04:27:21 BAUDRILLARD Eric (114e) (111e)
113 04:27:22 LARDELLIER Pierre (90e) (91e)
114 04:27:40 DUVAL David (149e) (105e)
115 04:27:57 COLIN Marc (147e) (119e)
116 04:28:13 MARIONNEAU Fabrice (157e) (130e)
117 04:28:13 BARTLET Philippe (154e) (124e)
118 04:28:22 CANNELLE Eddy (28e) (67e)
119 04:28:53 MARINO Andre (145e) (108e)
120 04:29:31 FELLAY Christian (153e) (133e)
121 04:29:38 VERHELLEN Rik (233e) (141e)
122 04:29:45 ROMANET Cedric (138e) (128e)
123 04:29:47 OSTALOWSKI Gabriel (102e) (137e)
124 04:29:53 LALOUX Guy (133e) (135e)
125 04:29:55 MAURO Christophe (75e) (88e)
126 04:29:56 BOUVIER Evariste (73e) (127e)
127 04:30:08 ROUX Georges (159e) (136e)
128 04:30:17 PETIT Joel (132e) (131e)
129 04:30:23 BOLIS Thierry (173e) (144e)
130 04:30:24 DESPLANCHES Frederic (77e) (125e)
131 04:30:31 FLEURY Alain (124e) (123e)
132 04:30:58 LORET Sebastien (137e) (144e)
133 04:31:03 TARDY Patrice (117e) (120e)
134 04:31:04 ASSELIN David (120e) (132e)
135 04:31:07 TALEC Catherine (130e) (129e)
136 04:31:09 PAGNOD Denis (50e) (117e)
137 04:31:25 PICHON-MARTIN Jean-paul (125e) (139e)
138 04:32:23 RIVAL Patrice (114e) (138e)
139 04:32:46 HUDRY Rene (123e) (134e)
140 04:33:04 DERONZIER Gerard (152e) (140e)
141 04:33:38 DICK Tony (97e) (126e)
142 04:33:57 KATZ David (144e) (148e)
143 04:34:00 ALMECIJA Jerome (160e) (146e)
144 04:34:05 POINAS Claude (167e) (150e)
145 04:34:18 MALVESTIO Michel (161e) (152e)
146 04:34:39 MORLET Francois (172e) (143e)
147 04:34:42 VALLIER Andre (162e) (159e)
148 04:35:03 BULIARD Olivier (180e) (147e)
149 04:35:07 JAFFIOL Eric (155e) (156e)
150 04:35:14 BONNET-GONNET Cedric (131e) (154e)
151 04:35:34 LAPOIX Olivier (148e) (155e)
152 04:35:49 TURCI Alessandro (164e) (160e)
153 04:35:49 BONFANTI Monica (165e) (161e)
154 04:35:56 TARTARAT Patrick (146e) (148e)
155 04:36:06 JAKSON Laurent (149e) (157e)
156 04:36:20 GAILLY Yoann (64e) (142e)
157 04:37:00 MANGER Loic (219e) (161e)
158 04:37:03 DESOUTTER Thierry (188e) (169e)
159 04:37:04 ENNE Ludovic (228e) (184e)
160 04:37:13 CARCENAC Arnaud (168e) (158e)
161 04:37:14 DUBOIS Philippe (201e) (181e)
162 04:37:59 GRUFFAT Christian (206e) (167e)
163 04:38:10 LACORDAIRE Fabrice (200e) (165e)
164 04:38:45 BACZKOWSKI Herve (223e) (183e)
165 04:38:50 EXTRASSIAZ Philippe (198e) (172e)
166 04:38:53 EVERETT Peter (158e) (180e)
167 04:39:01 VACHET Alain (174e) (176e)
168 04:39:04 GOSSELIN Michel (163e) (166e)
169 04:39:04 BUFFET Sebastien (184e) (177e)
170 04:39:20 CAMPAS Thierry (170e) (174e)
171 04:39:44 RAPHOZ Gregory (168e) (170e)
172 04:39:50 JOYEUX Julien (30e) (116e)
173 04:40:00 PAUTET Philippe (247e) (173e)
174 04:40:02 VERY Vincent (141e) (163e)
175 04:40:53 COURTIAL Dorian (136e) (153e)
176 04:41:27 GALINAITIS Joel (125e) (168e)
177 04:41:37 SCHULTZ Fred (177e) (179e)
178 04:41:46 EXCOFFIER Claude (120e) (164e)
179 04:42:18 HAZUCKA Matthieu (195e) (178e)
180 04:42:39 SERVIGNAT Herve (134e) (182e)
181 04:43:11 CHYPRE Vincent (193e) (193e)
182 04:43:23 CHEVALLIER Thierry (175e) (188e)
183 04:43:23 RESSICAUD Christian (185e) (187e)
184 04:43:30 RONZEL Stephane (179e) (151e)
185 04:43:37 LORENZINI Alban (201e) (186e)
186 04:44:12 AMEYE Xavier (281e) (192e)
187 04:44:26 FILIPPINO Eric (261e) (203e)
188 04:44:27 DA SILVA Jose (214e) (201e)
189 04:44:30 SAILLARD Yves (194e) (197e)
190 04:44:33 BOGET Patrick (189e) (191e)
191 04:45:21 LAILLET Philippe (139e) (198e)
192 04:45:23 PEPKE Pep (208e) (202e)
193 04:45:42 DUPRET Jerome (230e) (212e)
194 04:45:59 PILLARD Didier (222e) (205e)
195 04:46:15 PHILIPPE Patrick (239e) (204e)
196 04:46:22 MAERTENS Gaetan (199e) (194e)
197 04:46:40 TASSAN-GOT Aurelien (229e) (217e)
198 04:47:03 PASSAQUAY Jean-luc (286e) (219e)
199 04:47:11 JACQUET Franck (209e) (200e)
200 04:47:41 PAGE Dominique (171e) (189e)
201 04:47:45 TOURNEREAU Claude (221e) (215e)
202 04:47:50 PERRIER Ludovic (217e) (221e)
203 04:47:52 LOUISON Michel (212e) (206e)
204 04:48:02 HEIMBOURGER Patrick (187e) (196e)
205 04:48:09 GUIRAND Herve (251e) (225e)
206 04:48:10 IMBERT David (240e) (210e)
207 04:48:23 SEIGNE Bernard (212e) (220e)
208 04:48:24 LUCHINI Felix (196e) (195e)
209 04:48:35 MORIN Didier (82e) (171e)
210 04:48:36 GRANDCLEMENT Thomas (125e) (185e)
211 04:48:38 DAGUET Denis (263e) (211e)
212 04:48:38 DUMONT-DAYOT Nicolas (274e) (229e)
213 04:48:41 LADUNE HERVE Herve (231e) (218e)
214 04:48:43 VIDAL-BREUGNE Luc (224e) (209e)
215 04:48:47 POULMAIRE Charles (204e) (199e)
216 04:49:00 RICHARD Patrick (293e) (222e)
217 04:49:18 BIBOLLET Bruno (237e) (230e)
218 04:50:00 MIARD Francis (254e) (239e)
219 04:50:35 SIBUET Franck (207e) (207e)
220 04:50:40 BLANCHONG Georges (225e) (242e)
221 04:50:42 PLISSONNIER Marc (166e) (213e)
222 04:50:46 MARIZY Christophe (181e) (208e)
223 04:50:52 NICOLAS Fabrice (226e) (223e)
224 04:51:26 RIOU Nicolas (186e) (189e)
225 04:51:27 BLOOR Chris (190e) (216e)
226 04:51:35 LHOPITEAU Eric (257e) (226e)
227 04:51:42 DONZELLA Damien (191e) (231e)
228 04:51:50 MANSIO Guy (235e) (247e)
229 04:51:50 RULLIER Vincent (203e) (245e)
230 04:52:01 BEGET Patrice (299e) (243e)
231 04:52:06 BOUVIALE Laurent (218e) (233e)
232 04:52:11 VAUTHAY Bertrand (192e) (227e)
233 04:52:11 ARPIN Philippe (242e) (244e)
234 04:52:21 JOUHANDEAUD Laurent (216e) (214e)
235 04:52:39 RONCAGLIONE Claude (265e) (241e)
236 04:53:01 BARBE Dominique (244e) (250e)
237 04:53:06 FAVIER Roland (280e) (256e)
238 04:53:07 GUILLET Jean-marie (371e) (262e)
239 04:53:18 LANTAZ Heloise (210e) (238e)
240 04:53:26 VICAT Lionel (219e) (236e)
241 04:53:55 LEDERMANN Samuel (252e) (237e)
242 04:54:15 FONTANA Jean-christophe (211e) (232e)
243 04:54:41 BLANC Michel (227e) (253e)
244 04:54:43 GASTON Robert (275e) (248e)
245 04:54:54 GARDET Benjamin (238e) (234e)
246 04:55:16 HOFSTETTER Valerie (308e) (263e)
247 04:55:39 VALENCON Jacques (284e) (257e)
248 04:55:43 DAULT Arnaud (125e) (228e)
249 04:55:55 LESAGE Philippe (292e) (259e)
250 04:56:05 CRIST Philippe (241e) (265e)
251 04:56:14 BOVET Bertrand (273e) (246e)
252 04:56:19 BROWN Piers (250e) (260e)
253 04:56:37 KORNACKER Olivier (249e) (252e)
254 04:56:47 DELETRAZ Arnaud (38e) (224e)
255 04:57:11 CHABRAND Francois (301e) (261e)
256 04:57:11 CHOLET Yves (197e) (258e)
257 04:57:42 CROCHET Pascal (277e) (251e)
258 04:57:45 PROST Denis (329e) (273e)
259 04:58:06 RABATEL Roger (344e) (269e)
260 04:58:08 POLY Roland (330e) (284e)
261 04:58:19 GUENON Philippe (300e) (276e)
262 04:58:29 REVOL Jean Noel (265e) (255e)
263 04:58:31 DUMAX Dominique (315e) (277e)
264 04:58:47 GRENGUET Jean-marc (214e) (264e)
265 04:58:49 MORENT Eric (367e) (285e)
266 04:58:52 WOLVERT Geoffray (291e) (271e)
267 04:59:02 SCHERER Alain (242e) (289e)
268 04:59:02 CHAMEY Pascal (205e) (235e)
269 04:59:16 CABOT Arnaud (182e) (272e)
270 05:00:02 CRAPSKY Michel (303e) (270e)
271 05:00:12 BRASSELET Marc (267e) (268e)
272 05:00:24 GIBERT Claude (151e) (253e)
273 05:01:03 BOURGEOLET Marc (283e) (292e)
274 05:01:08 DESCHAMPS Jerome (264e) (249e)
275 05:01:11 DELAITRE Michel (279e) (267e)
276 05:01:13 MULLET Hubert (303e) (278e)
277 05:01:16 DUVERNEY-PRET Bernard (289e) (286e)
278 05:01:23 RAMA Gilbert (319e) (295e)
279 05:01:31 COLLOT Fabrice (245e) (287e)
280 05:01:32 JAEGER Jean-claude (322e) (302e)
281 05:01:37 PELLET Yves (328e) (288e)
282 05:01:40 GUILLARD Herve (232e) (280e)
283 05:02:09 DOUSPIS Stephane (312e) (290e)
284 05:02:40 PASCAL Roger (320e) (296e)
285 05:02:49 PONT Bruno (341e) (300e)
286 05:02:57 COMTE Daniel (270e) (281e)
287 05:03:00 PROVENT Gerard (362e) (313e)
288 05:03:08 GIRAUD Frederic (355e) (293e)
289 05:03:18 PILLET Stephane (349e) (313e)
290 05:03:36 MARTIN Bruno (314e) (307e)
291 05:03:41 HILAIRE Hubert (182e) (283e)
292 05:04:00 ANTZEMBERGER Michel (325e) (310e)
293 05:04:11 MIGNON Pascal (255e) (282e)
294 05:04:21 JENNES Dirk (334e) (315e)
295 05:05:28 PEGON Gerald (342e) (317e)
296 05:05:32 COUDERT Serge (288e) (279e)
297 05:05:37 ZUCALLI Herve (398e) (326e)
298 05:05:38 CLARET-TOURNIER Christophe (253e) (304e)
299 05:05:42 VANDECASTEELE Philippe (259e) (266e)
300 05:06:03 JOURDIL Pascal (407e) (342e)
301 05:06:05 CLOTTES Jean-pierre (236e) (275e)
302 05:06:12 NURIS Thierry (347e) (309e)
303 05:06:15 ROYER Thierry (260e) (305e)
304 05:06:36 PAVINET Jean-pierre (234e) (298e)
305 05:06:59 WATSON David (353e) (327e)
306 05:07:17 ROSSI Jacques (323e) (297e)
307 05:07:20 COURTIN Richard (267e) (322e)
308 05:07:20 GENOUD Jean-louis (356e) (311e)
309 05:07:29 GROSJEAN Olivier (326e) (319e)
310 05:07:46 VIGNE Fabien (278e) (306e)
311 05:08:09 TRUPKIEWICZ Serge (318e) (318e)
312 05:08:18 RUTJES Norbert (311e) (328e)
313 05:08:21 VAN WILSEM Jan (327e) (329e)
314 05:08:36 MUET Sebastien (267e) (321e)
315 05:08:42 PIZARO Francisco-jose (370e) (325e)
316 05:08:58 SOLMONA Italo (307e) (340e)
317 05:09:01 DEGROOTE Alain (313e) (308e)
318 05:09:09 PARQUET Patrick (358e) (331e)
319 05:09:12 GUDEPIN Didier (389e) (353e)
320 05:09:16 JOSSI Sebastien (258e) (294e)
321 05:09:23 DUFOUR Yves (343e) (316e)
322 05:09:23 DEGUELTE Pascal (366e) (332e)
323 05:09:35 GUILLAUME Nathalie (378e) (339e)
324 05:09:41 BLANCHARDON Jean Patrice (246e) (274e)
325 05:09:46 GILBERT Thomas (324e) (323e)
326 05:09:54 BACHELIER Fabrice (281e) (343e)
327 05:10:01 BOUGRAS Philippe (335e) (352e)
328 05:10:05 CEZARD Jerome (176e) (114e)
329 05:10:06 KLIPFEL Jean Michel (297e) (312e)
330 05:10:17 PICHOLLET Nathalie (305e) (303e)
331 05:11:05 PAUL Jean-philippe (271e) (299e)
332 05:11:08 SALVI Jean (350e) (334e)
333 05:11:17 HANSSENS Christophe (376e) (336e)
334 05:11:25 CHAMPALLE Christele (435e) (365e)
335 05:11:31 LECLERC Christophe (372e) (347e)
336 05:11:43 GILSON Armand (382e) (340e)
337 05:11:50 DUPONT Alain (369e) (330e)
338 05:11:58 NARDI Bruno (414e) (368e)
339 05:12:03 ZIMMERLI Pierre (330e) (348e)
340 05:12:16 PONSON Cedric (262e) (320e)
341 05:12:21 VAN DUINEN Pierre (459e) (384e)
342 05:12:45 LABRY Guy (386e) (356e)
343 05:13:05 CHEMIN Jean-michel (340e) (338e)
344 05:13:07 BUCO Bruno (432e) (354e)
345 05:13:11 BOURGEOIS Cedric (294e) (324e)
346 05:13:12 GUILLAUD Bernard (295e) (357e)
347 05:13:24 PRUDHON Patrick (387e) (355e)
348 05:13:28 DELEGUE Laurent (321e) (337e)
349 05:13:30 EGLER Jean-marc (383e) (333e)
350 05:13:35 FOUREL Gerard (345e) (375e)
351 05:13:44 FAURE Michel (380e) (360e)
352 05:13:45 CAUCHY Alexandre (388e) (374e)
353 05:13:59 RABILLON Patrick (309e) (346e)
354 05:14:21 BAVEREL Marc (359e) (344e)
355 05:14:51 BERTHET Stephane (317e) (335e)
356 05:15:02 BORDEL Robert (347e) (349e)
357 05:15:02 DESRENTES Damien (473e) (372e)
358 05:15:02 MONTCRIOL Jose (352e) (351e)
359 05:15:15 VUAILLAT Pierre-jean (381e) (383e)
360 05:15:16 MAGNIEN Frederic (316e) (345e)
361 05:15:28 BOILLOT Andre (408e) (361e)
362 05:15:43 BELLOT Sebastien (296e) (358e)
363 05:16:17 SIBUT Patrice (424e) (388e)
364 05:16:33 NOVE-JOSSERAND Michel (290e) (301e)
365 05:16:38 MARTIN Vincent (363e) (381e)
366 05:16:47 PLAUT Georges (373e) (373e)
367 05:16:57 FRANCINI Floriane (400e) (362e)
368 05:17:05 BOSIGER Michel (333e) (390e)
369 05:17:10 SCHILLER Gerald (428e) (398e)
370 05:17:11 POMPANON Jean-francois (364e) (382e)
371 05:17:16 DUNN William (384e) (377e)
372 05:17:46 MORAND Denis (336e) (386e)
373 05:17:56 JEANTON Gerard (468e) (421e)
374 05:18:17 PARRAYON Jean-pierre (385e) (379e)
375 05:18:19 PRUDHOMME Martin (361e) (376e)
376 05:18:27 ESPOSITO Patrick (415e) (392e)
377 05:18:31 VIANNAY Nicolas (360e) (385e)
378 05:18:48 DEFRAIN Jacky (332e) (363e)
379 05:18:57 LACOCHE Gerard (397e) (415e)
380 05:19:04 LUME Patrick (367e) (366e)
381 05:19:07 CRETTON Pierre-andre (410e) (416e)
382 05:19:11 LAMBERT Caroline (453e) (396e)
383 05:19:18 BOURDON Cyrille (310e) (359e)
384 05:19:29 CARTWRIGHT Breckenridge (275e) (389e)
385 05:19:42 MUGNIER Jean-karl (298e) (409e)
386 05:19:48 POPELIER Bruno (306e) (401e)
387 05:20:00 DUFFAU Fabrice (406e) (411e)
388 05:20:12 BOUR Pascal (391e) (400e)
389 05:20:21 MOULLIER Alain (411e) (402e)
390 05:20:27 DE VITA Alain (430e) (406e)
391 05:20:28 TARDIEU Guillaume (481e) (403e)
392 05:20:29 MABBOUX Patrice (403e) (387e)
393 05:21:22 BOTTOLLIER Corinne (442e) (410e)
394 05:21:36 PARISI Rene (379e) (369e)
395 05:21:38 CANO Alain (287e) (394e)
396 05:21:45 LE BER Philippe (399e) (391e)
397 05:22:05 MARIN-LAMELET Gabriel (522e) (422e)
398 05:22:26 REBILLON Olivier (337e) (371e)
399 05:22:27 THOMAS Philippe (338e) (378e)
400 05:22:39 SCHMITT Christine (401e) (404e)
401 05:22:43 GRAZZIANO Robert (402e) (405e)
402 05:22:52 CABOT Frederic (338e) (408e)
403 05:23:09 LACOU Jean-christophe (427e) (414e)
404 05:23:22 ORVILLE Eric (396e) (380e)
405 05:23:44 COQUEMONT Bruno (285e) (367e)
406 05:23:52 DUPONT-ROC Dominique (433e) (418e)
407 05:23:54 RANSON Isabelle (450e) (430e)
408 05:24:03 HORNY Jean-christophe (302e) (370e)
409 05:24:31 MONNIER Jean-luc (451e) (432e)
410 05:24:38 VITTOZ Andre (434e) (451e)
411 05:25:06 DUMAX Charlotte (478e) (431e)
412 05:25:15 MONS Jean-claude (429e) (435e)
413 05:25:24 PEREIRA DACRUZ Auguste (455e) (448e)
414 05:25:36 FAIDIDE Dominique (430e) (420e)
415 05:25:40 DARBOIS Eric (418e) (397e)
416 05:25:43 DE JONCKERE Patrice (394e) (419e)
417 05:25:43 MAZZOLENI Francois (437e) (425e)
418 05:25:47 ETHEVE Lucien (422e) (423e)
419 05:26:11 GUIBERT Arnaud (446e) (364e)
420 05:26:17 VITAL Alain (423e) (434e)
421 05:26:27 THEVENEAU Pierre (469e) (456e)
422 05:26:37 MALPELLI Laurent (438e) (439e)
423 05:26:40 DESBORDES Claude (374e) (395e)
424 05:27:18 DAGUET Gaston (354e) (433e)
425 05:27:50 GAILLARD Gilbert (463e) (428e)
426 05:27:58 EMIN Jean-pascal (448e) (436e)
427 05:28:01 LESCURE Herve (497e) (452e)
428 05:28:11 MASTERS Jon (395e) (393e)
429 05:28:13 FRIEND Michael (416e) (417e)
430 05:28:22 COENEN Jean (456e) (457e)
431 05:28:56 GADIOU Pierre (483e) (440e)
432 05:28:56 LANGUET Eric (496e) (426e)
433 05:29:14 DUGENETAY Christophe (460e) (455e)
434 05:29:19 APERTET Francois (458e) (458e)
435 05:29:26 COMBE Philippe (412e) (447e)
436 05:29:29 REBILLARD Jean-yves (463e) (441e)
437 05:29:47 MAC INNES Andrew (476e) (461e)
438 05:30:23 LUCHINI Natacha (514e) (464e)
439 05:30:45 LAVOCAT Andre (497e) (470e)
440 05:30:52 STRAUSS Philippe (425e) (427e)
441 05:31:36 CLAUDIN Gilbert (465e) (446e)
442 05:31:38 SUZEAU Philippe (404e) (450e)
443 05:31:39 CHRISTENSEN Christian (452e) (453e)
444 05:31:58 GUY-CHALVIGNAC Arnaud (419e) (443e)
445 05:31:58 CANCEL Marianne (445e) (468e)
446 05:31:59 CANCEL Alain (364e) (459e)
447 05:32:00 BONNET Patrice (420e) (444e)
448 05:32:22 MARECHAL Thierry (390e) (437e)
449 05:32:43 ZAHND Matthieu (412e) (465e)
450 05:33:02 GALLERAND Stephane (272e) (349e)
451 05:33:04 GALLOY Pierre (420e) (399e)
452 05:34:13 FERREOL Gilles (467e) (449e)
453 05:34:19 FOURNIER Philippe (517e) (476e)
454 05:34:23 PORCIN Jerome (256e) (445e)
455 05:35:29 JULLIARD Denis (472e) (482e)
456 05:35:37 ROLLEY Philippe (417e) (462e)
457 05:35:56 BESSE Jean-marc (563e) (494e)
458 05:36:03 VRILLONNEAU Pascal (351e) (413e)
459 05:36:26 ARGOUD Patrick (393e) (467e)
460 05:36:30 DEVEAUX Gilles (487e) (472e)
461 05:36:50 LANGLOIS Mathieu (345e) (412e)
462 05:36:51 DUMOULIN Pierre (444e) (423e)
463 05:37:19 PANTIGA Jacques (485e) (478e)
464 05:37:26 SEVE Bruno (491e) (477e)
465 05:37:32 DUMAZ Jean-michel (405e) (438e)
466 05:37:37 PETITFOUR Jean-paul (548e) (487e)
467 05:37:57 TREBOSC Pascal (480e) (475e)
468 05:38:02 LECHARPENTIER Alain (443e) (454e)
469 05:38:25 BOUCHER Philippe (409e) (429e)
470 05:38:59 DUCREUX Patrice (457e) (474e)
471 05:39:25 GRANGER Philippe (484e) (466e)
472 05:40:04 GAGNIEUX Florian (493e) (484e)
473 05:40:22 JUBAN Paul (470e) (479e)
474 05:40:26 LAUGEROTTE Francois (524e) (488e)
475 05:41:22 LEFEBVRE Stephane (449e) (499e)
476 05:41:25 GALLAY Francois (447e) (471e)
477 05:41:48 PERINI Roger (439e) (460e)
478 05:41:48 LE NEURES Christophe (392e) (407e)
479 05:41:57 VARIS Maurice (500e) (483e)
480 05:42:16 RIGAUD-KOENIG Anne (515e) (492e)
481 05:42:19 LARROUSSE Arnaud (540e) (501e)
482 05:43:14 CHAMPAGNAC James (508e) (486e)
483 05:44:11 DIESEL Andre (546e) (490e)
484 05:44:22 CHRISTE Daniel (377e) (442e)
485 05:44:55 BIBOLLET Philippe (494e) (498e)
486 05:45:25 MOINE Dominique (516e) (508e)
487 05:45:51 CHANEZ Eric (502e) (491e)
488 05:46:31 FREY Patrick (505e) (495e)
489 05:47:04 DREURE Ludovic (474e) (496e)
490 05:47:14 FAIVRE Pierre (490e) (485e)
491 05:47:31 DIEN Alain (466e) (493e)
492 05:48:02 REFFET Jean-paul (441e) (473e)
493 05:48:12 POIGNIE Alain (497e) (519e)
494 05:48:25 GENSON Jean-denis (545e) (516e)
495 05:48:35 VANDECASTEELE Paul (541e) (505e)
496 05:48:43 BAUDIN Pascal (440e) (503e)
497 05:49:23 JEAN-JACQUES Roger (561e) (514e)
498 05:49:24 JEAN-JACQUES Gil (560e) (514e)
499 05:49:24 RITSCHARD Michael (492e) (504e)
500 05:49:25 CASTEL Bernard (477e) (502e)
501 05:49:34 PIMENTE Francis (519e) (525e)
502 05:49:47 DROSSART Eric (518e) (528e)
503 05:50:07 TRIPONNEY Michel (488e) (511e)
504 05:50:17 RIVIERE Gerard (582e) (531e)
505 05:50:19 LELOUP Michel (569e) (524e)
506 05:50:20 CLARK Phil (462e) (480e)
507 05:50:22 HORRIDGE Gilles (454e) (481e)
508 05:50:23 PRIEUR Alain (495e) (523e)
509 05:50:52 PASTEUR Alain (541e) (468e)
510 05:51:24 BRANCHE Roger (547e) (513e)
511 05:51:27 JOURNOT Martial (509e) (497e)
512 05:51:34 SIMONATO Francoise (543e) (512e)
513 05:51:52 GARCIA Julien (523e) (506e)
514 05:51:54 LELOUP Philippe (426e) (499e)
515 05:52:02 MARQUET Gilles (563e) (526e)
516 05:52:09 BRUNET David (578e) (518e)
517 05:52:41 RABAIOTTI Francesco (510e) (533e)
518 05:53:40 MARENDON Jacques (357e) (539e)
519 05:53:40 DUPIN Cedric (482e) (509e)
520 05:54:52 SCHAEFFER Jean-paul (461e) (541e)
521 05:55:11 GOEDARD Olivier (521e) (510e)
522 05:55:11 ARNAL Herve (527e) (540e)
523 05:55:14 CARPENTIER Jean Pierre (558e) (522e)
524 05:55:38 CHARBON Raynald (626e) (556e)
525 05:56:21 PELLEGRINI Rene (530e) (543e)
526 05:56:23 NAJOTTE Michel (583e) (529e)
527 05:56:23 NOBLET Christian (531e) (545e)
528 05:56:55 VERDONYvan (567e) (559e)
529 05:56:56 COPPOLA Daniela (525e) (520e)
530 05:56:59 CASALI Mauro (525e) (521e)
531 05:57:25 PAPON Bruno (532e) (553e)
532 05:57:40 PENARD Christian (574e) (561e)
533 05:57:54 NIRRENGARTEN Pierre (534e) (565e)
534 05:58:16 CAMPS Jean-claude (507e) (546e)
535 05:58:43 LESCURE Pascal (566e) (517e)
536 05:58:44 GIRERD Olivier (479e) (532e)
537 05:58:49 BRUNDU Thierry (486e) (507e)
538 05:59:15 GODAR Christian (565e) (557e)
539 05:59:24 RIBBENS Johan (475e) (527e)
540 05:59:42 PASSAQUIN Nicolas (506e) (530e)
541 06:00:10 DUPOUX David (554e) (566e)
542 06:00:12 CROY Pascal (489e) (563e)
543 06:00:37 PRUNIER Jean-francois (579e) (536e)
544 06:00:42 BEAUVAL Patrick (571e) (567e)
545 06:00:57 LAUDE Frederic (501e) (534e)
546 06:02:13 CORTINOVIS Noel (510e) (549e)
547 06:02:42 BERNADICH Eduard (536e) (558e)
548 06:02:50 VALLS Jean-pierre (471e) (560e)
549 06:03:19 PERBET Pascal (533e) (542e)
550 06:03:21 SIMONNET Rene (555e) (548e)
551 06:03:38 VIOLLEAU Philippe (513e) (554e)
552 06:03:40 DESAGE Marc (594e) (544e)
553 06:04:01 BARLAS Paul (504e) (568e)
554 06:04:01 GROS Michel (576e) (550e)
555 06:04:04 BONNEFOY Joseph (603e) (564e)
556 06:04:09 RUAULT Pierre Herve (575e) (572e)
557 06:04:11 DEFIX Herve (568e) (537e)
558 06:04:28 MIRAULT Stephane (375e) (489e)
559 06:05:05 JANUS Claude (657e) (573e)
560 06:05:31 BARTHELEMY Olivier (581e) (581e)
561 06:06:02 BONNET-GONNET Alain (512e) (535e)
562 06:06:07 PARRA-LOPEZ Andre (556e) (547e)
563 06:06:41 TARDIVEAU Daniel (593e) (583e)
564 06:06:52 BRUINSMA Robert (502e) (551e)
565 06:07:24 THUREAU Daniel (577e) (576e)
566 06:07:31 BATGOZERE Eric (610e) (580e)
567 06:08:38 LECHNER Paul (549e) (577e)
568 06:09:59 MERMETY Herve (614e) (578e)
569 06:10:02 PASSERAT Christine (615e) (579e)
570 06:10:30 BATTISTON Thierry (520e) (562e)
571 06:10:49 MINNART Robert (633e) (597e)
572 06:11:16 LESAGE Claude (580e) (575e)
573 06:11:27 VALADE Gilles (609e) (588e)
574 06:11:50 PLANCKEEL Bruno (557e) (591e)
575 06:11:56 BESNARD Patrick (528e) (570e)
576 06:12:29 LOISEAU Pascal (537e) (589e)
577 06:12:50 CLAVIER Andre (539e) (574e)
578 06:14:02 ELISSON Perry (619e) (603e)
579 06:14:09 MILICI Pascal (590e) (601e)
580 06:14:13 AGASSE Gilles (436e) (463e)
581 06:14:29 MOINARD Jean x (554e)
582 06:15:01 MARIE Robert (592e) (584e)
583 06:15:43 LACROIX Jean Yves (597e) (615e)
584 06:15:58 PELLENARD Rene (627e) (586e)
585 06:16:09 FARAMA Gilles (617e) (585e)
586 06:16:24 LACOU Guy (596e) (605e)
587 06:16:44 MARIA DO NASCIMENTO Jean-philippe (625e) (627e)
588 06:17:14 HAUTEREAU Philippe (538e) (598e)
589 06:17:45 ANNEN Corine (612e) (594e)
590 06:17:57 VARESANO Aldo (611e) (644e)
591 06:18:49 MICHAUD Daniel (628e) (608e)
592 06:19:17 EMONET Patrick (656e) (619e)
593 06:19:49 BARADON Yves (616e) (626e)
594 06:19:56 MAOLE Roger (601e) (614e)
595 06:20:26 ROUSSEAU Pascal (573e) (595e)
596 06:20:26 ROUQUIER Jean-sylvain (572e) (606e)
597 06:20:59 LAUPER Stefan (562e) (552e)
598 06:21:25 LAUPER Claude (629e) (593e)
599 06:22:53 MOLITERNI Frederic (618e) (628e)
600 06:23:04 BECAM Sylviane (634e) (634e)
601 06:23:33 DREYER Yves (590e) (600e)
602 06:23:40 SARRET Daniel (639e) (635e)
603 06:24:00 CROISONNIER Christophe (595e) (599e)
604 06:24:09 OYSELET Jean (632e) (618e)
605 06:24:13 TURC Michel (638e) (622e)
606 06:24:30 CLOUZET Bernard (643e) (617e)
607 06:24:41 GAUTHERON Bernard (559e) (590e)
608 06:24:43 TARDIEUX Dominique (645e) (641e)
609 06:24:58 TRAMONI Sylvain (598e) (616e)
610 06:25:02 BALCEREK Bernard (642e) (630e)
611 06:25:24 VAN LOOVEREN Willem (641e) (629e)
612 06:26:01 REVUZ Christophe (587e) (596e)
613 06:26:01 EPEMA Uti (652e) (636e)
614 06:26:03 UGERESMA Ultsje (653e) (636e)
615 06:26:28 CHEVALLIER Serge (570e) (592e)
616 06:26:37 VAUVILLIEEE Jean-louis (550e) (569e)
617 06:26:42 PESCHANG Marcel (544e) (538e)
618 06:26:52 GUDEFIN Pascal (598e) (609e)
619 06:27:19 BOURGEOIS Daniel (637e) (639e)
620 06:27:33 CARRE Frederic (584e) (602e)
621 06:28:01 BOURGEOIS Philippe (635e) (640e)
622 06:29:00 CORTIAL Michel (602e) (625e)
623 06:29:07 ROBICHON Philippe (585e) (604e)
624 06:29:16 CORTIAL Frederic (630e) (633e)
625 06:29:21 ALLIX Jean-claude (553e) (613e)
626 06:29:37 THIBAULT Frederic (605e) (611e)
627 06:29:53 PIGAL Patrice (631e) (632e)
628 06:30:13 LLANES Christophe (600e) (612e)
629 06:30:56 MESSAGER Didier (613e) (607e)
630 06:31:18 JOLY Gerard (534e) (642e)
631 06:31:22 CHEVASSUS Claude (622e) (631e)
632 06:31:23 CHEVASSUS Jean-michel (622e) (621e)
633 06:31:23 LASSITE Didier (621e) (620e)
634 06:31:25 VAILLER Pierre (551e) (571e)
635 06:31:25 POINTELIN Bernard (586e) (587e)
636 06:31:26 HARALAMBON Olivier (552e) (582e)
637 06:33:12 REY Ludovic (588e) (623e)
638 06:33:14 ARVIN-BEROD Pascal (589e) (624e)
639 06:35:58 FONTANA Jeremie (649e) (652e)
640 06:36:01 DE FRANCESCO Claudio (647e) (650e)
641 06:36:02 BLANC Pierre (661e) (649e)
642 06:36:39 PUGIN Andre (650e) (646e)
643 06:37:01 WILLEM Jan (636e) (643e)
644 06:37:09 ROSSET Maurice (644e) (638e)
645 06:38:30 DENIZOT Francois (620e) (645e)
646 06:41:25 CUANY Antoinette (666e) (654e)
647 06:42:50 DELAUNAY Claude (529e) (610e)
648 06:43:13 POLO-LORITE Soledad (664e) (657e)
649 06:44:34 LLANES Francois (606e) (651e)
650 06:45:19 GAILLY Lilian (651e) (661e)
651 06:46:18 HENON-TOURIGNY Martine (646e) (653e)
652 06:46:19 TOURIGNY Jean-luc (665e) (655e)
653 06:46:22 CLAUDEY Yves (608e) (647e)
654 06:47:04 JANSSENS Martine (655e) (648e)
655 06:49:54 DECOUDRE Bernard (648e) (656e)
656 06:50:30 THIRIAT Jacques (667e) (662e)
657 06:50:36 VOET Thierry (640e) (659e)
658 06:50:59 PERCHOUX Jean (659e) (660e)
659 06:51:45 LEITCH John (662e) (664e)
660 06:56:24 VOET Cinthia (660e) (665e)
661 06:57:47 HUIBAN Jean-pierre (624e) (658e)
662 07:00:12 WIEGAND Mickael (604e) (663e)
663 07:14:45 BLAAUW Joost Alexander (663e) (669e)
664 07:38:55 KOS Leo (607e) (666e)
665 07:40:37 AALDERING Hugo (658e) (667e)
666 07:40:40 BROCKEN Frans (654e) (668e)

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!