Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> Time Megève Mont Blanc 2005 : Classement du 88 km

PlaceTempsNom PrénomNom du ClubPlace au contrôle 1
1 02:44:09 BLAIN Stephane VC RUMILLIEN (4e)
2 02:44:29 LAFOI Frederic x (3e)
3 02:46:13 ZANARDO Didier VC RUMILLIEN (2e)
4 02:47:57 PERRET Alexandre VC CLUSES SCIONZIER (6e)
5 02:48:13 BLANC Patrick VC MORZINOIS (5e)
6 02:49:50 MEUNIER-CARUS Fabrice EC ST CLAIROISE (7e)
7 02:50:15 BORDIN Matthieu x (9e)
8 02:50:49 CHENAVAL Jean-luc x (11e)
9 02:51:02 BOUCHEX Laurent x (1e)
10 02:52:11 PETITJEAN Francois x (12e)
11 02:52:37 DEFAUDAIS Steve x (10e)
12 02:52:47 SCHMITT Patrick VC ESF (16e)
13 02:54:33 ANDRE Mickael OC ALBERTVILLE (15e)
14 02:54:42 RONDET Benjamin VTT MONTBONNOT (19e)
15 02:54:42 HUGO Benjamin x (23e)
16 02:56:10 PLAUT Alexandre x (21e)
17 02:56:36 STRAPPAZZON Patrick UC PASSY (25e)
18 02:57:38 PERNUIT Yann x (24e)
19 02:57:50 FAGOT Jean-noel x (27e)
19 02:57:50 CARREAU Michel ASC OUZOUER S/LOIRE x
21 02:57:52 PERRIN Bruno CS MEGEVE (26e)
22 02:58:51 VAILLANT Yann CULTURE VELO (18e)
23 02:58:56 NOEL Xavier PEV (14e)
24 02:59:43 CHEREL Laurent CERCLE DES PASSIONNES (32e)
25 02:59:53 PESANDO Gilles CHAMROUSSE TEAM CYCLOSPORT (29e)
26 03:00:13 PERCELAY Gregoire TRAI ALP MOIRANS (30e)
27 03:00:46 GACHE Nicolas CERCLE DES PASSIONNES (35e)
28 03:01:15 BERSET Eric SWISS (39e)
29 03:01:16 ALLEGRE Michel ASPTT BRIANCON (38e)
30 03:01:29 SABIROU Cyril SO SEYSSOIS (28e)
31 03:01:32 COTTET-PUINEL Laurent VC MORZINOIS (37e)
32 03:02:14 TONNIN Remy UC PASSY (34e)
33 03:02:24 OUVRIER-BUFFET Franck x (33e)
34 03:02:27 POCHAT Joseph x (41e)
35 03:03:14 FRATTALI Bruno UC CRAN GEVRIER (31e)
36 03:03:16 GUERMEUR Christophe PONCHARRA UC (53e)
37 03:03:21 JOLY-POTTUZ Adrien VC PRAZ SUR ARLY (40e)
38 03:03:24 BETTON Christophe UC VALENCE (17e)
39 03:03:37 ALEXANDRE Beranger CERCLE DES PASSIONNES (42e)
40 03:03:50 LERAT Michel x (20e)
41 03:03:56 CLAVEL Frederic x (44e)
42 03:04:00 SIGURJONSSON Marino TRISPEED MAMER (36e)
43 03:04:34 CLOUYE Frantz CYCLOS AMPHION PUBLIER (49e)
44 03:04:53 PORRET Thierry x (48e)
45 03:05:17 BAUD Stephane VC CLUSES SCIONZIER (43e)
46 03:05:20 DENCHE Franck x (51e)
47 03:06:31 DEFLON Jean-luc TEAM ST PAUL (47e)
48 03:06:36 DE FAZIO Giovanni CC UGINE (61e)
49 03:07:08 ZANARDO Yves-andre VC RUMILLIEN (52e)
50 03:07:13 ORSI Patrick VC MATHEYSIN (60e)
51 03:07:36 VIGNY Frederic ASC MACOT LA PLAGNE (8e)
52 03:08:04 PERTHUISET Thierry CYCLOS AMPHION PUBLIER (55e)
53 03:08:12 BARRACHIN Jean-yves CYCLOS THONES (56e)
54 03:08:18 BERTRAND Maxime x (67e)
55 03:08:33 HENRY David EVIAN VELO (59e)
56 03:08:43 GRIMM Francois x x
57 03:09:00 MANZONI Nicolas UC GESSIENNE (45e)
58 03:09:25 MOSER Christophe x (74e)
59 03:09:38 HYVOZ Patrick ASC MACOT LA PLAGNE (58e)
60 03:10:07 PERRIN Olivier x (76e)
61 03:10:13 CHAPEL Franck x (64e)
62 03:10:13 DENJEAN Georges Emmanuel CYCLO PHILE BEX (63e)
63 03:10:32 CURTIL Denis ECUISSES VSP (69e)
64 03:10:33 FAVIER Martial UC COGNIN (90e)
65 03:10:36 GOURDIS Gregory x (73e)
66 03:10:42 MAINGOT Alexandre RO ANNECIENNE (72e)
67 03:10:45 SALAMI Pierino x (91e)
68 03:10:54 JOLY Laurent EC METZ (50e)
69 03:11:29 NABET Emmanuel CYCLOS AMPHION PUBLIER (82e)
70 03:11:42 BREGAND Franck ASP AIX LES BAINS (75e)
71 03:11:42 PREMAT Yves VC MORZINOIS (66e)
72 03:11:46 CATALDO William VC RUMILLIEN (80e)
73 03:11:46 DE FAZIO Florent CC UGINE (88e)
74 03:11:56 GIRAUD Jean-michel UC NIVOLET (93e)
75 03:12:01 FERROUX Franck PONCHARRA UC (77e)
76 03:12:26 RASO Chiara GS CICLI LUCCHINI (84e)
77 03:12:32 JACQUIER Richard VC BOURG ST MAURICE (86e)
78 03:12:43 LE VAILLANT Alain CYCLOS AMPHION PUBLIER (85e)
79 03:12:58 POIS Bruno x (96e)
80 03:13:06 TIBERI Jean-noel x (95e)
81 03:13:09 BILLIOUD Philippe VC DRUILLAT (112e)
82 03:13:18 RISSER Etienne x (87e)
83 03:13:26 LEFLEN Yann PRESSE 53/12 (46e)
84 03:13:37 VALLON Thierry x (108e)
85 03:13:54 COLLOMB-PATON Damien x (70e)
86 03:13:59 DEL MONACO Yann EVIAN VELO (77e)
87 03:14:27 PRAT Xavier x (105e)
88 03:14:47 DELMAS Alain x (101e)
89 03:14:50 LOURME Bernard VC RUMILLIEN (83e)
90 03:14:51 SOENEN Christophe CERCLE DES PASSIONNES (100e)
91 03:14:56 PELLICCIA Umberto CERCLE DES PASSIONNES (81e)
92 03:15:47 FOURNIER-BIDOZ Mickael VTT 4807 (120e)
93 03:15:56 SILVESTRE Thierry x (77e)
94 03:15:59 NGUYEN Franck x (102e)
95 03:16:07 FEUILLETTE Dominique US BONNYCHONNE (98e)
96 03:16:12 MASIA Nando VC MATHEYSIN (113e)
97 03:16:27 EXCOFFIER Dominique x (99e)
98 03:16:27 HENRI Francis BABC (136e)
99 03:16:44 BELLINA Michel CC UGINE (190e)
100 03:16:49 HUET Jean-charles VC ST JULIEN EN GENEVOIS (149e)
101 03:17:08 TUVERI Denis x (115e)
102 03:17:09 GOEPFERT Pascal x (129e)
103 03:17:20 MUTIN Herve ASPTT DIJON (155e)
104 03:17:21 GARCIA Nicolas EC VALETTOISE (145e)
105 03:17:34 GATE Samuel ANGERS TRIATHLON (122e)
106 03:17:47 KELLER Andre x (121e)
107 03:17:51 CONTAT Christophe x (96e)
108 03:17:56 MARTIN DELABORDE Emmanuel VC CLUSES SCIONZIER (94e)
109 03:17:56 STUDER Philippe x (139e)
110 03:17:58 COMTAT Pierre-andre VC ANNEMASSE (140e)
111 03:18:02 GOYET Pascal OC ALBERTVILLE (89e)
112 03:18:07 SARTELET Jacques AC CLUSIENS (123e)
113 03:18:07 VIAUX Frederic EVIAN VELO (107e)
114 03:18:18 CHARLES Stephane CYCLOS AMPHION PUBLIER (106e)
115 03:18:28 LAURENDON Amelie UC FOREZ (130e)
116 03:18:31 BLANC Sebastien x (143e)
117 03:18:50 LAUSENAZ Patrice CYCLOS AMPHION PUBLIER (134e)
118 03:18:52 JANKOWSKY Clement ASPTT DIJON (117e)
119 03:19:03 BORRUTO Sebastien VC CLUSES SCIONZIER (116e)
120 03:19:15 ZORZINI Marcello VELO ZERBION (71e)
121 03:19:24 BADOR Xavier x (111e)
122 03:19:50 BORRUTO Alexandra VC CLUSES SCIONZIER (137e)
123 03:20:26 BERNABEI Roland TIME (126e)
124 03:20:27 CHASTAGNER Patrick TIME (118e)
125 03:20:31 LAHEURTE Franck VS GEROMOIS (128e)
126 03:20:47 RIVIERE Sebastien ES JONAGEOIS (170e)
127 03:20:52 BAUD Yvon CYCLOS AMPHION PUBLIER (156e)
128 03:20:55 FACHINETTI Vincent CYCLES FACHINETTI (119e)
129 03:21:01 HUGO Joel x (162e)
130 03:21:05 MEGIAS Patrick VC MATHEYSIN (150e)
131 03:21:11 FERROUX Gregory UC PONTCHARRA (126e)
132 03:21:25 DUFOUR Philippe x (131e)
133 03:21:29 BOURILLE Yvan x (154e)
134 03:21:31 MAGNENET Denis AC BISON (158e)
135 03:21:52 BOUZON Frederic ASC MACOT LA PLAGNE (160e)
136 03:22:02 SANNET Bernard UC CULOZ BELLEY (103e)
137 03:22:07 DALL’ARMELLINA Sylvain CYCLOS DES ROCAILLES REIGNIER (157e)
138 03:22:23 LORRAIN Gerard x (161e)
139 03:23:08 VINCENT Luc RO ANNECIENNE (147e)
140 03:23:40 VAUDAUX Thierry x (138e)
141 03:23:43 VITTON MEA Bruno GS CICLI LUCCHINI (151e)
142 03:23:44 VAUDAUX Christian x (141e)
143 03:23:49 MORAES Didier TIME (164e)
144 03:23:55 CHAMBET Stephane x (168e)
145 03:23:57 COLLOMB-RAVINET Patrick CYCLOS AMPHION PUBLIER (182e)
146 03:24:00 RUBATIER Jean-marc UC CULOZ BELLEY (148e)
147 03:24:17 PICQUE Thierry x (204e)
148 03:24:28 GUMIERO Arturo CANTURINO 1902 (159e)
149 03:24:36 ALLARD Laurent x (174e)
150 03:24:44 BRUYERE Jacques x (184e)
151 03:25:04 GAIDET Marcel CC BOURG ST MAURICE (195e)
152 03:25:13 CERRONE Eric VC BOURGOIN JALLIEU (175e)
153 03:25:13 ARNOD Maxime CS MEGEVE (189e)
154 03:25:18 MORAND Jean-christophe x (92e)
155 03:25:18 SIMON Georges AS FONTAINE (203e)
156 03:25:29 VILLARD Frederic EC ANNECY (134e)
157 03:25:31 BERNARD-GRANGER Noel EC ANNECY (197e)
158 03:25:36 BIDAL Didier TIME (163e)
159 03:25:57 DONY Florence VC FIRMINY (186e)
160 03:25:58 LACOMME Michel VC ESF (180e)
161 03:26:06 LUCCHESE Edouard US CRETEIL TRIATHLON (133e)
162 03:26:35 CHOVIN Christophe x (132e)
163 03:26:38 RIOT Yannick CS CHAMONIX (183e)
164 03:26:45 MARTIN Jean-michel RECYCLES VOGLANS (185e)
165 03:26:49 LAPLAINE Gerard UC CRAN GEVRIER (179e)
166 03:26:55 MILEZE David x (178e)
167 03:27:06 REBILLARD Stephane UV CHALONNAISE (172e)
168 03:27:10 MARTIN Patrick BRIKO (199e)
169 03:27:12 MICHAUT Sylvain TIME (196e)
170 03:27:16 DUBOIS Mathieu x (125e)
171 03:27:19 METZ Daniel ESSM (181e)
172 03:27:41 DEBARD Jean-paul CYCLOS TALAUDIERE SORBIERS (167e)
173 03:27:53 MUGNIER Roland RO ANNECIENNE (188e)
174 03:28:00 MORLET Vincent TRI CLUB NICE (153e)
175 03:28:01 FAVRE Sebastien CC UGINE (152e)
176 03:28:04 PRUVOT Vincent x (173e)
177 03:28:05 CORTIAL Olivier x (227e)
178 03:28:37 DUNOYER Franck x (192e)
179 03:28:46 BRON Jean-claude VC MORZINOIS (206e)
180 03:28:47 DUNOYER Florence x (193e)
181 03:28:59 GUILLERY Christian CTE AUVERGNE (210e)
182 03:29:25 DUCHAUSSOY Stephan UC PASSY (224e)
183 03:29:28 MAT Jacques x (211e)
184 03:29:37 LEBARD Laurent x (205e)
185 03:29:56 REY Pierre GUIDON AGENAIS (209e)
186 03:30:00 MUFFON David VELO & OXYGENE (238e)
187 03:30:05 LAPPASSAT Jean-pierre CERCLE DES PASSIONNES (244e)
188 03:30:06 SANCHEZ Francois AS MAXIMOISE (208e)
189 03:30:07 PETROZ Christian LE CYCLE (194e)
190 03:30:10 NGUYEN Guy x (223e)
191 03:30:17 MACCHI Michel UC THONONAISE (200e)
192 03:30:18 PERRET Andre x (212e)
193 03:30:23 GRAHAM James FESTIVAL RC (176e)
194 03:30:35 CHESNEY Henri x (216e)
195 03:30:41 FURST Bertrand x (201e)
196 03:30:42 PAYOT Alfred ASC MACOT LA PLAGNE (220e)
197 03:30:56 FAYOLLE Pierre VC ESF (215e)
198 03:31:00 SANCHEZ Emmanuel VELOLAND (68e)
199 03:31:19 OLEN Yann x (187e)
200 03:31:25 LEPINE Steven AS FONTAINE (169e)
201 03:31:30 FORRAT Jacques UC GESSIENNE (207e)
202 03:31:40 PERRIN Xavier x (218e)
203 03:31:47 AULNETTE Stephane THIEZ CYCLISME (109e)
204 03:31:55 MIAZZA Laurent CC MARNAZ (246e)
205 03:32:19 LUGINBUHL Mike x (228e)
206 03:32:32 BERTHOD Jean-jacques CS LES SAISIES (230e)
207 03:32:46 FAVRE Philippe VC CORBAS (241e)
208 03:32:46 TISSOT Dominique x (232e)
209 03:32:55 LAMBERT Pascal VC BROU (254e)
210 03:33:14 ZANETTTI Pascal x (166e)
211 03:33:17 ALLANOS Veronique KINESE (217e)
212 03:33:18 DEFRANCE Stephane TIME (202e)
213 03:33:23 BELLE James x (249e)
214 03:33:51 MACREL Francis UC ENVERMEU (258e)
215 03:33:51 PREFOL Emmanuel CS MEGEVE (229e)
216 03:33:55 VAN GELE Laurent x (266e)
217 03:34:12 CONDEMINE Eric LYON VTT (225e)
218 03:34:21 BEAUQUIS Daniel x (219e)
219 03:34:22 ACKERMANN Marc OC ALBERTVILLE (240e)
220 03:34:45 MARMET Guy x (288e)
221 03:34:50 ANTOINAT Michel VERSAILLES SPORTIF (233e)
222 03:34:50 ANTONIOTTI Patrick x (236e)
223 03:34:57 COSTE Romain x (247e)
224 03:35:02 CARRAIN Alix CC TEFAL (250e)
225 03:35:11 TROCCAZ Michel BABC (265e)
226 03:35:22 LAJOUMARD Jeremie CC DE L’UBAYE (274e)
227 03:35:44 OCCELLI Baptiste x (233e)
228 03:36:14 MUFFAT Tanguy VC DRAGUIGNAN (146e)
229 03:36:24 CATALDO Steve VC RUMILLIEN (231e)
230 03:36:31 DUCHON David x (226e)
231 03:36:35 MACKAY Charles x (273e)
232 03:36:44 SAVINEAU Cedric x (261e)
233 03:36:44 VIENNET Roger VS HOUTAUD (165e)
234 03:36:57 KLUSIEWICZ Philippe x (251e)
235 03:37:02 MIELI Jacques x (259e)
236 03:37:05 PECHERAND Yves CC UGINE (243e)
237 03:37:43 ALLAIN Celine US METRO (242e)
238 03:38:03 ASSAUD Bernard x (356e)
239 03:38:03 COFFY Andre x (272e)
240 03:38:05 BOUVARD Pascale x (300e)
241 03:38:17 DEMOULIN Jean x (239e)
242 03:38:25 BOUTREAU Eric x (260e)
243 03:38:30 OCCELLI Jean-paul CC CHARTREUSE (235e)
244 03:38:37 HERMENT Bernard x (283e)
245 03:38:43 RENAUD Cyrille CYCLOS TALAUDIERE SORBIERS (262e)
246 03:38:51 MONNET Jean Claude BRIKO (264e)
247 03:39:03 LEVET Michel VC ESF (319e)
248 03:39:04 VENZIN Bruno CYCLES VENZIN (286e)
249 03:39:19 BUSSON Nicolas CC MARNAZ (269e)
250 03:39:47 DESALEUX Thierry CERCLE DES PASSIONNES (177e)
251 03:39:48 MATHIEU Michel UC PASSY (297e)
252 03:39:53 JEANBLANC Alexandre LES HYDROCYCLOPEDS (281e)
253 03:40:01 GHERARDI Pierre x (221e)
254 03:40:04 PADILLA Marcel CC MARNAZ (255e)
255 03:40:04 TADIC Dejan x (248e)
256 03:40:06 CHAVANNE Pierre CC MARNAZ (256e)
257 03:40:06 VINCENT David x (244e)
258 03:40:11 BERTHIER Eric x (276e)
259 03:40:14 GARBE Sebastien x (298e)
260 03:40:20 MALAN Jean-claude VS SEYNOIS (263e)
261 03:40:26 MIEUSSET Karine x (314e)
262 03:40:29 REY Christian CC MARNAZ (275e)
263 03:40:34 LARGERON Bertrand x (310e)
264 03:40:35 RUSCETTA Pascal UC PASSY (299e)
265 03:40:36 FABRE Edwige x (354e)
266 03:40:49 DUSSERT Christian CC SALLANCHES (305e)
267 03:41:00 SUHR Eric RECYCLES VOGLANS (285e)
268 03:41:01 ZANCANARO Daniel RECYCLES VOGLANS (289e)
269 03:41:15 WOZNIAK Sylvie RECYCLES VOGLANS (342e)
270 03:41:17 WOZNIAK Dominique x (345e)
271 03:41:28 GALLAY Samuel x (278e)
272 03:41:46 HURSTEL Vincent LE GUIDON DU BOURGET DU LAC (320e)
273 03:42:02 ROLLAND Patrice TIME (295e)
274 03:42:02 EASTON Peter VELO CLASSIC TOURS (341e)
275 03:42:06 LANVERS Yves CC MARNAZ (287e)
276 03:42:06 KLOSE Gerd TIME (253e)
277 03:42:07 HERMANT Didier x (303e)
278 03:42:11 VIGUET Christophe x (190e)
279 03:42:12 DESALEUX Nicolas x (268e)
280 03:42:16 BECQUERIAUX Andre x (324e)
281 03:42:32 BERMOND Daniel x (358e)
282 03:42:41 AZZOLIN Stephane L’ECHAPPEE FD JEUX (282e)
283 03:42:51 DUFOUR Jean-marie x (316e)
284 03:42:58 LACOMBE Angeline CC BERNARD THEVENET (290e)
285 03:43:07 BATY Philippe x (296e)
286 03:43:21 MUFFON Christian VC RUMILLIEN (335e)
287 03:43:34 DURHAM Leigh x (338e)
288 03:43:36 CAILLAT Jean Marie x (301e)
289 03:43:39 DUNAND Christophe x (267e)
290 03:43:42 GENAND Denis x (330e)
291 03:43:45 PAYOT Nicolas x (333e)
292 03:43:55 BAUD Daniel ASPTT ANNECY (213e)
293 03:44:01 GOUTTENOIRE David TIME (270e)
294 03:44:02 FERRAND Gerard ASPTT ORLEANS (326e)
295 03:44:10 BOUVARD Philippe x (346e)
296 03:44:18 DASSAIN Stephane x (359e)
297 03:44:35 DEHAYE Eric UC CRAN GEVRIER (280e)
298 03:44:36 SAINT-MARTIN Jean-luc CC BOURG ST MAURICE (277e)
299 03:44:39 PIODELLA Jerome x (318e)
300 03:45:05 MIRANDA Georges EC ANNECY (252e)
301 03:45:13 TOP Frederic x (361e)
302 03:45:17 GUILLERMET Alain x (312e)
303 03:45:22 LANEYRIE Daniel VELO GRIFFON MEYZIEU (340e)
304 03:45:28 GROTH Daniel x (329e)
305 03:45:41 BUET Gerald x (292e)
306 03:45:47 HARDY Didier x (279e)
307 03:45:50 DUFOUR Jean-pierre ASPTT ANNECY (322e)
308 03:45:59 MOREAU Monique EC PAYS DE LOIRE (368e)
309 03:46:13 LORENZINI Fabien x (360e)
310 03:46:41 JEHAN Jacques x (334e)
311 03:46:43 NIVOU Regis x (351e)
312 03:46:52 HOUOT Robert OC ALBERTVILLE (352e)
313 03:46:59 JOURNET Laurent x (323e)
314 03:47:04 MAS-MORENI Toni TIME (313e)
315 03:47:07 HUSSON Sylvain x (328e)
316 03:47:17 AGUETAND Claude x (349e)
317 03:47:31 AUBIN Daniel JGS NEVERS (321e)
318 03:47:33 ZANARDI Didier x (294e)
319 03:47:37 GIROD Philippe x (317e)
320 03:47:39 BERCHET Michel x (362e)
321 03:47:43 TRESALLET Gerald CS CHAMONIX (198e)
322 03:47:56 HEDLEY Piers x (370e)
323 03:47:59 PAN Christophe UC PASSY (357e)
324 03:48:11 FRANCA Llidio x (303e)
325 03:48:32 ROCHON Fabien CCU (391e)
326 03:48:38 NAJOTTE Stephane x (365e)
327 03:48:54 VANDENBON Guy CC FLANDRE ARTOIS (364e)
328 03:48:54 VIRETTO-TRUTO Franck x (306e)
329 03:49:10 BODIN Jean-marc x (315e)
330 03:49:11 ROULIN Philippe CC TEFAL (293e)
331 03:49:12 BERNARDIN Didier CYCLOS CONTROIS (332e)
332 03:49:26 BERNARDIN Jean x (390e)
333 03:49:31 DETTWILER Eric x (394e)
334 03:49:42 PANCHON Philippe ASCL VAR (325e)
335 03:49:56 BUECKING Peter NO LIMIT NYON (271e)
336 03:50:11 BUCKLEY Fabrice ASC OUZOUER S/LOIRE (327e)
337 03:50:24 DUCRUET Roger CC UGINE (348e)
338 03:50:37 MARMILLON Eric EC ARBENT MARCHON (257e)
339 03:51:01 ALEXANDRE Bernard x (386e)
340 03:51:03 RIGOUS Richard x
341 03:51:04 BRIAND Jean-claude x
342 03:51:10 POISAT Jean-marie EC ARBENT MARCHON (311e)
343 03:51:28 RASPAIL Christophe x (350e)
344 03:51:44 PINI Marco TIME (307e)
345 03:51:45 BLASIZZA Marco TIME (308e)
346 03:52:25 MACCHI Eric x (342e)
347 03:52:26 VIGNARDET Christian CYCLES VIGNARDET (339e)
348 03:52:32 MOREAU Joel EC PAYS DE LOIRE (404e)
349 03:52:46 TRUPIANO Cyrille x (336e)
350 03:53:13 DEFOUR Veronique BC PORTOIS (376e)
351 03:53:33 DELAVAY Anthony x (385e)
352 03:53:41 OVION Jean-pierre ACBB (382e)
353 03:53:43 VIALARET Gilles CYCLOS TALAUDIERE SORBIERS (373e)
354 03:53:50 JOST Alain JGS NEVERS (379e)
355 03:54:29 BRICE Paul CYCLOS AMPHION PUBLIER (353e)
356 03:54:30 FERRARI Marie Laure RECYCLES VOGLANS (399e)
357 03:54:51 SEYLLER Sebastien x (397e)
358 03:55:20 BEILLON Jean-michel x (382e)
359 03:55:23 PERCEVAL Arnaud x (389e)
360 03:55:31 BURRI Jean Claude TIME (363e)
361 03:55:32 AUBERT Philippe TIME (331e)
362 03:55:39 DURAND Olivier x (411e)
363 03:55:48 BAJARD Jean-louis x (355e)
364 03:56:08 x x (401e)
365 03:56:15 HIS Thierry GEORGET CYCLES (309e)
366 03:56:20 COUCHOUD Christophe x (302e)
367 03:56:22 ROUSSEAU Etienne x (369e)
368 03:56:23 MASSE Kunal x (405e)
369 03:56:27 LAMARQUE Alexandre x (414e)
370 03:56:37 CHAL Philippe BABC (407e)
371 03:56:37 LANCELOT Michel TIME (444e)
372 03:56:40 FAVRE Jerome VC RUMILLIEN (374e)
373 03:56:44 MARIGNY Sebastien x (375e)
374 03:56:55 MOREL Daniel x (406e)
375 03:56:55 BROUTIN Michel x (416e)
376 03:56:58 BURNIER Jean Pierre x (424e)
377 03:57:20 RIONDEL Brigitte UC THIEZ MARIGNIER (430e)
378 03:57:26 PARSELL Daniel FUL ON TRI LONDRES (409e)
379 03:57:38 EVANS Chris x (384e)
380 03:57:39 PILLOUX Gilles UCSF (441e)
381 03:57:42 GUERET Laurent x (427e)
382 03:57:47 FOIERI Anna VELO ZERBION (425e)
383 03:58:00 BONGIBAULT Jacky ASC OUZOUER S/LOIRE (414e)
384 03:58:18 PRUNET Charles x (372e)
385 03:58:23 MASSET Ophelie VELOLAND (380e)
386 03:58:44 THEVENET Christine x (421e)
387 03:58:58 CURIE Francis CAS SERVICES CENTRAUX (381e)
388 03:59:09 SARTOR Eric TIME (400e)
389 03:59:41 MUFFAT Francois CC MORZINOIS (398e)
390 03:59:45 LUCCHESE Jean-marc US CRETEIL TRIATHLON (396e)
391 03:59:52 LUN Patrick x (408e)
392 03:59:59 PIARD Florence RECYCLES VOGLANS (432e)
393 04:00:01 OLIVER Jean-pierre x (367e)
394 04:00:02 SIMOND Michel x (458e)
395 04:00:04 GRANT Fergus x (402e)
396 04:00:56 CHAVANELLE Christophe x (366e)
397 04:00:58 MAULINI Mario x (461e)
398 04:01:02 BERTRAND Jerome x (377e)
399 04:01:03 FRANC Gerard US ST TROPEZ (437e)
400 04:01:13 THIBERT Thomas TIME (344e)
401 04:01:41 GILOT Christian ST TROPEZ TRIATHLON (487e)
402 04:02:07 NOEL Claude CC ROMANAIS (387e)
403 04:02:11 MEYER Jean-francois x (454e)
404 04:02:19 DELABRE Christophe ALS UNIEUX (439e)
405 04:02:29 RICCI Alberto TIME (448e)
406 04:02:30 REGAD Olivier ACBB (471e)
407 04:02:37 HEYRAUD Michel CC ROMANAIS (393e)
408 04:02:51 GIMENEZ Paul-laurent (476e)
409 04:02:54 FILLOCQUE Frederic UC PASSY (465e)
410 04:02:57 BIARNE Marc THIEZ CYCLISME (423e)
411 04:03:03 JACQUIN Brigitte ASPTT ORLEANS (451e)
412 04:03:12 MARIS Jean-francois x (455e)
413 04:03:32 JOUSSE Francois x (410e)
414 04:04:43 GASSION Marcel x (412e)
415 04:04:43 CHOULET Gerald x (378e)
416 04:04:58 PERINET Armand x (420e)
417 04:05:28 PEGON Arnaud PASSE PARTOUT VTT MACON (452e)
418 04:05:30 PORRET Patrice x (419e)
419 04:05:36 BURNIER Alain x (426e)
420 04:05:53 GARNODIER Veronique CYCLO TEAM 69 (469e)
421 04:05:53 CARTIER Philippe CS MEGEVE (418e)
422 04:06:10 KNIDEL Jean-louis VC LIVRONNAIS (446e)
423 04:06:13 BOZON Maurice VC ESF (431e)
424 04:06:17 SEGUIN David VTT ESTUAIRE CLUB (337e)
425 04:06:23 FOURNIER Pierre x (462e)
426 04:06:24 GACHIE Rene CC ST JEOIRE (477e)
427 04:06:29 AVOLEDO Jean-claude VELO 2 MAX (482e)
428 04:06:38 BARTHELEMY Jacques x (413e)
429 04:06:44 ALLEN Steeve x (450e)
430 04:06:53 MOST Lisa x (499e)
431 04:07:05 COLLIARD Michel EC DUQUESNE (472e)
432 04:07:22 FORNAGE Laurent VC ST JULIEN EN GENEVOIS (452e)
433 04:07:53 LIEVRE Henri CTS (237e)
434 04:07:57 CHOUTKOFF Claude x (464e)
435 04:08:17 MICHEL Xavier ASP AIX LES BAINS (388e)
436 04:08:36 VEILLET Jean-marc CC MARNAZ (429e)
437 04:09:00 NAMIACHE Herve x (458e)
438 04:09:02 BONIN Daniel x (470e)
439 04:09:05 HUBAULT Alain x (427e)
440 04:09:13 LAVOREL Stephane ESC MEAUX (596e)
441 04:09:20 LEBOE Philippe CC CONTROIS (403e)
442 04:09:23 JOUBERT Jean-louis VC ESF (502e)
443 04:09:27 RAYNAUD Philippe x (478e)
444 04:09:53 CROZELON Serge CC ROMANAIS (466e)
445 04:10:04 LAGUERRE Cedric x (436e)
446 04:10:07 BERTAUD Vivian CC MORZINOIS (473e)
447 04:10:40 YTOURNEL Edouard EC ANNECY (544e)
448 04:10:42 BRUNET Christian TEAM KIKI L’OUTILLEUR (447e)
449 04:10:45 DURAND Maurice x (490e)
450 04:10:51 BOCQUET Florent x (435e)
451 04:11:18 ALRIC Mathieu x (467e)
452 04:11:20 GAILLY Pierre UC GESSIENNE (489e)
453 04:11:32 BUISSON Philippe x (511e)
454 04:11:40 DE FRANCESCHI Yves x (507e)
455 04:11:46 BRUN Christian x (449e)
456 04:12:13 RABUT Philippe x (494e)
457 04:12:21 OUVRIER-BUFFET Jean-luc CHARANCIEU SPORT (508e)
458 04:13:12 DREYER Raymond EC METZ (422e)
459 04:13:13 BERMOND Aime x (524e)
460 04:13:20 BOBINEAU Jacques VC NOVAIS (485e)
461 04:13:21 BRUYERE Guy x (457e)
462 04:13:25 SOROKIN Laure x (519e)
463 04:13:29 PASQUALON David x (474e)
464 04:13:30 TARDIEU Michel x (495e)
465 04:13:35 POIRIER Alain CTE ARDECHE (392e)
466 04:13:37 DE PAOLI Didier x (505e)
467 04:13:38 LAJOUMARD Christian CC DE L’UBAYE (506e)
468 04:13:38 PERINET Jean Pierre x (484e)
469 04:13:41 PENTIER Guy VCR MANDRES (463e)
470 04:13:46 HECHT Jean SPOREMBAL CYCLO (510e)
471 04:14:05 POULET Bernard x (527e)
472 04:14:17 MERMILLOD-BLONDIN Jean-damien x (475e)
473 04:14:24 PENAGOS Cedric GO LA LECHERE (443e)
474 04:14:46 DIEU Alain x (501e)
475 04:14:47 BROCHARD Eric x (492e)
476 04:14:52 CHAMOT Serge PERS JUSSY VELO (516e)
477 04:14:59 SEURRE Jean Georges EC MUROISE (481e)
478 04:15:06 DHO Roger VC ROUSSETAIN (522e)
479 04:15:12 BERTON Marylene CT GRENOBLOIS (546e)
480 04:15:30 SULLIVAN David x (479e)
481 04:15:38 GUERIN Martine x (509e)
482 04:15:54 BRO Gilles x (438e)
483 04:16:10 FAIVRE Michel x (483e)
484 04:16:28 TORCHIO Sebastien x (440e)
485 04:16:38 BARBIERI Roberto VC BORGONOVESE (468e)
486 04:16:39 LARDIERE Romain x (493e)
487 04:16:41 MAZUIR Jean-luc x (526e)
488 04:16:55 DELAMBARIE Alain x (535e)
489 04:17:19 BUTTY Dominique UC CULOZ BELLEY (486e)
490 04:17:46 CAUDERON Guy UC HAUTEVILLE (517e)
491 04:18:05 MONGIN Pierre VCR ROUSSET (497e)
492 04:18:46 DUGAS-DHOMBRES Jean-louis EC ALESIENNE (496e)
493 04:18:59 OUVRIER-BUFFET Jean-marc x (565e)
494 04:20:15 PINSON Philippe SCO DIJON (569e)
495 04:20:18 FAVRE Jacky x (562e)
496 04:20:41 DUPUY Jacky CYCLOS TALAUDIERE SORBIERS (533e)
497 04:20:43 CROCHE Pierre x (543e)
498 04:20:50 IMBERTON Philippe x (555e)
499 04:20:50 BRIHAYE Daniel VC CHATILLONNAIS (434e)
500 04:21:10 VUILLERMET Jerome x (498e)
501 04:21:16 HAETTICH Christian SPRINTER CLUB MUNSTER (445e)
502 04:21:28 PINCHART Claude VC MILMORT (572e)
503 04:21:34 PERRIN Michel x (513e)
504 04:21:44 RACAULT Frederic EC VELIZY (371e)
505 04:21:45 CRETTON Johnny x (558e)
506 04:21:55 FANIARD Claude x (556e)
507 04:22:17 LETAILLE Jean-claude ACF GRICOURT (575e)
508 04:22:20 LIEPHOUT Philippe x (542e)
509 04:22:32 DUTRANNOIS Georges x (515e)
510 04:22:34 LINDEMANN Jean-pierre AS MAXIMOISE (556e)
511 04:22:51 FLECHE Didier x (531e)
512 04:23:10 THALLER Benjamin CERCLE DES PASSIONNES (456e)
513 04:23:11 THALLER Mathieu CC GRACIA (525e)
514 04:23:11 BURNS Gareth x (559e)
515 04:23:21 DOMANGE Lionel ACBB (433e)
516 04:24:30 BIAU Remy x (518e)
517 04:24:37 CREMA Raimondo VELO ZERBION (566e)
518 04:24:52 FORTOUL Franck ANTONY BERNY CYCLISTE (553e)
519 04:25:01 VUATTOUX Luc CC MARNAZ (512e)
520 04:25:07 ROSSET Joel x (547e)
521 04:25:13 PLUMET Sebastien x (491e)
522 04:25:16 NIEUWHUIS Richard OWC (538e)
523 04:25:18 MARHIC Pierre UC THIEZ MARIGNIER (550e)
524 04:25:34 DUTRANNOIS Bertrand x (537e)
525 04:25:47 CHAMPAGNE Beatrice CC MARNAZ (536e)
526 04:25:50 MOLINARO Lucien US EZANVILLE (554e)
527 04:26:06 GODON Jacky ASC OUZOUER S/LOIRE (523e)
528 04:26:08 ARNOD Andre CS MEGEVE (573e)
529 04:26:12 MARABUTO Jean-paul AVAN NICE (582e)
530 04:26:26 GONCALVES Ernest x (576e)
531 04:26:34 VERCAIGNE Rene VC ROUSSETAIN (540e)
532 04:26:38 CAUMEL Christian x (574e)
533 04:26:42 PENZ Frederic VC ESF (564e)
534 04:26:51 MOREL Bernard MONTMAGNY SC (568e)
535 04:26:54 NORET Fabrice x (552e)
536 04:27:30 ROBY Pierre x (539e)
537 04:28:03 KUSZNIK Emmanuel x (520e)
538 04:28:12 GALLAY Cyrille x (587e)
539 04:28:14 HOUEL Alexandre VELOLAND (488e)
540 04:28:27 ODIN Annie VC SANCEEN (577e)
541 04:28:33 LECURU Fabrice x (500e)
542 04:28:38 CHATELLIER Gilles x (548e)
543 04:29:06 QUIRIN Marc x (530e)
544 04:29:09 MEYNCKENS Frederic EC VELIZY (504e)
545 04:29:38 CHOPARD Philippe TIME (541e)
546 04:30:34 KULMA Sebastien VAL DE REINS CYCLISTE (521e)
547 04:31:03 GENEIX Thierry CC LA ROCHE BLANCHE (567e)
548 04:31:30 CERRET Claude CYCLOS VETRAZ (549e)
549 04:31:31 ELIOT Herve x (534e)
550 04:31:32 VESSOT Marc x (599e)
551 04:31:33 ROUAULT Jean-francois CC BAILLET (514e)
552 04:33:17 BRUZEAU Bruno x (480e)
553 04:33:58 BOURASSIN Benoit x (532e)
554 04:34:40 PERRIN Andre US LA PESSE (594e)
555 04:36:03 DECOUDU Vincent CC MARNAZ (563e)
556 04:36:59 MERMILLOD-BLONDIN Anne x (579e)
557 04:37:00 SOLER Serge x (583e)
558 04:37:50 BURNIER Annick x (587e)
559 04:37:51 JUIN Frederic x (581e)
560 04:37:57 FACCIN Sandra PEDALE CANAVESANO (585e)
561 04:37:59 COLOMBATTO Piermario PEDALE CANAVESANO (584e)
562 04:38:03 RENDU Gerard x (545e)
563 04:38:19 SALAMI Veronique x (620e)
564 04:38:32 KUSTER Denis VELOLAND (597e)
565 04:38:32 VITALE Elio CS CHAMONIX (602e)
566 04:38:46 GIL Fernand x (570e)
567 04:38:47 CADOZ Francois x (571e)
568 04:40:40 DEMELY Bernard CS MEGEVE (578e)
569 04:40:41 NODON Christian CC ROMANAIS (603e)
570 04:40:47 BUHANT Jean-luc ROAD CLUB VAL DE SEINE (592e)
571 04:41:10 GUERITEY Dominique x (586e)
572 04:41:24 CAUCHY Marc VELOSCOPE (609e)
573 04:41:38 COPPEL Philippe x (619e)
574 04:41:53 DELMAS Michel US ST TROPEZ (615e)
575 04:42:04 BURGUETE Daniel CC ST JEAN DE LUZ (622e)
576 04:42:05 SAURET Philippe VELO NEW (622e)
577 04:43:41 TOCQUEVILLE Michael US STE AUSTREBERTHE (529e)
578 04:43:46 ANDRE Patrick CT ST JUST (580e)
579 04:43:48 MORAND Didier x (591e)
580 04:43:57 MOGET Denis x (561e)
581 04:45:13 DOUCET Guy VC SANCEEN (604e)
582 04:46:31 BRICAUD Jany x
583 04:47:36 ZUNARELLI Guy x (612e)
584 04:47:44 KABAT Jean-pierre ASPTT GRENOBLE (622e)
585 04:47:49 CHATELAIN Eric x (643e)
586 04:48:13 BOLOGNINI Jacques x
587 04:48:32 PLANCHE Jean-michel x (635e)
588 04:48:34 BOUXIN Pascal AS RILLY LA MONTAGNE (614e)
589 04:48:38 BRUN Michel VC ESF (632e)
590 04:48:51 MEGGUEDEM Pierre AS BREVANNES (610e)
591 04:49:01 LEYNAUD Jean-pierre x (595e)
592 04:49:10 MOTARD Alain EC MOTARD (528e)
593 04:49:14 MOUSSY Vincent TIME (460e)
594 04:50:01 MORAZZANI Vincent AL ECHIROLLES (617e)
595 04:50:12 CHASSARD Jean-claude x (606e)
596 04:50:22 FAURE Philippe x (222e)
597 04:50:33 PANISSET Jean Claude x (628e)
598 04:50:40 JOUBERT Thierry x (590e)
599 04:50:52 LION Gregory x (626e)
600 04:51:29 BOGET Daniel x (625e)
601 04:52:16 SUMMERS Claire x (650e)
602 04:52:37 ROUSSEL Nicolas CS LYON 8 (605e)
603 04:53:16 PETIT Jean-francois ASEGA (613e)
604 04:53:16 LANGEARD Jocelyn x (646e)
605 04:53:28 BONE Keith x (559e)
606 04:53:41 TAYLOR Simon x (589e)
607 04:53:43 SOUID Karim TIME (618e)
608 04:53:45 HORNY Martial TIME (608e)
609 04:55:04 MARCQ Philippe x (600e)
610 04:55:31 DUPIN Christophe x (607e)
611 04:55:44 GERNEZ Dominique x (634e)
612 04:56:30 MASINA Jean-paul x (636e)
613 04:57:17 MARTINEZ Pierre x (611e)
614 04:58:15 FOURNIER Alain x (639e)
615 04:58:43 MORNET Alain SVP (664e)
616 04:59:17 FAY Jean-michel AS RILLY LA MONTAGNE (551e)
617 05:00:03 HERRERO Maria Pilar CC GRACIA (652e)
618 05:00:08 GUILLOBEZ Bernadette VC MELGORIEN (655e)
619 05:00:34 ODIN Patrice VC SANCEEN (648e)
620 05:01:07 DOUSPIS Sandrine CAS SERVICES CENTRAUX (644e)
621 05:01:21 DE RHAM Caroline OLD STARS (642e)
622 05:01:40 DANIEL Jean-yves ACB EST (637e)
623 05:02:06 DELEUSE James x (651e)
624 05:02:47 ESCAFIT Franck x (640e)
625 05:03:03 x
626 05:03:23 LEYNAUD Jean-lou x (593e)
627 05:03:27 MONTET Herve x (616e)
628 05:04:41 LANCON Jean-pierre x (659e)
629 05:05:19 VAUTHIER Alain x (629e)
630 05:05:20 PAULUS Jean-marcel x (630e)
631 05:05:32 AVOLEDO Odile VELO 2 MAX (663e)
632 05:05:36 POENSIN Sophie x (657e)
633 05:05:36 RIO Bruno x (656e)
634 05:07:10 BOILEAU Jean-charles x (658e)
635 05:08:23 BERTRAND Jacques x (667e)
636 05:08:23 WISNIEWSKI Milosz x (647e)
637 05:08:57 COUTELIS Alexandre AC BEAUME DE VENISE (653e)
638 05:08:57 ROISSE Eric x (649e)
639 05:09:54 AUDOUIT Jean-cyrille x (673e)
640 05:11:10 WATKINSON Tom x (633e)
641 05:11:40 PUGLIESE Dario EC ISERE (503e)
642 05:11:55 BOILEAU Annick VC AVIZOIS (674e)
643 05:11:56 BEGHELLI Annie VC ROCHEVILLOIS (664e)
644 05:12:11 LERAT Sophie x (676e)
645 05:12:16 QUENEZ Jean-pierre TEAM LE GREVES (666e)
646 05:12:42 BOUR Veronique x (675e)
647 05:13:28 RODRIGUEZ Jean CC BEAUSOLEIL (669e)
648 05:14:17 GIDROL Daniel GAZELEC ST ETIENNE (662e)
649 05:14:59 LE PEN Vincent x (678e)
650 05:15:52 DIACONESCU Justin x (677e)
651 05:16:42 PONCEAU Jacky x (660e)
652 05:17:10 CLOSSET Bernard PEDALE FALISOLLOISE (661e)
653 05:17:45 RAUDET Jean-pierre x (598e)
654 05:18:48 CRAUSAZ Michel x (679e)
655 05:19:17 VAN DER WALT Susan x (681e)
656 05:19:48 BALDACCI Jacques x (680e)
657 05:19:50 ENTRESSANGLES Jean-paul GAZELEC ST ETIENNE (672e)
658 05:20:27 HANOCQUE Paul GAZELEC ST ETIENNE (668e)
659 05:20:55 LOPES Manuel x (621e)
660 05:21:42 MONTEL Bernard VC BRIVADOIS (631e)
661 05:23:12 GUILLET Georges x (694e)
662 05:26:52 LETELLIER Patrick CC CORBIGEOIS (670e)
663 05:30:10 x (641e)
664 05:30:11 RENDU Marie-lucie x (671e)
665 05:31:00 ROCAULT Daniel UCVG (691e)
666 05:32:39 DURIEUX Pierre x (687e)
667 05:33:31 GRAILLOT Joel CC CORBIGEOIS (690e)
668 05:35:54 ABIS Gilbert x (395e)
669 05:36:30 BOUTON Jacques CC CONTROIS (689e)
670 05:36:34 RONDEAU Michel CC CONTROIS (684e)
671 05:36:47 SAUTREUIL Eric x (682e)
672 05:39:04 WATTIER Gilles ABEILLE RUEIL MALMAISON (692e)
673 05:40:21 PAUMIER Jacky CC CONTROIS (683e)
674 05:42:30 TREMION Olivier x x
675 05:43:46 HERRERO Maria Abel CC GRACIA (688e)
676 05:45:37 BAUTISTA Pierre x (685e)
677 05:55:54 FULACHIER Eric x x
678 05:55:59 OMONT Albert x x
679 06:00:51 TEYSSERE Roger MUC CYCLOTOURISME (695e)
680 06:01:44 DERLUYN Bert WTC BAKELAND TRAPPERS x
681 06:08:05 EASTON Lisa x (693e)
682 06:16:23 DOUSSOULIN Jean-paul x x
683 06:31:24 QUESNEL Olivier TOP VELO x
684 06:34:42 SELLIER Francis AS RILLY LA MONTAGNE x
685 06:59:51 DEFFAUX Guy x (645e)
686 07:04:33 RIO Dorothee x (654e)

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!