Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> Challenge du Nivollet 2005 : Les résultats du 132 kms

ClassNom PrénomClubCatégTemps
1 CHAVENT ROLAND OC ALBERTVILLE D 04:04:58:04
2 CARRIERO RICHARD PEDALE DES EAUX VIVE D 04:04:58:04
3 CHABERT DOMINIQUE CLUB NEUTRE FRANCHE D 04:06:28:06
4 DORFMAN XAVIER TEAM BOUTICYCLE CYFA D 04:07:22:05
5 CHAPUIS PATRICE ROUE LIBRE AMBARROIS D 04:07:22:09
6 RICHARD STANISLAS ASPTT BRIANCON D 04:07:27:00
7 BEDU SEBASTIEN ASC MACOT LA PLAGNE C 04:07:56:02
8 COFFINIER FRANCK x D 04:10:20:00
9 RACODON NICOLAS CR4 CHEMINS/ROANNE C 04:10:33:09
10 CHAVET PATRICK TEAM ANAELI E 04:10:34:07
11 SCHMITT PATRICK VC ESF D 04:15:30:03
12 SESA FRANCK VC RUMILLIEN C 04:16:29:03
13 VALLA FREDERIC VC HAUT LIGNON D 04:16:30:09
14 RENAUD JEAN PIERRE SPORT CHARENCIEU AVP D 04:17:07:01
15 BERNARD AURELIEN EC ISERE C 04:17:18:06
16 MATHY THIERRY x D 04:17:24:01
17 CAPLANT JEAN MARC US NEUVY ST SEPULCHR F 04:17:30:08
18 MARAGA CLAUDE VC DURANCE LUBERON F 04:17:32:03
19 REMY ALAIN HAUTE SAVOIE MT BLAN D 04:17:32:05
20 LERAT MICHEL x G 04:17:33:07
21 BRUNEL FLORIAN CC LA MOTTE SERVOLEX C 04:17:35:09
22 GOTTELAND JEAN LUC x E 04:17:38:06
23 RIAS EMMANUEL UC MONTMEYRANNAISE D 04:18:41:04
24 DAVID GUILLAUME x D 04:20:08:09
25 TARTAVEZ JEAN PHILIP ES CAVAILLON D 04:20:11:09
26 BESSIERE THIERRY x E 04:20:13:07
27 CELLIER JEAN PIERRE PL CRAPONNE E 04:21:21:02
28 CLARET PASCAL SAINT INNOCENT CYCLI E 04:22:09:09
29 KOLLY BERNARD CHAMBERY CYCLISME OR G 04:22:11:05
30 PESANDO GILLES CHAMROUSSE TEAM CYCL E 04:22:12:02
31 RONAT PHILIPPE CHAMROUSSE TEAM CYCL D 04:22:13:07
32 CREY PASCAL CS MENUIRES E 04:22:25:05
33 BEATTIE DAVID x E 04:22:26:05
34 PLUQUET JEAN LUC AC RILHAC RANCON E 04:22:27:07
35 PERZO CLAUDE TEAM BOUTICYCLE CYFA E 04:22:28:09
36 MACHENAUD JEAN CHRIS CTS LA TALAUDIERE D 04:22:29:09
37 MICHEL STEPHANE ASPTT BRIVE D 04:22:30:06
38 FARET PATRICK CHAMROUSSE TEAM CYCL D 04:22:36:04
39 MORANDEAU MICHEL AL RIVIERES F 04:22:51:01
40 FINE NICOLAS ASPTT BRIANCON C 04:22:54:04
41 GAZZOTI LOIC CC LA MOTTE SERVOLEX C 04:24:14:07
42 FABRE RAYMOND ES CAVAILLON E 04:24:17:01
43 DESBRINI CEDRIC ASC MACOT LA PLAGNE C 04:24:18:07
44 BORCARD CHRISTOPHE x D 04:24:35:05
45 LEIVA MARCON BENOIT ES ST MARTIN D’HERES F 04:24:37:08
46 FORNIER YVES CS SEYSSINET D 04:24:46:02
47 CORREAS LIBERTO ASS MONTAGNAC G 04:24:47:03
48 FAURY EMMANUEL CUJA BIKE D 04:24:47:07
49 BOUVIER RICHARD x D 04:24:53:01
50 FOURNIER NORBERT CHAMBERY CYCLISME CO E 04:24:54:06
51 BOUSCAL MARC AC AIXOIS G 04:24:54:06
52 MAILLAND ROSSET VINC AC AIXOIS F 04:24:55:02
53 RABELLE GUILLAUME VC BRESSAN C 04:25:04:07
54 MENDEZ NAVARRO STEPH AL SARRAS OZON C 04:25:39:05
55 SARTORI GILLES AC BASSIN BOURGE EN D 04:26:48:03
56 ROBERT VINCENT AS SARTROUVILLE D 04:28:35:02
57 BONFILS FREDERIC CC LAGNIEU D 04:29:27:01
58 PERRIER THIERRY VC FRANCHEVILLE D 04:29:27:04
59 BONATO MARC UC RIVOISE E 04:29:58:07
60 TORRES PHILIPPE GUIDON CHALETTOIS E 04:30:05:02
61 RAVIER DAVID VC VILLARD BONNOT D 04:30:28:02
62 DUPUIS DIDIER VC ST YRIEIX E 04:31:12:00
63 PAILLARD CYRILLE CC FLANDRES ARTOIS D 04:31:14:07
64 CHENAVAL JEAN LUC x D 04:31:21:01
65 RAYNAUD FRANCK ASPTT BRIVE D 04:31:50:02
66 RONZEL STEPHANE UC COGNIN D 04:31:51:09
67 SIMON YVES EC AUXERROISE G 04:32:28:09
68 PINATEL ANTOINE ROUE D’OR CHAMBON FE G 04:32:40:05
69 DUCOL GILLES USC CRETOISE D 04:32:42:09
70 VINCENT HERVE VC YSSINGELAIS D 04:32:55:07
71 SOLLIER PASCAL x D 04:32:56:01
72 BOUTOUX ALAIN TOUR ATHLETIC CLUB H 04:32:57:00
73 DELEGLISE CHRISTIAN EC ISERE C 04:33:27:07
74 DUMOLLARD CHRISTIAN x E 04:33:45:06
75 RICHARD MICHEL VC VALLEE DE L’ISLE H 04:34:14:08
76 GRAS DIDIER EC SUD PUBERON ROGNE F 04:34:15:09
77 PASTOR JOSE LUIS TEAM BOUTICYCLE CYFA C 04:34:15:09
78 LAURADOUX ALAIN CYCLO COURNON D’AUVE H 04:34:17:04
79 MERCIER JEAN CLAUDE OC ALBERTVILLE G 04:34:19:02
80 BARRAS SERGE TRI CLUB GENEVE E 04:34:40:09
81 GONCALVES GILLES VC DE PONT DU CASSE E 04:34:44:02
82 BRIDE PASCAL CC KINGERSHEIM F 04:34:56:01
83 FOURNA EDDY LA TRONCHE VELO SPOR D 04:35:44:02
84 COMBRET LOUIS ASPTT BRIVE H 04:35:49:07
85 PUYDEBOIS SERGE ASPTT BRIVE G 04:35:50:03
86 MERCIER BRUNO OC ALBERTVILLE D 04:37:09:05
87 GISSINGER SEBASTIEN UC VOIRONNAIS D 04:37:29:01
88 BLAIN JEAN PASCAL VC CHATILLON E 04:37:45:04
89 RECH LAURENT VC SAINTAIS D 04:37:47:07
90 RECORDON JOEL SC MANISIEUX F 04:37:48:08
91 CONTAT LAURENT x D 04:37:50:01
92 VALLA MICHEL VC HAUT LIGNON D 04:37:52:01
93 MONTELIMARD CHRISTOP VC HAUT LIGNON D 04:37:52:04
94 MORY SYLVERE CHAMROUSSE TEAM CYCL D 04:37:54:01
95 EUGSTER PAUL x G 04:38:11:01
96 PICAUD CHRISTIAN NANTES DOULON VS F 04:38:11:05
97 JOULIN GILBERT CC ROMANAIS PEAGOIS G 04:38:16:01
98 LOUIS MICKAEL CC CONDAT EN COMBRAI C 04:39:08:03
99 GAZZOTTI SERGE x G 04:39:09:03
100 MASSARDIER PATRICK CR ST CHAMOND G 04:39:09:03
101 JACOB VIRGINIE CHAMBERY CYCLISME CO A 04:39:09:03
102 DELPHIS JEAN PIERRE CHARVIEU CHAVAGNEUX D 04:39:57:07
103 VUILLEMOT VINCENT ASEA BOURGES C 04:39:58:02
104 BEBIN THIERRY CHAMBERY LOISIR INIT C 04:40:38:02
105 LEMAIRE FABRICE AS MEUDON D 04:40:40:03
106 GAULANDEAU HUGUES MEROISE CYCLISME E 04:41:12:01
107 THIRY FREDERIC x D 04:41:22:05
108 MEHU JEAN PHILIPPE ASPTT GRENOBLE D 04:41:32:01
109 MARTIN LUDOVIC CHAMROUSSE TEAM CYCL D 04:41:35:01
110 D’ERRICO RAPHAEL x D 04:41:36:02
111 HUDRY RENE CS MENUIRES E 04:41:40:01
112 PERNUIT YANN x C 04:41:43:02
113 BERNARD JEAN CLAUDE CASTEL CYCLO H 04:41:43:07
114 PESANDO YANN EC SALAISE P ROUSSIL C 04:42:20:05
115 MARTAUD ERIC VC ANGOULEME E 04:42:28:07
116 VOISIN FREDERIC USO BEZONS F 04:42:33:04
117 PIERAZZI DANIEL x E 04:42:36:01
118 RUGGIERO BRUNO x E 04:42:39:01
119 GUILLOT STEPHANE USM VILLEDIEU E 04:43:07:07
120 NAVARRO CHRISTIAN VC LA POMME E 04:43:09:07
121 BUSCAYLET PHILIPPE ASPTT GRENOBLE E 04:43:31:01
122 CITRON DAVID AS MEUDON D 04:43:32:01
123 MENAGER GEORGES x E 04:43:32:01
124 CLEYET MAREL ERNEST CT LYON F 04:43:32:09
125 GAME SYLVAIN x D 04:43:57:01
126 HIMBERT RICHARD x F 04:43:57:06
127 TARDY PATRICE VETRAZ ANIMATION F 04:44:00:01
128 GONZALEZ JEAN PAUL x F 04:44:18:05
129 VINIT ANDRE EC ISERE E 04:44:27:05
130 CHYPRE VINCENT x D 04:44:57:01
131 BARTHELEMY DANIEL EC CLERMONT FERRAND D 04:45:05:01
132 CASSOULET MICHEL CS MENUIRES F 04:45:05:03
133 MORA JEAN MARC VC VILLARD BONNOT F 04:45:05:04
134 DEPLECHIN PHILIPPE EC FONTENAYSIENNE F 04:45:07:06
135 VERDOYA JEAN LOUIS UC NIVOLET F 04:45:27:09
136 BASS ALAIN PL CRAPONNE G 04:45:28:01
137 GROEN BOB EXCELSIOR H 04:45:29:04
138 COUTOLLEAU ALAIN x E 04:45:29:08
139 LAFORGE FREDERIC CC NIEUL E 04:45:31:03
140 BILLIOUD PHILIPPE VC DRUILLAT H 04:45:33:04
141 FALINI ALEXANDRE EC SUD PUBERON ROGNE E 04:46:11:01
142 FOULOUNOUX THIERRY CHAMROUSSE TEAM CYCL F 04:46:28:01
143 TRUCCOLO PHILIPPE UC SURGERIENS E 04:46:29:02
144 MIOLANE CHRISTIAN CC LES COPAINS F 04:46:34:06
145 CHABERT THIERRY UC NIVOLET E 04:46:34:08
146 SAUTIER LUCIEN VC BUGUOIS I 04:46:35:01
147 NICOU MATHIEU AS FRANSECHES C 04:46:39:06
148 BOLLEAU ALEXANDRE ASVEL TRIATHLON D 04:46:56:07
149 GIRARD BERTRAND x D 04:47:25:03
150 PATIN ERIC RANDO CYCLO PORTELOI D 04:47:27:02
151 BURGAIN PASCAL ASPTT GRENOBLE E 04:47:42:03
152 CHARPENTIER DOMINIQU CC EXIDEUIL E 04:47:42:09
153 FOYOT JEAN LOUIS PEDALE GAPENCAISE G 04:47:58:01
154 BREGAND FRANCK ASP AIX LES BANS D 04:48:06:03
155 STANESCO JOEL CC LANVALLAY G 04:48:06:08
156 GIRY ROBERT AC VERNEUIL H 04:48:29:07
157 RIJAN EMMANUEL x D 04:48:57:06
158 PROVENAZ PATRICK ALLIGATORS SEYNOD TR F 04:49:36:06
159 SIOHAN FRANCOIS UC GESSIENNE I 04:49:38:07
160 GAGNIOUD PIERRE UC CULOZ BELLEY G 04:49:40:03
161 COLIN GERALD VC ANNEMASSE D 04:49:41:01
162 LASSABLIERE MICHEL VC MONTBRISON F 04:50:15:09
163 FLEURIER MARC UC NIVOLET F 04:50:23:01
164 BLANC RAOUL VC ST JULIEN EN GENE E 04:50:24:02
165 CASSIN PATRICE ASPTT BRIVE D 04:50:31:05
166 GOERGEN JEAN FRANCOI EC SUD PUBERON ROGNE E 04:51:05:09
167 FIGUIERE LAURENT UC VOIRONNAIS D 04:51:41:01
168 DORY CHRISTOPHE ES ST MARTIN D’HERES E 04:51:44:04
169 RICHEROT ERIC UC SEYSSEL FRANGY D 04:51:46:02
170 MASIN GREGORY x D 04:53:09:05
171 BUZENET MARC VC VILLARD BONNOT F 04:53:27:01
172 MARTIN ALAIN TONTONS FLINGUEURS B H 04:53:50:08
173 MATHIS ERIC AS SARTROUVILLE D 04:54:01:03
174 CHATELAIS GEORGES CHARANCIEU SVP C 04:54:09:05
175 MARTEL THIERRY AIL MANISSIEUX E 04:54:15:01
176 MERCIER CHRISTIAN OC ALBERTVILLE I 04:54:28:01
177 MAYER PASCAL x E 04:54:40:09
178 GOICHOT PATRICK VC DOLOIS E 04:54:42:04
179 BALLET MICHEL ANTIBES VELO PASSION D 04:55:03:04
180 BAUD YVON CYCLOS PUBLIER F 04:55:03:04
181 PITTET LAURENT x E 04:55:48:02
182 SCARAFFIOTTI JEAN LU CHAMBERY TRHIATHLON D 04:55:53:02
183 BONTAZ RACHEL BONNEVILLE ARVE BORN A 04:56:23:07
184 COSTE PIERRE x E 04:56:27:02
185 BIZIERES MICHEL AGC DE TOURAINE H 04:56:37:09
186 ANCEAU CYRIL x D 04:57:57:05
187 ECHALLIER FABRICE x D 04:58:17:09
188 HENRIQUET DAVID x C 04:58:18:02
189 MARQUIS JEAN CC GRESY SUR AIX I 04:58:38:08
190 FARRUGIO JEAN PIERRE FJEP ST PERE F 04:58:39:03
191 FILAIRE RICHARD CC ROUSSILLON D 04:58:59:07
192 STOTZ PASCAL CYCLO GRENOBLOIS D 04:59:00:01
193 PERRIN OLIVIER x E 04:59:12:07
194 ROUX LEVRAT ERIC x E 04:59:46:04
195 BOURREAU PASCAL EC FONTENAYSIENNE D 04:59:55:01
196 FILLON JOEL UC VOIRONNAIS D 05:00:03:05
197 GENEVE THIERRY GRENOBLE VELO 2 MAX E 05:00:04:03
198 BRUNET DUNAND CHRIST x D 05:00:36:07
199 BECHAREL NICOLAS ASPTT BRIVE C 05:00:37:05
200 SAUVAGE FRANCIS AC AIXOIS D 05:00:38:07
201 GUILLAUMIE YVES AL ST SORNIN LAVOLPS H 05:00:41:04
202 REYMOND GUY UC GESSIENNE I 05:00:44:04
203 BELHOCINE PATRICK x F 05:00:46:08
204 SOLLIER PAUL x D 05:01:14:06
205 JUSSERAND JEAN LUC EC ANNECIENNE D 05:01:17:04
206 BOISSIERE JENNY VC ST JULIEN EN GENE A 05:01:17:05
207 BOISSIERE DENIS VC AIGOVAL D 05:01:18:03
208 GOMEZ LIONEL CC NIEUL C 05:01:18:06
209 PEILLEX NATHALIE AIX SAVOIE TRIATHLON A 05:01:31:04
210 CONTI FREDERIC x D 05:01:32:06
211 GIRAUD JEAN MICHEL UC NIVOLET D 05:01:36:07
212 LABROSSE DAVID x C 05:01:39:05
213 MAURICE HERVE x D 05:01:45:01
214 BARDIN PHILIPPE VC SENONAIS F 05:01:47:04
215 CORONT REGIS VC BOURGOIN JALLIEU F 05:01:49:06
216 AUBERT DAMIEN AL ECHIROLLES TRIATH C 05:01:58:09
217 MOUNIER CHRISTIAN x D 05:03:33:09
218 KERRIEN OLIVIER AS SARTROUVILLE D 05:04:02:02
219 BOUCHER ERIC AS SARTROUVILLE F 05:04:21:01
220 SEIGNE BERNARD TEAM DES ZAMIS E 05:04:50:03
221 COTART PHILIPPE VC CORBAS C 05:04:51:05
222 BERGER SERGE ACBB ISSOUDUN I 05:05:40:01
223 MABILLON JACQUES AC MONTSEVEROUX F 05:05:43:06
224 HUDRY GUY AIME VC ESF G 05:05:44:03
225 TOURNOUR FRANCK CHAMBERY TRHIATHLON E 05:05:44:09
226 MUGNIER JACKY CS MENUIRES E 05:06:00:06
227 PAYOT GILLES AC AIXOIS E 05:06:22:04
228 VOISIN JEAN CLAUDE CC PIERRE JODET I 05:06:32:08
229 MONTIGNY ALAIN ESBH BLANQUEFORT Y 05:06:35:02
230 DEBORDE DAMIEN x C 05:07:16:02
231 CAMPARDON TRISTAN x C 05:07:16:04
232 VAUCHIER LUC VC DE MONTBELIARD E 05:07:19:01
233 ORDAS JESUS ASEA BOURGES I 05:07:24:05
234 PAYOT ALFRED ASC MACOT LA PLAGNE E 05:07:31:02
235 PLAUT JEAN PAUL CC AUGY H 05:07:42:04
236 BODIN YVAN EC FONTENAYSIENNE D 05:08:37:01
237 DUGRENEAU JACQUES CT MONTFERRANDAIS E 05:08:48:04
238 CHIRAT ALAIN VC MACLAS F 05:09:14:09
239 TARDY DENIS x D 05:09:38:09
240 BEAUGENDRE PIERRE EC FONTENAYSIENNE G 05:09:39:02
241 KSAVRELOF MARC US CRESTOISE F 05:09:39:08
242 MOINE RAYMOND ASEA BOURGES H 05:09:39:09
243 HONDET JEAN LUC x E 05:09:40:09
244 PERRIER PHILIPPE x D 05:09:46:03
245 CHATAIN LUC HORIZON 38 E 05:09:46:08
246 ROBERT LUC CYCLO ROYANS CROSS E 05:09:49:05
247 DELAGRANGE ANTOINE AC MERSEILLE EST G 05:09:52:01
248 BASTIER JEAN LUC CC NIEUL E 05:09:52:04
249 GUICHARDON GEORGES LA ROUE LIBRE H 05:10:04:01
250 BOULLAUD ERIC US DE NANTIAT F 05:10:07:01
251 LEBEAUPIN SOPHIE OC ALBERTVILLE A 05:10:15:06
252 MOREL THIERRY CC VOREPPE G 05:10:15:07
253 CHARBONNIER CLAUDE UC AIGURANDE H 05:10:26:07
254 TARDIVAT JEAN PAUL CYCLO COURNON D’AUVE H 05:10:43:06
255 BACH LAURENT x E 05:11:02:03
256 DELPIERRE VICTOR O GRANDE SYNTHE C 05:11:58:05
257 BOHER OLIVIER VC FONTAINEBLEAU F 05:12:25:09
258 NOURIGAT LUC MONTPELLIER ATHLETIS F 05:12:26:04
259 GAILLARD SOPHIE ASEGF ATHLETISME LOY A 05:12:43:09
260 BENOIT PATRICK LA FLECHE DU MIDI G 05:12:44:04
261 RAFFETIN MAURICE ASEA BOURGES I 05:13:01:09
262 PERELLO PATRICK YERRES CYCLISTE CLUB G 05:13:33:06
263 BONNAIRE GIROUD DANI AS CYCLO CE CALOR D 05:14:28:09
264 PAVINET JEAN PIERRE UC CRAN GEVRIER E 05:14:30:01
265 DYEVRE TANNEGUY EC ISERE F 05:14:41:08
266 MASERATI SIMON AS FONTAINE G 05:15:24:01
267 LHOMER JEAN PIERRE x F 05:15:26:08
268 BALDO LOUIS PL CRAPONNE E 05:15:31:08
269 CADOUX FRANCK x D 05:16:18:04
270 GAULTIER SERGE NEWELL SA CHATEAUROU G 05:16:19:01
271 DESMOULINS FRANCIS CC NIEUL F 05:16:59:04
272 CAVE JAN VC MONTMORILLON B 05:17:28:08
273 GIRAUD FREDERIC UC NIVOLET D 05:17:51:09
274 MAT JACQUES VC BOURG ST MAURICE H 05:17:55:01
275 DAUVILLIER GERARD ASPTT ORLEANS I 05:17:56:06
276 GARRIGOU DANIEL UC AIGURANDE I 05:17:59:01
277 RICHARD JOEL CASTEL CYCLO G 05:17:59:06
278 DUNAND ROLAND CMV VENISSIEUX F 05:18:17:08
279 LANES DAVID x D 05:18:21:09
280 RAT MAURICE AL LA CHAPELLE H 05:18:24:03
281 VAN OOSTRUM JOST x D 05:18:29:05
282 ANCEL DOMINIQUE VC VAL D’EUROPE D 05:19:25:05
283 DELHOUME JEAN JACQUE CC NIEUL Y 05:19:27:07
284 BEUGNOT PASCAL AC MONTSEVEROUX F 05:19:40:03
285 THOMAS ALAIN / CHRIS SVP ILE DE FRANCE D 05:20:11:03
286 DUMONT DAYOT SANDRIN BONNEVILLE ARVE BORN A 05:20:12:06
287 PILLARD DIDIER US LA PESSE E 05:21:37:04
288 WILSON DUNCAN AS MEUDON D 05:21:58:08
289 TROUSSIER PHILIPPE VC LA BUISSE E 05:22:00:01
290 TARDIVAT ALAIN CT MONTFERRANDAIS G 05:22:00:08
291 TROUILLET ERIC VC LA BUISSE D 05:22:01:05
292 HAMON LAURENT VERSAILLES SPORTIF D 05:22:38:05
293 BATHIE SYLVAIN CC LYON 8 D 05:23:05:01
294 HOCHART PATRICK UC CRAN GEVRIER G 05:23:12:08
295 MAGNIEN FREDERIC UC CRAN GEVRIER D 05:23:21:06
296 LOZIA JEAN LOUIS x E 05:23:38:06
297 RAVAGNI LIONEL AS SARTROUVILLE D 05:23:39:06
298 MARTIN HERVE AS SARTROUVILLE D 05:23:39:08
299 CHAMPION GREGORY AS SARTROUVILLE D 05:23:40:01
300 MALLETON GEORGES CHARANCIEU SVP I 05:23:42:01
301 GARIN JACKIE CT MONTFERRANDAIS H 05:24:05:09
302 PUICERCUS JOSE EC FONTENAYSIENNE F 05:24:11:01
303 DELPIERRE CHRISTIAN CC FLANDRES ARTOIS F 05:24:42:02
304 POZZOBON ALAIN CYCLO BUGEY E 05:24:42:06
305 BISSARDON PIERRE HORIZON 38 F 05:24:44:08
306 ROUX JACKY HORIZON 38 E 05:24:44:08
307 ROUCHOUZE GUY CR ST CHAMOND F 05:24:45:03
308 CLEMENT PATRICK EC ISERE D 05:24:45:09
309 DUPUY SYLVAIN LA FLECHE DU MIDI C 05:25:11:09
310 DUPUY YVES LA FLECHE DU MIDI I 05:25:13:06
311 YEO ANDREW x F 05:25:59:03
312 MALLEN RICHARD x D 05:26:15:07
313 VENON PIERRE US POINCONNET I 05:26:31:06
314 MENARD SYLVIE x A 05:26:36:09
315 GRASSY DANIEL A PO GE CYCLISTE H 05:26:51:07
316 DUC JEAN PAUL UC NIVOLET G 05:27:11:08
317 GRILLON FABRICE AS SARTROUVILLE G 05:27:27:01
318 BOURGEOLET MARC CLUB NEUTRE ARDECHE D 05:27:30:06
319 SEROUL SERGE x F 05:27:37:06
320 PIPARD ANDRE VC RAMBERTOIS H 05:28:02:07
321 GRANGER GERALD x F 05:28:56:02
322 NEGRIER PATRICE CC NIEUL D 05:29:33:02
323 ROCHE MICHEL CC NIEUL F 05:29:33:05
324 BROUILLAUD PASCAL CC NIEUL E 05:29:34:06
325 ROQUES PASCAL x E 05:29:51:07
326 GADIOU PIERRE AS MEUDON G 05:30:11:07
327 PIGNOREL ERIC VC FOUSSIGNACAIS E 05:30:12:07
328 SEVE MAX AC FRANCHELEINS F 05:30:15:06
329 PASCAL BERNARD ASPTT BRIVE F 05:31:04:05
330 MALTAGLIATI FREDER CC ST PERAY D 05:32:48:06
331 COLSON SEBASTIEN US OYONNAX D 05:33:00:08
332 DUCHAUSSOY STEPHAN UC PASSY MONT BLANC D 05:33:13:02
333 BEDU GILLES ASEA BOURGES G 05:33:21:06
334 LABRY GUY ASC MACOT LA PLAGNE F 05:33:24:02
335 MONJOT HENRI CHILLY MAZARIN VCBS I 05:33:39:08
336 LANDOT DAVID LES HYDROCYCLOPEDS D 05:33:57:09
337 FERREIRA RUI CYCLOS PUBLIER G 05:34:11:08
338 PEIFFER THIERRY SC GRETZ/TOURNAN E 05:34:14:03
339 DAVID JEAN LOUIS JA ISLE VELO G 05:34:29:07
340 SINCLAIR PHILIP x F 05:35:10:09
341 POUDEROUX EMMANUEL CYCLO COURNON D’AUVE G 05:35:12:06
342 SANCHEZ SYLVIA x B 05:35:27:04
343 RIGAUD JEAN PHILIPPE x E 05:35:28:07
344 MONNIER JEAN LUC UC ALENCON DAMIGNY H 05:36:08:08
345 DOUBLET FRANCOIS x E 05:36:16:03
346 RABATEL ROGER CHARANCIEU SVP G 05:37:01:01
347 CHATILLON MICHEL VC VULPILLIEN H 05:37:20:08
348 PRAST JULIE VC ANNECY A 05:37:55:07
349 GEAY RENE PL CRAPONNE G 05:37:57:01
350 GAETAN ROLAND ROUE LIBRE AMBARROIS F 05:37:58:04
351 GAUTIER JEAN YVES AAS FRENES TRI H 05:38:26:09
352 SIMON GEORGES AS FONTAINE F 05:38:35:03
353 AFFRES BERTRAND AC BOULOGNE BILLANCO F 05:38:43:02
354 BORDAT FABRICE VC BOURGOIN JALLIEU E 05:38:56:01
355 ETIENNE CHRISTIAN ASPTT ORLEANS H 05:39:03:09
356 FARIBAULT MICHEL x G 05:39:04:03
357 MARINIER RICHARD x E 05:39:05:01
358 MORGE JEAN PIERRE CT MONTFERRANDAIS F 05:39:09:03
359 VANDEBROUCK LEO CRAC TOURAINE H 05:39:20:06
360 RICHARD MICHEL x F 05:39:21:06
361 JANICOT JEAN MARC PANA LOISIRS E 05:39:39:08
362 MOUTONNET FRED x D 05:40:59:04
363 CZERNICH DAVID AC AIXOIS D 05:41:02:09
364 DUFOUR THIERRY TEAM OISE E 05:41:11:06
365 FARGEIX JEAN AS SARTROUVILLE H 05:42:06:03
366 FRANCINI FLORIANE x B 05:42:37:09
367 MILLET DOMINIQUE AS SARTROUVILLE F 05:42:59:07
368 MADEHORS BERTRAND CC NIEUL C 05:43:03:02
369 PLAUT GEORGES AC BASSIN BOURGE EN I 05:43:47:01
370 MITHIEUX CHRISTOPHE x E 05:44:38:08
371 LACROIX PHILIPPE x G 05:44:39:04
372 KEEUX GERARD AS GAGNERES G 05:45:32:07
373 PIQUEMAL RAYMOND US VACQUIERS I 05:46:37:03
374 ROUX RAYMOND HORIZON 38 I 05:47:08:08
375 ANDRIAN LUCA UC NIVOLET E 05:47:56:01
376 BABOIN BERNARD ASEA BOURGES G 05:49:03:09
377 COCHET MIREILLE UC NIVOLET B 05:49:11:04
378 MOUILLARD PHILIPPE UC NIVOLET G 05:49:12:01
379 VUILLOD ROBERT CYCLO ROYANS CROSS H 05:49:16:02
380 PROVOST BERNARD AS MEUDON H 05:49:17:01
381 JUMEAU MICHEL J3 SPORT AMILLY H 05:49:17:07
382 THOMAS JEAN PIERRE x I 05:49:19:04
383 LACROIX WILLY ASS MONTAGNAC G 05:49:19:06
384 CHAFFARD CYRILLE x D 05:50:21:09
385 LABBE RENE CT MONTFERRANDAIS I 05:50:30:02
386 ANDRAULT CHRISTIAN x F 05:52:27:08
387 FREITAS JOSE CC LA MOTTE SERVOLEX D 05:52:40:03
388 MARTENAT PHILIPPE ASEA BOURGES F 05:53:05:08
389 LABROSSE DIDIER x D 05:53:06:00
390 DEGOT PIERRE CC NIEUL E 05:53:06:01
391 LATGE FRANCIS VC ST PRIEST SS AIXE G 05:54:18:01
392 THIERY DOMINIQUE FJEP ST PERE G 05:54:18:08
393 BESSE JEAN MARC x E 05:54:18:08
394 BALLET JACQUES REVEIL CYCLO LIMOGES F 05:54:21:07
395 GARANCINI SERGE x E 05:54:38:01
396 MARCOT JEAN LUC AS MEUDON F 05:57:36:01
397 DARCHE ALAIN ASEA BOURGES F 05:57:57:06
398 OLLIER CHRISTOPHE x D 05:57:59:00
399 PAPON BRUNO x D 05:59:21:01
400 PERRET ANNICK x A 05:59:27:01
401 BOGNIER GUY VC BOURG ST MAURICE H 05:59:28:08
402 BORDAS GEORGES ASPTT BRIVE G 05:59:38:01
403 LANEYRIE DANIEL VELO GRIFFON MEYZIEU H 05:59:39:01
404 CHAGNY JEAN LOUIS UC NIVOLET H 06:00:40:07
405 OLIVER JEAN PIERRE VC BOURG ST MAURICE H 06:02:42:01
406 CHRETIEN GILBERT UC NIVOLET I 06:04:30:03
407 DECOUCHE LAURENT AMICALE BOURGOGNE C 06:04:46:04
408 BRYON BERNARD CO LES ULIS I 06:05:14:01
409 BANDERIER JACQUES CYCLO DOUCIER I 06:05:15:01
410 PACOT PIERRE EMMANUE CYCLOS DE FERNELMONT C 06:05:38:09
411 NORET FABRICE x F 06:05:44:01
412 DICK PIERRE SVP ILE DE FRANCE D 06:05:52:03
413 CHEVALLARO ALAIN STADE AUXERROIS G 06:06:01:05
414 BOULIOU DIDIER UC VOIRONNAIS E 06:06:10:01
415 GALLEGGIANTI GIOVANN LE FONTANIL CYCLISME H 06:06:20:04
416 AVILES RODRIGUE x C 06:06:53:03
417 MATHIEU ALAIN x D 06:08:14:03
418 MARQUET GILLES x F 06:09:43:02
419 BECK CHRISTIAN UC PONTCHARRA H 06:09:50:05
420 KERDRAON JEAN JACQUE AS MEUDON G 06:10:07:07
421 ABECKZER JEAN CLAUDE UC VOIRONNAIS F 06:11:11:07
422 LE MAT ALEX x G 06:11:33:06
423 DAOUD JOSEPH AS SARTROUVILLE F 06:11:57:01
424 CAROSO BRUNO AS SARTROUVILLE D 06:11:58:04
425 MEYER DOMINIQUE CC ST ROMANS I 06:12:00:09
426 BRIFFAZ ALEXIS VC DE LA MANDALLAZ C 06:12:47:09
427 LOZANO CHRISTIAN AS SARTROUVILLE H 06:12:48:08
428 GLAISAT NADINE x A 06:12:50:02
429 BILIATO DANIELE YENNE B 06:14:14:01
430 BILIATO ALAIN YENNE F 06:14:14:08
431 PILAT ALAIN VC CORBAS F 06:14:19:09
432 VAN ASSCHE FRANCIS CYCLOS PUBLIER F 06:15:28:09
433 DONOT ROBERT CYCLOS PUBLIER H 06:15:29:03
434 ROBINET JEAN JACQUES ASEA BOURGES G 06:15:32:03
435 SERIES JEAN CLAUDE SOUILLAC CYCLO SPORT I 06:16:51:08
436 GARCIA JOSE x F 06:17:32:05
437 BERTHIER DOMINIQUE CT BREVIANDES G 06:18:26:09
438 DUMONT DAYOT SANDRIN AS MEUDON A 06:18:30:06
439 TARDIVEAU DANIEL VC SAINT MAMMES E 06:18:33:01
440 ESCOFFIER DANIEL GUC TRIATHLON I 06:19:19:01
441 BAGCHUS FILIP x E 06:20:20:02
442 RASO REINE CC NORD GIRONDE B 06:21:32:01
443 FILLOUX ALAIN ACBB ISSOUDUN G 06:22:27:04
444 FORTIER MARIE CHRIST x A 06:22:57:08
445 BERMOND DIDIER UC NIVOLET E 06:23:42:01
446 GUYOT MICHELE FJEP ST PERE B 06:24:47:05
447 GANDRILLON EDMOND CR MONTROUGE I 06:24:50:04
448 ROBIN JEAN PIERRE x G 06:27:49:03
449 ZAWISTOWSKI LAURENCE VC SAINTAIS A 06:28:33:03
450 BOUTHIER SERGE CC NIEUL I 06:28:35:05
451 MONNEREAU CLAUDE VC BANLIEU SUD I 06:29:32:06
452 CAREGLIO ALAIN UC NIVOLET G 06:29:32:09
453 BALLAY SERGE UC NIVOLET G 06:29:32:09
454 DELFOUR CHRISTIAN SENS TRIATHLON G 06:32:18:08
455 ROUSSELET GERARD ROUE LIBRE CHATILLON G 06:33:02:04
456 FEIX YVON ASPTT BRIVE G 06:36:00:01
457 AUBERT ANDRE CS CHEMINOTS DU MANS H 06:38:11:09
458 HJIOUEJ AHMED AS CREPIEUX RILLIEUX G 06:44:40:00
459 MARTIN JOEL CYCLO LOISIRS DESERT G 06:46:19:09
460 BARBATO PAOLO CARLO x F 06:49:40:06
461 MAILLOT CHRISTIAN FJEP ST PERE G 06:52:06:04
462 BARNABE ROGER x G 06:54:41:06
463 MADRANGE LAURENT CC NIEUL D 06:55:13:00
464 BUREAU MICHEL UC FLAVIGNAC H 06:58:51:04
465 PEYROUNAUD FERNAND PANA LOISIRS H 07:03:23:09
466 DUNANT JEAN MARC ASPTT GRENOBLE H 07:04:11:07
467 RIMET MIGNON ALAIN CC JARREZIEN I 07:09:17:03
468 DOUBRERE PAUL AC CHEMIN LONG I 07:12:23:00
469 ANGLADE LEAN JACQUES CC VITROLLES H 07:12:24:06
470 DUNANT GENEVIEVE ASPTT GRENOBLE B 07:18:51:01
471 VERCOUSTRE PASCAL VC ISLE D’ABEAU E 07:31:15:03
472 GUILLOBEZ BERNADETTE VC MELGORIEN B 07:32:21:09
473 GUILLOBEZ SERGE VC MELGORIEN I 07:32:24:06
474 RAFFETIN JEANINE ASEA BOURGES B 07:36:15:04
475 JOVIN COLETTE ASEA BOURGES B 07:36:19:03
476 MARTINAT ROBERT ASEA BOURGES G 07:36:21:03
477 GAGNERAULT BERNARD ASEA BOURGES H 07:36:23:03
478 JOVIN JEAN PIERRE ASEA BOURGES H 07:36:25:00
479 GUENIN DIDIER ASEA BOURGES G 07:36:27:03
480 BORDERIEUX JACQUES ASEA BOURGES H 07:36:29:06
481 RODRIGUES JEAN CC BEAUSOLEIL I 07:38:03:00
482 RAYMOND ROBERT ESBH BLANQUEFORT Y 07:39:53:03

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!