Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> L’Alpigap 2005 : Résultats du Moyen Circuit 114 km

ClNom PrénomClubCat Temps.Dip
1 PRUDHOMME Marcel Pédale Gapençaise C 03h22’40 OR
2 VARNIER David Val Buëch VTT D 03h26’01 OR
3 LENTIN Grégory Vélo Club Bech C 03h28’39 OR
4 SCHMITT Patrick Vélo Club ESF D 03h30’36 OR
5 ANDRE Raphaël UC Albenassienne C 03h32’23 OR
6 FAURE Jean-Luc Team Riders Hautes-Alpes E 03h32’40 OR
7 DAVID Guillaume VC Bourg d’Oisans D 03h33’25 OR
8 MICHEL Pascal Mimosa Sprint Mandelieu E 03h33’26 OR
9 VIOLON Jacques Cyclo Club Morzinois F 03h33’35 OR
10 PORTAL Christophe Aix VTT Thrifty D 03h33’47 OR
11 SAGE Bruno UC Voironnais E 03h33’59 OR
12 DURAND Brice US Jarrie Champ D 03h34’08 OR
13 VILLEMIN Philippe Sprinter Club Briançon D 03h35’42 OR
14 SALHI Renaud Valloire D 03h36’04 OR
15 DURAND Marc Team Riders Hautes-Alpes E 03h36’20 OR
16 BASELY Damien Aubagne D 03h36’21 OR
17 ARRIVE Sébastien Vélo Club Gapencais C 03h36’23 OR
18 POUTOT Francis UCV Oisans D 03h36’33 OR
19 FAVEERS-DUHAMEL William Vélo Club Bech C 03h36’38 OR
20 GABRIEL Thierry La Ciotat Triathlon E 03h36’54 OR
21 GUERRAZZI Christophe VTT Garlaban C 03h37’52 OR
22 GRENIER Philippe ASPTT Paris Cyclisme D 03h37’53 OR
23 ARNAUD Christophe Vélo Club Gapençais D 03h37’59 OR
24 FOURET Christian Aix en Provence E 03h38’01 OR
25 PHILIPP Pascal ASPTT Briancon E 03h39’23 OR
26 MISSUD David VTT Rando 04 Jn 03h41’37 OR
27 JOURDAIN Franck ASCEA Cyclisme Cadarache D 03h41’44 OR
28 MORRA Alain Amical Club Oraison E 03h42’05 OR
29 BUONAMASSA Benoit Union Cycliste Monégasque C 03h46’02 OR
30 BERLIAUX Yves UCV Oisans x 03h46’16 x
31 BEAUMOND Philippe VTT Garlaban E 03h46’40 OR
32 FATTORE Raymond VTT Garlaban E 03h47’39 OR
33 MARROU Richard Bike Club St Saturnin F 03h47’42 OR
34 LAUNAY Nicolas CSA 4° RCH C 03h47’43 OR
35 SCHIARI Alain ASPTT Briancon F 03h47’52 OR
36 GRANON Félix AVC Aix En Provence F 03h47’59 OR
37 PESANDO Gilles Champrousse Team Cyclosport E 03h48’01 OR
38 JULIEN Philippe Mimosa Sprint Mandelieu D 03h48’03 OR
39 CHASTAN Yannick la Garde C 03h48’39 OR
40 RENDU Stéphane Meyreuil E 03h49’27 OR
41 MATHIEU Patrick VTT Rando 04 E 03h49’28 OR
42 GIRAUDO Giampero Bussolino Sport E 03h49’29 OR
43 FAVELL Alan Escape Vélocity F 03h49’50 OR
44 LAPALUS Jean-Christophe Bourg d’Oisans D 03h49’51 OR
45 MALTAGLIATI Frédéric Cyclo St Peray D 03h51’06 OR
46 PORRE Jean-Michel CA Peymeinade E 03h51’09 OR
47 BREARD Jean-Philippe La Bâtie-Neuve E 03h51’26 OR
48 BRULEY Christian Hautes Alpes Triathlon D 03h51’49 OR
49 TRUILLET Stéphane Cyclime Seyssinet Seyssins C 03h52’00 OR
50 GUERRAND Arnaud Mizoën D 03h52’42 OR
51 MARTIN André ASPTT Briancon E 03h52’49 OR
52 PRADEILLES Jean-Yves Team des Costes D 03h53’00 OR
53 LABOURET Gérard la Freissinouse D 03h53’15 OR
54 ASSAUD Bernard Sprinter Club Briançon E 03h53’18 OR
55 NALIATO Rocky CC Comité du Lyonnais E 03h53’47 OR
56 DURAND Matthieu Sprinter Club Briançon Jn 03h54’22 OR
57 ROBIN Jackie Vélo Sport Seynois F 03h55’05 OR
58 BOIS Mickaël Maurienne VTT D 03h55’54 OR
59 BOHLER Pierre Montignac C 03h55’58 AG
60 BALLATORE Frédéric Amical Vélo Club Nimois C 03h56’29 AG
61 LLEWELLYN Guy Mimosa Sprint Mandelieu D 03h57’04 AG
62 FORTIN Nicolas Entente Cycliste de l’Isère C 03h57’21 AG
63 EXCOFFIER Claude Haute Savoie Mont-Blanc F 03h57’38 OR
64 TOURREL Arnaud UC Albenassienne D 03h57’39 AG
65 SERVANT Didier Cyclisme Carpentrassien E 03h57’40 OR
66 REYMOND Stéphanie Briançon A 03h57’49 OR
67 TAVERNIER Jean-Claude Istres Sports Cyclisme E 03h57’57 OR
68 FEUILLET Gilles VC Farledois E 03h57’59 OR
69 NAVARRO Alain Prunières F 03h58’05 OR
70 ROBIN Mireille Aix VTT Thrifty A 03h58’21 OR
71 BAUDRILLARD Eric Charancieu Vélo Passion E 03h58’22 OR
72 LAISNE Bruno Team des Costes E 03h58’32 OR
73 CONSANI Alain VTT Rando 04 D 03h59’11 AG
74 BALLATORE Johan Aix Handisport C 03h59’40 AG
75 SEGUENOT Jean-Christophe VTT Garlaban C 03h59’46 AG
76 PEREIRA Eric ASPTT Briancon D 03h59’47 AG
77 FAVRE-VERAND Joël UC Voironnais D 03h59’54 AG
78 PIRAT Guillaume Charancieu C 04h00’39 AG
79 BECCO Denis VC Farledois E 04h01’24 OR
80 BOIS Jean-Luc Saint Julien Mondenis F 04h01’36 OR
81 MORY Sylvere Entente Cycliste de l’Isère E 04h01’59 OR
82 BLANC Michel Etoile Sportive Gardeenne E 04h02’00 OR
83 FAVIER Gilles Risoul E 04h02’05 OR
84 BASSO Jean-Michel Mistral Vélo Club D 04h02’19 AG
85 PETIOT Julien Sport Charancieu AVP C 04h02’26 AG
86 DARMON Erick OC Raphaëlois E 04h02’54 OR
87 HERBAUT Laurent Montigny D 04h03’04 AG
88 EYMARD Cyril Cyclime Seyssinet Seyssins D 04h03’08 AG
89 FREMERY Patrick ASPTT Paris Cyclisme E 04h03’10 OR
90 PAYANY Denis VC Marseille D 04h03’32 AG
91 AUBERTIN Gilbert Veynes D 04h04’58 AG
92 ADAM Rémyf La Roche des Arnauds D 04h04’58 AG
93 HONORAT Fabrice ASPTT Briancon D 04h06’03 AG
94 LOMBARD Christian VTT Garlaban E 04h07’07 AG
95 CHABOU Abdelkrim Les Dents de Rousset E 04h07’22 AG
96 FUENTES Charles AS Pompiers Nice E 04h07’32 AG
97 DELAHAYE Didier Bike Bel Air Club D 04h07’52 AG
98 STREPENNE Christian Team Riders Hautes-Alpes G 04h08’42 OR
99 VIALA Philippe CNAM Sport E 04h09’35 AG
100 HODOUL Christian Martigues Sport Cyclisme D 04h09’43 AG
101 BOULOT Marc Allemont D 04h09’52 AG
102 PETHOUD Christophe Mistral Vélo Club D 04h09’56 AG
103 MATHIEU Laurent Clés Gardanne Triathlon E 04h10’08 AG
104 DUCHENE Hervé Gap D 04h10’11 AG
105 MALLEN Richard CAT Cyclo Grenoble N° 858 D 04h10’20 AG
106 DELAGRANGE Antoine AC Marseille Est F 04h10’42 AG
107 GARNIER François Pédale Gapençaise D 04h11’35 AG
108 PANCIATICI Serge Marignane Triathlon E 04h11’54 AG
109 DUMONT-DAYOT Nicolas Bonneville Arves Borne Cycl D 04h11’56 AG
110 VERVAEKE Gilles Les Oliviers E 04h12’00 AG
111 GAUBERT Jean-Luc Clés Gardanne Triathlon E 04h12’20 AG
112 PASSUELLI Roland Vélo Club Gapençais D 04h13’15 AG
113 BONOMI Serge Aix VTT Thrifty E 04h13’17 AG
114 CAUSSE Thierry Millau D 04h13’55 AG
115 NOTIN Patrice Aix VTT Thrifty D 04h14’17 AG
116 GIUDICI Pierre-Ange Valleiry E 04h14’27 AG
117 DELIE Fabrice Les Vigneaux D 04h14’59 AG
118 BRASSELET Marc Vélo Sport Seynois F 04h15’11 AG
119 PECHDO Didier Aix en Provence F 04h16’01 AG
120 ZIGANOFF Julien VTT Rando 04 E 04h16’17 AG
121 VAN DER VOSSEN Eric Beausoleil D 04h17’51 AG
122 BESCOND Mathieu VC Saint Mammès C 04h18’00 AG
123 SANTONI Thierry Vélo Club Novais E 04h18’38 AG
124 JOUSSELME Damien Pédale Gapençaise G 04h18’53 OR
125 DURAND Pascal Gap E 04h19’03 AG
126 DURAND Jean-Paul US Jarrie Champ F 04h19’07 AG
127 DUBOIS Christophe AOMA E 04h19’48 AG
128 SANTINI Thierry Pédale Gapençaise E 04h21’04 AG
129 TRIPODI Claude Amical Vélo Club Sisteron F 04h21’06 AG
130 MIOLLAN Frédéric Saint Julien en Champsaur D 04h21’31 AG
131 THIEBAUT Yves USMC les Clayes Sous Bois F 04h21’34 AG
132 AUBERT Jack VC Pontlieue E 04h21’47 AG
133 POUSTOMIS Thierry Marseille E 04h21’58 AG
134 CHICHIGNOUD Bike Bel Air Club C 04h22’12 AG
135 NUGUES Alain Villard les Dombes F 04h22’47 AG
136 FALGERE Philippe Vélo Club Matheysin D 04h22’51 AG
137 BOURLOT Roger Tallard G 04h23’27 OR
138 DELIA Gérard Gap E 04h23’57 AG
139 GRAZIANO Dominique la Roche de Rame D 04h24’07 AG
140 ECK VAN Martijn De Adelaar D 04h24’11 AG
141 BOBILLE Christophe OCCA Antibes D 04h24’23 AG
142 PRAST Julie VC Annecy A 04h24’46 OR
143 BLANCHARD Raphaël La Salle les Alpes D 04h25’00 AG
144 PERRIMOND Laurent Embrun Triathlon Club C 04h25’10 BZ
145 JOUNIAUX Sophie Lans en Vercors A 04h25’18 OR
146 RABATEL Roger Charancieu Spt Vélo Passion B 04h25’21 OR
147 LEYDET Pierre Roue d’Or Brignoles F 04h25’29 AG
148 COINDET Jérome VC Rambertois C 04h25’31 BZ
149 LAURENT Christian ASPTT Gap F 04h25’40 AG
150 ANTON Paul Pédale Gapençaise F 04h25’58 AG
151 PELLEGRIN Jean-Luc Pédale Gapençaise F 04h26’01 AG
152 BALME Serge Bourg d’Oisans E 04h28’15 AG
153 BERSAN Jean-Pierre Gap F 04h29’05 AG
154 MAUMUS Gérard Istres Sports Cyclisme F 04h29’25 AG
155 CHAREYRE Nicolas Embrun Triathlon Club E 04h29’45 AG
156 CHAPPA Georges Pédale Gapençaise F 04h29’59 AG
157 L’HOTE Philippe AS CNMSS Toulon E 04h30’01 AG
158 REID Kenneth Alpine-Rootz D 04h30’16 BZ
159 BOUVARD Philippe Cléry D 04h31’09 BZ
160 MARTIN-COLLOMB Bernard Engins F 04h31’13 AG
161 CHAINE René Gap E 04h31’17 AG
162 DU CREST Blandini Grenoble A 04h32’20 OR
163 BOMEL François Avant Garde St Etienne D 04h32’20 BZ
164 ESPANET Patrick VTT Garlaban D 04h32’22 BZ
165 LAFUENTE Christophe CT Objat D 04h32’54 BZ
166 MARROU Bernard Bike Club St Saturnin F 04h33’04 AG
167 DE PIETRO Michel La Bâtie-Neuve D 04h33’24 BZ
168 VILLE Alain Saint Martin de Clelles E 04h34’01 AG
169 HIVERT Hervé CSA 4° RCH C 04h36’50 BZ
170 GIMBERT Daniel Gap F 04h36’53 AG
171 COET Jean-Pierre AVC Sisteronnais F 04h37’37 AG
172 CARTIER Christophe CSLG Belley E 04h38’09 BZ
173 SOCQUET Cédric CSLG Belley D 04h38’16 BZ
174 ACERO Jean-Marc Pertuis E 04h38’30 BZ
175 VERA Carole Club Cyclo Gap B 04h38’48 OR
176 BERNARD Alain Cyclo Sport Provençal F 04h39’11 BZ
177 BOUQUET Pierre Roue Libre 14ème E 04h39’18 BZ
178 DONJERKOVIC Michel CPS Aix en Provence G 04h39’26 OR
179 AMARENCO Henri VTT Rando 04 E 04h39’42 BZ
180 RAMBAUD Philippe Officiel Cyclisme en Provence D 04h39’55 BZ
181 OLIVETTO Jean-Michel Chamalières D 04h40’20 BZ
182 ESCALLIER Jean-Yves GAZELEC Gap Cyclisme E 04h40’43 BZ
183 BORGHESE Yves Stade Laurentin E 04h42’55 BZ
184 GAZZANO Alain Stade Laurentin F 04h42’59 BZ
185 GONÇALVES José VTT Rando 04 E 04h43’20 BZ
186 PECCINI Marc La Javie F 04h44’00 BZ
187 GALLIOZ Gilbert Evasion Biclou Manosque E 04h44’25 BZ
188 GRAVIER Eric les Deux Alpes D 04h44’43 BZ
189 ESCOLAN Philippe Les 2 alpes E 04h46’04 BZ
190 GARCIN Patrick Vélo Club Gapençais D 04h46’50 BZ
191 ESCUYER Frédéric Amical Vélo Club Sisteron E 04h47’18 BZ
192 LEUTHROT Emmanuelle TM Gréoux A 04h48’10 AG
193 JULLIEN Frédéric EP Manosque E 04h48’12 BZ
194 FOUQUES Jean-Pierre Méounes D 04h48’16 BZ
195 JOUFFRET Jean-Claude EP Manosque F 04h48’22 BZ
196 ABADIE Gaston VC Pugetois G 04h49’13 AG
197 BEGLIOMINI Sonia Embrun Triathlon Club A 04h50’10 AG
198 SEGUIN Stéphane Saint Bonnet en Champsaur D 04h51’44 BZ
199 LAYRIS Charles ASS Fos Cyclisme E 04h52’12 BZ
200 TURSKI-MARCON Lucien Tristar Cannes D 04h54’20 BZ
201 ORDAS Daniel Aix en Provence D 04h54’41 BZ
202 ARNOUX Michel VC la Pomme Marseille F 04h55’01 BZ
203 DURAND Patrick Vélo Club Matheysin E 04h55’02 BZ
204 CERDAN Jean-Pierre Club Cyclo Gap G 04h55’32 AG
205 JOLY Jean-Paul CCA Aix en Provence F 04h56’21 BZ
206 KRASNOPOLSKI J.R. Volx F 04h56’25 BZ
207 LIMOUSIN Ludovic Challes Les Eaux C 04h58’19 BZ
208 LIMOUSIN Bénédicte Challes Les Eaux A 04h58’20 AG
209 SAMBUCO Henri Club Cyclo Gap F 04h58’22 BZ
210 VAN GORP Cornelis Le Champion F 04h58’45 BZ
211 BERTRAND Patrick La Bâtie-Neuve F 04h58’49 BZ
212 COMBES Pascale Fuveau B 04h59’28 OR
213 FOURNIER Jack F 04h59’32 BZ
214 DELORME Gérard Embrun F 04h59’44 BZ
215 PRESIO Jacques AS Pompiers de Nice F 05h00’10 BZ
216 CALLERI Joseph AS Pompiers de Nice F 05h00’38 BZ
217 AUTRAN Michel Pertuis E 05h01’34 BZ
218 MORAZZANI Vincent AL Echirolles Handisport D 05h03’14 BZ
219 FORACCHIA Jérôme Vélo Club Jouques C 05h03’24 BZ
220 AURRENS Michel Sainte Anastasie E 05h03’56 BZ
221 MEJEAN Philippe Roue d’Or Brignoles F 05h04’39 BZ
222 BONNAY Daniel Club Cyclo Gap F 05h05’12 BZ
223 CORRADO Marcel VC Saint Remois F 05h05’33 BZ
224 STEVE André Cyclo Club Vence F 05h05’40 BZ
225 ARNAUD Aimé Barcelonnette E 05h05’44 BZ
226 OUVRIER-BUFFET Patrice Gap E 05h06’09 BZ
227 LESBROS Yves GAZELEC Gap Cyclisme G 05h08’24 AG
228 HAUTEFEUILLE Bernard Gap E 05h08’42 BZ
229 GALLIER Romain Club Cyclo Gap C 05h11’33 BZ
230 SANTIAGO Anne Seyne les Alpes A 05h12’40 BZ
231 GUIGUEN François Lyon F 05h13’01 BZ
232 GALLICE Yves AL Sarras Ozon F 05h13’14 BZ
233 FAUQUE Jean-Claude Vaison Cyclo Nature F 05h14’57 BZ
234 DEGACHE Ghislaine Amicale Laïque Sarras-Ozon B 05h15’12 AG
235 DEGACHE Jean-Paul Amicale Laïque Sarras-Ozon F 05h15’13 BZ
236 SIGMA Yasmine Sanary Cyclo Sports B 05h20’10 AG
237 BAUDOIN Jean-Claude Pédale Gapençaise G 05h22’42 AG
238 PANCIATICI Jeannine Marignane Triathlon B 05h23’16 AG
239 COLLOMB Lionel Pédale Gapençaise D 05h24’03 BZ
240 ROCHAS Patrick Chauffayer E 05h26’32 BZ
241 HENRY Bernard SO Pont de Chéruy - Charvieu F 05h26’37 BZ
242 BERNARD André Club Cyclo Gap E 05h28’16 BZ
243 JUMETZ David Mallemoisson D 05h28’42 BZ
244 FOURTIN Myriam Gap E 05h29’04 BZ
245 RICHEFORT Denis ASPTT Gap F 05h29’05 BZ
246 ROFFI Jean-Marc Pédale Gapençaise F 05h30’14 BZ
247 REVEL Christiane TAC Cyclo la Tour Salvagny B 05h30’21 AG
248 AMIOT Pascal Pédale Gapençaise E 05h34’55 BZ
249 SARRET Daniel Grenoble Métropole Cyclisme F 05h39’00 BZ
250 COQ Robert Gap F 05h39’12 BZ
251 GALLIER Jacky GAZELEC Gap Cyclisme F 05h39’58 BZ
252 MOINARD Philippe Gap E 05h41’23 BZ
253 BORRIONE André St Disdier en Dévoluy G 05h41’47 BZ
254 BONIFAS André Gap F 06h04’42 BZ
255 RODRIGUES Jean CC Beausoleil G 06h09’36 BZ

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!