Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> L’Alpigap 2005 : Résultats du Petit Circuit 73 km

ClNom PrénomClubCat Temps.Dip
1 DIGONNET Bruno Val Buëch VTT C 02h12’30 OR
2 RODRIGUEZ Thierry Gap D 02h15’51 OR
3 MULLER Sébastien Buchelay Millenium Cycliste D 02h16’24 OR
4 PASSERON Stéphane la Freissinouse D 02h17’00 OR
5 ESCALLIER Pierre Pedale Gapencaise D 02h17’21 OR
6 DI GIACOMO Romain ASPTT Briancon C 02h18’12 OR
7 GARCIN Bruno Gap D 02h18’23 OR
8 RUCKEBUSCH Johan Val Buëch VTT C 02h18’55 OR
9 BERNEARD Gérard Pedale Gapencaise F 02h20’40 OR
10 LAGIER Dorian VP Chorges Serre-Poncon Jn 02h20’51 OR
11 PENALVER Jerémy Courigal Nice C 02h20’56 OR
12 BRUTTOMESSO Daniel VC la Pomme Marseille E 02h21’02 OR
13 ROUX Dominique ASPTT Briancon D 02h21’05 OR
14 AMBROSINI J-Christophe ASC Macôt la Plagne D 02h21’41 OR
15 DOMENGE Michel Evasion Biclou Manosque E 02h23’46 OR
16 SEVIERI Jean-Louis Vélo Club Vitrolles D 02h23’56 OR
17 GALLEN Hervé Istres Sports Cyclisme E 02h24’15 OR
18 PINONCELY Jean-François VP Chorges Serre-Ponçon F 02h25’09 OR
19 BARTRINA Guillaume Gap C 02h25’13 OR
20 SARLIN Raymond Val Buëch VTT E 02h26’23 OR
21 SLEBIODA Christophe VC Caladois D 02h26’50 OR
22 LAUR Romuald Gap D 02h28’03 OR
23 BILLIOUD Philippe Vélo Club Druillat F 02h28’10 OR
24 FAURE Nicolas ASPTT Briancon D 02h28’16 OR
25 BIBOLLET Francis Vélo Club ESF E 02h29’12 OR
26 ANDRE Christian ASPTT Briancon E 02h29’27 OR
27 GAUBERT Alain Clés Gardanne Triathlon E 02h29’41 OR
28 CELCE Henri Vélo Club Gapençais E 02h29’45 OR
29 THAURONT Thierry Team Riders Hautes-Alpes D 02h30’22 OR
30 DUBOIS Philippe Vélo Club Moyenne Durance E 02h30’34 OR
31 RIPEPI Damien AVC Aix en Provence C 02h31’11 OR
32 LOGIE Matthieu Pédale Gapençaise C 02h31’25 OR
33 FAURE Joël Team Riders Hautes-Alpes E 02h31’57 OR
34 CHAIX Julien Vélo Club Gapencais C 02h32’09 OR
35 MARINO Mario ASPTT Gap E 02h32’13 OR
36 LAGIER Fabrice Vélo Club Gapençais D 02h32’59 OR
37 LENFANT Dominique ASPTT Briancon E 02h33’22 OR
38 DUTTO Patrice ASPTT Briancon D 02h33’40 OR
39 MARINO Bernard VC la Pomme Marseille E 02h34’19 OR
40 NAUDIN Christophe VC Pontois D 02h34’50 OR
41 SERRUS Jean-Marc Team Riders Hautes-Alpes D 02h35’02 OR
42 FERRERE Gérard Echirolles F 02h35’32 OR
43 FOUILLOUD Sébastien MS Mandelieu D 02h36’03 OR
44 FUZAT Hervé Vélo Club Matheysin D 02h36’15 AG
45 BIGONI Guy ASPTT Briancon D 02h36’35 AG
46 ALLEGRE Michel ASPTT Briancon E 02h36’51 OR
47 ROCHARG Gérard EC Juvisy-Viry G 02h37’33 OR
48 SCHILLINGER Agnès Team Casati - Vélo 101 A 02h37’41 OR
49 CHABOT Gilles Pédale Gapençaise F 02h37’52 OR
50 BAYARD Eric Hautes Alpes Triathlon D 02h38’49 AG
51 SANNA Pierre ASPTT Briancon D 02h39’16 AG
52 MEYZINQ Florent Vélo Club Gapencais Jn 02h39’21 OR
53 ALBERTO Pascal 1000 Pates Grenoble Tri E 02h39’36 OR
54 BOUETARD Ludovic TM Gréoux D 02h39’38 AG
55 LEBOUCQ Philippe AS Carnoux E 02h39’41 OR
56 BELLUE Hervé Team Riders Hautes-Alpes D 02h40’21 AG
57 TERRISSE Franck Cyclos Talaudière Sorbiers C 02h40’35 AG
58 PATROSSO Richard VC St André Bassin de Séon Jn 02h40’52 OR
59 PETIT Colin Manosque C 02h40’53 AG
60 NACIO-CASALIES Florence Roquevaire A 02h40’59 OR
61 LEMAIN Pascal Chorges E 02h41’22 OR
62 IBANEZ Eric CSA 4° RCH D 02h43’01 AG
63 CHABOT Lionel Gap D 02h43’12 AG
64 AMBU Frédéric Vélo Club Farlédois E 02h43’35 AG
65 DROUARD Stéphane ASPTT Briancon E 02h44’31 AG
66 PELLISSIER Gérard Gap E 02h45’00 AG
67 BRIANT Jacques Marseille F 02h45’13 AG
68 GAMBINI Marc Guillestre E 02h45’17 AG
69 COURCIER Henri Saint Martin de Queyrières E 02h45’37 AG
70 MERLE Michel Embrun D 02h45’45 AG
71 BAELEN Fabrice Bike Club Vallauris E 02h46’21 AG
72 AUSSET Pascal ASPTT Gap E 02h46’40 AG
73 NACIO-CASALIES Pierre Roquevaire D 02h46’43 AG
74 SABATHE Jean-Marie Cyclo Durance Luberon F 02h47’12 AG
75 DUCHON Alexandre VC la Pomme Marseille D 02h47’14 AG
76 IMBERT Hervé VC la Pomme Marseille D 02h47’18 AG
77 BERTRAND Didier VTT Garlaban D 02h47’22 AG
78 CONTESTI Yves Gap E 02h47’32 AG
79 MICHELLON Philippe Savines le Lac D 02h47’38 AG
80 PEYRE Laurent Embrun Triathlon Club D 02h47’58 AG
81 VIAL-JAIME Thierry Gap D 02h48’03 AG
82 PELLION Aurélien Pédale Gapençaise Jn 02h48’18 AG
83 VACHIER Patrick Gap E 02h48’24 AG
84 MARTINEZ Sébastien Marignane D 02h48’45 AG
85 MEYER Richard Gap D 02h48’57 AG
86 CHAPPA Bruno VC Salindrois D 02h49’21 AG
87 AURIC Jean-Pierre Vélo Club Gapencais E 02h49’24 AG
88 ARIEY BONNET Luc St Julien En Champsaur E 02h49’33 AG
89 PAYANY Jacques VC Marseille F 02h49’34 AG
90 ALLIEY Christian ASPTT Briancon E 02h49’41 AG
91 HERVIER Jean-Luc Fréjus F 02h50’12 AG
92 LEAUTHIER Bruno Tallard E 02h50’24 AG
93 RENCHET Hervé Gap E 02h50’30 AG
94 GALLEN Nathalie Istres Sports Cyclisme B 02h50’48 OR
95 VERGNE Sébastien Vélo Club Gapencais D 02h50’58 AG
96 ROSIER Christophe ASPTT Briancon D 02h51’19 AG
97 GLEZ Laurent Montclar D 02h51’29 AG
98 FERRAGUTI Bernard Pédale Gapençaise E 02h52’04 AG
99 MILLIA Marion ASC Cyclo A 02h52’10 OR
100 BONFE Laurent Champtercier E 02h52’19 AG
101 ALAMO Cédri Officiel Cyclisme en Provence C 02h53’14 BZ
102 LACHEVRE Laurent Cassis D 02h53’39 AG
103 LAUZIER Alain Vélo Club Gapencais E 02h53’41 AG
104 DE BERTERECHE Hervé CNAM Sport E 02h54’03 AG
105 GROVA Diego Le Brusquet E 02h54’08 AG
106 JEHAN Jacques Risoul E 02h54’24 AG
107 SMORTO Patrice la Valette E 02h54’53 AG
108 CLEMENT Lionel Romette D 02h54’55 AG
109 CONSTANT Dorian Nîmes D 02h55’10 AG
110 CHAILLET Michel VC Valdahon Val de Vennes G 02h55’21 OR
111 ROSAZ Pascale Nîmes A 02h55’22 OR
112 NGUYEN VAN LONG Alexandre FSPF E 02h55’43 AG
113 LAUNAY Xavier CSA 4° RCH E 02h56’06 AG
114 JUBLOT Jean-Claude Ancelle G 02h56’06 OR
115 HUMLER Frédéric Chorges E 02h56’16 AG
116 BERNARD Thierry Chateau-Arnoux E 02h56’20 AG
117 LEBRE Etienne UC Albenassienne C 02h56’20 BZ
118 GRIMBERT Nicolas ASPTT Briancon E 02h56’23 AG
119 CHARREL Jean-François D 02h56’29 AG
120 BORIE Jean-Pierre VTT Quilho F 02h57’56 AG
121 BOUVARD Pascale ASC Macôt la Plagne A 02h58’04 OR
122 ROUIT Patrice Gap D 02h58’05 BZ
123 GUEUGNON Gaël Vélo Club Moyenne Durance D 02h58’05 BZ
124 BIGANZOLI Roland Gap E 02h58’15 AG
125 PHILIPP Corinne Briançon B 02h58’35 OR
126 CHAMSON Valérie Triathlon Briançon B 02h58’35 OR
127 IMBERT Antoine Savines le Lac G 02h59’13 OR
128 GOSSEAU Christophe CA Peymeinade E 02h59’32 AG
129 FAURE-BRAC Franck Chateauroux les Alpes D 02h59’56 BZ
130 PHILIPPE Bernard CNAM Sport E 03h01’22 AG
131 MANENT Emmanuel St Victor la Coste D 03h01’33 BZ
132 FABRE Gilles Meyreuil E 03h02’23 AG
133 CESMAT Laurent Gap D 03h02’42 BZ
134 JÉHU Léo Gap D 03h02’44 BZ
135 BOCQUET Alain CSA 4° RCH E 03h03’08 AG
136 GIRAUD Olivier Gap E 03h03’11 AG
137 VALLEJO Vincent Pédale Gapençaise E 03h05’51 BZ
138 CUINET Roland Rhône Poulenc F 03h05’53 BZ
139 TARREGA Jose Briançon E 03h06’14 BZ
140 KUNTZ Emmanuel Marseille D 03h06’22 BZ
141 POLGE Jean-Louis Gap F 03h06’31 BZ
142 FALCHI Guy Gap E 03h06’33 BZ
143 FLAMEN-D’ASSIGNY Gilles Pédale Gapençaise E 03h06’46 BZ
144 MONTAGNIER Jean-Marie F 03h06’47 BZ
145 VANWALSCAPPEL Laurent Grenoble D 03h06’47 BZ
146 MERLE Daniel Club Cyclo Laragne E 03h06’49 BZ
147 VANIN Philippe Gap E 03h07’30 BZ
148 THIEBAUT Christophe Gap D 03h07’39 BZ
149 ROSITANI Jérôme VC la Pomme Marseille C 03h08’00 BZ
150 GIRARD Thierry Dignes les bains E 03h08’03 BZ
151 MARSAN Marc Gap D 03h08’20 BZ
152 CHOPPARD Alain Montgardin G 03h09’25 AG
153 HOSTACHE Jean-Claude le Freney d’Oisans F 03h09’30 BZ
154 YTOURNEL Edouard La Tronche D 03h09’31 BZ
155 RIBATTO Louis ASPTT Briancon G 03h10’25 AG
156 FAURE-BRAC Gérard Gap F 03h10’28 BZ
157 SANDEVOIR Michel 1000 Pates Grenoble Triathlon F 03h10’45 BZ
158 REVY Ghislaine Dignes les Bains B 03h11’00 OR
159 BROCHIER Laurent Antibes D 03h11’25 BZ
160 BONNARDEL Jean-Claude Rambaud G 03h11’42 AG
161 GRIMBERT Alain Guillestre F 03h11’53 BZ
162 ESPITALLIER Jean-Louis Gap F 03h11’56 BZ
163 BERNARD Yves Gap F 03h12’10 BZ
164 ROUXEL Armelle Lions Saint Marcel A 03h12’29 AG
165 BELLET Bernard UCV Oisans F 03h12’36 BZ
166 FAURE Jean Gap F 03h12’43 BZ
167 ALLEMAND Philippe Oraison E 03h12’46 BZ
168 RANGUIS Hervé Vélo Club Gapencais E 03h12’50 BZ
169 GOURDIN Christophe VTT Rando 04 D 03h13’26 BZ
170 NOURI Franck CNAM Sport E 03h13’59 BZ
171 PIMENTE Francis Club Neutre Ardèche E 03h14’19 BZ
172 MAZIN Sophie Gap A 03h14’31 AG
173 LIGOZAT Michel GAZELEC Gap Cyclisme F 03h15’11 BZ
174 BERTRAND Jacky VC Farledois E 03h15’31 BZ
175 MAZZOCCA Jeanine ASC Cyclo B 03h15’58 OR
176 SEGUEGLIA François Pédale Gapençaise E 03h16’00 BZ
177 PRUNGNAUD Stéphane CS Presse Cyclotourisme D 03h16’18 BZ
178 GUERIN Jean-Michel Gap E 03h16’23 BZ
179 COLONNA André VC la Pomme Marseille F 03h16’35 BZ
180 WARIN Gérard Gap F 03h16’41 BZ
181 DEDONATO Bruno Gap D 03h16’47 BZ
182 TRUC Olivier Saint Martin de Queyrières D 03h16’55 BZ
183 BAILLARD Jérôme Chabottes D 03h17’00 BZ
184 ALLEMAND Pascal Gap E 03h17’23 BZ
185 BIZZOTO Jean-Louis Gap E 03h17’31 BZ
186 BESSON Stéphane Pélissane D 03h17’45 BZ
187 BOUVIER André VC Francheville F 03h18’01 BZ
188 RICHAUD Michel Crots E 03h18’11 BZ
189 CHARLET Jean-Robert Ventabren D 03h18’17 BZ
190 GABIN Daniel Istres Sports Cyclisme F 03h19’19 BZ
191 LAYRAC Marcel Barret sur Méouge G 03h19’19 AG
192 BAHURLET Ludovic Marseille C 03h19’42 BZ
193 THIEBAUT Ludovic Gap C 03h19’49 BZ
194 JAUME Francis ASPTT Gap F 03h20’30 BZ
195 GUILLOT Alain le Pontet E 03h20’33 BZ
196 SABATIER François Gap D 03h20’54 BZ
197 DUPLAND Alain CVC Montfavet F 03h21’08 BZ
198 GRACIET Christophe Queyrières D 03h21’27 BZ
199 CHEFSON Allan la Batie-Vieille F 03h21’39 BZ
200 BOUGARD Arnaud Gap D 03h21’41 BZ
201 RIVANEGRA André Pédale Gapençaise G 03h22’31 AG
202 ROCHE Gilles Villeneuve D 03h22’37 BZ
203 GHIGONETTO Jean-Yves Pédale Gapençaise F 03h22’58 BZ
204 LACHAPELLE Eric Vélo Club Gapençais E 03h24’04 BZ
205 BOSSETTI Marie-Hélène Puy Saint André A 03h24’05 AG
206 DUFOUR Vincent Officiel Cyclisme en Provence G 03h24’40 AG
207 KRÖPL Johann Gap E 03h24’57 BZ
208 MARTINEZ Lionel Marignane D 03h25’04 BZ
209 HUARD Frédéric Bike Club Mont de Vaucluse E 03h25’50 BZ
210 MOUNIER Bernard Les 2 Alpes G 03h26’13 BZ
211 DOULAT-DURAND Frédérique Vélo Club Matheysin B 03h26’14 AG
212 MARTIN Corine Saint Chaffrey B 03h26’36 AG
213 FOURNIER Alain Risoul F 03h26’44 BZ
214 AUBRET Caroline Saint Martin d’Uriage A 03h27’03 BZ
215 NOURRY Jean-Paul Gap E 03h27’21 BZ
216 COREARD Joseph ST Rambert Vélo Sport G 03h27’58 BZ
217 COURCIER Isabelle Queyrières B 03h28’45 AG
218 BRUCAT Marc Rousson D 03h29’11 BZ
219 ROUX Nathalie La Roche des Arnauds A 03h30’05 BZ
220 MAS Georges Ours du Glandasse G 03h31’02 BZ
221 SAMAT Sylvain Lourmarin C 03h31’35 BZ
222 ABRARD Géraldine Queyrières A 03h32’19 BZ
223 MICHEL Marius Gap G 03h32’25 BZ
224 BAUDOIN Benjamin Gap D 03h33’09 BZ
225 BELTRAMO Jean-Marc Villeneuve D 03h33’14 BZ
226 TURC Jacky AOMA E 03h34’08 BZ
227 LOMBARD-DONNET Henri Chamousset G 03h35’53 BZ
228 MARTIN André Gap E 03h35’53 BZ
229 MARTIN Frédéric Laragne D 03h36’01 BZ
230 GAGE Hervé Bouc Bel Air E 03h36’07 BZ
231 CIONI Thierry Marseille E 03h36’13 BZ
232 TOURRES Jean Club Cyclo Gap G 03h36’52 BZ
233 CHAUVET FCVD Villelaure G 03h37’13 BZ
234 PERRIER Raphaël Montbonnot D 03h37’22 BZ
235 SCHIARI Christiane Saint Martin de Queyrières B 03h37’26 AG
236 EMIG François Pas de jambe pas de chocolat E 03h37’38 BZ
237 BILLARD Gérard A Cycliste Château Landon G 03h37’47 BZ
238 HUBSCHWERLIN Daniel CA Peymeinade G 03h38’09 BZ
239 BRARD Christian OCCA Antibes F 03h39’08 BZ
240 CABILLIC Yuon ASPTT Gap F 03h39’45 BZ
241 MANISSOLLE Perrine Le Bessat A 03h40’19 BZ
242 MARTI Frédéric Gap F 03h40’20 BZ
243 CHAIX Michel Aix en Provence G 03h40’51 BZ
244 CHAROT Pascal VC la Pomme Marseille E 03h42’58 BZ
245 VALON Jean-Yves GAZELEC Gap Cyclisme F 03h43’10 BZ
246 CHEVALLIER Pierre Gap D 03h43’15 BZ
247 GUEZENNEC Louis CC Douarnenez G 03h43’39 BZ
248 GIANSETTO Michel Gap F 03h44’01 BZ
249 REB Françoise CC Douarnenez B 03h44’12 BZ
250 ZECCONI Nadine Saint Bonnet en Champsaur B 03h46’33 BZ
251 CLEMENT Emile Pédale Gapençaise G 03h48’11 BZ
252 ROUSSEAU Michel ASPTT Briancon F 03h49’24 BZ
253 HUGUES Thierry Les 2 alpes E 03h50’38 BZ
254 DEMARD Stéphane Gap D 03h52’46 BZ
255 TAXIL Julien ACMV Vénissieux F 03h54’56 BZ
256 VIENE René UCS Luberon Lotus MBK E 03h55’10 BZ
257 MOAL Serge Pédale Gapençaise F 03h55’53 BZ
258 CELSE Jean Gap G 03h56’15 BZ
259 VIENE Yoland Embrun E 03h56’21 BZ
260 PATRAS Christian VP Chorges Serre-Poncon E 03h56’28 BZ
261 NESME Jean ASCEE 13 G 03h58’12 BZ
262 ROUCHOUSE Guy UCS Luberon Lotus MBK F 04h00’18 BZ
263 BOCQUET Christophe ASPTT Briancon D 04h00’30 BZ
264 DELEYROLLE Céline Fuveau A 04h01’37 BZ
265 BOURRON Joël Gap E 04h01’51 BZ
266 PONS Richard Mans Les Pins F 04h02’17 BZ
267 VAN IWAARDEN Annelies Le Champion B 04h04’40 BZ
268 PETTAVINO Pascal Gap D 04h08’02 BZ
269 CHAPPA Yannick Montmélian C 04h11’18 BZ
270 BRAY Christian Chateau-Landon AM. Cycliste G 04h11’33 BZ
271 VINCENT René CC Comité du Lyonnais G 04h11’37 BZ
272 COLLINET Gilles CC Comite du Lyonnais D 04h13’51 BZ
273 GARCIA André Cyclo Club Gap F 04h15’12 BZ
274 DURAND Colas Gap C 04h16’09 BZ
275 BOSSE Yannick La Bréole D 04h18’43 BZ
276 BEISSIER Stéphane Vélo Club Gapençais D 04h21’12 BZ
277 ROUX Claude Club Cyclotouriste de Gap G 04h21’23 BZ
278 PEDRETTI Yves Vélo Club Serre-Chevalier F 04h24’16 BZ
279 GREVINK Hans Hollande G 04h24’39 BZ
280 SAGNIER Thierry Saint Bonnet en Champsaur D 04h37’32 BZ
281 JACQUEMIN Lionel ASPTT Gap D 04h47’58 BZ
282 GILLY Roger UCV Oisans F 04h56’27 BZ
283 THOMAS Claudette Canteleu B 04h58’35 BZ
284 CAMPO Alain Hautes Alpes Triathlon D 04h58’38 BZ
285 BARTHELEMY Laurent Team Riders Hautes-Alpes D 05h29’12 BZ

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!