Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> Midi libre Cyclaigoual 2005 : Résultats 177 Kms

ClNomlPrénomClubC.Cat Temps
1 COUFFIGNAL VINCENT ST CHELY D’APCHER 1 5:11:34
2 AZAM DOMINIQUE VS ST AFFRIQUE 1 5:21:05
3 DELAHAYE GUILLAUME LATTES CYCLISME 1 5:17:09
4 MOYA ALBERT TARASCON 2 5:21:11
5 COUFFIGNAL MATTHIEU ST CHELY D’APCHER 2 5:12:56
6 VINCENDET ERIC BOUTICYCLE CYFAC 3 5:22:01
7 ANDOUARD PHILIPPE ST JUERY 4 5:23:15
8 CORREAS LIBERTO AC MONTAGNAC 1 5:27:16
9 RICHARTE YVES MONTAGNAC AC 1 5:21:07
10 LACOMBE JERÖME VELO CITE MILLAU 2 5:25:40
11 CHABERT DOMINIQUE NATURE FRANCHE COMTE 5 5:35:24
12 FABRE RAYMOND EC CAVAILLON 6 5:36:06
13 NOLLA FREDERIC AGDE 7 5:36:09
14 FAUROUX JEAN PIERRE VTT GARBALAN 1 5:36:11
15 COLIN HERVE ASCEA CADARACHE 1 5:34:30
16 GRAS ERIC VC MENDE LOZERE 8 5:38:32
17 DELAGE MARC VTT GARBALAN 2 5:38:38
18 RANDON PHILIPPE MONTAGNAC AC 9 5:41:35
19 SANFILIPPO DAVID MONTAGNAC AC 2 5:39:47
20 HIDALGO JEAN PHILIPPE SC BAHO 10 5:44:02
21 TEXIER MARILYNE BOUTICYCLE CYFAC 1 5:53:02
22 BOUSQUET MARC VELO CITE MILLAU 2 5:48:03
23 TOURNADRE GERARD VC MINERVOIS 3 5:54:51
24 FABRE ROLAND FRAISSE DES CORBIERES 4 5:55:39
25 TAYSSE FRANCK AC CLAPIERS 11 5:51:44
26 CHAPEL DANIEL CC CORCONNE 5 5:57:10
27 RICO HUGUES CHAMROUSSE TEAM CYCOSPORT 2 5:49:19
28 ANDRE DIDIER AC CARPENTRAS 3 5:49:35
29 ESPOSITO EMMANUEL VC AGATHOIS 3 5:49:38
30 MARCHAND CHRISTOPHE VELO D’OLT 4 5:49:44
31 RILLOT FLORENCE VC MENDE LOZERE 1 6:02:58
32 FESQUET CHRISTOPHE VC AIGUES MORTAIS 3 5:55:01
33 ACEDO JOSE AC CLAPIERS 5 5:53:17
34 VINCENT JEAN RANCOIS VTT GARBALAN 6 5:53:20
35 LICINI MARC LES 3 C 4 5:57:23
36 BONNIOL JACQUES ROUE LIBRE GIGACOISE 1 6:06:45
37 PALLARES ANDRE V CLUB MELGORIEN 6 6:03:33
38 ROUANET CHRISTIAN BEZIERS MEDITERANNEE CYCLISTE 2 6:09:11
39 STADLER ERIC AC CASTRAIS 5 6:00:24
40 CROUZET YVES CSO MILLAU 1 6:04:33
41 WEISS FRANCK RAC MIREVAL 7 5:56:41
42 MENELECK SERGE VELO SPORT SAUMUROIS 7 6:05:24
43 MASSON FRANCK VC ST MATHIEU 4 5:58:10
44 DANIS PASCAL UZES VC 8 6:06:14
45 MARQUIS JEAN CC GRESY SUR AIX 3 6:11:35
46 BONDOUX GABRIEL AC CLAPIERS 2 6:15:21
47 CRESPY BRUNO SUD VELO.COM 8 6:07:24
48 BALDEYROU GEORGES VELO CITE MILLAU 4 6:20:27
49 MIQUEL DIDIER VELO CITE MILLAU 6 6:11:31
50 DAGOT GUY US BREDOISE 3 6:15:40
51 LAGUNA RAYMONDE EP MANOSQUE 2 6:22:22
52 VAYRETTE OLIVIER CYCLO CLUB CORNEILHAN 12 6:13:30
53 POUYADOU ROBERT TEYRAN BIKE 34 9 6:17:34
54 BASSOT PATRICK AC CLAPIERS 10 6:17:37
55 BILLUART DOMINIQUE VS ST AFFRIQUE 13 6:16:50
56 RAZIER GERALD AC CLAPIERS 11 6:21:58
57 MOUNIER CHRISTIAN TEAM WOLHAUSER 5 6:13:58
58 PEREZ ANDRE VELO CONCEPT 7 6:18:10
59 DECLOIS JEAN CLAUDE ES BOUILLY OMNISPORTS 4 6:22:41
60 BERT CHRISTOPHE GARBALAN 9 6:14:50
61 PEREZ ANDRE VELO CONCEPT 8 6:19:05
62 RICOL FREDERIC CC MARTINOTS 14 6:20:13
63 PRADEL MICHEL V CLUB MELGORIEN 5 6:29:48
64 TESTUT JEAN CLAUDE ACVA VILLENEUVE LES AVIGNONS 12 6:24:52
65 ROUQUETTE JEAN LOUIS AC CLAPIERS 13 6:24:56
66 TECLES BERNARD AC CLAPIERS 15 6:21:00
67 VIGOUROUX JEAN CC RIVESALTES 6 6:30:05
68 MORENO ANTHONY SC SABO 3 6:17:11
69 PALOT ERIC BOULBONNAIS 6 6:17:15
70 PIEYRE VLADIMIR VC MT AIGOUAL PAYS VIGANAIS 7 6:18:18
71 BOURDEL PIERRE AC CLAPIERS 8 6:19:32
72 BRUN DOMINIQUE EC POUSSAN 14 6:27:39
73 CARRET MICHEL CRITERIUM VAUCLUSE PERNES 9 6:23:55
74 GUAUS JEAN MICHEL CA BEGLAIS 5 6:28:03
75 BOUDES FREDERIC 0 16 6:24:09
76 BOUDES BERNARD 0 10 6:24:11
77 BERNEJO JEAN CLAUDE VC ALESIEN 9 6:20:14
78 MERCIER CHRISTIAN OCA 7 6:33:20
79 FOUETILLOU FRANCIS ACCTB SEVRAN 6 6:28:52
80 BENOIT PATRICK LA FLECHE DU MIDI 15 6:28:56
81 LOSTANLEN PATRICK VC MOYENNE DURANCE 10 6:22:42
82 FERNANDEZ ALAIN FJEP VARILHES 8 6:38:31
83 ESPOSITO ANDRE VC AGATHOIS 16 6:37:30
84 ROMANYK NICOLAS STE CECILE D’ANDORGE 4 6:30:33
85 GUIZARD JEAN FRANCOIS CYCLO CLUB RIVESALTES 11 6:30:47
86 PHILIPPE DOMINIQUE CYCLO SPORT CRAUEN 17 6:39:23
87 DUPI JEAN CLAUDE AC CLAPIERS 18 6:40:33
88 ENJALBERT BERNARD BIKE TARN SUD 7 6:40:34
89 ESPANA CLAUDE VC VITROLLES 11 6:40:49
90 ST LEGER THIERRY VC MENDE 12 6:44:03
91 DUSSERE SEBASTIEN S JEAN DU GARD 10 6:40:07
92 HATAT DANIEL EC ANDUZE 8 6:49:48
93 ALMERAS JEAN MARC ASER LE PONTET 13 6:45:48
94 ULLERN PATRICK VC MT AIGOUAL PAYS VIGANAIS 19 6:49:49
95 BARTES GENIS COLOGNE CYCLISTE 9 6:49:49
96 MARTIN FREDDY VC AIGUES MORTAIS 10 6:49:56
97 NICOLLE JEAN MARY MONTAGNAC AC 11 6:50:46
98 DYERE TANNEGUY EC ISERE 14 6:47:49
99 DAVRIAT BRUNO MONTPELLIER 17 6:48:42
100 MARTIN GERARD EC NIMOIS 12 6:53:51
101 SADIKI JAOUAD FONGADES 12 6:46:13
102 FABRE THIERRY VC ARLES 13 6:48:07
103 LIONNET JEAN CLAUDE CS CRAVEN 13 6:57:42
104 BEDEL JEAN CLAUDE EC FIGEAC ST CERE 14 7:00:37
105 RICHARTE JEAN ANTOINE MONTAGNAC AC 20 7:01:36
106 MEYRIEU GUILLAUME ROUE LIBRE GIGNACOISE 5 6:55:18
107 ANDRIEU SERGE LAVAUR 9 7:08:18
108 MIENS JEAN MICHEL F L BEAUREGARD BDE TERR 21 7:04:19
109 BISSARDON PIERRE UC HORIZON 38 15 7:00:24
110 ILLE FRANCOIS TRI CLUB ISLE SUR SORGUE 16 7:00:30
111 POHER BERNARD VS CASTRAIS 10 7:13:22
112 DUCROS PIERRE LA FLECHE DU MIDI 22 7:10:47
113 PLANTIN RICHARD ETOILE CY DUQUENE OULLIN 11 7:02:47
114 AYMARD JACQUES V C MELGORIEN 11 7:15:47
115 ROCH BRUNO TEYRAN BIKE 34 18 7:06:47
116 MARCUZ BRUNO CYCL’EAUNES 12 7:16:12
117 GILQUIN PHILIPPE CROCO D’AIRAIN NIMES 23 7:13:21
118 GAS DAVID VC MILHAUDOIS 14 7:05:25
119 DUCROS DAVID AC CLAPIERS 15 7:05:33
120 CERVERA ODILE MARSEILLE PROVENCE SPORT 2 7:18:38
121 ANNEQUIN GERARD AS SARTROUVILLE 15 7:13:44
122 TEROL MICHEL BEZIERS MEDITERANNEE CY 17 7:10:37
123 COLLOMBAT GERARD EP MANOSQUE 13 7:21:27
124 GUILLOBEZ SERGE VC MELGORIEN 14 7:25:14
125 COLOMBINI SODOL VC AIGUES MORTAIS 15 7:25:49
126 LAFLOU PIERRE CYCLO CLUB RIVERSALTES 1 7:26:11
127 FERRATON JEAN PIERRE AC CLAPIERS 16 7:27:55
128 MILHE JEAN PIERRE VC MELGORIEN 16 7:25:17
129 BONNEFOY ALAIN MUDAISON 17 7:25:18
130 LEMAIRE HUE FREDERIC CYCLO LOISIR ST GENIS 66 16 7:26:12
131 AUCLAIR GUY SVC NIMES 17 7:39:17
132 COCLET MARC NEUTRE 18 7:39:22
133 ESNAUD MICHEL SVC NIMES 19 7:39:26
134 CHAUVET YVAN VC CEVENOL 18 7:30:31
135 AZEMA HUBERT CYCLO CLUB PIBRAC 20 7:39:35
136 PLANTIN ROGER ETOILE CY DUQUENE OULLIN 18 7:34:40
137 EVESQUE JEAN LOUIS CYCLOTOURISTE MILLAVOIS 24 7:34:44
138 LACROIX WILLY MONTAGNAC AC 25 7:34:48
139 GUILLEROT PIERRE JEAN AS SARTROUVILLE 19 7:33:30
140 SAQUET SANDRINE CSO MILLAU 3 7:42:37
141 TACHE MURIEL VC ST MATHIEU 1 7:42:41
142 FABRE CAMILLE VC ST MATHIEU 12 7:29:47
143 CHAPELAND DANIEL 0 19 7:41:30
144 JUNCALAMANQUE JEAN CLAUDE PYREMEA SPORT 21 7:50:36
145 SABIN OLIVIER MONTPELLIER 17 7:38:41
146 ROUX RAYMOND VC HORIZON 38 2 7:51:41
147 DELAGE FREDERIC CCC WASQUEHAL 13 7:41:00
148 MICHON PIERRE AVC NIMES 14 7:41:04
149 JENTZSCH UWE VC REGENSBURG 20 7:50:48
150 POUJOL JEAN CLAUDE SVC NIMES 3 8:20:51
151 VIBERT EMILE EP MANOSQUE 22 8:32:55
152 LAROCHE PIERRE OXYGENE VARENNOIS 18 8:19:55

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!