Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Moser 2006 : Classement du parcours 99 km

ClassNomPrénom CatC.CtClub.Temps.
1 LAMOTHE Robin Cat C 1 VELO CLUB PONTOIS 3:12:56
2 GALLAY Samuel Cat C 2 HAUTE SAVOIE MONT BLANC 3:13:23
3 SABATIER DAVID Cat D 1 U.CYCL ST CHELY D APCHE 3:14:58
4 BANCEL ERIC Cat C 3 x 3:15:22
5 BERLIER Pierre Cat F 1 ASM ST ETIENNE 3:23:36
6 CHAPUIS Jean-Batiste Cat C 4 velo club de decines 3:23:36
7 RUSSO Fabrice Cat E 2 PEV-GENEVE 3:24:56
8 SERRE JEAN YVES Cat D 2 ECO FIRMINY 3:24:57
9 DELIVERT Nicolas Cat C 5 VELO SPORT BRIVADOIS 3:25:03
10 RUEDIN XAVIER Cat E 3 TOUR ATHLETIC CLUB 3:26:04
11 FRAISSE Robert Cat F 2 AMICALE LAIQUE SPORTIVE UNIEUX 3:26:23
12 VEYRENCHE Serge Cat G 1 AMICALE CYCLISTE LES TOURETTES 3:26:58
13 COMBE Jean-Michel Cat D 3 V C MONTAGNE ARDECHOISE 3:26:58
14 SQUIVIDEN David Cat D 4 TOUR ATHLETIC CLUB 3:26:59
15 MORISSON JULIEN Cat C 6 x 3:28:04
16 CAPELLE Wiliam x 1 x 3:29:05
17 LARDIERE Romain Cat C 7 VELO CLUB BOURGOIN 3:29:43
18 MESSAOUDI Karim Cat C 8 A.S.O.S. ROCHE LA MOLIERE 3:29:44
19 CHATAIN Luc Cat E 4 HORIZON 38 3:29:44
20 DARNE Bernard Cat G 2 VELO SPORT FRAISSES 3:29:44
21 COUCHOUD Bruno Cat D 5 x 3:29:45
22 RIAL RENE Cat F 3 TOUR ATHLETIC CLUB 3:29:46
23 CHARBONNIER PATRICE Cat F 4 VELO CLUB DECINES 3:29:49
24 ROUSSET Roger Cat F 5 velo club de decines 3:30:51
25 HENRY Emmanuel Cat H 1 x 3:30:54
26 CAPELLE Francky x 2 x 3:31:08
27 FAURE Pascal Cat E 5 x 3:32:07
28 GENTEUR Thierry Cat E 6 CYCLO 51 3:33:43
29 ARETHENS Guillaume Cat C 9 CYCLO 51 3:33:44
30 MIMEUR Emmanuel Cat D 6 V.C.P.A. POUILLY EN AUXOIS 3:33:48
31 BRASSELET Marc Cat F 6 VELO SPORT SEYNOIS 3:35:39
32 DA SILVA Carlos Cat F 7 x 3:35:50
33 COLOMB Gerard Cat G 3 GROUPE GC LE PUY EN VELAY 3:35:51
34 COQUET GAEL Cat E 7 x 3:35:58
35 THIRIONET Laurent Cat H 2 x 3:36:06
36 LEVASSEUR Jean-PIERRE Cat E 8 x 3:36:29
37 DONY Florence Cat A 1 VELO CLUB FIRMINY 3:36:53
38 CORTIAL Olivier Cat D 7 RHONE ALPES CYCLISME 3:37:57
39 SOULIER CHRISTOPHE Cat D 8 x 3:40:50
40 ROBIN Gilles Cat F 8 CC FLANDRES ARTOIS 3:40:50
41 BARASSI Christophe Cat D 9 VELO CLUB PONTARLIER 3:41:17
42 ARROYO ANGEL x 3 x 3:43:04
43 MICHON Pierre Cat E 9 x 3:43:18
44 ZANARDO Herve Cat D 10 VELO CLUB HAUT LIGNON 3:43:21
45 GALLAY Cyrille Cat C 10 x 3:43:47
46 BENOIT Patrick Cat E 10 OCP PROVENCE 3:43:49
47 OUDOT Arnaud Cat D 11 CYCLO CLUB CHAVELOTAIS 3:44:40
48 DEBORDE Damien Cat C 11 x 3:45:38
49 CROATTO Joseph Cat G 4 VOREPPE CYCLO CLUB 3:47:20
50 DABLANC Julien Cat C 12 x 3:48:02
51 GIMEL MARCEL Cat G 5 x 3:48:21
52 MOULIN RENE Cat F 9 VELO CLUB MENDE LOZER 3:50:07
53 VAZ Emmanuel Cat D 12 x 3:50:19
54 MEDJEDOUB Kamel Cat G 6 AMICALE CYCLISTE LYON VAISE 3:52:08
55 MICHEL Jean-Marc Cat F 10 RHONE ALPES CYCLISME 3:52:38
56 DEFOUR VERONIQUE Cat B 1 BIKE CLUB PORTOIS 3:53:28
57 BLANC ETIENNE Cat E 11 x 3:53:30
58 CECCALDI Georges Cat F 11 JEUNE GARDE SPORT NIVERNAISE 3:54:05
59 MOLLE Lina Cat B 2 C R ST CHAMOND 3:55:20
60 MOLLE Alain Cat F 12 C R ST CHAMOND 3:55:24
61 PETRE REMI Cat C 13 RANDO CYCLO GOLENOIS 3:55:24
62 DIEUDONNÉ Daniel Cat G 7 velo club de decines 3:56:42
63 DOUBRE Thierry Cat E 12 INDIVIDUEL CYCLOSPORT 3:56:47
64 GIRARD Fabien Cat C 14 x 3:56:48
65 JAUZE Pascal Cat D 13 AC3F FONTAINES ST MARTIN 3:56:49
66 YVERNAULT NICOLAS Cat C 15 ROUE LIBRE SARDENTAISE 3:57:38
67 CHAUVET Yves Cat F 13 VELO CLUB MENDE LOZERE 3:58:44
68 VILLEMAGNE GEORGES Cat G 8 x 3:58:47
69 MICHELON PHILIPPE Cat E 13 x 3:59:25
70 PEILLON Micheline Cat B 3 CLUB CLYCO DU PAYS D ARNAY 3:59:35
71 MINET JEAN PAUL Cat E 14 CLUB CLYCO DU PAYS D ARNAY 3:59:36
72 ROUMEYSI Didier Cat E 15 UFOLEP 4:03:56
73 ARTIERI GILBERT Cat F 14 VELO CLUB MENTON 4:05:14
74 FARIGOULES JEROME Cat C 16 x 4:07:05
75 PULSEY JOSEPH Cat G 9 ENTENTE CYCLISTE GRAY ARC 4:07:05
76 DESAGE Marc Cat F 15 C R SAINT CHAMOND 4:08:44
77 CHAMPALLE Pascal Cat E 16 CYCLO TEAM 69 4:08:46
78 CHAMPALLE Christele Cat A 2 CYCLO TEAM 69 4:08:46
79 GINON Patrick Cat F 16 x 4:09:15
80 REYNAUD Joseph Cat F 17 ETOILE CYCLISTE DUQUESNE 4:09:15
81 CRESPY David Cat D 14 x 4:10:28
82 CHEZE Magali Cat A 3 FJEP LEMPDES 4:12:25
83 POYET ALBERT Cat G 10 CYCLOS TALAUDIERE SORBIERS 4:12:48
84 FIASSON Jean-Luc Cat D 15 x 4:12:53
85 FAURE Didier Cat E 17 x 4:13:40
86 PIMENTE FRANCIS Cat E 18 x 4:14:05
87 MAUSES Philippe Cat H 3 TANDEM CLUB RHODANIEN 4:14:42
88 BOISSEL Jean Luc Cat E 19 x 4:15:20
89 THEVENARD Michel Cat H 4 TANDEM CLUB RHODANIEN 4:16:34
90 MOLLE George Cat F 18 x 4:17:43
91 PEIXOTO STEPHANE Cat D 16 x 4:18:32
92 QROSSIORD Jean-Pierre Cat G 11 velo club de decines 4:20:25
93 DUC MICHEL Cat G 12 C MONTFERRANDAIS 4:21:00
94 BAY Rene Cat F 19 x 4:26:22
95 VILLARET Jean- Jaques Cat F 20 velo club de decines 4:28:09
96 MAZET Véronique Cat A 4 ST ETIENNE HANDISPORT 4:28:36
97 PONTONNIER MARC Cat F 21 x 4:28:41
98 CHATAIN Marie-Hélène Cat B 4 VELO CLUB HORIZON 38 4:30:13
99 NOUGARET ROBERT Cat F 22 AMICALE CYCLISTE DE JACOU 4:31:13
100 BESSODES Patrick Cat D 17 x 4:33:34
101 LEPERCQ VINCENT Cat D 18 x 4:33:35
102 BARRET René Cat G 13 CREUSOT CYCLISME 4:37:34
103 BERARD Jean-Pierre Cat D 19 x 4:37:50
104 MIALON Michel Cat F 23 x 4:38:15
105 LATOUCHE Guy Cat G 14 EC PAYS DE LA LOIRE 4:45:24
106 DEBORDE Michel Cat F 24 x 4:45:45
107 DUMAS Jean-Paul Cat F 25 x 4:48:14
108 DE SOUSA JOSE Cat F 26 L ISLE D ABEAU VELO CLUB 5:02:23
109 HUOT ROLAND Cat F 27 x 5:07:38
110 MALLERET MARC Cat E 20 VELO CLUB ANNECY 5:09:08
.... .... .... .... .... .... ....

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !