Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Bisou 2007 : Résultats du 130 km

ClassNomPrénomCatClubhms
1 Denis COURTHALIAC 3 VC Lagnieu 3h 34’ 15"
2 Arnaud BREMONT 2 AC Bourg 3h 35’ 1"
3 Edouard AMIOT 1 VC Valdahon 3h 35’ 1"
4 Benjamin BILLOT 1 AC Bisontine 3h 35’ 1"
5 Felismino D’OLIVEIRA 3 Team Vélo 3h 35’ 1"
6 Patrick ECUER 4 VS Bressan 3h 35’ 1"
7 Peter KOOMEN 4 Gleizé CC 3h 35’ 1"
8 Alain KILMAN 3 ASBM 3h 35’ 1"
9 Guillaume LAROSE 2 NL 3h 35’ 1"
10 Xavier JOLY 2 VTT Gevrey Chambertin 3h 35’ 1"
11 Jean Pierre RENAUD 3 Chamrousse Cyclosport 3h 35’ 1"
12 Jean Paul BUCHILLET 4 Team Anaeli 3h 35’ 1"
13 Alain LIOTARD 3 NL 3h 35’ 1"
14 Serge MALEYSSON 3 CC Marcellinois 3h 35’ 1"
15 Laurent BESSIERES 2 Guc Triathlon 3h 35’ 1"
16 Raphaël HILAIRE 2 Team Scott 3h 35’ 1"
17 Sébastien NACHON 1 VTT Conliège 3h 35’ 1"
18 Pierre CARBONI 1 VTT Conliège 3h 35’ 1"
19 David PELLETIER 3 US Ham 3h 35’ 1"
20 Jérémy PEREIRA 2 TCC Ternay 3h 35’ 1"
21 Didier BORNAREL 3 UC Culoz Belley 3h 35’ 1"
22 Pierrick PAGE 1 VC Bressan 3h 35’ 1"
23 Damien RICHARD 2 VC Spinalien 3h 35’ 1"
24 David POLVERONI 1 UC Voironnaise 3h 35’ 1"
25 Maxime GENTET 1 VTT Conliège 3h 35’ 1"
26 Romain GAVAND 1 TRI LONS 3h 35’ 14"
27 Romain STRAUB 1 VTT Conliège 3h 35’ 14"
28 Richard BERAUD 4 Cyclo Team 69 3h 40’ 7"
29 Thierry VIE 3 VS Bressan 3h 40’ 7"
30 Lionel CHASTANET 3 Vélo Club Saint Julien en Genevoie 3h 40’ 7"
31 Jean François BOSSLER 2 Passe Partout Macon 3h 40’ 7"
32 Victorien MICHOLLET 1 VC Bressan 3h 40’ 7"
33 Patrick FERRARIS 3 NL 3h 43’ 37"
34 Charles HAUZAY 1 VTT Conliège 3h 43’ 37"
35 Jean Michel BOURCIER 3 Team Anaeli 3h 43’ 37"
36 Patrick CHAVET BELLOT 3 Team Anaeli 3h 43’ 37"
37 Frédéric JANSENS 3 VTT Orgelet 3h 43’ 37"
38 André PICOLLET 3 VC Rumilly 3h 43’ 37"
39 Sébastien LAROCHE 2 USC Paray 3h 43’ 37"
40 Michel BROSSELIN 4 VS Bressan 3h 43’ 37"
41 Jean Luc LEBLANC 3 US Jarrie Champs 3h 43’ 37"
42 Dominique BRIAND 4 SC Manissieux 3h 43’ 37"
43 Christophe CHANUT 3 Cyclo team 3h 43’ 37"
44 Gilles STADLER 3 VCC Morteau Montbenoit 3h 43’ 37"
45 Philippe TRANCHEE 3 UC Cognin 3h 43’ 37"
46 Michel LANCELOT 4 Cyclo Team 3h 43’ 37"
47 Maxim IVANOFF 1 VC Bressan 3h 43’ 37"
48 Christophe MOSER 3 Pédale eaux Vives 3h 43’ 37"
49 Jean Paul BERTRAND 4 Cyclo Team 3h 43’ 37"
50 Ernest CLEYET MAREL 4 Rhône Alpes Cyclisme 3h 43’ 37"
51 Patrick FRAISSE 4 Cyclo Team 3h 43’ 37"
52 Denis DULARY 3 Gleizé CC 3h 43’ 37"
53 Patrick GELEY 4 CC Lagnieu 3h 43’ 37"
54 Michäel VAN BEEK 2 VC Bressan 3h 43’ 37"
55 Sébastien GUETTE 1 VTT Conliège 3h 43’ 37"
56 Arnaud MOUSSIER 2 VS Bressan 3h 43’ 37"
57 Hugues RICO 2 Rhône Alpes Cyclisme 3h 43’ 37"
58 Daniel PRODANU 4 NL 3h 43’ 37"
59 David TRAN HUU 2 Cyclo Team 3h 43’ 37"
60 Hervé CHATILLON 3 VS Bressan 3h 43’ 37"
61 François VESSELLA 4 Cyclo Team 3h 43’ 37"
62 Maxime MEUNIER 1 NL 3h 43’ 37"
63 Nicolas NAZARET 1 Francheleins 3h 43’ 37"
64 Hervé LE BORGNE 3 VCC 3h 43’ 37"
65 Henri BORNAREL 5 VC Caladois 3h 43’ 37"
66 Alain PETIT 3 Bresse Louvière 3h 43’ 37"
67 Jean ROUSSON 5 Creusot Cyclisme 3h 43’ 37"
68 Olivier MACIEJEWSKI 2 Triathlon Macon 3h 43’ 37"
69 Pascal TRIMAILLE 4 NL 3h 43’ 37"
70 Fabrice MARTIN 3 VS Géromois 3h 43’ 37"
71 Alain GUSMINI 4 NL 3h 43’ 37"
72 Mathias CROUZILLE 1 VC Bressan 3h 43’ 37"
73 Pascal CHAMPALLE 3 Cyclo team 3h 43’ 37"
74 Philippe TERRIER 3 VS Bressan 3h 43’ 37"
75 Frédéric THIRY 3 NL 3h 43’ 37"
76 Martial BABYTCHEFF 3 VC Annemasse 3h 43’ 37"
77 Daniel CROZIER 3 Cyclotouriste Beaujolais 3h 43’ 37"
78 Romuald GRANADE 2 Fontanil Tri 3h 43’ 37"
79 Bruno FEREIRE 3 NL 3h 43’ 37"
80 Hervé GIRARD 3 NL 3h 43’ 37"
81 Eric BOUDET 1 CC Chatillon 3h 43’ 37"
82 Michaël LAROCHE 2 UC Clayettoise 3h 43’ 37"
83 Thierry MARTINIERE 3 VC Bressan 3h 43’ 37"
84 Hervé COLIN 3 ECSL 13 3h 43’ 37"
85 Jean Pierre POYET 4 VC Lyon Vaulx en Velin 3h 43’ 37"
86 David POURCELOT 1 VC Valdahon 3h 43’ 37"
87 Cédric ARNAUD 2 Alligators 3h 43’ 37"
88 Luc FOUGEROUSE 4 AGSE 3h 43’ 37"
89 Gianni ROUGER 3 UC Cognin 3h 44’ 38"
90 Philippe PERRET 3 VC Bressan 3h 44’ 38"
91 David BURGY 1 VC Dolois 3h 44’ 38"
92 Julien MAITRE 1 VC Bressan 3h 44’ 38"
93 Romuald NIOLLET 2 Gleizé CC 3h 44’ 38"
94 Nicolas PONCIN 2 VC Bressan 3h 44’ 38"
95 Romain DUBOIS 1 VS Bressan 3h 45’ 30"
96 Michel JACOB 3 UC Cognin 3h 49’ 23"
97 Paul RECORDON 4 UC Culoz Belley 3h 50’ 18"
98 Xavier MICHEL 3 VS Géromois 3h 52’ 17"
99 Bruno LAURIN 3 NL 3h 52’ 17"
100 Guillaume VALLET 0 SC Arinthod 3h 52’ 20"
101 Samuel BOMBLED 3 Alligators 3h 52’ 20"
102 Philippe GREGOT 3 Ambérieu TRI 3h 52’ 20"
103 Richard CARRIERO 3 PEV 3h 52’ 20"
104 Sylvain ALARY 2 VTT Conliège 3h 52’ 20"
105 Patrick UVALLE 3 VTT Gevrey Chambertin 3h 52’ 48"
106 Franck DOCQUOIS 3 EC St Etienne Loire 3h 52’ 48"
107 Frédéric LOPEZ 3 Thou Vélo 3h 52’ 48"
108 Sylvain LE JEUNE 2 EC Flacé 3h 52’ 48"
109 Nicolas MAYONOVE 2 VC Bressan 3h 52’ 48"
110 Eric REIGNIER 1 VC Caladois 3h 52’ 48"
111 Loïc JACQUET 2 Oullins Tri 3h 52’ 48"
112 Laurent DEBLAISE 3 Publier Allinges 3h 52’ 48"
113 Philippe COMBE 3 Spiridon Oyonnax 3h 52’ 48"
114 Gérard PONCIN 4 AC Buellas 3h 52’ 48"
115 Michel JOLY 3 VC Dolois 3h 52’ 48"
116 Frédéric DESPLANCHES 3 Chamrousse Cyclosport 3h 52’ 48"
117 Arnaud CHAURAND 2 VC Gap 3h 52’ 48"
118 Thierry ROY 3 EC Arbent Marchon 3h 55’ 18"
119 Brian BUSH 2 NL 3h 55’ 18"
120 Salvatore ESPOSITIO 3 Cyclo Team 69 3h 55’ 18"
121 Denis MARCHIENNE 3 Clic VTT 3h 55’ 18"
122 Maurice HENNEQUIN 3 NL 3h 55’ 18"
123 Frédéric CLOZEL 3 ES Jonage 3h 55’ 18"
124 Philippe DEHAYE 4 UC Cran Gevrier 3h 55’ 18"
125 Jacky AUBERGER 5 NL 3h 55’ 18"
126 Julien CARLIER 1 Triath’Spiridon 3h 55’ 18"
127 Alain LASSARA 5 Francheleins 3h 55’ 18"
128 Xavier MARNEFFE 5 Francheleins 3h 55’ 18"
129 Thierry CHABERT 4 UC Nivollet 3h 55’ 18"
130 Bernard MUSSET 4 VC Ambérieu 3h 55’ 18"
131 Cédric LEMOINE 2 VC Caladois 3h 55’ 18"
132 Cyrilles THOMAS 2 Gleizé CC 3h 55’ 18"
133 Vincent LEHERLE 2 Vélo Club Montbeliard 3h 55’ 18"
134 Romain TABOURET 1 VC Druillat 3h 55’ 18"
135 Camille COUTURIER 1 VC Bressan 3h 55’ 18"
136 Marc BACONNIER 4 Cyclo Team 3h 55’ 18"
137 Eric ROUX-LEVRAT 4 NL 3h 55’ 18"
138 Hervé VINCENT 3 CC Monistrol 3h 55’ 18"
139 Jérôme PARNET 2 Cyclo Team 3h 55’ 18"
140 William MAROUBY 3 NL 3h 55’ 18"
141 Gervais DUMONT 5 AC Verdunoise 3h 55’ 18"
142 Bruno GOMEZ 2 ESJ Cyclo 3h 55’ 18"
143 Frédéric CASSANI 3 ES Jonage 3h 55’ 18"
144 Robert PHILIPPE 5 Cyclo Team 3h 55’ 18"
145 Maurice SALVI 5 UC Culoz Belley 3h 55’ 18"
146 Philippe BRAVAIS 3 VC Corbas 3h 55’ 18"
147 Fabrice ECHALLIER 2 NL 3h 55’ 18"
148 Anthony PERRIN 1 ASPTT Dijon 3h 55’ 18"
149 Christophe PIOT 3 Chamrousse Cyclosport 3h 55’ 18"
150 Fabrice PASQUIOU 4 NL 3h 55’ 18"
151 Bruno PACLET 3 NL 3h 55’ 18"
152 David FALLET 3 ASPTT Dijon 3h 55’ 18"
153 Yves BONAL 3 VS Bressan 3h 55’ 18"
154 Philippe GOBET 3 ES Jonage 3h 55’ 18"
155 Eric BERTHET 3 Amicale Laïque Bron 3h 55’ 18"
156 Patrick ESPOSITO 4 AL Bron 3h 55’ 18"
157 Franck VENET 3 NL 3h 55’ 18"
158 André ESPOSITO 5 AC Bourg 3h 55’ 18"
159 Olivier AZAIS 3 ECF Macon 3h 55’ 18"
160 Stivens DUPOUY 2 VG Meyzieu 3h 55’ 18"
161 Didier CHICHOUX 4 NL 3h 55’ 18"
162 Jean-Luc FELIX 3 VC Bressan 3h 55’ 18"
163 Robert PHILIPPE 5 Cyclo Team 3h 55’ 18"
164 Yves TRAVERSINO 4 SC Manissieux 3h 55’ 18"
165 Cyril LEVILLAIN 3 Guc Triathlon 3h 55’ 18"
166 Philippe COMTE 2 NL 3h 55’ 18"
167 Benoît MAITRE 1 VC Bressan 3h 55’ 18"
168 Patrick BRANCHE 4 VC Bressan 3h 55’ 18"
169 Patrick PROVENAZ 4 Alligators 4h 0’ 57"
170 Damien SERTHELOT 2 Pommiers VTT 4h 0’ 57"
171 René RIAL 5 TAC 4h 0’ 57"
172 Franck BREDY 3 Lyon VTT 4h 0’ 57"
173 Jean Charles PERRAT 4 TAC 4h 0’ 57"
174 Eric DELON 4 UC Riom 4h 0’ 57"
175 Fabrice MAGNIN 2 NL 4h 0’ 57"
176 Jérôme GADRET 2 Alligators 4h 0’ 57"
177 Philippe CHAROLLAIS 3 La Roue St Vallerienne 4h 0’ 57"
178 Christophe BEAUFILS 3 Team Anaeli 4h 0’ 57"
179 Gérard KIEFFER 3 CCL 4h 0’ 57"
180 Jacques MABILON 4 AC Monteseveroux 4h 0’ 57"
181 Manuel EUSEBIIO 3 Team Vélo Service 4h 0’ 57"
182 René ALBIN 5 CC Voiron 4h 0’ 57"
183 Dominique PAGNIEZ 3 CVS Cailloux 4h 0’ 57"
184 Luc VAUCHIER 4 Vélo Club Montbeliard 4h 0’ 57"
185 Jean marc LACHAVANNE 3 UC Gessienne 4h 0’ 57"
186 Jean Claude CHERPIN 3 Cyclo Team 4h 0’ 57"
187 Philippe CHANTOISEAU 4 NL 4h 0’ 57"
188 Jean François BRIEL 3 Thou Vélo 4h 0’ 57"
189 Paul Louis RABEYRON 4 CC TEAM 69 4h 0’ 57"
190 Pascal NAZARET 4 Francheleins 4h 0’ 57"
191 Alain GOBIN 4 UCGS 4h 0’ 57"
192 Joël GAGNEUX 4 UC Thyez Marignier 4h 0’ 57"
193 Philippe BOUCLIER 4 AC Cluses 4h 0’ 57"
194 Alain DEMEUZOY 4 AC Verdunoise 4h 0’ 57"
195 Loïc LAZENAVE BERGEZ 2 TAC 4h 0’ 57"
196 William JEAN DIT PANNEL 5 TAC 4h 0’ 57"
197 Jean Luc MALCLES 4 VC Bressan 4h 0’ 57"
198 Roger LEPY 4 CC Tramblyron 4h 0’ 57"
199 Francis DECHILLY 3 Viriat Team 4h 0’ 57"
200 Eric DORIER 3 VC Bressan 4h 0’ 57"
201 Jean Michel MARGUIN 4 VS Bressan 4h 0’ 57"
202 Gérard BOUET 4 VC La Pomme Marseille 4h 0’ 57"
203 Dominique FOURNIER 4 Bourg Triathlon 4h 0’ 57"
204 Philippe COCHARD 3 NL 4h 0’ 57"
205 Didier MONTERNOT 4 UC Belleville 4h 0’ 57"
206 Patrick BOURRIQUAND 3 UC Belleville 4h 0’ 57"
207 Christophe PARRACHO 2 VG Meyzieu 4h 0’ 57"
208 Régis DAMET 4 VS Beaunois 4h 0’ 57"
209 Damien VULLIN 2 NL 4h 1’ 29"
210 Daniel VALLONE 3 ASB 4h 8’ 17"
211 Anthony FAURE 2 VC Francheville 4h 8’ 24"
212 Jérémy BIDEAU 1 VTT Conliège 4h 8’ 44"
213 Patrice BONHOMME 4 CC Tramblyron 4h 8’ 58"
214 Jean Paul SOMMER 3 EC Neuilly 4h 9’ 17"
215 Eric ANDREANI 3 CC Roussillon 4h 9’ 59"
216 Philippe MAIGRET 3 Cyclo Sport Lyon 8 4h 9’ 59"
217 Thierry BOUZEREAU 4 VS Beaunois 4h 10’ 4"
218 Matthias BARAULT 2 NL 4h 10’ 4"
219 Laura DUBUIS 6 0 4h 10’ 4"
220 Peggy CHAVARDES 6 TRI Chateauroux 4h 10’ 4"
221 Philippe SCHAFF 4 Coincy CS 4h 10’ 4"
222 Gérald PEGON 3 ECF Macon 4h 10’ 4"
223 Olivier MEY 2 Triathlon Macon 4h 10’ 4"
224 Pierre LARTAUT 3 ECF Macon 4h 10’ 4"
225 Max SEVE 4 Francheleins 4h 10’ 4"
226 Patrice THEBAUD 4 Gleizé CC 4h 10’ 4"
227 Gérard GUIGONNAND 5 SC Manissieux 4h 10’ 4"
228 Bruno SEVE 4 Francheleins 4h 10’ 4"
229 Claude BILON 4 Rando Auxonnais 4h 10’ 4"
230 Eric FERRARI 4 ECF Macon 4h 10’ 4"
231 Jean François MICHOLLET 3 EC Bourg en Bresse 4h 10’ 4"
232 Dominique ANSELME 3 Vaulx Triathlon 4h 10’ 4"
233 Patrick DESFARGES 4 Thou Vélo 4h 10’ 4"
234 Philippe DENIER 3 Aix Savoie Tri 4h 10’ 4"
235 Michel BESSY 4 UC Belleville 4h 10’ 4"
236 Jean Pierre RAOUL 3 Cyclosport Lyon 4h 10’ 4"
237 Sébastien EMERY 2 Mille Pattes TRI 4h 10’ 4"
238 Bernard MODONNET 0 0 4h 10’ 4"
239 Claudio PENZO 2 Dijon Triathlon 4h 10’ 4"
240 Jérôme GOUSSARD 2 TRI Dijon 4h 10’ 4"
241 Pierre MARVIE 4 NL 4h 10’ 4"
242 Arnaud DELEERSNYDER 2 AS Grièges 4h 10’ 32"
243 Bernard VELLA 5 Guidon d’Or Costellois 4h 0’ 57"
244 Laurent DECOUCHE 2 NL 4h 13’ 40"
245 Antonio RODRIGUES 4 Team Vélo 4h 13’ 40"
246 Daniel PETIT 5 Thou Vélo 4h 13’ 40"
247 Christophe ROCHEDY 4 VC Corbas 4h 13’ 40"
248 Gérald COLIN 2 NL 4h 13’ 40"
249 Sylvain ARREDI 3 NL 4h 13’ 40"
250 Jean Pierre MORANDI 5 Cyclo Team 4h 13’ 40"
251 Bruno CHATELAIN 3 UC Cran Gevrier 4h 13’ 40"
252 Roland MUGNIER 3 ES Seynod 4h 13’ 40"
253 Nicolas PROVOST 1 La Roue St Vallerienne 4h 15’ 28"
254 François PENDINO 4 EC St Etienne Loire 4h 18’ 32"
255 Claude SAVONET 3 Besançon CC 4h 18’ 35"
256 Didier BUELLET 3 VS Bressan 4h 18’ 35"
257 Michel DESTAGNOL 3 NL 4h 18’ 35"
258 Edouard ARREDI 5 CC Tramblyron 4h 18’ 35"
259 Fulvio FILIPPINI 4 CC TEAM 69 4h 18’ 35"
260 Pierre MICHON 3 NL 4h 18’ 35"
261 Pierre GIUDICI 4 NL 4h 18’ 35"
262 Jean Pierre ROUSSEL 4 ASPTT Dijon 4h 18’ 35"
263 Romain CIAFFOLONI 2 VTC 4h 18’ 35"
264 Abel PIRAT 5 VC Max Barel 4h 18’ 35"
265 Jean Luc MOUTON 5 CVAC 4h 18’ 35"
266 Michel VUILLOD 5 AC Chatillon 4h 18’ 35"
267 Didier GUDEFIN 4 ECF Macon 4h 18’ 35"
268 Pierre THION 5 Bourg Triathlon 4h 18’ 35"
269 Daniel MARTHINET 4 Alt’Azerguoise 4h 18’ 35"
270 Frédéric BOLUSSET 3 VS Joncy 4h 18’ 35"
271 Christophe CACCIUTTOLO 0 0 4h 18’ 35"
272 Thierry SANTORO 3 Spiridon Oyonnax 4h 18’ 35"
273 Dany DUHAMEL 3 Spiridon Oyonnax 4h 18’ 35"
274 Christophe PIERRET 3 Clair Rillieux 4h 18’ 35"
275 Norbert CESAME 4 VC Max Barel 4h 18’ 35"
276 Daniel DUCLOS 5 AC Buellas 4h 18’ 35"
277 Jean Luc GIRARD 4 VC Pouilly en Auxois 4h 18’ 35"
278 Bernard CHARMETTE 4 Rhône Alpes Cyclisme 4h 18’ 35"
279 Eric POUSSIN 3 NL 4h 18’ 35"
280 Jérôme WATELET 3 MNT 4h 18’ 35"
281 Clémentine HARNOIS 6 0 4h 18’ 35"
282 Alain DIEN 4 Rhône Alpes Cyclisme 4h 18’ 35"
283 Noël Pierre BUHLER 5 VC Montbelliard 4h 18’ 35"
284 Hubert MONTGELLAZ 5 Cyclo Team 4h 18’ 35"
285 Florent CAMBON 2 TC Phocéen 4h 18’ 35"
286 Thierry MALAQUIN 3 EC Bourg en Bresse 4h 18’ 35"
287 Alain BOUDRAS 5 AC Lyon Vaise 4h 18’ 35"
288 Philippe JOSSERAND 4 Bourg Triathlon 4h 18’ 35"
289 André MARIN 5 Cyclo Sallanches 4h 18’ 35"
290 Pascal GENTET 3 VS Bressan 4h 18’ 35"
291 Olivier MAGNIN 2 Jura Cyclisme 4h 18’ 35"
292 David RONDOT 3 EC Arbent Marchon 4h 18’ 35"
293 Eric BULLIAT 3 NL 4h 18’ 35"
294 Michel BONHOMME 4 Bourg Triathlon 4h 18’ 1"
295 Kamel MEDJEDOUB 5 AC Lyon Vaise 4h 23’ 1"
296 Jacques MERCIER 4 AS Brindas 4h 23’ 1"
297 Jean BRISON 5 CC Lagnieu 4h 23’ 1"
298 David CHAMPENDAL 3 NL 4h 23’ 1"
299 Claude GIRERD 3 Cyclo team 4h 23’ 1"
300 Edmond ZARB 4 Francheleins 4h 23’ 1"
301 Frédéric JUGNIOT 4 NL 4h 23’ 1"
302 Sébastien LAGENIE 2 CC Lagnieu 4h 23’ 1"
303 Thierry LABALME 4 NL 4h 23’ 1"
304 Grégory CLAIR 2 Triathlon Macon 4h 24’ 23"
305 Jean François VIALLETELLE 4 VC St Julien 4h 25’ 17"
306 Christelle VENET 3 NL 4h 26’ 45"
307 Robert BUFALO 4 VS Bressan 4h 26’ 45"
308 Christian COUSSAT 5 Cyclo Team 4h 26’ 45"
309 Jérôme COURBET 3 VTT Orgelet 4h 30’ 53"
310 Jacky GOUTTE 3 Rhône Alpes Cyclisme 4h 32’ 14"
311 Jean Luc PERRIN 4 EC Arbent Marchon 4h 32’ 14"
312 Jérôme COURBET 3 VTT Orgelet 4h 32’ 14"
313 Roger PARCE 5 Cyclo team 4h 32’ 14"
314 Frédéric MUCCIO 2 ES Jonage 4h 32’ 14"
315 Philippe JACQUET 4 CCS Messia 4h 32’ 14"
316 Thomas BALLAT 2 VC Caladois 4h 32’ 56"
317 Philippe CHANUT 3 TRI Macon 4h 32’ 56"
318 Philippe MINOT 4 Gleizé CC 4h 32’ 56"
319 Alain CHAMBARD 5 Francheleins 4h 32’ 56"
320 Aissa AMARI 4 Francheleins 4h 32’ 56"
321 Laure RICO 6 Rhône Alpes Cyclisme 4h 32’ 56"
322 Romain BOLE 2 Triathlon Les Hyches 4h 32’ 56"
323 Stéphane MONY 3 Triath’Spiridon 4h 32’ 56"
324 René BRUYAS 4 AVAL Saint Just 4h 36’ 40"
325 Hervé BUTAUD 2 AC Monteseveroux 4h 36’ 40"
326 Guy REYMOND 5 UC Gessienne 4h 36’ 40"
327 Gérard ROUSSELET 4 Roue Libre Chatillon 4h 36’ 40"
328 Jean-Louis HERIVEAU 4 0 4h 36’ 40"
329 Olivier PENET 3 L’Isle d’Abeau 4h 38’ 30"
330 Franck CHARBON 3 CC Dombes 4h 38’ 30"
331 David BUTILLON 2 AC St André Bagé 4h 38’ 44"
332 Dominique DEMIERRE 4 NL 4h 38’ 44"
333 Jacques LAFAURE 3 Bourg Triathlon 4h 39’ 52"
334 Alain MATHIEU 4 Beaune TRI 4h 40’ 2"
335 Frédéric POINT 3 NL 4h 40’ 31"
336 Mario BUFALO 4 VS Bressan 4h 41’ 58"
337 Georges PLAUT 5 VC Cevenol 4h 41’ 58"
338 Raymond CONDEMINE 4 MJC Quincieux 4h 42’ 47"
339 Sébastien NICOD 2 NL 4h 44’ 15"
340 Sébastien LEBRUN 3 TRI Macon 4h 45’ 7"
341 Jean Claude PAGE 4 Ambérieu TRI 4h 45’ 27"
342 Alain CROUSAUD 5 NL 4h 45’ 40"
343 Pierre BLANC 5 CN Franche comté 4h 46’ 40"
344 Philippe BARBIER 3 VS Joncy 4h 47’ 33"
345 Sylvie STADLER 6 VCC Morteau Montbenoit 4h 47’ 33"
346 Stéphane CAND 2 NL 4h 47’ 33"
347 Fabrice CHOFFLET 1 NL 4h 47’ 33"
348 Jacky LEFEBVRE 4 NL 4h 47’ 33"
349 Sylvie BONHOMME 6 Spiridon Oyonnax 4h 47’ 33"
350 Fabien NICOLAS 3 NL 4h 47’ 33"
351 Sylvain BATHIE 3 CC Sport Lyon 4h 49’ 0"
352 Luc CHASSIGNEUX 5 BC Perreonnaise 4h 49’ 0"
353 Dimitri DE LUCA 3 NL 4h 49’ 0"
354 Stéphane ROIG 3 VTT Plateau Lizon 4h 49’ 0"
355 Alain BOUCHARDY 3 EC Arbent Marchon 4h 49’ 18"
356 Georges EMMETIERE 4 BC Perreonnaise 4h 51’ 7"
357 Jean Yves REBILLARD 5 UV Chalon S/Saône 4h 51’ 7"
358 Bruno SANCASSIANI 3 Cyclo team 4h 54’ 0"
359 Franck CEDILEAU 3 ASOSA 4h 54’ 0"
360 François MOINAT 3 NL 4h 54’ 50"
361 Manuel MACIEL 3 NL 4h 54’ 50"
362 Jean Marc LAMY 5 ASOSA 4h 55’ 15"
363 Jean Luc PRAZ 4 NL 4h 55’ 37"
364 Philippe BAILLEAU 4 Cyclo team 4h 49’ 18"
365 Philippe COLLANGE 3 NL 4h 49’ 18"
366 Gilles MAYOUSSE 4 Brison St Innocent 4h 49’ 18"
367 Fabienne BRENIAUX 6 Bourg Triathlon 5h 0’ 5"
368 Claude SIROY 5 TC Rhodanien 5h 1’ 51"
369 Stéphane JACOB 2 AC Monteseveroux 5h 2’ 25"
370 Raphaël POSSENTI 3 NL 5h 2’ 31"
371 Jacques SIMON 4 UC Cran Gévrier 5h 2’ 40"
372 Philippe PENNUEN 3 NL 5h 3’ 57"
373 Guillaume MERDACQ 4 CC Cannes 5h 3’ 57"
374 Patrick DAUBARD 3 Spiridon Oyonnax 5h 3’ 57"
375 Marcel PAUWELS 5 CC Lagnieu 5h 5’ 54"
376 François SOPRANZI 5 Thou Vélo 5h 5’ 54"
377 Eric DIAS DA CRUZ 3 AC Monteseveroux 5h 6’ 27"
378 Thierry GUIGAL 3 AC Monteseveroux 5h 6’ 27"
379 Roger CINY 5 VC Lyon Vaulx en Velin 5h 7’ 35"
380 David CRESPY 3 TRI Le Puy 5h 7’ 45"
381 Michel VANHORENBECK 2 NL 5h 8’ 13"
382 François BERRY 4 CC Replonges 5h 8’ 13"
383 Philippe HUBERT 3 Spiridon Oyonnax 5h 8’ 30"
384 Bruno CARROUEE 3 Alligators 5h 11’ 52"
385 Pierre PUGET 6 NL 5h 12’ 51"
386 Guy FLAMAND 5 Cyclo team 5h 12’ 51"
387 Bernard BOUVY 5 Cyclo team 5h 12’ 51"
388 Alain COMBRICHON 5 Cyclo team 5h 12’ 51"
389 Christian CARRE 4 ATS Caf 5h 12’ 51"
390 André JOUBERT 4 Cyclo Team 5h 12’ 51"
391 Patrick BERNARD 4 Cyclo Villars les Dombes 5h 12’ 51"
392 Stéphane BADEY 3 NL 5h 12’ 51"
393 Jean Philippe ANNEQUIN 2 SC Les Arbrets 5h 19’ 57"
394 Thierry BUCILLIAT 2 NL 5h 20’ 41"
395 Jean marc OVISTE 4 Francheleins 5h 21’ 46"
396 Jean-Paul TREMBLAY 5 CARRIER 5h 21’ 46"
397 Jacques CHAVY 5 TRI Macon 5h 24’ 20"
398 Jean Luc BATHIAS 4 NL 5h 27’ 53"
399 Michel MAILLOCHEAU 5 PSA Tremery 5h 28’ 7"
400 Vincent VALLA 5 Valloire Galibier 5h 28’ 7"
401 Jean Luc GRISARD 3 NL 5h 28’ 7"
402 André GRUFFAT 4 NL 5h 32’ 31"
403 Vincent JUNIQUE 3 VS Chalonnais 5h 33’ 30"
404 Patrick BOUVARD 3 Saint Denis Cyclo 5h 34’ 8"
405 Jacques LOMBARD 5 Cyclo Team 5h 36’ 31"
406 Françoise DOTTE 6 Oullins Tri 5h 37’ 35"
407 Nadir BOUTATA 6 Oullins Tri 5h 37’ 35"
408 Yves BACOU 5 NL 5h 38’ 19"
409 Daniel PEYRAT 5 Cyclo team 5h 40’ 5"
410 Gérard TEYSSIER 5 Cyclo Team 5h 40’ 5"
411 Hervé GAGNEUX 5 Cyclo Team 5h 40’ 5"
412 Angeline PASCAL BERNARD 6 TAC 5h 42’ 15"
413 Patrice BADEY 5 SCO Dijon 5h 42’ 15"
414 Xavier RUEDIN 4 TAC 5h 42’ 15"
415 Serge PICARD 4 TAC 5h 42’ 15"
416 Christian PEROUEL 5 NL 5h 49’ 8"
417 Loïc PERROUELLE 2 NL 5h 49’ 8"
418 Philippe LIBOZ 4 CCS Messia 5h 49’ 8"

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!