Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> Coeurs du Forez 2007 : Résultats du grand circuit : 168 kms

ClassNomPrénom.Cat.C.Cat..Temps..
1 MARCON LAURENT D 1 5:11:20
2 MARTIN JEAN CHARLES D 2 5:11:21
3 COLLARD Christophe E 1 5:11:22
4 CALONNE Olivier D 3 5:11:23
5 COURTHALIAC DENIS D 4 5:12:04
6 DOUARRE Olivier D 5 5:12:06
7 CHAVANON Jean Luc E 2 5:13:31
8 CHASSAING Philippe E 3 5:13:32
9 RABANY STEPHANE D 6 5:16:01
10 JALIGOT JULIEN C 1 5:16:18
11 RACODON Nicolas C 2 5:16:19
12 RENAUD Jean Pierre E 4 5:16:23
13 FARINET Didier D 7 5:16:23
14 FAURIE Eric D 8 5:16:24
15 RICO Hugues D 9 5:16:24
16 LANCELOT MICHEL F 1 5:16:24
17 CHARDON LAURENT D 10 5:16:24
18 VERDIER Marc E 5 5:16:24
19 BERTHOLLET Jean Pierre D 11 5:16:25
20 BONNEFOY Cédric C 3 5:16:26
21 RONAT Philippe E 6 5:16:29
22 MEYER Jacques E 7 5:18:00
23 RABUT PHILIPPE E 8 5:23:11
24 ROUSSEL François F 2 5:24:17
25 ROCHON Jean Philippe D 12 5:24:46
26 BYCZYK Henri F 3 5:24:47
27 MARTIN Ludovic E 9 5:28:48
28 MAS Guy F 4 5:28:49
29 HAYCRAFT Mark E 10 5:29:31
30 SEVE Max F 5 5:29:41
31 DESCHAMPT Daniel F 6 5:29:43
32 CRAPEZ Luc E 11 5:30:03
33 LACARIN Pascal E 12 5:32:04
34 GAGNAIRE PATRICE D 13 5:32:31
35 MACHENAUD JEAN CHRISTOPHE E 13 5:32:31
36 DEVILLE Christophe D 14 5:32:32
37 JUILLARD PASCAL E 14 5:32:32
38 STALDER Gilles E 15 5:35:58
39 BARTHELEMY Daniel E 16 5:35:58
40 GIRONDE Sylvain D 15 5:35:59
41 FERRE rene E 17 5:36:00
42 CLEMENSON Yves E 18 5:36:00
43 COLLARD FERNAND F 7 5:36:01
44 CHANAL Hervé D 16 5:36:10
45 FRAISSINET Nicolas D 17 5:39:52
46 TOURNEYRIE François D 18 5:42:12
47 CARLE ERIC D 19 5:43:45
48 RIFFARD Christophe D 20 5:44:04
49 GAY Bertrand E 19 5:44:04
50 CARIE JULIEN C 4 5:45:21
51 MONTOLIO Frédéric E 20 5:45:22
52 PIOT Christophe D 21 5:45:23
53 PLISSONNIER Marc E 21 5:45:23
54 FARET Patrick E 22 5:45:25
55 PRIEUR Yves D 22 5:45:26
56 PEYRACHE Michel F 8 5:45:26
57 BOGAERT Pascal E 23 5:45:30
58 CHENET Ludovic D 23 5:46:01
59 BIESUZ Bruno E 24 5:48:15
60 RABANY EDMOND D 24 5:49:08
61 MIOLANE Christian E 25 5:49:09
62 RIAL RENE G 1 5:49:11
63 RABEYRIN Philippe D 25 5:50:49
64 ROBBIANI Loic E 26 5:51:05
65 MONNIER Serge E 27 5:51:05
66 BRUNEL Olivier E 28 5:54:07
67 PRADIER PHILIPPE D 26 5:54:18
68 GUICHARDON Serge F 9 5:54:19
69 BASTIE ALAIN F 10 5:55:37
70 RUFFET Philippe E 29 5:55:38
71 PASSARD François E 30 5:55:38
72 CHAPSOUL Patrick E 31 5:55:39
73 DEGOT PIERRE E 32 5:57:34
74 RIOCREUX ROLAND E 33 5:58:25
75 CASULA Franck E 34 5:58:26
76 CRETOUX PIERRE E 35 5:58:26
77 DUCLAUT Yves E 36 5:58:27
78 FUVELLE Raymond E 37 5:58:27
79 VEYRAC Gérard F 11 5:58:28
80 TESTARD Philippe D 27 6:00:49
81 FERY Fabrice D 28 6:00:51
82 CHOMAT Franck D 29 6:00:51
83 GIDEL Guy E 38 6:00:51
84 BOUCHERON Richard E 39 6:00:52
85 BREUIL Philippe E 40 6:00:53
86 DURANTON Eric E 41 6:01:28
87 ROBERT jean luc E 42 6:01:32
88 CHAMPAVERE ERIC E 43 6:02:06
89 MICHALON Hervé D 30 6:02:06
90 FRAISSE Robert F 12 6:02:08
91 GONNET Thierry E 44 6:02:14
92 VILLARD Thierry E 45 6:03:08
93 BELIN Michel E 46 6:03:30
94 RUEDIN Xavier E 47 6:08:50
95 MATHIEU THIERRY E 48 6:11:18
96 JUNIQUE Laurent E 49 6:11:32
97 PONTONNIER Marc F 13 6:12:10
98 DESFARGES PATRICK E 50 6:12:30
99 PIGANIOL MARC E 51 6:12:31
100 JEAN DI PANNEL WILLIAM F 14 6:16:35
101 GARNODIER Véronique B 1 6:16:44
102 VESSELLA François F 15 6:16:44
103 FORTE Eric E 52 6:16:45
104 GUIGONNAND Gérard F 16 6:16:49
105 THIVOLLET joannes G 2 6:16:49
106 THIVOLLET GILLES E 53 6:16:50
107 BEAUGENDRE Pierre F 17 6:16:51
108 PONS Régis E 54 6:16:53
109 DEPLECHIN Philippe E 55 6:17:53
110 DESCHAMP OLIVIER E 56 6:18:29
111 GUILLAUMIN Gil D 31 6:19:10
112 OUILLON Jean Bruno F 18 6:23:00
113 LUQUET Robert F 19 6:23:43
114 GIRARD Fabien C 5 6:23:56
115 MOUTON Jean Luc F 20 6:24:16
116 VINCENT DAVID D 32 6:24:38
117 DECRENISSE THIERRY F 21 6:24:38
118 CHIRAT Alain E 57 6:24:55
119 RABEYRON PAUL LOUIS F 22 6:26:16
120 BOULARD Clément C 6 6:28:55
121 DELAIGUE Gilbert E 58 6:31:08
122 REYROLLE Philippe E 59 6:31:08
123 LAFOND Jacques G 3 6:31:08
124 PICARD Dominique F 23 6:31:09
125 GENTET Pascal E 60 6:31:10
126 CHAUT André G 4 6:31:42
127 JACQUEMIN Laurent D 33 6:33:16
128 BONNEFOY Claude F 24 6:35:13
129 ROCHEDY Christophe F 25 6:35:55
130 TACANHO JOSE F 26 6:39:57
131 CRUAU Philippe E 61 6:41:59
132 MORO JACKY F 27 6:42:01
133 LOUNOWSKI jean marc E 62 6:42:30
134 JEANDEL Philippe D 34 6:48:51
135 PLOTTON Guy F 28 6:56:56
136 NOAILLY Jean Philippe D 35 6:58:59
137 JANDARD Olivier D 36 6:58:59
138 RICO Laure A 1 6:59:25
139 CHAUDIER BERNARD F 29 6:59:25
140 LAURENT Lucette B 2 7:05:42
141 LAURENT Bernard F 30 7:05:42
142 COMBY OLIVIER D 37 7:08:35
143 POSSE Fabien C 7 7:20:14
144 TEYSSIER BERNARD F 31 7:20:28
145 CHASTEL Alain G 5 7:20:31
146 MARTINEAU BERNARD G 6 7:34:05
147 ROCHON Olivier E 63 7:52:00
148 PETIT Olivier E 64 8:04:00

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !