Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Louis Ocaña 2007 : Résultats du 150 km

ClassNomPrénom..Club...CatC.c..Temps....
1 DAUGA VINCENT STADE MONTOIS CYCLISME Elite 1 1 03:55:16.30
2 MORANGE PIERRE HENRI UV LIMOUSINE Elite 1 2 03:55:16.56
3 TEXIER JULIEN UC FELLETIN Elite 1 3 03:55:16.90
4 BAILE JEAN PAUL VC COTE D’ARGENT C 1 03:55:18.63
5 BAZE EMILIEN LESCAR VS Elite 1 4 03:55:20.95
6 DUCAU CEDRIC VC TARNOS Elite 1 5 03:55:28.75
7 BOYER JULIEN UV LIMOUSINE Elite 1 6 03:55:56.83
8 DUPUIS Didier VC ST YRIEIX C 2 03:55:57.27
9 AMILHAT MAX LA COCARDE ST Laurent Medoc D 1 03:55:57.52
10 COSTA DAVID VC SALIES B 1 03:55:58.29
11 CRAPEZ Luc CAHORS CYCLISME C 3 03:56:01.61
12 LAHOUN LIONEL LESCAR VS Elite 1 7 03:56:46.01
13 SARTORI JEROME CPRS B 2 04:01:55.49
14 AGUT JEAN MICHEL VC PONTACQ C 4 04:01:57.38
15 LUCATS JEAN DANIEL UNIVERS CYCLISTE D 2 04:01:57.78
16 MOTHES FABIEN VC COTE D’ARGENT B 3 04:01:57.78
17 TARIS ERIC UC ST JUSTIN C 5 04:01:58.00
18 ELOY SEBASTIEN LA COCARDE ST Laurent Medoc B 4 04:01:58.04
19 GIMBERNAT Jean UC PERPIGNAN C 6 04:01:58.21
20 BASSERY André CABE 47 E 1 04:01:58.25
21 ROSSE OLIVIER CPRS B 5 04:01:58.48
22 DAMESTOY XAVIER BOUCLE DE L’ADOUR CAPBRETON B 6 04:01:58.88
23 BLANC DAMIEN STADE MONTOIS CYCLISME Elite 1 8 04:01:59.25
24 TISNERAT ALAIN VC MONTOIS B 7 04:01:59.61
25 MORANGE JEAN AC LIMOGES C 7 04:02:00.01
26 GUILLEMIN JOEL SAINT MARTIN DE SEIGNANX Elite 1 9 04:02:00.07
27 LESSMANN PASCAL VTT UFOLEP FLEURANCE C 8 04:02:00.27
28 MAS JOSE ST ALBAN CYCLISME C 9 04:02:00.27
29 TELLECHEA AIZPURU GERARDO BETI GAZTE B 8 04:02:00.57
30 GOMES ANTONIO C 10 04:02:00.69
31 LOPEZ FRANCIS TOURING CLUB GUYENNE D 3 04:02:00.79
32 CASTAIGNS JEAN CLAUDE AVIRON BAYONNAIS B 9 04:02:01.25
33 GUAUS JEAN MICHEL CA BEGLES D 4 04:02:01.31
34 VRIGNON CYRIL CACBO CARBON BLANC B 10 04:02:01.43
35 LLORENTE Guy AML VALENCE D’AGEN D 5 04:02:01.54
36 MONTO Joël ASS LA TESTE D 6 04:02:02.08
37 ALBERT Bruno VTT ESTUAIRE CLUB DE GAURIAC B 11 04:02:02.53
38 CLIGNET MARION LARDENNE W2 1 04:02:02.79
39 QUILICO Stéphane ASS LA TESTE B 12 04:02:03.04
40 ELIZAGARRAY RAYMOND TCG LATRESNE D 7 04:02:03.33
41 GOTTERI Vincent URT VELO 64 A 1 04:02:03.47
42 PEREZ MATHIAS UC ARTIX B 13 04:02:03.63
43 BROUSSET Francis CVCC D 8 04:02:03.80
44 BLANC Philippe C 11 04:02:04.43
45 TACHON GILLES VILLENEUVE C 12 04:02:05.09
46 LAUDA PHILIPPE RC THEZE B 14 04:02:05.65
47 ALAGARDA STEPHANE BOUCLE DE L’ADOUR CAPBRETON B 15 04:02:05.70
48 LAMAISON LIONEL UC ARTIX A 2 04:02:06.91
49 DEMUTH Frederic B 16 04:02:07.40
50 UDABE AGUIRRE IMANOL Velodrome Anoeta A 3 04:02:08.69
51 LACARRERE YVES UC ORTHEZ C 13 04:02:09.32
52 BRUANT PHILIPPE NAVAILLES ANGOS C 14 04:02:12.38
53 LAMOURIC Christophe TOULOUSE TRIATHLON B 17 04:02:20.62
54 BOYANCE MARC ANTOINE STADE MONTOIS CYCLISME A 4 04:02:48.53
55 CULLET ALAIN TOULOUSE TRIATHLON C 15 04:02:53.99
56 BURGAUD Jean Pascal LA COCARDE ST Laurent Medoc B 18 04:02:55.99
57 ALHAITZ DAMIEN STADE MONTOIS CYCLISME A 5 04:03:39.20
58 PHILIPPEAU Christophe GUIDON TARGONNAIS C 16 04:09:52.03
59 LILLE Roland FC OLORON C 17 04:16:27.76
60 PONCETTA JEAN Christophe TRI ARCACHON C 18 04:16:28.45
61 TRABLEAU Loïc LA COCARDE ST Laurent Medoc B 19 04:16:34.15
62 TENOT Patrick VC VALLEE DE L’ISLE C 19 04:16:34.47
63 HERMAND Pierre  ? E 2 04:16:34.62
64 MENAUD André CACBO CARBON BLANC E 3 04:16:35.68
65 LARRUE Claude VC MONTOIS E 4 04:16:38.66
66 ROJO RAMON LA COCARDE ST Laurent Medoc C 20 04:16:41.39
67 MUSSET David ASCPA PESSAC B 20 04:16:42.06
68 SAUMON SEBASTIEN LA COCARDE ST Laurent Medoc A 6 04:17:18.65
69 GUINLE Jean Pierre CA BEGLES C 21 04:17:18.98
70 LABARTHE DIDIER ONESSE LAHARIE C 22 04:17:19.35
71 FOUGERET YANNICK TEAM CYCLISTE AUGERIEN C 23 04:17:21.32
72 BELTRAN THIERRY TOAC TRIATHLON C 24 04:17:21.56
73 DESCLAUX LAURENT ST PAUL SPORT C 25 04:17:23.52
74 LATAPIE PASCAL CA BEGLES C 26 04:17:23.71
75 LANNELONGUE Nicolas UCAAB B 21 04:17:24.00
76 LABEQUE JEAN MICHEL VCCA C 27 04:17:24.36
77 KAUFMANN WILLY CAPBRETON TRIATHLON B 22 04:17:25.03
78 GIGNOL Richard AC CHEMING LONG C 28 04:17:25.74
79 LEMDANI Renaud UC ST JUSTIN B 23 04:17:26.21
80 HERAUDET Jacky LA COCARDE ST Laurent Medoc D 9 04:17:26.51
81 DUCASSE GERARD AL VARES C 29 04:17:26.83
82 MONJE DANIEL SAINT JEAN DE LUZ OLYMPIQUE C 30 04:17:27.57
83 PERE ESCAMPS GERARD BATEGIN SARRESSORO D 10 04:17:27.68
84 AGUIRREBENGOA CLAUDE UCAAB C 31 04:17:28.99
85 NOGUE GERIC SIANTE LUCE MARTINIQUE B 24 04:17:29.94
86 COUQUIAUD JEAN MARC CC CAVIGNAC NORD GIRONDE B 25 04:17:36.31
87 BRETTES PATRICE PONTONX B 26 04:28:23.42
88 BRACHARD FRANCOIS USA SPORT TOULOUGES C 32 04:28:23.98
89 MARTY ALAIN CCPL E 5 04:28:24.89
90 LEGOUPIL GUENAEL FUN BIKE LOUVIE JOUZON A 7 04:28:25.12
91 OLIVEIRA ANTONIO VC PONTACQ C 33 04:28:25.42
92 SUTRA ERIC BILLERE TRIATHLON C 34 04:28:25.74
93 CAILLOT Raymond VS PRESQU’ILE DE CROZON D 11 04:28:25.85
94 SAINT AVIT ALAIN UCA D 12 04:28:26.34
95 GARCIA JEAN MICHEL GUIDON PELLEGRUE D 13 04:28:26.38
96 LOMBARD PATRICK LA COCARDE ST Laurent Medoc B 27 04:28:26.39
97 LALANNE JEAN Bernard D 14 04:28:27.33
98 VIDEAU Bernard CC FACTURE D 15 04:28:27.46
99 CAPEL Fabrice UC ST JUSTIN B 28 04:28:28.19
100 LUGERO Denis UNIVERS CYCLISTE C 35 04:28:30.24
101 MATTIO PASCAL UC GRADIGNAN C 36 04:28:37.74
102 MOURIN Camille OCC SABLE SUR SARTHE D 16 04:29:02.75
103 DERREZ PHILIPPE US PLAISANCE DU GERS D 17 04:30:45.76
104 WANTZ JEAN Charles UC CARHAIX D 18 04:32:09.73
105 BOYER GUY AL BERNEUIL D 19 04:32:10.04
106 RECAPET CHRISTIAN ASS BORDEAUX E 6 04:32:12.36
107 POIROU SYLVERES BRAQUET SAINTONGEAIS D 20 04:32:12.44
108 KOSEK Alain UC AIGREFEUILLE D 21 04:32:12.78
109 CARRASCO Philippe PEYREHORADE SC B 29 04:32:14.04
110 DEFRANCE GILLES D 22 04:32:14.45
111 SEGUE FRANCOIS BRAQUET SAINTONGEAIS D 23 04:32:14.88
112 CROUZAT LAURENT A 8 04:32:14.98
113 WALCH JEAN MARC SAINT JEAN DE LUZ OLYMPIQUE C 37 04:32:15.44
114 IZAAC JEAN MARIE UC LA REOLE A 9 04:32:16.07
115 MANSIET SERGE US QUINSAC D 24 04:32:19.36
116 FORTASSIN Eric STADE MONTOIS Cyclotourisme C 38 04:32:20.05
117 PLANTON FABIEN CACBO CARBON BLANC B 30 04:32:22.05
118 REY Patrick C 39 04:32:29.19
119 DUPI JEAN CLAUDE AC CLAPIER D 25 04:39:36.94
120 THEPAUT GUY D 26 04:39:37.47
121 CONDE JEAN MICHEL BATEGIN SARRESSORO B 31 04:39:38.29
122 GELLIE PHILIPPE VC VALLEE DE L’ISLE C 40 04:39:38.80
123 FOUQUES Patrice CS SOURDEVAL NORMANDIE C 41 04:39:38.82
124 DOLIE MICHEL SERRES CASTETS C 42 04:39:39.31
125 NARBAIS JAUREGUY THIERRY B 32 04:39:39.78
126 BLOIS FRANCIS CA BEGLES B 33 04:39:39.88
127 LOPEZ CEDRIC PESSAC AVENTURE TRIATHLON A 10 04:39:40.38
128 DARMAILLACQ JACQUES SERRES CASTETS D 27 04:39:42.16
129 BORGNIET Bernard CS SALLEBOEUF C 43 04:40:08.29
130 ROGNON GERALD VELO CLUB CALADOIS D 28 04:40:41.73
131 RICHEZ Claude LA COCARDE ST Laurent Medoc C 44 04:51:52.59
132 BERNIER Jean Louis UC NANTES E 7 04:51:53.36
133 FRAYRET Daniel VC VALLEE DE L’ISLE D 29 04:51:54.28
134 CARRAZE François AL DE SERIGNE E 8 04:51:57.22
135 DURON BERNARD GUIDON MACARIEN E 9 04:54:00.94
136 ROUTIS Georges CC VAL DE L’EYRE SALLES E 10 04:54:01.89
137 HOCQUET DIDIER VC LONS C 45 04:54:02.87
138 JOUBERT Jean Claude ROYAN OCEAN CLUB E 11 04:54:03.96
139 MILHAU GILBERT ROUES LIBRES PONTONX C 46 04:54:08.07
140 LUBAT GUY VC TARNOS C 47 04:54:09.85
141 CORDEILLA Patrick UC CONDOM C 48 04:54:10.18
142 CORTESI Bruno UCAAB C 49 04:54:15.03
143 BARDIN Jean Pierre PONT SAINT MAXENCE SUR OISE E 12 04:54:15.39
144 DARMAILLACQ CHRISTIAN AVIRON BAYONNAIS D 30 04:54:17.08
145 SECEILLE Didier US PLAISANCE DU GERS D 31 04:54:17.55
146 SAUBOI BERNARD RAYON DE BUZET D 32 04:54:20.49
147 LAZAREVITCH FLORENCE CAM BORDEAUX W3 1 04:54:21.98
148 DESCO CYRILLE VC MONTOIS B 34 04:54:22.79
149 LAMOTHE JEAN CS Casteljaloux D 33 04:54:23.22
150 DEBES ERIC C 50 04:55:15.60
151 CROATTO Joseph CC Voreppe E 13 04:57:33.71
152 FALET BRIGITTE CYCLO ST JEAN D’AOUT MONT DE MARSAN W3 2 04:57:59.14
153 SALAUN Thierry CAM BORDEAUX D 34 05:00:19.81
154 TROUSSICOT JEROME ROUE LIBRE CHARENTAISE B 35 05:01:01.69
155 GARCIA Patrice LA COCARDE ST Laurent Medoc C 51 05:02:26.20
156 BOER Patrice UCAAB B 36 05:05:15.97
157 PAILLOU Michel E 14 05:05:16.05
158 GALIAQ JEAN UCAAB D 35 05:05:16.47
159 BILEAU OLIVIER CC ST AGNANT C 52 05:05:16.48
160 LOUBERE VINCENT CC YCHOUX C 53 05:05:16.89
161 BLANCHET Bernard LA ROUE GUATAISE D 36 05:05:17.71
162 MOULINIER PATRICK CC YCHOUX C 54 05:05:17.81
163 FIOR Hervé CC VAL DE L’EYRE SALLES C 55 05:05:19.13
164 LAISEMENT JEAN ROLAND CC YCHOUX C 56 05:05:19.96
165 DE ANGELIS Alain CC VAL DE L’EYRE SALLES E 15 05:05:46.07
166 AMAT Guy  ? E 16 05:06:04.55
167 GARAT JEAN PIERRE D 37 05:18:58.47
168 CAZANAVE HENRI AC BAGNERES DE BIGORRE C 57 05:23:17.62
169 ROBILLARD Frédéric PEYREHORADE SC B 37 05:27:36.10
170 DUCORNETZ François GUIDON MACARIEN B 38 05:27:38.93
171 JUAN MICHEL VC VALLEE DE L’ISLE D 38 05:27:40.59
172 HERNANDEZ JEAN Pierrefeu du Var E 17 05:28:33.04
173 BLANC SERGE UCA DAX C 58 05:35:49.88
174 PATIENT Jean Paul BRAQUET SAINTONGEAIS D 39 05:36:09.91
175 VALLEIN James CYCLO CANTON GEMOZAC E 18 05:36:10.57
176 HOSDEZ ANDRE Monein CC VTT E 19 05:36:10.84
177 DAVID ALAIN SAINT DENIS DE PILE D 40 05:36:13.45
178 ROUGIER MICHEL ANDRE GUIDON BIASSAIS E 20 05:36:16.91
179 BANZO PHILIPPE UC ARTIX C 59 05:40:00.47
180 PONS PATRICK VC LONS C 60 05:55:03.64
181 AMARAL VIDEIRA Bernard VC MERIGNAC C 61 05:57:50.97
182 LACOUTURE Didier VC COTE D’ARGENT C 62 05:59:10.49

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!