Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Louis Ocaña 2007 : Résultats du 100 km

ClassNomPrénom..Club.....Temps....
1 ALCAZAR LUIS ONESSE LAHARIE 02:40:39.78
2 PEYRAN GILLES CMO BASSEMS 02:40:45.86
3 GENSOUS SAMUEL 02:40:48.13
4 DUBOURDIEU JEAN MARC 02:40:48.18
5 BORDENAVE Nicolas VC de Canejan 02:40:48.37
6 BEYRIE CYRIL FOEP ONESSE 02:40:49.92
7 SADY FRANCK VC MONTOIS 02:40:50.43
8 CASTAING THIERRY VCM ASAC BA 118 02:40:50.57
9 DAUGREILH JEAN MICHEL COCARDE CYCLO ST LAURENT DE MEDOC 02:40:51.58
10 DUPIN Yohan VC MONTOIS 02:40:51.58
11 BREANT FREDERIC UC SAINT JUSTIN 02:40:51.82
12 PREVITALI BENOIT AVENIR BIZANOS 02:40:51.86
13 VIGNEAU LIONEL CC ENCLAVES 02:40:52.44
14 NOIRIEL Cédric VS MAGUDAS 02:40:53.64
15 VALLEE YANNICK EUGENIE LES BAINS 02:40:53.74
16 DARMAILLACQ GUILLAUME 02:40:54.02
17 DUCOM THIERRY ESCALL Biscarrosse 02:40:54.13
18 PEREZ JEan Michel ASPTT PAU 02:40:54.71
19 LUCAS JOSE ASL LABRIT 02:40:54.90
20 LESPIAUCQ MICKAEL STADE MONTOIS CYCLISME 02:40:55.03
21 PERSILLON FREDERIC VC MONTOIS 02:40:55.65
22 DUMAS STEPHANE CS CRAVEN 02:40:56.05
23 LESPIAUCQ LAURENT STADE MONTOIS CYCLISME 02:40:56.14
24 RENAUD LAURENT VC MONTOIS 02:40:56.21
25 CABANAC Cyril UC SAINT JUSTIN 02:40:56.79
26 CASET GAETAN VC BAZAS BERNOS BEAULAC 02:40:57.82
27 HERAT YANNICK CSA BA 120 02:41:57.81
28 RUSSO GAETAN PONTONX 02:45:52.74
29 CAZAUBON Philippe ST MEDARD MT DE MARSAN 02:46:08.07
30 ARRIUBERGE ALAIN ST MEDARD MT DE MARSAN 02:46:09.45
31 MALINAR ANGEL US BREDOISE 02:46:09.77
32 DELAS JEAN LAURENT JS RION 02:47:47.07
33 GAUDOU PASCAL VC MONTOIS 02:47:48.46
34 LABAT DIDIER ROUE LIBRES PONTOISES 02:47:48.75
35 GALIMER ANDRE CC MARMANDE 02:47:49.54
36 PERRIN VALERY CYCLO ST JEAN d’Aout 02:47:49.73
37 DIBLING LAURENT VC PAU 02:47:51.89
38 HEINRICH QUENTIN AVENIR BIZANOS 02:47:51.89
39 RIVIERE JACQUES CC ENCLAVES 02:47:53.79
40 LACOURREGE PATRICK JSV CYCLO 02:47:53.92
41 FORCET SEBASTIEN STADE MONTOIS CYCLISME 02:47:54.84
42 CALLEDE THIERRY JS RION 02:49:13.77
43 LABROUCHE STEPHAN ASC ST MARTIN DE SEIGNANX 02:49:14.18
44 MARIE AURELIE LES PRUNEAUX D’Agen 02:49:16.18
45 GUELIN ERIC AS TESTERINE 02:49:16.44
46 JOURDAN PATRICE UC SAINT JUSTIN 02:49:17.33
47 TARTAS Dominique ST MEDARD MT DE MARSAN 02:49:18.06
48 THEBAULT BERTRAND 02:49:18.76
49 FIGUREAU ERIC ST JEAN D’AOUT MONT DE MARSAN 02:49:18.83
50 DUPUY Didier ASS SPORTIVE TESTERINE 02:49:19.84
51 DUCHENE Loic GUIDON MACARIEN 02:49:20.40
52 LAFOURCADE Vincent ASC ST MARTIN DE SEIGNANX 02:49:20.82
53 LEBOUCHER Jérome VC MONTOIS 02:49:21.45
54 INZA MICHEL CYCLO FONSORBAIS 02:49:21.86
55 BORDENAVE Patrick RCT Thèze 02:49:21.97
56 PEGOURIE JEAN MICHEL ASSPTT MARMANDE TRIATHLON 02:49:22.19
57 BREUILLE HENRI BAT EGIN LARRESORO 02:49:22.65
58 LAGOUEYTE JACQUES ST JEAN D’AOUT MONT DE MARSAN 02:49:23.87
59 AUGE Jean Mathieu 02:49:24.23
60 HAUSSEGUY JOEL ST MEDARD MT DE MARSAN 02:49:24.37
61 DUBOURG Laurent ASL LABRIT 02:49:24.38
62 PULONG Daniel US AMIKUSE ST PALAIS 02:49:24.76
63 SOLANS PASCAL TARBES CYCLISTE COMPETITION 02:49:24.88
64 LABIDALLE JEAN CLAUDE EUGENIE LES BAINS 02:49:25.16
65 BURET Patrick ROC ROCHECHOUART 02:49:26.92
66 BOULBES JEROME 02:49:29.64
67 PEYROUTET JEROME ST MEDARD MT DE MARSAN 02:49:34.13
68 SOULE Christophe STADE MONTOIS CYCLISME 02:49:35.88
69 DURU JEAN JACQUES CC TARNOS 02:49:37.06
70 MATRAT JEROME ST SUZANNE 02:49:57.26
71 SOL FREDERIC 02:49:57.88
72 TAUZIA ROBERT ST JEAN D’AOUT MONT DE MARSAN 02:50:11.57
73 MATRAT FABRICE ST SUZANNE 02:50:12.02
74 DASTOUET Serge 02:54:02.61
75 BLAIZE Bernard ST JEAN D’AOUT MONT DE MARSAN 02:58:29.80
76 LABROUCHE HUBERT ASC ST MARTIN DE SEIGNANX 02:58:31.63
77 CABANAC Roger UC SAINT JUSTIN 02:58:31.95
78 UDABE ZUBIA Juan Manuel Velodrome de ANOETA 02:58:32.77
79 LOPEZ FRANCIS CHS BORDEAUX 02:58:52.74
80 MONFOUGA LILIAN ASC ST MARTIN DE SEIGNANX 02:59:57.52
81 PILOTTE Philippe 02:59:58.32
82 LESCA ALEX CC MARMANDE 02:59:58.92
83 COMPANY JOSE UC SAINT JUSTIN 02:59:59.08
84 BAZE JEAN BERNARD CC AZUM 03:00:00.19
85 AGUILLAR JEAN LOUIS GRAND BRAQUE PAU JURANCON 03:00:00.72
86 SALOMON Marcel FC ARAUX 03:00:00.88
87 GAUDIO XAVIER CYCLO ST GEOURS DE MAREMNE 03:00:01.20
88 GARNIER ERIC GUIDON MACARIEN 03:00:02.10
89 ORGEVAL Jean Pierre 03:00:02.45
90 DUCOUSSO ARMAND AL ARTIX 03:00:02.82
91 VILLAIR Patrick GUIDON MACARIEN 03:00:02.82
92 MONFOUGA GILLES ASC ST MARTIN DE SEIGNANX 03:00:04.50
93 DEBORGGRAVE FRANCOISE VC PAU 03:00:05.14
94 NAU Frederic 03:00:07.18
95 BRIE Jean Claude A.C. CLAPIER 03:00:07.53
96 DEFFRENNES DIMITRI URT VELO 64 03:00:07.54
97 DEBORGGRAEVE CHRISTIAN COCARDE CYCLO ST LAURENT DE MEDOC 03:00:08.07
98 LAMARQUE Michel STADE MONTOIS CYCLOTOURISME 03:00:08.68
99 COURBIN Philippe CHS BORDEAUX 03:00:08.73
100 GARBAGE MICHEL ST JEAN D’AOUT MONT DE MARSAN 03:00:08.93
101 FORTIN CHRISTOPHE STADE MONTOIS CYCLISME 03:00:10.15
102 CARRERE André CHS BORDEAUX 03:00:14.50
103 GAUZERE PATRICK LUXEY 03:00:19.71
104 MESPLEDE Gilbert ASL LABRIT 03:01:05.63
105 SOUCARROS Gratien ST MEDARD MT DE MARSAN 03:02:20.55
106 TAUZIN PIERRE ST JEAN D’AOUT MONT DE MARSAN 03:03:07.92
107 BOULEGUE JEAN PAUL ST MEDARD MT DE MARSAN 03:03:25.24
108 BRETTES Jean Luc ST MEDARD MT DE MARSAN 03:03:25.66
109 FAYETTE ERIC ASL LABRIT 03:03:28.13
110 LACAZE MICHEL CC MARMANDE 03:03:30.58
111 BORDIER GERARD 03:03:31.72
112 LABARCHEDE JOEL MIMIZAN 03:03:33.05
113 DE GUALY ARNAUD 03:03:33.98
114 MARLE GABRIEL ENTENTE CYCLO ROQUETOIRE 03:03:38.38
115 BURLAT Manuel CERCLE AQUITAIN 03:07:30.25
116 HAU DIDIER KARATE ODOS 65 03:07:30.38
117 FERRAN Jacques U S C C U B 03:07:48.00
118 HASPERUE JEAN PIERRE ST MEDARD MT DE MARSAN 03:07:52.51
119 GABASTON PATRICK SL EUGENIE LES Bains 03:08:25.54
120 CENAC JEAN MARC ST JEAN D’AOUT MONT DE MARSAN 03:08:39.72
121 PEYROT GILLES ST JEAN D’AOUT MONT DE MARSAN 03:08:39.76
122 VINCENT THIERRY ST JEAN D’AOUT MONT DE MARSAN 03:08:40.11
123 HONTANG MICHEL VC COUDURES 03:10:50.91
124 DISCAZEAUX JEAN LOUIS GAZELEC BAYONNE 03:10:51.24
125 MAYOL ROMAIN CCC ILLODAIS 03:11:04.52
126 DULUC JEAN LOUIS CC LANGON 03:11:04.91
127 BLANCHARD PATRICK CC LANGON 03:11:08.35
128 ROGEE-FROMY PATRICK ECUREUILS MARCHEPRIME 03:11:09.67
129 GREEN NICK 03:11:10.22
130 MOUNIKA JEAN CLAUDE VC MONTOIS 03:11:30.96
131 DUPRAT ALEX STADE MONTOIS CYCLISME 03:12:26.69
132 CARTEGNIE Henri VC MONTOIS 03:13:38.92
133 SALES Alain CC LE TATRE 03:13:43.01
134 GIRY Claudine ROC ROCHECHOUART 03:13:43.44
135 DASSIEU MICHEL SPLACH TRIATHLON 03:13:48.47
136 BEL Alain VC VALLEE DE L’ISLE 03:13:50.10
137 YZOTTE DIDIER ST JEAN D’AOUT MONT DE MARSAN 03:15:45.91
138 CAZAS AUDUREAU Jean Pierre CC LE TATRE 03:15:48.68
139 BETRAN JEAN MARC 03:16:32.08
140 BORDET Jean Gabriel VELO Sport MAGUDAS 03:16:56.23
141 GUEDON ANDRE ST JEAN D’AOUT MONT DE MARSAN 03:17:00.35
142 JIMENEZ Christian ECUREUILS MARCHEPRIME 03:20:16.43
143 KEREMBELLEC André CC VAL DE L’EYRE SALLES 03:20:44.88
144 THAUVIN THIERRY CC VAL DE L’EYRE SALLES 03:20:45.96
145 GUION FRANCIS CC VAL DE L’EYRE SALLES 03:20:47.41
146 RIERA NORBERT ST JEAN D’AOUT MONT DE MARSAN 03:20:49.50
147 BASTIENT JEAN LOUIS Olympique CC ANTIBES 03:20:49.58
148 PEYRIGA FRANCIS 03:20:50.65
149 GONZALEZ CLAUDE EUGENIE LES BAINS 03:20:51.65
150 LAMOTTE Michel US CHEMINOTS Amiens 03:20:52.48
151 VISSER Pieter 03:20:53.81
152 LEBEDEL DOMINIQUE CC VAL DE L’EYRE SALLES 03:21:05.53
153 DENOST Gil CC VAL DE L’EYRE SALLES 03:21:06.65
154 LACOUTURE Jean Marc VC COTE D’ARGENT 03:21:07.20
155 CRESTE SEBASTIEN PST TARTAS 03:21:08.88
156 RANCHOU MARC 03:21:09.27
157 LESTERLOU ALBERT ST MEDARD MT DE MARSAN 03:21:12.25
158 LABAT Jean Luc UA SABRES 03:21:28.13
159 LABADIE HERVE CERCLE AQUITAIN 03:21:29.23
160 BRUMEAU Claude 03:21:30.09
161 BOULLET Philippe 03:22:47.90
162 LOBELLO PHILIPPE ST MEDARD MT DE MARSAN 03:24:46.98
163 DUPIN JEAN MICHEL CC VAL DE L’EYRE SALLES 03:25:01.40
164 TCHERBAKOFF MICHEL CC VAL DE L’EYRE SALLES 03:25:01.70
165 DAMBLON BRUNO CC VAL DE L’EYRE SALLES 03:25:02.04
166 CICCARDINI ARMAND 03:25:03.30
167 MANO PIERRE ALIENOR CYCLISME 03:25:03.68
168 DELVIGNE Jean Pierre CERCLE AQUITAIN 03:25:41.32
169 LESEIGNOUX MICHEL ST JEAN D’AOUT MONT DE MARSAN 03:29:06.63
170 CHAMBON ALAIN LAGUNAC 03:31:27.56
171 MAESTRI ROLAND SAUVAGNON 03:31:32.01
172 BADET Pascal ACBB ISSOUDUN 03:31:33.91
173 DROUET Franck ST MEDARD MT DE MARSAN 03:32:09.66
174 VAN POUCKE GEORGES SAUVAGNON 03:33:04.43
175 LALEU DANIEL SAUVAGNON 03:33:10.52
176 CRAPEZ CLAUDE ESCALL Biscarrosse 03:35:15.53
177 LAVIDALLE Francis AC NIEUL LES Saintes 03:37:21.09
178 BILEAU Guy SAINT AGNOULT 03:37:21.89
179 VERSTEDEN ANTOONE VC PAU 03:37:23.14
180 BROCHARD JEAN MARIE LEON 03:37:23.23
181 ROY CHRISTIAN CC LANGON 03:39:28.63
182 BLANCHARD ERIC CC LANGON 03:39:28.73
183 MAYOL FABRICE CCC ILLODAIS 03:39:28.90
184 BARRE NATHALIE 03:41:53.69
185 CAZEAUX ALAIN STADE MONTOIS CYCLISME 03:41:54.62
186 FERRER JEAN ST JEAN D’AOUT MONT DE MARSAN 03:41:58.15
187 AGUILAR Alain 03:41:59.80
188 TRIPOLI GERARD RC TURBALLAISE 03:42:11.69
189 BONNEAU JEAN PIERRE SAUVAGNON 03:46:45.02
190 GONZALEZ JOSE ST MEDARD MT DE MARSAN 03:46:54.08
191 HUCHET ALAIN VL DE COUBRON 03:54:19.78
192 NOBLIA BERTRAND HAUT MAUCO 03:54:20.80
193 ZMUDA MANFRED MOTO CLUB LES GARDIANS 03:54:27.15
194 DOMENGINE PAUL CC NAVAILLES ANGOS 04:01:36.03
195 LAVIE - HOURCADE JACQUES CC NAVAILLES ANGOS 04:06:19.57
196 CHARROIN JEAN SAUVAGNON 04:06:31.16
197 MARTY MARIE HELENE CCPL 04:07:29.64
198 BORDENAVE GERALDINE 04:07:29.78
199 GAUTHIER JEAN LUC CC NAVAILLES ANGOS 04:13:27.23
200 GARCIA MARTINE GUIDON PELLEGRUE 04:16:44.15
201 FERAULT Jacques EC VIERZON 04:17:30.15
202 LEGLISE YVES ST JEAN D’AOUT MONT DE MARSAN 04:19:58.23
203 GALLET ALAIN ST JEAN D’AOUT MONT DE MARSAN 04:19:59.57
204 DUBROUS CLAUDE ST JEAN D’AOUT MONT DE MARSAN 04:21:02.02
205 RICHARD THIERRY ASPTT BORDEAUX 05:03:12.42

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!