Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Roland Fangille 2007 : Résultats du 138 km

ClNomPrénom..Club...CatC.cTemps..Moy..
1 CHEYLAN STEPHANE TEAM SCOTT VELO 101 D 1 3:59:53 34,517
2 LUGLIA DANIEL CS PIERREFEU E 1 3:59:53 34,517
3 MORGAT ROLLAND EC VALBONNE D 2 3:59:54 34,514
4 PASTOR JEAN LOUIS TEAM SCOTT VELO 101 D 3 3:59:54 34,514
5 CHAVANON JEAN LUC CHAMROUSSE TEAM E 2 3:59:54 34,514
6 DESCHAMPS OLIVIER CS CAVAILLON C 1 4:00:02 34,495
7 JEANJEAN NICOLAS VC LES ANGLES E 3 4:00:14 34,466
8 PINEDE CHRISTIAN VC VITROLLES E 4 4:05:37 33,711
9 GOMEZ GILBERT VC LES ANGLES F 1 4:05:38 33,709
10 VAISSIERE MARC POURRIERES Roue d’OR F 2 4:05:38 33,709
11 BALESTER ANTHONY VC CEVENOL C 2 4:06:57 33,529
12 FAUROUX JEAN PIERRE TEAM CYCLO PHOCEEN E 5 4:07:06 33,509
13 ROCHE THOMAS CLUB RHONE ALPES C 3 4:07:08 33,504
14 PONS BERNARD AVC AIX E 6 4:07:08 33,504
15 VINCENT JEAN FRANCOIS VTT DU GARLABAN D 4 4:07:08 33,504
16 NAVARRO SERGE VC PORT DE BOUC E 7 4:07:08 33,504
17 DALMASSO CHRISTOPHE VC PIERRELATTE D 6 4:07:08 33,504
18 CARRIER BORIS VC MILHAUD D 7 4:07:08 33,504
19 LEGUERN FREDERIC VELO CLUB SALINDRES E 8 4:07:08 33,504
20 MIRA YVES GS SETOIS E 9 4:07:08 33,504
21 ABATE LUDOVIC EC PUJAUT D 8 4:07:08 33,504
22 PERRIN FLORENT C 4 4:07:08 33,504
23 SALLE JEAN REGIS VC MILHAUD E 10 4:07:08 33,504
24 FAVELL ALLAN ESCAPE Velocity Canada F 3 4:07:08 33,504
25 DELAGE MARC TEAM CYCLO PHOCEEN F 4 4:07:21 33,475
26 RUSINOWICZ DANIEL EC ANDUZE E 11 4:07:34 33,446
27 ARMAND MIKAEL GEVAUDAN VTT D 9 4:09:57 33,127
28 LINSOLAS MURIELLE UC AVIGNON B 1 4:10:21 33,074
29 MARSEILLES JEAN PAUL EC VALBONNE F 5 4:11:27 32,929
30 PESENTI JEAN PIERRE TEAM VELO PASSION F 6 4:16:02 32,340
31 MAZAUDIER DAVID GEVAUDAN VTT D 10 4:17:40 32,135
32 ROMANYK NICOLAS VS GRAND ALES C 5 4:17:54 32,105
33 LALEMANT GERARD VC LESANGLES G 1 4:17:55 32,103
34 BOUNIOL ERIC MONTAGNAC AC E 12 4:18:51 31,988
35 VIDAL ANNICK VC VITROLLES A 1 4:19:44 31,879
36 SIRVAIN CHRISTIAN VC VITROLLES E 13 4:19:44 31,879
37 CHASSAGNE PHILIPPE EC BEAUCAIRE F 7 4:23:12 31,459
38 BREYSSE FLORENT CYCLO CLUB ORANGE D 11 4:25:26 31,194
39 GOLLING DIDIER TEAM CYCLO PHOCEEN F 8 4:25:26 31,194
40 BOUCHER RENE UC AVIGNON F 9 4:26:44 31,042
41 CRESPO DENIS US BREDOISE D 12 4:26:51 31,029
42 HUGUENIN JEAN JACQUES TEAM CYCLO PHOCEEN E 14 4:26:52 31,027
43 FOURCADE JEAN NOEL GRANDE MOTTE Triathlon D 13 4:27:04 31,003
44 MOULIN WILLIAM UC ALBENASSIENNE D 14 4:27:05 31,002
45 FRANCES GUY AUDAX NARBONNAIS G 2 4:30:15 30,638
46 TICHIT JEAN LUC EC POUSSAN E 15 4:31:17 30,522
47 Scannapieco JEAN LUC TRAINING SPORT 3 E 16 4:31:18 30,520
48 DURAND MICHEL CCMV F 10 4:31:18 30,520
49 MAILLY FREDERIC VELOCCIO PERNOIS E 17 4:31:18 30,520
50 LOMBARD CHRISTIAN VTT DU GARLABAN E 18 4:32:50 30,348
51 BANDINI BRUNO EC VALBONNE E 19 4:32:51 30,346
52 ARNAC PHILIPPE GRETZ TOURNAN E 20 4:32:51 30,346
53 ALLEGRE MICHEL CC CASTRIES F 11 4:32:55 30,339
54 SINKOVEC PATRICK VC LES ANGLES E 21 4:32:58 30,333
55 Klopfenstein FABIEN CS CRAVEN C 6 4:33:03 30,324
56 Deschemaker FRANCK CLUB VELOCIO PERNOIS E 22 4:37:02 29,888
57 DUPOUX PHILIPPE VELO CLUB VAL DE CEZE E 23 4:39:53 29,584
58 MOLLE CLAUDE AMICALEBALARUC F 12 4:09:57 33,127
59 BERT GEORGES F 13 4:40:05 29,563
60 MORGAN MARC LA BUISSE VELO CLUB E 24 4:40:06 29,561
61 ARNOULT LAURENT TEAM CYCLOPHOCEEN D 15 4:40:06 29,561
62 BONNET JEAN MARIE VC ALESIEN E 25 4:44:57 29,058
63 MAGNIN DENIS SUD VELO F 14 4:44:59 29,054
64 DUCHMANN JEAN MARC VC SALINDRES D 16 4:45:07 29,041
65 BORDES REGIS EC ANDUZE D 17 4:45:08 29,039
66 LAURES BRUNO GEVAUDAN VTT E 26 4:47:41 28,782
67 RUIZ ALAIN EC VALBONNE F 15 4:48:02 28,747
68 GAUTIER KARIM RHONE ALPES CYCLISME D 18 4:52:44 28,285
69 BONNEFOY ALAIN VELO CLUB MELGORIEN F 16 4:52:45 28,284
70 THOMAS ALAIN CS CAVAILLON G 3 4:52:49 28,277
71 PEYREROL GERARD CC PERNOIS G 4 4:52:50 28,275
72 LAYRIS CHARLES F 17 4:52:52 28,272
73 PELLEGRINO ROGER TEAM CYCLO PHOCEEN F 18 4:52:52 28,272
74 VIDAL MICHEL AMICALE BALARUC G 5 4:54:36 28,106
75 FORCHERON MAURICE VOIRON UC G 6 4:59:27 27,651
76 VIDAL SERGE D 19 4:59:28 27,649
77 PAGLIAI ALAIN EC POUSSAN G 7 4:59:34 27,640
78 DARFEUILLE PATRICK ES NANTERRE E 27 4:59:35 27,638
79 JAUFFRET MAURICE CS CAVAILLON F 19 4:59:50 27,615
80 GROMAIRE ISABELLE GRANDE MOTTE Triathlon A 2 5:12:07 26,529
81 DUHAMEL FRANTZ LES COPAINS D ABORD D 20 5:12:08 26,527
82 MAURY PATRICK ES NANTERRE E 28 5:16:37 26,151
83 MEREAU OLIVIER ES NANTERRE E 29 5:18:07 26,028
84 GIRARD FLORENCE CADEROUSSE B 2 5:18:08 26,027
85 VINCENT JEAN PAUL EC POUSSAN F 20 5:18:08 26,027
86 VIQUESNEL CLAUDE UC AVIGNON F 21 5:18:10 26,024
87 FRAISSE FRANCIS AMICALE BALARUC E 30 5:18:09 26,025
88 FRAISSE JEAN MICHEL AMICALE BALARUC E 31 5:18:10 26,024

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!