Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Roland Fangille 2007 : Résultats du 89 km

ClNomPrénom..Club...CatC.cTemps..Moy..
1 JALLET JEROME VS BESSEGEOIS D 1 2:27:48 36,130
2 GERMA BRUNO UC ALBENASSIENNE D 2 2:27:51 36,118
3 ROUZET FABRICE VS BESSEGEOIS E 1 2:27:56 36,097
4 FISCHER CHRISTOPHE LATITUDE VTT C 1 2:27:57 36,093
5 HERAUD BRUNO VC LES ANGLES E 2 2:27:58 36,089
6 PIETTE BENJAMIN VELO SPORT ARDECHE D 3 2:27:59 36,085
7 BENEZET FREDERIC VELO SPRINT ALESIEN E 3 2:28:04 36,065
8 PICOT THOMAS VSE ALES C 2 2:28:09 36,045
9 LEBRE PIERRE UC ALBENASSIENNE E 4 2:28:14 36,024
10 LEMETAIS ERIC LES 3C D 4 2:28:14 36,024
11 BLANC THIERRY VS BESSEGEOIS E 5 2:28:14 36,024
12 MURCIA PATRICE VC AIGUES MORTES D 5 2:28:14 36,024
13 HUREAU MARC VC DE L ETOILE D 6 2:28:14 36,024
14 BERTO STEPHAN LUNEL EGOBIKE D 7 2:57:59 30,003
15 ANDRE CHRISTIAN PEZENAS VCLL E 6 2:28:14 36,024
16 SYLVESTRE DIDIER VC ALESIEN D 8 2:28:14 36,024
17 HENRY RICHARD LUNEL EGOBIKE F 1 2:28:14 36,024
18 TOUREL ARNAUD UC ALBENASSIENNE D 9 2:28:14 36,024
19 RANC JEROME VC GAGNIERES E 7 2:28:14 36,024
20 PESENTI CHRISTIAN VC VAL DE CEZE E 8 2:28:14 36,024
21 JORRY SEBASTIEN CALVISSON EGOBIKE C 3 2:28:40 35,919
22 GIORGI SYLVAIN VTT DU GARLABAN F 2 2:30:37 35,454
23 GIANNOLI PASCAL LUNEL EGOBIKE E 9 2:33:53 34,702
24 GRAZIANO BERNARD VTT DU GARLABAN E 10 2:34:29 34,567
25 PIERRE DOMINIQUE VC ALESIEN F 3 2:34:52 34,481
26 BAUMANN BRUNO D 10 2:34:52 34,481
27 FRANCOIS CHRISTIAN VC SALINDRES E 11 2:34:52 34,481
28 RIGAUD ROBERT EC NIMES G 1 2:34:52 34,481
29 BEAUZEDAT RENE VC ALESIEN G 2 2:34:52 34,481
30 BOMPARD CHRISTOPHE VC DE L ETOILE D 11 2:34:52 34,481
31 BOUVIER HERVE Cyclosport CAVAILLON E 12 2:34:52 34,481
32 BOISSIER LUDOVIC VELO CLUB STCN E 13 2:34:52 34,481
33 POTIER DANIEL LUNEL EGOBIKE E 14 2:34:52 34,481
34 BANON JEAN LOUIS AC MONTAGNAC E 15 2:34:52 34,481
35 LOPEZ ROGER PEZENAS VCLL E 16 2:34:52 34,481
36 BRUGUIER FREDERIC ASCL VAR E 17 2:34:52 34,481
37 MARTY GAEL LUNEL EGOBIKE C 4 2:34:52 34,481
38 POLLAZZON ERIC VC LA POMME E 18 2:34:52 34,481
39 VOLF GERARD F 4 2:34:52 34,481
40 TEMPIE MICHEL VELO CLUB STCN E 19 2:35:06 34,429
41 DANIS PASCAL UZES VELO CLUB F 5 2:37:09 33,980
42 AT FREDERIC GS COURSAN D 12 2:37:26 33,919
43 CHAPTAL NICOLAS CALVISSON EGOBIKE D 13 2:38:48 33,627
44 DAUMAS BRUNO MILLE PATTES D 14 2:40:56 33,181
45 PLATON ANDRE VC GAGNIERES G 3 2:41:35 33,048
46 ROUDIL JACQUES ES TAVEL F 6 2:41:37 33,041
47 COURTES CHARLES PEZENAS VCLL D 15 2:41:37 33,041
48 THOMES STEPHANE UCAM BG ST ANDEOL D 16 2:41:40 33,031
49 LE LOUARN DAVID TEAM CYCLO PHOCEEN D 17 2:41:47 33,007
50 PEREIRA STEPHEN AC ORANGE D 18 2:42:09 32,932
51 PEREIRA GUILHEM C 5 2:42:10 32,929
52 RUIZ RENE MONTAGNAC AC G 4 2:43:08 32,734
53 BOREL PASCAL BEAU CYCLO BOLLENE E 20 2:43:08 32,734
54 CAMILLIERI STEPHANE VTT DU GARLABAN C 6 2:43:08 32,734
55 COPPOLA GERALD LA FLECHE DU MIDI C 7 2:43:08 32,734
56 FABRE MICKAEL CALVISSON EGOBIKE D 19 2:43:08 32,734
57 WISNIEWSKI GEORGES VC VAL DE CEZE F 7 2:43:08 32,734
58 D ARMANCOURT FRANCOIS E 21 2:43:08 32,734
59 MAURICE JOEL VELO CLUB STCN F 8 2:43:08 32,734
60 MACHADO CHRISTOPHE MONTAGNAC AC D 20 2:43:08 32,734
61 GUILMET PASCAL E 22 2:43:08 32,734
62 COUDERT DAVID Istres Sports Triathlon C 8 2:43:23 32,684
63 SIMONOT MANUEL VC SALINDRES D 21 2:43:55 32,578
64 BOUZANQUET PATRICK VC MILHAUD D 22 2:45:33 32,256
65 BENOIT FABIEN VS GRAND ALES C 9 2:45:40 32,233
66 PHILIPPE DOMINIQUE F 9 2:50:07 31,390
67 GAILLARD JEAN CLAUDE VS BESSEGEOIS G 5 2:50:09 31,384
68 MANSELL-JONES CHARLES ST JAMES VELO CLUB F 10 2:50:09 31,384
69 LACOUR LAURENT FLECHE DU MIDI D 23 2:50:09 31,384
70 CASTAGNET FLORIAN GAZELEC SPORTIF GARDOIS D 24 2:53:28 30,784
71 CARRIER ROBERT GAZELEC SPORTIF GARDOIS G 6 2:53:26 30,790
72 ENJELVIN LOUIS VC MENDE LOZERE G 7 2:53:24 30,796
73 RICHARD NICOLAS VC SALINDRES D 25 2:52:03 31,037
74 BOSSARD ROMAIN VELO ROC CAVAILLON C 10 2:50:13 31,372
75 REQUENA DANIEL AC MONTAGNAC F 11 2:50:09 31,384
76 ANGONIN LAURENT SC ALESIEN E 23 2:53:40 30,749
77 DESMURS DENIS VELOCCIO PERNOIS G 8 2:53:48 30,725
78 LOPEZ PHILIPPE FLECHE DU MIDI D 26 2:54:28 30,608
79 HAK CHRISTELLE VELO CLUB VAL DE CEZE A 1 2:57:53 30,020
80 LAIRIS JEAN PHILIPPE OCP E 24 2:57:53 30,020
81 WALCZAK DELPHINE TEAM CYCLO PHOCEEN D 27 2:57:54 30,017
82 PESENTI ISABELLE VC VAL DE CEZE B 1 2:57:55 30,014
83 LAGIER PATRICK TEAM CYCLO PHOCEEN E 25 2:57:56 30,011
84 POUPART PASCAL VS BESSEGEOIS E 26 2:57:57 30,008
85 BERTO STEPHAN LUNEL EGOBIKE D 28 2:57:59 30,003
86 SAGNARD MOUI VELO CLUB STCN E 27 2:59:00 29,832
87 HOTE GERARD ES TAVEL G 9 3:00:35 29,571
88 VACHET JEAN CLAUDE VS BESSEGEOIS G 10 3:01:16 29,459
89 BEGAUD CLAUDE VELO CLUB STCN E 28 3:03:14 29,143
90 HOUDEBINE RENE VC VAL DE CEZE G 11 3:04:12 28,990
91 ANGONIN SOPHIE SC ALESIEN A 2 3:04:13 28,988
92 DUMAS GILBERT CS CRAVEN G 12 3:04:13 28,988
93 DURAND STEPHANE VELO CLUB STCN D 29 3:04:14 28,985
94 HIBOT MARCEL VC VALREASSIEN F 12 3:04:14 28,985
95 FOUREL ROLAND SPORT EN FETE G 13 3:04:15 28,982
96 CROUZET CHRISTIAN CC CASTRIES F 13 3:04:18 28,974
97 PENOT ISABELLE MILLE PATTES A 3 3:05:51 28,733
98 DUMON PATRICIA CO CARNON B 2 3:05:52 28,730
99 BALANDRAUD PIERRE CO CARNON G 14 3:05:54 28,725
100 VILLIER FABRICE CYCLO CLUB Roussillonais D 30 3:05:56 28,720
101 COLOMBET DANIEL SPRINTER VC NIMOIS E 29 3:08:45 28,291
102 TARROUX ROLAND VC MARGUERITTES G 15 3:11:34 27,875
103 SERY AURELIEN ISTRES TRIATHLON C 11 3:15:10 27,361
104 HOUDEBINE JEAN PIERRE TEYRAN BIKE 34 G 16 3:15:12 27,357
105 LABERTRANDE PAUL ORANGE VTT G 17 3:15:14 27,352
106 KLOPFENSTEIN JEAN CS CRAVEN F 14 3:24:27 26,119
107 YARD CHRISTIAN E 30 3:25:00 26,049
108 SERON AMADOR VELO CLUB VAL DE CEZE G 18 3:25:48 25,948
109 MAURIN JEAN DANIEL VC MILHAUD F 15 3:31:22 25,264
110 TEYSSIER YVES CV PERNES G 19 3:31:50 25,208
111 TURC JEAN PIERRE FLECHE DU MIDI F 16 3:33:00 25,070
112 PADOVANI NATHALIE A 4 3:33:02 25,066
113 MICHEL FLORENT SARDINES TRIATHLON D 31 3:38:15 24,467
114 SEGUY MICHEL RAYON D OR F 17 3:41:35 24,099
115 DUPLAND ALAIN F 18 4:20:27 20,503

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !