Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Marmotte d’Olt 2007 : Résultats du 150 km

ClassNom PrénomClubCat..Temps...Méd
1 COUFFIGNAL VINCENT VELO CLUB CEVENOL Z 04:27:24:02 OR
2 COUFFIGNAL MATTHIEU VELO CLUB CEVENOL Z 04:27:24:04 OR
3 ANDOUARD PHILIPPE ST JUERY OLYMPIQUE F 04:27:24:05 OR
4 JACQUES DIT CHERTREAU CHRISTOP VELO ONET Z 04:33:56:04 OR
5 DURAND NICOLAS ST JUERY OLYMPIQUE C 04:33:56:09 OR
6 OLIVE AURELIEN MONTAGNAC AC C 04:33:57:07 OR
7 DOUARRE OLIVIER ETOILE CYCLISTE CLERMONT D 04:33:59:01 OR
8 ARNAULT LIONEL CE UES MAFF D 04:34:20:02 OR
9 BALITRAND DOMINIQUE GSC BLAGNAC D 04:37:23:03 OR
10 ARGANS PHILIPPE VC MILLAU C 04:37:41:04 OR
11 CEDRE DAVID VELO CLUB LA SOUTERAINNE C 04:37:47:01 OR
12 LAGRANGE MARC VELO CLUB LA SOUTERAINNE F 04:37:47:02 OR
13 DUVERBECQ CYRIL CSO MILLAU C 04:37:48:02 OR
14 TOMBELAINE REGIS ELAN CYCLISTE AMBAZAC F 04:37:48:06 OR
15 VERNHES SEBASTIEN VELO ONET C 04:37:49:08 OR
16 VERDIER MARC ASCTC E 04:38:30:04 OR
17 BOIVIN CHRISTOPHE COMMENTRY CYCLISTE E 04:38:31:01 OR
18 ULLERN YOANN VC MONT AIGOUAL C 04:38:32:09 OR
19 YVIN ALAIN US COLOMIERS C 04:42:54:09 OR
20 SANFILIPPO DAVID MONTAGNAC AC E 04:46:32:04 OR
21 SERCOMANENS YANN ECVD D 04:47:14:09 OR
22 COMMERGNAT MICHEL UC FELLETIN E 04:47:15:03 OR
23 CAPLANT JEAN MARC NEUVY ST SEPULCHRE CYCLIS G 04:47:15:04 OR
24 VERGNE JOEL CHILLY MAZARIN VCBS D 04:47:19:08 OR
25 VIGNE ALAIN VELO CLUB BLAYAIS D 04:49:02:08 OR
26 PLUQUET JEAN LUC AC RILHAC RANCON F 04:49:03:07 OR
27 JANY PIERRE HENRY CYCLOS COURNON D AUVERGNE E 04:49:45:02 OR
28 FIZES CHRISTOPHE ECVD D 04:51:42:05 OR
29 AME PHILIPPE UC GIEN SPORT F 04:51:42:06 OR
30 RICHARD MICHEL VC VALLEE DE LISLE H 04:52:20:02 OR
31 BLANCHET FRANCK UC NANTES ATLANTIQUE D 04:52:20:04 OR
32 GERMOND EMMANUEL D 04:54:07:05 OR
33 MARCHAND CHRISTOPHE MONTAGNAC AC D 04:54:11:01 OR
34 MARTAIL VINCENT VCCO LA ROCHELLE D 04:55:30:04 OR
35 FLAMENT LAURENT UC FUMEL MONSEMPRON LIBOS D 04:55:59:06 OR
36 PUECH ERIC CYCLO CLUB FIRMI E 04:56:07:01 OR
37 MARTEAU ERIC VELO CLUB JARNAC F 04:57:40:01 OR
38 LEBOURG ANTHONY VELO CLUB LA SOUTERAINNE C 04:58:15:06 OR
39 DUPUIS DIDIER VELO CLUB SAINT YRIEX E 04:58:17:08 OR
40 BEAUFFRETON PASCAL CE UES MAFF E 04:58:22:02 OR
41 MOSSET FRANCK CE UES MAFF D 04:58:26:04 OR
42 JARRY CLAUDE CE UES MAFF G 05:00:38:01 OR
43 NADREAU LAURENT CYCLOS COURNON D AUVERGNE D 05:00:39:02 OR
44 MIQUEL DIDIER VC MILLAU F 05:00:39:08 OR
45 TAILLANDIER MATHIEU CE UES MAFF D 05:00:43:05 OR
46 NAUMANN FRANCK TOS TRIATHLON E 05:00:47:01 OR
47 LICINI MARC VC LES TROIS C F 05:02:03:07 OR
48 GROLEAU ALAIN UC ROYERES ST LEONARD G 05:02:04:06 OR
49 CORNU MAURICE ENTENTE CYCLISTE AUXEROIS H 05:02:28:03 OR
50 MONJOFFRE ERIC ROC ROCHECHOUART F 05:02:28:08 OR
51 LORGERON JACKY VS ROMORANTIN H 05:02:29:02 OR
52 GUENE MICHEL ASSO SPORTIVE ST JUNIEN H 05:03:42:01 OR
53 CHALOPIN PHILIPPE UC FELLETIN D 05:03:42:01 OR
54 LACOMBE XAVIER EC LUC PRIMAUBE E 05:03:42:02 OR
55 DEPLECHIN PHILIPPE EC FONTENAYSIENNE F 05:03:42:03 OR
56 BASSERY ANDRE CABE AGEN I 05:03:42:05 OR
57 CLEMENS OLIVIER TGVR D 05:03:42:06 OR
58 BERGER CLAUDE UC AIGURANDE F 05:03:42:09 OR
59 MARTIN LAURENT EC FONTENAYSIENNE D 05:03:43:04 OR
60 BORIES BERNARD EC ST PROJET F 05:03:43:06 OR
61 VACHER ANDRE US CARMAUX H 05:03:43:06 OR
62 DEBIARD GERALD EDLWEISS TARBES D 05:03:43:07 OR
63 LIEVRARD FREDERIC LE VELO D OLT D 05:03:44:01 OR
64 GRANET LIONEL CYCLOS COURNON D AUVERGNE D 05:03:45:01 OR
65 DELPORTE ALAIN UC FUMEL MONSEMPRON LIBOS F 05:03:45:01 OR
66 COLIN SERGE MAROLLES A A CYCLOSPORT H 05:03:46:01 OR
67 CAZOTTES JEROME LE VELO D OLT C 05:03:46:06 OR
68 MASSET MAX UC AIGURANDE E 05:03:52:08 OR
69 GUENARD FRANCK EC FONTENAYSIENNE E 05:04:30:01 OR
70 DUCHIRON JEAN PAUL ASSO SPORTIVE ST JUNIEN G 05:06:16:01 OR
71 QUERUEL JEAN MARIE GUIDON MONTALBANAIS H 05:06:16:03 OR
72 AUGEREAU ERIC VIENNE BIATHLON F 05:06:17:05 OR
73 REYGADE PIERRE VC SANSAC ARPAJON E 05:06:57:09 OR
74 SERRES BENOIT VELO ONET D 05:07:08:01 OR
75 FEZET ANDRE VC PAYS SAINT FLOUR I 05:08:13:01 OR
76 GRILLON FABRICE AS SPORTIVE SARTROUVILLE H 05:09:51:02 OR
77 BOUNIOL ERIC MONTAGNAC AC F 05:10:20:02 OR
78 STANESCO JOEL CC LANVALLAY H 05:10:50:00 OR
79 BONNEFOY GILLES CYCLOS HAUTE LOZERE E 05:10:51:01 OR
80 LACOMBE JACQUES EDLWEISS TARBES G 05:10:52:07 OR
81 PARVERY PHILIPPE CYCLO CLUB NIEUL E 05:10:53:03 OR
82 VIVION JEAN MARIE VIENNE BIATHLON F 05:11:17:03 OR
83 BOUNNIOL JACQUES ROUE LIBRE GIGNACOISE I 05:11:17:04 OR
84 LISOWSKI GERARD BAC H 05:11:17:07 OR
85 PREAU STEPHANE AC LONGUE CYCLISME E 05:11:18:02 OR
86 SICARD FREDERIC CHILLY MAZARIN VCBS E 05:11:18:04 OR
87 GRAS ERIC VELO CLUB MENDE E 05:11:18:06 OR
88 CROUZET YVES CSO MILLAU H 05:11:18:07 OR
89 CHASSAGNOL LIONEL F 05:11:18:08 OR
90 BARDET THIERRY EQUIPE CYCLISTE VELIZY F 05:11:19:01 OR
91 LAURENT STEPHANE CYCLOS COURNON D AUVERGNE C 05:11:19:06 OR
92 PONCETTA JEAN YVES CYCLOS COURNON D AUVERGNE G 05:11:19:06 OR
93 BOUSQUET PATRICK APC RODEZ D 05:11:20:04 OR
94 PUICERCUS JOSE EC FONTENAYSIENNE G 05:11:20:04 OR
95 LAURENT JEAN PIERRE ASSO SPORTIVE ST JUNIEN E 05:13:37:09 OR
96 BAILLON ALAIN UC AIGURANDE I 05:13:40:02 OR
97 BESSE BERNARD ASPTT BRIVE G 05:13:40:02 OR
98 ROLLAND BERNARD CYCLO FARIENS I 05:13:56:01 OR
99 BESCOND PATRICK VC SAINT MAMMES F 05:13:56:08 OR
100 BURE MICHEL UC NAZELLES NEGRON F 05:14:09:01 OR
101 MARTAIL ALAIN VCCO LA ROCHELLE G 05:15:10:02 OR
102 ROBERT VINCENT UNIVERS CYCLISTE D 05:15:33:07 OR
103 FRANCO CYRIL VELO SPORT BRIVADOIS D 05:16:15:08 OR
104 JEANNESSON MICHEL AS LEGRAND LIMOGES H 05:16:16:02 OR
105 BLAIN JEAN PASCAL VELO CLUB CHATILLON F 05:16:16:06 OR
106 CUGERONE NICOLAS BIKE BEL AIR CLUB C 05:16:17:00 OR
107 RAOUL JEAN PIERRE CYCLO SPORT LYON E 05:16:17:01 OR
108 BALDEYROU GEORGES VC MILLAU I 05:16:18:01 OR
109 LESCASTREYRES MICHEL GOURDAN POLIGNAN COMMINGE G 05:16:29:07 OR
110 BERGER PIETER TUINDORP STOEMPERS E 05:17:53:00 OR
111 MATHIS ERIC AS SPORTIVE SARTROUVILLE E 05:17:59:03 OR
112 SORIANO PHILIPPE UC FUMEL MONSEMPRON LIBOS F 05:18:01:06 OR
113 FOUCHER GILBERT UC CAPDENAC I 05:18:05:04 OR
114 VAN OORSCHOT MARK E 05:18:09:04 OR
115 VAN DER MEI JAAP G 05:18:13:00 OR
116 JAMMET CLAUDE CSCV VOUILLE H 05:18:14:03 OR
117 BAFFALIE GERARD BALMA OLYMPIQUE CYCLISME G 05:18:17:09 OR
118 BIAU FRANCIS UC FUMEL MONSEMPRON LIBOS I 05:18:41:07 OR
119 SALAVIN VINCENT ROUE LIBRE GIGNACOISE D 05:19:49:00 OR
120 BORDES REGIS EC ANDUZE D 05:19:53:00 OR
121 BOURRIER ALEXANDRE TRIATHLON D 05:20:50:00 OR
122 SANTIA ANDREWS ERIC CYCLOS COURNON D AUVERGNE E 05:21:24:02 OR
123 BONAL PHILIPPE LE TEAM E 05:21:52:05 OR
124 VALIENTE MICHEL ECVD G 05:22:26:03 OR
125 GARRIGOU DANIEL AR SARLAT LA CANEDA I 05:22:28:01 OR
126 BAILLY STEPHANE VC PAYS SAINT FLOUR D 05:22:30:07 OR
127 BETTINI GERARD BIKE BEL AIR CLUB I 05:22:32:09 OR
128 MALRIC FRANCIS CYCLOS HAUTE LOZERE E 05:22:38:06 OR
129 STRAZZABOSCHI ERIC APC RODEZ F 05:22:38:07 OR
130 CADAS EMMANUEL TGVR C 05:22:45:01 OR
131 MILHAU PHILIPPE VC LAISSAC F 05:24:20:07 OR
132 BONNEFOUS LOUIS VC LAISSAC F 05:24:28:00 OR
133 BEDEL JEAN CLAUDE VC FIGEAC H 05:24:32:04 OR
134 FAURE YVES EC ST PROJET G 05:25:07:04 OR
135 BASTIDE JEAN PHILIPPE APC RODEZ F 05:25:11:03 OR
136 COUDERC JEAN MARIE UC FUMEL MONSEMPRON LIBOS I 05:25:14:03 OR
137 ULLERN PATRICK VC MONT AIGOUAL G 05:25:16:04 OR
138 BELLAN JEAN MARIE GO CRAM NANCY I 05:25:31:09 OR
139 CHASSAGNOL PASCAL F 05:26:14:03 OR
140 LANTUECH BERTRAND CYCLO CLUB FIRMI D 05:26:33:00 OR
141 BESCOND MATHIEU VC SAINT MAMMES C 05:26:35:08 OR
142 DELORME JEAN PAUL CYCLO CLUB NIEUL H 05:26:37:08 OR
143 CHARBONNIER CLAUDE UC AIGURANDE H 05:26:40:06 OR
144 DELIS DOMINIQUE L ETOILE SAINT ASTIER F 05:26:45:03 OR
145 ALLEGRE MICHEL CYCLO CLUB CASTRIES G 05:26:49:05 OR
146 DESHOULIERES MICHEL ASSO SPORTIVE ST JUNIEN G 05:26:52:07 OR
147 PREVOT JEAN LUC ASSO SPORTIVE ST JUNIEN F 05:26:56:04 OR
148 FABRE OLIVIER APC RODEZ D 05:26:56:05 OR
149 LEBAUD GERARD CL ARTISTIQUE RUELLE H 05:27:01:09 OR
150 BOSC PHILIPPE VC LAISSAC D 05:27:05:09 OR
151 MONTIGNY ALAIN ES BLANQUEFORT Y 05:27:09:04 OR
152 MALRIEU JEAN FRANCOIS VELO CLUB RUTHENOIS H 05:27:17:05 OR
153 DORNIER CLAUDE ASPTT ORLEANS H 05:29:01:08 OR
154 PEDEGOU MICHEL F 05:29:06:07 OR
155 VENON PIERRE US LE POINCONNET I 05:29:59:03 OR
156 THEPAUT GUY H 05:30:01:07 OR
157 BEAUMATIN SEBASTIEN CC D EXIDEUIL D 05:30:03:02 OR
158 FARJOU GEORGES CS VILLEFRANCHOIS H 05:30:06:06 OR
159 TRONCHET LAURENT CE UES MAFF E 05:30:10:04 OR
160 HUBERT DIDIER GUIDON ST GEORGION F 05:30:15:02 OR
161 CHAMPARNAUD JACQUES ASPTT ANGOULEME H 05:30:50:04 OR
162 SOULARD JEAN CLAUDE CLUB LOISIRS MARTELL D 05:31:11:04 OR
163 COMBETTES DIDIER F 05:31:15:04 OR
164 LOPEZ JOSE EC LUC PRIMAUBE D 05:31:18:04 OR
165 FORESTIER FRANCIS G 05:31:22:07 OR
166 MUNOZ PATRICK F 05:32:12:06 OR
167 ALARY ALAIN APC RODEZ G 05:32:22:09 OR
168 GUILLOT STEPHANE USM VILLEDIEU E 05:32:59:07 OR
169 CHARBRIER CLAUDE APC RODEZ F 05:34:14:07 OR
170 REYNAUD LUDOVIC CHILLY MAZARIN VCBS D 05:34:19:02 OR
171 EGEA ARMAND FJEP VARILHES F 05:34:20:08 OR
172 LACABANE ALAIN VELO CLUB AREDIEN E 05:34:23:04 OR
173 BARTES GENIS COLOGNE CYCLISTE I 05:34:25:04 OR
174 PANISSAL BERNARD VELO CLUB RUTHENOIS F 05:34:27:01 OR
175 BECHADE RAYMOND ASSO SPORTIVE ST JUNIEN H 05:34:28:05 OR
176 CAZELLES JEAN CLAUDE DUATHLON VILLEFRANCHOIS E 05:34:31:03 OR
177 BORIES REGIS CYCLO CLUB FIRMI D 05:35:55:07 OR
178 GONORD CHRISTIAN CE UES MAFF F 05:35:59:02 OR
179 VILLETTE HERVE AS SPORTIVE SARTROUVILLE F 05:36:02:01 OR
180 ORLIFA GABRIEL APC RODEZ G 05:36:05:09 OR
181 RENAULT STEPHANE AMICALE LAIQUE BERNEUIL E 05:36:08:06 OR
182 BENEDETTI PIERRE FRANCOIS F 05:36:11:03 OR
183 MUSCASSION STEPHANE EC LUC PRIMAUBE D 05:36:14:03 OR
184 GILBARDIE PATRICK US BREDOISE D 05:36:41:04 OR
185 WANE ABDOUL EC FONTENAYSIENNE E 05:37:48:08 OR
186 BESOMBES ANDRE CLUB VELO GAILLARD G 05:37:51:04 OR
187 DUPAU MICHEL UC FUMEL MONSEMPRON LIBOS G 05:37:57:07 OR
188 FALLICK PATRICK APC RODEZ F 05:38:00:03 OR
189 RICHARTE JEAN ANTOINE MONTAGNAC AC H 05:39:08:06 OR
190 BESSETTES ALAIN ECVD F 05:39:13:05 OR
191 CAPNAS BRUNO UC FUMEL MONSEMPRON LIBOS E 05:39:14:06 OR
192 BLONDEAU PATRICK ROC ROCHECHOUART G 05:39:16:03 OR
193 PALOUS GILLES VELO CLUB LEO LAGRANGE E 05:41:06:01 OR
194 VOISIN JEAN CLAUDE CC PIERREJODET VENDOEUVRE I 05:41:12:03 OR
195 MARCEL MARYLINE ACS BUZANCAIS B 05:41:28:05 OR
196 MARQUOIS MICHEL ACS BUZANCAIS I 05:41:32:06 OR
197 DUCOUSSET MICHEL VC SOUTERRAINE F 05:41:32:06 OR
198 MAINDRON FREDERIQ CE UES MAFF D 05:43:03:07 ARGENT
199 VIDALIE MICHEL TEAM VELO BOURGES G 05:43:06:02 OR
200 CROZAT PASCAL EC LUC PRIMAUBE D 05:43:06:02 ARGENT
201 MENARD YVES CE UES MAFF H 05:43:07:05 OR
202 MAZENQ ANTONY EC LUC PRIMAUBE D 05:43:08:02 ARGENT
203 ORTEGA OLIVIER CE UES MAFF D 05:43:10:00 ARGENT
204 TREMOLIERES MARC UNION CYCLISTE REQUISTA D 05:43:11:00 ARGENT
205 AZEMAR CLAUDE UNION CYCLISTE REQUISTA F 05:43:11:03 OR
206 SEGOND FRANCIS UNION CYCLISTE REQUISTA E 05:43:11:03 OR
207 LEYGUE GIL CS VILLEFRANCHOIS F 05:45:42:06 OR
208 DELMAS CHRISTIAN AMICALE CYCLO ATHEGIENS F 05:47:22:00 OR
209 FRANZARA ANDRE APC RODEZ F 05:47:50:04 OR
210 SOULIE FRANCIS APC RODEZ G 05:47:51:09 OR
211 CAMBON ALAIN EC LUC PRIMAUBE D 05:47:54:02 ARGENT
212 DAUVILLIER GERARD ASPTT ORLEANS I 05:47:56:04 OR
213 BLANDIN JOEL AUCH CYCLISTE H 05:48:00:00 OR
214 COMBIS JEROME VC LAISSAC D 05:48:10:04 ARGENT
215 GEMARIN MICHAEL UCFSF D 05:48:12:07 ARGENT
216 BOYER SERGE EQUIPE CYCLISTE VELIZY E 05:48:17:08 OR
217 GREGOIRE GILDAS CLUB CYCLO MILLAVOIS G 05:48:22:02 OR
218 RAVAGNI LIONEL AS SPORTIVE SARTROUVILLE E 05:48:30:02 OR
219 PANIS CHRISTOPHE TRIATHLON D 05:48:37:01 ARGENT
220 ARTUS FRANCIS APC RODEZ E 05:48:41:00 OR
221 COURAUD REGIS ROC ROCHECHOUART E 05:48:45:04 OR
222 SOLIS STEPHAN D 05:48:48:02 ARGENT
223 BOUISSOU PATRICK ECVD F 05:50:09:04 OR
224 BOUSQUET SEBASTIEN APC RODEZ D 05:51:28:05 ARGENT
225 CLAYES VINCENT CE UES MAFF F 05:51:31:05 OR
226 DAUDE SERGE F 05:51:34:00 OR
227 GAULTIER SERGE SA NEWELL H 05:51:58:02 OR
228 FRUGERE ALAIN EC LUC PRIMAUBE F 05:52:05:04 OR
229 DUTEIL PATRICK L ETOILE SAINT ASTIER G 05:52:09:00 OR
230 MURAT JACQUES CACO H 05:52:13:01 OR
231 COTTEREAU CHRISTOPHE VIENNE BIATHLON D 05:52:16:07 ARGENT
232 PECCHIOLI PIERRE VCC BITERROIS G 05:52:20:04 OR
233 VILLENAVE JEAN CLAUDE CYCLO CLUB PINEUILH H 05:52:43:01 OR
234 DUMOULIN GILLES G 05:53:43:02 OR
235 DEVAINE PASCAL ASSO SPORTIVE ST JUNIEN D 05:54:18:07 ARGENT
236 RIVIERE THIERRY CSO MILLAU F 05:54:20:06 OR
237 METGE GEORGES UNION CYCLO CAPDENAC I 05:55:56:09 OR
238 FERNADEZ JEAN PHILIPPE AS SPORTIVE SARTROUVILLE H 05:55:59:07 OR
239 TORRES GUY VELO CLUB RUTHENOIS H 05:56:02:02 OR
240 MONJOT HENRI CHILLY MAZARIN VCBS I 05:56:04:01 OR
241 BOISSEAU SERGE CSO MILLAU E 05:56:06:04 ARGENT
242 BERTHIN DOMINIQUE US CARMAUX G 05:56:09:01 OR
243 FRUMIGACCI MARC DUATHLON VILLEFRANCHOIS I 05:56:11:05 OR
244 MATIAS ANTOINE UC FUMEL MONSEMPRON LIBOS F 05:56:17:04 OR
245 CHAMPION GREGORY AS SPORTIVE SARTROUVILLE D 05:56:20:09 ARGENT
246 BORIES FRACK CYCLO CLUB FIRMI D 05:56:23:09 ARGENT
247 CORMOULS DIDIER D 05:58:37:09 ARGENT
248 DUVAL PASCAL EDLWEISS TARBES F 05:58:41:00 OR
249 LAGARRIGUE MICHEL CYCLO CLUB FIRMI I 05:59:01:07 OR
250 RODRIGUES ROMEO AMICALE LAIQUE LA CHAP D 05:59:03:08 ARGENT
251 LAURENS PIERRE VC LOT ET TRUYERES H 05:59:05:06 OR
252 CANARD CHRISTIAN CL VAL BRAINCE H 05:59:08:08 OR
253 SALVAN CHRISTIAN VS CASTRAIS F 05:59:10:08 OR
254 LAURENS ALAIN F 06:00:10:02 ARGENT
255 LAVAUD MICHEL ALC ST ASTIER H 06:00:44:02 OR
256 TEYSSEDRE PAULINE A 06:00:47:07 OR
257 SABIN MATHIAS C 06:00:50:08 ARGENT
258 TAILLANDIER GERARD ASEAS I 06:00:53:02 OR
259 GARCIA PATRICE F 06:03:23:01 ARGENT
260 DURAND FABIEN CYCLO CLUB GANGEOIS D 06:03:26:09 ARGENT
261 ROUSSILLE DOMINIQUE UC FUMEL MONSEMPRON LIBOS F 06:04:53:08 ARGENT
262 DELCAILLOU JACQUES UC FUMEL MONSEMPRON LIBOS G 06:05:07:09 ARGENT
263 POISSONNET JAMES CLUB CYCLO ROUMAZIERES H 06:05:09:08 OR
264 ALBINET ANDRE UC FUMEL MONSEMPRON LIBOS F 06:05:12:02 ARGENT
265 ROUQUIE CHRISTIAN ECVD G 06:05:14:06 ARGENT
266 EGOLF ALEXANDRE TGVR E 06:05:39:07 ARGENT
267 BOURY BERNARD UC AIGURANDE I 06:06:27:08 OR
268 RANOUIL OLIVIER ROC ROCHECHOUART D 06:06:29:07 ARGENT
269 GROLLEAU JEAN PIERRE VIENNE BIATHLON E 06:06:31:04 ARGENT
270 DAOUD JOSEPH AS SPORTIVE SARTROUVILLE F 06:06:33:05 ARGENT
271 CASTANIER MICHEL CYCLO CLUB SEBAZACOIS F 06:06:35:04 ARGENT
272 KIFFER CLAUDE GO CRAM NANCY H 06:06:37:04 OR
273 MAURY JEAN PIERRE CL VAL BRAINCE F 06:06:53:04 ARGENT
274 BESOMBES PHILIPPE CO CHAMALIERES E 06:07:51:07 ARGENT
275 DUCROS PIERRE LA FLECHE DU MIDI G 06:08:16:01 ARGENT
276 RIEUX DIDIER AAGAC E 06:08:17:09 ARGENT
277 DESCHAMPS PASCAL VIENNE BIATHLON G 06:08:37:06 ARGENT
278 BIDAUD MICHEL VIENNE BIATHLON F 06:08:39:04 ARGENT
279 RABOT PATRICK UC FUMEL MONSEMPRON LIBOS F 06:09:49:06 ARGENT
280 ETIENNE CHRISTIAN ASPTT ORLEANS H 06:09:54:00 OR
281 CORDERO ANGEL CYCLO CLUB CORNEILHAN I 06:10:02:04 OR
282 CAVERT JEAN PAUL VC SOUTERRAINE G 06:10:05:02 ARGENT
283 BOURDEAU PIERRE ROC ROCHECHOUART F 06:10:07:09 ARGENT
284 FORIR CHRISTIAN G 06:11:51:07 ARGENT
285 BAZINETTE MICHEL CL VAL BRAINCE F 06:12:27:00 ARGENT
286 VARDON STEPHANE LE TEAM E 06:12:55:07 ARGENT
287 GRANIER ALAIN CYCLO CLUB MENDOIS E 06:13:03:04 ARGENT
288 MATHE ELISABETH BRC MORNAC B 06:13:16:02 OR
289 MATHE DOMINIQUE BRC MORNAC F 06:13:18:05 ARGENT
290 BOUTEILLE JEAN PAUL APC AVEYRON H 06:14:01:04 OR
291 GUIBERT PASCAL E 06:14:41:04 ARGENT
292 SERGENT CLAUDE CYCLOS COURNON D AUVERGNE F 06:16:29:04 ARGENT
293 VIGUIER ALAIN CYCLO RANDONNEUR ALBIGEOI H 06:16:32:00 ARGENT
294 ROBERT JEAN MICHEL CERCLE HANDI ROCHELAIS Y 06:17:04:00 OR
295 GRAU FRANCOIS EC POUSSANNAISE F 06:17:05:05 ARGENT
296 PHILIPPONNEAU JOEL CE UES MAFF H 06:17:07:04 ARGENT
297 JANY ALRIC SC LAPALUD H 06:17:08:08 ARGENT
298 BONNEFOND ADRIEN UC FUMEL MONSEMPRON LIBOS I 06:17:10:03 OR
299 CHARTIER JEAN PHILIPPE AAGAC F 06:17:17:08 ARGENT
300 NOUHAUD GUY CYCLO CLUB COUZEIXOIS F 06:17:25:01 ARGENT
301 AZNAR DANIEL G 06:19:04:00 ARGENT
302 FILLOUX ALAIN ACBB ISSOUDUN H 06:19:24:03 ARGENT
303 JOULIA CLAUDE UC CAMPUAC VILLECOMT H 06:19:29:04 ARGENT
304 OLIE ERICK EC ST PROJET F 06:19:54:02 ARGENT
305 LAMAUD MICHEL CYCLO CLUB COUZEIXOIS I 06:20:06:08 OR
306 SAQUET SANDRINE CSO MILLAU A 06:20:28:07 OR
307 AZEMAR ALAIN ROUE LIBRE GIGNACOISE H 06:20:32:08 ARGENT
308 CATHALA PHILIPPE TRIATHLON F 06:20:36:00 ARGENT
309 THOMPSON MARK WEAVER VALLEY CC I 06:21:02:09 OR
310 BERTRAND ALAIN CYCLO RANDONNEUR ALBIGEOI G 06:21:34:08 ARGENT
311 DUPUY MICHEL VC MILLAU G 06:23:11:04 ARGENT
312 LACOMBE OLIVIER L ETOILE SAINT ASTIER C 06:23:13:09 BRONZE
313 TARDIVEAU DANIEL VC SAINT MAMMES F 06:23:28:05 ARGENT
314 MANMAROT MARCUS UVDR RAQUISTA F 06:25:09:08 ARGENT
315 PLECHAT JEAN FRANCOIS EC FONTENAYSIENNE F 06:27:26:00 ARGENT
316 CARAMEL ALAIN F 06:29:58:03 ARGENT
317 VINCENT JEAN PAUL EC POUSSANNAISE H 06:33:24:09 ARGENT
318 AZEMAR BRUNO APC RODEZ E 06:33:26:09 BRONZE
319 CATHALA HENRI ACBB ISSOUDUN I 06:33:30:08 ARGENT
320 GUILLAT DANIEL CL VAL BRAINCE G 06:33:39:01 ARGENT
321 CALIXTE GUY UC CAMPUAC VILLECONTAL F 06:33:59:06 ARGENT
322 TOURNIER ROBERT CYCLO RANDONNEUR ALBIGEOI H 06:36:36:06 ARGENT
323 PLANE JEAN FRANCOIS CYCLO CLUB COUZEIXOIS F 06:36:47:00 BRONZE
324 TEROL MICHEL AS CHEMINOTS BITERROIS CY F 06:39:06:08 BRONZE
325 BUREAU MICHEL UNION CYCLISTE FLAVIGNAC H 06:40:01:06 ARGENT
326 COLON BENOIT EC ST PROJET E 06:40:14:05 BRONZE
327 MARTAIL JACQUELINE VCCO LA ROCHELLE B 06:40:31:05 OR
328 CRUVEILHER GILBERT CL VAL DE BRIANCE G 06:40:33:02 BRONZE
329 PORCHERON PATRICE VIENNE BIATHLON F 06:40:37:06 BRONZE
330 SERIES JEAN CLAUDE SOUILLAC CYCLISME I 06:47:53:07 ARGENT
331 JAUBOIS RENE VELO CLUB LA SOUTERAINNE I 06:48:03:00 ARGENT
332 MOREAU PATRICK BEZIER MEDITERANNEE H 06:48:12:07 ARGENT
333 BRYON BERNARD CO LES ULLIS I 06:59:17:09 ARGENT
334 BERTHELOT LUC ASPTT LA ROCHELLE I 07:00:23:06 BRONZE
335 COMBES PIERRE F 07:06:37:07 BRONZE
336 PTROLO MARIO H 07:06:46:06 BRONZE
337 TARROUX JEROME UNION CYCLISTE REQUISTA D 07:07:02:00 BRONZE
338 DUMONTEIL JEAN JACQUES L ETOILE SAINT ASTIER H 07:07:10:04 BRONZE
339 LOZANO CHRISTIAN AS SPORTIVE SARTROUVILLE H 07:08:37:06 BRONZE
340 BERGOUGNE PHILIPPE APC RODEZ D 07:12:14:06 BRONZE
341 SOUIL ALAIN COMPAGNONS DE LA CLOUERE G 07:12:16:04 BRONZE
342 FERAL DANIEL APC RODEZ F 07:12:18:05 BRONZE
343 FRAYSSE CHRISTIAN VELO CLUB NAUCELLOIS F 07:15:35:01 BRONZE
344 DAVID JEAN NOEL F 07:18:24:08 BRONZE
345 PELISSIER FRANCIS CA OBERNAI I 07:20:10:08 BRONZE
346 FOURNY JEAN CLAUDE CE UES MAFF I 07:20:27:00 BRONZE
347 PEYROT ALAIN CE UES MAFF H 07:20:30:07 BRONZE
348 VERNOUX PIERRE CE UES MAFF H 07:20:33:07 BRONZE
349 MINAULT FRANCIS CE UES MAFF H 07:20:36:04 BRONZE
350 RAYMOND ROBERT ESBH HANDYSPORT Y 07:23:13:07 BRONZE
351 LEBLOND DAVID UC FUMEL MONSEMPRON LIBOS D 07:26:22:00 BRONZE
352 DUPUY YVES LA FLECHE DU MIDI I 07:28:15:01 BRONZE
353 CLAVEL DIDIER YERRES CYCLISTE CLUB E 07:30:51:00 BRONZE
354 BENOIT CHRISTIAN VC ESPALION CT G 07:50:10:05 BRONZE
355 STOLK JAAP AAGAC H 07:53:33:09 BRONZE
356 DRIJVER DEN PETER AAGAC G 07:53:36:02 BRONZE

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!