Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Marmotte d’Olt 2007 : Résultats du 112 km

ClassNom PrénomClubCat..Temps...Méd
1 PIART MICKAEL VELO ONET C 03:16:17:00 OR
2 GENIEZ ALEXANDRE VELO ONET C 03:16:18:00 OR
3 DEBAR LAURENT TGVR C 03:20:37:02 OR
4 POURTIER JEAN MARC MONTAGNAC AC D 03:20:41:08 OR
5 RANDON PHILIPPE MONTAGNAC AC E 03:20:45:01 OR
6 CASTANIER PATRICK CALVISSON EGOBIKE F 03:20:49:07 OR
7 BARTHEZEME ERIC VELO CLUB BLAYAIS D 03:21:24:02 OR
8 VIGNE FABRICE VELO CLUB BLAYAIS D 03:21:34:03 OR
9 DUFRASNE GERARD VELO CLUB ARLESIEN H 03:23:10:00 OR
10 BERTO STEPHAN LUNEL EGOBIKE D 03:26:13:09 OR
11 GAUTHE ALAIN VC GERZATOIS G 03:26:28:06 OR
12 AUGUY JEREMY DUATHLON VILLEFRANCHOIS C 03:26:33:06 OR
13 SOUTIRAN DAMIEN VELO SPORT ST NAUPHARY I 03:26:37:04 OR
14 FERAL HERVE TOULOUSE EMPALOT VC C 03:26:54:02 OR
15 CARCANAGUE PASCAL CYCLO CLUB FIRMI D 03:26:57:01 OR
16 AUBRY CEDRIC AVENIR CYCLISTE SALTUSIEN C 03:29:14:06 OR
17 SABATIER DAVID UC SAINT CHELY D 03:29:18:05 OR
18 GARRIC JEREMIE VELO ONET C 03:29:21:08 OR
19 CORREAS STEPHANE LA FLECHE DU MIDI C 03:29:49:07 OR
20 CORREAS LIBERTO MONTAGNAC AC H 03:29:52:05 OR
21 MARCOS OLIVIER CYCLO CLUB FIRMI E 03:29:59:01 OR
22 BIBET LAURENT STJUERY OLYMPIQUE D 03:30:01:03 OR
23 ALLE JEAN MARIE C 03:32:09:03 OR
24 AUBRY GERARD AVENIR CYCLISTE SALTUSIEN H 03:32:48:06 OR
25 DELTOUR PHILIPPE VC MILLAU D 03:32:48:07 OR
26 BERINGER THIERRY VELO SPORT BRIVADOIS C 03:32:49:03 OR
27 JAROUSSE HERVE LACROIX BARREY D 03:32:50:08 OR
28 GUIRAUD JEAN LUC ROUE LIBRE GIGNACOISE D 03:32:52:01 OR
29 ESTIVALS JULIEN VELO ONET C 03:32:52:01 OR
30 RENAILLE JEAN PAUL FJEP VARILHES H 03:33:02:02 OR
31 CHABOD HENRI LA FLECHE DU MIDI E 03:34:21:03 OR
32 JEANJEAN GILLES AC CORCONNE E 03:34:29:01 OR
33 VERDONCKT BENJAMIN APC RODEZ C 03:34:48:02 OR
34 LAYRAC PATRICE ECVD D 03:34:48:08 OR
35 TREMOLET DAVID CSO MILLAU C 03:34:49:05 OR
36 VENUTO GERARD VC SERVIES TARN G 03:34:49:09 OR
37 GAYRAUD CEDRIC VELO ONET C 03:34:51:03 OR
38 RENAUD AYRIGNAC LE VELO D OLT D 03:34:52:04 OR
39 BREGOU EMMANUEL D 03:34:53:07 OR
40 BILLARD JEAN LOUIS AC CORCONNE F 03:35:45:04 OR
41 FALIP YANNICK LE VELO D OLT D 03:35:49:08 OR
42 CAUSSEL LILIAN VC VALREAS D 03:35:51:02 OR
43 POTIER DANIEL LUNEL EGOBIKE F 03:35:51:07 OR
44 RIGAL LAURENT ECVD D 03:35:51:09 OR
45 LEDUC VINCENT APC RODEZ D 03:35:52:01 OR
46 NESPOULOUS NICCOLAS C 03:35:53:03 OR
47 TOURNIER MICHEL ALBI VELO SPORT D 03:35:53:08 OR
48 VEYRAC GERARD UC SAINT CHELY H 03:35:54:04 OR
49 GANIL YVES CSO MILLAU D 03:37:05:07 OR
50 CAVAILLE FLORIAN STJUERY OLYMPIQUE C 03:37:08:02 OR
51 ROUBEYRIE JULIEN VC SANSAC ARPAJON C 03:37:10:09 OR
52 GONZALES CLAUDE LA FLECHE DU MIDI G 03:38:47:08 OR
53 SEGUIN GERARD LES CYCLOS DU MALPAS H 03:38:51:01 OR
54 DIONNET SEBASTIEN D 03:38:51:05 OR
55 GODELLE FRANCK MONTAGNAC AC D 03:38:57:04 OR
56 GOUDENT PASCAL LA FLECHE DU MIDI F 03:38:59:03 OR
57 JUFFERY LUDOVIC C 03:39:03:03 OR
58 BELIN RAOUL VELO SPORT GERZATOIS I 03:39:06:09 OR
59 GAUBERT GILLES VC COTEAUX ET CHATEAUX D 03:39:12:05 OR
60 VALAT PHILIPPE VELO SPORT ST AFFRICAIN D 03:39:15:05 OR
61 BONNEFOUS ROBERT VELO ONET F 03:41:18:02 OR
62 BLANC YVON ALBI VELO SPORT H 03:41:58:05 OR
63 DELON ERIC UNION CYCLISTE RIOMOIS F 03:41:59:01 OR
64 QUINTARD VICTOR VC ESPALION CT C 03:43:11:03 OR
65 BANON JEAN LOUIS MONTAGNAC AC E 03:43:53:04 OR
66 VIGUIER SERGE ACVA D 03:43:53:09 OR
67 BINEL SERGE C 03:43:55:03 OR
68 DANIS PASCAL UZES VELO CLUB G 03:43:56:01 OR
69 FABRE PHILIPPE CSO MILLAU D 03:43:57:08 OR
70 VEZINET NICOLAS VC LAISSAC D 03:44:02:09 OR
71 PRADEL BERNARD VELO ONET G 03:44:36:05 OR
72 ROUJON JACQUES CLUB CYCLO MILLAVOIS G 03:44:37:05 OR
73 DONNADIEU JEAN YVES ROUE LIBRE GIGNACOISE D 03:44:37:05 OR
74 BRUDY PATRICK LE VELO D OLT E 03:44:37:08 OR
75 BOURELY PATRICK LUNEL EGOBIKE E 03:44:37:09 OR
76 LACOMBE FRANCIS G 03:44:39:02 OR
77 BARRAL BRUNO VC MONT AIGOUAL G 03:44:39:04 OR
78 GOUBERT MICHEL VELO ONET G 03:44:39:06 OR
79 LOIRAT BRUNO LAVAUR VC E 03:44:39:08 OR
80 BOUDES DAMIEN VELO ONET C 03:46:10:01 OR
81 GRAND PATRICK VELO SPORT GERZATOIS G 03:46:24:04 OR
82 VILLEMINOT NICOLAS CSO MILLAU D 03:46:24:05 OR
83 OUILLON BRUNO GROUPE CYCLO LE PUY G 03:47:25:04 OR
84 ALBESPY STEPHAN C 03:47:27:04 OR
85 NAVARRO PHILIPPE ROUE LIBRE GIGNACOISE E 03:47:27:07 OR
86 VERNET PATRICK APC RODEZ F 03:48:03:01 OR
87 PUECHAGUT MICHEL CYCLO CLUB FIRMI G 03:48:03:01 OR
88 LEMAIRE HUE FREDERIC CYCLO CLUB RIVESALTES E 03:48:03:03 OR
89 BOS PATRICK CYCLO CLUB FIRMI F 03:48:04:09 OR
90 CARRERE MICHEL LA FLECHE DU MIDI E 03:48:05:02 OR
91 MASSART NICOLAS ROUE LIBRE GIGNACOISE D 03:48:05:09 OR
92 CHAVERNAC MICHEL SPRINTER CLUB BAHO I 03:48:18:01 OR
93 DELBOS XAVIER GUIDON DECAZEVILLOIS D 03:48:19:04 OR
94 GAINLARDON CLAUDE LES CYCLOS DU MALPAS D 03:48:20:09 OR
95 PLANTON ANDRE VELO CLUB DE GAYNIERES I 03:49:47:02 OR
96 DARCHE PHILIPPE VELO SPORT GERZATOIS G 03:49:48:07 OR
97 BIGUEY DIDIER VELO SPORT GERZATOIS E 03:50:07:06 OR
98 MIRABEL MATHIEU VELO CLUB RUTHENOIS C 03:51:02:04 OR
99 BARBANCE FRANCIS VC LOT ET TRUYERES E 03:52:13:09 OR
100 MOAILLES LAURENT EC LUC PRIMAUBE E 03:52:19:01 OR
101 LAURES BRUNO GEVAUDAN VTT F 03:52:21:05 OR
102 DUSSOUCHAUD JEAN PAUL CRC LIMOGES H 03:53:17:01 OR
103 MORATAL JOSE MONTAGNAC AC F 03:53:59:03 OR
104 CHARET JEAN CHRISTOPHE E 03:54:05:01 OR
105 RACINE DAVID GENTLEMEN D ANJOU E 03:54:05:04 OR
106 YGRIE CHRISTOPHE LES CYCLOS DU MALPAS E 03:54:05:06 OR
107 REQUENA DANIEL MONTAGNAC AC H 03:54:13:02 OR
108 PIART DANIEL VELO ONET G 03:54:21:07 OR
109 LAVIGNE JEAN LE VELO D OLT I 03:54:55:00 OR
110 FULCRAND GUY VC MILLAU G 03:54:55:00 OR
111 BARDE JEAN CHARLES LA FLECHE DU MIDI I 03:54:55:00 OR
112 COPPOLA GERALD LA FLECHE DU MIDI C 03:54:55:00 OR
113 TRANCHARD PHILIPPE TRIATHLON F 03:54:56:02 OR
114 DEBAR GUY AAGAC F 03:55:22:08 OR
115 TARDIEU PATRICK GOURDON CYCLISME F 03:55:32:08 OR
116 QUINTARD JOHAN TRIATHLON C 03:55:34:09 OR
117 MORIN STEPHANE ROUE LIBRE GIGNACOISE F 03:56:02:03 OR
118 HATAT DANIEL ESSOR CYCLISTE ANDUZIEN I 03:56:50:05 OR
119 BOUSSAC LILIAN CYCLO CLUB FIRMI D 03:56:51:02 OR
120 TREGUIER JEAN PIERRE FOYER RURAL BLANZAT G 03:56:52:02 OR
121 MAURY PASCAL VELO CLUB BLAYAIS D 03:56:57:02 OR
122 FAURE SERGE VELO SPORT GERZATOIS G 03:57:18:08 OR
123 COUTAREL DENIS VELO SPORT GERZATOIS F 03:57:19:05 OR
124 BEAUDOUIN PATRICK CV MONTASTRUC D 03:57:20:08 OR
125 CABANTOUS DANIEL LA FLECHE DU MIDI H 03:57:21:01 OR
126 HOSPITAL ANDRE ECVD G 03:57:21:09 OR
127 CANTALOUBE CHRISTOPHE CSO MILLAU C 03:57:22:05 OR
128 GUIBERT PASCAL VELO CLUB RUTHENOIS D 03:57:22:09 OR
129 PHILOREAU PATRICE UCCV D 03:57:24:06 OR
130 MAS FABRICE ROUE LIBRE GIGNACOISE E 03:57:25:04 OR
131 GONTIER FRANCIS FLEP CADALEN G 03:57:26:07 OR
132 MAZAUDIER DAVID GEVAUDAN VTT D 03:57:30:05 OR
133 PERRET MONIQUE LA FLECHE DU MIDI B 03:57:52:08 OR
134 ALAIN GERAUD LA FLECHE DU MIDI G 03:57:54:09 OR
135 SOLER PHILIPPE VELO ONET D 03:58:42:02 OR
136 LAPEYRE JEAN BERNARD EC LUC PRIMAUBE I 03:58:42:03 OR
137 TEISSEDRE PASCAL UC CAPDENAC D 03:58:43:00 OR
138 MARTIN JEAN LUC CYCLOS COURNON D AUVERGNE H 03:59:11:08 OR
139 LEGOUPIL FRANCOIS CC MARVEJOLS D 03:59:17:09 OR
140 DURAUD PHILIPPE F 03:59:22:01 OR
141 ALBENQUE CHRISTIAN APC RODEZ I 03:59:30:01 OR
142 PIEROT DOMINIQUE AS MATRA TOULOUSE E 03:59:30:09 OR
143 CARRATIE JEAN LOUIS APC RODEZ G 03:59:32:01 OR
144 SANNIE FRANCK E 03:59:32:04 OR
145 PRATOUSSY LAURENT UC CHAUDES AIGUES D 03:59:59:03 OR
146 LAVAUR URBAIN RESIDENTS CALCOMIER E 04:00:23:09 OR
147 GARRIC MICHEL G 04:00:29:08 OR
148 REMERAND EMMANUEL VC INGRANDES D 04:00:31:05 OR
149 LACOUR LAURENT LA FLECHE DU MIDI D 04:00:31:09 OR
150 JARDIN LUDOVIC VC LAISSAC D 04:00:34:06 OR
151 ENJELVIN LOUIS VELO CLUB MENDE I 04:00:39:01 OR
152 AUBERT AUBERT CC ANDUZE D 04:00:53:07 OR
153 LA MAGUEN JOEL VELO SPORT GERZATOIS D 04:00:55:04 OR
154 TABOURET JEAN PIERRE CYCLO CLUB COUZEIXOIS H 04:01:05:01 OR
155 MORI JEAN CHRISTOPHE D 04:02:30:06 OR
156 GIMENEZ FRANCK VELO CLUB BEZIERS D 04:02:35:03 OR
157 DUEYMES THIERRY LA GELACOISE D 04:02:42:05 OR
158 VEDOVATI SERGE AVENIR CYCLISTE ROGNONAIS F 04:03:07:03 OR
159 VERNET LAURENT APC RODEZ E 04:03:23:01 OR
160 GAVALDA ERIC CC PYRENEEN D 04:03:23:01 OR
161 DEGUERNEL MICHEL FJEP I 04:03:23:02 OR
162 CLAUSSEL LOUIS FLECHE DU MIDI H 04:03:27:04 OR
163 VAQUERO PATRICK CYCLO CLUB FIRMI D 04:03:27:05 OR
164 RAMAIN DANIEL VELO CLUB BRIVAROIS F 04:03:28:01 OR
165 PALIS MICHEL VELO CLUB FIGECOIS H 04:03:30:04 OR
166 BRUEL JEAN LOUIS CC MARVEJOLS F 04:05:32:04 OR
167 SEPULCRE LAURENT ENTENTE CYCLO OLEMPS D 04:06:10:09 OR
168 COUDERC DIDIER CYCLO CLUB FIRMI F 04:06:21:05 OR
169 FRAYSSE WILLIAM VELO ONET D 04:06:21:07 OR
170 CAYLA PAUL AAGAC C 04:06:24:01 OR
171 GHALI FABRICE VC LEO LAGRANGE D 04:06:25:05 OR
172 PAGES ALAIN G 04:06:28:01 OR
173 MARTINEZ JEAN ROUE LIBRE GIGNACOISE D 04:08:19:06 OR
174 NEGRE NICOLAS VELO ONET C 04:08:21:00 OR
175 CARRIERE JEAN MARC EC LUC PRIMAUBE D 04:08:42:06 OR
176 RAVAILHE FRANCIS AJ MOULARES H 04:08:44:01 OR
177 POUGENG FREDERIC VELO CLUB RUTHENOIS D 04:08:52:08 OR
178 LOUBEAU CHRISTIAN ST JUERY OLYMPIQUE I 04:08:55:07 OR
179 ROBERT JEAN CLAUDE CC PYRENEEN E 04:08:57:07 OR
180 BEL PATRICK UNION CYCLISTE REQUISTA E 04:08:58:03 OR
181 PERIE JEAN LES CYCLOS DU MALPAS I 04:09:42:03 OR
182 SAVY LIONEL VELO CLUB NAUCELLOIS D 04:10:23:02 OR
183 FERRER JOSE VC SERVIES TARN E 04:11:41:07 OR
184 PORTALEZ JEAN LOUIS GAZELEC ARAMON G 04:12:03:04 OR
185 DERRO JEAN MARIE GUIDON ST GEORGION G 04:12:03:05 OR
186 CHAVANT VALERIE CPRS PIN JUSTARET VILLATE B 04:12:04:02 OR
187 VERMOREL LILIAN CLUB CYCLO MILLAVOIS D 04:12:04:03 OR
188 PASTUREL JEAN LOUIS CYCLO REALMONTAIS E 04:12:18:02 OR
189 FABRE ALAIN F 04:12:40:07 OR
190 BORIES MATHIEU EC ST PROJET C 04:13:14:06 OR
191 LOPEZ PHILIPPE LA FLECHE DU MIDI D 04:13:15:01 OR
192 BURRIEZ JEAN I 04:13:51:05 OR
193 MARCILLAC HERVE EC LUC PRIMAUBE F 04:13:52:06 OR
194 MAS JEROME D 04:14:12:06 OR
195 CLARION THIERRY SAG CESTAS E 04:14:24:02 OR
196 TAHOR MOHAMED CYCLO CLUB RIVESALTES F 04:14:24:02 OR
197 PETIT DANIEL THOU VELO I 04:15:04:01 OR
198 HERVE DNIEL DISTRICT ST BRIEUC I 04:16:35:09 OR
199 IRLES PIERRE AAGAC E 04:16:37:06 OR
200 BARRES LOUIS H 04:16:39:09 OR
201 MUNOZ FRANCIS F 04:16:55:07 OR
202 IMBERT LAURENT CYCLOS COURNON D AUVERGNE D 04:16:58:07 OR
203 LICINI BRIGITTE VC LES TROIS C B 04:17:07:07 OR
204 VIARGUES STEPHAN D 04:19:07:02 OR
205 DELTOUR FRANCOIS CSO MILLAU E 04:19:21:09 OR
206 ARGUEL BERNARD VELO CLUB EN VELAY I 04:19:26:04 OR
207 GELY PIERRE CSO MILLAU G 04:19:30:08 OR
208 DALPAYRAT ALOYS C 04:19:41:07 OR
209 NOUZIES GERARD VC SERVIES TARN G 04:22:38:00 OR
210 CADILLAC FRANCIS VELO CLUB NAUCELLOIS F 04:23:08:07 OR
211 AT JEROME VELO CLUB NAUCELLOIS D 04:23:11:09 OR
212 DINTILLAC CHRISTIAN AS CE BOSCH G 04:23:15:09 OR
213 MALAVAL FREDERIC AAGAC C 04:23:22:01 OR
214 CALMETTES GILBERT D 04:23:22:08 OR
215 DUVAL JEAN MARC PEZENAS VCLL F 04:23:52:09 OR
216 TURC JEAN PIERRE LA FLECHE DU MIDI G 04:24:01:06 OR
217 CLERGUE PATRICK VELO CLUB BLAYAIS G 04:25:07:08 OR
218 NOIRJEAN BERNARD F 04:25:07:09 OR
219 SUDRE DIDIER AJ MOULARES D 04:25:08:04 OR
220 GINESTET THIERRY VELO CLUB BLAYAIS D 04:25:09:00 OR
221 JUERY WALTER D 04:25:09:06 OR
222 AYMARD JACQUES VELO CLUB MELGORIEN I 04:26:12:07 OR
223 VERDEIL BRUNO E 04:27:30:08 OR
224 POURCHER JEAN LUC LES CYCLOS DU MALPAS D 04:27:33:00 OR
225 CHAYROUSE VINCENT GUIDON DECAZEVILLOIS D 04:27:40:08 OR
226 TECIES FREDERIC E 04:27:43:09 OR
227 GALLIEN MARIE BLANZAT CLUB B 04:28:47:08 OR
228 DASSAUD FREDERIC ASBF CHAMALIERES F 04:28:52:08 OR
229 DARDE DOMINIQUE LES CYCLOS DU MALPAS E 04:29:20:02 OR
230 VAISSIERE RENE CLUB LOISIRS DRUELLE I 04:29:44:08 OR
231 EPPINGER CHRISTOPHE CPRS PIN JUSTARET VILLATE F 04:29:45:07 OR
232 FACHE PASCAL F 04:30:15:00 OR
233 VAN DER GAAG MARTEN RTC G 04:31:44:06 OR
234 ARNAL MICHEL VC MONT AIGOUAL F 04:31:49:01 OR
235 DUPUY GREGORY VELO ONET C 04:31:57:00 OR
236 DAURIAC BERNARD GOURDON CYCLISME F 04:32:37:09 OR
237 BALANDRAUD PIERRE CO CARNON I 04:32:50:01 OR
238 COSTES BERNARD VELO CLUB NAUCELLOIS I 04:32:50:06 OR
239 DUMON PATRICIA CO CARNON B 04:32:50:06 OR
240 THUNE OLIVIER E 04:32:51:08 OR
241 ALIBERT BRUNO RAC MIREVAL F 04:33:53:01 OR
242 NADAL MICHEL ROUE LIBRE GIGNACOISE G 04:34:03:01 OR
243 LANDIER ANDRE VC CLERMONT L HERAULT I 04:34:05:05 OR
244 DIDES JEAN JACQUES PEZENAS VCLL D 04:34:08:05 OR
245 ALIBERT ADRIEN C 04:34:12:05 OR
246 MASTBERGEN DICK R TUINDORP STOEMPERS G 04:35:01:03 OR
247 ROQUETTE CHRISTIAN ASCEF F 04:35:15:01 OR
248 PASCAL CLAUDE CCA AIX EN PROVENCE H 04:35:52:02 OR
249 RODIER GILLES D 04:35:52:09 OR
250 DELBOS JEAN MICHEL AAGAC F 04:36:05:07 OR
251 BEAUDOUIN ANDRE I 04:36:44:07 OR
252 SOEUR ANDRE LES CYCLOS DU MALPAS H 04:37:25:01 OR
253 COUTAREL ALAIN VELO SPORT GERZATOIS G 04:38:36:01 OR
254 FULMEL MARYSE GUIDON DECAZEVILLOIS B 04:39:50:03 OR
255 FUMEL CLAUDE GUIDON DECAZEVILLOIS G 04:39:50:03 OR
256 MEISSONNIER PATRICK VELO CLUB NAUCELLOIS F 04:39:51:04 OR
257 PERRIRAZ GERARD UNION CYCLISTE ROUERGATE G 04:39:52:01 OR
258 MOLINIE BERNARD VELO CLUB NAUCELLOIS H 04:40:34:07 OR
259 MARQUES PAUL TEAM MARQUES C 04:41:06:07 OR
260 SIGAUD MARCEL MONTREJEAU CYCLO CLUB I 04:41:09:08 OR
261 MAYER DANIEL SANARY CYCLO SPORT G 04:41:52:03 OR
262 REYNAUD BERNARD VELO SPORT GERZATOIS H 04:41:55:05 OR
263 GUIRALDENQ JOEL CYCLO CLUB CEBAZAC E 04:43:13:07 OR
264 DELMAS BERNARD CYCLO CLUB SEBAZACOIS G 04:43:14:08 OR
265 GRASSET THIERRY VELO CLUB MENDE F 04:43:21:02 OR
266 MARTIN DANIELLE CYCLOS COURNON D AUVERGNE B 04:43:58:06 OR
267 DURAND GUY EC LUC PRIMAUBE F 04:44:02:03 OR
268 ORANGE JEAN PAUL E 04:44:02:03 OR
269 CASTANIE GUY G 04:45:09:03 OR
270 ANGUENOT MICHEL VELO CLUB VEDASIEN H 04:46:02:02 OR
271 MONTBROUSSOUS DIDIER CYCLO CLUB FIRMI F 04:46:37:06 OR
272 BATUT GUY F 04:47:10:03 OR
273 BATUT JEAN F 04:48:08:03 OR
274 HOET CHANTAL CYCLO CLUB RIVESALTES A 04:49:30:03 OR
275 ANTOINE ERIC VC LAISSAC E 04:49:31:08 OR
276 BARRAU BERNARD US CARMAUX H 04:49:57:08 OR
277 BIBET SALVADOR UC CARMAUX I 04:49:58:03 OR
278 FIRMIN JEAN MARC UNION CYCLISTE REQUISTA F 04:49:59:03 OR
279 MOLINIER CHRISTIAN EC MONTESQUIEU E 04:50:25:05 OR
280 LAPEYRE ELISABETH EC LUC PRIMAUBE B 04:50:29:02 OR
281 PLANTIN ROGER ETOILE CYCLISTE DUQUESNE H 04:51:05:01 OR
282 PUECH ALAIN UNION CYCLISTE REQUISTA D 04:51:21:02 OR
283 DESOUSA DANIEL VELO SPORT GERZATOIS F 04:51:31:04 OR
284 MOUTON OLIVIER F 04:51:32:01 OR
285 BON FRANCIS BRAQUET SAINTONGEAIS I 04:51:57:01 OR
286 PARRA REMY VC SANSAC ARPAJON C 04:52:16:01 OR
287 LANTUECH ROBERT CYCLO CLUB FIRMI H 04:52:20:09 OR
288 PLANTIER GERARD VELO CLUB ALESIEN F 04:52:21:03 OR
289 BONNAL LUC TGVR F 04:52:26:07 OR
290 DURAND ROLAND RESIDENTS CALCOMIER H 04:53:10:02 OR
291 ASTRUC BERNARD E 04:55:07:01 OR
292 QUINTARD JEAN LUC VC ESPALION CT G 04:55:07:05 OR
293 NOYER CHRISTOPHE ASCII E 04:55:34:05 OR
294 BOSC CHRISTIAN RESIDENTS CALCOMIER G 04:56:23:01 OR
295 ROUMAGNAC OLIVIER UNION CYCLISTE REQUISTA D 04:56:26:06 OR
296 CASTAN MICHEL LES CYCLOS DU MALPAS F 04:56:36:01 OR
297 LOMBARD PIERRE H 04:56:51:02 OR
298 MIET PATRICE CYCLO CLUB COUZEIXOIS H 04:57:00:01 OR
299 SALACRUCH FRANCIS RESIDENTS CALCOMIER G 04:57:12:05 OR
300 COSTES ALAIN RESIDENTS CALCOMIER G 04:57:12:06 OR
301 CATHALA FRANCOISE TRIATHLON B 04:59:01:04 OR
302 SABLON MEDHI EC LUC PRIMAUBE D 04:59:03:03 OR
303 SOLIGNAC JEAN FRANCOIS LES CYCLOS DU MALPAS I 04:59:39:07 OR
304 SEGURET MARC AC CORCONNE F 04:59:41:09 OR
305 NAYROLLES DOMINIQUE G 04:59:49:08 OR
306 SEGURET FRANCK F 04:59:50:08 OR
307 ROQUES CHRISTIAN CYCLO CLUB FIRMI H 05:00:06:08 OR
308 TARNAUD JEAN PIERRE CYCLO CLUB COUZEIXOIS H 05:00:10:08 OR
309 GAVALDA JEAN FRANCOIS LE VELO D OLT F 05:01:42:03 OR
310 FABRE STEPHANE AC CORCONNE F 05:03:28:00 OR
311 FABRE JACQUES G 05:04:07:02 OR
312 ALBINET BERNARD G 05:04:08:02 OR
313 LAMBRECHT MATHIEU C 05:06:11:05 OR
314 MERLE OLIVIER ROC ROCHECHOUART D 05:08:46:07 OR
315 VIAROUGE XAVIER D 05:08:50:09 OR
316 PUECH DAVID UC CAMPUAC VILLECONTAL C 05:08:51:05 OR
317 BETOUIGT DAMIEN D 05:08:52:02 OR
318 CANNAC BERNARD D 05:09:13:05 OR
319 RAGONNET JEAN MARC H 05:09:57:09 OR
320 MATHIEU MICHEL AAGAC G 05:09:58:04 OR
321 GOMEZ FRANCIS US CARMAUX G 05:11:18:06 OR
322 BIELANSKY EMILE ENTENTE CYCLO OLEMPS I 05:12:30:02 OR
323 BOUSQUET CHRISTINE US CARMAUX B 05:13:40:02 OR
324 BIBAL GERARD CLUB LOISIRS DRUELLE G 05:13:49:07 OR
325 RAVEL DIDIER F 05:14:14:09 OR
326 DEPIS BERNARD L ETOILE SAINT ASTIER H 05:14:40:05 OR
327 SANCHEZ FRANCOIS I 05:14:49:07 OR
328 PELAT MARCEL CC PYRENEEN I 05:17:05:07 OR
329 PEYREFICHE SYLVAIN D 05:18:36:01 OR
330 SALANSON MICHEL AAGAC I 05:20:38:07 OR
331 SALANSON JEROME D 05:20:46:04 OR
332 GROIZELEAU JEAN RENE AAGAC I 05:21:27:05 OR
333 GEORGES RENE VELO CLUB NAUCELLOIS I 05:23:55:00 OR
334 PRABONNEAU DOMINIQUE TEYRAN BIKE I 05:25:22:09 OR
335 CHRIST MARIE CLAUDE USN TRI MONTPELLIER E 05:27:12:09 OR
336 BOURDALE GERMAIN VELO CLUB NAUCELLOIS I 05:28:24:00 OR
337 BERTRAND CLAUDE CYCLO RANDONNEUR ALBIGEOI E 05:31:59:01 OR
338 BOUSSAGUET JEAN MARC E 05:33:38:00 OR
339 DELMAS ROMAIN AMICALE CYCLO ATHEGIENS C 05:38:39:05 ARGENT
340 LAROUSSE JEAN FRANCOIS CYCLO CLUB SEBAZACOIS F 05:47:09:07 OR
341 ARLABOSSE MAURICE EC LUC PRIMAUBE G 05:52:22:04 OR
342 MAZENQ MICHEL EC LUC PRIMAUBE I 05:53:25:07 OR
343 LAMAUD RAYMONDE CYCLO CLUB COUZEIXOIS H 06:09:07:01 OR
344 ROLLAND MARIE THERESE CYCLO FARIENS B 06:24:03:09 OR

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!