Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Pyrénéenne 2007 : Résultats du 174 km

ClassNomPrénomClubCatC.c..Temps....
1 PILLON SEBASTIEN ALBI VELO SPORT N 1 5:39:35
2 SZKOLNIK Michael Albi Vélo Sport N 2 5:39:36
3 TORRES FRANCOIS GPCC E 1 5:41:23
4 TEATTINI Bruno C 1 5:41:24
5 DUMONT Mathieu UC Orthez D 1 5:41:24
6 GOUDIN Jean Marc CM Floirac D 2 5:43:18
7 PERILLAUD David D 3 5:43:18
8 CAZAUX Baptiste UC Lavedan C 2 5:43:19
9 BAZZO PIERRE F 1 5:43:21
10 BONTEMPS Christian Pins Justaret D 4 5:45:18
11 IRILARAY ASIN JUAN JESUS DECOPIERRE C 3 5:50:01
12 SERIS Philippe E 2 5:50:05
13 BAILE Jean Paul E 3 5:52:13
14 FANDINO Javier Zorrotea SC D 5 5:55:04
15 MASSOUBRE Jean Christophe UC Lourdes C 4 5:55:06
16 LACOME Francois VC Mauvezin E 4 5:55:17
17 CIBAT Emmanuel ACBB D 6 5:55:18
18 ALVARO RICO GIL UC TREMP C 5 5:55:19
19 POHU Olivier A S Aviation Civile D 7 5:57:37
20 HIDALGO Jean philippe Sprint Club Baho E 5 5:57:37
21 BOYRIE Jean Pierre U V Lourdes D 8 5:57:38
22 GLEIZES Thierry Entente Cycliste St Projet E 6 5:57:38
23 BERIOU Jean Marc E 7 5:59:21
24 MARTINEZ FRANCK E 8 6:00:36
25 DARRACQ Didier D 9 6:01:22
26 SOLANS Jean Pierre F 2 6:03:50
27 WESSELS Frans E 9 6:05:35
28 THER Sébastien D 10 6:06:08
29 DELGADO JUAN RAMON CC CAMILLE D 11 6:06:19
30 MANSE Daniel ACBB D 12 6:06:19
31 GIRALDI Théo E 10 6:06:21
32 SAYSSET KARINE VELO CITE MILLAU A 1 6:06:21
33 NOVO SEIJAS Jesus Javier E 11 6:06:25
34 MONJALES Frédéric CC Marmande 47 E 12 6:06:25
35 VAISSIE Guillaume CC Montréjeau D 13 6:10:54
36 AVEZOU Bruno U C Prigontins E 13 6:10:54
37 GANZA LUDOVIC Velo Sport Montalbanais C 6 6:12:24
38 CEOLOTTO Laurent CC Castelmaurou D 14 6:13:40
39 DELPECH Sébastien ASPTT Bergerac D 15 6:13:41
40 CLEMENT Philippe Cologne Cycliste E 14 6:14:31
41 BONNET Jean Luc Balma Olympique Cyclisme D 16 6:14:31
42 ITIER Laurent Etoile Cycliste Montesquieu D 17 6:14:36
43 HALL Steven UV Lourdes D 18 6:16:46
44 MONTEGUI YANNICK C 7 6:16:52
45 SOUBABERE Eric D 19 6:16:53
46 SOULEROT PHILIPPE CYCLO CLUB MADIRANAIS F 3 6:19:14
47 ISABAL Philippe SC Baho E 15 6:19:16
48 COLIN SERGE VELOCLUB PROUBEARN E 16 6:19:26
49 DUCOMBS Michel ACBB F 4 6:19:27
50 RENOU Nicolas VC Pierrelatte C 8 6:19:29
51 MESTADIER Pascal AC Menesplet E 17 6:20:34
52 HERNANDEZ JOSE ANTONIO E 18 6:20:34
53 BELTRAN Thierry E 19 6:20:37
54 AIMAR Patrick VC Sérignac E 20 6:20:59
55 AZAIS Philippe Team cathare cyclo sport D 20 6:22:11
56 RODRIGUEZ LLADO Quim Casa nostra mon de pra C 9 6:23:40
57 BETTES SEBASTIEN D 21 6:23:42
58 DOMECQ Benoit La Teste VC E 21 6:24:21
59 LAFENETRE PATRICK UCAB E 22 6:25:23
60 THIRY Frédéric D 22 6:25:27
61 LAGARDE Bruno Audax Narbonnais D 23 6:26:19
62 GAUDINAUD Christophe Omnisports CH Rochefort E 23 6:26:19
63 MANCA Jean Pierre AS Agos Vidalos E 24 6:26:21
64 FONTEYRAUD Franck D 24 6:26:46
65 ARRAS GEORGES EDELWEISS TARBES G 1 6:26:46
66 PEBAY Sylvain ACBB F 5 6:26:48
67 BONNAFOUS Thierry Marcastet VTT E 25 6:26:50
68 BALSE Christian CC Haut Agenais E 26 6:26:51
69 BOUSQUET Jérôme D 25 6:26:51
70 DIDIER JEREMY ACBB D 26 6:27:47
71 TRICHAUD PASCAL CYCLO CLUB D’AZUN F 6 6:27:47
72 CABE THIERRY E 27 6:27:49
73 BAILLY Yves F 7 6:27:49
74 TOURNADRE Gérard F 8 6:27:51
75 BOISSONNET Jean Marie G 2 6:29:05
76 ARBES Emile F 9 6:29:45
77 AUGE Nicolas UC Lavedan C 10 6:29:45
78 CAPERA Michel AC Agos Vidalos E 28 6:29:45
79 GROSJEAN Jérôme D 27 6:29:46
80 SAINT UPERY Eric JA Bordères E 29 6:30:39
81 DUMAS Morgan Houteville C 11 6:30:48
82 BEAUSSART Pascal D 28 6:31:58
83 LAUDA Philippe RC Thèze D 29 6:32:01
84 VALLAT Bernard Amicale cycliste Oradour sur Glane D 30 6:32:01
85 CIBAT Serge ACBB E 30 6:32:02
86 MANDICA Annunziato CC Saugnacais E 31 6:32:21
87 LALANNE Jean Bernard F 10 6:33:14
88 CLIGNET Marion Cyclo Lardenne B 1 6:33:20
89 MONJALET LAURENT ETOILE CYCLISTE BAZEILLAISE D 31 6:33:20
90 CAYRE Jean Vincent C 12 6:35:05
91 AUGUSTE David D 32 6:35:06
92 GAUBERT Philippe ACBB D 33 6:35:07
93 BORIE Christophe CC du Chalabrais E 32 6:36:18
94 BORDES Denis VTT Mazamet Montagne Noire F 11 6:36:55
95 ALMERAS JEAN MARC ASER E 33 6:36:58
96 MAGENDIE Alain E 34 6:37:04
97 JOLIBET Jean Jacques AS Muret Cycliste E 35 6:37:07
98 PUGNET Alain TOAC G 3 6:37:07
99 BARREDA BORT Santiago D 34 6:39:39
100 VIGNAU Serge Fun Bike Louvie Juzon E 36 6:40:08
101 CARSAC MICHEL CYCLO CLUB LOURDAIS F 12 6:40:08
102 LESCOURRET Christian FFCO F 13 6:40:20
103 SNOWDEN MARK INDIVIDUAL F 14 6:40:22
104 DUMONT Laurent AUC Libourne E 37 6:40:22
105 CERTAIN Jean Pierre U C Prigontins F 15 6:40:23
106 GUILLEMIN Joel VC de St Martin D 35 6:40:26
107 RAULT Patrick C VTT du Chalabrais E 38 6:41:45
108 KARTES Nicolas TOAC D 36 6:41:45
109 FILHOL Gilles E 39 6:41:46
110 TACHON Gilles CC Villeneuve de Marsan E 40 6:41:47
111 BLANCHARD Patrick Team cathare cyclo sport E 41 6:43:05
112 PLACAIS Yves US Puyolaise E 42 6:43:09
113 BARTHOU François CSA Ruelle E 43 6:43:41
114 PAINTON Jason D 37 6:43:48
115 LESCOURRET Benjamin FCO C 13 6:43:50
116 SENSIQUE Jacques VCC La Rochelle F 16 6:43:50
117 CIBAT Jean ACBB G 4 6:45:36
118 REDING Emile E C St Projet G 5 6:45:37
119 DE ZOTTI Didier A C Montech E 44 6:46:29
120 LASSALLE David AC Apameen E 45 6:46:46
121 DELPECH Henri AC Apameen E 46 6:46:47
122 SCARTON Jean Pierre EU Bretenoux Biars D 38 6:46:53
123 METGE Jérôme D 39 6:46:53
124 BERGES Frédéric Lourdes triathlon D 40 6:46:57
125 BLANC DAMIEN STADE MONTOIS C 14 6:46:59
126 FRANCES Guy Audax Narbonnais G 6 6:47:49
127 DE BILBAO Jean Claude E 47 6:48:36
128 VIALLE Jean Michel E 48 6:49:13
129 ALLUE Philippe UC Lavedan E 49 6:49:14
130 BEDEN Jacques F 17 6:49:15
131 BAXELLERIE Christian CC Baho F 18 6:51:03
132 CIBAT Alain ACBB D 41 6:52:35
133 MATIMORT David CPRS Pins Justuret E 50 6:52:37
134 MONTADER Bernard CSO Millau F 19 6:52:39
135 ARBERET Paul E 51 6:52:39
136 ASHGARRAGA OLAIZOLA LANDER D 42 6:52:39
137 GOUZE Fabrice Balma Olympique Cyclisme D 43 6:53:02
138 MENAUD André CACBO Carbon Blanc G 7 6:53:05
139 STEIGER Eric TOAC E 52 6:53:06
140 RECAPET Christian ASSB G 8 6:53:06
141 ANASTASE Fabrice CC Marmandais 47 D 44 6:53:09
142 BRODU Mathieu Etoile Cycliste Blanzac C 15 6:53:10
143 JEFFERIES JOSEPH VCLL PEZENAS D 45 6:54:09
144 HERAUDET Jacky ST Laurent du Médoc F 20 6:54:41
145 COLOMER CESAR D 46 6:54:45
146 RAMOND Jean Marie AU C Libournais D 47 6:54:48
147 DOURTHE Michel E 53 6:55:07
148 DEMONCHAUX Francois Xavier V S Montalbanais F 21 6:55:08
149 BEDEL Gérald CC Portésien F 22 6:55:09
150 DA SILVA Manuel CC Portésien D 48 6:55:09
151 SALES Christian Ariégeoise cyclo club F 23 6:56:02
152 CARMOUZE Stéphane ACBB E 54 6:58:03
153 SOUCHET Bruno VCC La Rochelle E 55 6:58:03
154 LACLAVERE Jérôme VC Mauvezin E 56 6:58:06
155 MORALES Lorenzo FC Oloron E 57 6:58:09
156 LASSERRE Daniel F 24 6:58:13
157 VARIN Wilfrid Leopards F 25 6:58:15
158 CIBAT Guy ACBB F 26 6:58:50
159 LASSUS PIGAT Laurent D 49 6:58:51
160 COPIN Yves RC Thèze E 58 7:00:51
161 DUCOS Bruno La réole vc E 59 7:00:53
162 BRINGOLF Pierre E 60 7:02:12
163 COSTES Didier E 61 7:02:14
164 JELYNSENY ALAIN VELO CLUB LELAYAIS F 27 7:02:14
165 BUREAU GILLES E 62 7:02:15
166 GAUTIER Christophe Omnisports CH Rochefort E 63 7:02:15
167 TEYSSIER Laurent A C Lauzannais E 64 7:02:21
168 BREUIL EMMANUEL AUCH TRIATHLON E 65 7:02:22
169 PEYROUS Jean Pierre VC Pau Béarn Les Isards D 50 7:02:23
170 AUDHUY FRANCOIS CYCLOCLUB ATURIN E 66 7:02:24
171 MENVIELLE Michel F 28 7:03:13
172 SOULE Philippe CC le Boulou D 51 7:03:16
173 BONNET Renaud D 52 7:03:16
174 DAVID William D 53 7:03:18
175 MARKAIDE ARMENDA ESKORIATZA KE F 29 7:03:53
176 BARRA Michel CPRS Pins Justuret F 30 7:03:54
177 LOUBET PATRICK VCLL PEZENAS E 67 7:03:54
178 OLALPE ZUBIA MIKEL ESKORIATZA KE E 68 7:03:54
179 HERNANDEZ Jésus E 69 7:03:55
180 BOUSSIOUX JEAN-CHRISTIAN AUCH CYCLISTE E 70 7:03:56
181 TOLON Anthony D 54 7:06:12
182 PEHAU René A S C Turboméca F 31 7:06:21
183 PENOT Christian C S Miramontais E 71 7:06:23
184 FABRE Roland GS Coursan Narbonne F 32 7:06:24
185 LAZONDE Stéphane Fun Bike Louvie Juzon E 72 7:08:23
186 ROLLIN Jean Louis U C Prigontins F 33 7:08:24
187 FAUBLADIER Frédéric D 55 7:08:25
188 BARRAUD Michel CC Puymoyen E 73 7:08:27
189 LAYERLE Christian CC Triais E 74 7:08:28
190 FORT DANIEL G 9 7:10:37
191 VERSEUX Olivier Les cyclos de Tournefeuille D 56 7:11:13
192 REGNARD Christophe VC Pau Béarn Les Isards D 57 7:11:14
193 CALVET Yvan F 34 7:11:22
194 GALY Alain CC Pays d’Olmes E 75 7:11:45
195 BAUMANN HANNES D 58 7:11:46
196 DUGORNAY Patrice Les Anonymes du Campus E 76 7:11:50
197 LAURENT Jean François lézard vert VTT F 35 7:13:01
198 CHIAPPA Olivier Balma Olympique Cyclisme D 59 7:13:02
199 CAZANAVE Claude Draisienne Minervoise E 77 7:13:03
200 LE BRAS Jean Marie Omnisports CH Rochefort F 36 7:13:04
201 SELLIER Laurent E 78 7:13:26
202 BORDE Alain Joseph VC Pontacquais F 37 7:14:16
203 GREMEAUX Eric UC Lannemezan D 60 7:14:17
204 CAYROU Sylvain Guidon Malausain D 61 7:14:17
205 VICINELLI Patrice E 79 7:14:19
206 JUCHTZER Hervé JS Odos F 38 7:14:20
207 NOUGUE Patrick ASC Lamarque Pontacq F 39 7:14:22
208 PEDOUSSAUT Alexandre ATSCAF F 40 7:14:27
209 MARCHAL Laurent ASPTT Bergerac D 62 7:15:39
210 TAILLEFER Gérald CC Pibracais F 41 7:16:30
211 REY Patrick E 80 7:16:31
212 PAUL Jean Jacques E 81 7:16:33
213 BONNEMAISON Daniel VC Mondovillois E 82 7:16:33
214 MICHENAUD Daniel UC Nantes G 10 7:17:15
215 PALVADEAU Olivier Andernos Triathlon D 63 7:17:18
216 LE CALLOCH Stefane ASPTT Rennes D 64 7:17:19
217 FOURNIER François Entente Cycliste Château d’Olonne F 42 7:17:21
218 VERDAGUER Sébastien Le Boulou D 65 7:19:53
219 SOLIVERES Philippe Le Boulou D 66 7:19:54
220 BARDET Robert CS Gazelec Girondin G 11 7:19:55
221 BEAUCHAUD Patrick E S Blanzac E 83 7:19:55
222 LAUR Eric E 84 7:19:55
223 TRICARD Jean Pierre F 43 7:20:00
224 DURVELLE Sylvain CA Begles E 85 7:21:39
225 ODORICO Michel Cyclo VTT Fleurance UFOLEP E 86 7:23:39
226 CAPBER Gérard ACBB F 44 7:23:39
227 RISBOURG Jean François G 12 7:23:39
228 WELSBY Paul Zodiac CRC E 87 7:23:40
229 BAGOT Eric CCCARS D 67 7:23:40
230 NOIROT MATHIEU VCRE C 16 7:25:15
231 PLANTON Fabien Les Carbons Blancs D 68 7:25:20
232 MANSAS Jean Luc Balma Olympique Cyclisme E 88 7:25:22
233 LAFOSSE Pierre Roue Libre Pontaise E 89 7:25:23
234 LESCARRET STEPHANE ASTM D 69 7:25:28
235 SOUCHON Bernard VC Mondonville E 90 7:27:27
236 BONNET Olivier D 70 7:27:27
237 AUDOIN Patrice Tembac Comminges Cyclo E 91 7:27:28
238 BARBERE Jean Luc E 92 7:27:57
239 ENRICO MACAGGI E 93 7:28:33
240 CRESPY Denis F 45 7:28:33
241 DEPRES Gérard Randonneurs Cyclo Theze F 46 7:29:19
242 ROHRBACHER André VC Lannemezan E 94 7:30:08
243 SFILIGOI Albert Guidon Biassais G 13 7:30:10
244 JEANJEAN DIDIER LAVAURE VELOCLUB F 47 7:30:11
245 MOUSTROU Yannick E 95 7:30:12
246 DASTUGUE Jean Pierre CC Triais E 96 7:30:15
247 CAMPODARBE Patrick E 97 7:31:30
248 CROUZAT Laurent Monein CC VTT C 17 7:32:25
249 CHATELAS Michel F 48 7:32:25
250 MIDAN André Etoile Cycliste Foyenne E 98 7:32:30
251 ESTEBE Jacques E 99 7:32:31
252 KOPPER Florian D 71 7:32:33
253 GOMEZ BASTERRA Mikel D 72 7:32:35
254 WILLIAMS Tony Equipe flamme rouge E 100 7:34:01
255 GUIBERT Jean Luc CSA Ruelle F 49 7:35:14
256 NATUREL Claude Muret cyclisme F 50 7:35:18
257 LABAT Didier E 101 7:35:21
258 MORA Jean Marc F 51 7:37:30
259 PINILLOS Fco JAVIER BTT SALTANONTES F 52 7:37:32
260 MANIERE Jean Claude ASPPT Bergerac E 102 7:37:33
261 BARADA CLAUDE G 14 7:37:53
262 HERBERT Jean luc CC Pyrénéen E 103 7:37:58
263 PASQUET Serge Guidon Biassais F 53 7:37:59
264 VICENTE Samuel VC Lavaur D 73 7:37:59
265 QUESADA Pierre CC Fonsorbes D 74 7:37:59
266 NICOLAS Jean Pierre U C Prigontins E 104 7:39:30
267 LABARBE YVES BACC NOGHRO G 15 7:40:32
268 FERRE Louis VC Luchon E 105 7:40:33
269 DURVELLE Arnaud CC Facture Biganos E 106 7:41:17
270 MELLISH Duncan D 75 7:41:26
271 SAGE Stéphane D 76 7:42:28
272 GIBAUD Loïc CC Saugnacais D 77 7:42:30
273 CATHALA BOTELLA Isabelle A 2 7:42:34
274 PELAY LARDIES Laurence Bagnères Triathon A 3 7:42:40
275 PELAY LARDIES Christophe Bagnères Triathon D 78 7:42:40
276 JEZEQUEL Patrick Guidom Lhermois E 107 7:42:41
277 CAZAUX Christophe ACBB D 79 7:42:42
278 BARRES Christian C C Audengeois F 54 7:42:42
279 JIMENEZ Manuel C Neutre LR E 108 7:42:44
280 ESTEYRIE Jean Pierre F 55 7:42:52
281 ATHANASE Jacques Edelweis G 16 7:44:56
282 LABRUNEE Gérard ACBB F 56 7:45:00
283 DESCAMPS Marc CCBF F 57 7:47:23
284 GRANLUND FREDERIK MOLNDALS CK E 109 7:48:27
285 HERRERO JURADO Francisco Donostiarra CC F 58 7:48:39
286 PEREZ AZKUE Ramon E 110 7:48:40
287 LOPEZ Andres Donostiarra CC D 80 7:48:43
288 DERUDET Yves Audax Narbonnais F 59 7:48:44
289 PORTESSENY André Messiers Sports F 60 7:48:44
290 VEGA IBANEZ Ramon Donostiarra CC E 111 7:48:45
291 SAENZ Alberto F 61 7:48:46
292 NICOLAU Alain Audax Narbonnais E 112 7:48:46
293 JOURDAS JACQUES PEZENNAS F 62 7:48:46
294 THEUX BERUCQ Jean Michel RC Thèze E 113 7:48:46
295 BOUTIGNY Didier CC Dieppe F 63 7:48:50
296 GAMAYO GARMENDIA Luis D 81 7:48:51
297 RUFFIE JEAN VELO CLUB CUGNAUX E 114 7:49:09
298 GORDALIZA Mikel D 82 7:50:53
299 LANGERON Bruno VTT Estuaire Club Gaur E 115 7:51:31
300 SEGONDS Lilian D 83 7:51:32
301 TORNE Jean Louis E 116 7:51:37
302 ORRAY Patrick F 64 7:52:47
303 BERAS Guy CC Saugnacais F 65 7:52:51
304 PINSACH Joachim G 17 7:52:51
305 VILLAR Philippe Velo sprint Narbonnais F 66 7:52:52
306 IRAZUSTRA GOENA Javier Donostiarra CC F 67 7:52:59
307 BARRIO PANGUA Miguel Donostiarra CC F 68 7:53:00
308 DERREZ Philippe F 69 7:54:53
309 BORNET Jean Claude Pédale St Florentaise F 70 7:54:53
310 TABARLY Gérard CC Caussadais E 117 7:54:53
311 BERNAT Eric VTT Mazamet Montagne Noire E 118 7:54:54
312 MENUET François C 18 7:55:35
313 GADIOU Pierre AS Meudon F 71 7:56:25
314 VONK Johan E 119 7:56:41
315 PRUYN René F 72 7:56:58
316 TOUYAROU Jean Claude RC Thèze F 73 7:59:55
317 VAN DIJKE Dick F 74 8:00:06
318 DUMONT Thierry Avenir Cycliste Menesplet E 120 8:01:22
319 LAFFONT Denis ASPTT Narbonne F 75 8:01:46
320 BELMUDEZ François Balma Olympique Cyclisme F 76 8:08:12
321 OZON Bernard F 77 8:08:14
322 FAUGERAT Jean Claude A C Chemin Long G 18 8:09:04
323 TURNOC IAN TARBES CYCLISTE COMP F 78 8:10:37
324 BROOKE Mickaël F 79 8:10:37
325 MORET Michel Tembac Comminges Cyclo F 80 8:11:52
326 BAUBY François CCV Castelmaurou F 81 8:11:54
327 PASTOR Jean Pierre Etoile Cycliste de Montesquieu E 121 8:14:04
328 DAVID Patrick F 82 8:15:03
329 BIE Gilbert Sports Loisirs Eugenois G 19 8:15:07
330 LAMON JEAN PIERRE F 83 8:15:11
331 LANSADE Philippe ASPTT Bergerac F 84 8:15:12
332 BOYER Olivier C 19 8:17:35
333 DELAGE Fabien D 84 8:18:34
334 TAFFORIN Laurent St Sulpice & Cameyrac E 122 8:19:21
335 BOER Patrice U C A B D 85 8:20:45
336 RUSCASSIE René G 20 8:20:52
337 LUNET Yves Teyranbike 34 F 85 8:20:54
338 ROCH Bruno Teyran Bike 34 E 123 8:20:54
339 BEAUMONT Laurence Teyranbike 34 B 2 8:20:55
340 DERUSCHI Frédéric Teyranbike 34 E 124 8:20:56
341 CHABALIER David D 86 8:20:56
342 CRESPIN Emmanuel D 87 8:20:56
343 LAGNEAU Christophe Teyranbike 34 E 125 8:20:58
344 RUFFIE Jean Pierre AS Feyran Bike 34 F 86 8:20:58
345 JOUAN David Teyranbike 34 D 88 8:21:00
346 LACOSTE Thierry C S Miramontais E 126 8:21:00
347 CAZET David D 89 8:21:47
348 PEYROUTET Jérôme C 20 8:22:41
349 LUQUIN François F 87 8:22:41
350 TOFFOLON Angelo VC Mauvezin G 21 8:22:43
351 DUMORA Bernard CC Val de l’Eyne F 88 8:22:47
352 HAUSSEGUY Joël St Médard Cyclo E 127 8:22:50
353 SORIN Pierre EC Pays de Loire E 128 8:22:54
354 SOUCARROS Gratien C 21 8:23:20
355 MESPLEDE Jean Claude AC Savigny G 22 8:25:11
356 CAZCARRA Florence Audax Narbonnais A 4 8:25:19
357 PEYROUS Christian VC Pau Béarn Les Isards E 129 8:25:21
358 LEVEQUE Marc VTT Vie et Jaunay F 89 8:27:08
359 PEDEJOUAN René G 23 8:27:33
360 BOYER Jean louis F 90 8:27:35
361 GALIAY JEAN UCAAB F 91 8:28:57
362 PEYROUNINE CECILE EDELWEISS A 5 8:28:57
363 THER Jean Claude G 24 8:28:58
364 LE PAGE Christophe Peyrehorade D 90 8:29:03
365 VAN SADELHOFF Henry F 92 8:29:04
366 PIERRE BERNARD ACBB E 130 8:29:06
367 DEMORY VALERY SERRES CASCT E 131 8:33:45
368 MONCOUCUT Bernard F 93 8:37:59
369 SOMA Alain antibes vélo passion F 94 8:44:48
370 ARMENGOL Patrice D 91 8:44:48
371 FAUGERAT Claudette AC Chemin Long B 3 8:44:51
372 LEVET Patrick F 95 8:44:57
373 BOURSET Jacques Etoile Sportive Tavel F 96 8:47:35
374 DELOURME Jean Pierre VC Rauzannais F 97 8:52:25
375 AGUIRRE Marcelle Tembac Comminges Cyclo B 4 8:57:30
376 CARCELLER Michel Tembac Comminges Cyclo E 132 8:57:36
377 FABRE Georges Audax Narbonnais G 25 8:57:37
378 DELAGE Michel G 26 8:57:51
379 ALLEMANN Thomas D 92 8:59:19
380 MICHEL Sébastien D 93 8:59:20
381 FORNT TORRES Didier VC Le Passage F 98 9:09:07
382 GUTIERREZ Javier Zorrotea SC E 133 9:11:26
383 CISZOWSKI Jacky Roue St Vallerienne F 99 9:30:37
384 GELET Jean Louis Roue St Vallerienne F 100 9:30:40

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!