Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Pyrénéenne 2007 : Résultats du 120 km

ClassNomPrénomClubCatC.c..Temps....
1 CARRERE Christophe D 1 3:59:15
2 CLOUX DAVID VELO CLUB CALADOIS C 1 4:03:23
3 ESPOUY Gilles VC Montréjeau E 1 4:07:21
4 MARROT Patrick Montréjeau CC D 2 4:09:30
5 MARMOUGET Claude Montréjeau CC D 3 4:09:31
6 PEYRAMAYOU Philippe CC d’Azun D 4 4:09:31
7 BRUNWING MARC E 2 4:10:07
8 DEPIERREFIXE Florent Etoile Cycliste Montesquieu E 3 4:11:16
9 GALOUYE GILLES BAGNERES TRIATHLON D 5 4:13:12
10 BRUANT E 4 4:13:26
11 ZAOUI Jérome VCCO D 6 4:16:15
12 POULOT DAVID U.C.P.S D 7 4:16:15
13 TORRES Philippe CVCC E 5 4:17:29
14 ZUERAS Daniel Pierrefitte ZUR E 6 4:17:32
15 PILLION Arnaud D 8 4:19:48
16 VILLEGAS Sergio C 2 4:19:48
17 PLANCHOU Fabrice AS Matra Toulouse E 7 4:19:50
18 PETROLINI Stéphane D 9 4:19:51
19 GODICHAUD Patrick Sunn Sport Comminges F 1 4:20:32
20 PAGES Claude E 8 4:21:45
21 CROUZET Gaston VC Luchonnais F 2 4:22:00
22 RICHEZ Claude Cocarde St Laurent Médoc E 9 4:22:02
23 LESSMANN Pascal Fleurance Ufolep E 10 4:22:02
24 MIEGEMOLLE Jean Louis Cyclo Fonsorbais E 11 4:22:05
25 LAFFORGUE Pierre Laurent GP CC E 12 4:22:06
26 SUAREZ MARGOLLES Carlos Julian E 13 4:25:08
27 LEBEAU Jean Marc Toulouse Lardenne E 14 4:26:09
28 REBEILLE Frédéric Edelweis D 10 4:26:51
29 GUTIERREZ AUGUSTIN FJEP VARILHES F 3 4:27:28
30 CARON Frédéric U S St Loubès E 15 4:29:05
31 DIEZ Christophe U S St Loubès D 11 4:29:09
32 LONGEAUX Sylvain D 12 4:29:12
33 POIRIER David Escalquens V C D 13 4:29:15
34 FRANTZ Michel Gourdon Cyclisme E 16 4:30:30
35 SCHUSTER PHILIPPE TOACTRI E 17 4:31:09
36 CHAPEYROU THIERRY LESCAR CELO SPRINT D 14 4:31:09
37 RIVA Serge C VTT Fleurance E 18 4:31:11
38 COUES Roger U C Lavedan E 19 4:31:13
39 CAPDEBOSCQ Simon Avenir Bizanos C 3 4:33:41
40 ROURA Edouard Muret Cyclisme H 1 4:33:49
41 CASSOU SANTO LORIA Philippe CC Roue libre Bernac F 4 4:34:59
42 FERRANDEZ GUY ST JUERY OLYMPIQUE F 5 4:35:56
43 JACQUE Christian VC Jarnac F 6 4:35:58
44 VALLEE Yannick Eugenie les bains C 4 4:36:12
45 BUE Nicolas FF Tri C 5 4:36:12
46 SUSBIELLE Rémi D 15 4:36:13
47 MONTMIRAIL Didier VC Léguevin E 20 4:36:13
48 GARCIA JEAN MARIE Fleurance Ufolep D 16 4:36:13
49 CHANDEZ Thierry E C St Projet E 21 4:36:14
50 VIC JOY BRUNO E 22 4:36:21
51 PIERRON Raphael Muret D 17 4:39:19
52 LOUPIAS Bernard Etoile Cycliste Montesquieu F 7 4:39:19
53 QUILICO Stéphane A S Testerine D 18 4:39:46
54 LAPOINTE Benoît UC Castanet E 23 4:39:47
55 DEMUTH Frédéric D 19 4:39:47
56 CUADRADO ERIC NONEIN E 24 4:40:45
57 FAGES Christian CC Varilhes G 1 4:40:46
58 BARRIE Hervé F 8 4:42:13
59 PRAT LEMBEYE JACQUES Fun Bike Louvie Juzon D 20 4:42:15
60 LUCAS Michel CC Madiran F 9 4:42:44
61 ALBEROLA François TOAC Tri E 25 4:42:45
62 COURONNE JEAN PIERRE Balma Olympique Cyclisme E 26 4:42:46
63 MARTY XAVIER TEAM CATALANE D 21 4:42:53
64 GERMAIN Philippe Varilhes E 27 4:43:33
65 DIES Jacques Ogeu CC E 28 4:43:33
66 DEMERS Francois D 22 4:43:38
67 GODFROID ROBERT ULYSSES F 10 4:44:33
68 VAN DEN HEUVEL ROBEN ULYSSES D 23 4:44:36
69 PEDOUSSAUD Patrice E 29 4:44:37
70 CULLET Alain E 30 4:45:46
71 NAVET Philippe E 31 4:45:47
72 COLINET Thierry E 32 4:46:17
73 LECOURTIER Gilles E 33 4:46:34
74 VIDEAU Bernard CC Facture Biganos F 11 4:46:34
75 RICAUD Mathieu C 6 4:46:36
76 JACQUE Clément VC Jarnac C 7 4:46:37
77 ESCOUBAS Christophe CC Montréjeau E 34 4:46:40
78 CAPESTAN Christophe D 24 4:48:55
79 MARTINS SEBASTIEN CYCLO CLUB D AZUN D 25 4:49:02
80 DELLA LIBERA Fabien Pineuilh E 35 4:49:06
81 ESPINASSE Laurent CC Feytiat C 8 4:49:18
82 TIAR JEAN CLAUDE E 36 4:49:20
83 WILHELMUS Grim E 37 4:49:21
84 CAMUS Jean Marc E 38 4:49:23
85 ANTOLDI Louis C Castel Plaisir E 39 4:49:25
86 LEGLISE Jean Jacques Mérignac VC F 12 4:50:25
87 PETROLINI Martine CC Montréjeau A 1 4:50:27
88 DESCOS Jean Christophe E 40 4:50:28
89 WALLON Bernard E 41 4:50:30
90 ROMERO Claude Alva Valence d’Agen F 13 4:51:34
91 LAPEYRE FRANCIS F 14 4:52:02
92 PEREZ René Ordizan CC G 2 4:52:03
93 MAGNIEN GERALD CYCLO ROUE LIBRE E 42 4:52:05
94 LESCOURRET STEPHANE VELO CLUB ESF E 43 4:52:09
95 GONZALEZ Denis A S Sapeurs Pompiers F 15 4:52:09
96 MAUPOME Arnaud D 26 4:53:33
97 HUERTEBIZE Thierry C 9 4:53:38
98 COSTES Laurent AS Matra Toulouse E 44 4:54:13
99 GALVEZ Jean Paul CC Sigean G 3 4:55:13
100 ZORZENONE Yvon G 4 4:55:15
101 IBANEZ Michel Cyclo Fonsorbais E 45 4:55:17
102 PODEVIN Nicolas D 27 4:55:18
103 BERDUCAT Jean Marc F 16 4:55:53
104 GEZ Frédéric E 46 4:56:11
105 PEBAY Yves E 47 4:56:37
106 REDONDO CEFERINO E 48 4:56:38
107 CAZENAVE Jean Claude CC Lourdais G 5 4:56:39
108 DESRUMAUX Jean Paul E 49 4:56:41
109 FOURMATGEAT PATRICK E 50 4:56:41
110 DUBARRY Alain E 51 4:56:41
111 ROQUABERT Didier Montréjeau CC D 28 4:56:41
112 ROUGER Sylvain C Castel Plaisir D 29 4:56:41
113 DEKEUNYNCK Jacky Lescar VS F 17 4:56:46
114 BOYER Pascal CC Val de l’Eyre E 52 4:57:43
115 BENETEAU André CC St Agnant 17 F 18 4:57:43
116 FABRE Henri Claude Auch cyclisme E 53 5:00:26
117 FANES Laurent D 30 5:00:51
118 MARTIN Rémy E 54 5:01:48
119 MONJE Daniel SJLO E 55 5:01:48
120 BETH Philippe Sarrouilles Loisirs E 56 5:01:49
121 CABOS Hugues VC Lannemezan D 31 5:01:50
122 FAVAREL Henri CC Montréjeau G 6 5:01:52
123 MANNIER Bruno F 19 5:01:52
124 LACROIX DANIEL CYCLO CLUB D AZUN E 57 5:02:04
125 VIAND Laurent Sarouilles Loisir D 32 5:02:53
126 CHELEUX Eric CC Pyrénéen E 58 5:03:05
127 ADER Patrick CC Triais E 59 5:03:14
128 CAUXTE ARMAND D 33 5:03:17
129 BOS Jan F 20 5:03:18
130 GOURGEON Mikaël UC S Pujols D 34 5:03:47
131 POSE Francis F 21 5:04:57
132 DOSTES Max G 7 5:04:58
133 BELLAHOUEL Habib CSA 35ème RAP E 60 5:05:21
134 BOURDEU Pascal D 35 5:06:19
135 COUDERC Christian VC Fonbeau zard F 22 5:06:20
136 DUDON Marc TOAC Tri E 61 5:06:49
137 JOSSELIN Pascal Amicale Mauzéenne D 36 5:06:51
138 DA SILVA Paul VC Fenouillet E 62 5:06:52
139 LAPEZE Jean Louis Foyer des Soarns Orthez G 8 5:06:54
140 CASSOULONG Christophe R C Thèze D 37 5:06:54
141 MONTEGUT Michel F 23 5:06:57
142 COUSER Patrick E 63 5:06:58
143 GRAND Jean François VC Le Passage E 64 5:07:55
144 LALANDE Alain F 24 5:07:59
145 RIBES Daniel D 38 5:08:05
146 DUPUY PHILIPPE Auch cyclisme D 39 5:08:26
147 QUILLACQ PIERRE PAU PYRENEE AVENTURE C 10 5:10:15
148 MONTANE Alain CC Pyrénéen E 65 5:10:16
149 LAURENT Gabriel E 66 5:10:47
150 FONTAINE Patrick UC Colomiers F 25 5:10:50
151 PELLEFIGUE Eric CC Pyrénéen E 67 5:10:51
152 PERE CHRISTIAN ASS. CYCLO D AGOS VIDALOS D 40 5:10:52
153 LOPEZ Jean François Auch cyclisme E 68 5:10:53
154 BOUILLAC Patrick Sporting club Monségurais F 26 5:11:32
155 MEDELOUP THIERRY E 69 5:11:35
156 DUPPI Daniel U C Briviste D 41 5:12:18
157 ALLAMANNO Robert CC Pyrénéen F 27 5:12:57
158 BRANCHERAUD Jean Louis F 28 5:13:00
159 DEJEAN Guy F 29 5:13:00
160 AGRAMONT EDOUARD F 30 5:13:08
161 MAGNAN Claude CA Begles G 9 5:13:31
162 BACHALA Arnault D 42 5:13:31
163 PALACIN Philippe Balma Olympique Cyclisme E 70 5:13:37
164 RENON Yves A St Médard en Galles F 31 5:15:30
165 DIMBARBE Michel AS Pyr F 32 5:15:31
166 DE BIASI Patrick D 43 5:16:07
167 BOIREAU Thierry LC Brie E 71 5:16:23
168 ANTICHAN Jean Bernard Montréjeau VC G 10 5:16:24
169 CARCAUZON Guy ECRPB F 33 5:16:29
170 BARATIE Raymond Leclerc cyclo sport Tonneins G 11 5:16:48
171 GOMBE Reno Hors cadre VTT D 44 5:16:49
172 LAGRANGE PHILIPPE PEYRONZET E 72 5:16:49
173 NOGUE Géric Espoir Cycliste Sainte Luce D 45 5:16:49
174 RASCAGNERES Daniel Labarthe sur lèze F 34 5:16:50
175 LABOURERE ALAIN Auch cyclisme E 73 5:16:50
176 BOIDE Dominique Oleron VTT D 46 5:16:57
177 HAUTESSORRE GILLES CC ENCLAU F 35 5:16:57
178 FERRER Magali R C Thèze A 2 5:18:33
179 LOUBET Jean Bertrand Roue Libre Saman C 11 5:18:35
180 LOUSTAU LASPLACES Frédéric E 74 5:19:02
181 PINAULT Michel F 36 5:19:04
182 RAMOS Angel E 75 5:19:13
183 SUZAC Jean Michel E 76 5:20:41
184 BLANDIN Jean Pierre Nouillan E 77 5:20:41
185 VIDOR Gérard Fun Bike Louvie Juzon F 37 5:20:43
186 ROCHAIS Sylvain C 12 5:20:45
187 LABIDALLE Jean Claude CC Eugêne Les Bains F 38 5:20:46
188 BOUGUES Jean Luc SIAL Peugeot E 78 5:20:49
189 BROSSARD Alain E 79 5:20:51
190 AMAND Jean Marie CC Ordizan F 39 5:20:52
191 HALBWAX Jean Marie F 40 5:22:31
192 LAURONSE Dominique CC Val de l’Eyre E 80 5:22:54
193 BOUCHOT PATRICK F 41 5:22:55
194 GRANGE Michel G 12 5:22:55
195 DELLA MONICA André E 81 5:22:56
196 COUILLENS Michel G 13 5:23:01
197 GOULARD Yannis Casselardit C 13 5:24:31
198 MIRANDE Fréderic R C Thèze D 47 5:24:59
199 COUTHENX Jean F 42 5:24:59
200 BALANDRAUD Eric Andernos Triathlon D 48 5:25:01
201 PICOT Denis GSC Blagnac E 82 5:25:32
202 DUCASSE Nicolas C 14 5:27:00
203 LECLERC Jacques CCBE F 43 5:27:28
204 CASSOULONG Sébastien R C Thèze D 49 5:27:33
205 PARRO Jean Philipe D 50 5:27:43
206 GAILHANOU Michel Cyclo Roue Libre F 44 5:28:05
207 HYGONENQ Jean Paul ASPTT Gaillac E 83 5:28:42
208 THEIS Ivan E 84 5:28:43
209 COURTOIS Yves Lescar VS F 45 5:28:44
210 CALVO Fabrice E 85 5:30:43
211 HONTANG Michel Echappée Libre Lagos E 86 5:32:06
212 SCHIETECATTE BERNARD MONTASTRUC F 46 5:32:07
213 MACAIGNE Jerome E 87 5:32:07
214 HERBIN Jean Michel VCPBI E 88 5:33:02
215 BERNARDINI André ALVA Cyclosport G 14 5:33:04
216 BERNIER Jean Louis UC Nantes Atlantique G 15 5:33:08
217 SPADA Eric Rieumes Cyclo E 89 5:33:08
218 PAYRASTRE Michel F 47 5:33:45
219 LABAT FABRICE VC LAENNEMEZAN D 51 5:36:01
220 ROUSSEAU Patrick F 48 5:36:11
221 ABADIE Patrick E 90 5:36:13
222 LAFOREST Daniel Cyclo Castel Plaisir F 49 5:36:14
223 BAUDIN JEAN MARIE EVCC BERGERAC F 50 5:38:15
224 DASTUGUE Patrice E 91 5:38:18
225 LATESTERE Christian VC Barsacais F 51 5:38:20
226 MOULINE Jean christophe VC La Teste E 92 5:38:20
227 TONANNY Benoît C 15 5:40:23
228 ZAGO Sylvain D 52 5:40:23
229 BIRMES Philippe E 93 5:40:35
230 DESBUIS Francis VC Port Ste Foy G 16 5:41:04
231 FAURE Eric VC Bergerac D 53 5:41:11
232 MEYZENC Eric Aviron ayonnais F 52 5:41:32
233 PLEPST Robert Port St Foy et Ponchat G 17 5:41:39
234 RIDEAU Gérard Beaupréau Vélo Sport G 18 5:42:56
235 JACOMOND Alain AS Matra Toulouse E 94 5:42:56
236 ASSIBAT Philippe E 95 5:43:09
237 BAILLET Laurent SL Eugenie E 96 5:43:34
238 BRANCOURT Serge E 97 5:44:10
239 ARNE Serge E 98 5:44:14
240 DEDIEU Pierre E 99 5:44:14
241 JOUANOLOU Isabelle Bagnères Triathlon B 1 5:44:17
242 LABADIE Mathieu D 54 5:44:20
243 JOUANOLOU Marc Bagnères Triathlon E 100 5:44:24
244 CARGNELUTTI Bruno E 101 5:44:25
245 GOUTE Juan Couserans cycliste D 55 5:45:02
246 MALARET Patrick CC Pyrénéen F 53 5:45:13
247 GATIMEL Jean Pierre Albi Vélo Club G 19 5:46:19
248 BRETOUT Jacques CC Aire sur Adour F 54 5:46:21
249 BELLET Jean luc Onera F 55 5:46:22
250 SOIGNON Romuald D 56 5:48:49
251 ROMA Roch J S Odos D 57 5:48:59
252 SUBERVIE Gérard Edelweis F 56 5:48:59
253 PIERNA Jean Manuel E 102 5:49:00
254 BETRAN Jean Marc E 103 5:49:34
255 DURIGON Jean CC Pyrénéen F 57 5:49:48
256 SAUREL Pascal Bagnères Triathlon D 58 5:49:50
257 DEVAURE Alexandre EV Bretenoux Biars D 59 5:49:52
258 WAGNER Philippe TOAC Triathlon E 104 5:49:55
259 HOGOMMAT Stéphane D 60 5:51:28
260 LAMBERT Francis V C Le Passage F 58 5:53:20
261 PARRO Emmanuel D 61 5:53:23
262 GAILLARD Philippe E 105 5:55:01
263 OURLIAC Alain E 106 5:55:09
264 DUBEDAT Christian F 59 5:55:11
265 BONNEAU Jean Pierre Oleron VTT G 20 5:55:12
266 FOURCADE Clement SOSL Soues E 107 5:55:14
267 PELLEGRINO Gérard CC de Leguevin F 60 5:56:51
268 DUTRUC DANIEL F 61 5:57:50
269 GUION Francis VC du Val de Peyre E 108 5:57:52
270 BAILLE STEPHANE F 62 5:59:57
271 VRIGNAUD Francis CC Ville Comtal E 109 6:00:02
272 WALCH Jean Marc SJLO E 110 6:00:04
273 DALEAS Jacques CC Lourdais E 111 6:00:06
274 PRINCE Charles CC Rabastens G 21 6:02:16
275 VILLEGAS Guillaume Edelweis D 62 6:02:18
276 FOUILHOUX Jérôme D 63 6:02:26
277 FOUILHOUX Nicolas D 64 6:02:28
278 FOURCADE André G 22 6:03:06
279 GUERIN Didier Cyclo St Jean d’Aout D 65 6:03:36
280 DANISSARD YVES EM SAUBENS E 112 6:03:36
281 ESCOLAR Antoine VC Launaguet E 113 6:04:23
282 LINDSTROM JOACHIM E 114 6:04:24
283 RECOUVREUR Alain U C du Réolais E 115 6:04:25
284 RECOUVREUR Marvin C 16 6:04:26
285 MAROT Frédéric VC Mauvezin D 66 6:05:05
286 ZEMB Jean Paul F 63 6:05:18
287 MASCETTI JEAN PIERRE ASEG/PAU G 23 6:06:13
288 DEVOST Gil CC Val de l’Eyre G 24 6:06:14
289 PARRO Jean Pierre G 25 6:06:19
290 LAURENT Jean Claude E 116 6:07:18
291 LANSAC Serge E 117 6:07:19
292 MANSAS Jean Balma Olympique Cyclisme G 26 6:08:07
293 SEGURA Nathalie Toulouse Tri B 2 6:08:10
294 BUISSON Francis VCSO F 64 6:08:46
295 GILLODES Philippe F 65 6:08:56
296 PEREA Thierry Istres E 118 6:08:56
297 CUILHE Amédée F 66 6:09:18
298 DEZAN GILBERT F 67 6:11:03
299 CARIOU ANDRE F 68 6:11:09
300 LANOËLLE Alain SAC Pauillac F 69 6:12:28
301 SEMENT Jean Pierre US Plaisance Cyclisme G 27 6:12:37
302 SABATIER Eric D 67 6:14:46
303 JOLY Jean Pierre CC Triais F 70 6:15:45
304 JANSSEN Koen D 68 6:17:14
305 LE BLAY Jacques AS Testerine F 71 6:18:29
306 SERLANNES JACQUES ELERRES CARTET F 72 6:18:32
307 ANTIC Bruno D 69 6:18:38
308 CODROMAZ Jerome D 70 6:18:39
309 DANZAS LAURENT CONDOM E 119 6:18:39
310 SHORTHOSE DOMINIC CONDOM E 120 6:18:39
311 LAFFORGUE Alain G 28 6:19:32
312 HUROU JACKY SOUES F 73 6:22:44
313 DAUPHIN Jean Paul Tulle Cyclo Nature E 121 6:23:02
314 WATELET Jean Marie G 29 6:25:26
315 REMY Bernard F 74 6:26:18
316 BOUTONNET Guy Castanet CC G 30 6:28:01
317 KEREMBELLEC André CC Val de l’Eyre F 75 6:28:19
318 VAN NICO Velzen E 122 6:29:55
319 LUCAM Patrick A S Testerine E 123 6:31:12
320 SAUTHIER Nicolas D 71 6:32:05
321 SAUTHIER Jean U C Lavedan G 31 6:32:06
322 DUFFO Thierry Ville Comtal Vald’Arros E 124 6:34:12
323 FAYRET Pierre Albi Cheminot Club F 76 6:36:43
324 BOUTONNET Serge F 77 6:36:49
325 SCHILLING David C 17 6:38:39
326 JUSTIN Joël E 125 6:41:40
327 DUMONT Sylvain C 18 6:41:46
328 RIGAL Lionnel C 19 6:41:47
329 SIMONNET Philippe E 126 6:43:57
330 PLANIE ROBERT E 127 6:44:55
331 LAMOTTE Michel USCA Cheminot Amiens G 32 6:45:00
332 DAVIAUD Thierry E 128 6:50:39
333 NICOLAU Maria Christina Randonneurs Narbonnais B 3 6:51:42
334 MAURIN Henri Randonneurs Narbonnais G 33 6:51:43
335 JOSEPH ROBERT CYCLO VILLECOURTAL F 78 6:56:19
336 TISSENDIE Jean Jacques A C Molières E 129 7:11:12
337 VERLYCK Philippe VTT Pyrénées Catalane F 79 7:12:13
338 COADEBEZ Pierre E 130 7:14:41
339 LACRAMPE Gérard CC Lourdais F 80 7:14:45
340 PRAT Jean Pierre F 81 7:14:45
341 COURTADE Francis F 82 7:14:47
342 COUGET Christian CC Triais F 83 7:31:24

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!