Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Pyrénéenne 2007 : Résultats du 97 km

ClassNomPrénomClubCatC.c..Temps....
1 MOULIN ALEXANDRE AIGLES DE PAU C 1 3:10:51
2 WISSMANN Eugène F 1 3:12:44
3 BROUSSET FRANCIS CVCC F 2 3:17:52
4 MONTUELLE CHRISTIAN D 1 3:17:53
5 MOHORADE Frédéric CC d’Azun D 2 3:20:30
6 HUERTAS Frédéric VC Le Passage D 3 3:20:35
7 SADY FRANCK VELO CLUB MONTOIS E 1 3:21:33
8 SARRES PHILIPPE D 4 3:29:47
9 FAGART Franck CSA 5° RHC D 5 3:31:30
10 LAURENT SEBASTIEN COLOMIERS C 2 3:36:46
11 JULIEN GUY AUCH E 2 3:36:47
12 BARANGER Olivier D 6 3:36:48
13 GUILLOCHON Mickaël C 3 3:37:44
14 MIQUEU Gilbert F 3 3:38:23
15 AMESTOY JEAN-PIERRE C 4 3:41:17
16 PAROLO Jean Pierre F 4 3:42:13
17 SEYVE Quentin C VTT du Chalabrais C 5 3:42:18
18 MATTA Jérôme 370-07-T D 7 3:44:51
19 BARRICAU Thierry E 3 3:44:52
20 PALACIN Jean Raymond CC Pinsaguel F 5 3:44:52
21 LAYE LIONEL UCAB D 8 3:45:06
22 SAYSSAC david VC Saliesien D 9 3:45:27
23 BUKOVEC Christophe St Jean Poutge E 4 3:46:53
24 MARIN Patrice D 10 3:48:17
25 SUBERBIE Michel D 11 3:48:19
26 LOUBINEAUD Jean Pierre AST E 5 3:48:19
27 CANN Stephen D 12 3:48:46
28 RIELLAND Michel E 6 3:48:50
29 BIDAN Pierre E 7 3:49:05
30 LAIRIS Jean O C P E 8 3:49:23
31 RIVIERE Corinne B 1 3:49:57
32 GACHIE PASCAL D 13 3:51:11
33 BESSON Bruno CC Pyrénéen E 9 3:51:12
34 MORA JEAN-PHILIPPE AUCH CYCLISTE E 10 3:51:13
35 DUPPUY DOMINIQUE UC CONDOM E 11 3:53:45
36 BARON JEAN VELO CLUB LUCHON F 6 3:53:47
37 HERNANDEZ Pascal Cyclo terreal Roumazieres E 12 3:53:50
38 MOIZO Michel Tonneins cyclo G 1 3:53:53
39 BESNARD Guillaume D 14 3:55:56
40 PASTRE Laurent VC Mazerois D 15 3:55:58
41 PIET Rodolphe D 16 3:56:19
42 BESSE Patrick ASPTT Gaillac F 7 3:56:21
43 RUMEAU Stéphane D 17 3:56:22
44 DESCONNETS Thierry E 13 3:56:22
45 CONFOLENS Jean Luc UC Lavedan F 8 3:56:24
46 PAULY Cathy A 1 3:58:32
47 VALLIERE JEAN-PIERRE C AURIGNAC CLUB E 14 3:58:33
48 GAUL Daniel U S Montauban G 2 3:58:38
49 BRAZZALOTTO Pascal D 18 3:58:54
50 HURTAUD Antoine D 19 4:00:16
51 SUDERIE Michel US Bazas G 3 4:01:04
52 GOURGUES THIERRY US BAZAS CYCLO E 15 4:01:05
53 PEITAVI Alain D 20 4:01:08
54 FERRE Jean Paul E 16 4:03:25
55 PERU Fabrice D 21 4:03:27
56 SACAU PIERRE F 9 4:03:28
57 CARRAZE François ALCE Sérigné G 4 4:03:34
58 BORDIER GERARD ANDREST G 5 4:05:15
59 CIBAT Xavier Ordizan CC F 10 4:07:25
60 VICTOR MICHEL BORDERES SAB G 6 4:07:26
61 LENIER Thierry F 11 4:08:19
62 THOURON Denis C Salvetain E 17 4:08:20
63 NAITALI Jacques CC de La Save F 12 4:09:17
64 LEPRETRE Tony D 22 4:09:19
65 DUFRAIX Laurent D 23 4:09:22
66 HANANA David D 24 4:09:30
67 SALETTE André Ordizan CC E 18 4:09:41
68 HOSDEZ Anré Monnein CC G 7 4:10:07
69 MARBOUTY Fabrice Grenade CS D 25 4:10:24
70 MACIAS STEPHANE E 19 4:10:25
71 MONTAUBAN Emile Guidon lhermois F 13 4:11:11
72 CAROZZANI Alain Guidon lhermois F 14 4:11:13
73 DOMENGIEUX Benjamin CC Pyrénéen C 6 4:11:16
74 FABARON Emile G 8 4:11:18
75 VOGT Denis E 20 4:11:18
76 LASSUS Véronique Bagnères Triathlon A 2 4:11:54
77 LASSUS Sébastien Bagnères Triathlon D 26 4:11:56
78 DUCHAYNE Alexandre Nicolaïte Cyclo G 9 4:12:38
79 JOUANET Jean Pierre Indre Vélo Passion Chateauroux G 10 4:13:16
80 CASSOU Alain F 15 4:13:18
81 CULLET Thierry C 7 4:13:21
82 DALL’AGNOLO Narcisse CC Etupes le Doubs D 27 4:13:31
83 FALCIONI Robert Randonneurs Rochelais E 21 4:14:47
84 JEANNEAU Jean Bernard US Bazas G 11 4:14:48
85 MABILLE Xavier F 16 4:16:00
86 SENTOST Benoit D 28 4:16:00
87 REYNAUD Stéphane Fargue St Hilaire D 29 4:16:17
88 TISSERAND Jacques US Bazas F 17 4:17:29
89 BARTHES Pierre E 22 4:17:30
90 MANGEL Henri C C Portesien F 18 4:17:32
91 MARBOUTY Alain Grenade CS F 19 4:17:32
92 BISAULT Laurent F 20 4:17:35
93 FORNONI Jean Pierre Isle Arné Lussan F 21 4:17:36
94 BOURGEOIS Denis E 23 4:17:36
95 MIRGUET ROLAND F 22 4:17:38
96 TUHA Serge E 24 4:18:11
97 LE GOAZIOU ALAIN CO CARDE ST LAURENT MEDOC F 23 4:18:41
98 AOUSTIN JEAN LUC E 25 4:18:43
99 POMIES HENRI EDELWEISS TARBES G 12 4:19:55
100 HERLIN Patrick E 26 4:19:55
101 SADY VALERIE A 3 4:19:55
102 FELICITE Patrick D 30 4:19:56
103 BROCHIER Christian CC Portésien F 24 4:19:59
104 ROQUAND M.HELENE A 4 4:22:09
105 ROBERT France VARILHES B 2 4:22:10
106 POUSSIN STEPHAN E 27 4:22:21
107 HERNANDEZ Pierre F 25 4:22:48
108 MEDIAMOLLE Philippe PRSC Pins Justaret E 28 4:25:10
109 ARFELIS Charles VC Léguevin F 26 4:25:11
110 PAMBRUN Jacques G 13 4:26:53
111 PAZ ABEL F 27 4:27:38
112 AINSA Henri E 29 4:27:40
113 CAUSSIDERY Christian E 30 4:27:40
114 COINDET Jean Paul C du Val de Seudre F 28 4:31:14
115 GAMBERO Henri Pechbonnieu VC F 29 4:31:15
116 DUCASSE Fabrice VC Fonsorbes D 31 4:31:18
117 LACLERGUE Nicolas J 1 4:32:00
118 ABELA Alain D 32 4:32:00
119 PAGES Jean Triathlete club narbonne G 14 4:33:41
120 DUPRAT Marc E 31 4:33:43
121 PILVESSE Jacques CR muret F 30 4:33:43
122 MANCISSIDOR Xabier F 31 4:33:44
123 ESPLANDES Jean Marie G 15 4:33:44
124 PENA Michel E 32 4:33:46
125 DEBLIQUY DANIEL LA SALVETTA 8 GILLS D 33 4:36:17
126 ESCREBE FRANCIS ORDIZAN CYCLOCLUB F 32 4:38:16
127 DEFRAIN Claire B 3 4:38:19
128 SOULAN PATRICK E 33 4:38:24
129 FAYEULLE Alain E 34 4:39:48
130 MINAUD Agnès FCSAD A 5 4:39:59
131 DUPRAT Serge E 35 4:40:00
132 DELAGE Jean Michel Roue Libre Pontoise E 36 4:42:48
133 SAUBUSSE Alain Roue Libre Pontoise E 37 4:42:49
134 CHAIGNON Jean Claude C du Val de Seudre F 33 4:42:55
135 WIDDOWSON Paul Bagnères Triathlon G 16 4:43:38
136 DEDONS ROLAND G 17 4:44:25
137 CARAYOU Francis E 38 4:44:42
138 LACLAVERE Claudette VC Mauvezinois A 6 4:46:16
139 GRAUBY Patrick VC Mauvezin E 39 4:46:42
140 MOINE Cyrille VC Fonsorbes D 34 4:46:42
141 DOUAT BERTIN Raymond CC Triais F 34 4:48:07
142 LE PARC Raymond G 18 4:48:29
143 PETRO Alain AC Versailles G 19 4:48:37
144 MORIN Daniel C du Val de Seudre E 40 4:48:52
145 PASQUEREAU Jacques CC du Val de Sendre F 35 4:48:54
146 ABRIVARD JACQUES STADE BOGNERAIS F 36 4:49:23
147 FOURCADE Céline Cyclo Roue Libre A 7 4:49:49
148 ROLLAND André G 20 4:50:16
149 DORRONSORO Miguel CC St Loubès G 21 4:50:30
150 DORRONSORO Emmanuel Saint Loubes F 37 4:50:31
151 BARTEAU Joël UC Nantes Atlantique F 38 4:50:56
152 LAYERLE René CC Triais G 22 4:50:59
153 FLORES Thomas FRJEP Lesperon G 23 4:51:02
154 AZAM Patrick CC Bramais F 39 4:51:25
155 BEAUDOIN Madelaine ECCO B 4 4:52:46
156 LAC Joseph G 24 4:53:08
157 BESSON Jacqueline CC Pyrénéen B 5 4:54:47
158 POSE Sylvie Edelweis B 6 4:55:08
159 RINJONNEAU Joel C du Val de Seudre G 25 4:55:18
160 ECALLE Jean François C du Val de Seudre E 41 4:55:19
161 DUBOSC Marc C du Val de Seudre F 40 4:56:45
162 DUBOIS Jacques C du Val de Seudre G 26 4:56:46
163 PRINGENT QUERARD Isabelle UC Gradignanaise B 7 4:56:47
164 LAFOLE Gérard Cercle Aquitain F 41 4:59:10
165 GARRIGUE Claude JS Labouheyre G 27 5:00:39
166 GUELF ALAIN CV RUNTASTRUC F 42 5:00:42
167 MACIAS MICHEL G 28 5:01:54
168 JEANMOTTE CLEMENT LAURAGUET C 8 5:03:09
169 PASQUERO François A L Castelsarrasin G 29 5:05:09
170 BAUDON Daniel CR muret F 43 5:05:49
171 NAU Jean Henri F 44 5:06:07
172 BOULERNE Laurence B 8 5:06:36
173 ROLLAND Monique B 9 5:08:19
174 TERRAIL Christophe VC Mauvezin E 42 5:10:25
175 ORTET Leslie Guidon lhermois A 8 5:10:49
176 LAGARRIGUE Sébastien Guidon lhermois C 9 5:10:49
177 DUCOS Bernard Roue Cadaujacaise G 30 5:10:52
178 DEISS Henri VC La Teste F 45 5:13:05
179 BOTHIAN Jean Jacques F 46 5:13:55
180 CASTEL Eric CC Bramais E 43 5:15:32
181 NOAILLES Frédéric D 35 5:17:25
182 GIRARD Paul ACAS Andilly F 47 5:20:52
183 DELAS Michel US Bazas G 31 5:23:20
184 ABADIE NICOLE FROUZIMS B 10 5:24:56
185 BUSQUET Dominique E 44 5:25:50
186 AUGER Jeanine ASPTT Gaillac B 11 5:31:12
187 ABADIE CHRISTIAN F 48 5:31:34
188 HOSDEZ FRANCIS G 32 5:32:09
189 RAMON Franck AS Matra Toulouse E 45 5:33:31
190 FONSECA Jean Pierre G 33 5:56:08
191 RODRIGUEZ Jean G 34 5:57:49
192 WILLIAMS Dianne Equipe Flamme Rouge B 12 6:03:51
193 CLEMENT PATRICE GROUPE CYCLO PUJOLAIS F 49 6:14:53

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!