Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> Les Cimes du Mercantour 2007 : Résultats du 110 km

ClassNomPrénomClub..Temps..
1 COLEVRET Philippe WTS 3:35:57
2 AYRAL Manu UC Monaco 3:35:58
3 CASTIGLIONI Renaud C.R CHEMINS/ROANE 3:38:23
4 MENDOZA Ernesto CAVIGAL 3:38:23
5 CERVANTES Jean-Christophe Magnan Bornala Cyclisme 3:39:48
6 MARCEAU Olivier Saint Raphael 3:41:56
7 POULIN Mikel UC MONACO 3:42:50
8 PETIT Fabien CC VENCE 3:44:43
9 LEMASSON Franck Vélo sport Brivadois 3:45:59
10 TRASTOUR Phillipe 3:45:59
11 ICARD Michel OCC Antibes 3:48:52
12 IPERT Lionel UC Monaco 3:48:53
13 ENTRAYGUES Edouard SAINT RAPHAEL THRIATHLON 3:48:57
14 LUGLIA Daniel C.S PIERREFEUCAIN 3:49:04
15 ADAMO Eric WTS 3:50:45
16 LANTERI Alain Sprinter Club de Nice 3:51:11
17 PEISSON Yohan GARLABAN 3:53:49
18 TOUSSAINT Sébastien Beaussetan 3:53:54
19 RODRIGUEZ Sebastien VC DRACENOIS 3:55:58
20 CHAUSSADAS David 3:58:48
21 FAUROUX Jean-Pierre Team Cyclo Phoceen 4:00:09
22 MELA Eric UC Grimaudoise 4:01:34
23 THOMEL Alexandre SC Nice 4:02:52
24 MARAGA Claude VC DURANCE LUBERON 4:03:09
25 BLEIN Eric VTT GARLABAN 4:03:23
26 TROUBRIDGE Julian CC BEAULIEU 4:03:33
27 CARAMELLO Lionel UC Monaco 4:05:00
28 DESROSIERS Paul 4:05:02
29 CHAFE Ross AS Saint Jeannet 4:05:05
30 MICHEL Pascal MANDELIEU 4:05:39
31 ALLONE Denis C.S PIERREFEUCAIN 4:06:33
32 GALLO Walter C.S LIBERTAS 4:07:22
33 BERARD Robert CS Pierrefeu 4:07:46
34 VIVES Christophe CS Pierrefeu 4:07:46
35 BIANCO Emmanuel AS Var Mer 4:08:32
36 DUBOIS Arnaud 4:10:45
37 MARY Dany Roue d’or carrosoise 4:13:10
38 MACCARI Maurice Mimosa Sprint Mandelieu 4:13:11
39 SAVATTE Rémi OCR 4:15:03
40 SCARSI Enrico TECHNOTRAT 4:15:10
41 VIERFOND Mikael 4:15:11
42 BESNARD Guillaume VC Breil 4:15:42
43 LEFEBVRE Raymond Sanary Cyclo Sports 4:15:45
44 QUADRUPPAINI Joel C.S PIERREFEUCAIN 4:17:07
45 GIROUX Patrick Antibes Vélo Passion 4:18:26
46 DESPLACES Frédéric Union Cycliste Grimaudoise 4:19:17
47 ALBIN Stéphan ES Cannes 4:19:37
48 DELPERRIER Alain OCC Antibes 4:22:28
49 BERNAZ Yves U.C GRIMAUDOISE 4:22:29
50 BOURREAU Jacques U.C GRIMAUDOISE 4:22:30
51 GARCIA Jean-francois C.A PEYMENADE 4:22:30
52 BOIVIN David Commentry Cycliste 4:22:34
53 ZANIN Bruno VC RCM 4:24:03
54 NOEL Jean-Claude OCR 4:25:47
55 JASSON Jorge Targetraining 4:26:55
56 QUILLERE Alain U.C GRIMAUDOISE 4:28:41
57 BELFORTI Marc VC GRIMAUD 4:28:42
58 GROS André AVAN 4:28:44
59 PROST Alain LE TEAM 4:28:45
60 ZUNINO Valérie VC RCM 4:28:53
61 CARAMELLO Claude ASA CREDIT AGRICOLE 4:31:12
62 PIOVANO Philippe VC RCM 4:32:25
63 LEUCCI Alain UC Monaco 4:33:26
64 HORVAIS Mathieu OCC Antibes 4:33:44
65 HERVIER Jean-Luc OCR 4:35:24
66 HORVAIS Alain TRI STAR CANNES 4:36:11
67 CAMATTE Guy Vélo Sprint Biotois 4:36:20
68 DENCIC Jean-luc STADE LAURENTIN 4:36:21
69 FRAICHER Florent Union Cycliste Grimaudoise 4:36:21
70 MERLE Henri ES Cannes 4:36:21
71 BOUTIN Sylvain AVAN Nice 4:37:57
72 SIMONCELLI Stéphane Sprinter Club de Nice 4:39:44
73 LIEVRE Phillipe PEYMENADE 4:39:58
74 BRIOIT Dominique VC RCM 4:40:46
75 CARRERES Eric VC RCM 4:40:46
76 MIR Patrick AVAN Nice 4:40:47
77 GIMENES Frédéric Saint Jeannet 4:41:24
78 PENALVER Jérémy Roue d’or de Brignoles 4:42:03
79 MOREAU Eddy OCR 4:44:28
80 OUDIMOT Guillaume 4:46:19
81 DELAUP Jacky UC CARQUEIRANNAISE 4:47:17
82 MIGLIACCIO Roberto AS Monaco Triathlon 4:47:20
83 PRENEL Jacques R.O BRIGNOLES 4:47:21
84 MASCIA Stéfano Club Cycliste de Beausoleil 4:47:28
85 DELAGRANGE Antoine OCC Antibes 4:47:46
86 MERISIER Bruno Mimosa Sprint Mandelieu 4:47:51
87 BEKAERT Gérard FREJUS 4:49:32
88 BARBERA Valérie AVAN 4:49:50
89 ANTOINE-GREGOIRE Christian CAVIGAL 4:49:58
90 VALLE Michel Antibes Vélo Passion 4:49:59
91 HABY Eric V.G.C GRASSE 4:50:20
92 PANOSYAN Max Antibes Vélo Passion 4:50:24
93 GHINI Georges CC Contes 4:51:20
94 BATTAGLIA Patrick Club Cycliste de Beausoleil 4:56:34
95 COULLET Daniel 4:57:13
96 DOLFI Robert VC RCM 4:57:15
97 MARTIN Gilles U.C GRIMAUDOISE 4:57:16
98 DELAGE Frédéric Pourrieres roue d’or 102 4:57:20
99 MARRO Héléne ASBTP 4:57:56
100 LOUTREL David Antibes Vélo Passion 4:59:49
101 TOSELLO Alain Antibes Vélo Passion 5:00:09
102 ACCARDI Lorenzo U.C GRIMAUDOISE 5:00:46
103 MARATA Pascal OLYPIQUE D’ANTIBES 5:02:05
104 BALIMI Michele DACCORDI 5:04:21
105 BIROLIMI Constante RUSTYBIKE 5:04:46
106 HARO François Antibes Vélo Passion 5:04:46
107 GAGLIANONE Antonio RUSTIBIKE 5:05:48
108 MAURIN Jean-Michel 5:06:02
109 MARTINI Roger CR Cagnois 5:06:32
110 DI VICENZO Dominique VC Breil 5:06:34
111 PAUSELLI Alain Antibes Vélo Passion 5:07:02
112 LE LIBOUX Richard ONN 5:07:45
113 FENEAU Alain ES Cannes 5:08:06
114 SANTI Claude V.C GRASSE 5:08:08
115 SHEEN Edouard SAINT JANET 5:08:21
116 PRONO Flavie Antibes Vélo Passion 5:09:09
117 MORETTI Laurent CAVIGAL 5:11:54
118 PAQUIER Ronald Antibes Vélo Passion 5:11:54
119 SANCHEZ David 5:12:31
120 AEBERLI Fabien Antibes Triathlon 5:12:33
121 DE TOFFOLI Nicolas Vélo Sprint Biotois 5:14:45
122 MANCHERON David Vélo Sprint Biotois 5:14:47
123 LAMBERT Luc 5:14:54
124 ARNAUD Michel Vélo Sprint Biotois 5:14:56
125 TONNEAU Roger ESB Bonchamp 5:15:09
126 ARNAUD Phillippe CC CANNES 5:15:18
127 PRAS Yves Roue d’or de Brignoles 5:17:02
128 BOUTEILLER Arnaud LA BOUILLADISSE 5:17:37
129 JEANJEAN Gérard Roue d’or de Brignoles 5:17:53
130 KRASNOPOLSKI Joel O.C.P 5:18:00
131 NOURI Christian VCD ROUAN 5:22:40
132 GRANDCLEMENT Philippe VC RCM 5:23:44
133 RICHARD Jean-Marc Mimosa Sprint Mandelieu 5:27:14
134 LANTERI Christian Club Cycliste de Beausoleil 5:28:20
135 KINCH Anthony VILLENEUVE-LOUBET 5:32:10
136 ROSPOCHER Frédéric Club Cycliste de Beausoleil 5:32:59
137 SCAVELLI Ludovic ASPTT Draguignan 5:35:12
138 JACOB Jean-Christian ES Cannes 5:35:56
139 ABO Maurice Vélo Sprint Biotois 5:41:18
140 CAMATTE Jean-Paul Vélo Sprint Biotois 5:41:18
141 GIURIATO Jacques VC RCM 5:48:58
142 RICHIERRO Edouard ASOA 5:56:05
143 CARR Lucy GRASSE 5:56:06
144 BOUREL Michel Antibes Vélo Passion 5:57:28
145 LOCQUET BAYARD Francois CAVIGAL 5:58:00
146 FIESCHI Dominique Antibes Vélo Passion 5:58:01
147 MORACCHIOLI Marc CC CANNES 5:58:02
148 GOGOIS Sylvain VC Breil 6:00:05
149 GOUTTEFARDE Gérard Club Cycliste de Beausoleil 6:03:26
150 RENAUDAT Françoise IFC Nice 6:10:35
151 BERTHIER Eliane IFC Nice 6:11:00
152 RENAUDAT Jean-Paul IFC Nice 6:11:15
153 NONG Jean-Claude ASPTT Draguignan 6:11:40
154 EL ALAOUI Abdelhafid ANTIBES 6:16:20
155 BESSON Gérard Club Cycliste de Beausoleil 6:17:29
156 CITTERIO André 6:22:55

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!