Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Métropole Sud Isère 2007 : Résultats du 75 km et du 150 km

............... Résultats du 75 km ......................... 00 .............. Résultats du 150 km ..........

ClNom PrénomTemps..00ClNom PrénomTemps..
1 PRUDHOMME Marcel 2:08:06. 1 PETIOT Yoann 4:28:34.
2 CHATELARD Gislain 2:08:06. 2 VERILHAC Cyrille 4:36:13.
3 NOEL Cedric 2:08:06. 3 PHANON Jerome 4:36:26.
4 LE ROUX Olivier 2:08:06. 4 PERRONE David 4:37:21.
5 GALLEGO Michael 2:09:13. 5 RENAUD Jean Pierre 4:38:35.
6 CASSINI Gregory 2:10:10. 6 FRANCOIS Arnaud 4:39:09.
7 RAJAT Christophe 2:10:10. 7 RONAT Philippe 4:41:15.
8 TRAMOND Stephane 2:10:55. 8 CLAIRET Thibault 4:42:02.
9 FAURE Jean Luc 2:10:55. 9 RIAS Emmanuel 4:45:25.
10 IVARS Florent 2:11:42. 10 KERIRZIN Philippe 4:46:13.
11 RICHARD Stanislas 2:11:51. 11 BERNARD Nicolas 4:49:13.
12 PARRA Johan 2:12:30. 12 MONTAGNE Olivier 4:49:32.
13 HERNANDEZ Jacques 2:15:00. 13 COUZON David 4:49:32.
14 SERVILLAT Frédéric 2:15:00. 14 GRANADE Romuald 4:50:26.
15 PETERS Leo 2:15:00. 15 PERRA Henri 4:50:42.
16 IBANEZ-PASCUAL Lionel 2:15:00. 16 Barrowclough Matthew 4:53:09.
17 Gilbert-Jeanselme Nicolas 2:15:04. 17 BILLON Etienne 4:53:52.
18 KASSER Paul 2:19:32. 18 BOGAERT Pascal 4:53:52.
19 PETITPREZ Benoit 2:20:52. 19 TONIZZO Francis 4:54:50.
20 BRECHARD Thibaut 2:20:52. 20 FOURNIER Gilles 4:54:50.
21 BAHEU Georges 2:20:52. 21 MAZALLON Yves 4:54:50.
22 NAUDIN Christophe 2:21:22. 22 CAPRON Alain 4:57:10.
23 BERARDINI Nicolas 2:22:35. 23 BOUDET Eric 5:01:14.
24 GIRARDOT Eric 2:23:24. 24 MAJEWSKI Alexandre 5:01:14.
25 CHABOT Gilles 2:26:19. 25 GIONOVESIO Franck 5:01:33.
26 DELDO Serge 2:26:19. 26 GERFEU Nicolas 5:01:39.
27 EUSEBIO Branco 2:26:21. 27 PEREIRA Eric 5:01:41.
28 DAMAS Joao 2:26:21. 28 VILLAIN Stephane 5:06:29.
29 MABILON Jacques 2:26:21. 29 CERESA J. François 5:08:18.
30 HAMELIN Gilles 2:26:21. 30 LAVEUVE Eric 5:08:33.
31 PICHON Julien 2:26:41. 31 MOREL Jean Claude 5:09:01.
32 COMBE Fabrice 2:26:41. 32 FAVRE-VERAND Joel 5:09:59.
33 BENIER Sébastien 2:27:47. 33 SEONNET Bernard 5:10:26.
34 LECOMTE Gérard 2:27:52. 34 BARA David 5:10:56.
35 CASTERA Alain 2:27:52. 35 CHAPIGNAC J. Paul 5:12:29.
36 GOY Thierry 2:28:22. 36 SIMEON Erick 5:13:24.
37 SABATIER Michael 2:28:22. 37 DUPERRAY David 5:14:12.
38 STEPHAN Yann 2:28:25. 38 CHOVIN Christophe 5:14:38.
39 BELLUE Hervé 2:29:11. 39 ORSI Patrick 5:16:33.
40 AUSSET Pascal 2:30:34. 40 RUFFET Philippe 5:16:59.
41 LITTLE Guy 2:30:34. 41 GLEZ Frederic 5:17:00.
42 MARTIN Maud 2:30:37. 42 ENDERLE Bastien 5:17:15.
43 FOURNIER Yves 2:30:41. 43 NAVARRO Alain 5:17:27.
44 DA COSTA BARROS Pascal 2:31:06. 44 MOISAND Aurelien 5:18:24.
45 BIZIEN Mickael 2:31:06. 45 MAYAUD Philippe 5:20:37.
46 OUATELI Mohamed 2:32:16. 46 MESTRE Dominique 5:24:45.
47 FERRIER Daniel 2:32:50. 47 VALERO Jesus 5:24:48.
48 VAGNON Eric 2:32:58. 48 PRUDHOMME Serge 5:26:43.
49 SALVI Robert 2:34:20. 49 AUDARD jean-Christophe 5:28:17.
50 FAURE Bruno 2:34:20. 50 RIAL René 5:28:45.
51 BATTINELLI Stéphane 2:34:26. 51 ROYS Dominique 5:28:53.
52 LACOMME Michel 2:34:37. 52 MARTEL Thierry 5:29:58.
53 MATIUSSI Patrick 2:34:37. 53 GUITTOT Sylvie 5:31:56.
54 MURADOR Alain 2:34:37. 54 GOUJON Martial 5:31:57.
55 CUINET Roland 2:36:40. 55 GUERIN J.Pierre 5:35:39.
56 DELPORTE Pierre 2:36:40. 56 PECHDO Didier 5:36:13.
57 ROCHEFEUILLE Pascal 2:36:45. 57 PEREZ Jean Marie 5:39:34.
58 REYNIER Philippe 2:37:52. 58 LE COCGUEN Philippe 5:40:40.
59 ROCHE Hervé 2:38:29. 59 PLUSQUELLEC Gilles 5:40:40.
60 ENSENAT Patrice 2:40:41. 60 MASIA Nando 5:41:01.
61 DUPONT Gregory 2:42:05. 61 MORGAN Marc 5:42:16.
62 PRA Jean 2:42:05. 62 TACHON Jacky 5:42:19.
63 FUGA Christine 2:42:37. 63 ROMEFORT Philippe 5:43:27.
64 PSAUME Jean Louis 2:42:37. 64 ROSSI Eric 5:43:27.
65 BUISSON-PIOTAZ Philippe 2:43:01. 65 HABONNEAU Stéphane 5:43:40.
66 AUDREN David 2:43:23. 66 COTTIN Gilbert 5:47:31.
67 BINE Alain 2:43:48. 67 CAROFF Laurent 5:49:45.
68 FAVRE Michel 2:44:11. 68 GATHMANN Ralf 5:49:53.
69 PUNTOS Jean Jacques 2:44:16. 69 DUBARRY Bernard 5:50:44.
70 BOURCIER Laurent 2:44:21. 70 JULLIARD Frédéric 5:52:03.
71 BORTOT Gérard 2:44:28. 71 MAURE Daniel 5:58:56.
72 MANCINI Patrick 2:45:16. 72 LEIBOLD Roland 5:59:56.
73 RUDANT Antoine 2:45:34. 73 DUPUPET Jean-luc 6:01:54.
74 DELAVILLE Alexandre 2:47:27. 74 BERNARD Pierre 6:04:23.
75 CEGLINSKI Philippe 2:48:00. 75 FORCHERON Maurice 6:04:25.
76 BEL André 2:48:01. 76 CHARRAF EL Mahjoub 6:04:38.
77 BAFFERT Serge 2:48:19. 77 VERZEROLI Alain 6:04:51.
78 OUVRIER BUFFET Jean luc 2:48:53. 78 BLAISE Pascal 6:05:33.
79 BAUP Berard 2:53:53. 79 DAVIN Francis 6:06:00.
80 CLERE Alain 2:54:05. 80 SPILLIAERT Pierre 6:06:15.
81 BOUCHAYER Gerard 2:54:46. 81 CHABOT Christian 6:09:01.
82 DE PALMA Philippe 2:56:24. 82 DE LAMBERTERIE Gilles 6:13:00.
83 ROUSSET Jean Marie 2:56:24. 83 CHAGNY Marc 6:14:24.
84 CHOPPARD Alain 2:56:24. 84 PERRAUD Jacques 6:23:11.
85 CHAMPION Gilles 2:56:26. 85 HISCOCK Helyn 6:33:33.
86 CHENEVAS-PAUL Christianne 3:00:13. 86 DESFONDS Alain 6:49:30.
87 ODEZENNE Raymond 3:00:17. 87 DE BERNON Laurent 6:49:30.
88 MORACCHIOLI Fabrice 3:00:58. 88 DE LUCA Dimitri 6:51:32.
89 MENICUCCI Bruno 3:02:02. 89 KORNMANN J. Philippe 6:54:00.
90 MANTELLO Didier 3:02:04. 90 CARON Michel 6:55:50.
91 MORI Raymond 3:05:21. 91 ROBERT Cedric 6:56:37.
92 TESTANIERE Christian 3:11:17.
93 BILLET Daniel 3:14:03.
94 JACQUIER Stéphane 3:19:48.
95 DEFEMME Anne 3:24:11.
96 LE ROUX Serge 3:27:22.
97 SABATIER Laurene 3:31:12.
98 ZUCCHETTI Claude 3:33:24.
99 CHAMPEAU Claude 3:36:11.
100 PERRET Bernard 3:37:26.
101 DUHAMEL Anne Sophie 3:38:21.
102 LARDELLIER Pierre 3:44:51.
103 BOULOT Marc 3:44:51.
104 PERONNET Denis 3:49:24.
105 OLIVE Bernard 3:54:54.
106 COMBERNOUX Jean Michel 4:14:37.
107 FUGA Mario 4:48:00.

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!