Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Hubert Arbes 2007 : Résultats du 157 km

ClNomPrénomCatC.cTemps
1 MIKAY MARK E 1 5:14:32
2 GOUDIN Jean-Marc D 1 5:14:33
3 URIZAR OTAMENDI PATXI D 2 5:14:35
4 TORRES FRANCOIS E 2 5:14:36
5 GUERNUT Pascal D 3 5:23:03
6 IRIGARAY ASIN JUAN JESUS C 1 5:23:09
7 SOMPROU Mathieu C 2 5:23:51
8 GAUTIER PASCAL E 3 5:23:56
9 EZANIC SEBASTIEN C 3 5:23:57
10 ROULLAND BENOIT D 4 5:24:02
11 GLEIZES Thierry E 4 5:24:03
12 WESSELS Frans E 5 5:24:07
13 URIZAR OTAMENDI LUIS MARI D 5 5:24:08
14 DARRACQ Didier D 6 5:24:39
15 BOYRIE Jean-Pierre D 7 5:25:31
16 DELAMARE Sébastien D 8 5:27:47
17 MASSOUBRE Jean-Christophe C 4 5:35:18
18 POIRIER Didier E 6 5:35:50
19 PROVENCE PATRICK C 5 5:37:28
20 BAZE EMILIEN C 6 5:37:36
21 FERNADEZ DAVID D 9 5:37:38
22 CASAS PALASA ALBERTO D 10 5:37:39
23 CUQ JEROME D 11 5:37:40
24 ALEGRIA ITURRI ANGEL F 1 5:37:40
25 TORRES Philippe E 7 5:37:41
26 PEYRAMAYOU PHILIPPE D 12 5:37:41
27 AFONSO PEREIRA MIGUEL C 7 5:37:47
28 SAUTHIER Bastien C 8 5:37:52
29 BATAN NICOLAS C 9 5:38:00
30 LACOME François E 8 5:42:13
31 GANZA LUDOVIC C 10 5:42:14
32 VAISSIE Guillaume D 13 5:42:14
33 POUCHAN Jérôme D 14 5:42:14
34 MUEL Xavier C 11 5:42:47
35 CLEMENT Philippe E 9 5:44:07
36 HERNADEZ JOSE ANTONIO E 10 5:44:08
37 DOUCET Laurent E 11 5:47:09
38 VILLEGAS SERGIO C 12 5:47:09
39 MANCA JEAN PIERRE E 12 5:47:09
40 BOISSEAU ERIC E 13 5:47:10
41 HALL Steven D 15 5:47:10
42 BOULANGER William D 16 5:47:11
43 MOORE Paul D 17 5:47:21
44 BIREMONT Cyril D 18 5:49:04
45 BRUCE MARK C 13 5:50:42
46 BRAY Julian E 14 5:50:42
47 GROSJEAN Jérôme D 19 5:54:29
48 SAUTHIER Michel E 15 5:54:30
49 JOULIN Cyril D 20 5:54:31
50 BONNAFOUS Thierry E 16 5:54:31
51 COUES Roger E 17 5:54:32
52 ARRAS GEORGES G 1 5:56:09
53 PEBAY SYLVAIN F 2 5:56:10
54 AZCON Roger E 18 5:56:12
55 NIOLLET Romuald C 14 5:56:13
56 BREGEON Bernard E 19 5:56:14
57 BECUE Jacques D 21 5:56:59
58 ROBERTO CORTES D 22 6:00:33
59 CIBAT Serge E 20 6:00:34
60 HAMON JEAN LUC E 21 6:00:36
61 DIDIER JEREMY D 23 6:01:41
62 BASSERY André G 2 6:01:43
63 CIBAT Alain D 24 6:01:43
64 RUBIO OCHOA VICTOR JUAN D 25 6:01:44
65 AUGE Nicolas C 15 6:01:44
66 SCARTON Jean-Pierre D 26 6:01:46
67 SOLANS Jean-Pierre F 3 6:01:47
68 AUGUSTE David D 27 6:01:49
69 CABE THIERRY E 22 6:01:51
70 GUILLEMET Anthony C 16 6:05:36
71 SOULEROT PHILIPPE F 4 6:05:36
72 STANESCO Joël F 5 6:05:36
73 LONGEAUX Jean-Sylvain D 28 6:05:37
74 MACIEJEWSKI Olivier D 29 6:05:41
75 GOUMY Denis E 23 6:06:37
76 BARNECHE ALLANDE C 17 6:07:50
77 COCHEREAU Olivier D 30 6:07:51
78 MAGENDIE ALAIN E 24 6:07:53
79 DEMERS François D 31 6:08:57
80 LACLAVERE Jérôme E 25 6:08:57
81 LAHOUN Lionel C 18 6:09:07
82 LALANNE Jean Bernard F 6 6:09:08
83 GAUBERT PHILIPPE D 32 6:09:34
84 BAYLE LAURENT D 33 6:09:35
85 ECHEVERRIA DAMIEN C 19 6:09:44
86 ALMERAS JEAN MARC E 26 6:10:51
87 AUBERT Jack F 7 6:10:52
88 CAPERA MICHEL E 27 6:10:56
89 HERBRETEAU EMMANUEL C 20 6:11:01
90 CAPESTAN Christophe D 34 6:11:54
91 BONNEAU Frédéric D 35 6:14:57
92 CORNUAULT Mickael D 36 6:14:59
93 SOULIER Christophe D 37 6:16:01
94 MERZ Fabien E 28 6:16:58
95 LENRUME OLIVIER E 29 6:17:04
96 LAPOINTE Benoit E 30 6:17:06
97 TIJOU Jean F 8 6:17:07
98 DESCOS Jean-Christophe E 31 6:17:10
99 VAN ASSCHE GUY D 38 6:17:23
100 CARMOUZE STEPHANE E 32 6:20:07
101 BOURDET SEBASTIEN C 21 6:20:08
102 NIETO Philippe E 33 6:20:14
103 DOURTHE MICHEL E 34 6:20:19
104 DONNELLY PAUL E 35 6:20:19
105 GAUBERT VINCENT D 39 6:20:19
106 RECAPET Christian G 3 6:20:20
107 LASSERRE Daniel F 9 6:20:22
108 TOSON BRUNO E 36 6:20:23
109 JUAN VASQUEZ JOSE MANUEL D 40 6:20:23
110 DUSSAUD Michel E 37 6:20:24
111 HERAUDET JACKY F 10 6:20:25
112 HOLSTEIN DAVID C 22 6:20:26
113 LARRICQ Pierre E 38 6:26:36
114 GAUBERT Daniel F 11 6:27:57
115 ZORZENONE Yvon G 4 6:27:57
116 SESTER Richard G 5 6:27:58
117 FREUNDT Reinhard F 12 6:27:58
118 TORTIGUE JEAN F 13 6:27:58
119 LEGLISE JEAN JACQUES F 14 6:28:00
120 MENAUD André G 6 6:28:00
121 GAMON YUSTE Alberto E 39 6:28:02
122 BARTES GENIS G 7 6:28:02
123 CIBAT Jean G 8 6:28:03
124 POCA Daniel E 40 6:28:05
125 BAROTIN Francis E 41 6:28:06
126 GAUTRIAS Francis F 15 6:28:14
127 GUIMERA AGUSTI E 42 6:28:17
128 AMBATLLE MARTIN ROBERT D 41 6:28:17
129 LAMAISON Lionel C 23 6:28:19
130 DUSAUTOIR SOPHIE A 1 6:28:19
131 PIMIENTA MARC E 43 6:28:20
132 TOSCAN Raphaël D 42 6:28:29
133 CASSOULONG Sébastien D 43 6:29:40
134 LALARRERE YVES E 44 6:31:31
135 URANGA BRUNO D 44 6:31:35
136 ESPINASSE Laurent C 24 6:31:38
137 LAZONDE Stéphane E 45 6:35:43
138 UNANUE ARAKISTAIN JAVIER D 45 6:35:45
139 COPIN YVES E 46 6:35:45
140 LARRAÑAGA ILLARRAMENDI Jon D 46 6:35:46
141 MORANDIN Serge E 47 6:37:31
142 UBALDO JEAN CLAUDE F 16 6:37:31
143 BENEDETTI Pierre-François E 48 6:37:32
144 MONGE Daniel E 49 6:37:32
145 PRUD HOMME FREDERIC E 50 6:37:33
146 EZANNO Alain E 51 6:37:33
147 EUZENOT HERVE E 52 6:37:33
148 SUSGIN DENIS F 17 6:37:33
149 LOPEZ Francis F 18 6:37:35
150 POSE FRANCIS F 19 6:37:36
151 MARTY XAVIER D 47 6:37:56
152 DAGOMET Nicolas C 25 6:38:13
153 DECAEAN Christophe E 53 6:38:15
154 PRIOU Arlette B 1 6:38:16
155 MILACHON Alain F 20 6:38:17
156 AUBRY Régis F 21 6:38:19
157 QUEF Philippe E 54 6:39:23
158 VIAND Laurent D 48 6:39:23
159 BETH PHILIPPE E 55 6:39:24
160 RUMEAU JEAN PIERRE E 56 6:39:24
161 GUTIERREZ Simon D 49 6:39:26
162 VALIERGUES Eric D 50 6:39:26
163 CASSOULONG Christophe D 51 6:39:27
164 MOUTONNET Frédéric D 52 6:39:32
165 REGNARD CHRISTOPHE D 53 6:44:35
166 PINA Manuel F 22 6:44:35
167 FOURMATGEAT Patrick E 57 6:44:36
168 LORENTE GARCERA IVAN D 54 6:44:54
169 QUILLACQ PIERRE E 58 6:45:06
170 LABUSSIERE Jean-Luc E 59 6:46:13
171 CHARLOIS Fabrice D 55 6:46:15
172 BORNOWSKY Lorenzo D 56 6:46:29
173 TARRIEU Philippe E 60 6:46:30
174 CORTES RAMADA Francisco Javier E 61 6:46:30
175 MORALES LORENZO E 62 6:46:31
176 ODORICO Michel E 63 6:46:33
177 IPARRAGUIRRE Jean-Pierre E 64 6:46:35
178 CAYROU Sylvain D 57 6:46:37
179 MOREAU Charles E 65 6:47:34
180 BESSIERES Georges Philippe E 66 6:47:36
181 POUPEAU Laurent C 26 6:48:12
182 CABOS Hugues D 58 6:48:14
183 BONAUD Laurent D 59 6:48:14
184 ADER Patrick E 67 6:48:17
185 MORA JEAN MARC F 23 6:48:20
186 FEUILLET JACQUES G 9 6:48:21
187 JULIAN Jean-Michel E 68 6:48:22
188 NATUREL Claude F 24 6:48:25
189 ROHRBACHER André E 69 6:48:25
190 GAUTIER Didier E 70 6:48:27
191 PLANTON Fabien D 60 6:48:27
192 BORDES Alain Joseph F 25 6:48:27
193 BARBERE JOHN E 71 6:48:28
194 MARTINEZ SANCHEZ Adolfo D 61 6:48:29
195 MIR BUSO Ricardo D 62 6:48:29
196 ALBA ESTEVE Ximo D 63 6:48:29
197 LABRUNEE Gérard F 26 6:48:31
198 CLAVERIE RAYMOND F 27 6:49:45
199 ROUSSE ROGER G 10 6:54:35
200 GIBAUD Loïc D 64 6:57:07
201 BROUEL Jean-Pierre G 11 6:57:07
202 WELSBY PAUL E 72 6:57:09
203 BERAS Guy F 28 6:57:11
204 BARRIEU PATRICK F 29 6:57:12
205 CACHEN PHILIPPE E 73 6:57:13
206 CHAULET ROGER F 30 6:57:16
207 DESCAMPS Marc F 31 6:57:18
208 GUTIERREZ Jean Manuel D 65 6:58:17
209 MASSAT PATRICK E 74 6:58:17
210 LIAIGRE Franck D 66 6:58:17
211 MACAIGNE Jérôme E 75 6:58:18
212 FANTIN Lionel D 67 6:58:19
213 BLANDIN Joël F 32 6:58:21
214 MARTINEZ TORTOSA José Manuel E 76 6:58:21
215 FERRER Magali A 2 6:58:22
216 POIROU Sylvères F 33 6:58:23
217 ROSELIER JACKY F 34 6:58:23
218 EGUES MIKEL D 68 6:58:24
219 PORTU IGOR C 27 6:58:24
220 LANSALOT Christian F 35 6:58:26
221 GENTY Alain E 77 6:58:27
222 DERREZ Philippe F 36 7:03:10
223 ROUSSEAU Michel E 78 7:08:07
224 HOURQUEIG Philippe F 37 7:08:08
225 ATHANASE JACQUES G 12 7:08:38
226 DEPREZ GERARD F 38 7:08:39
227 BONTEMPS Christian D 69 7:08:40
228 LAPLAGNE Jean-Claude G 13 7:08:41
229 LAGÜES François E 79 7:08:43
230 LABAT Didier E 80 7:08:44
231 VERCAUTEREN Georges F 39 7:08:46
232 PETIOT Denis F 40 7:12:33
233 THEUX BERUCQ Jean-Michel E 81 7:12:35
234 GIRAUD Didier D 70 7:12:35
235 CORTES CARMONA JUAN ANTONIO E 82 7:12:36
236 DORRONSORO JUAN CARLOS D 71 7:14:12
237 VINCENTE PATXI D 72 7:14:14
238 SEVILLANO BENITO ANTONIO JESUS E 83 7:14:14
239 BORNET Jean-Claude F 41 7:14:14
240 MONDRAGON IBON C 28 7:14:14
241 BOUIC Christian E 84 7:14:15
242 BARBARA RAFAEL E 85 7:14:54
243 FERNANDEZ RAFAEL E 86 7:14:55
244 CABANNE PHILIPPE E 87 7:15:35
245 VERGER Louis Noël F 42 7:15:39
246 BARRES CHRISTIAN F 43 7:15:40
247 NOIROT MATHIEU C 29 7:15:49
248 TREMOULET BERNARD G 14 7:16:35
249 DUPI Jean-Claude F 44 7:16:53
250 SERIS Philippe E 88 7:17:46
251 PINSACH Joachim G 15 7:17:48
252 DASTUGUE Jean-Pierre E 89 7:18:55
253 ANTICHAN Jean-Bernard G 16 7:19:32
254 LAVIGNE Robert F 45 7:19:32
255 ETHEVE Lucien F 46 7:19:33
256 COMBY Olivier D 73 7:20:22
257 TURNER IAN F 47 7:22:57
258 D’AGOSTIN Claude F 48 7:23:00
259 MURITH Jacky B 2 7:24:51
260 RASTAU Dominique F 49 7:25:21
261 DEL REGNO Laurent F 50 7:25:30
262 AUDRY Jean-Marc E 90 7:25:33
263 SAYERCE Patrick E 91 7:25:34
264 MORVAN Denis F 51 7:27:33
265 HOCQUELET Joël E 92 7:27:33
266 ROUTIS Georges G 17 7:27:34
267 HADIDI Adam C 30 7:29:58
268 RUSCASSIE René G 18 7:30:30
269 REQUEMO JAIME E 93 7:30:30
270 PEREY PHILIPPE E 94 7:30:32
271 PACAUD Christian E 95 7:30:33
272 BAROTIN Yves F 52 7:30:35
273 CASAS DAVID D 74 7:30:46
274 CORTES MANUEL E 96 7:30:49
275 MANDICA Annunciato E 97 7:31:46
276 MENUET Philippe E 98 7:34:58
277 PEYROUNINE CECILE A 3 7:35:25
278 TOURAIS Guillaume C 31 7:35:26
279 LERAY JEAN G 19 7:35:26
280 LOPEZ Pierre F 53 7:35:26
281 FINN DAHM NIELSEN E 99 7:35:32
282 VANNEUVILLE Benoit E 100 7:35:38
283 CLAUD Laurent E 101 7:35:39
284 CRISTINA Christian E 102 7:36:42
285 PEDEJOUAN RENE G 20 7:36:45
286 LAMON Jean-Pierre F 54 7:36:51
287 JAUFFRIT Yannick E 103 7:37:02
288 DARTEIL Christophe E 104 7:37:30
289 MENTRIDA PEREZ Maria Blanca B 3 7:44:02
290 BASSET Thierry E 105 7:44:07
291 HERRAN HERNANDEZ Iker D 75 7:46:01
292 MORENO CASTELO Edu D 76 7:46:02
293 MENDIZABAL LARRAÑAGA Gotzon D 77 7:46:06
294 BARRUTIA INZA Iban C 32 7:46:07
295 BUSATO Guy E 106 7:46:09
296 JOUGLA Philippe F 55 7:47:23
297 ESNAULT Jacky E 107 7:47:23
298 COGNAC Alexandre C 33 7:47:23
299 GARITANO ZUAZOLACIGORRAGA Ander D 78 7:49:03
300 MAHE RENE G 21 7:49:06
301 VAETTE SERGE F 56 7:57:48
302 MERDRIGNAC Guy G 22 7:57:49
303 GUILLOT DOMINIQUE F 57 7:57:50
304 TAPIE JEAN F 58 7:57:52
305 WALCH Jean-Marc E 108 7:59:45
306 JEANTET Max G 23 7:59:46
307 SALAUN Serge F 59 7:59:46
308 TOFFOLON Angelo G 24 7:59:47
309 CAZEMASOU François F 60 8:00:03
310 COOSEMANS BART D 79 8:01:25
311 LABAT FABRICE D 80 8:01:31
312 BOURSET Jacques F 61 8:04:13
313 BIN JEAN PAUL F 62 8:04:36
314 CAZANAVE Henri E 109 8:06:11
315 CLERMONT DAVID E 110 8:06:19
316 SALAS Jean-Felix E 111 8:06:56
317 MELOIS ALAIN F 63 8:07:05
318 THEUX BERUCQ HENRI F 64 8:09:42
319 DHERETTE Fabrice E 112 8:09:43
320 EZANIC MARC F 65 8:12:52
321 COLLDECARRERA JOAN F 66 8:12:55
322 DURAND TONNERRE Philippe F 67 8:13:14
323 AMARAL VIDEIRA Bernard E 113 8:16:46
324 MICHAUX Alain G 25 8:18:09
325 DUPIN Pierre Dominique F 68 8:18:10
326 LANOËLLE Alain F 69 8:18:12
327 MATHEY Eric E 114 8:21:03
328 VEGAS Jésus E 115 8:21:04
329 REGNAULT Dominique E 116 8:21:08
330 FAYOL Alain F 70 8:21:08
331 BERTRAND Alain E 117 8:24:25
332 VIEILLEFOND Julien C 34 8:25:37
333 ROUXEL Patrick F 71 8:26:23

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!