Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> Les copains 2007 : Résultats du 169 km

Class... Nom-Prénom ... Club CatTemps Dip
1 MARCON LAURENT EC ST ETIENNE LOIRE Z 04:52:22:06 OR
2 DI MANNO DOMINIQUE VC AMBERTOIS Z 04:56:18:02 OR
3 RACODON NICOLAS P CREUSOTOISE C 04:56:31:09 OR
4 LAGRANGE MARC VC LA SOUTERRAINE F 04:57:36:06 OR
5 BONNET PHILIPPE ASPTT CLERMONT FD D 04:57:37:09 OR
6 TOMBELAINE REGIS EC AMBAZAC F 04:57:39:00 OR
7 PERRIN NICOLAS RO ST AMANDOISE Z 05:00:04:09 OR
8 VILLAIR VINCENT EC TORCY E 05:00:05:01 OR
9 GRACZYK CHRISTOPHE CAC BLOIS Z 05:00:05:03 OR
10 CEDRE DAVID VC LA SOUTERRAINE C 05:00:06:05 OR
11 DOLIVEIRA FELISMINO TEAM VELO SERVICE E 05:00:06:05 OR
12 JANY PIERRE HENRI CYCLOS COURNON E 05:00:07:01 OR
13 POURRAT CHRISTOPHE ASPTT CLERMONT FD D 05:00:09:03 OR
14 DOUARRE OLIVIER EC CLERMONT FD D 05:00:10:02 OR
15 REMY ALAIN TEAM CAMPAGNOLO Z 05:00:11:06 OR
16 VERDIER MARC ASCTC CYCLO E 05:03:38:01 OR
17 CAPLANT JEAN MARC NEUVY SS CYCLISME G 05:04:04:07 OR
18 LERAT MICHEL UC PONTCHARRA G 05:04:06:02 OR
19 ARNAULT LIONEL AS CRS D 05:05:23:06 OR
20 CHAUSSINAND PASCAL D 05:05:26:02 OR
21 QUELLET FABRICE UC CHATEAUROUX D 05:08:54:06 OR
22 DUPUIS DIDIER VC ST YRIEIX E 05:08:57:06 OR
23 CHAMPALLE PASCAL CYCLO TEAM SOIXANTE E 05:10:19:09 OR
24 JUILLARD PASCAL CT MONTFERRANDAIS F 05:10:30:09 OR
25 PONCET ANTOINE C 05:11:13:03 OR
26 LANCELOT MICHEL CYCLO TEAM SOIXANTE F 05:12:04:05 OR
27 MAS GUY EC CLERMONT FD G 05:12:05:03 OR
28 BOIVIN CHRISTOPHE COMMENTRY CYCLISTE E 05:12:06:08 OR
29 RICHARD MICHEL VC VALLEE DE L’ISLE H 05:12:13:09 OR
30 LAMOUROUX HERVÉ CC MARCELLINOIS E 05:13:18:07 OR
31 SQUIVIDEN DAVID TOUR ATHLETIC CLUB D 05:13:20:01 OR
32 VAN WAGENINGEN MARCO CC MOZAC D 05:16:05:03 OR
33 MOUSSIER ARNAUD VS BRESSAN C 05:17:53:01 OR
34 BORDERIE DANIEL ASPTT CLERMONT FD G 05:17:53:01 OR
35 PLUQUET JEAN LUC AC RILHAC RANCON F 05:17:57:04 OR
36 MACHENAUD JEAN CHRIS C TALAUDIERE SORBIER E 05:19:02:09 OR
37 BASTIERE CYRIL VC LANGON PREIGNAC Z 05:19:03:09 OR
38 SAGE JEROME US ARGENTON D 05:19:17:04 OR
39 MARTAUD ERIC VC JARNAC F 05:19:36:08 OR
40 DECONIHOUT OLIVIER VC EUDOIS ET BRESLOI D 05:20:40:02 OR
41 BLANCHET FRANCK UC NANTES ATLANTIQUE D 05:21:02:01 OR
42 ENTREMONT JEAN FRANC AC VOVEENNE D 05:22:15:08 OR
43 FLAMENT LAURENT UC FUMEL MONTSEMPRON D 05:22:16:07 OR
44 GROLEAU ALAIN UC ROYERES ST LEONAR G 05:22:17:09 OR
45 PINATEL ANTOINE RO CHAMBON FEUGEROLL G 05:22:18:05 OR
46 BORDAZ JEAN CLAUDE ACMV VENISSIEUX D 05:22:20:01 OR
47 GUENE MICHEL AS ST JUNIEN H 05:22:21:03 OR
48 FERNANDEZ DANIEL ACMV VENISSIEUX E 05:23:11:04 OR
49 CHAVANNE CLAUDE USC PARODIENS H 05:23:12:02 OR
50 GILBARDIE PATRICK US BREDOISE D 05:23:17:02 OR
51 VERGNE JOEL VC BANLIEU SUD D 05:23:19:08 OR
52 GRACZYK VINCENT CAC BLOIS Z 05:23:44:08 OR
53 BARTHELEMY DANIEL CYCLOS COURNON E 05:25:09:05 OR
54 BASSERY ANDRE CABE QUARANTE SEPT I 05:27:05:03 OR
55 NADREAU LAURENT CYCLOS COURNON D 05:27:05:06 OR
56 CELLIER JEAN PIERRE PL CRAPONNE F 05:27:06:05 OR
57 NOURY DOMINIQUE CC SERIGNE G 05:27:06:08 OR
58 MONJOFFRE ERIC ROC ROCHECHOUART F 05:27:06:09 OR
59 AUGEREAU ERIC VIENNE BIATHLON F 05:27:07:01 OR
60 JARRY CLAUDE CE MAAF G 05:27:07:03 OR
61 BOUVIER BERNARD SANCY VELO G 05:27:07:03 OR
62 VIVION JEAN MARIE VIENNE BIATHLON F 05:27:07:09 OR
63 ROUSTAIN DIDIER VC HAUT LIGNON E 05:27:09:04 OR
64 BOURGEAUX DAVID APOLLO ST HEAND D 05:27:09:08 OR
65 MERCIER OLIVIER ASPTT VICHY C 05:27:10:09 OR
66 MOIROUX PASCAL CS SAUXILLANGES E 05:27:21:07 OR
67 CHALOPIN PHILIPPE UC FELLETIN D 05:29:34:08 OR
68 JOUANIC DIDIER VC DECINES F 05:30:48:01 OR
69 LANDON YVES VC MONTBRISON F 05:30:52:09 OR
70 LORGERON JACKY VS ROMORANTIN H 05:31:24:08 OR
71 KRELEGER MARCEL USP ISSOIRE F 05:31:26:09 OR
72 FAVRE FRANCIS CS MEGEVE I 05:31:27:06 OR
73 RENVOISE DAVID CDF QUARANTE CINQ C 05:31:27:09 OR
74 BURON MICHEL ST JEAN LARUELLE CYC G 05:31:37:02 OR
75 MACHU YVES VS ROMORANTIN F 05:34:00:03 OR
76 CARLES JULIEN AG ST ETIENNE C 05:34:04:07 OR
77 GIRONDE SYLVAIN CYCLOS COURNON D 05:34:21:08 OR
78 STANESCO JOEL CC LANVALLAY H 05:34:22:08 OR
79 ROLLAND BERNARD CYCLO TREIZE FAREINS I 05:34:26:01 OR
80 MASSET MAX UC AIGURANDE E 05:34:30:01 OR
81 DELPORTE ALAIN UC FUMEL MONTSEMPRON F 05:35:28:06 OR
82 AME PHILIPPE UC GIEN SPORT F 05:35:28:09 OR
83 LABROSSE PIERRE CYCLOS COURNON D 05:35:29:01 OR
84 CORNU MAURICE EC AUXERROISE H 05:35:29:02 OR
85 BERGER CLAUDE UC AIGURANDE F 05:35:29:04 OR
86 LAURENT STEPHANE CYCLOS COURNON C 05:35:29:08 OR
87 BOILLON MARCEL AS GRIEGES F 05:35:30:04 OR
88 BESCOND PATRICK VC ST MAMMES F 05:35:30:09 OR
89 CARLE ERIC AGC ST ETIENNE D 05:35:31:03 OR
90 PINET PASCAL VC AIGUEPERSE G 05:35:32:08 OR
91 AUBERGER JACKY I 05:35:32:08 OR
92 BEAUFFRETON PASCAL CE MAAF E 05:35:33:05 OR
93 COLIN SERGE MAROLLES AS CYCLOS H 05:35:34:04 OR
94 NICOLAS PATRICK SO HOUILLES F 05:35:34:05 OR
95 FREZIERES JEROME GOURDON CYCLISME D 05:35:36:08 OR
96 MATHIS ERIC AS SARTROUVILLE E 05:36:28:06 OR
97 BELLUT MAXIME ES JONAGEOIS F 05:39:00:06 OR
98 CHASPOUL PATRICK C MONTAGNARD AUVERGN F 05:39:03:09 OR
99 GRIMAULT SEBASTIEN PANA LOISIRS C 05:39:21:06 OR
100 LEMERCIER FRANCK AS GLAXOSMITHKLINE C 05:39:24:01 OR
101 GRILLON FABRICE AS SARTROUVILLE H 05:40:57:05 OR
102 VINCENT HERVE CC MONISTROL D 05:41:00:02 OR
103 RABEYRIN PHILIPPE D 05:41:05:04 OR
104 SOENEN CHRISTOPHE TEAM CAMPAGNOLO E 05:41:16:01 OR
105 PARLON CHRISTOPHE VC LA SOUTERRAINE D 05:41:27:01 OR
106 BRIOT JEAN PAUL CC MOZAC F 05:42:18:05 OR
107 POMPONIO ANTONIO E 05:42:22:02 OR
108 PIGANIOL MARC CT MONTFERRANDAIS E 05:42:22:04 OR
109 LETARTRE DOMINIQUE AC VOVEENNE G 05:43:03:03 OR
110 DUCHAMP ALAIN CT MONTFERRANDAIS F 05:43:17:04 OR
111 JEANNESSON MICHEL AS LEGRAND H 05:43:18:08 OR
112 GIRIN BERNARD AC TARARE G 05:43:18:09 OR
113 BRETTES SEBASTIEN EC FONTENAYSIENNE D 05:44:30:03 OR
114 GAGNAIRE PATRICE C TALAUDIERE SORBIER D 05:45:57:00 OR
115 PENVERN CLAUDE EC FONTENAYSIENNE F 05:47:39:02 OR
116 LEBAUD GERARD CS ARTISTIQUE RUELLE H 05:47:57:09 OR
117 PIC DANIEL D 05:48:40:07 OR
118 MEUNIER DIMITRI COMMENTRY CYCLISTE D 05:48:44:04 OR
119 ROBERT VINCENT UC TOURS D 05:48:50:03 OR
120 CHENAUD PIERRE AS ST JUNIEN E 05:48:50:08 OR
121 BAJARD CHRISTIAN G 05:48:51:03 OR
122 TREILLON THIERRY ASADP ORLY F 05:48:51:04 OR
123 DUCHIRON JEAN PAUL AS ST JUNIEN G 05:48:52:02 OR
124 SOULARD JEAN CLAUDE CL MARTELL D 05:48:52:04 OR
125 GOSSET JEAN AC GRICOURT E 05:48:55:04 OR
126 PUICERCUS JOSE EC FONTENAYSIENNE G 05:48:55:09 OR
127 BORDIER JOEL ST CYR TOURS VLAC H 05:48:56:05 OR
128 BERGER PIERRE AS GRIEGES F 05:48:58:01 OR
129 BELLOC FRANCIS EDELWEISS F 05:49:02:09 OR
130 SORIANO PHILIPPE UC FUMEL MONTSEMPRON F 05:51:00:03 OR
131 BARRE PATRICK CC MONTOIS F 05:51:02:02 OR
132 BARTHOU FRANCOIS CSA RUELLE E 05:51:03:05 OR
133 MONIER DANIEL CS SAUXILLANGES G 05:51:05:09 OR
134 MAZEAS JEAN YVES VS MONNAIE H 05:51:12:03 OR
135 DEPLECHIN PHILIPPE EC FONTENAYSIENNE F 05:52:05:01 OR
136 MONTIGNY ALAIN ESB BLANQUEFORT Y 05:52:16:02 OR
137 LEHERLE VINCENT MEUSE ANCYCLES D 05:52:16:02 OR
138 BAILLON ALAIN UC AIGURANDE I 05:52:16:07 OR
139 BAILLON CHRISTIAN USP LE POINCONNET G 05:52:17:03 OR
140 DELAYRE FREDERIC VC BRIGNAIS E 05:52:19:04 OR
141 BESCOND MATHIEU VC ST MAMMES C 05:52:21:00 ARGENT
142 DORNIER CLAUDE ASPTT ORLEANS H 05:52:21:01 OR
143 CAZENAVE VERGEZ LOIC TOUR ATHLETIC CLUB D 05:52:21:02 OR
144 BASTIE ALAIN TOUR ATHLETIC CLUB G 05:52:22:08 OR
145 LONDICHE BRICE CLERMONT TRIATHLON C 05:52:23:03 ARGENT
146 DESMACON HENRI ASS JUNIEN I 05:52:23:03 OR
147 MORY BERNARD UC VENDOME H 05:52:26:00 OR
148 GARNIER YVAN AS NEUILLY CYCLISME E 05:52:26:06 OR
149 BRODU MATHIEU ES BLANZAC C 05:52:28:01 ARGENT
150 DEVISSCHER PHILIPPE CLERMONT TRIATHLON D 05:52:28:05 OR
151 BIAU FRANCIS UC FUMEL MONTSEMPRON I 05:54:50:04 OR
152 COUTELEAU JEAN PIERR US IVRY H 05:54:51:07 OR
153 DELORME PAUL CC NIEUL H 05:54:51:08 OR
154 MOULIN YVES AS MEUDON F 05:54:52:02 OR
155 BIZIERES MICHEL AGC TOURAINE H 05:54:52:08 OR
156 PARIS JEAN PAUL GC LE PUY G 05:54:52:09 OR
157 GUIBOUX PATRICK ASPTT NANTES E 05:54:55:04 OR
158 BOULIN OLIVIER TOUR ATHLETIC CLUB F 05:54:56:01 OR
159 PONCET GERARD D 05:54:56:03 OR
160 BOUTIN STEPHANE TEAM EVASION NATURE D 05:54:57:00 OR
161 PERRAT JEAN CHARLES TOUR ATHLETIC CLUB F 05:54:57:02 OR
162 GROS STEPHANIE ESC MEAUX A 05:54:57:02 OR
163 CERINI JEROME CC OVILLOIS D 05:55:04:05 ARGENT
164 MARCONNET PATRICE AC LYON VAISE D 05:55:09:01 ARGENT
165 CHARBONNIER CLAUDE UC AIGURANDE H 05:55:11:00 OR
166 MOURIER DAVID COMMENTRY CYCLISTE D 05:55:11:05 ARGENT
167 JARRIGE JEAN CLAUDE FJEP LEMPDES F 05:56:53:09 OR
168 GARRIGOU DANIEL AL SARLAT LA CANEDA I 05:57:08:02 OR
169 WANE ABDOUL EC FONTENAYSIENNE E 05:57:08:04 OR
170 BONNEFOY CLAUDE C TALAUDIERE SORBIER H 05:59:05:03 OR
171 BIGUEY DIDIER VS GERZATOIS E 05:59:22:01 OR
172 FEUILLET JACQUES CC JARREZIEN I 06:00:39:01 OR
173 BLAIN JEAN PASCAL VC CHATILLON F 06:00:39:04 OR
174 GAULTIER REMY C 06:00:40:01 ARGENT
175 CHARVIN CLAUDE LC CREVECOEUR F 06:00:40:01 OR
176 DULARY DENIS GLEIZE CC E 06:00:40:03 OR
177 LAURENT JEAN PIERRE AS ST JUNIEN E 06:00:40:06 OR
178 SAURET JACQUES CT MONTFERRANDAIS I 06:00:40:09 OR
179 GAULTIER YANNICK UC ORLEANS Z 06:00:41:08 ARGENT
180 GAILLARD ALAIN E 06:00:42:03 OR
181 GONZALES GERARD VC LAGNIEU G 06:01:50:09 OR
182 SALABERT LAURENT CYCLOS COURNON D 06:01:51:00 ARGENT
183 USSEL SERGE CYCLOS COURNON H 06:01:52:02 OR
184 LECHIPPE JEROME AL MARSAT E 06:03:24:08 OR
185 GIBSON PAUL AC FURSAC E 06:03:25:05 OR
186 JANICOT JEAN MARC PANA LOISIRS F 06:05:25:01 OR
187 DRIGEARD JACQUES CYCLOS COURNON G 06:05:34:04 OR
188 WERBROUCK PATRICK G 06:05:35:02 OR
189 BLANCHOZ JEAN PHILIP EC MUROISE E 06:05:41:01 ARGENT
190 VENON PIERRE USP LE POINCONNET I 06:05:42:05 OR
191 HUMBERT GERALD MEUSE ANCYCLES D 06:05:51:03 ARGENT
192 GUIGNET PASCAL ASGC GRIEGES F 06:06:19:07 OR
193 VAUGRENARD DOMINIQUE ASPTT NANTES D 06:07:59:01 ARGENT
194 PORCHERON ALEXANDRE UCC VIVONNE C 06:08:08:07 ARGENT
195 BENOIST PHILIPPE ASPTT NANTES D 06:08:13:08 ARGENT
196 BERAUD FRANCOIS RHONE ALPES CYCLISME F 06:08:14:07 OR
197 DUCOUSSET MICHEL VC LA SOUTERRAINE F 06:08:15:01 OR
198 AMARTIN GUY INDRE VELO PASSION F 06:08:15:02 OR
199 PIERRE NATHALIE CRAC TOURAINE B 06:08:21:04 OR
200 BOURREAU PASCAL EC FONTENAYSIENNE E 06:08:22:03 ARGENT
201 BAYLE ERIC US ARGENTON E 06:08:28:01 ARGENT
202 COUDERC JEAN MARIE UC FUMEL MONTSEMPRON I 06:08:30:08 OR
203 BAILLY STEPHANE VC PAYS ST FLOUR D 06:09:19:04 ARGENT
204 GUILLOT STEPHANE USM VILLEDIEU E 06:09:25:08 ARGENT
205 COUTANCEAU PHILIPPE BOU ST DENIS F 06:09:27:08 OR
206 CHASTEL ALAIN CT MONTFERRANDAIS I 06:09:29:09 OR
207 VEILLESCAZES THIERRY VELO D’OLT D 06:09:41:04 ARGENT
208 THEPAUT GUY H 06:10:05:03 OR
209 DELACOUX SEBASTIEN AC LUANT C 06:10:36:07 ARGENT
210 PRAT PIERRE GLEIZE CC H 06:10:58:04 OR
211 METAIS PHILIPPE PERSEVERANTE PONT/YO F 06:11:04:07 ARGENT
212 MICHAUD ALAIN USP LE POINCONNET I 06:11:05:08 OR
213 VILLETTE HERVE AS SARTROUVILLE F 06:11:19:02 ARGENT
214 CHARBONNIERE JEAN CL GLEIZE CC I 06:11:19:07 OR
215 MAISONNEUVE JEAN CYCLOS COURNON H 06:11:19:09 OR
216 BOUCHER ERIC AS SARTROUVILLE F 06:11:20:01 ARGENT
217 DAUDE SERGE AURILLAC SCA F 06:11:20:04 ARGENT
218 PIOT FABIEN CC HARRY’S E 06:11:21:02 ARGENT
219 VOISIN JEAN CLAUDE CC PIERRE JODET I 06:11:24:07 OR
220 DONY FLORENCE AS NEUILLY LE REAL A 06:11:49:09 OR
221 BERTHELOT JOEL SC STE MAURE G 06:11:50:05 OR
222 SIMON YVON CS BELLAC D 06:11:52:01 ARGENT
223 AUDREN DAVID AC VOVEENNE D 06:11:52:08 ARGENT
224 LE BORGNE NICOLAS C 06:11:53:07 ARGENT
225 DUBUT FRANCOIS RO ST AMANDOISE G 06:12:38:04 OR
226 CHERPIN JEAN CLAUDE CYCLO TEAM SOIXANTE D 06:12:48:02 ARGENT
227 MARCEL MARYLINE ACS BUZANCAIS B 06:13:11:07 OR
228 MARQUOIS MICHEL ACS BUZANCAIS I 06:13:13:09 OR
229 COUDERT JEAN MARIE ESPERANCE CEYRATOISE D 06:13:47:01 ARGENT
230 ROMAIN PHILIPPE ASPTT LIMOGES D 06:13:48:08 ARGENT
231 FOURNIER FRANCOIS ECC OLONNE H 06:14:00:07 OR
232 ROBEQUAIN BENOIT VS GERZATOIS D 06:14:16:01 ARGENT
233 LABBAYE EMILE CLC CHATEL GUYON I 06:14:17:02 OR
234 DESFARGES PATRICK THOU VELO F 06:14:17:05 ARGENT
235 GARNIER ERIC CYCLOS COURNON E 06:14:21:01 ARGENT
236 METGE GEORGES UC CAPDENAC I 06:14:21:03 OR
237 POMPANON JEAN FRANCO VTT GIVRY F 06:14:22:05 ARGENT
238 JEANPIERRE GILLES EC ST ETIENNE LOIRE F 06:14:30:02 ARGENT
239 LAVIGNE JEAN VELO D’OLT I 06:14:35:06 OR
240 BODIN YVAN EC FONTENAYSIENNE D 06:14:37:01 ARGENT
241 BIBIE ROBERT SC PERIGORD G 06:14:48:09 OR
242 ILLIAQUER GERARD EC DU HOUDANAIS G 06:14:48:09 OR
243 ROLLIN JEAN LOUIS PRIGONRIEUX UCP G 06:14:49:07 OR
244 FORT DANIEL CC MORNAC BREUILLET H 06:14:51:05 OR
245 GARESTIER JEAN RENE AC RILHAC RANCON G 06:14:53:07 OR
246 JAUDAUX ERIC ECO VILLEURBANNE F 06:15:01:01 ARGENT
247 GOURBEYRE GEORGES I 06:15:06:01 OR
248 DESCHAMPS GERARD MOZAC CC H 06:15:22:07 OR
249 LORY MICHEL UC VENDOME F 06:16:12:06 ARGENT
250 BONNET BENOIT CS ST MICROELECTRONI C 06:16:29:03 ARGENT
251 GURDAK MICHEL MEUSE ANCYCLES F 06:16:29:06 ARGENT
252 JUSTE BERNARD VC MONTBRISON H 06:16:53:03 OR
253 DUVERGER FRANCOIS AS RIPAULT F 06:17:57:01 ARGENT
254 PREVOT JEAN LUC AS ST JUNIEN F 06:18:33:09 ARGENT
255 MATHIEU BERNARD VC HORIZON F 06:18:35:06 ARGENT
256 SEVE MAX AC FRANCHELEINS F 06:18:37:04 ARGENT
257 DESNOIX ALAIN AS MONTLUCON G 06:18:51:08 ARGENT
258 BELIEN MICHEL RO CONFLANAISE I 06:18:58:02 OR
259 CHAMPARNAUD JACQUES ASPTT AUCH H 06:19:08:06 OR
260 GIBELIN MARC CYCLOS COURNON G 06:19:21:07 ARGENT
261 HOSTACHY ETIENNE VCBS CHILLY MAZARIN F 06:21:11:09 ARGENT
262 FERRY FERNAND ES JONAGEOIS I 06:21:13:01 OR
263 DANNEAU PHILIPPE E 06:21:28:09 ARGENT
264 LOISY JACQUES GLEIZE CC F 06:21:35:09 ARGENT
265 MARGUIN JEAN MICHEL VS BRESSAN F 06:21:53:04 ARGENT
266 PERCHE JEAN MICHEL A BOURGOGNE CYCLISTE E 06:21:53:06 ARGENT
267 MALASSENET ALAIN AC LUANT G 06:21:54:01 ARGENT
268 BARRAULT PATRICE ESP LOIRE AUBANCE E 06:21:56:02 ARGENT
269 OGNIER FREDERIC ESC MEAUX F 06:21:56:08 ARGENT
270 TREGUIER JEAN PIERRE FR BLANZAT G 06:21:58:07 ARGENT
271 DELACOUX ROLAND USP LE POINCONNET G 06:22:25:01 ARGENT
272 HERMET GERARD VC AIGUEPERSE H 06:23:49:01 OR
273 HEURTIER JEROME CS ST MICROELECTRONI D 06:23:50:09 ARGENT
274 LOPES ANTONIO CYCLOS COURNON E 06:24:39:06 ARGENT
275 MONTELS CHRISTIAN GC LE PUY G 06:25:15:08 ARGENT
276 MERE EMMANUEL VTT GIVRY E 06:25:28:01 ARGENT
277 ROUER FABIEN USP LE POINCONNET C 06:25:28:05 BRONZE
278 GONOD MICHEL V LOISIRS FEILLENS F 06:25:34:04 ARGENT
279 CHAVIGNON MICHEL GLEIZE CC E 06:25:35:01 ARGENT
280 OLIVIER JEAN PIERRE CRAC TOURAINE H 06:25:42:01 ARGENT
281 DEVAINE PASCAL ASSJ ST JUNIEN D 06:25:43:07 ARGENT
282 PAULON ERIC CS SAUXILLANGES E 06:25:54:09 ARGENT
283 GAULTIER SERGE CE NEWELL H 06:25:57:02 ARGENT
284 MALLET GILBERT CT MONTFERRANDAIS F 06:26:36:05 ARGENT
285 MATHE ELISABETH BRC MORNAC B 06:26:39:04 OR
286 MATHE DOMINIQUE BRC MORNAC F 06:26:43:05 ARGENT
287 BAZART VINCENT MEUSE ANCYCLES D 06:27:00:09 ARGENT
288 LEGRAND JACQUES MEUSE ANCYCLES D 06:27:03:06 ARGENT
289 ROBERT BERNARD AMAR RUNGIS G 06:27:27:07 ARGENT
290 CHABOREL YVES MEUSE ANCYCLES F 06:27:32:01 ARGENT
291 BABILOTTE PASCAL RC MOY DE L’AISNE F 06:28:20:02 ARGENT
292 BERGERON YVES VTT GIVRY E 06:28:25:06 ARGENT
293 PASQUIER FRANCOIS VIENNE BIATHLON F 06:28:26:07 ARGENT
294 COTTEREAU CHRISTOPHE VIENNE BIATHLON D 06:28:27:03 ARGENT
295 VILLESANGE JEAN PIER CS BELLAC E 06:28:29:04 ARGENT
296 KOOY COR CC CYCLING E 06:28:33:03 ARGENT
297 OLIEMAN KEES WV EDE H 06:29:42:05 ARGENT
298 PITOUX CHRISTIAN VTT GIVRY E 06:29:43:04 ARGENT
299 RAVAGNI LIONEL AS SARTROUVILLE E 06:31:14:04 ARGENT
300 DARTHOS BRUNO US BESSINES F 06:31:20:01 ARGENT
301 GOIGOUX FRANCK LEMPDES TRIATHLON D 06:31:20:08 ARGENT
302 CHAZOTTIER PHILIPPE UC MORNANTAISE F 06:31:21:04 ARGENT
303 BIGRAT CLAUDE USP LE POINCONNET E 06:31:24:08 ARGENT
304 MOREAU FABIEN VELOPHINE NAINTREENN C 06:31:28:05 BRONZE
305 RAYNAUD DIDIER ASPTT NANTES D 06:31:37:01 ARGENT
306 DEMEULE THIERRY ASPTT NANTES E 06:31:52:03 ARGENT
307 BEYTOUT BERNARD ASPTT NANTES D 06:31:52:08 ARGENT
308 AMARTIN CHRISTIAN ASPTT NANTES E 06:31:52:09 ARGENT
309 BOURDETTE JEAN MARC ACBB ISSOUDUN E 06:31:53:05 ARGENT
310 ROBIN NADINE AVENIR BEAUZAC B 06:31:55:06 OR
311 OLLIER JEAN CLAUDE F 06:33:06:04 ARGENT
312 POILBOUT PATRICE VC LOUVIERS G 06:33:22:08 ARGENT
313 LEGENDRE MARC F 06:35:40:03 ARGENT
314 COUDERT PIERRE VC USSELOIS F 06:35:40:09 ARGENT
315 WETTSTEIN JEAN LOUIS CC CHAVELOTAIS G 06:35:42:04 ARGENT
316 COMMUN CHRISTIAN G 06:35:42:05 ARGENT
317 MONJOT HENRI CHILLY MAZARIN VCBS I 06:36:14:03 ARGENT
318 LAHAIE JEAN JACQUES UC MEHUNOISE F 06:36:23:01 ARGENT
319 PARIS LAURENT AAMB ISSOIRE D 06:36:40:05 BRONZE
320 VIVES QUEROL MARC ASADP ORLY D 06:36:43:09 BRONZE
321 LEBAYLE PHILIPPE ALCOOLO VELO E 06:36:45:01 ARGENT
322 LEBOLCH LOIC USP LE POINCONNET D 06:36:48:06 BRONZE
323 MARQUOIS GERARD ACS BUZANCAIS H 06:36:49:01 ARGENT
324 CRAMAY DANIEL CYCLO QUATRE CANTONS G 06:36:50:05 ARGENT
325 CROZIER DANIEL CT BEAUJOLAIS E 06:36:53:01 ARGENT
326 TREINS JACKY SO HOUILLES G 06:36:57:05 ARGENT
327 THOMAS MICKAEL ASPTT NANTES D 06:38:12:02 BRONZE
328 ROSA JEAN PIERRE ES JONAGEOIS H 06:38:48:02 ARGENT
329 DECHAVANNE YVES EC CHARLIEU H 06:39:47:07 ARGENT
330 BARLET GILLES CC DONATIEN G 06:39:53:01 ARGENT
331 POISSONNET JAMES CC ROUMAZIERES H 06:40:10:06 ARGENT
332 ROBERT JEAN MICHEL VC AREDIEN Y 06:40:15:06 OR
333 REBOUL VINCENT CC MARCELLINOIS E 06:41:43:01 ARGENT
334 PLOTTON GUY GO COSTELLOIS H 06:41:56:03 ARGENT
335 TERMEER LUC LE CHAMPION F 06:42:01:02 ARGENT
336 MEILLE BRUNO CC DONATIEN F 06:42:04:03 ARGENT
337 LE LAMER JACQUES USC MAGNY EN VEXIN I 06:42:06:04 ARGENT
338 GUERINEAU DIDIER VIENNE BIATHLON E 06:42:19:08 ARGENT
339 PAUGET JOEL V LOISIRS FEILLENS F 06:42:57:01 ARGENT
340 MICCO CHRISTOPHE V LOISIRS FEILLENS D 06:42:58:01 BRONZE
341 LACABANE ALAIN VC AREDIEN E 06:42:59:05 ARGENT
342 LESORT YVES AC TREVOLOISE F 06:43:11:01 ARGENT
343 PETRE REMI CR ST CHAMOND C 06:43:39:08 BRONZE
344 MOLLE ALAIN CR ST CHAMOND G 06:43:40:09 ARGENT
345 LESTIEUX PHILIPPE CS BELLAC E 06:44:57:09 ARGENT
346 LAMBERT GUY ACCTB SEVRAN I 06:44:58:04 ARGENT
347 CHATRON GERARD FAC ANDREZIEUX I 06:44:58:07 ARGENT
348 GENTES MICHEL CYCLOS COURNON G 06:44:59:09 ARGENT
349 DUBOUCHAUD GUY CS BELLAC G 06:45:00:06 ARGENT
350 CHRETIEN BERNARD G 06:45:40:01 ARGENT
351 JURQUET JEAN MARIE UC FUMEL MONTSEMPRON F 06:46:07:04 ARGENT
352 DHUMES PATRICE AMILCLUB CROIX NEYRA F 06:47:48:06 ARGENT
353 TAILLANDIER MICHEL ASPTT CLERMONT FD E 06:47:48:06 ARGENT
354 PERRIER RENE CC ROUSSILLON F 06:47:49:02 ARGENT
355 BONNEFOY HERVE VC FEURS BALBIGNY F 06:47:49:06 ARGENT
356 VERBEKE DIETER C 06:47:50:04 BRONZE
357 PINSIVY THIERRY AS SARTROUVILLE E 06:47:51:04 ARGENT
358 ROLLE PHILIPPE D 06:47:51:05 BRONZE
359 RABOT PATRICK UC FUMEL MONTSEMPRON F 06:49:33:06 ARGENT
360 QUENTIN JEROME CYCLOS COURNON D 06:49:34:08 BRONZE
361 PIERRE ERIC SC VERNOUILLET F 06:49:47:04 ARGENT
362 FERLAY BERNARD CC ST MARTIN EN HAUT G 06:50:14:01 ARGENT
363 LHOTELLIER JEAN MARC ASPTT ORLEANS E 06:50:39:09 BRONZE
364 GREZE PIERRE AS LEGRAND F 06:51:15:01 ARGENT
365 LE BORGNE FRANCOIS C 06:51:35:08 BRONZE
366 SUAREZ BRUNO AC FURSAC D 06:51:51:01 BRONZE
367 CHAMBARD ALAIN H 06:51:53:04 ARGENT
368 BROSSY MICHEL ASPTT NANTES H 06:51:53:05 ARGENT
369 BUSSON FREDERIC CYCLO MAUREPAS D 06:51:55:05 BRONZE
370 LAVIRON FRANCK ASADP ORLY D 06:52:10:09 BRONZE
371 DESNOIX MICHEL AS MONTLUCON I 06:52:11:07 ARGENT
372 BOURY BERNARD UC AIGURANDE I 06:52:15:06 ARGENT
373 CORTIAL MICHEL VC TREVOLTIEN H 06:52:16:03 ARGENT
374 DAOUD JOSEPH AS SARTROUVILLE F 06:52:17:04 ARGENT
375 GARIN JACKIE CT MONTFERRANDAIS H 06:53:18:03 ARGENT
376 FERNANDEZ JEAN PHILI AS SARTROUVILLE H 06:53:34:01 ARGENT
377 MAZZUCHELLI FRANCOIS RO CONFLANAISE I 06:54:26:05 ARGENT
378 LARDY ANTOINETTE GUIDON CHALETTOIS B 06:54:52:01 OR
379 LESAGE LUDOVIC CC OVILLOIS F 06:54:53:01 ARGENT
380 SECHET MAURICE ASPTT CHOLET H 06:54:53:04 ARGENT
381 BONHEUR PATRICK CLC CHATEL GUYON F 06:54:53:04 ARGENT
382 FILLOUX ALAIN ACBB ISSOUDUN H 06:54:54:01 ARGENT
383 PILAT ALAIN VC CORBAS F 06:54:55:02 ARGENT
384 MOUET GERARD CC OVILLOIS I 06:54:56:07 ARGENT
385 SIBLOT LAURENT UC CORREZIENNE E 06:54:56:07 BRONZE
386 RACINE ERIC F 06:54:57:08 ARGENT
387 LE DEVEDEC DIDIER CT MAUREPAS E 06:54:59:09 BRONZE
388 RODRIGUES ROMEO AL LA CHAPELLE ST UR D 06:55:00:08 BRONZE
389 BARAT EMILE UC MEHUNOISE H 06:55:01:03 ARGENT
390 MARTEL MICHEL USP LE POINCONNET F 06:55:12:07 BRONZE
391 TARDIVEAU DANIEL VC ST MAMMES F 06:57:19:05 BRONZE
392 VIAND DANIEL G 06:58:07:09 ARGENT
393 VINDRIER STEPHANE C 06:58:29:05 BRONZE
394 TRENTESAUX BRUNO ACBB F 06:59:53:06 BRONZE
395 GUILLOREAU JEAN CLAU SC STE MAURE H 06:59:59:04 ARGENT
396 LE DORLOT PHILIPPE EC FONTENAYSIENNE F 07:00:56:08 BRONZE
397 MARCHAND CLEMENT MEUSE ANCYCLES C 07:01:26:07 BRONZE
398 DEUBEL CHRISTIAN MEUSE ANCYCLES E 07:01:26:08 BRONZE
399 GRANDEMANGE SERGE USP ISSOIRE G 07:01:28:07 ARGENT
400 LEMARIE JOEL VS NEUILLE PONT PIER F 07:01:29:08 BRONZE
401 POUJADE JEAN CLAUDE AS MEUDON H 07:01:32:06 ARGENT
402 DUBOIS JEAN LUC CLC CHATEL GUYON G 07:04:54:08 ARGENT
403 CHAMPARNAUD JEAN CLA AC VERNEUIL I 07:05:05:01 ARGENT
404 BEAL YVES VTT GIVRY E 07:05:10:07 BRONZE
405 BALLIGAND HERVE VTT GIVRY D 07:05:11:05 BRONZE
406 MEUNIER ANDREE C TALAUDIERE SORBIER B 07:05:11:05 ARGENT
407 MINIER JACKY AC SCORBE CLAIRVAUX G 07:05:12:08 BRONZE
408 LEGER PHILIPPE D 07:05:14:06 BRONZE
409 VERNATON ANDRE AS GRIEGES H 07:06:26:02 ARGENT
410 RANCON CLAUDE D 07:06:27:01 BRONZE
411 GROLLEAU JEAN PIERRE VIENNE BIATHLON E 07:06:27:06 BRONZE
412 CLAEYS PHILIPPE RO ST AMANDOISE G 07:06:30:03 BRONZE
413 BRIGATI OLIVIER AS GLAXOSMITHKLINE D 07:06:36:01 BRONZE
414 VIALA JEROME D 07:06:37:06 BRONZE
415 BOISSEUIL ROLAND CS BELLAC H 07:06:46:01 ARGENT
416 TALON CLAUDE CS BELLAC G 07:06:47:06 BRONZE
417 PEROT FRANCOIS CS BELLAC H 07:06:47:08 ARGENT
418 BERGE CHRISTOPHE CS BELLAC D 07:06:48:04 BRONZE
419 JAUGEON BENOIT RO ST AMANDOISE E 07:06:49:08 BRONZE
420 DESLANDES DAMIEN AS GLAXOSMITHKLINE D 07:06:51:01 BRONZE
421 NAVARRO MICHEL LE PUY TRI G 07:07:50:01 BRONZE
422 BUREAU MICHEL UC FLAVIGNAC H 07:08:05:09 ARGENT
423 SELLIER PIERRE AS BLOIS I 07:08:37:06 ARGENT
424 FOURGOUS CHRISTIAN VELO D’OLT G 07:09:16:03 BRONZE
425 MONTCHAMP BRUNO E 07:09:19:09 BRONZE
426 BARRALON MICHEL CC SURYQUOIS E 07:09:43:06 BRONZE
427 FANGET RENE CC SURYQUOIS F 07:09:44:09 BRONZE
428 PASDELOUP PIERRE EC FONTENAYSIENNE F 07:10:14:02 BRONZE
429 PLANCHON THIERRY ST CAPRAIS SPORT D 07:10:17:04 BRONZE
430 GAGNERET CECILE CLERMONT TRIATHLON A 07:11:01:09 ARGENT
431 MAIRESSE ERIC D 07:11:03:09 BRONZE
432 PRADEAU STEPHANE AS LEGRAND F 07:11:33:05 BRONZE
433 BONNET CLAUDE AS LEGRAND E 07:11:45:09 BRONZE
434 QUILBE PATRICE AS LEGRAND F 07:11:47:04 BRONZE
435 FORESTIER JEAN CLAUD VC MAGNACHON H 07:13:58:03 BRONZE
436 CORTIAL LAURENT D 07:14:01:06 BRONZE
437 PERRICHON LOUIS AS CHABURE OCHARRA G 07:14:03:01 BRONZE
438 COMBY OLIVIER CC THIZY D 07:14:03:06 BRONZE
439 LEENARTS JOHN LE CHAMPION F 07:15:07:03 BRONZE
440 GABARD DIDIER US NANTIAT G 07:15:16:07 BRONZE
441 LABROUSSE JEAN LOUIS CC COUZEIX G 07:15:16:09 BRONZE
442 MERAOUNA TOUFIK FR JOUY LE MOUTIER E 07:15:19:07 BRONZE
443 BACHOFFER DIDIER VC GASNY D 07:16:47:08 BRONZE
444 BLANCONNIER GERARD ASPTT NANTES H 07:17:28:02 BRONZE
445 FEISSAT RENE VC MAGNACHON H 07:17:33:01 BRONZE
446 FAYAUD PATRICIA VC LA SOUTERRAINE A 07:17:33:06 ARGENT
447 TRANCHANT DAVID V LOISIRS FEILLENS D 07:17:56:07 BRONZE
448 NOUHAUT CLAUDE AS LEGRAND G 07:19:59:06 BRONZE
449 COUTELLA BRUNO USP LE POINCONNET E 07:20:14:06 BRONZE
450 TRONCY CHRISTOPHE GLEIZE CC D 07:21:42:03 BRONZE
451 ROUSSEL MICHEL UC CREUZIER LE VX E 07:21:44:03 BRONZE
452 BOUILLON PATRICE UC CREUZIER LE VX E 07:21:45:05 BRONZE
453 COPIE PHILIPPE E 07:22:12:05 BRONZE
454 GIDON ALAIN GC LE PUY E 07:22:13:09 BRONZE
455 RECIPON RAYMOND G 07:22:14:01 BRONZE
456 PAVAILLER PIERRE I 07:22:26:09 BRONZE
457 MIRCK KOOS G 07:23:25:07 BRONZE
458 DUBY DOMINIQUE V LOISIRS FEILLENS G 07:23:39:01 BRONZE
459 COLARD FRANCIS V LOISIRS FEILLENS F 07:23:39:03 BRONZE
460 PORCHERON PATRICE VIENNE BIATHLON F 07:23:40:08 BRONZE
461 ALBINET ANDRE UC FUMEL MONTSEMPRON F 07:24:06:01 BRONZE
462 MATIAS ANTOINE UC FUMEL MONTSEMPRON F 07:24:06:03 BRONZE
463 ROUSSILLE DOMINIQUE UC FUMEL MONTSEMPRON F 07:24:06:04 BRONZE
464 CAPMAS BRUNO UC FUMEL MONTSEMPRON E 07:24:07:00 BRONZE
465 LASCOMBES JEAN PIERR UC FUMEL MONTSEMPRON F 07:24:08:01 BRONZE
466 DELCAILLOU JACQUES UC FUMEL MONTSEMPRON G 07:24:08:02 BRONZE
467 PRIOU XAVIER ASPTT NANTES D 07:24:10:01 BRONZE
468 GOELO WILFRID ESLV LOC MARIA PLOUZ D 07:25:20:05 BRONZE
469 JANDIN BRUNO MEUSE ANCYCLES E 07:26:04:08 BRONZE
470 LAURIA MICHEL CS LOZANNE I 07:26:05:06 BRONZE
471 CREFFET DANIEL V LOISIRS FEILLENS F 07:26:13:09 BRONZE
472 LARRUE SEBASTIEN MEUSE ANCYCLES C 07:26:19:08 BRONZE
473 OGOR ROBERT ESLV LOC MARIA PLOUZ H 07:26:43:09 BRONZE
474 BEDOC PAUL ESLV LOC MARIA PLOUZ G 07:26:44:08 BRONZE
475 KINKEAD WILLIAM VS POULIGNY NOTRE DA I 07:26:45:01 BRONZE
476 BREHIN CHRISTIAN AS BRINDAS G 07:27:06:08 BRONZE
477 BRYON BERNARD CO LES ULIS I 07:27:06:08 BRONZE
478 LORMIER PHILIPPE H 07:27:07:09 BRONZE
479 DECLERCQ FABIEN WASQUEHAL TRI F 07:27:08:02 BRONZE
480 LEYLAVERGNE FREDERIC AS BRINDAS F 07:27:08:07 BRONZE
481 RICHARD FREDERIC EC MUROISE E 07:27:09:02 BRONZE
482 BRANCHE ROGER EC MUROISE G 07:27:10:01 BRONZE
483 GRILLARD SEBASTIEN D 07:27:17:04 BRONZE
484 BALAND PATRICK ROC ROCHECHOUART Y 07:29:17:08 ARGENT
485 SERIES JEAN CLAUDE SOUILLAC CYCLISME I 07:29:44:08 BRONZE
486 PLEPST ROBERT FJE PORT STE FOY H 07:29:47:08 BRONZE
487 GUIGNARD JOEL VC MONTMORILLON G 07:29:48:01 BRONZE
488 GONOD ROLAND V LOISIRS FEILLENS F 07:30:07:02 BRONZE
489 JAUBOIT RENE VC LA SOUTERRAINE I 07:31:35:09 BRONZE
490 LEVEQUE PAUL SC ST AMANDOIS G 07:31:38:06 BRONZE
491 LAMBERT PASCAL VC LA SOUTERRAINE D 07:31:46:02 BRONZE
492 EMIEUX PATRICK CC ROUSSILLON F 07:32:08:04 BRONZE
493 ROCHER DENIS BOU ST DENIS H 07:32:17:06 BRONZE
494 GUTIERREZ JEAN MANUE SO HOUILLES E 07:33:39:08 BRONZE
495 LEROI PATRICK BOU ST DENIS E 07:33:55:04 BRONZE
496 FLAMANT DIDIER F 07:33:55:08 BRONZE
497 JAMEY PASCAL CC LES COPAINS E 07:35:34:09 BRONZE
498 MARCHAND BERNARD MEUSE ANCYCLES H 07:35:36:03 BRONZE
499 LE MAGNENT VALERY AS TOURLAVILLE D 07:35:38:06 BRONZE
500 SCHMITT DOMINIQUE GLEIZE CC E 07:36:19:06 BRONZE
501 GIDEL JEAN PIERRE GLEIZE CC F 07:36:20:09 BRONZE
502 BREYSSE RICHARD VC TEILLOIS D 07:37:09:07 BRONZE
503 FUGIER CHRISTIAN CC SURYQUOIS F 07:37:32:04 BRONZE
504 KLEIN DOMINIQUE MEUSE ANCYCLES E 07:38:14:04 BRONZE
505 BASSET MARC D 07:38:39:05 BRONZE
506 TEILLOT ROBERT SANCY VELO G 07:39:07:03 BRONZE
507 ANDREUX YVON CC CHAVELOTAIS H 07:39:27:03 BRONZE
508 HERAIL THIERRY E 07:39:43:00 BRONZE
509 LEPAISANT BERNARD VC OUISTREHAM H 07:41:08:02 BRONZE
510 BERRY FRANCOIS CC REPLONGES F 07:41:25:03 BRONZE
511 BOUQUET CLAUDE F 07:42:26:08 BRONZE
512 HENAULT DOMINIQUE AMILCLUB CROIX NEYRA G 07:42:26:08 BRONZE
513 PERTUIS JEAN FRANCOI D 07:42:56:09 BRONZE
514 MERLET CHRISTINE AS BALLAINVILLIERS B 07:45:00:00 ARGENT

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!