Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> Les copains 2007 : Résultats du 124 km

Class... Nom-Prénom ... Club CatTemps Dip
1 CHAMPEIX CEDRIC VC AMBERTOIS Z 03:29:19:05 OR
2 VERNE FLORENT VC AMBERTOIS D 03:29:31:09 OR
3 BERGERARD MICKAEL VC AMBERTOIS Z 03:30:07:02 OR
4 MAUBLANC SYLVAIN ACMV VENISSIEUX C 03:30:25:04 OR
5 CHARREL GUILLAUME VC AMBERTOIS C 03:30:33:06 OR
6 VALLIN BENOIST ASPTT VICHY D 03:30:40:02 OR
7 MOROS SYLVAIN CYCLOS COURNON D 03:32:24:08 OR
8 PALANDRE DAVID CR QUATRE CHEMINS D 03:32:25:03 OR
9 GLEIZAL FLORENT ACMV VENISSIEUX C 03:32:26:04 OR
10 BARBRY ERIC CYCLOS COURNON D 03:35:36:04 OR
11 PEILLON JEAN NOEL UC MORNANT G 03:35:37:03 OR
12 CONTANT CHRISTOPHE D 03:38:07:03 OR
13 JOUBERT STEPHANE CC LES COPAINS C 03:38:11:03 OR
14 NIVOT PASCAL CC ST PERRAY E 03:38:11:08 OR
15 CHARTOIRE ROCH D 03:40:58:09 OR
16 DOREL JACQUES AVENIR BEAUZAC G 03:41:00:01 OR
17 VARENNE CHRISTOPHE AVENIR BEAUZAC E 03:41:00:04 OR
18 MESSAOUDI KARIM C 03:42:04:02 OR
19 VALLIN THOMAS ASPTT VICHY C 03:42:05:08 OR
20 MAZENOD MARC CR ST GALMIER I 03:42:09:09 OR
21 CHANTELAUZE STEPHANE CC LES COPAINS D 03:42:44:01 OR
22 DELAIRE FREDERIK VC AIGUEPERSE C 03:42:44:08 OR
23 LACROIX PATRICK ASPTT CLERMONT FD E 03:42:44:08 OR
24 MALLET ALEXANDRE CT MONTFERRANDAIS C 03:42:44:09 OR
25 FLANDIN FABRICE LYON SE D 03:42:45:07 OR
26 ROLLE FABIEN AC SORBIERS LA TALAU C 03:42:46:03 OR
27 CHARRIER MICHAEL UC SORGUAIS D 03:42:46:09 OR
28 VOUILLON BERNARD CYCLO CLUB TRAMBLY F 03:42:47:06 OR
29 PONCETTA JEAN YVES CYCLOS COURNON G 03:42:48:06 OR
30 BERTRAND PHILIPPE CYCLOS COURNON E 03:42:48:07 OR
31 COLLARD FERNAND AG ST ETIENNE F 03:42:50:05 OR
32 GUILLAUMONT CYRIL VS GERZATOIS D 03:44:49:01 OR
33 DIONNET SEBASTIEN CYCLOS COURNON D 03:44:51:01 OR
34 DHONDT STEPHANE VELO D’OLT F 03:44:52:01 OR
35 GONCALVES SERGE ACMV VENISSIEUX E 03:44:57:03 OR
36 CHAPIGNAC JEAN PAUL AL SARRAS OZON H 03:44:58:06 OR
37 DUPERRON BRUNO ES CHAUFFAILLES E 03:45:01:08 OR
38 RULIERE FREDERIC VC GIVORS D 03:45:18:01 OR
39 MONTIGAUD PIERRE AC NERSAC C 03:45:18:05 OR
40 RODRIGUES RICARDO CYCLOS COURNON G 03:45:18:07 OR
41 JOURNAIX ERIC SC THIERS E 03:45:19:07 OR
42 MEDINA JULIEN ASUC MIGENNES D 03:45:22:01 OR
43 BRUHAT THIERRY VC VIC LE COMTE D 03:45:23:05 OR
44 BOMPARD GILLES ACMV VENISSIEUX D 03:45:42:01 OR
45 BERAUD RICHARD CYCLO TEAM SOIXANTE F 03:46:38:08 OR
46 SIBILLE JEAN MICHEL VC FEURS BALBIGNY D 03:46:38:09 OR
47 LEBRETON JEROME VC AIGUEPERSE C 03:46:39:03 OR
48 BELIN JEAN MICHEL VC BRIGNAIS F 03:46:39:09 OR
49 SICARD RAPHAEL CLUB BELLIMONTIN C 03:47:51:01 OR
50 MILASEVIC CHRISTIAN USCP CARP D 03:47:52:07 OR
51 VALENTIN JEAN MARC ACMV VENISSIEUX E 03:48:33:06 OR
52 SOULAINE GEOFFROY VC MASSY PALAISEAU D 03:48:56:02 OR
53 VEYRAC GERARD UC ST CHELY D’APCHER H 03:49:27:06 OR
54 MARTIN LAURENT EC FONTENAYSIENNE D 03:49:49:07 OR
55 GILLET KEVIN VC MIONS C 03:49:59:03 OR
56 PETIT STEPHANE RC VAL DE SEINE E 03:50:31:00 OR
57 CLOZEL FREDERIC ES JONAGEOIS E 03:51:57:02 OR
58 TERRASSON VINCENT SUD TOURAINE CYCLIST E 03:51:59:03 OR
59 DOUARRE BERNARD USP ISSOIRE D 03:52:05:09 OR
60 GOBET PHILIPPE ES JONAGEOIS D 03:52:21:02 OR
61 BRUSTEL JEAN MARC CYCLOS COURNON F 03:52:22:01 OR
62 BERINGER THIERRY VS BRIVADOIS C 03:52:25:08 OR
63 LAFFAYE BERNARD ASC FOURS H 03:52:26:03 OR
64 ROUSSET ROGER VC DECINES H 03:52:27:09 OR
65 LASSAGNE PATRICK AS LACHAUD E 03:52:34:01 OR
66 NOEL SERGE TOUR ATHLETIC CLUB F 03:52:59:03 OR
67 GRANET JEAN CHARLES SC THIERS E 03:53:00:08 OR
68 FERY FABRICE VC LIVRADOIS D 03:53:01:03 OR
69 TREILLE DE GRANDSAIGNE SC THIERS G 03:53:02:01 OR
70 DISPA BERNARD THOU VELO G 03:53:03:01 OR
71 DURAND DANIEL VC FEURS BALBIGNY E 03:53:55:01 OR
72 AZUIS OLIVIER EC FLACEENNE E 03:54:22:06 OR
73 ALLANIC PATRICK VC CHATENAY E 03:55:15:03 OR
74 ARMAND MIKAEL GEVAUDAN VTT D 03:55:16:04 OR
75 BERTONI PATRICE CC MONISTROL G 03:55:16:04 OR
76 GAY BERTRAND AL SARRAS OZON E 03:55:17:00 OR
77 BRESLE PHILIPPE SC THIERS G 03:55:18:05 OR
78 MORIN NICOLAS USCP CARP D 03:55:20:02 OR
79 BELIN MICHEL ALS UNIEUX F 03:55:21:01 OR
80 CANTE BRUNO AC CHATELGUYON D 03:55:22:01 OR
81 BONDOUX JEAN MICHEL VS FRAISSES LOIRE F 03:57:01:03 OR
82 CAPRA HERVE VC DECINES E 03:57:41:04 OR
83 SANTIA ANDREWS ERIC CYCLOS COURNON E 03:57:42:01 OR
84 RAPINAT THIERRY AC TREVOLOISE D 03:57:42:03 OR
85 TRINCARD DANIEL VC VIC LE COMTE F 03:57:55:09 OR
86 LONGCHAMP DANIEL LYON SE F 03:57:56:03 OR
87 JEANJEAN PIERRE AC STRASBOURG C 03:57:56:09 OR
88 RUET JULIEN LYON SE C 03:58:02:01 OR
89 MOINARD CHRISTIAN ESPERANCE CEYRATOISE H 03:58:03:05 OR
90 LOUSSOUARN LUDOVIC CYCLOS COURNON E 03:58:06:05 OR
91 CHABRY JEAN LOUIS VC PERIGNAT I 03:58:17:07 OR
92 VEDEL WILLIAM CR ST CHAMOND D 03:58:31:02 OR
93 MABILON JACQUES MONTSEVEROUX AC F 03:59:03:09 OR
94 RESSICAUD CHRISTIAN VC MORNANT F 03:59:06:01 OR
95 GRIMALDIER SERGE VC VITROLLES E 03:59:06:08 OR
96 DARROT YANNICK CS SAUXILLANGES D 03:59:07:01 OR
97 CHADUIRON PASCAL D 03:59:07:06 OR
98 DROUIN JEROME ACCTB SEVRAN D 03:59:08:06 OR
99 TOURREL ARNAUD UC ALBENASSIENNE D 03:59:09:05 OR
100 ALAUX CHRISTIAN AS BANQUE DE FRANCE D 03:59:10:08 OR
101 GILBERT PASCAL CC FEYTIAT E 03:59:45:09 OR
102 CAZOTTES JEROME VELO D’OLT C 03:59:47:09 OR
103 GENAUD CHRISTOPHE D 04:00:01:04 OR
104 GUILLAUME JEAN F 04:00:11:02 OR
105 VERRON BRUNO RC VAL DE SEINE F 04:00:27:05 OR
106 OUILLON BRUNO GC LE PUY G 04:00:30:02 OR
107 DUBOEUF JEAN MARC AC TARARE G 04:00:59:04 OR
108 GIDEL GUY SC THIERS F 04:01:00:08 OR
109 BOST FRANCIS AC LIVRADOIS I 04:01:01:09 OR
110 JUGE MICHEL CC MONISTROL E 04:01:21:08 OR
111 PUGNET THIERRY CC MARCELLINOIS F 04:02:00:04 OR
112 LE DISEZ DOMINIQUE ASLC MECACHROME F 04:02:01:05 OR
113 BOURRAT ROBERT CR ST CHAMOND E 04:02:03:03 OR
114 LACHAVE BRUNO CYCLOS COURNON D 04:02:06:01 OR
115 GRANET LIONEL CYCLOS COURNON D 04:02:06:08 OR
116 PARVERY PHILIPPE CC NIEUL E 04:02:08:01 OR
117 KRAEMER KLAUS TRIFELSBIKER ANNWEIL C 04:02:13:04 OR
118 FRAISSEIX ROLAND UC ROYERES I 04:02:15:02 OR
119 DURAND GUILLAUME ACMV VENISSIEUX C 04:02:25:03 OR
120 ROUSSEL PHILIPPE CC LES COPAINS E 04:02:46:09 OR
121 MAZZOCCO ERIC EC CLERMONT FD E 04:02:48:02 OR
122 RICHARD ALAIN G 04:02:50:05 OR
123 BEROUD PHILIPPE USAM CLERMONT FD E 04:03:39:07 OR
124 GOUTORBE SEBASTIEN USAM CLERMONT FD C 04:03:40:04 OR
125 DUPRAT FLORENT US NANTIAT C 04:05:01:07 OR
126 BOFFET REMI CC MONISTROL C 04:05:03:07 OR
127 FLEURY MARCEL AC VOVEENNE G 04:05:21:05 OR
128 PRIEUR YVES ALS UNIEUX D 04:05:27:06 OR
129 FOURNEL BENJAMIN C 04:05:44:08 OR
130 BONNET WILLIAMS VC GIVORS D 04:05:45:01 OR
131 JEANNEAUX FABIEN APOLLO ST HEAND D 04:05:46:03 OR
132 VIGIER LAURENT ACMV VENISSIEUX D 04:05:46:09 OR
133 CIANI MARCO D 04:05:48:01 OR
134 BARD CEDRIC AC COMITE D’AUVERGNE D 04:05:49:01 OR
135 HABOUGIT JEAN PAUL CC MONISTROL F 04:05:51:01 OR
136 BONHOMME PATRICE GC COUBON E 04:05:52:07 OR
137 MURGUET ROBERT CSA RUELLE G 04:06:03:08 OR
138 PEYRARD JEROME VC AMBERTOIS Z 04:06:12:05 OR
139 RABANY STEPHANE VC AMBERTOIS Z 04:06:12:07 OR
140 VERNE FREDERIC CC LES COPAINS D 04:06:13:01 OR
141 BEAUBRUN CHRISTOPHE AC CREUSOISE G 04:06:36:01 OR
142 MARIDET ROLAND ASPTT VICHY G 04:06:47:03 OR
143 SUBRIN MICHEL E 04:08:01:08 OR
144 FRAISSE DOMINIQUE CYCLOS COURNON F 04:08:18:05 OR
145 MANTIONE LEONARD C TALAUDIERE SORBIER F 04:08:18:06 OR
146 BRUNET GERARD ASPTT NEVERS G 04:08:21:04 OR
147 VOLCIC MICHEL CC MONISTROL H 04:08:23:03 OR
148 ROLHION MARC ANTOINE CYCLOS COURNON H 04:08:24:06 OR
149 FAURE JEAN PAUL CYCLOS COURNON H 04:08:25:09 OR
150 GORY JEAN PIERRE AVENIR BEAUZAC E 04:08:27:01 OR
151 DUROUX FREDERIC AVENIR BEAUZAC E 04:08:29:01 OR
152 AUBERT LAURENT VC BRIGNAIS D 04:08:31:01 OR
153 DEGOULANGE SEBASTIEN CR ST GALMIER C 04:08:46:07 OR
154 DEBARD JEAN PAUL C TALAUDIERE SORBIER G 04:08:47:01 OR
155 MAIGRET CHRISTOPHE EC FLACEENNE E 04:08:47:07 OR
156 LOTH EMMANUEL UV ST ELOY D 04:08:47:08 OR
157 SIVADE SERGE UV ST ELOY F 04:08:49:01 OR
158 DAUVILLIER GERARD ASPTT ORLEANS I 04:08:49:07 OR
159 LEMALE ERIC CC OVILLOIS G 04:08:51:06 OR
160 LESPAGNOL LAURENT CC OVILLOIS D 04:08:52:07 OR
161 LAFORGE SYLVAIN VS BRIVADOIS C 04:09:36:07 OR
162 LUZUY STEPHANE MOZAC CC D 04:09:36:08 OR
163 ROUCHOUZE GUY CR ST CHAMOND G 04:09:38:05 OR
164 BISSARDON PIERRE VC HORIZON G 04:09:41:04 OR
165 LOVERA PIERRE I 04:09:41:06 OR
166 LANDAUD PASCAL US NANTIAT D 04:09:42:07 OR
167 CHAZAL CHRISTOPHE VC LIVRADOIS D 04:09:45:01 OR
168 SCALIA BRUNO CR ST CHAMOND D 04:09:45:01 OR
169 GROSS GERARD HORIZON TRENTE HUIT F 04:09:46:01 OR
170 HERAUD ALAIN VC GIVORS E 04:09:46:01 OR
171 FERRAND MATHIEU CR ST GALMIER C 04:09:47:03 OR
172 GAURIAT JEAN PIERRE AC LUANT H 04:09:49:03 OR
173 BOISSADIE JEAN CC VILLERS COTTERETS I 04:09:58:03 OR
174 BALLAS RENE ASPTT LYON I 04:10:25:00 OR
175 BESOMBES PHILIPPE E 04:10:43:03 OR
176 LEJEUNE SYLVAIN EC FLACEENNE D 04:10:49:04 OR
177 BUTAUD HERVE MONTSEVEROUX AC D 04:10:51:04 OR
178 KIRSCH STEFFEN TRIFELSBIKER ANNWEIL D 04:11:19:07 OR
179 TACHON JACKY TOUR ATHLETIC CLUB G 04:11:20:03 OR
180 DE SOUSA ANSELMO CYCLOS COURNON G 04:11:22:06 OR
181 CERVANTES MICHEL MIRIBEL VTT F 04:11:24:05 OR
182 RIBEYRE GILLES GC LE PUY D 04:11:56:08 OR
183 SANTER ANNE PAULINE AS MEUDON A 04:11:57:06 OR
184 FOURNEL BASTIEN VS FRAISSES LOIRE C 04:12:07:08 ARGENT
185 RAUX MAURICE TOUR ATHLETIC CLUB F 04:12:16:00 OR
186 PERRONIN FRANCOIS UV ST ELOY E 04:12:16:03 OR
187 DESBUIS FRANCK C TALAUDIERE SORBIER D 04:12:17:05 OR
188 PAGNIEZ DOMINIQUE CS VAL DE SAONE E 04:12:17:07 OR
189 PEGON GERALD EC FLACEENNE D 04:12:20:04 OR
190 MIGNARD DOMINIQUE EC CLERMONT FD G 04:12:26:01 OR
191 VITASSE SEBASTIEN VC ELANCOURT MAUREPA D 04:12:36:08 OR
192 LEPY ROGER CC TRAMBLY F 04:12:59:07 OR
193 HAUTIER BERNARD USAM CLERMONT FD G 04:13:02:03 OR
194 ALLAIN LUDOVIC DREUX CC C 04:13:02:06 ARGENT
195 ISSARTEL CHRISTIAN VELAY GS E 04:13:02:09 OR
196 DEVAUX THIERRY TOUR ATHLETIC CLUB F 04:13:03:04 OR
197 BOILLON CATHERINE AS GRIEGES B 04:13:03:05 OR
198 PRÉAUD ROBERT VC CHAROLAIS H 04:13:10:09 OR
199 BADJI SAID C TALAUDIERE SORBIER H 04:13:17:02 OR
200 RIVOIRE ALBAN CC ST CYR ST MORIN C 04:13:26:03 ARGENT
201 CHAFFRAIX OLIVIER MOZAC CC F 04:13:26:06 OR
202 CHABRIER DANIEL VC AIGUEPERSE H 04:13:27:02 OR
203 BONHOMME ANDRE VC FEURS BALBIGNY E 04:13:29:04 OR
204 ARMAND JEAN CLAUDE CR ST CHAMOND E 04:13:31:04 OR
205 RENAULT STEPHANE AL BERNEUIL E 04:13:32:03 OR
206 PEYROT RAYMOND CT AULNAT I 04:13:33:04 OR
207 FOURNIER GERARD VC FEURS BALBIGNY G 04:13:41:09 OR
208 LAURES BRUNO GEVAUDAN VTT F 04:13:49:02 OR
209 SIDO HERVE THOU VELO E 04:13:58:03 OR
210 MOREAU PHILIPPE SANCY VELO D 04:14:03:02 OR
211 MILLET MICHEL I 04:14:43:02 OR
212 MARTIN GABRIEL ESF VELO CLUB G 04:14:45:09 OR
213 ACEVEDO JOSE CC ST JEOIRE F 04:15:29:05 OR
214 MONTANGON PIERRE ACMV VENISSIEUX C 04:15:39:02 ARGENT
215 VALLONE DANIEL AS BRINDAS D 04:15:41:03 OR
216 GEORGE MICHEL F 04:15:52:03 OR
217 BRIEL JEAN FRANCOIS THOU VELO D 04:15:52:09 OR
218 GAUDRON JEAN PAUL SC THIERS H 04:15:53:01 OR
219 DUMAS LAURENT USAM CLERMONT FD C 04:15:53:06 ARGENT
220 DIMITRIJEVIC ZORAN USCP CARP D 04:16:14:06 OR
221 BOUCHERIE THIERRY CYCLOS COURNON E 04:16:16:02 OR
222 LEVASSEUR JEAN PIERR F 04:16:19:06 OR
223 COLOMB GERARD GC LE PUY I 04:16:26:09 OR
224 CHAPUIS GERARD GC LE PUY E 04:16:39:04 OR
225 RICHAUD JEAN PIERRE GC LE PUY D 04:16:42:08 OR
226 JEANDIT PANNEL WILLI TOUR ATHLETIC CLUB H 04:16:54:07 OR
227 CHILLET CHRISTIAN F 04:17:07:01 OR
228 FARJON NICOLAS CC MONISTROL C 04:17:08:06 ARGENT
229 BAGHOSSIAN JEAN MICH CC MONISTROL F 04:17:09:08 OR
230 PICARD BRUNO CT BEAUJOLAIS D 04:17:12:07 OR
231 GODAR CHRISTIAN VC TRACY SUR LOIRE G 04:17:14:01 OR
232 BENKECHIDA ABBES CGSESL F 04:17:19:01 OR
233 MAVIER JEAN LUC AS SEITA RIOM G 04:17:21:09 OR
234 MAVIER JOEL CJL ARDENTES H 04:17:24:01 OR
235 FOURE YVES CR ST GALMIER I 04:17:30:01 OR
236 TOURNEREAU CLAUDE H 04:17:30:02 OR
237 COMBE HUBERT F 04:17:30:09 OR
238 MASCLAUX RAOUL CT MARTRES DE VEYRE G 04:17:46:08 OR
239 PUPIER ANDRE H 04:17:49:04 OR
240 MICOUD MICHEL AC TROIS FONTAINES G 04:17:54:06 OR
241 LIGAT RENE C LOISIRS ARDENTES I 04:18:21:02 OR
242 MARIDET DIDIER ASPTT VICHY F 04:18:21:07 OR
243 VALANCHON JEAN CLAUD CC CONDAT EN COMBRAI I 04:18:48:08 OR
244 LARREY JEAN CHRISTOP C TALAUDIERE SORBIER E 04:18:50:04 OR
245 LAGRIFFOUL ANDRE AC TROIS FONTAINES H 04:18:51:01 OR
246 VIDAL ALAIN VC MAURIAC G 04:18:58:02 OR
247 FOÏS DANIEL AL SARRAS OZON E 04:18:58:05 OR
248 LEBRETON ANDRE EC CLERMONT FD H 04:18:59:09 OR
249 SEUX ALAIN ALS UNIEUX F 04:19:01:09 OR
250 CHIRAT ALAIN VC MACLAS F 04:19:04:01 OR
251 BADAUD ERIC SC THIERS E 04:19:29:03 OR
252 LE HERISSE JACQUES CVAC VIENNE I 04:19:54:07 OR
253 MAISONNY PAUL VC FIRMINY H 04:19:56:07 OR
254 EXBRAYAT RENE G 04:19:57:03 OR
255 NOEL DIDIER AC VOVEENNE F 04:20:00:03 OR
256 PREVERAUD MICHEL ASSJ ST JUNIEN F 04:20:02:01 OR
257 BALADIER CEDRIC VC AIGUEPERSE C 04:20:55:02 ARGENT
258 DUCROS PHILIPPE CR ST GALMIER E 04:20:55:08 OR
259 GRAND GILLES D 04:20:57:08 ARGENT
260 CATROU PAUL CC ST JEOIRE E 04:20:58:06 OR
261 CHESSERON JEAN UV ST ELOY H 04:20:58:06 OR
262 CHAUZI OLIVIER E 04:20:59:05 OR
263 PERRIN BERNARD AC TROIS FONTAINES I 04:21:00:06 OR
264 TARSIGUEL LUCIEN ESLV LOC MARIA PLOUZ H 04:21:02:04 OR
265 BEAU ALAIN EC FLACEENNE E 04:21:03:07 OR
266 GUDEFIN DIDIER EC FLACEENNE F 04:21:06:01 OR
267 DELVAL CHRISTOPHE C TALAUDIERE SORBIER D 04:21:06:02 ARGENT
268 TONNEAU PATRICK EC FLACEENNE G 04:21:10:06 OR
269 LABROSSE MARC RHONE ALPES CYCLISME I 04:21:15:04 OR
270 BAFFELEUF LUCIEN SANCY VELO I 04:21:16:02 OR
271 LELIEVRE PHILIPPE H 04:21:22:07 OR
272 BOUCHUT PIERRE CYCLO TEAM SOIXANTE F 04:21:23:01 OR
273 BURGUES MARC VC PERIGNAT F 04:21:40:02 OR
274 LEBRAS ALAIN VS BRIVADOIS G 04:22:16:05 OR
275 LAMBERT FREDERIC C 04:22:20:01 ARGENT
276 MERCIER JACQUES AS BRINDAS F 04:22:20:06 OR
277 RAMAIN DANIEL VS BRIVADOIS F 04:22:20:06 OR
278 NEYRIAL ALAIN G 04:22:21:09 OR
279 BOIS GILBERT CYCLOS COURNON H 04:22:22:04 OR
280 EPINAT JACQUES RHONE ALPES CYCLISME D 04:22:23:06 ARGENT
281 NEBOUT DANIEL F 04:22:24:05 OR
282 BRIQUET CHRISTIAN G 04:22:27:01 OR
283 GIBERT OLIVIER AC LYON VAISE D 04:22:27:06 ARGENT
284 GOMEZ MARCEL VC MAURIAC I 04:22:28:01 OR
285 SASSE JOEL G 04:22:53:01 OR
286 MERGOIL GERARD VELAY GS G 04:22:59:04 OR
287 CHAVANON JACQUES CHARLY CYCLO TEAM H 04:23:43:01 OR
288 BENKECHIDA SALEM E 04:24:04:06 OR
289 MERGNAT GILLES CC ST JEOIRE F 04:24:25:09 OR
290 CODA BENJAMIN ACMV VENISSIEUX C 04:24:26:09 ARGENT
291 MACAGNINO PATRICK VC POUILLY LES NONAI E 04:24:35:01 OR
292 PRADES REGIS VTT SANGLIER D’OR F 04:24:54:06 OR
293 DUFLOUX GILLES AC TREVOLOISE E 04:25:26:01 OR
294 CHABANOLE VINCENT C TALAUDIERE SORBIER G 04:25:26:08 OR
295 BRAY PHILIPPE E 04:25:27:02 OR
296 NAUDET MAURICE USAM CLERMONT FD F 04:25:29:00 OR
297 FAURE BRUNO CR ST GALMIER F 04:25:59:05 OR
298 TARDIVAT ALAIN CT MONTFERRANDAIS G 04:25:59:07 OR
299 KESSE GREGORY GLEIZE CC D 04:26:09:06 ARGENT
300 CHAMPION GREGORY AS SARTROUVILLE D 04:26:19:09 ARGENT
301 GRUFFAZ MICHEL CC ST JEOIRE F 04:26:24:01 OR
302 GAYARD SERGE VC TREVOUX E 04:26:29:08 OR
303 COTTANCIN PHILIPPE CYCLO TEAM SOIXANTE F 04:26:32:02 OR
304 HARNOIS CLEMENTINE GC LE PUY A 04:26:38:07 OR
305 FAURE JEAN LOUIS VC RIORGES F 04:26:41:02 OR
306 TOULIS ERIC CYCLOS COURNON F 04:26:45:03 OR
307 KEREBEL JOEL ESLV LOC MARIA PLOUZ I 04:26:51:02 OR
308 ROUSSET ALAIN USP LE POINCONNET H 04:27:14:03 OR
309 BERNARDO FREDERIC CYCLOS COURNON E 04:27:31:06 OR
310 GIRARD MICHEL AC VOVEENNE G 04:27:36:02 OR
311 GROLIER JEAN FRANCOI AC CUSSET E 04:27:41:06 OR
312 BENOIT SERGE G 04:27:47:09 OR
313 BEAL JEAN PIERRE APOLLO ST HEAND F 04:27:56:06 OR
314 AUCLAIR JEAN PIERRE CYCLOS COURNON F 04:28:00:07 OR
315 HOM WILLIAM STADE AUXERROIS F 04:28:02:02 OR
316 BOUYSSE RENE EC CLERMONT FD H 04:28:02:05 OR
317 LUQUET ROBERT GO COSTELLOIS H 04:28:04:05 OR
318 PIEROPAN MICHAEL VC LIVRADOIS D 04:28:05:08 ARGENT
319 PEREZ JEAN MARIE G 04:28:15:01 OR
320 DELZANGUE BERNARD GC LANGEAC F 04:28:24:05 OR
321 CHAMPALLE CHRISTELE CYCLO TEAM SOIXANTE A 04:28:37:04 OR
322 GENESTE NOEL ASPTT VICHY H 04:28:45:02 OR
323 CARTIER CHRISTIAN F 04:28:49:07 OR
324 GEAY RENE PL CRAPONNE G 04:29:09:03 OR
325 MAROLLEAU BRUNO VIENNE BIATHLON D 04:29:13:07 ARGENT
326 CASAGRANDE SUZANNE AC TROIS FONTAINES B 04:29:27:06 OR
327 GANDIA PHILIPPE E 04:29:31:05 OR
328 PIREYRE JEAN CLAUDE CT MONTFERRANDAIS G 04:29:32:05 OR
329 PROTOY ALAIN ASC VAROIS I 04:29:33:01 OR
330 DUDEK JEAN MICHEL CLC CHATEL GUYON D 04:29:39:01 ARGENT
331 FERRIOL PATRICK APOLLO ST HEAND H 04:29:50:08 OR
332 CONVERT JEAN MARC D 04:30:01:08 ARGENT
333 BERTAIL PATRICK UC MORNANT E 04:30:02:09 ARGENT
334 GORD GERARD UC FOREZ F 04:30:02:09 OR
335 JAILLET GEORGES CC VILLARS G 04:30:03:09 OR
336 LACHENY PASCAL AS LEGRAND F 04:30:08:02 OR
337 LAVAL DANIEL C TALAUDIERE SORBIER D 04:30:14:05 ARGENT
338 ROUGIER PATRICE VC EFFIAT E 04:30:20:09 ARGENT
339 BOULARD CLEMENT CR ST GALMIER C 04:30:23:07 ARGENT
340 LINARES DIDIER ASCTC CYCLO F 04:30:31:03 OR
341 VANDUYSE DIDIER CS DES MONEDIERES F 04:30:44:07 OR
342 ARGUEL BERNARD VC DU VELAY I 04:30:45:07 OR
343 PALIS MICHEL VC FIGEAC H 04:30:46:07 OR
344 MARCHAND JEAN MARC VC AIGUEPERSE D 04:30:46:08 ARGENT
345 RAMPAL CLAUDE LC CREVECOEUR G 04:30:47:01 OR
346 DA SILVA ADOLFO CYCLOS COURNON G 04:30:47:09 OR
347 DIF CHRISTOPHE D 04:30:49:01 ARGENT
348 GOURC CHRISTOPHE CYCLOS COURNON D 04:30:50:02 ARGENT
349 FAURE CHRISTOPHE UCG LORETTE F 04:30:50:09 OR
350 LUSSU ROBERT ACB F 04:30:56:04 OR
351 VEYRADIER GERARD PL CRAPONNE H 04:31:00:02 OR
352 BRASSIER BERNARD CLC CHATEL GUYON H 04:31:00:07 OR
353 COUDERT DANIEL AC LIVRADOIS G 04:31:01:08 OR
354 GANNE JEAN MARC ASPTT CLERMONT FD E 04:31:09:05 ARGENT
355 LALOIRE DANIEL VS GERZATOIS H 04:31:10:01 OR
356 AMICE ALAIN H 04:31:13:05 OR
357 PIERRE RENE VC ST MAMMES H 04:31:14:01 OR
358 PEYNET HENRI UV ST ELOY E 04:31:14:07 ARGENT
359 MATHIEU PASCAL AMILCLUB CROIX NEYRA F 04:31:20:00 OR
360 ROUSSEL XAVIER D 04:31:22:03 ARGENT
361 DEVEAU MICHEL JOYEUSE PEDALE MONTE H 04:31:40:02 OR
362 MOREAU PIERRE ASPTT CLERMONT FD H 04:31:47:07 OR
363 BARON PHILIPPE VC DECINES D 04:31:48:06 ARGENT
364 POURRAT MICHEL F 04:31:54:08 OR
365 FAURE BERNADETTE CR LIMAGNE B 04:31:58:05 OR
366 FREYTAG ERIC MIRIBEL VTT F 04:32:00:08 OR
367 TOLEDANO ANTONIO CE ZF BOUTHEON F 04:32:04:04 OR
368 PAPON BRUNO D 04:32:22:04 ARGENT
369 SIBAUD JEAN PIERRE CT MARTRES DE VEYRE E 04:32:23:06 ARGENT
370 MEDJEDOUB KAMEL TOUR ATHLETIC CLUB I 04:32:24:04 OR
371 PORTOLEAU JEAN LUC ASPTT LIMOGES H 04:32:24:06 OR
372 RIEUTORT PATRICK CT MARTRES DE VEYRE F 04:32:27:06 OR
373 CAMPS JEAN CLAUDE VC ST MAMMES F 04:32:28:04 OR
374 MISTRETTA IGNACE G 04:32:29:01 OR
375 CARLE ROGER CSADN H 04:32:34:06 OR
376 VILLARD THIERRY PL CRAPONNE E 04:32:34:06 ARGENT
377 GINHOUX JEAN CE ZF BOUTHEON H 04:32:35:01 OR
378 GERACI VINCENT AL DORMAND H 04:32:48:03 OR
379 COUDERETTE MICHEL CYCLO DH VICHY I 04:33:01:06 OR
380 BAUDRAND THIERRY VC GIVORS E 04:33:35:06 ARGENT
381 DUMAS DAVID D 04:33:52:06 ARGENT
382 COURTINE JACQUES PL CRAPONNE I 04:34:04:08 OR
383 DELAGE DIDIER UC LUBERSAC F 04:34:05:01 OR
384 LEDUC JOEL ASPTT VICHY G 04:34:48:01 OR
385 PERNAR BRUNO ECO PONTOISE D 04:34:55:01 ARGENT
386 GUITTARD RENE FJEP LEMPDES G 04:34:56:06 OR
387 BLED PHILIPPE TOUR ATHLETIC CLUB G 04:35:11:01 OR
388 VIVIERE REGIS CC VILLARS F 04:35:22:01 OR
389 DEFOIS JEAN LOUIS VS BRIVADOIS F 04:35:27:09 OR
390 CHAUSSENDE MARC GC LE PUY G 04:35:44:03 OR
391 TAILLANDIER YVES D 04:35:45:02 ARGENT
392 MORIN NICOLAS AS GLAXOSMITHKLINE D 04:35:47:08 ARGENT
393 CASTERAN THIERRY TOUR ATHLETIC CLUB D 04:35:52:09 ARGENT
394 BOUTILLER ALAIN TOUR ATHLETIC CLUB I 04:35:57:05 OR
395 BIANCIOTTO OLIVIER VC ANNECY D 04:36:03:01 ARGENT
396 FOURY BERNARD GC LE PUY H 04:36:17:01 OR
397 FARIGOULES JEROME VS BRIVADOIS C 04:36:17:07 ARGENT
398 ROLLE ALBERT APOLLO ST HEAND F 04:36:17:09 OR
399 LIANDIER PATRICK VV ORCINES F 04:36:19:09 OR
400 BRUNON ANDRE CC VILLARS F 04:36:28:04 OR
401 PERRET DAVID ACCTB SEVRAN D 04:36:31:05 ARGENT
402 PERRET ANNICK CHARANCIEU VP B 04:36:31:06 OR
403 MONNIOT NICOLAS ACCTB SEVRAN D 04:36:34:03 ARGENT
404 MARCHAND ROGER AC COMITE D’AUVERGNE I 04:36:37:07 OR
405 DUFAL JACKY AMI CR MONTLUCONNAIS I 04:36:47:03 OR
406 BRUN ANDRE EC CLERMONT FD F 04:37:05:08 OR
407 GAUTHIER BRUNO AS FOURCHAMBAULT G 04:37:25:05 OR
408 GALLIEN MARIE CC BLANZAT B 04:37:37:08 OR
409 GUYENET GEORGES VC CALADOIS G 04:38:02:05 OR
410 MARAIO ANTONIO E 04:38:04:06 ARGENT
411 MARAIO MATHIEU C 04:38:06:01 ARGENT
412 PERRIN PASCAL D 04:38:06:01 ARGENT
413 DI MICELI ERMANNO UASG TRI C 04:38:07:04 ARGENT
414 MAURY JEAN PIERRE CL VAL DE BRIANCE F 04:38:08:04 OR
415 SALLARD DANIEL H 04:38:09:07 OR
416 PICHON ALAIN F 04:38:10:01 OR
417 BAZINETTE MICHEL CL VAL DE BRIANCE F 04:38:10:09 OR
418 LECLERC CHRISTOPHE EXXON MOBIL CHEMICAL E 04:38:11:01 ARGENT
419 DUMAS YVES USP ISSOIRE G 04:38:13:04 OR
420 BRUNO ALAIN VS HYEROIS G 04:38:14:01 OR
421 CHAMBRIAS GEORGES C TALAUDIERE SORBIER I 04:38:14:09 OR
422 THIVEND SERGE ACST F 04:38:15:02 OR
423 LAHONDES GILLES E 04:38:16:01 ARGENT
424 DELAMARRE BRUNO UV ST ELOY F 04:38:20:01 OR
425 CANARD CHRISTIAN CL VAL DE BRIANCE H 04:38:22:09 OR
426 VAURE DIDIER GC LE PUY F 04:38:23:06 OR
427 VERDIER PIERRE CT MARTRES DE VEYRE I 04:38:53:08 OR
428 BUSATO JEAN MARIE AL LA CHAPELLE D 04:39:34:04 ARGENT
429 SAVENIER DOMINIQUE VELO D’OLT F 04:39:37:03 OR
430 CHASSAING FERNAND CYCLOS COURNON I 04:39:54:01 OR
431 CAZOT GEORGES PL CRAPONNE I 04:39:54:03 OR
432 DESBUIS FRANCIS VC PORT STE FOY I 04:39:55:01 OR
433 MERGOIL CHRISTIAN VELAY GS F 04:39:56:03 OR
434 BROST ANDRE ACMV VENISSIEUX I 04:40:07:05 OR
435 CHEZE MAGALI FJEP LEMPDES A 04:40:08:04 OR
436 PERRUSSEL SABINE CC RIOM B 04:40:19:03 OR
437 BESSET PHILIPPE E 04:40:37:07 ARGENT
438 BYSZYK HENRI C TALAUDIERE SORBIER G 04:40:41:08 OR
439 COUDERT SERGE EC MUROISE F 04:41:05:01 ARGENT
440 BARBIER DIDIER CS BLOIS G 04:41:06:02 OR
441 CERVANTES BERNARD ALFG FIRMINY F 04:41:53:05 ARGENT
442 SUCHIER GERARD FRIOL CC TAIN I 04:41:57:01 OR
443 BAILLARGEAT SEBASTIE VC ST PRIEST SOUS AI D 04:41:58:07 ARGENT
444 ROCHON JEAN PHILIPPE C TALAUDIERE SORBIER D 04:41:59:03 ARGENT
445 GAZZOLA JEAN PIERRE CYCLOS COURNON H 04:42:00:04 OR
446 NIATI HAKIM VIENNE BIATHLON E 04:42:00:05 ARGENT
447 BRUNEL PIERRE MARIE D 04:42:00:07 ARGENT
448 BLANC PHILIPPE ASM ST ETIENNE E 04:42:01:08 ARGENT
449 NICOLAU MARIO CC OVILLOIS H 04:42:02:02 OR
450 GIBELIN JEAN PAUL FJEP LEMPDES H 04:42:02:04 OR
451 BARRIER BERNARD G 04:42:03:04 OR
452 VIRICEL ALEX F 04:42:04:05 ARGENT
453 JOLLY JEAN PIERRE US ST HERBLAIN H 04:42:28:02 OR
454 LESCURE PASCAL VC TRACY SUR LOIRE F 04:43:22:01 ARGENT
455 CASTELLON GEORGES VC POUILLY LES NONAI F 04:43:24:06 ARGENT
456 CHATELUS JEAN LUC VC POUILLY LES NONAI E 04:43:27:01 ARGENT
457 RAVEL GUY C TALAUDIERE SORBIER H 04:43:28:05 OR
458 CHERPIN CHRISTOPHE VC POUILLY LES NONAI D 04:43:29:01 ARGENT
459 LABBE RENE CT MONTFERRANDAIS I 04:43:29:05 OR
460 CASOLARI BRUNO ASBF CHAMALIERES F 04:43:38:06 ARGENT
461 LEVIF PASCAL AEAEAEL AVERMES E 04:43:39:08 ARGENT
462 JOUBERT MARC GC LANGEAC I 04:43:51:03 OR
463 WEILBACH UDO TRIFELSBIKER ANNWEIL G 04:43:53:01 OR
464 BARON SERGE USP LE POINCONNET G 04:43:55:07 OR
465 QUAIRE STEPHANE D 04:43:56:08 ARGENT
466 JOUVET BERNARD E 04:43:57:09 ARGENT
467 RAMIREZ MAURICE CC VILLARS I 04:43:59:02 OR
468 DOHON GERARD CT AULNAT I 04:44:01:05 OR
469 DIEUDONNE DANIEL VC DECINES I 04:44:14:04 OR
470 TRANCHAND JEAN CLAUD CR ST CHAMOND E 04:44:18:08 ARGENT
471 ALAMERCERY SYLVAIN THOU VELO E 04:44:30:01 ARGENT
472 ROUSSEL JEAN FRANCOI VC GIVORS D 04:44:39:01 ARGENT
473 MINODIER CLAUDE TOUR ATHLETIC CLUB I 04:44:45:08 OR
474 BLANCONNIER CHRISTOP ASPTT NANTES D 04:44:46:07 ARGENT
475 CAMILONG RODOLPHE D 04:44:48:02 ARGENT
476 TROUVE MICHEL CC VIERZONNAIS H 04:44:49:03 OR
477 LEHEUP ALAIN RC VAL DE SEINE F 04:45:22:01 ARGENT
478 GEAY AIME PL CRAPONNE H 04:45:25:07 OR
479 BROSSARD ERIC RC VAL DE SEINE G 04:45:26:03 ARGENT
480 LEVOUEDEC JEAN MARC RC VAL DE SEINE F 04:45:28:08 ARGENT
481 LAROCHE JEAN PIERRE CC PESSAT VILLENEUVE H 04:45:31:03 OR
482 GUILLAUMONT PHILIPPE E 04:45:33:04 ARGENT
483 ROCHOUX DANIEL AL CEBAZAT H 04:45:58:00 OR
484 FREY PATRICK RC VAL DE SEINE H 04:46:00:00 OR
485 TACHEIX RICHARD CC PESSAT VILLENEUVE D 04:46:00:01 ARGENT
486 BATHIER LAURENT E 04:46:00:01 ARGENT
487 BEGOUIN PATRICK BRIE LC F 04:46:05:05 ARGENT
488 DOUARRE RENE CT MARTRES DE VEYRE I 04:46:35:09 OR
489 HARBONNIER CHRISTOPH D 04:46:48:06 ARGENT
490 MICHAUD GILLES SE ST PRIEST E 04:46:56:01 ARGENT
491 CANET JEAN PAUL ESPERANCE CEYRATOISE F 04:46:57:04 ARGENT
492 FUOCO JEAN CS LOZANNE H 04:46:59:00 OR
493 PRAS SEBASTIEN CC VILLARS D 04:47:18:04 ARGENT
494 BRAS DOMINIQUE UV ST ELOY E 04:47:24:01 ARGENT
495 SURE MICHEL UC FLORINOISE H 04:47:27:01 OR
496 CHAVEROT JEAN NOEL TOUR ATHLETIC CLUB F 04:47:29:00 ARGENT
497 GALLIAUD MARYSE PL CRAPONNE B 04:47:30:08 OR
498 DUPRAT JEAN JACQUES US NANTIAT G 04:47:31:09 ARGENT
499 BARNIER JEAN PIERRE AL CEBAZAT F 04:47:34:04 ARGENT
500 NIZET LOUIS CHARLY CYCLO TEAM I 04:47:45:08 OR
501 DICK PIERRE AS MEUDON D 04:48:07:03 ARGENT
502 CONTARIN BEAUBRUN MI AC CREUSOISE B 04:48:10:02 OR
503 CATHALA HENRI ACBB ISSOUDUN I 04:48:11:01 OR
504 PICARD CLAUDE ACBB ISSOUDUN I 04:48:11:01 OR
505 NOLONI JACQUY RO AJACCIENNE F 04:48:12:07 ARGENT
506 FRIBOULET GILLES ASCC RAMBOUILLET D 04:48:13:01 ARGENT
507 BOUVIER CELINE CC ST JEOIRE A 04:48:14:00 OR
508 DENVIEN LOIC CC ST JEOIRE C 04:48:14:04 BRONZE
509 BELIVIER ALAIN AC VERNEUIL F 04:48:14:06 ARGENT
510 JUBAN PAUL TOUR ATHLETIC CLUB I 04:48:14:06 OR
511 MEYNIER FABIEN UC ALBENASSIENNE D 04:48:14:07 ARGENT
512 VERGES JEAN CT MARTRES DE VEYRE I 04:48:16:06 OR
513 CHAUSSE PASCAL US NEUVY ST SEPULCRE G 04:48:20:08 ARGENT
514 MADET CORINNE ASPTT NEVERS B 04:48:21:06 OR
515 MEDINA MANUEL ASUC MIGENNES H 04:48:31:09 OR
516 ROLAND ANDRE VC FIRMINY H 04:48:50:02 OR
517 AMBLARD FABRICE SC THIERS D 04:49:05:03 ARGENT
518 ANGUENOT MICHEL VC VEDASSIEN H 04:49:05:04 OR
519 LOISY ROBERT ASPTT VICHY G 04:49:05:04 ARGENT
520 BERNE CHRISTIAN TRYSSINGEAUX G 04:49:20:08 ARGENT
521 DELUZARCHE MICHEL CLC CHATEL GUYON H 04:49:48:01 OR
522 FAUCHER FRANCIS AS LEGRAND G 04:49:51:01 ARGENT
523 MANEM MICHEL CYCLE POITEVIN I 04:49:58:05 OR
524 MALVEAU MICHEL JOYEUSE PEDALE MONTE H 04:50:22:08 ARGENT
525 GROBOST BERNARD CT AULNAT F 04:50:22:09 ARGENT
526 DUBREUIL JEAN LUC F 04:50:42:06 ARGENT
527 EPALLE JEAN JACQUES CC VILLARS H 04:51:15:02 ARGENT
528 AUFFRET FREDERIC CC OVILLOIS C 04:51:17:02 BRONZE
529 PATRY GUY CC OVILLOIS G 04:51:17:08 ARGENT
530 VAILLER PIERRE EC FLACEENNE F 04:51:43:01 ARGENT
531 FARGEOT DANIEL EC FLACEENNE H 04:51:43:02 ARGENT
532 JEANJEAN DANIEL AS MONTLUCON G 04:51:43:06 ARGENT
533 DARGET LACOSTE CLAUD CC VILLARS D 04:51:49:07 ARGENT
534 BATISSE JEAN CLAUDE CC PESSAT VILLENEUVE G 04:51:52:04 ARGENT
535 MONTIGAUD YVAN RL CHARENTAISE G 04:52:02:01 ARGENT
536 BARBOIRON ERIC VC ANNECY D 04:52:06:01 ARGENT
537 JURY MICHEL STADE LAURENTIN CYCL I 04:52:14:01 OR
538 FLECHET MARTINE CO TARENTAISE B 04:52:22:01 OR
539 FOURNET FAYAS LIONEL VC LIVRADOIS D 04:52:33:02 ARGENT
540 CHATARD ERIC E 04:52:57:03 ARGENT
541 TABOURET PASCAL PANA LOISIRS G 04:53:01:07 ARGENT
542 VERBRUGGHE ERIC VC LA SOUTERRAINE F 04:53:14:09 ARGENT
543 CAVERT JEAN PAUL VC LA SOUTERRAINE G 04:53:15:06 ARGENT
544 FLEURAT DOMINIQUE VC LA SOUTERRAINE D 04:53:15:08 ARGENT
545 GUILLARD GERARD PL CRAPONNE I 04:53:20:01 OR
546 FAURE STEPHANE GC LE PUY D 04:53:37:04 ARGENT
547 SCHWEIG STEPHANE D 04:53:44:08 ARGENT
548 BOUILLAUX CHRISTIAN LC CREVECOEUR H 04:53:46:01 ARGENT
549 PERUCAUD PATRICK VC LA SOUTERRAINE E 04:53:53:07 ARGENT
550 CHATARD MARIE PIERRE CLERMONT TRIATHLON A 04:53:55:01 OR
551 VERSINI PIERRE C TALAUDIERE SORBIER F 04:53:56:02 ARGENT
552 GOURGON DANIEL VA CHATEL VOLVIC H 04:53:57:02 ARGENT
553 VIGNEAUD THIERRY E 04:54:06:01 ARGENT
554 VASQUEZ DIEGO CT ROANNE F 04:55:17:06 ARGENT
555 PETIT PATRICK AS DENISON H 04:55:19:02 ARGENT
556 ADALID FRANCK AC CREUSOISE E 04:55:22:02 ARGENT
557 VECCHI JEAN PIERRE CR QUATRE CHEMINS RO I 04:55:23:09 OR
558 CRUVEILHER GILBERT CL VAL DE BRIANCE G 04:55:24:01 ARGENT
559 PATEAUD MARCEL VC USSELOIS H 04:55:24:03 ARGENT
560 POINTUD SERGE G 04:55:26:01 ARGENT
561 SALVI JEAN H 04:55:27:03 ARGENT
562 CHEYNOUX GERARD UC FLORINOISE F 04:55:27:05 ARGENT
563 MALAMAS MARC I 04:55:29:01 OR
564 BRUN JEAN LOUIS H 04:55:29:07 ARGENT
565 MATHON GILBERT E 04:55:32:01 ARGENT
566 CAMPANATO JEAN PIERR E 04:55:33:07 ARGENT
567 CHAUBIROU JEAN PHILI VA CHATEL VOLVIC E 04:55:55:01 ARGENT
568 ALVAREZ DAVID VC LA SOUTERRAINE D 04:56:08:02 BRONZE
569 BOUVIER ANDRÉ VC FRANCHEVILLE H 04:56:14:01 ARGENT
570 CASTEX LOUIS BOURGOIN JALLIEU VC I 04:56:18:08 OR
571 OTVOS GERARD CC OVILLOIS I 04:56:19:02 OR
572 JARSAILLON ANDRE ASPTT VICHY TRIATHLO E 04:56:20:07 ARGENT
573 DESCHAMPT DANIEL AC FRANCHELEINS H 04:56:21:07 ARGENT
574 ROUMEYSI DIDIER AL SARRAS E 04:56:22:04 ARGENT
575 SABO CHRISTIAN VELO D’OLT G 04:56:28:08 ARGENT
576 MYOT PATRICK ASBF CHAMALIERES E 04:56:49:05 ARGENT
577 DUNAND ROLAND ACMV VENISSIEUX F 04:56:55:04 ARGENT
578 BRAZ DUARTE ACMV VENISSIEUX H 04:56:55:07 ARGENT
579 BURLAT JEAN YVES BERRICHONNE CHATEAUR G 04:57:03:04 ARGENT
580 BARGOIN ALAIN CC PESSAT VILLENEUVE F 04:57:08:09 ARGENT
581 CORNU BERNARD VC BAILLY NOISY I 04:57:15:04 OR
582 LABERTRANDE PAUL ORANGE VTT I 04:57:25:07 OR
583 CROS DIDIER CYCLOS COURNON E 04:57:27:02 ARGENT
584 ROCH JEAN CLAUDE AL CEBAZAT I 04:57:35:08 OR
585 BOUJAT JEAN LUC FJEP CHEVANNES D 04:57:54:08 BRONZE
586 LEPOT PASCAL HERMITAGE AC CYCLOS F 04:58:06:06 ARGENT
587 HUGOT PATRICK FJEP CHEVANNES F 04:58:11:01 ARGENT
588 PASQUET JEAN PIERRE VS POULIGNY NOTRE DA F 04:58:18:03 ARGENT
589 PIOT BERNARD G 04:58:22:06 ARGENT
590 RICHON DANIEL FJEP LEMPDES F 04:58:24:09 ARGENT
591 DUGNE PHILIPPE E 04:58:32:09 ARGENT
592 ITIER DOMINIQUE CLERMONT TRIATHLON B 04:58:59:06 OR
593 GRENIER MAURICE CYCLO BOURCAIN H 04:59:01:07 ARGENT
594 FOLLET SERGE CO CHANDIEU H 04:59:02:02 ARGENT
595 REY MARC EV LE PUY I 04:59:04:05 OR
596 JUMEAU MICHEL J TROIS SPORTS AMILL I 04:59:17:06 OR
597 PIGA PIERO CS PIERREFEU F 04:59:21:09 ARGENT
598 BON FRANCIS BRAQUET SAINTONGEAIS I 04:59:26:05 OR
599 CHAPUIS GERARD APOLLO ST HEAND G 04:59:48:01 ARGENT
600 BEAL OLIVIER CT MARTRES DE VEYRE E 04:59:49:03 ARGENT
601 TESTARD GUY PEDALE AUBIEROISE D 04:59:49:07 BRONZE
602 KAELIN REGIS D 04:59:50:03 BRONZE
603 GIRARD MAX CLC CHATEL GUYON I 04:59:50:05 OR
604 MICHEL JEAN YVES EC CHARLIEU G 04:59:54:08 ARGENT
605 POURRAT CHRISTOPHE ASPTT CLERMONT FD D 05:00:09:03 BRONZE
606 DUMAS ROBERT UC GIER G 05:00:22:08 ARGENT
607 ZANCANARO GUY JS IRIGNY H 05:00:26:08 ARGENT
608 CORRAL ANGELE JS IRIGNY B 05:00:27:01 OR
609 MARCERON GILLES CHATELUS MALVALEIX I 05:00:28:07 OR
610 CHARBONNEL BERNARD CYCLO TREIZE FAREINS G 05:00:45:06 ARGENT
611 BECKER MICHAEL TRIFELSBIKER ANNWEIL F 05:00:46:04 ARGENT
612 VILLAESCUSA LAURENT CL ISSOIRIEN I 05:00:55:05 OR
613 BOUTEILLE JEAN CYCLOS COURNON I 05:00:58:08 OR
614 BEAL PHILIPPE CT MARTRES DE VEYRE F 05:00:59:08 ARGENT
615 ROUSSEAU FLORENT UC LUBERSAC D 05:01:04:09 BRONZE
616 BEYRAND ERIC AS LEGRAND E 05:01:19:09 ARGENT
617 NICOLLO LAURENT D 05:01:23:03 BRONZE
618 HOUART BERNARD H 05:01:23:05 ARGENT
619 SERVANTE PIERRE ES JONAGEOIS I 05:01:24:01 OR
620 DEDENIS BERNARD TOUR ATHLETIC CLUB G 05:01:43:06 ARGENT
621 DEDENIS CHANTAL TOUR ATHLETIC CLUB B 05:01:45:09 OR
622 BLANQUART BERTRAND VC BRIGNAIS D 05:02:03:08 BRONZE
623 GAUTHIER JACQUES ASCTC CYCLO F 05:02:19:03 ARGENT
624 COLLET JULIEN ASCTC CYCLO D 05:02:19:06 BRONZE
625 VIALLON DIDIER ASCTC CYCLO E 05:02:20:06 ARGENT
626 QUINONERO MIGUEL ASCTC CYCLO E 05:02:21:03 ARGENT
627 LASSALLE PATRICK JOYEUSE PEDALE MONTE F 05:02:23:08 ARGENT
628 BERTHELIER PATRICIA UC CREUZIER LE VX B 05:02:26:00 OR
629 VINCENDEAU GILDAS FJEP STE FOY PONCHAP H 05:02:30:06 ARGENT
630 MONNEREAU CLAUDE VC BANLIEU SUD I 05:02:32:03 OR
631 DESGOUTTE CLAUDE ATOUS SPORTS G 05:02:46:06 ARGENT
632 BULIDON JOSEPH H 05:02:49:03 ARGENT
633 ORIOL CLAUDE JS IRIGNY F 05:02:50:06 ARGENT
634 LUSSU SERGE G 05:02:51:06 ARGENT
635 CORMIER VINCENT AL MARSAT E 05:03:42:06 ARGENT
636 PROUST SERGE ASBF CHAMALIERES G 05:03:49:02 ARGENT
637 ASDRUBAL FRANCOIS ASPTT CHALON H 05:04:26:03 ARGENT
638 BRACHET LUCIEN US BESSINES H 05:04:37:03 ARGENT
639 ZARA MARC ESGA CYCLO E 05:04:39:01 ARGENT
640 OVIZE CEDRIC TOUR ATHLETIC CLUB C 05:04:42:09 BRONZE
641 OVIZE MARC TOUR ATHLETIC CLUB G 05:04:44:05 ARGENT
642 VIVIER ERIC CE FLOWSERVE THIERS E 05:04:51:09 ARGENT
643 MANRY GILLES CE FLOWSERVE THIERS E 05:04:54:05 ARGENT
644 RIBIERE DIDIER AL BERNEUIL G 05:05:22:06 ARGENT
645 MONTCHAMP CHRISTIAN D 05:05:23:04 BRONZE
646 GOUTTE CHRISTIAN LES TROIS C F 05:05:31:03 ARGENT
647 DAUTRY BERNARD CD ST ELOY DE GY H 05:05:40:01 ARGENT
648 GUILLOUZOUIC ROLAND VC ARLESIEN H 05:05:40:08 ARGENT
649 DUTILLEUL GONZAGUE US BESSINES F 05:05:58:09 ARGENT
650 MONTELIMARD ANDRE H 05:06:15:04 ARGENT
651 JAMON HUBERT CO REVENTINOIS F 05:06:19:07 ARGENT
652 MITARD JEAN PIERRE G 05:06:23:01 ARGENT
653 BUVAT PHILIPPE VS CHALONNAIS E 05:06:23:01 ARGENT
654 LAPAYRE PASCAL GC LE PUY E 05:06:24:04 ARGENT
655 BLANC JEAN CLAUDE ES GENAS AZIEU H 05:06:24:07 ARGENT
656 BOURGIT GEORGES APOLLO ST HEAND H 05:06:30:07 ARGENT
657 PAYSANT JOEL AS GLAXOSMITHKLINE H 05:06:34:06 ARGENT
658 GROCCIA MICHEL CYCLO TREIZE FAREINS F 05:06:36:01 ARGENT
659 KLIMENKO CHRISTIAN CYCLO MONTBRISON E 05:06:38:03 ARGENT
660 MALLEVAL BERNARD THOU VELO H 05:06:40:05 ARGENT
661 SIDO VALERIE THOU VELO B 05:06:43:03 OR
662 LECONTE SEBASTIEN THOU VELO D 05:06:44:08 BRONZE
663 ESTENSI CLAUDE CT AULNAT H 05:06:46:02 ARGENT
664 WIEJA MARCEL E 05:07:15:03 ARGENT
665 ZUCCALLI CHRISTIAN EC FLACEENNE F 05:07:17:01 ARGENT
666 MEYER JEAN PIERRE F 05:07:19:05 ARGENT
667 BOURRON GERARD AS FONTAINE I 05:07:22:09 OR
668 FERRUCCI JEAN PIERRE FJEP CHEVANNES G 05:07:23:06 ARGENT
669 DARMET BERNARD VC CALADOIS I 05:07:27:08 OR
670 GUIBERT PIERRE YVES H 05:07:34:05 ARGENT
671 ROSSIGNOL XAVIER CT MARTRES DE VEYRE E 05:07:42:04 ARGENT
672 ANDES CHRISTIAN CD ST ELOY F 05:07:43:07 ARGENT
673 PLANCHARD YVON CD ST ELOY F 05:07:44:00 ARGENT
674 DELAMOTTE PATRICK AS SARTROUVILLE F 05:07:48:03 ARGENT
675 CHANTEPIE THIERRY E 05:07:50:01 ARGENT
676 MARIA ANTONIO CE ZF BOUTHEON G 05:07:55:00 ARGENT
677 FREDDY GUSTAVE RC VAL DE SEINE G 05:08:28:09 ARGENT
678 LEGRAND THIERRY USMC LES CLAYES E 05:09:01:01 ARGENT
679 PRUNIER MICHEL AC LIVRADOIS F 05:09:13:01 ARGENT
680 DELOLME JEAN AVENIR BEAUZAC I 05:09:14:08 OR
681 LAGARDE GERARD CYCLOS COURNON I 05:09:15:03 OR
682 MASSEPETIOT BERNARD CYCLOS COURNON F 05:09:16:01 ARGENT
683 EHRHART HANS PETER TRIFELSBIKER ANNWEIL F 05:09:25:01 ARGENT
684 COQUELIN JACQUES USP ISSOIRE I 05:09:32:05 OR
685 BONAFOWS MICHEL CYCLOS COURNON I 05:10:02:01 ARGENT
686 AYME MICHEL VC EFFIAT G 05:10:20:01 ARGENT
687 CHAPUIS RENE GC LE PUY H 05:10:28:04 ARGENT
688 GRAS PHILIPPE ALCOOLO VELO C 05:10:40:09 BRONZE
689 ADANT PIERRE ALCOOLO VELO D 05:10:42:05 BRONZE
690 ESPITALIER DOMINIQUE E 05:11:09:01 BRONZE
691 VANHOVE MICHEL CT LYON E 05:11:10:07 BRONZE
692 BERTIN ANDRE CHARLY CYCLO TEAM H 05:11:27:08 ARGENT
693 THOMAS PAUL CT MONTFERRANDAIS H 05:11:30:07 ARGENT
694 CHAUDIER BERNARD CR ST CHAMOND H 05:11:33:06 ARGENT
695 DELORME MATHIEU VC BRIGNAIS C 05:11:45:02 BRONZE
696 VILALTA ARTHURO VC BRIGNAIS I 05:11:46:07 ARGENT
697 CASOLARI LEOPOLD ASBF CHAMALIERES E 05:11:56:01 BRONZE
698 MATHON JEAN LOUIS F 05:12:10:04 ARGENT
699 PHILIPPE BRUNO JS IRIGNY F 05:12:11:06 ARGENT
700 VENTENAT DAVID ALCOOLO VELO D 05:12:13:06 BRONZE
701 VERT PATRICK UC CREUZIER LE VX F 05:12:29:08 ARGENT
702 GUILLAUMONT CHRISTIA VS GERZATOIS G 05:12:38:08 ARGENT
703 DIET ANDRE AC LIVRADOIS H 05:12:54:09 ARGENT
704 NAVARRO PASCAL E 05:13:44:01 BRONZE
705 TARDY DENIS E 05:13:46:09 BRONZE
706 ORSINI ALEXIS CYCLOS COURNON G 05:13:49:02 ARGENT
707 LATGE FRANCIS AS LEGRAND H 05:13:55:07 ARGENT
708 JORGE JOSE AS CHABURE OCHARRA E 05:13:58:02 BRONZE
709 SAGNARDON MAURICE AC COMITE D’AUVERGNE I 05:14:02:09 ARGENT
710 GUILLOT ANDRE CYCLOS ST JUST ST RA G 05:14:45:07 ARGENT
711 DELAMBARIE ALAIN H 05:14:53:03 ARGENT
712 DELAMBARIE MATHIEU D 05:14:54:08 BRONZE
713 SOUAILLE BERNARD H 05:15:08:05 ARGENT
714 NICOLAS PATRICK GC LE PUY F 05:15:15:08 ARGENT
715 VALOUR JEAN PAUL G 05:15:17:04 ARGENT
716 JOB PAUL CYCLO TREIZE FAREINS I 05:15:23:02 ARGENT
717 TARDY ALAIN D 05:15:25:09 BRONZE
718 GAGNEPAIN PHILIPPE F 05:15:33:01 ARGENT
719 MORDELET ROBERT FR BLANZAT H 05:16:00:05 ARGENT
720 EYMARD RENE GC LE PUY I 05:16:01:07 ARGENT
721 SIEURAC FREDERIC AC TREVOLOISE F 05:16:11:05 ARGENT
722 ALLARY MICHEL ABC BILLOM H 05:16:14:09 ARGENT
723 PUEL BENOIT CC RIOM F 05:16:17:03 ARGENT
724 GAIGNARD PHILIPPE CC VILLARS E 05:16:19:09 BRONZE
725 POTIER JEAN CLAUDE F 05:16:20:03 ARGENT
726 CHAPOTIER CHRISTOPHE E 05:16:20:05 BRONZE
727 FERRI ANDRE VV ORCINES H 05:16:21:01 ARGENT
728 DECHAUD JACQUES ASPTT CLERMONT FD H 05:16:22:09 ARGENT
729 BOMBRUN FLORENCE ST RAMBERT VS A 05:17:03:09 ARGENT
730 STIEBER JEAN PAUL VC MAGNACHON I 05:17:13:07 ARGENT
731 TROUSSEL MARIUS CR ST CHAMOND I 05:17:43:02 ARGENT
732 BICHOFFE ALAIN CT MONTFERRANDAIS H 05:17:54:01 ARGENT
733 TOUREAUD CHRISTIAN CYCLOS COURNON G 05:17:54:02 ARGENT
734 CLEMENT GILLES E 05:17:54:04 BRONZE
735 BACHELIER MICKAEL D 05:17:55:05 BRONZE
736 GALVAING GUY CYCLOS COURNON F 05:17:56:01 ARGENT
737 DUCLY GRATIEN TOUR ATHLETIC CLUB H 05:18:02:03 ARGENT
738 PRIVAT RICHARD PUISSANCE TROIS COUR F 05:18:29:09 ARGENT
739 LEMEE NOEL CC OVILLOIS H 05:18:51:06 ARGENT
740 JAULNEAU BERTRAND AC VOVEENNE D 05:18:52:06 BRONZE
741 STEVER ALFRED TRIFELSBIKER ANNWEIL F 05:18:55:01 ARGENT
742 MARTIN VINCENT VTT GIVRY C 05:19:08:07 BRONZE
743 LEGRAND PHILIPPE CC OVILLOIS G 05:19:12:01 ARGENT
744 SAVOUREL CHRISTIAN BRIE LC H 05:19:15:01 ARGENT
745 LESUEUR SEBASTIEN AC VOVEENNE D 05:19:18:04 BRONZE
746 MASTRI JEAN LOUIS CC BSN REIMS I 05:19:22:03 ARGENT
747 BENOIST BERNARD ASPTT NANTES H 05:19:29:06 ARGENT
748 HEURTEBISE CHRISTIAN BRIE LC H 05:19:43:01 ARGENT
749 MANTOUX PIERRE EC FLACEENNE H 05:20:02:03 ARGENT
750 PETEL MICHEL VC BRIGNAIS I 05:20:07:07 ARGENT
751 CHAMBON GERARD CC LES COPAINS G 05:20:39:01 ARGENT
752 FERET PASCAL VC VIC LE COMTE D 05:20:44:02 BRONZE
753 KASPERCZYK RENE UC DOMERATOISE H 05:20:52:06 ARGENT
754 TOURON ROGER AS CHABURE OCHARRA G 05:20:59:01 ARGENT
755 RENARD YANN ALCOOLO VELO C 05:21:26:08 BRONZE
756 BLANCHARD GILLES JS LA MONTAGNE F 05:21:36:07 BRONZE
757 CHANONY JEAN LOUIS CYCLOS COURNON I 05:21:42:01 ARGENT
758 CAVANNA JEAN MARC CC CHAVELOTAIS G 05:21:50:05 ARGENT
759 SIMONET RAYMOND CT MONTFERRANDAIS I 05:21:57:08 ARGENT
760 ROUX JEAN JACQUES F 05:22:05:03 BRONZE
761 CHANTELAUZE MAXENCE ALCOOLO VELO C 05:22:05:03 BRONZE
762 GAMBA CHARLES LA ROUE LIBRE I 05:22:07:02 ARGENT
763 RENARD ANTHONY ALCOOLO VELO C 05:22:12:08 BRONZE
764 GIORGALLA SERGE AS SARTROUVILLE F 05:22:18:01 BRONZE
765 TALABOT ROMAIN SV LOCHOISE H 05:22:21:08 ARGENT
766 GARNIER GILLES SV LOCHOISE G 05:22:34:01 ARGENT
767 GUY YVES VC LIVRADOIS H 05:22:38:04 ARGENT
768 CHOMIENNE DIDIER C TALAUDIERE SORBIER F 05:22:55:09 BRONZE
769 RANGHEARD ALAIN FJEP LEMPDES G 05:23:12:04 ARGENT
770 LHOSTE JEAN PAUL AC LIVRADOIS G 05:23:12:08 ARGENT
771 BERTRAND LOUIS G 05:23:15:02 ARGENT
772 POTHIER EVELYNE UC CREUZIER LE VX B 05:23:18:04 OR
773 DUNESME BERNARD I 05:23:21:06 ARGENT
774 COMBRICHON CLAUDE UC CREUZIER LE VX G 05:23:23:04 ARGENT
775 FAURE ALAIN CC MONTAGNY G 05:23:32:04 ARGENT
776 SEON PHILIPPE EC TERNAND F 05:23:33:07 BRONZE
777 DE SOUSA JOSE VC L’ISLE D’ABEAU G 05:23:44:05 ARGENT
778 ROUSSET JEAN PAUL UC GIER G 05:25:13:05 ARGENT
779 GILBERT DENIS ASPTT VICHY TRIATHLO E 05:25:19:02 BRONZE
780 JAMOND BRUNO E 05:25:22:05 BRONZE
781 GERIN PHILIPPE F 05:25:46:05 BRONZE
782 BATISSON JEAN CLAUDE F 05:26:03:02 BRONZE
783 DUMONT ROGER UC GIER G 05:26:37:01 ARGENT
784 GENEBRIER GILLES G 05:26:52:09 ARGENT
785 MARTINEZ JEAN MARIE ASPTT CLERMONT FD F 05:27:13:05 BRONZE
786 LOISY JEAN PIERRE ASPTT VICHY G 05:27:16:07 ARGENT
787 GAUDUCHEAU GUY SV LOCHOISE I 05:27:35:08 ARGENT
788 BERNIER JEAN CLAUDE SV LOCHOISE I 05:27:37:04 ARGENT
789 FOUCHEYRAND PIERRE SV LOCHOISE F 05:27:38:08 BRONZE
790 SMOLAREK CHRISTIAN VC GIVORS G 05:28:03:00 ARGENT
791 LAFONT GUY D 05:28:08:02 BRONZE
792 DUPERRAY GUY AL MIONS F 05:29:02:09 BRONZE
793 SANCHEZ JEAN JACQUES AL MIONS H 05:29:04:00 ARGENT
794 KOUDJAALI HUBERT ASADP ORLY G 05:29:07:00 ARGENT
795 VEUILLET JACQUES AL MIONS I 05:29:08:03 ARGENT
796 SIMONAZZI ALDO I 05:29:12:01 ARGENT
797 PILLAYRE PHILIPPE CT MONTFERRANDAIS D 05:29:17:07 BRONZE
798 PASCAL BERNARD ANGEL TOUR ATHLETIC CLUB B 05:29:27:09 OR
799 PASCAL BERNARD JEAN TOUR ATHLETIC CLUB G 05:29:29:09 ARGENT
800 GAUDILLIERE FRANÇOIS CC MONISTROL E 05:29:39:04 BRONZE
801 HELLIO MICHEL CC OVILLOIS H 05:29:44:09 ARGENT
802 GLENISSON JEAN ANC DUN LE PALESTEL I 05:29:50:01 ARGENT
803 CHATONNIER FREDERIC AL SARRAS OZON F 05:29:50:09 BRONZE
804 PERRIERE PHILIPPE F 05:29:51:02 BRONZE
805 BERTRAND ODILE AL SARRAS OZON B 05:29:52:00 OR
806 FIEUX JEAN LOUIS F 05:29:53:05 BRONZE
807 LANCON JEAN PIERRE G 05:29:53:06 ARGENT
808 CHAIZE JEAN PAUL AS CHABURE OCHARRA G 05:30:37:04 BRONZE
809 GUDEFIN PASCAL EC FLACEENNE F 05:30:39:02 BRONZE
810 BOUTHIER SERGE CC NIEUL I 05:30:43:02 ARGENT
811 BAUDET BERNARD AL MIONS H 05:30:44:06 ARGENT
812 CHRETIEN JEAN MICHEL AL MIONS G 05:30:46:02 BRONZE
813 SABOURIN YVES CC OVILLOIS H 05:30:49:06 ARGENT
814 PEYROUNAUD FERNAND PANA LOISIRS I 05:30:49:07 ARGENT
815 MARTIN JEAN CLAUDE CC OVILLOIS I 05:30:52:01 ARGENT
816 KARR LIONEL D 05:30:53:03 BRONZE
817 PIOLI CHRISTOPHE ASVEL TRI D 05:30:54:01 BRONZE
818 VILLEMIN BRUNO MONT NOTRE DAME CYCL E 05:30:58:07 BRONZE
819 FAIVRE JEAN LOUIS E 05:31:00:04 BRONZE
820 MASTRI DAVID CYCLO MONT NOTRE DAM D 05:31:03:05 BRONZE
821 GERMAIN OLIVIER D 05:31:04:09 BRONZE
822 CASAGRANDE PATRICK AC TROIS FONTAINES H 05:31:11:01 ARGENT
823 NERDING HERMANN TRIFELSBIKER ANNWEIL G 05:31:30:05 BRONZE
824 BOUHAFS KADER CYCLO TREIZE FAREINS I 05:31:43:02 ARGENT
825 DUC MICHEL CT MONTFERRANDAIS I 05:31:45:07 ARGENT
826 CORNERN PATRICK G 05:32:06:08 BRONZE
827 PRIOURET PHILIPPE D 05:32:40:06 BRONZE
828 DEGACHE GHISLAINE AL SARRAS OZON B 05:32:41:02 OR
829 BOUKHALFA JACKY UV ST ELOY H 05:32:41:02 ARGENT
830 HEBRARD JEAN PAUL VSL MASSIAC E 05:32:42:04 BRONZE
831 DEGACHE JEAN PAUL AL SARRAS OZON H 05:32:42:09 ARGENT
832 PERRET PIERRE BC PERREONNAISE I 05:32:44:08 ARGENT
833 CORMIER JEAN LOUIS ACC ARCONNAY I 05:32:46:05 ARGENT
834 ALDIGIER ERIC ALCOOLO VELO C 05:32:57:08 BRONZE
835 CHENEVAL CLAUDE CC ST JEOIRE H 05:33:52:07 ARGENT
836 MIRAMON FRANCOIS F 05:33:53:03 BRONZE
837 BACHELIER JEAN DENIS H 05:33:53:04 ARGENT
838 CHENEVAL MARYSE CC ST JEOIRE B 05:33:54:09 OR
839 LOMBARD PIERRE H 05:33:56:03 ARGENT
840 LASSALLE SYLVIE VC GIVORS B 05:33:57:07 OR
841 ROIG STEPHANE VTT PLATEAU DU LIZON D 05:34:06:04 BRONZE
842 MAZZOCUT SYLVAIN D 05:34:08:02 BRONZE
843 DEMAREST BENOIT E 05:34:48:09 BRONZE
844 DUBREUIL LAURENT E 05:34:51:06 BRONZE
845 TALLU MICHEL E 05:34:51:08 BRONZE
846 CHAVY JEAN YVES CC REPLONGES G 05:35:03:05 BRONZE
847 DUCREUX CLAUDE J TROIS SPORTS AMILL H 05:35:11:01 BRONZE
848 DUCHESNE PATRICK J TROIS SPORTS AMILL F 05:35:12:04 BRONZE
849 DUVAL DOMINIQUE VC OUISTREHAM G 05:35:23:04 BRONZE
850 DURAND GEORGES ESLV LOC MARIA PLOUZ I 05:35:36:02 ARGENT
851 PACHON ROBERT CT MARTRES DE VEYRE G 05:35:58:09 BRONZE
852 STRADY JEAN ALAIN CYCLOS COURNON H 05:36:13:09 BRONZE
853 ZAMIT PATRICK F 05:36:20:03 BRONZE
854 GRANGETAUD MICHEL CS BELLAC I 05:36:22:03 ARGENT
855 EDET ARNAUD CS ST MICROELECTRONI D 05:36:22:06 BRONZE
856 GUENARD CHRISTIAN ASL CROTTET G 05:36:23:04 BRONZE
857 MERCERON PHILIPPE CS ST MICROELECTRONI E 05:36:24:01 BRONZE
858 HECKER PHILIPPE EC FLACEENNE E 05:36:34:03 BRONZE
859 MARFAUX BERNARD CC VILLERS COTTERETS I 05:37:23:01 ARGENT
860 BEAL STEPHANE D 05:37:28:08 BRONZE
861 PLE CHARLES EC ST ETIENNE LOIRE E 05:37:34:06 BRONZE
862 CARRIER LAURENT D 05:38:07:09 BRONZE
863 BERTHELIN CHRISTOPHE E 05:38:09:02 BRONZE
864 LAROZE GILLES UC MORNANTAISE E 05:38:18:04 BRONZE
865 CHIPIER GILLES E 05:38:19:03 BRONZE
866 MORELLON PHILIPPE F 05:38:20:01 BRONZE
867 DORME JEAN AC TROIS FONTAINES I 05:38:29:06 ARGENT
868 PERRAZI NICOLAS D 05:38:40:01 BRONZE
869 PERRAZI LOUIS H 05:38:44:04 BRONZE
870 PRAT ROBERT CYCLO TREIZE FAREINS H 05:38:46:05 BRONZE
871 BERNARD EMMANUELLE VC LA SOUTERRAINE A 05:38:57:01 ARGENT
872 TIXIER THIERRY CYCLOS COURNON F 05:39:04:09 BRONZE
873 RIVAL PIERRE E 05:39:09:09 BRONZE
874 DARNE BERNARD AL BEAULIEU LE PONTI G 05:39:10:09 BRONZE
875 PERRAZI EMMANUEL D 05:39:21:01 BRONZE
876 TIXIER MARC CYCLOS COURNON F 05:39:22:08 BRONZE
877 GEORGE MOLLAND MICHE G 05:39:34:08 BRONZE
878 THIBOUD JEAN LUC F 05:39:55:09 BRONZE
879 BADET PASCAL ACBB ISSOUDUN E 05:40:01:05 BRONZE
880 RYBACKI CHRISTIAN AL BEAULIEU G 05:40:48:02 BRONZE
881 DUPUY JACKY C TALAUDIERE SORBIER F 05:40:58:05 BRONZE
882 VERNAY JEAN AL MIONS G 05:40:58:08 BRONZE
883 CHAPUIS GILLES C TALAUDIERE SORBIER F 05:40:59:06 BRONZE
884 DELHOMMEAUERIC AL MARSAT D 05:41:02:06 BRONZE
885 DUPONT MATHIEU AL MARSAT E 05:41:03:00 BRONZE
886 DORELLE ALAIN CO CHANDIEU H 05:41:04:02 BRONZE
887 BROCHERIOU FREDERIC D 05:41:04:06 BRONZE
888 PERRAUD MICHEL H 05:41:05:01 BRONZE
889 FRANCANNET PHILIPPE CO CHAMALIERES F 05:41:11:02 BRONZE
890 BAUDOUIN SERGE US NEUVY ST SEPULCRE I 05:41:25:05 ARGENT
891 JACINTO PAULO ALCOOLO VELO C 05:41:29:03 BRONZE
892 BERG PASCAL ROANNE TRIATHLON E 05:41:31:04 BRONZE
893 BATISSE RENE AL MARSAT H 05:41:36:01 BRONZE
894 COUTY PHILIPPE AL MARSAT F 05:41:38:01 BRONZE
895 CASOLARI LUCIEN AL MARSAT G 05:41:38:06 BRONZE
896 GOUEGOUX PASCAL AL MARSAT F 05:41:39:04 BRONZE
897 CLAUSS JACQUES AC TROIS FONTAINES I 05:41:45:01 ARGENT
898 DURAND JACQUES AL CEBAZAT H 05:42:15:08 BRONZE
899 PERRAUD PIERRE ROANNE TRIATHLON E 05:42:20:01 BRONZE
900 JAMMES ERIC AC LIVRADOIS D 05:42:21:03 BRONZE
901 MACINOT GERARD MEUSE ANCYCLES I 05:42:25:03 ARGENT
902 AMIOT FREDERIC VS COMBELLOIS E 05:42:26:02 BRONZE
903 GONIN MICHEL CYCLO ST JULLIEN F 05:42:27:01 BRONZE
904 ROCHE PHILIPPE GC ST JULIEN CHAPTEU E 05:42:27:07 BRONZE
905 SCHINDLER MICHAEL TRIFELSBIKER ANNWEIL G 05:42:28:07 BRONZE
906 GAY JEROME ALCOOLO VELO C 05:42:30:01 BRONZE
907 RUNCK MANFRED TRIFELSBIKER ANNWEIL F 05:42:31:02 BRONZE
908 ROBELET JEAN CLAUDE CALVISSON EGOBIKE G 05:42:34:04 BRONZE
909 BELIN PASCAL D 05:42:35:08 BRONZE
910 BILLARD JEAN D 05:42:40:03 BRONZE
911 SICARD ALAIN AL PIONSAT G 05:43:00:09 BRONZE
912 BAUDONNAT ANDRE CYCLOS COURNON I 05:43:03:01 ARGENT
913 ISSARD REMY ALCOOLO VELO D 05:43:03:03 BRONZE
914 GABET MICHEL G 05:43:20:09 BRONZE
915 MENIER MICHEL F 05:43:21:05 BRONZE
916 FONTES MICHEL CYCLOS COURNON I 05:43:23:01 ARGENT
917 GRIMAULT MICHEL PANA LOISIRS H 05:43:40:02 BRONZE
918 FRANCOIS JEAN CLAUDE I 05:43:40:09 ARGENT
919 VARDELLE DANIEL PANA LOISIRS G 05:43:41:05 BRONZE
920 VIDAL JACQUES AL MARSAT I 05:44:13:09 ARGENT
921 LAMAUDIERE PATRICK AL MARSAT F 05:44:14:07 BRONZE
922 ANDRE JACQUES CC JARREZIEN H 05:44:37:08 BRONZE
923 GOUY DANIEL AC LIVRADOIS G 05:44:46:01 BRONZE
924 COULHON NORBERT H 05:44:57:01 BRONZE
925 MOUROCQ LUCIEN CC OVILLOIS H 05:45:21:05 BRONZE
926 GRANGE RENE E 05:45:23:01 BRONZE
927 SATRE DANIEL AVENIR BEAUZAC F 05:45:24:01 BRONZE
928 RETION MICHEL CYCLO ST AIGNAN NOYE I 05:45:24:04 ARGENT
929 MABRU GUY D 05:45:26:03 BRONZE
930 PERRET PIERRE CHARANCIEU VP I 05:46:06:01 ARGENT
931 GIRARDIN MICHEL JOYEUSE PEDALE MONTE H 05:46:15:01 BRONZE
932 BLANQUET DANIEL JOYEUSE PEDALE MONTE I 05:46:16:06 ARGENT
933 DREZE ALAIN JOYEUSE PEDALE MONTE I 05:46:16:07 ARGENT
934 TAILLON GILLES AL AVERMES H 05:46:44:06 BRONZE
935 GRENIER MARC H 05:47:11:06 BRONZE
936 LUINAUD ANDRE ANC DUN LE PALESTEL I 05:47:24:09 ARGENT
937 BRIQUET PHILIPPE E 05:47:26:05 BRONZE
938 BONNEFOUX PHILIPPE PL CRAPONNE I 05:47:32:03 ARGENT
939 BALCEREK BERNARD G 05:47:34:07 BRONZE
940 GUERIN GISELE GLEIZE CC B 05:47:43:07 ARGENT
941 LELAMER JACKY USC MAGNY EN VEXIN I 05:47:51:03 ARGENT
942 DEFILLION DANIEL GLEIZE CC G 05:47:59:02 BRONZE
943 BAYARD MICHEL TOUR AC F 05:48:00:01 BRONZE
944 GUEBEY JEAN PAUL CC ST JEOIRE G 05:48:01:07 BRONZE
945 ROSA JOSEPH ES JONAGEOIS I 05:48:02:04 ARGENT
946 DUMOUSSET ALAIN H 05:48:28:06 BRONZE
947 MARGUERON ROGER JS IRIGNY I 05:48:32:04 ARGENT
948 FOURNET RENE CYCLOS COURNON I 05:48:45:07 ARGENT
949 PICHON SERGE MOZAC CC G 05:48:53:01 BRONZE
950 GENTIL LUC AC LIVRADOIS D 05:48:58:06 BRONZE
951 DOUARRE GEORGES CYCLOS COURNON I 05:49:11:01 ARGENT
952 ARESSEY DANIEL AMAR RUNGIS H 05:49:22:06 BRONZE
953 FALIN DANIEL AMAR RUNGIS G 05:49:26:01 BRONZE
954 BALLAGUY HERVE AC TROIS FONTAINES F 05:49:49:09 BRONZE
955 FAYARD MICHEL E 05:52:14:03 BRONZE
956 CHOMETTE DANIEL SC THIERS I 05:52:32:04 ARGENT
957 LE MEZO ALAIN AS DENISON H 05:52:39:02 BRONZE
958 LE MEZO NICOLE AS DENISON B 05:52:39:06 ARGENT
959 BEDOUIN PHILIPPE E 05:53:02:01 BRONZE
960 MONOD ANTHONY C 05:54:13:01 BRONZE
961 MONOD CHRISTOPHE C 05:54:16:02 BRONZE
962 CHEVASSUS CLAUDE EC FLACEENNE F 05:54:49:09 BRONZE
963 BAYON JEAN PIERRE VELAY GS E 05:54:50:09 BRONZE
964 ROBERT HENRI EC FLACEENNE H 05:54:50:09 BRONZE
965 PEYRAT PHILIPPE G 05:55:01:09 BRONZE
966 BAJARD CHRISTIAN 2 D 05:55:11:05 BRONZE
967 CERVANTES MARIE CLAU ALFG FIRMINY B 05:55:17:04 ARGENT
968 CHARBONNEL CHANTAL CYCLO TREIZE FAREINS B 05:56:50:09 ARGENT
969 NADREAU JACK VELOCIO PILAT G 05:57:12:05 BRONZE
970 DESTANQUE LAURENT ASCC RAMBOUILLET E 05:57:15:08 BRONZE
971 MONTERO MODESTO I 05:57:17:09 ARGENT
972 RAGEYS FRANCOIS G 05:57:59:02 BRONZE
973 GUYOT BERNARD G 05:58:00:02 BRONZE
974 MARCHAND ANDRE MEUSE ANCYCLES F 05:59:41:02 BRONZE
975 DOROTHE ALAIN E 05:59:49:07 BRONZE
976 DOROTHÉ MYRIAM A 05:59:50:04 BRONZE
977 GUILLIEN LOUIS VTT RANDO EVASION I 06:01:02:08 BRONZE
978 DEBOSSE JEAN US BESSINES I 06:01:04:04 BRONZE
979 LIONNET BENEDICTE CA PEYMEINADE B 06:01:10:00 ARGENT
980 CHALIGNÉ AURELIE A 06:01:55:06 BRONZE
981 MARQUES JOSE PEDALE AUBIEROISE F 06:02:56:08 BRONZE
982 KIRCHE JEAN CLAUDE I 06:02:57:01 BRONZE
983 CHAUD YVES CC SURYQUOIS F 06:03:12:07 BRONZE
984 FAVIER JEAN CLAUDE G 06:03:27:04 BRONZE
985 BELLET BRUNO F 06:03:28:02 BRONZE
986 SERRI MAURICE I 06:03:31:09 BRONZE
987 NOUGARET ROBERT AC LIVRADOIS H 06:03:36:01 BRONZE
988 COUTURIER JOCELYNE CC MEZIERES B 06:03:54:08 ARGENT
989 PELISSIER FRANCIS CA OBERNAI I 06:03:54:09 BRONZE
990 LOMBART DIDIER MOZAC CC F 06:03:55:08 BRONZE
991 FOUBERT DOMINIQUE CS BELLAC G 06:03:57:02 BRONZE
992 CHAZELLE FERNAND CYCLOS COURNON I 06:04:22:08 BRONZE
993 VIDAL MARTINE AC MAURIAC B 06:05:23:07 ARGENT
994 CASERO NICOLE CR MADIC B 06:05:31:03 ARGENT
995 BLANCHOZ JEAN PHILIP EC MUROISE E 06:05:41:01 BRONZE
996 VORILHON GERARD ACB EST H 06:06:04:02 BRONZE
997 ANDRE JEAN PIERRE CC SURYQUOIS H 06:06:19:09 BRONZE
998 CHARBONNIER SYLVAIN AL CEBAZAT D 06:06:29:08 BRONZE
999 CASERO JOEL CR MADIC G 06:07:56:02 BRONZE
1000 PACAUD JEAN MARC D 06:07:58:09 BRONZE
1001 THUBET MARC FJEP CHEVANNES H 06:08:05:01 BRONZE
1002 MAURY GUINO AC MAURIAC H 06:08:10:08 BRONZE
1003 VIAL LAURENT VC LIVRADOIS E 06:08:23:05 BRONZE
1004 TIXIER JEAN PAUL CYCLOS COURNON H 06:08:23:09 BRONZE
1005 CLAVEL PIERRE E 06:08:28:07 BRONZE
1006 SCHMITT HANS PETER TRIFELSBIKER ANNWEIL G 06:09:04:06 BRONZE
1007 JOUANIC PATRICIA VC DECINES B 06:09:55:07 ARGENT
1008 PIC PIERRE VTT SANGLIER D’OR G 06:10:53:03 BRONZE
1009 DERRIEN JEROME VTT SANGLIER D’OR D 06:10:55:05 BRONZE
1010 DONY FLORENCE AS NEUILLY LE REAL A 06:11:49:09 BRONZE
1011 LE BORGNE NICOLAS C 06:11:53:07 BRONZE
1012 DECLERCQ DOMINIQUE WASQUEHAL TRI B 06:12:28:02 ARGENT
1013 CHERPIN JEAN CLAUDE CYCLO TEAM SOIXANTE D 06:12:48:02 BRONZE
1014 FAUCHER BERNARD AS CHABURE OCHARRA I 06:12:48:08 BRONZE
1015 FERRATON ALAIN AS CHABURE OCHARRA G 06:12:54:04 BRONZE
1016 GENESTE REGINE ASPTT VICHY B 06:13:16:07 ARGENT
1017 LOISY SOLANGE ASPTT VICHY B 06:13:18:03 ARGENT
1018 BEAULATON GEORGES UV ST ELOY I 06:13:22:02 BRONZE
1019 SAURET CHRISTIAN UV ST ELOY I 06:13:22:09 BRONZE
1020 DEHAYE DIDIER F 06:13:22:09 BRONZE
1021 CHEVALEYRIAS FREDERI D 06:14:07:09 BRONZE
1022 METGE GEORGES UC CAPDENAC I 06:14:21:03 BRONZE
1023 LE DISEZ EVELYNE ASLC MECACHROME B 06:14:40:04 ARGENT
1024 ROLLIN JEAN LOUIS PRIGONRIEUX UCP G 06:14:49:07 BRONZE
1025 GARESTIER JEAN RENE AC RILHAC RANCON G 06:14:53:07 BRONZE
1026 JAUDAUX ERIC ECO VILLEURBANNE F 06:15:01:01 BRONZE
1027 ROUSSON PIERRE ASPTT HAUTE LOIRE H 06:15:59:04 BRONZE
1028 CHAMBON JEAN PAUL ASPTT HAUTE LOIRE F 06:16:01:04 BRONZE
1029 AURELLE ALAIN ASPTT HAUTE LOIRE H 06:16:03:01 BRONZE
1030 FORNAINI BERNARD CS LOZANNE I 06:16:34:06 BRONZE
1031 PENAUD CHRISTIAN CS LOZANNE I 06:16:35:08 BRONZE
1032 DAME JEAN MICHEL AL AVERMES G 06:16:40:01 BRONZE
1033 MARGUIN PASCALE B 06:17:46:08 ARGENT
1034 DUVERGER FRANCOIS AS RIPAULT F 06:17:57:01 BRONZE
1035 PAGES LAURENT E 06:17:59:04 BRONZE
1036 AUVINET NICOLAS D 06:18:33:01 BRONZE
1037 MATHIEU BERNARD VC HORIZON F 06:18:35:06 BRONZE
1038 DESNOIX ALAIN AS MONTLUCON G 06:18:51:08 BRONZE
1039 DELBOUVE JEAN PAUL CC PESSAT VILLENEUVE F 06:20:43:04 BRONZE
1040 GUITTARD DANIEL CC PESSAT VILLENEUVE I 06:20:44:01 BRONZE
1041 HOSTACHY ETIENNE VCBS CHILLY MAZARIN F 06:21:11:09 BRONZE
1042 DANNEAU PHILIPPE E 06:21:28:09 BRONZE
1043 VERNATON RENE AS GRIEGES I 06:21:52:06 BRONZE
1044 MARGUIN JEAN MICHEL VS BRESSAN F 06:21:53:04 BRONZE
1045 SIMON ANDRE D 06:21:57:04 BRONZE
1046 TREGUIER JEAN PIERRE FR BLANZAT G 06:21:58:07 BRONZE
1047 SLUSARENKO YVES ASPTT CLERMONT FD G 06:22:05:09 BRONZE
1048 GEORGEAULT DOMINIQUE PARI UTOPIQUE CYCLIS B 06:22:13:07 BRONZE
1049 GEORGEAULT PIERRE PARI UTOPIQUE CYCLIS I 06:22:15:05 BRONZE
1050 TOURNADRE FABRICE CT MARTRES DE VEYRE F 06:22:19:09 BRONZE
1051 DUPIN BERNARD CT MARTRES DE VEYRE G 06:22:45:08 BRONZE
1052 GOURBEYRE PATRICK G 06:22:46:03 BRONZE
1053 JUBIN YVES ES JONAGEOIS F 06:23:13:08 BRONZE
1054 GINIOUX ANDRE CR ST CHAMOND H 06:24:29:01 BRONZE
1055 PAULON ERIC CS SAUXILLANGES E 06:25:54:09 BRONZE
1056 VERNE FABRICE VTT SANGLIER D’OR E 06:26:06:05 BRONZE
1057 PONTVIANNE ODETTE AVENIR BEAUZAC B 06:26:16:01 BRONZE
1058 DAVIER MARC AVENIR BEAUZAC G 06:26:16:08 BRONZE
1059 GUERRIN THIERRY CYCLO SAN MARTINOIS G 06:26:32:09 BRONZE
1060 BRUSSON JEAN LOUIS AC OUROUX SUR SAONE H 06:26:33:03 BRONZE
1061 BRIVES MICHELE B 06:26:44:06 BRONZE
1062 CUBIZOLLES MIREILLE ACB STE FLORINE B 06:26:45:09 BRONZE
1063 BAZART VINCENT MEUSE ANCYCLES D 06:27:00:09 BRONZE
1064 LEGRAND JACQUES MEUSE ANCYCLES D 06:27:03:06 BRONZE
1065 CHABOREL YVES MEUSE ANCYCLES F 06:27:32:01 BRONZE
1066 LABORDERIE PASCAL AVENIR BEAUZAC D 06:28:12:07 BRONZE
1067 GRANGEON BERNADETTE AVENIR BEAUZAC A 06:28:13:02 BRONZE
1068 THOMAS DANIEL AS LEGRAND H 06:28:17:01 BRONZE
1069 ROUFFANCHE MARC AS LEGRAND G 06:28:18:03 BRONZE
1070 BABILOTTE PASCAL RC MOY DE L’AISNE F 06:28:20:02 BRONZE
1071 ROLLAND MARIE THERES CYCLO TREIZE FAREINS B 06:28:22:03 BRONZE
1072 PASQUIER FRANCOIS VIENNE BIATHLON F 06:28:26:07 BRONZE
1073 COTTEREAU CHRISTOPHE VIENNE BIATHLON D 06:28:27:03 BRONZE
1074 VILLESANGE JEAN PIER CS BELLAC E 06:28:29:04 BRONZE
1075 DESHAYES MICHEL CC OVILLOIS F 06:28:58:09 BRONZE
1076 PINTO MAURICE CC OVILLOIS G 06:28:59:01 BRONZE
1077 KRETZER JOCHEN TRIFELSBIKER ANNWEIL E 06:31:14:07 BRONZE
1078 BOURDETTE JEAN MARC ACBB ISSOUDUN E 06:31:53:05 BRONZE
1079 LIOTIER ANDRE H 06:34:31:03 BRONZE
1080 GAGNE ROGER GC LE PUY I 06:34:32:03 BRONZE
1081 DEPANNEMAECKER PATRI F 06:36:17:04 BRONZE
1082 SCHREIER EDUARD TRIFELSBIKER ANNWEIL I 06:37:19:07 BRONZE
1083 THIZY ROGER CC SURYQUOIS I 06:38:07:05 BRONZE
1084 THIZY ALAIN CC SURYQUOIS F 06:38:09:05 BRONZE
1085 BOUDOT JOEL AMILCLUB CROIX NEYRA H 06:41:52:09 BRONZE
1086 VEGA ALBERT ACMV VENISSIEUX D 06:41:54:09 BRONZE
1087 BERLIER ANTOINE ACMV VENISSIEUX I 06:41:55:01 BRONZE
1088 KOSTRZEWA PHILIPPE ACMV VENISSIEUX G 06:41:55:02 BRONZE
1089 BITH JEAN PIERRE ACMV VENISSIEUX G 06:41:55:05 BRONZE
1090 MONTANGON PATRICK ACMV VENISSIEUX G 06:41:55:06 BRONZE
1091 LAURENCIN PHILIPPE ACMV VENISSIEUX F 06:41:56:02 BRONZE
1092 NURY ERIC ACMV VENISSIEUX E 06:41:56:03 BRONZE
1093 BAZIN JEAN FRANCOIS ACMV VENISSIEUX I 06:41:57:03 BRONZE
1094 SABY RENE ACMV VENISSIEUX H 06:41:57:08 BRONZE
1095 JARAVEL LUCIEN ACMV VENISSIEUX I 06:41:58:01 BRONZE
1096 CHEVALIER PHILIPPE ACMV VENISSIEUX E 06:41:58:01 BRONZE
1097 JALMAIN MARIE CHRIST ACMV VENISSIEUX B 06:41:59:04 BRONZE
1098 BOUSSOUAR TAYEB ACMV VENISSIEUX G 06:41:59:05 BRONZE
1099 MOTIN BAZIN JOCELYNE ACMV VENISSIEUX B 06:41:59:07 BRONZE
1100 HENRY PASCAL ACMV VENISSIEUX F 06:41:59:08 BRONZE
1101 GUILLARD PASCAL VC DRUILLAT F 06:42:00:06 BRONZE
1102 KIEFFER JACQUES ACMV VENISSIEUX H 06:42:01:03 BRONZE
1103 CHABOT JEAN JACQUES ACMV VENISSIEUX F 06:42:01:04 BRONZE
1104 OLIVIERI ROBERT ACMV VENISSIEUX I 06:42:02:05 BRONZE
1105 DUCROT CHRISTIAN ACMV VENISSIEUX H 06:42:04:01 BRONZE
1106 MAHIER REGIS JS LA MONTAGNE F 06:53:43:08 BRONZE
1107 FRAYSSE ARMAND ACMV VENISSIEUX I 06:56:56:09 BRONZE
1108 CHARRAS MAURICE ACMV VENISSIEUX I 06:59:52:07 BRONZE
1109 GARNIER CHRISTIANE VTT SANGLIER D’OR B 07:06:34:04 BRONZE
1110 MOREY DANIEL VTT SANGLIER D’OR G 07:06:35:01 BRONZE
1111 DESMOULINS GERARD I 07:15:11:09 BRONZE
1112 BOUVIER ODETTE TOUR ATHLETIC CLUB B 07:42:01:01 BRONZE
1113 NONFOUX GENEVIEVE TOUR ATHLETIC CLUB B 07:42:02:06 BRONZE
1114 BOUVIER RAYMOND TOUR ATHLETIC CLUB H 07:42:04:09 BRONZE
1115 DERPIERRE ANNIE TOUR ATHLETIC CLUB B 07:42:06:03 BRONZE
1116 STENTO JEAN FRANCOIS TOUR ATHLETIC CLUB H 07:42:06:03 BRONZE
1117 HABERER ALINE TOUR ATHLETIC CLUB B 07:42:07:02 BRONZE
1118 RAYNAUD JACQUES TOUR ATHLETIC CLUB I 07:42:07:02 BRONZE
1119 HENAULT MARTINE AMILCLUB CROIX NEYRA B 07:42:11:01 BRONZE
1120 DERPIERRE JACQUES TOUR ATHLETIC CLUB G 07:42:11:03 BRONZE

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!