Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> L’Ariègeoise 2007 : Résultats du 102 km

ClNomPrénomCatC.cTemps
1 BALITRAND DOMINIQUE B 1 3:25:51
2 OLASAGASTI JOSEPH B 2 3:29:07
3 PLANCHOU FABRICE C 1 3:29:15
4 MARMOUGET CLAUDE B 3 3:29:45
5 AMBLARD NICOLAS A 1 3:31:25
6 MOLES MARIANO D 1 3:31:26
7 ZAMORA BENJAMIN A 2 3:32:24
8 DEPIERREFIXE FLORENT C 2 3:32:28
9 CLAUSTRES PASCAL A 3 3:34:41
10 ESPOUY GILLES C 3 3:35:17
11 DIMNET THOMAS A 4 3:35:18
12 ABEL ALEXANDRE A 5 3:36:27
13 ACHTE NICOLAS B 4 3:36:48
14 TARROUX SYLVAIN A 6 3:37:00
15 TISSOT HUBERT C 4 3:40:24
16 BIBET LAURENT B 5 3:40:25
17 QUESADA JONATHAN A 7 3:41:16
18 PALLARES ROMAIN A 8 3:41:25
19 CARRILLO FREDERIC B 6 3:42:24
20 PUERTA ANGEL B 7 3:42:47
21 CAMPOS XAVIER B 8 3:42:49
22 BROSSARD LAURENT B 9 3:42:51
23 FERAL HERVE A 9 3:43:23
24 SUCH ADRIEN A 10 3:43:48
25 ROURA EDOUARD H 1 3:43:57
26 ALBAR JEROME A 11 3:44:06
27 LAFFORGUE PIERRE LAURENT C 5 3:44:50
28 GEAY XAVIER A 12 3:45:02
29 PORT PHILIPPE D 2 3:45:10
30 PELLIER JEAN OLIVIER B 10 3:45:23
31 MIEGEMOLLE JEAN LOUIS C 6 3:45:26
32 PALACIOS FREDDY C 7 3:46:00
33 CLOS CHRISTIAN C 8 3:46:19
34 MARCH JEAN FRANCOIS C 9 3:46:26
35 LOUBET STEPHANE B 11 3:46:32
36 SARTORE SEBASTIEN B 12 3:46:41
37 BENOIT JEROME B 13 3:46:44
38 SPANDRE PIERRE A 13 3:47:34
39 DELOUVEE JEROME B 14 3:47:42
40 ROQUEBERNOU PHILIPPE C 10 3:48:34
41 SALLES GREGORY B 15 3:48:40
42 PUCHEU MATHIEU A 14 3:48:41
43 ZUGASTI ARREGI JOSE MARIA B 16 3:48:42
44 NARDO NICOLAS B 17 3:49:31
45 BERNADET STEPHANE B 18 3:49:36
46 DANJOU STEPHANE C 11 3:49:38
47 BRETON CHRISTIAN D 3 3:50:29
48 HISPA GEORGES C 12 3:50:31
49 BALTEAU JEAN FRANCOIS C 13 3:50:34
50 DE ALMEIDA GUILLAUME A 15 3:50:41
51 FRANTZ MICHEL C 14 3:50:48
52 LONGO LAURENT A 16 3:50:55
53 MINGOTE MORENO SERGI B 19 3:51:00
54 ECHE SEBASTIEN A 17 3:51:39
55 THORE JEAN PHILIPPE C 15 3:52:00
56 RENAILLE JEAN PAUL D 4 3:52:07
57 RIVALS MARC D 5 3:53:03
58 DIMNET MARTIN A 18 3:53:39
59 SOULA THIERRY B 20 3:54:00
60 SALA JEAN MARC C 16 3:54:08
61 ROQUE BLAISE B 21 3:54:08
62 ESCOUBAS CHRISTOPHE C 17 3:54:21
63 BOUCHOT JEROME B 22 3:54:48
64 LE TOLLEC STEPHANE C 18 3:54:51
65 MALARD FLORENT A 19 3:54:55
66 POIRIER DAVID B 23 3:55:00
67 GARRIGUES STEPHANE C 19 3:55:02
68 CARBOU JEAN VINCENT B 24 3:55:12
69 DELMAS OLIVIER B 25 3:55:14
70 MONCAMP FRANCK B 26 3:55:53
71 RAULIN HERVE C 20 3:56:35
72 MILLES SEBASTIEN B 27 3:56:44
73 VASTAESAGER SVEN B 28 3:56:49
74 CLERC JOEL B 29 3:56:58
75 LOUPIAS BERNARD D 6 3:57:48
76 KOMPANITCHENKO DANIEL B 30 3:58:01
77 EVAIN JEAN PAUL D 7 3:58:04
78 CHANDEZ THIERRY C 21 3:58:27
79 GILLIS GUILLAUME A 20 3:58:33
80 PONT PATRICE B 31 3:58:41
81 BABINOT GAETAN B 32 3:59:03
82 COYDE MARK B 33 3:59:18
83 LECARPENTIER FREDDY A 21 3:59:21
84 FAUCHE PASCAL B 34 3:59:50
85 FAYET ERIC C 22 4:00:24
86 GUBIAN CEDRIC B 35 4:00:41
87 MECHITOUA KAMEL C 23 4:01:27
88 RIGAIL THIERRY C 24 4:01:59
89 MUARRY MIKE A 22 4:02:13
90 BILLIOT LAURENT C 25 4:02:33
91 MONTMIRAIL DIDIER C 26 4:02:45
92 PICARD NICOLAS B 36 4:02:50
93 ROBERT FRANCK C 27 4:02:54
94 LLORENTE GUY D 8 4:03:11
95 CHARPENTIER PIERRE A 23 4:03:23
96 O’NEILL KEVIN C 28 4:03:24
97 ROULEAU DANIEL D 9 4:03:40
98 ABADIE CHRISTIAN C 29 4:03:57
99 FOUET ERIC B 37 4:04:11
100 VENUTO GERARD D 10 4:04:20
101 BELARD PIERRE C 30 4:04:28
102 LASSALLE JEROME B 38 4:04:39
103 CAZALES ALEXIS B 39 4:05:36
104 CHEVALIER JEROME B 40 4:05:40
105 LEVERE MICHEL C 31 4:06:17
106 GUARDIOLA NICOLAS A 24 4:06:24
107 LAGANNE JACQUES B 41 4:06:44
108 COMBES JEAN CHRISTOPHE A 25 4:06:50
109 DURBIANO ROMAIN A 26 4:06:50
110 MARTINEZ ANDRE B 42 4:06:54
111 CHIPON BENJAMIN A 27 4:06:54
112 PRAT LEMBEYE JACQUES B 43 4:07:08
113 DEJEAN CHRISTOPHE B 44 4:07:21
114 HENRICH PHILIPPE D 11 4:07:28
115 ACAP REMY D 12 4:07:35
116 MICHEL YVES C 32 4:07:41
117 BRICARD DAVID B 45 4:08:14
118 HUCK DAVID B 46 4:08:14
119 GARDELLE DAVID B 47 4:08:23
120 CULLET ALAIN C 33 4:08:25
121 GAY DOMINIQUE B 48 4:09:06
122 MONTENON BERNARD C 34 4:09:14
123 BOUSQUET PIERRE C 35 4:09:16
124 DUCOS THIERRY C 36 4:09:19
125 ROUZAUD JEAN PAUL D 13 4:09:27
126 PUJOL MARC B 49 4:09:32
127 LOUIS NAPOLEON FREDERIC B 50 4:09:37
128 LAROUDIE GILLES C 37 4:09:48
129 BASSONS CHRISTOPHE B 51 4:10:28
130 EYCHENNE YVAN B 52 4:10:28
131 HARROP NIGEL D 14 4:10:30
132 LAGRANGE PHILIPPE C 38 4:10:31
133 ROMERO CLAUDE D 15 4:10:37
134 FIGUIE GERARD C 39 4:10:43
135 GALVEZ JEAN PAUL E 1 4:10:48
136 VIDEAU BERNARD D 16 4:11:07
137 DESNOS MICHEL D 17 4:11:12
138 VIDAL NICOLAS A 28 4:11:32
139 SEYVE QUENTIN A 29 4:11:34
140 LOPEZ JEAN FRANCOIS C 40 4:11:42
141 AZEMA ANDRE D 18 4:11:46
142 LATRILLE DIDIER D 19 4:11:56
143 PI SEBASTIEN B 53 4:12:00
144 FOUCHER PASCAL B 54 4:12:06
145 RABOUTOU DIDIER C 41 4:12:08
146 GAUDEAUX FABRICE C 42 4:12:28
147 RECOBRE EMILE E 2 4:12:31
148 BOUBE FRANCIS D 20 4:12:44
149 FAGES CHRISTIAN E 3 4:12:48
150 DESPOUX JEAN PIERRE C 43 4:12:51
151 MOURAREAU BRUNO C 44 4:12:51
152 FALCOU ALAIN C 45 4:13:06
153 LAVIGNE CHRISTOPHE B 55 4:13:17
154 MAFFRE DIDIER C 46 4:13:34
155 FREDE CHRISTOPHE B 56 4:13:44
156 ANGLAS BERNARD C 47 4:13:55
157 DEDIEU Franck C 48 4:14:22
158 DEGEILH PHILIPPE B 57 4:14:26
159 CATHARY GEORGES C 49 4:14:43
160 ROUGE ROLAND A 30 4:14:43
161 SCHMITH PATRICK C 50 4:14:51
162 WILHEM JEAN CHARLES C 51 4:14:52
163 LE BERRE SANDRINE W1 1 4:15:00
164 DELAUNAY CLAUDE E 4 4:15:11
165 DAUNAC FABIEN B 58 4:15:16
166 THIERRY LAURENT B 59 4:15:47
167 GUILBERT LAURENT B 60 4:15:51
168 LATORRE PATRICK B 61 4:15:56
169 DEDIEU OLIVIER C 52 4:16:01
170 SERVAT JEAN CLAUDE D 21 4:16:05
171 LECHEVALIER LAURENT B 62 4:16:07
172 CANN STEPHEN B 63 4:16:23
173 MARTY ERIC C 53 4:16:25
174 ZELLER MANUEL A 31 4:16:30
175 HOULES WILLIAM A 32 4:16:52
176 LAMOQUE CHRISTIAN E 5 4:17:01
177 SICARD SEBASTIEN B 64 4:17:02
178 GRAU ANGEL C 54 4:17:12
179 DUBOURG EMMANUEL B 65 4:17:24
180 TIAGO JOSE D 22 4:17:27
181 HILLAT DANIEL C 55 4:17:27
182 MARTY PASCAL B 66 4:17:34
183 MELAN FABIEN C 56 4:17:47
184 HORNY MICHEL C 57 4:18:00
185 NOYES ADRIEN A 33 4:18:26
186 DA SILVA PAUL C 58 4:18:32
187 PEDOUSSAUT ALEXANDRE D 23 4:18:34
188 MANNIER BRUNO D 24 4:18:47
189 VARGAS FABRICE C 59 4:19:17
190 SABATIER PASCAL ANDRE B 67 4:19:27
191 MINARI YVES C 60 4:19:30
192 RULLAC DAVID A 34 4:19:35
193 LE BERRE PIERRE D 25 4:19:51
194 COUTURIER PASCAL C 61 4:19:54
195 FEUTRIER FRANCIS D 26 4:19:56
196 LEMAIRE HUE FREDERIC C 62 4:20:01
197 GALY CYRIL A 35 4:20:19
198 ROQUABERT DIDIER B 68 4:20:38
199 BODIN FRANCOIS C 63 4:20:40
200 BERTELOT CHRISTIAN D 27 4:20:43
201 RAMOS CHRISTIAN C 64 4:20:43
202 CALVO ALAIN B 69 4:20:45
203 BASON JEAN CLAUDE C 65 4:20:48
204 TOURNOU STEPHANE A 36 4:20:56
205 MAZZOLENI CHRISTIAN D 28 4:20:58
206 BEIGBEDER LAURENT B 70 4:21:37
207 HAU DIDIER B 71 4:21:42
208 CANUYT RENAUD C 66 4:21:48
209 PIEROT DOMINIQUE C 67 4:21:52
210 DEJEAN GUY D 29 4:21:55
211 LE BOURHIS DAVID B 72 4:21:57
212 JANSOU JEAN MARC D 30 4:22:01
213 BURG JACQUES E 6 4:22:01
214 MONTEGUT ANDRE C 68 4:22:01
215 ALQUIER ERIC C 69 4:22:16
216 MALET MICHEL C 70 4:22:17
217 FABRIES NICOLAS B 73 4:22:31
218 CAZALS JEAN LUC C 71 4:22:52
219 SIRGANT CHRISTOPHE B 74 4:22:54
220 TORNEL CHRISTOPHE B 75 4:22:56
221 KROEGER ARNE B 76 4:23:04
222 FOURNIER ALAIN D 31 4:23:05
223 ECHEVERRIA DANIEL C 72 4:23:20
224 FAVIER JEAN MICHEL D 32 4:23:23
225 IBANEZ MICHEL C 73 4:23:37
226 DELMAS VINCENT B 77 4:23:39
227 POIRAUD JEAN CLAUDE E 7 4:23:45
228 NAUDY REGIS E 8 4:23:46
229 BLAISE JEAN CLAUDE D 33 4:23:55
230 GAULIN DAVID B 78 4:24:12
231 CORRADI SERGE C 74 4:24:24
232 NICOLAS JEAN D 34 4:24:36
233 THERON GERARD D 35 4:24:36
234 FERNANDEZ ALAIN E 9 4:24:38
235 FALBY JEAN LUC C 75 4:24:45
236 RICCI BERNARD C 76 4:24:52
237 GALLIANO PATRICK A 37 4:25:03
238 BLANC FRANCIS D 36 4:25:08
239 BLIN SERGE C 77 4:25:11
240 GOUZY HENRI E 10 4:25:22
241 RUIZ FELIX C 78 4:25:50
242 ALAUZY THIERRY C 79 4:25:53
243 DA COSTA JOSEPH B 79 4:25:55
244 OTTAVI BERNARD C 80 4:26:01
245 MORATAL JOSE C 81 4:26:03
246 DEJEAN JEAN LUC C 82 4:26:14
247 ROUSSELET MELANIE W1 2 4:26:17
248 LEGE JACQUES D 37 4:26:31
249 BORTOLUSSI PATRICK C 83 4:26:35
250 FONTES MARC D 38 4:26:40
251 GARCIA JEAN MICHEL D 39 4:26:54
252 BRISEBOIS PIERRE B 80 4:26:58
253 MARTRE NORBERT D 40 4:26:58
254 TOUBAS SEBASTIEN B 81 4:27:03
255 BASSAT PIERRE D 41 4:27:15
256 MALLET JOEL D 42 4:27:17
257 BANCON THIERRY C 84 4:27:17
258 PARES REGIS A 38 4:27:30
259 SERRA FELIX E 11 4:27:37
260 MENCHI GERALD D 43 4:27:42
261 SEBASTIA CHRISTIAN D 44 4:27:53
262 PALACIN PHILIPPE C 85 4:28:04
263 NATUREL CLAUDE D 45 4:28:08
264 TABARLY GERARD C 86 4:28:20
265 CHEETHAM PHILIP E 12 4:28:25
266 VALENCON JACQUES E 13 4:28:34
267 MARIZY CHRISTOPHE C 87 4:28:42
268 BAREA NICOLAS B 82 4:28:52
269 BARTOLO LLUIS B 83 4:28:57
270 BLAIN STEPHANE B 84 4:29:04
271 GRATIAS DOMINIQUE C 88 4:29:05
272 RIOU JEAN FRANCOIS D 46 4:29:05
273 DEJEAN PIERRE B 85 4:29:08
274 ROBERT GUILLAUME B 86 4:29:15
275 CAPDEVILLE HENRI D 47 4:29:18
276 CEPAS FLORENT B 87 4:29:19
277 NIEBLING CHRISTOPHE A 39 4:29:20
278 TICHADOU PASCAL C 89 4:29:23
279 TRICHET PHILIPPE C 90 4:29:23
280 MARRE MICHEL E 14 4:29:29
281 AGASSE PHILIPPE B 88 4:29:48
282 BARRICHON JEAN LUC C 91 4:29:49
283 CHELEUX ERIC C 92 4:29:56
284 DALBO DENIS B 89 4:30:01
285 FAUCONNIER OLIVIER B 90 4:30:01
286 FABRY ALEX B 91 4:30:13
287 GIMENEZ JEAN CLAUDE D 48 4:30:18
288 VIRAC CHRISTIAN C 93 4:30:21
289 GIUSEPPIN MICHEL D 49 4:30:24
290 ENGELIBERT FRANCOIS C 94 4:30:26
291 VAQUIE JEAN PIERRE C 95 4:30:30
292 VIDOR GERARD D 50 4:30:33
293 CAUDAL CHRISTIAN D 51 4:30:36
294 MARTY JEAN CLAUDE D 52 4:30:36
295 RAMES JEAN LUC C 96 4:30:37
296 COMBES EDOUARD B 92 4:30:44
297 BORIES MATHIEU A 40 4:31:02
298 SAVIGNAC BERNARD D 53 4:31:06
299 TALIEU JEAN CHRISTOPHE B 93 4:31:11
300 PETIT PIERRE OLIVIER B 94 4:31:14
301 BICHEYRE HENRI E 15 4:31:16
302 MAQUET FREDDY C 97 4:31:25
303 MAURETTE MARCEL D 54 4:31:26
304 MEHAUT CHRISTOPHE B 95 4:31:28
305 LAUBIE FABRICE B 96 4:32:12
306 LEBLANC JEAN PAUL C 98 4:32:12
307 CAGNIET JEAN MARC C 99 4:32:19
308 MEYER MICHEL C 100 4:32:20
309 GIONCO JEAN LUC C 101 4:32:44
310 DEGUERNEL MICHEL E 16 4:32:48
311 MILLAN HENRI C 102 4:32:50
312 ROUSSEL SEBASTIEN B 97 4:32:57
313 RAINAUD GUY D 55 4:32:59
314 ROUSSEL CHRISTIAN C 103 4:33:00
315 LARRIPA BRUNO C 104 4:33:00
316 FERRERES CHRISTIAN D 56 4:33:00
317 DUCOUSSO ARMAND E 17 4:33:00
318 FAURE JACQUES D 57 4:33:03
319 BILLEY THIERRY C 105 4:33:03
320 FREYCHE ERIC C 106 4:33:05
321 LEFEVRE BENOIT B 98 4:33:13
322 SOULA ALAIN E 18 4:33:17
323 LARAN PATRICK C 107 4:33:19
324 REVERCHON GUY E 19 4:33:22
325 BELONDRADE THIERRY C 108 4:33:32
326 BIDAN PIERRE C 109 4:33:32
327 DEMET ALEXANDRE A 41 4:33:50
328 QUINTANA JEAN E 20 4:33:55
329 SOLDAN MICHEL D 58 4:33:59
330 BARBIER PASCAL A 42 4:34:03
331 JOHANSSON MARTIN C 110 4:34:04
332 SEVE DOMINIQUE C 111 4:34:08
333 ROUAIX PATRICK B 99 4:34:10
334 GALAUP BERNARD D 59 4:34:11
335 MONGIN LAURENT C 112 4:34:14
336 CARRIE DIDIER C 113 4:34:16
337 MORELLO LILIAN C 114 4:34:29
338 CALVIGNAC PHILIPPE C 115 4:34:38
339 CARLSSON HANS C 116 4:34:58
340 LIAUT CYRIL B 100 4:35:05
341 LEBOUVIER RAYMOND D 60 4:35:06
342 ELMS MALCOLM D 61 4:35:08
343 DE FARIA DOMINIQUE C 117 4:35:15
344 GOTTARDI JEAN LOUIS D 62 4:35:24
345 NOGUES CLAUDE D 63 4:35:36
346 AUSSERES BERNARD D 64 4:35:45
347 LACOMBE CHRISTIAN C 118 4:35:47
348 DURBAIN PAUL MARIE D 65 4:36:00
349 CULLET THIERRY A 43 4:36:10
350 PLISSONNEAU SILYERE C 119 4:36:11
351 BREL PATRICK C 120 4:36:31
352 PASSEMAR FRANCOIS D 66 4:36:42
353 SAISSAC JEAN LOUIS C 121 4:36:46
354 FACIOCCHI SERGE C 122 4:36:49
355 PAVY MARC C 123 4:36:53
356 BOURIE LAURENT B 101 4:36:55
357 TISSEYRE FRANCIS C 124 4:37:08
358 BOULANGER ERIC C 125 4:37:17
359 ANE JEAN DOMINIQUE A 44 4:37:19
360 GAUVIN SYLVAIN A 45 4:37:20
361 SALOMON JEAN LUC C 126 4:37:22
362 MAFFRE ALAIN C 127 4:37:27
363 SWINKELS JEAN JACQUES C 128 4:37:31
364 CARQUET GERARD C 129 4:37:33
365 HOURDEBAIGT GERARD D 67 4:37:34
366 MATIGNON MATHIEU B 102 4:37:45
367 BOUISSIERE ALEXIS B 103 4:37:45
368 SALLARD GEORGES C 130 4:37:56
369 CARLESSO EVELYNE W3 1 4:38:01
370 MENUZZO TINO E 21 4:38:06
371 BALGUERIE ERIC A 46 4:38:07
372 BROSSARD ALAIN C 131 4:38:08
373 LARTIGUE PIERRE B 104 4:38:17
374 RIELLAND MICHEL C 132 4:38:20
375 GARCIA RICHARD B 105 4:38:25
376 BONNET VINCENT B 106 4:38:30
377 BLANC GILLES C 133 4:38:30
378 LECOMTE CEDRIC B 107 4:38:47
379 CRIBIER ERIC C 134 4:38:50
380 LOPEZ ENBIL MIKEL A 47 4:38:50
381 MARTINS FRANCIS C 135 4:38:51
382 LEFRANC BRUNO C 136 4:38:51
383 HERNANDEZ OLIVER C 137 4:38:57
384 MONTANE ALAIN C 138 4:38:59
385 GUIU JEAN PAUL D 68 4:39:10
386 DE GRAAF JULIEN C 139 4:39:16
387 DARMANDIEU HERVE D 69 4:39:19
388 CANTON MICHEL D 70 4:39:23
389 FOUQUET DOMINIQUE C 140 4:39:29
390 TAHOR MOHAMED C 141 4:39:51
391 CLANET PATRICK C 142 4:39:54
392 GUIGOU FABIEN B 108 4:39:56
393 COMIN PHILIPPE C 143 4:39:58
394 AUGE BERNARD C 144 4:40:00
395 GUIRAUD ALAIN C 145 4:40:02
396 VALETTE SERGE D 71 4:40:09
397 ISSANES ALAIN C 146 4:40:20
398 ESCANDE HENRI D 72 4:40:26
399 NOGUES FABIEN A 48 4:40:33
400 BOUGUES JEAN LUC C 147 4:40:35
401 NOYEE PHILIPPE B 109 4:40:41
402 MARTY DANIEL E 22 4:40:52
403 DUMAIN MICHEL C 148 4:40:56
404 SERVAT DANIEL D 73 4:40:56
405 CROS JACQUES C 149 4:41:04
406 LEGUEVAQUE BAPTISTE A 49 4:41:04
407 DEDIEU MARC C 150 4:41:12
408 COUZINET JEAN CLAUDE C 151 4:41:13
409 DALLES JEAN PAUL C 152 4:41:15
410 LAURENT GABRIEL C 153 4:41:24
411 THOOR AURELIEN A 50 4:41:41
412 DESGREZ DAVID A 51 4:41:45
413 GALTIER BRUNO B 110 4:41:47
414 MASSAGLIA PHILIPPE C 154 4:41:53
415 DARRICAU VINCENT C 155 4:41:54
416 PUJOS JEAN D 74 4:41:55
417 RICHARD GILLES D 75 4:41:56
418 ALIAS JEAN PAUL D 76 4:41:59
419 LABAIL JEAN NOEL D 77 4:42:06
420 ROAGNA JEAN MICHEL C 156 4:42:14
421 ORIOL ANDRE E 23 4:42:16
422 MURYN PHILIPPE C 157 4:42:21
423 THOURONI DENIS C 158 4:42:24
424 SALIOT JEAN CLAUDE D 78 4:42:27
425 SALA CHRISTIAN C 159 4:42:31
426 SERRES JEAN PIERRE D 79 4:42:31
427 COSTES LAURENT C 160 4:42:43
428 FAUCON GUY C 161 4:42:50
429 CHAUSSON ERIC C 162 4:42:53
430 GOUTE IVAN B 111 4:43:22
431 CLADY PATRICK C 163 4:43:26
432 CANCELA DAVID B 112 4:43:26
433 ROCHET JACQUES E 24 4:43:28
434 DUCHESNE CYRILLE A 52 4:43:29
435 RIPOCHE JEAN HUGUES D 80 4:43:30
436 MANDROU SYLVAIN C 164 4:43:34
437 DOS SANTOS FERNANDO C 165 4:43:34
438 PILOTTE PHILIPPE C 166 4:43:40
439 MARTINEZ JEAN E 25 4:43:41
440 MAHE ERIC B 113 4:43:43
441 COURCIERES PHILIPPE C 167 4:43:45
442 RICHARDEAU GILLES B 114 4:43:45
443 LESIEUR ERIC C 168 4:43:47
444 HOBMA CHRISTOPHE C 169 4:43:47
445 ARIBAUD XAVIER C 170 4:43:50
446 SOUM MARC D 81 4:43:56
447 PALLARES THIERRY C 171 4:44:01
448 AUDOYE LAURENT B 115 4:44:10
449 TIRE CHRISTIAN C 172 4:44:11
450 PICOT DENIS C 173 4:44:15
451 ALVAREZ CLAUDE C 174 4:44:20
452 CALVO FABRICE C 175 4:44:23
453 BENOIT PATRICK C 176 4:44:23
454 MOLINIER LAURENT C 177 4:44:27
455 PECH THIERRY C 178 4:44:27
456 LESAGE BERNARD D 82 4:44:37
457 GAZANIOL YVES E 26 4:44:39
458 CASSIGNOL MICHEL C 179 4:44:47
459 VEYRADIER NOEL E 27 4:44:48
460 ROSALES FRANCK C 180 4:44:51
461 BRIE JEAN CLAUDE D 83 4:44:55
462 MONTEGUT JEROME B 116 4:44:56
463 GREIN PATRICK C 181 4:45:01
464 AFFRE JEAN CLAUDE E 28 4:45:03
465 GAILHANOU MICHEL D 84 4:45:07
466 GIROT RONAN B 117 4:45:11
467 PICOT NICOLAS C 182 4:45:19
468 GALOIS BRUNO D 85 4:45:31
469 BETELLI ROLAND E 29 4:45:32
470 PRIBILSKI NICOLAS A 53 4:45:33
471 VERDOT SEBASTIEN B 118 4:45:34
472 BREGERE LAURENT B 119 4:45:39
473 POUTOU SERGE C 183 4:45:41
474 LESNIER JOEL D 86 4:45:43
475 PONS GEORGES D 87 4:45:44
476 BRIEULE ARNAUD B 120 4:45:46
477 MAZZARI GERARD D 88 4:45:46
478 CLEMENTE GINES C 184 4:45:53
479 GALY DOMINIQUE C 185 4:45:57
480 POUYANNE THIERRY C 186 4:46:02
481 ALLAMANNO ROBERT D 89 4:46:02
482 SABATTIER ALAIN C 187 4:46:12
483 LANGUILLE OLIVIER B 121 4:46:12
484 ZENONI CHRISTOPHE B 122 4:46:17
485 GARCIA FREDERIC B 123 4:46:21
486 BERGER STEPHANE B 124 4:46:23
487 ABELLAN GEORGES D 90 4:46:25
488 SERIN OLIVIER B 125 4:46:30
489 MAILLET CLAUDE D 91 4:46:32
490 BAURES PATRICK B 126 4:46:38
491 MIROUZE PATRICK C 188 4:46:44
492 LAFFORGUE GERALD B 127 4:46:49
493 KNEIPP JEROME A 54 4:46:51
494 MANZANO JOSE D 92 4:46:52
495 MAUREL THOMAS B 128 4:46:58
496 DAUGAS JOEL B 129 4:47:07
497 SIERRA JOSE D 93 4:47:07
498 GUIDOLIN FRANCIS E 30 4:47:11
499 TENSOU DENIS B 130 4:47:13
500 CALERA ANGEL C 189 4:47:14
501 CARCAUZON GUY D 94 4:47:15
502 LE MENN CEDRIC A 55 4:47:19
503 ROBEREAU DENIS B 131 4:47:20
504 GAU JEAN LUC C 190 4:47:21
505 LAURANS DIDIER C 191 4:47:25
506 SUREAU PATRICK C 192 4:47:30
507 ESPIGUINHA ANTOINE C 193 4:47:32
508 ALBA DENIS B 132 4:47:40
509 TESSER CHRISTIAN D 95 4:47:41
510 ABBA JEAN CLAUDE D 96 4:47:41
511 LAROUSSINIE JEAN PHILIPPE C 194 4:47:42
512 CARRIERES JEAN LUC C 195 4:47:49
513 LONGO ROGER D 97 4:47:58
514 LABOURDERE ALAIN C 196 4:48:00
515 MAURIEGE ANDRE D 98 4:48:01
516 ESCOT HENRI C 197 4:48:03
517 MAUREL BERNARD D 99 4:48:11
518 PRISSE THIERRY C 198 4:48:13
519 MOTTET ERIC C 199 4:48:14
520 GALY VALERIE W1 3 4:48:23
521 CROUX RENE E 31 4:48:27
522 MAJESTE MICHEL C 200 4:48:32
523 HEILMANN MANFRED B 133 4:48:33
524 LABEIRIE THIERRY D 100 4:48:36
525 MERCADER PUJADAS CARLES A 56 4:48:53
526 GOUGOU GABRIEL A 57 4:48:54
527 HERNANDEZ JEAN E 32 4:48:59
528 LORENZIN NATHALIE W1 4 4:49:17
529 AMIEL ALAIN C 201 4:49:28
530 GALINIER THIERRY C 202 4:49:33
531 LORENZIN BRUNO B 134 4:49:33
532 ANLIKER YVES D 101 4:49:40
533 SERIN GUILLAUME B 135 4:49:40
534 GAY FREDERIC B 136 4:49:51
535 PEITAVI ALAIN B 137 4:49:51
536 BRESSON EMMANUEL B 138 4:49:54
537 CAZELLES MICHEL D 102 4:50:03
538 RIESCO FRANCK B 139 4:50:04
539 BESTION THIERRY C 203 4:50:06
540 JUAN PASCAL C 204 4:50:13
541 ARNE SERGE C 205 4:50:15
542 DEDIEU PIERRE C 206 4:50:15
543 DEPAIRE FRANCOIS C 207 4:50:16
544 JACQUES SEBASTIEN B 140 4:50:16
545 LECOU BERNARD D 103 4:50:20
546 BENOI SYLVAIN A 58 4:50:40
547 RAYSSAC THIERRY C 208 4:50:41
548 MACHIELSE ADRIEN C 209 4:50:44
549 TERRAL JEAN MARC C 210 4:50:48
550 TRABER RALF B 141 4:50:48
551 BOUCHER MICHEL E 33 4:50:53
552 LOYER JEAN PIERRE E 34 4:50:56
553 PEREZ JOSE C 211 4:50:58
554 NEVEUX JEAN LUC C 212 4:51:02
555 SEITY YANN B 142 4:51:04
556 DA SILVA NEVES NUNO C 213 4:51:06
557 PRUNIER MICHEL D 104 4:51:11
558 HOUSSAILLES ROBERT E 35 4:51:11
559 ROUGE CYRIL A 59 4:51:14
560 RATIER FRANCIS C 214 4:51:27
561 BEELS ARNAUD B 143 4:51:28
562 SEGURA NATHALIE W2 1 4:51:29
563 DUCHESNE PATRICE C 215 4:51:30
564 ROUXEL DOMINIC C 216 4:51:33
565 SUTRA JEAN E 36 4:51:39
566 CERNY CHRISTIAN D 105 4:51:39
567 FAUGERAT JEAN CLAUDE E 37 4:51:43
568 PIBAROT DIDIER B 144 4:51:49
569 BESSON BRUNO C 217 4:51:54
570 GARRIGUES RENE D 106 4:51:54
571 CANCEL DIDIER C 218 4:52:16
572 CUMENGES JACQUES D 107 4:52:25
573 JANY JEROME A 60 4:52:27
574 BELLANGER JEAN YVES D 108 4:52:35
575 FRANCO DAVID E 38 4:52:39
576 DELMAS JEAN CLAUDE E 39 4:52:44
577 LOUBET JEAN BERTRAND A 61 4:52:47
578 LAGARDE HERVE C 219 4:52:55
579 GERMES JEAN LUC C 220 4:53:02
580 SAURAT DENIS C 221 4:53:03
581 CUPOLI MICHEL C 222 4:53:07
582 POUX FABIEN B 145 4:53:07
583 CUPOLI DAVID A 62 4:53:11
584 BARRABES JEAN CLAUDE C 223 4:53:13
585 DARDI EGISTO E 40 4:53:19
586 BERNADET CLAUDE D 109 4:53:21
587 NOEL BENOIT B 146 4:53:22
588 GAYRAUD FRANCOIS E 41 4:53:23
589 DESCONNETS THIERRY C 224 4:53:23
590 LAVILLA JEAN JACQUES C 225 4:53:28
591 GLENAT JEAN LOUIS D 110 4:53:31
592 PANIAGUA SERGE D 111 4:53:31
593 GUIRAUD JEAN CLAUDE D 112 4:53:38
594 ENJALBERT CHRISTOPHE B 147 4:53:38
595 CASTANET DIDIER D 113 4:53:46
596 BESSE PATRICK D 114 4:53:46
597 RODIER GILLES B 148 4:53:55
598 ARCIDET GILLES D 115 4:53:57
599 HUGON XAVIER B 149 4:53:59
600 NONY ERIC C 226 4:54:12
601 CASTELL SEBASTIEN A 63 4:54:16
602 CONTE FRANCOIS D 116 4:54:17
603 GOUZY GERARD E 42 4:54:38
604 GALY JACQUES C 227 4:54:42
605 CLEVA JEAN PIERRE C 228 4:54:46
606 CAVE JEAN FRANCOIS B 150 4:55:01
607 MUSELET THIERRY C 229 4:55:01
608 CLARKE RICHARD C 230 4:55:25
609 VIGUIER MICHEL D 117 4:55:34
610 BERNIS PATRICK C 231 4:55:45
611 SALETTE ANDRE C 232 4:55:49
612 VIANA JACQUES C 233 4:55:49
613 LASSUS VERONIQUE W1 5 4:55:50
614 LASSUS SEBASTIEN B 151 4:55:51
615 TALY PIERRE D 118 4:55:52
616 MAFFRE CLAUDE E 43 4:55:54
617 STEININGER ALAIN C 234 4:56:00
618 TAVERNER HENRI D 119 4:56:00
619 HERNANDEZ DENIS C 235 4:56:02
620 MARQUET PATRICK C 236 4:56:15
621 FAUQUE JEAN CLAUDE D 120 4:56:17
622 RESPLANDY REMI C 237 4:56:22
623 MARTINEZ JOSE D 121 4:56:25
624 SARDA REMY D 122 4:56:26
625 MAURETTE BERNARD C 238 4:56:27
626 HANFF JEAN PHILIPPE D 123 4:56:28
627 BISBAL JEAN E 44 4:56:29
628 CIBERT GILBERT D 124 4:56:30
629 VERTUT PHILIPPE C 239 4:56:30
630 LIAIGRE THIERRY C 240 4:56:43
631 QUERIO JEAN C 241 4:56:45
632 SPELETTE JOSE PIERRE C 242 4:56:50
633 RUMEAU STEPHANE B 152 4:56:55
634 BEX JACQUES D 125 4:56:55
635 GARCIA LAURENT A 64 4:56:56
636 RECHE DIEGO D 126 4:56:57
637 AZEMA HUBERT E 45 4:57:09
638 PIRIOU ALAIN D 127 4:57:12
639 MANSAS JEAN E 46 4:57:15
640 TACHON BRUNO C 243 4:57:20
641 RIVIERE JEAN JACQUES C 244 4:57:49
642 CAUBET JOEL D 128 4:57:50
643 CLARKE LANCE D 129 4:57:54
644 BOY ALAIN C 245 4:58:01
645 JARD MICHEL D 130 4:58:02
646 MONNIAUX SYLVIE W1 6 4:58:08
647 OUTHWAITE JOHN C 246 4:58:16
648 CURBIERES ERIC C 247 4:58:17
649 JOURDAN PATRICK C 248 4:58:26
650 SALES LAURENT C 249 4:58:26
651 LEPRETRE TONY B 153 4:58:31
652 CHOUQUET GUY D 131 4:58:31
653 SOURIAC ERIC C 250 4:58:32
654 FALLETGEERTS FRANCOIS THIBAUD A 65 4:58:33
655 MASSE JEAN LOUIS D 132 4:58:37
656 DE SOUSA BENJAMIN B 154 4:58:39
657 BISEL ALAIN C 251 4:58:55
658 ALBY ALAIN D 133 4:58:59
659 SIERRO ANTOINE D 134 4:59:08
660 NAITALI JACQUES D 135 4:59:09
661 BOURNET ARMAND E 47 4:59:14
662 BRESSOLLES SERGE D 136 4:59:22
663 SENERGUES JEAN CHARLES D 137 4:59:25
664 DOMENGIEUX BENJAMIN A 66 4:59:26
665 CABANAC SYLVAIN C 252 4:59:28
666 PALENCIA PATRICK D 138 4:59:38
667 GARCIA PIERRE B 155 4:59:39
668 SUS JANINE W2 2 4:59:49
669 SOUNES JOEL C 253 4:59:52
670 BASEGGIO JEAN MARC B 156 4:59:52
671 BOUFFARTIGUE ROGER D 139 4:59:53
672 BERTHY CLAUDE C 254 4:59:54
673 NAUDIN GERARD E 48 5:00:06
674 BRU LAURENT B 157 5:00:09
675 DELLA MONICA ANDRE C 255 5:00:14
676 DELATTRE BRUNO C 256 5:00:16
677 VALETTE RENAUD B 158 5:00:17
678 CANDEIL THIERRY C 257 5:00:17
679 RIVES DIDIER C 258 5:00:20
680 ROMERO DOMINIQUE B 159 5:00:21
681 FILIOZAT PAUL C 259 5:00:21
682 DUPARD ROLAND D 140 5:00:39
683 CASADEWALL CHRISTIAN D 141 5:00:53
684 LIPNICK CHRISTIAN D 142 5:00:58
685 PRINCE CHARLES E 49 5:00:59
686 TAVELLA RENE D 143 5:01:07
687 SIRBEN SERGE D 144 5:01:13
688 MAROT FREDERIC B 160 5:01:16
689 MOURRUT CHRISTIAN D 145 5:01:20
690 LAGARRIGUE JOSE C 260 5:01:21
691 LIGAS PASCAL C 261 5:01:24
692 DESPAUX DENIS B 161 5:01:30
693 PECH JEAN FRANCOIS D 146 5:01:30
694 HERVAULT MICHEL E 50 5:01:31
695 ROLLAND THIERRY C 262 5:01:36
696 LAUMONIER CHRISTOPHE B 162 5:01:36
697 TARDITS PIERRE C 263 5:01:42
698 CAREME PHILIPPE C 264 5:01:43
699 PAJANY JEAN LUC C 265 5:01:51
700 PUGET YVES D 147 5:01:53
701 PEDOUSSAUT JEAN PAUL C 266 5:01:57
702 DELPECH SIMON A 67 5:01:58
703 ROUQUET THIERRY C 267 5:01:58
704 NICOLAS JEAN JACQUES D 148 5:02:01
705 VERHEYDEN GUY D 149 5:02:07
706 MARTIN JOEL D 150 5:02:08
707 VIDAL VIRGINIE W1 7 5:02:09
708 CHAIGNEAU OLIVIER B 163 5:02:13
709 SCORCIONE PHILIPPE C 268 5:02:20
710 BOUISSIERE CYRIL B 164 5:02:25
711 MAZAS JOEL D 151 5:02:26
712 ORGAER BERNARD E 51 5:02:31
713 IGARTUA GOITIA JUAN IGNAZIO B 165 5:02:33
714 BOUISSIERE KARINE W1 8 5:02:33
715 SANCHEZ GABRIEL E 52 5:02:39
716 DEVAURE ALEXANDRE B 166 5:02:42
717 SIGAUD MARCEL E 53 5:02:42
718 VILLEMUR JACQUES C 269 5:02:49
719 FRERE STEPHANE B 167 5:02:50
720 BALAGUE JEAN JACQUES E 54 5:03:01
721 SOUBIES JEAN LUC D 152 5:03:04
722 TAUPIAC ELISABETH W2 3 5:03:05
723 HUGUET THIERRY C 270 5:03:06
724 AYMERIC JEAN CLAUDE E 55 5:03:08
725 ANDRIEU BORIS B 168 5:03:14
726 JOUANET JEAN PIERRE E 56 5:03:24
727 COUDERT CHRISTOPHE C 271 5:03:30
728 GRENIER SYLVAIN B 169 5:03:31
729 TINTURIER BERTRAND B 170 5:03:31
730 OUAMERI ABELKADER E 57 5:03:32
731 ALBIGES ANDRE E 58 5:03:32
732 COMELERANT GUY D 153 5:03:34
733 REYNAUD PHILIPPE C 272 5:03:39
734 PASTRE ERIC C 273 5:03:54
735 TERRAUBE JEAN LUC D 154 5:04:00
736 BASSO ANGELO D 155 5:04:09
737 BEYT JACKY D 156 5:04:10
738 DUCLOS LAURENT B 171 5:04:11
739 PARTEZANA JEAN CHRISTOPHE C 274 5:04:13
740 MAURETTE JACQUES C 275 5:04:14
741 LEBLEU ETIENNE B 172 5:04:17
742 QUINTO PHILIPPE C 276 5:04:26
743 RICCARDI ROBERTO B 173 5:04:30
744 DUFANT BERNARD C 277 5:04:39
745 PFISTER PHILIPPE C 278 5:04:45
746 GIUFFRIDA DIDIER C 279 5:04:57
747 MOMBELET JEAN BAPTISTE E 59 5:05:05
748 PUGGIA STEPHANE B 174 5:05:21
749 AUGE SYLVAIN A 68 5:05:22
750 FORESTIER JEAN MARIE D 157 5:05:26
751 NADAL MICHEL B 175 5:05:30
752 CABANES JEROME C 280 5:05:32
753 BROCHIER CHRISTIAN D 158 5:05:33
754 GAZEU DENIS C 281 5:05:38
755 PENARROYA ALAIN D 159 5:05:39
756 DUFFOUR ALAIN C 282 5:05:45
757 VERGER PATRICK B 176 5:05:48
758 BARRIER FRANCOIS D 160 5:05:49
759 ROME JEAN FRANCOIS D 161 5:05:52
760 BLACHER REMY D 162 5:05:58
761 MOREAU JEAN LOUIS E 60 5:06:01
762 ROLDAN LAURENT B 177 5:06:06
763 PINQUIE PHILIPPE C 283 5:06:07
764 VIE GUY C 284 5:06:09
765 FABARON EMILE E 61 5:06:14
766 FOUQUEREAU CLAUDE A 69 5:06:14
767 CAMBONIE GERARD E 62 5:06:23
768 DULOUT SOPHIE W1 9 5:06:24
769 MONCOUCUT BERNARD D 163 5:06:35
770 SOCHARD MARC C 285 5:06:36
771 GUICHERD CLAIRE W3 2 5:06:46
772 VAYSSIERES MICHEL D 164 5:06:48
773 BELLEGANTE THIERRY C 286 5:06:53
774 BOIL FRANCIS E 63 5:06:57
775 ABBOU BOUZID C 287 5:07:01
776 TURELLA BRUNO E 64 5:07:16
777 MALARD ALAIN D 165 5:07:21
778 MOLINERO OLIVIER B 178 5:07:24
779 CABIROL JEROME C 288 5:07:26
780 CLEMENTE GREGOIRE C 289 5:07:32
781 GOUGOU ETIENNE A 70 5:07:32
782 ARAYE JULIEN C 290 5:07:35
783 HUILLET GILBERT D 166 5:07:38
784 BERNARD JEAN MARIE C 291 5:07:39
785 LEZOURET JOSE C 292 5:07:44
786 FOUGNIE BERTRAND B 179 5:07:56
787 LE CARO GERARD E 65 5:08:03
788 BOISSIER THIERRY C 293 5:08:05
789 DEJEAN ALAIN B 180 5:08:05
790 RODRIGUEZ DIDIER B 181 5:08:08
791 DE LA SAUVAGERE JOSE C 294 5:08:17
792 VILAREDES YORDI B 182 5:08:17
793 CHABRY ALAIN D 167 5:08:23
794 CAUBET GUY D 168 5:08:27
795 CAUBET ISABELLE W3 3 5:08:28
796 PORTET SEBASTIEN B 183 5:08:32
797 MACIAS STEPHANE C 295 5:08:34
798 FUALDES. JEAN BERNARD D 169 5:08:34
799 MARTIN DOMINIQUE C 296 5:08:35
800 MULLER JACQUES D 170 5:08:37
801 VIDAL SERGE C 297 5:08:45
802 OURLIAC ALAIN C 298 5:08:50
803 DAPY MARC D 171 5:08:53
804 AIGLIN JEAN JACQUES D 172 5:08:57
805 DOUILLE GUY C 299 5:08:58
806 FORNONI JEAN PIERRE D 173 5:09:02
807 FERNANDEZ JEAN YVES D 174 5:09:05
808 PUJOL ANDRE D 175 5:09:07
809 ZANIN PHILIPPE C 300 5:09:10
810 BAUDEIGNE FABIEN B 184 5:09:13
811 BERNARD DANIEL C 301 5:09:14
812 ESTEFFE SERGE D 176 5:09:20
813 PLANAVERGNE JACQUES D 177 5:09:24
814 DUPRAT ERIC C 302 5:09:29
815 MARY MICHEL C 303 5:09:39
816 LAFFONT WILLIAM B 185 5:09:42
817 ADER HENRI E 66 5:09:43
818 HERNANDEZ JEAN MICHEL C 304 5:09:51
819 MEOT RODOLPHE B 186 5:09:57
820 LLANDRIC GERARD C 305 5:10:13
821 RIBOT FABRICE B 187 5:10:18
822 HOAREAU HENRI FRED C 306 5:10:58
823 SANTIN JEAN LOUIS C 307 5:11:09
824 BIRCHILL DAVID C 308 5:11:13
825 VIGUIE JEAN CLAUDE E 67 5:11:19
826 GALTIE GERARD D 178 5:11:21
827 NAVARRO PHILIPPE C 309 5:11:23
828 DISTELMANS ETIENNE D 179 5:11:32
829 BAUDEIGNE SEBASTIEN A 71 5:11:36
830 CARLES JEAN LOUIS D 180 5:11:39
831 JONQUET JEAN LUC D 181 5:11:55
832 VALEIX JACQUES D 182 5:11:57
833 PEYRE CHRISTOPHE B 188 5:12:01
834 BET JEROME B 189 5:12:04
835 SAYA MIKAEL A 72 5:12:08
836 MILLES GERARD D 183 5:12:13
837 ARTIGALET DOMINIQUE W2 4 5:12:15
838 TREMBLEAU DIDIER D 184 5:12:20
839 MOELLER JENS D 185 5:12:22
840 GREBENIOUCK VICTOR E 68 5:12:23
841 FEUILLAS LIONEL D 186 5:12:24
842 SANSAY CATHERINE W2 5 5:12:51
843 HALLIDAY SARAH W1 10 5:12:54
844 GELAS ROGER D 187 5:13:10
845 LEMER JACKY D 188 5:13:14
846 ZAPATERO ISERN JORDI B 190 5:13:19
847 BOISSIER LAURENT C 310 5:13:26
848 HUC DUMAS XAVIER D 189 5:13:28
849 MARCUZ JEAN PIERRE E 69 5:13:30
850 RIZOS RAMON C 311 5:13:30
851 GARROUSTE THIERRY B 191 5:13:41
852 BIGOT MICHEL C 312 5:13:43
853 DUVIVIER RAYMOND D 190 5:13:52
854 DUREY ETIENNE C 313 5:13:53
855 POUDOU REGIS E 70 5:13:59
856 FAUGERAT CLAUDETTE W3 4 5:14:00
857 BUONOCORE HENRI E 71 5:14:02
858 PARIS HUGUES C 314 5:14:02
859 PEDOUSSAUT ANDRE D 191 5:14:14
860 ZEMB JEAN PAUL D 192 5:14:17
861 MARCHAND FABRICE B 192 5:14:36
862 MASSE FABIEN B 193 5:14:37
863 LAPEYRE FABIEN A 73 5:14:41
864 BAROU JEROME B 194 5:14:57
865 LABORDE ALAIN D 193 5:15:06
866 MARTINEZ MICHEL D 194 5:15:27
867 BARTHE JEAN MICHEL B 195 5:15:31
868 ARROYO JEAN FRANCOIS C 315 5:15:32
869 DEBONS PHILIPPE C 316 5:15:37
870 JACOMOND ALAIN C 317 5:15:37
871 DUVAL JEAN MARC D 195 5:15:42
872 MIKOLAJCZYK FRANCOIS B 196 5:15:52
873 BERNARD PHILIPPE C 318 5:15:54
874 GERLA JEAN PAUL C 319 5:16:01
875 HOURDEBAIGT PAULE W3 5 5:16:08
876 TREMONT PAUL D 196 5:16:16
877 MOLI JEAN LUC D 197 5:16:33
878 DARDENNE JOEL C 320 5:16:36
879 BEZAIRE VERONIC W1 11 5:16:39
880 IMBERT JEAN LUC C 321 5:16:44
881 ESCOLAR ANTOINE D 198 5:16:46
882 ROBERT HENRI D 199 5:16:46
883 LAGARDE MICHEL D 200 5:16:49
884 FRANCOIS PATRICK D 201 5:17:00
885 EYCHENNE JEAN MICHEL C 322 5:17:02
886 MOULINIE ERIC C 323 5:17:12
887 DENHEZ OLIVIER C 324 5:17:13
888 ESQUERRA MIRO JORDI B 197 5:17:21
889 DUMONT DAMIEN A 74 5:17:24
890 GARCIA JOSE D 202 5:17:26
891 PAPOT FRANCOIS C 325 5:17:32
892 BET CHRISTIAN E 72 5:17:36
893 MARBOUTY ALAIN D 203 5:17:37
894 COURNEDE PATRICK D 204 5:17:43
895 GONZALEZ ANTOINE E 73 5:17:45
896 PASCAL CLAUDE D 205 5:17:47
897 TIRE LAURENT A 75 5:17:47
898 BESNARD GUILLAUME B 198 5:17:55
899 MONTHUS GERARD D 206 5:18:14
900 LAPORTE GERARD D 207 5:18:17
901 LEFEVRE GERARD D 208 5:18:17
902 DUCOS THIERRY A 76 5:18:23
903 BOUE JEAN CLAUDE D 209 5:18:29
904 ESPAGNA FRANCIS C 326 5:18:30
905 OUSTRY NICOLAS A 77 5:18:41
906 BISIAUX ERIC C 327 5:18:44
907 GARSON MICHEL D 210 5:18:44
908 SALZA FREDERRIC B 199 5:18:50
909 SEYD PATRICK E 74 5:18:51
910 BOURGEOIS PHILIPPE C 328 5:18:59
911 GIRAULT ALAIN C 329 5:19:02
912 DUPUX HENRI C 330 5:19:10
913 MARTIN STEPHANE B 200 5:19:13
914 TISSIER GRANIER CLEMENT A 78 5:19:23
915 MANGEL HENRI D 211 5:19:24
916 TARRIEUX DANIEL D 212 5:19:24
917 DEBONS PATRICE C 331 5:19:29
918 RASCAGNIERES DANIEL D 213 5:19:29
919 BIZE PATRICK D 214 5:19:30
920 FALLAS MARIO C 332 5:19:34
921 POURREDON YVES D 215 5:19:39
922 GUERIN ALEXANDRE B 201 5:19:40
923 ERRO JAUREGUI XABIER E 75 5:19:52
924 MANYI ERIC C 333 5:19:57
925 GAGNO GERARD D 216 5:19:58
926 SICRE SERGE C 334 5:19:58
927 BOITEAU SYLVAIN D 217 5:20:06
928 DELMAS ERIC C 335 5:20:11
929 NICOLA VICTOR E 76 5:20:21
930 ANE PIERRE E 77 5:20:36
931 BLADOU PATRICK C 336 5:20:38
932 LAFABRIE PHILIPPE C 337 5:20:39
933 CAMBRIEL SERGE D 218 5:20:47
934 MOUGNIBAS CHRISTIAN C 338 5:20:49
935 SOULAGE JEAN LUC C 339 5:20:49
936 HOAREAU ROBERT E 78 5:20:50
937 JUMIN JEAN MICHEL C 340 5:20:56
938 DEDIEU GUY D 219 5:21:00
939 RESPLANDY REGIS C 341 5:21:01
940 BOULBES CHRISTIAN E 79 5:21:08
941 LACOSTE FRANCIS C 342 5:21:13
942 GARRIC THIERRY C 343 5:21:22
943 VIGNERON FRANCIS C 344 5:21:31
944 AUGE GERARD D 220 5:21:44
945 CAZABET PIERRE C 345 5:21:45
946 MAURY OLIVIER C 346 5:21:47
947 MASSALVE LYDIA W1 12 5:21:57
948 CHINNOCK KEITH B 202 5:21:57
949 PESCE PASCAL B 203 5:22:05
950 DOURS CHRISTIAN E 80 5:22:05
951 PORTET JEROME C 347 5:22:13
952 ANE VINCENT B 204 5:22:15
953 FONTORBES JEAN PAUL C 348 5:22:16
954 LACOMME CHRISTIAN D 221 5:22:17
955 BOUTONNET GUY E 81 5:22:20
956 VEDEL CHANTAL W2 6 5:22:32
957 DOMPEYRE JULIEN A 79 5:22:34
958 MARBOUTY FABRICE B 205 5:22:39
959 ROUSSEAUX CHRISTIAN E 82 5:23:01
960 LASSERRE BERNARD C 349 5:23:02
961 MESIERE JEAN LUC C 350 5:23:02
962 CAUSSE BERNARD D 222 5:23:06
963 RAMOS DANIEL D 223 5:23:09
964 MAGALHAES MANUEL C 351 5:23:17
965 MARTEL JEAN MARIE D 224 5:23:23
966 MERLE JOELLE W1 13 5:23:31
967 BRINGUIER CHARLES D 225 5:23:37
968 DELCAYRE JEAN MICHEL D 226 5:23:42
969 TORRES CEDRIC A 80 5:23:58
970 POINTET MARC D 227 5:23:59
971 PROUDHOM JEAN FRANCOIS C 352 5:24:00
972 CASTAING GILLES D 228 5:24:09
973 MOLLES JEAN CLAUDE D 229 5:24:11
974 SERREAU ROGER E 83 5:24:12
975 FERNANDEZ MICHEL C 353 5:24:14
976 COMBES VICTOR D 230 5:24:17
977 VARIN ERIC D 231 5:24:19
978 ANDRE YANNICK C 354 5:24:33
979 GALIOTTO SERGE C 355 5:24:38
980 CROUZET CHRISTIAN B 206 5:24:44
981 LAVILLA JEAN CLAUDE E 84 5:24:45
982 MURILLO SERGE D 232 5:24:46
983 REY FRANCIS D 233 5:24:46
984 MARIN HERVE C 356 5:24:48
985 PUISSEGUR JEAN CLAUDE C 357 5:24:54
986 CHAMPEL VINCENT C 358 5:25:09
987 BARTHES PIERRE C 359 5:25:10
988 MASSIP CLAUDE E 85 5:25:10
989 LAURENT JEAN MARC D 234 5:25:11
990 BASTIER SERGE D 235 5:25:12
991 BERENGUEL GEORGES C 360 5:25:12
992 GAZZERA ERNEST E 86 5:25:18
993 PEYRONNET JEAN D 236 5:25:18
994 BOCAHUT LLOYD A 81 5:25:26
995 ROQUES CLAUDE D 237 5:25:32
996 FAURE BEAULANDE LAURENT B 207 5:25:33
997 SAINT LEBES JEAN PAUL D 238 5:25:35
998 ANE ALAIN C 361 5:25:38
999 SOLA PATRICK D 239 5:25:40
1000 GUY JEROME B 208 5:25:42
1001 PAGES JEAN E 87 5:25:51
1002 BRINGUIER GEORGES D 240 5:25:55
1003 CAZENAVE DANIELLE W3 6 5:26:03
1004 LECROART YVES D 241 5:26:04
1005 CAZENAVE JEAN D 242 5:26:13
1006 NAULIN OLIVIER B 209 5:26:35
1007 PECH ROGER E 88 5:26:48
1008 GUILHEM ERIC D 243 5:27:00
1009 CRAIS THIERRY C 362 5:27:04
1010 LE PARC RAYMOND E 89 5:27:10
1011 DOMINGUES JEAN C 363 5:27:18
1012 DELAROBERTIE HUGUES D 244 5:27:26
1013 AZZALINI NICOLAS B 210 5:27:28
1014 MARTUCHOU ANDRE D 245 5:27:28
1015 COMBALIA CLAVERIAS ALOMA W1 14 5:27:30
1016 COLIN JEAN PAUL C 364 5:27:34
1017 SEMELIN JOEL C 365 5:27:34
1018 LABEYRIE PATRICK D 246 5:27:39
1019 ROLLAND YVON E 90 5:27:41
1020 ANGLADE OLIVIER B 211 5:27:44
1021 OUSSAL GILLES C 366 5:27:51
1022 NAJAC CHRISTINE W2 7 5:27:51
1023 DESTRIBATS GEORGES C 367 5:27:55
1024 ADOUE DENIS C 368 5:27:56
1025 SOULOUMIAC ERIC C 369 5:27:57
1026 CHARTIER HERVE C 370 5:27:57
1027 BODIN CHRISTIAN E 91 5:27:58
1028 PUSO JACKY D 247 5:28:03
1029 MICHAUD PASCAL C 371 5:28:04
1030 LAMIC GUY D 248 5:28:17
1031 VANNIER MICHEL D 249 5:28:17
1032 VIE DANIEL C 372 5:28:19
1033 DUPRAT JEAN PIERRE C 373 5:28:36
1034 HAUTTEMENT JEROME B 212 5:28:40
1035 ANCELY PASCAL C 374 5:28:43
1036 HAUSTRATE JEAN LUC D 250 5:28:49
1037 RIVES XAVIER D 251 5:28:55
1038 PIQUEMAL JOEL C 375 5:29:06
1039 SIRAC DENIS C 376 5:29:07
1040 VIDAL OLIVIER B 213 5:29:17
1041 DAUPHIN JEAN PAUL C 377 5:29:28
1042 DEJEAN DAVID A 82 5:29:52
1043 LABORIE GEORGES E 92 5:29:56
1044 AMIEL JEAN MARIE B 214 5:30:00
1045 CRABETTE LOUIS E 93 5:30:08
1046 BERNARD SEBASTIEN A 83 5:30:15
1047 MOULIGNE REGIS B 215 5:30:18
1048 BRAZEILLES NICOLAS B 216 5:30:31
1049 DARTIGUES REGIS C 378 5:30:34
1050 GAYRAUD ALAIN D 252 5:30:43
1051 URKIA ETXABE JON C 379 5:30:44
1052 ORTOLAN JEAN E 94 5:30:44
1053 BARDY ROBERT E 95 5:30:55
1054 VIGNAUD ROGER E 96 5:31:04
1055 MEGYESI PIERRE C 380 5:31:05
1056 DALEAS JACQUES C 381 5:31:06
1057 DUVERNEUIL PIERRE C 382 5:31:08
1058 VIENNE JEAN FERNAND E 97 5:31:18
1059 CASTEL DANIEL C 383 5:31:18
1060 MEDOUS CLAUDE D 253 5:31:18
1061 AVIEZ CHRISTOPHE C 384 5:31:20
1062 FONTORBES FRANCIS B 217 5:31:33
1063 CAPPELLETTO PIERRE E 98 5:31:36
1064 RIVIERE JEAN PIERRE D 254 5:31:36
1065 ESCOURBIAC JEAN LUC C 385 5:31:44
1066 DROIT HUBERT C 386 5:31:45
1067 HUW JOHN C 387 5:31:49
1068 BRUNEL ALAIN E 99 5:31:49
1069 GAILHARD JEAN CLAUDE E 100 5:31:58
1070 BURILLO JEAN PIERRE D 255 5:32:07
1071 VILCOCQ JEAN MARC D 256 5:32:13
1072 MONFRAIX JACQUES C 388 5:32:14
1073 LATRILLE HENRI D 257 5:32:21
1074 VERGNES YVAN C 389 5:32:24
1075 MOLINIER CHRISTIAN C 390 5:32:35
1076 PAILLOLE Alain C 391 5:32:42
1077 HUROU JACKY D 258 5:32:43
1078 JEANJEAN MICHEL E 101 5:32:45
1079 NOYEE PATRICK C 392 5:32:50
1080 LABBE JEAN LOUIS C 393 5:32:51
1081 GROS JEAN LOUIS D 259 5:32:53
1082 ALENGRIN PATRICE C 394 5:32:55
1083 JULES YVON E 102 5:32:57
1084 ALBOUY ROBERT E 103 5:33:04
1085 MOTHES JEAN GUY E 104 5:33:05
1086 THOMAS STEPHEN C 395 5:33:08
1087 PILVESSE JACQUES D 260 5:33:09
1088 COSNIER JEAN PIERRE E 105 5:33:10
1089 MAILHE CHRISTOPHE B 218 5:33:15
1090 BRUGUIERE JACKY E 106 5:33:20
1091 JALABERT MELANIE W1 15 5:33:22
1092 GELLIS ERIC B 219 5:33:29
1093 ASTEGNO JEAN LOUIS C 396 5:33:34
1094 DELORT DANIEL C 397 5:33:39
1095 MIROUSE CHRISTOPHE C 398 5:33:49
1096 BOULET JEAN PAUL C 399 5:33:54
1097 CASSAN JACQUES D 261 5:33:54
1098 VIVES PONS ANTONIO D 262 5:34:03
1099 LAURENT JEAN CLAUDE C 400 5:34:08
1100 SANT JACQUES D 263 5:34:16
1101 HALL BRIAN D 264 5:34:18
1102 BELLISSENS JEAN LUC B 220 5:34:19
1103 FUSER ROLAND C 401 5:34:23
1104 KENNICHE KAMEL B 221 5:34:23
1105 RYDEN MICHEL D 265 5:34:26
1106 GUIBBERT FRANCOIS A 84 5:34:32
1107 GALES JACQUES C 402 5:34:41
1108 COBOS PHILIPPE C 403 5:34:47
1109 TISSOT PIERRE D 266 5:34:53
1110 AUGE CHRISTOPHE B 222 5:34:53
1111 PERNIA GLARIA JOSE ANTONIO D 267 5:34:55
1112 ANDIGNAC ALAIN D 268 5:34:56
1113 PEZZOT MICHEL D 269 5:35:01
1114 DE LA CALLE JEAN PAUL C 404 5:35:02
1115 MARCHE FREDERIC C 405 5:35:12
1116 DACHARY JEAN E 107 5:35:13
1117 PICCO MARC C 406 5:35:13
1118 TORRES JEAN CLAUDE D 270 5:35:18
1119 PARUSSOLO ERIC C 407 5:35:21
1120 MONBORNE OLIVIER B 223 5:35:31
1121 DEVAUX JACQUES E 108 5:35:32
1122 CAZENEUVE PHILIPPE C 408 5:35:33
1123 PEZE ALAIN D 271 5:35:33
1124 COZAR PIERRE D 272 5:35:36
1125 HARROUE PATRICK C 409 5:35:41
1126 FERRE RENE D 273 5:35:46
1127 LAGOUDRILLE JEAN PIERRE D 274 5:35:47
1128 LAFLEUR BENJAMIN A 85 5:35:49
1129 DURADE PATRICE D 275 5:35:51
1130 ESCAIG CHARLES E 109 5:35:56
1131 SARRAT PHILIPPE C 410 5:36:02
1132 DELMAS DIDIER C 411 5:36:04
1133 ALONSO LIONEL B 224 5:36:09
1134 ESTANG JACQUES E 110 5:36:18
1135 STEGEMAN HENDRIK E 111 5:36:28
1136 OLMOS ALPHONSE D 276 5:36:31
1137 LALLOUET PATRICK D 277 5:36:41
1138 ARMAING ANDRE E 112 5:36:43
1139 LEPESTEUR BERNARD E 113 5:36:45
1140 ARDILLER FRANCIS D 278 5:36:45
1141 BERNOU SERGE C 412 5:36:48
1142 CERVEAUX BERNARD E 114 5:36:53
1143 HOO JEAN D 279 5:37:10
1144 PICAREL ADRIEN D 280 5:37:11
1145 DUPPI MICHEL E 115 5:37:25
1146 DUPPI DANIEL B 225 5:37:26
1147 TOULOUSE EUGENE E 116 5:37:29
1148 BELMONTE PATRICK C 413 5:37:41
1149 DURAND JACQUY E 117 5:38:04
1150 NOGUES FRANCOIS A 86 5:38:14
1151 CAZENAVE CHRISTIAN E 118 5:38:18
1152 BEYRIA DAVID B 226 5:38:23
1153 TURCHETTO CHRISTIAN D 281 5:38:28
1154 HUDYM VALENTIN E 119 5:38:45
1155 CALABRESE ANTHONY B 227 5:38:45
1156 SERVENTI ATTILIO E 120 5:38:51
1157 ANCAUSSE ALAIN D 282 5:38:52
1158 GLEONEC MICHEL E 121 5:38:55
1159 BOUCABEILLE FRANCIS E 122 5:39:01
1160 MULOT RENE E 123 5:39:10
1161 VARIN DIDIER D 283 5:39:12
1162 ESTEVA FREDERIC C 414 5:39:21
1163 SUTRA BERNARD D 284 5:39:23
1164 SANTIN LOUIS E 124 5:39:24
1165 FERNANDEZ BERNARD D 285 5:39:25
1166 CARAYON FRANCIS C 415 5:39:31
1167 ABRIEU PHILIPPE C 416 5:39:34
1168 GOROSTIS PIERRE D 286 5:39:36
1169 LAFITTE JEAN MARC D 287 5:39:37
1170 GARDIN JEAN D 288 5:39:38
1171 FERRET JEROME B 228 5:39:41
1172 SCHEIBER MARTIN B 229 5:39:43
1173 TOLOSA JESUS C 417 5:39:45
1174 CUXAC MICHEL C 418 5:39:46
1175 FABER JEAN MICHEL C 419 5:39:49
1176 LAINE BERNARD D 289 5:39:56
1177 VIDAMO PATRICK D 290 5:39:57
1178 SAZY JEAN CLAUDE D 291 5:39:58
1179 MURARO NADINE W2 8 5:39:59
1180 PIBOULEAU ETIENNE D 292 5:40:04
1181 FONTES THIERRY B 230 5:40:19
1182 COMBES ALAIN D 293 5:40:19
1183 BORDON RENE D 294 5:40:20
1184 TOUZANNE LAURENT E 125 5:40:21
1185 HARMELLE PHILIPPE C 420 5:40:24
1186 GONZALEZ FRANCOIS C 421 5:40:26
1187 ARSEGUET DANIEL D 295 5:40:33
1188 PRADEAU DOMINIQUE C 422 5:40:39
1189 ROUX GERARD D 296 5:40:44
1190 LANZA ALPHONSE D 297 5:40:53
1191 COURTESSOLE JEAN CLAUDE E 126 5:40:55
1192 BREGERE GILLES D 298 5:40:59
1193 GAY JOELLE C 423 5:40:59
1194 MANDART NADEGE W1 16 5:41:02
1195 VINOUZE JACQUES E 127 5:41:10
1196 GAY MICHEL D 299 5:41:12
1197 LAZERGES LAURENT B 231 5:41:15
1198 RAFFEL CHRISTINE W1 17 5:41:20
1199 NADAL JEAN MARC C 424 5:41:20
1200 GHILARDI LOUIS D 300 5:41:25
1201 CESTER RICHARD D 301 5:41:33
1202 LERAT JACQUES D 302 5:41:41
1203 CHABANIS EMMANUEL B 232 5:41:42
1204 DELIQUY DANIEL B 233 5:41:44
1205 HAGARD ROSY W3 7 5:41:53
1206 DEDIEU ANDRE D 303 5:41:56
1207 BRAZEILLES CLAUDE D 304 5:42:21
1208 RAYNAUD NICOLAS A 87 5:42:22
1209 ESQUIROL CLAUDE C 425 5:42:24
1210 HUC CYRIL B 234 5:42:30
1211 REY HENRI E 128 5:42:42
1212 M’BENGUE ALPHA D 305 5:42:53
1213 VINOUZE OLIVIER D 306 5:43:05
1214 DUCASSE FABRICE B 235 5:43:08
1215 BASAGANA CLAUDE C 426 5:43:09
1216 VARONA GREGOIRE B 236 5:43:20
1217 LABATUT FREDERIC B 237 5:43:20
1218 SANCHEZ JEAN MARIE D 307 5:43:28
1219 BENYOUCEF ABDELKADER C 427 5:43:33
1220 MEDIAMOLLE PHILIPPE C 428 5:43:35
1221 LABERTY CATHERINE W2 9 5:43:38
1222 ROLLAND ANDRE E 129 5:43:45
1223 GRIALOU FRANCIS C 429 5:43:59
1224 DUFRENE SANDRINE W1 18 5:44:01
1225 BLASCO MICHEL C 430 5:44:14
1226 DELRIEU GUY D 308 5:44:16
1227 DELIKAT MAURICE E 130 5:44:24
1228 GERMINAL ALAIN E 131 5:44:28
1229 ROBIDOU YANNICK B 238 5:44:50
1230 GENDRE SEBASTIEN B 239 5:45:06
1231 BUREAU JEAN LOUIS C 431 5:45:07
1232 MARTINEZ CLAUDE D 309 5:45:28
1233 CASTEL CLAUDE D 310 5:45:35
1234 BERTHUET CHRISTOPHE B 240 5:45:41
1235 COSTASECA HENRI E 132 5:45:48
1236 AGATI PATRICK C 432 5:45:48
1237 BOUSQUET GERARD E 133 5:45:58
1238 MAGNANT BERNARD C 433 5:45:58
1239 HOEL FRANCIS E 134 5:46:00
1240 FERRAND MICHEL D 311 5:46:17
1241 ROPERT YANNICK B 241 5:46:28
1242 SIMMONET PHILIPPE C 434 5:46:37
1243 TROUTEAUD YANNICK B 242 5:46:51
1244 VALENTI THIERRY D 312 5:46:56
1245 GRANDRY HERVE C 435 5:46:58
1246 BISCARAT PIERRE D 313 5:47:03
1247 FAGEDET JULIEN E 135 5:47:14
1248 ROQUES MARCEL D 314 5:47:15
1249 DURAND JEAN FRANCOIS D 315 5:47:18
1250 SARDA CHRISTIAN D 316 5:47:28
1251 ROUIRE FRANCOIS C 436 5:47:28
1252 BASTIDE JEAN MICHEL D 317 5:47:30
1253 FAURE PATRICK C 437 5:47:31
1254 TREIL DAVID A 88 5:47:38
1255 TREIL RENE D 318 5:47:39
1256 ROUIRE JEAN PIERRE D 319 5:47:47
1257 CARA DANIEL D 320 5:47:51
1258 GONZATO LEONCE E 136 5:47:57
1259 FERRE JEAN E 137 5:47:58
1260 LAPEYRE ERIC B 243 5:48:04
1261 COYCO NICOLAS B 244 5:48:05
1262 VEGAS CHRISTOPHE B 245 5:48:05
1263 DELMAS ROBERT E 138 5:48:08
1264 CHAIGNEAU JEROME B 246 5:48:09
1265 GALY BERNARD C 438 5:48:12
1266 DA CRUZ JOSE CHARLES B 247 5:48:18
1267 LEGRAND GERARD D 321 5:48:28
1268 CAUSSETTE RENE D 322 5:48:36
1269 BOURGADE JEAN MICHEL C 439 5:48:44
1270 ESPINAT PIERRE D 323 5:48:51
1271 RAYNAUD EMMANUEL A 89 5:48:52
1272 MAURY SYLVIE B 248 5:48:55
1273 RORATO PHILIPPE B 249 5:48:58
1274 DURAN MICHEL C 440 5:49:03
1275 REY GUY C 441 5:49:05
1276 DAMINATO CHRISTIAN E 139 5:49:08
1277 MARTIN GRATIEN D 324 5:49:09
1278 BAQUE THIERRY C 442 5:49:19
1279 BARRERE PATRICK C 443 5:49:21
1280 PLANTIE PATRICK C 444 5:49:28
1281 CHANSOU GERARD D 325 5:49:44
1282 LATRY JACQUES D 326 5:49:54
1283 ROSSI JACQUES C 445 5:50:06
1284 PRATT STUART B 250 5:50:08
1285 TEXIER PHILIPPE B 251 5:50:19
1286 CABANEL ANDRE E 140 5:50:24
1287 ROUQUETTE PIERRE D 327 5:50:25
1288 ESTREMS SERGE C 446 5:50:26
1289 CASSARO CAMILLE E 141 5:50:28
1290 BATISTELLA BRUNO C 447 5:50:31
1291 MOINE CYRILLE C 448 5:50:35
1292 CORREIA EMMANUEL B 252 5:50:37
1293 BARDY CLAUDE E 142 5:51:07
1294 LEFEUVRE PATRICK E 143 5:51:08
1295 NAVARRO XAVIER B 253 5:51:15
1296 HAITZ ERRO A 90 5:51:51
1297 MAGNI JEAN LOUIS D 328 5:51:53
1298 BEZIAT CLAUDE D 329 5:51:54
1299 REVEILLER HERVE D 330 5:51:59
1300 HANSER STEPHANE B 254 5:52:12
1301 STEPHAN DOMINIQUE D 331 5:52:26
1302 GUILLIOT PHILIPPE D 332 5:52:35
1303 ESCARTIN EDOUARDO E 144 5:52:46
1304 MEYER BERNARD C 449 5:52:54
1305 MARTIN JEAN JULIEN D 333 5:52:59
1306 VERVAECKE SERGE E 145 5:53:05
1307 BREMAUD SANDRINE W1 19 5:53:06
1308 ARTIGUES LUCIEN E 146 5:53:34
1309 DE MAN ALAIN D 334 5:53:38
1310 LAFUGE JACQUES D 335 5:53:40
1311 LOPEZ JEAN LOUIS D 336 5:53:40
1312 BAUDIN PIERRE E 147 5:53:41
1313 FORT CHRISTIAN C 450 5:53:59
1314 LORENZO FRANCOIS B 255 5:54:00
1315 DE SEYNES FRANCOIS C 451 5:54:06
1316 DELMAS JACQUES D 337 5:54:08
1317 DUGAS THIERRY C 452 5:54:18
1318 COMBALIA I PRATS JOSEP MARIA C 453 5:54:21
1319 MARZINOTTO JEAN LOUIS D 338 5:54:22
1320 RECAZENS CHRISTIAN E 148 5:54:24
1321 LISETTO ALAIN D 339 5:54:27
1322 BARRACHIN CHRISTIAN E 149 5:54:33
1323 WOJCIECKOWSKI MICHEL D 340 5:55:13
1324 DOSSANT AUGUSTE D 341 5:55:15
1325 LALANE JACQUES C 454 5:55:18
1326 BREFEL PATRICK D 342 5:55:32
1327 SOULIE REGIS D 343 5:55:33
1328 BAUGIER BERNARD D 344 5:55:39
1329 GAY ROBERT D 345 5:55:40
1330 FASQUEL YANNICK B 256 5:55:43
1331 MANELFE ALAIN D 346 5:55:47
1332 BARBEAU PATRICK C 455 5:55:52
1333 BRUNI GAETAN E 150 5:55:53
1334 MILHORAT MICHEL C 456 5:55:58
1335 DUMAINE DOMINIQUE C 457 5:56:13
1336 DELETANG GUY E 151 5:56:26
1337 DEBONNEZ ERIC B 257 5:56:43
1338 PRATVIEL JEN PIERRE D 347 5:56:49
1339 GUIRAUD SERGE C 458 5:56:50
1340 GUILLAUME ALBERT C 459 5:56:56
1341 ANGLAS MARC C 460 5:57:00
1342 TEYSSEYRE CHRISTIAN D 348 5:57:00
1343 LAGARDE DAMIEN A 91 5:57:02
1344 PERES BENOIT C 461 5:57:05
1345 GALATRY JEAN FRANCOIS B 258 5:57:10
1346 ALBEROLA EMMANUEL B 259 5:57:11
1347 CARRE PHILIPPE C 462 5:57:32
1348 GUERRERO JACKY E 152 5:57:43
1349 LECOU GUY E 153 5:57:56
1350 CATHALA HENRI D 349 5:58:31
1351 LOBET JEAN E 154 5:58:35
1352 DEMATHIEU JEAN JACQUES D 350 5:58:48
1353 LABASQUE JEAN YVES E 155 5:59:13
1354 LABBE PATRICK D 351 5:59:18
1355 UNAI IRASUEGUI ARISTI A 92 5:59:34
1356 SANTOLARIA DANIELE W3 8 5:59:34
1357 MONTMIRAIL ISABELLE W2 10 5:59:35
1358 BOIVIN JACQUES D 352 5:59:55
1359 RODRIGUEZ ROLAND D 353 5:59:55
1360 COLOMBIES MICHEL E 156 6:00:07
1361 LOUBENS MARC D 354 6:00:23
1362 GREGORI ALBERT D 355 6:00:41
1363 VELILLA PATRICK D 356 6:00:42
1364 VELILLA GERARD D 357 6:00:42
1365 BONNET BERNARD D 358 6:01:02
1366 MAILLET DOMINIQUE D 359 6:01:07
1367 CARBONNE FERNAND E 157 6:01:25
1368 CASOLIVA JACQUELINE W3 9 6:01:37
1369 TROUCHE YVES E 158 6:01:46
1370 PAIN PASCAL C 463 6:02:24
1371 HERNANDEZ JEAN PHILIPPE C 464 6:02:33
1372 MAUPEU CHRISTOPHE B 260 6:02:41
1373 CHAGNON JEROME B 261 6:02:44
1374 LAUTERFING NICOLAS B 262 6:02:44
1375 AUTHIE GEORGES E 159 6:02:53
1376 KARDASZ ANDRE E 160 6:02:54
1377 TROUCHE STEPHANE B 263 6:03:03
1378 COROMINAS DANIEL E 161 6:03:14
1379 AMARDEILH ANDRE E 162 6:03:21
1380 CAPARROS FERNAND E 163 6:03:24
1381 GONZALEZ ERIC C 465 6:04:11
1382 BLANQUET CYPRIEN D 360 6:04:14
1383 VAZQUEZ JEAN PIERRE B 264 6:04:16
1384 CORREDERA FELICIEN E 164 6:04:28
1385 VELASCO CEBRIAN ELENA W2 11 6:04:29
1386 DUBOR CLAUDE E 165 6:04:31
1387 ARAGUEZ PATRICE D 361 6:04:35
1388 GOTTI ALAIN C 466 6:04:44
1389 CAZALES GERARD E 166 6:04:55
1390 DULAC RAYMOND D 362 6:04:58
1391 BAUDON DANIEL D 363 6:05:12
1392 DECOUX ALAIN B 265 6:05:15
1393 PAILLAS MARCEL E 167 6:05:21
1394 VERNON BRUNO D 364 6:05:23
1395 VIENET BRUNO C 467 6:05:27
1396 DELORD CHRISTOPHE B 266 6:05:36
1397 OURTAL GERARD C 468 6:05:43
1398 VERRI JEAN PIERRE D 365 6:05:45
1399 SERVANT PATRICIA W2 12 6:06:02
1400 HUELAMO FRANCIS E 168 6:06:04
1401 MACIAS SATURNINO E 169 6:06:13
1402 JAMMES PHILIPPE D 366 6:06:34
1403 DOUMAGNAC LAURENT D 367 6:06:35
1404 PELISSIER COMBESCURE JACQUES E 170 6:06:48
1405 HARRISON IAN E 171 6:07:05
1406 MEILLAN FRANCOIS C 469 6:07:08
1407 COMPTE FLOREAL D 368 6:07:13
1408 FORNOS PATRICK C 470 6:07:22
1409 RICHOU PAUL E 172 6:07:25
1410 MARTY GILBERT D 369 6:07:26
1411 PALANDJIAN PHILIPPE D 370 6:07:37
1412 MASY JEAN CLAUDE E 173 6:07:40
1413 GRAUBY JACKIE W2 13 6:07:43
1414 COLLEONI CHRISTIAN D 371 6:07:51
1415 CAZALOT PATRICK D 372 6:07:57
1416 ROMERO LAURENT B 267 6:08:00
1417 COPETTI PIERRE D 373 6:08:01
1418 GUI ROGER D 374 6:08:04
1419 TOURNE BERNARD C 471 6:08:46
1420 MIRC FRANCOIS XAVIER B 268 6:08:54
1421 IGLESIAS YANNICK B 269 6:08:56
1422 DELALANDE JEAN PIERRE E 174 6:09:03
1423 BEAUCHAMPS DOMINIQUE C 472 6:09:19
1424 BIREBENT GUY E 175 6:09:26
1425 MATHIEU PASCAL C 473 6:09:26
1426 CONSIL JEAN LUC D 375 6:09:34
1427 AMARDEILH RAYMOND D 376 6:09:37
1428 JAUREGUY JEAN LUC C 474 6:09:56
1429 FOURCADE JEAN CLAUDE E 176 6:10:13
1430 RAMIREZ DENIS C 475 6:10:27
1431 TROUVAT GUY D 377 6:10:33
1432 PRINCE PATRICK D 378 6:10:44
1433 GARCIA JEAN PIERRE D 379 6:10:48
1434 ALBERT CLAUDE D 380 6:10:49
1435 CAMINADE LAURENT C 476 6:10:49
1436 BERNARD ANDRE E 177 6:10:54
1437 MUR JACQUES D 381 6:10:55
1438 LAFAYE CHRISTIAN D 382 6:10:57
1439 VANRYCKEGHEM LAURENT C 477 6:10:58
1440 COSTE ROLAND A 93 6:10:59
1441 DUPUY JEAN PAUL D 383 6:11:06
1442 CAUDERAN BRUNO D 384 6:11:07
1443 GALISSAIRE FRANCK B 270 6:11:29
1444 MASSON PATRICIA W2 14 6:11:53
1445 CHENY MICHEL C 478 6:12:14
1446 SANCHEZ BERNARD C 479 6:12:33
1447 PARDO JEAN PIERRE E 178 6:12:39
1448 GAILLARDOU MICHEL D 385 6:13:07
1449 SORRE JACQUES E 179 6:13:14
1450 BRASSEUR PATRICK D 386 6:13:28
1451 SOULA ROBERT D 387 6:13:37
1452 MONTAURIOL JEAN LUC C 480 6:14:01
1453 TISSEYRE BERNARD D 388 6:14:02
1454 VIGUIER JACQUES D 389 6:14:07
1455 VILA GEORGES E 180 6:14:27
1456 BRACHOTTE JEAN FRANCOIS D 390 6:14:52
1457 CASTEL ERIC C 481 6:14:53
1458 FOURNIER RICHARD A 94 6:14:55
1459 TISSENDIE JEAN JACQUES C 482 6:15:08
1460 BOUYA JEAN FRANCOIS D 391 6:15:14
1461 SESQUIERE ROBERT D 392 6:15:18
1462 BEYRIA JEAN MARC D 393 6:15:26
1463 GAUDEL ROGUER D 394 6:15:38
1464 SAVOLDELLI ALAIN E 181 6:16:19
1465 CHALLET THIERRY C 483 6:16:29
1466 BELLIN ANDRE D 395 6:16:38
1467 FONT YVES E 182 6:16:54
1468 PINTO LUIS B 271 6:17:00
1469 PATINO PATRICK C 484 6:17:24
1470 MESTROT PIERRE E 183 6:17:26
1471 BABIN PATRICK SERGE D 396 6:17:28
1472 GARCIA ALAIN D 397 6:17:28
1473 LASSUS PIGAT NICOLAS A 95 6:18:01
1474 JUGENS CHANTAL W3 10 6:18:03
1475 JUILLE JEROME C 485 6:18:06
1476 MOUSSIER CLAUDE E 184 6:18:08
1477 ROUSSEL FRANCK C 486 6:18:14
1478 RENNE JANY D 398 6:18:16
1479 CALVET GERARD E 185 6:18:27
1480 LONG MARTYN D 399 6:18:33
1481 OLIVE MICHEL C 487 6:18:39
1482 MANENT GERARD D 400 6:18:51
1483 HEGOBURU MICHEL D 401 6:18:51
1484 LETELLIER PHILIPPE C 488 6:18:52
1485 BRAY MARC C 489 6:19:00
1486 GARCIA LUCIEN C 490 6:19:13
1487 BUL REMY C 491 6:19:24
1488 BRETON JEAN LOUIS D 402 6:19:37
1489 LEJEUNE SEBASTIEN A 96 6:19:46
1490 LASSALLE PATRICE A 97 6:19:48
1491 PIQUEMAL JEAN CHRISTOPHE C 492 6:19:57
1492 CAILLET BERNARD D 403 6:20:08
1493 CASTELL PATRICK D 404 6:20:09
1494 POTIRON DOMINIQUE D 405 6:20:28
1495 VAQUERO ANTOINE D 406 6:20:39
1496 COUMES NADINE W2 15 6:20:40
1497 SERRES PATRICK B 272 6:20:50
1498 AMIEL REGIS D 407 6:20:54
1499 BASTARD DANIEL E 186 6:20:58
1500 ALONSO JEAN MARC B 273 6:21:08
1501 DELIGNIES JOEL E 187 6:21:37
1502 SOLER PICART JOSEP MIQUEL C 493 6:21:49
1503 RUDEAU JOEL C 494 6:21:53
1504 SARDA MICHEL E 188 6:22:39
1505 PUJOL CLAUDE C 495 6:22:42
1506 VIEL GUY D 408 6:22:50
1507 DI COSTANZO ROGER D 409 6:23:03
1508 BRUNEL MAX C 496 6:23:13
1509 CANDOTTO ANNE MARIE W2 16 6:23:28
1510 MARCANO MURIEL W2 17 6:23:30
1511 JAMBU LOUIS D 410 6:23:43
1512 TREMEGE DANIEL D 411 6:23:53
1513 GROBBELAAR ETIENNE C 497 6:23:53
1514 RINJONNEAU JOEL E 189 6:23:59
1515 LAFFORGUE STEPHANE B 274 6:24:01
1516 HILLS DAVID C 498 6:24:01
1517 POUMADERE ALAIN D 412 6:24:09
1518 BANCQUART HERVE D 413 6:24:10
1519 LAFOURCADE THIERRY C 499 6:24:30
1520 CALVERE FRANCIS D 414 6:24:39
1521 ARNAUDY EUGENE D 415 6:24:45
1522 VIALATTE FREDERIC B 275 6:24:56
1523 EXPERT ARNAUD E 190 6:25:24
1524 TESSAROTTO LAURENT D 416 6:25:27
1525 GARCIA JEAN PIERRE D 417 6:25:36
1526 LABAT JEAN LUC D 418 6:26:12
1527 MARTIN GERALD B 276 6:26:38
1528 LACANAL CHRISTIAN D 419 6:26:47
1529 GENERAUX PHILIPPE D 420 6:26:49
1530 ROUGE MICHELE W3 11 6:26:54
1531 RAUZY JEAN PIERRE D 421 6:27:19
1532 ENDERLIN ROLAND E 191 6:27:27
1533 CASTANO EVELYNE W2 18 6:27:30
1534 MOURIER SERGE E 192 6:27:35
1535 DA CUNHA FERNAND B 277 6:28:07
1536 MAKON JEAN MARC C 500 6:28:21
1537 JANY JEAN E 193 6:28:50
1538 RAYNAUD JEAN PAUL D 422 6:28:54
1539 PASTRE JACQUES D 423 6:28:54
1540 COLPO ISABELLE W1 20 6:29:13
1541 PLANTARD JEAN FRANCOIS D 424 6:29:54
1542 MEZAIZE BERNARD E 194 6:30:10
1543 BERENGUER JEAN MARC E 195 6:30:11
1544 LASSALLE ARNAUD A 98 6:30:27
1545 BLEUSE PHILIPPE C 501 6:30:38
1546 PRIETO JEAN MARIE D 425 6:30:48
1547 FOURNET LAURENT C 502 6:30:49
1548 SERVAT JOEL C 503 6:30:55
1549 MILLAGOU PIERRE C 504 6:31:00
1550 PATTE JEAN JACQUES C 505 6:31:23
1551 ROBERT JEAN MARC E 196 6:31:33
1552 BERTELLI NORBERT E 197 6:31:40
1553 VALLET BRUNO C 506 6:31:43
1554 DEDIEU PAUL E 198 6:31:49
1555 DELPY ALAIN D 426 6:32:21
1556 GENDRE EMILE E 199 6:32:24
1557 CANCELA PATRICE B 278 6:32:27
1558 CRABANAC FLORENT C 507 6:32:34
1559 COSIALES JEAN MICHEL D 427 6:32:38
1560 TOSI MICHEL D 428 6:32:49
1561 MARANGE CHRISTOPHE C 508 6:32:49
1562 PEGUE CHRISTIAN E 200 6:32:50
1563 MONSARRAT JACQUES D 429 6:33:05
1564 VALVERDE JOSEPH C 509 6:33:28
1565 ABRIBAT CHRISTIAN D 430 6:33:36
1566 SIMS MELANIE W2 19 6:33:46
1567 MONASTE CLAUDE D 431 6:33:49
1568 MOMBERTRAND ANNIE W3 12 6:33:56
1569 MOLINER JACQUES C 510 6:34:09
1570 PRETI PATRICE D 432 6:34:22
1571 DOUMENG MICHEL E 201 6:34:32
1572 BEAUFORT JACQUES D 433 6:34:43
1573 DESPIAU FRANCIS D 434 6:35:01
1574 REVERSADE PASCAL B 279 6:35:06
1575 VAN DERVLIST HARRY C 511 6:35:45
1576 MEOT JACQUES E 202 6:36:22
1577 GAUBERT GUY C 512 6:36:44
1578 CYPRIEN SYLVAIN E 203 6:37:02
1579 VERDIER CHRISTIAN C 513 6:37:07
1580 ROCA RAMON ALEX D 435 6:37:09
1581 FORT GERARD E 204 6:37:17
1582 OLIVERES JACQUES D 436 6:37:30
1583 DOMAIGNE JEAN E 205 6:37:47
1584 TANIERE MICKAEL A 99 6:37:59
1585 PRATVIEL MICHEL E 206 6:38:24
1586 LABERDURE BERNARD E 207 6:38:36
1587 CASTAING GILBERT D 437 6:38:49
1588 GUTIERREZ MANUEL D 438 6:38:57
1589 CHAUBIN SERGE D 439 6:39:19
1590 BERGON PATRICK C 514 6:39:21
1591 LARROQUE PHILIPPE C 515 6:39:53
1592 AUDABRAM PATRICK D 440 6:40:07
1593 CANIL LUCIO D 441 6:40:07
1594 GHIRARDI GUILLAUME A 100 6:40:16
1595 ROLLAND MONIQUE W3 13 6:40:18
1596 GHIRARDI CHRISTIAN D 442 6:40:18
1597 GRANGE JACQUES C 516 6:40:23
1598 DESPIERRIS PIERRE D 443 6:40:24
1599 CAUMES MICHEL E 208 6:40:42
1600 PENNY KEVIN C 517 6:40:51
1601 GUITARD THIBAUD B 280 6:41:01
1602 GERARD ISABELLE W1 21 6:41:27
1603 DUPONT YVAN B 281 6:41:37
1604 DUPONT JEAN HENRI C 518 6:42:01
1605 SIRGANT YANNICK A 101 6:42:02
1606 MARTY ANDRE E 209 6:42:04
1607 BERNARD ALEXIS C 519 6:42:13
1608 PRUDHOMME BERNARD D 444 6:42:39
1609 LEGENDRE DIDIER C 520 6:43:11
1610 MAIRESSE STEPHANE C 521 6:43:20
1611 DEVOS CHRISTIAN C 522 6:43:23
1612 PONTHIEU PHILIPPE C 523 6:43:43
1613 PEYRAS LAURENT B 282 6:44:04
1614 DEL FIOL MARCEL E 210 6:44:16
1615 PEREZ JEROME E 211 6:44:29
1616 DEPREZ ROBERT E 212 6:44:46
1617 ABBOUD HANNA D 445 6:44:53
1618 FORT ERIC B 283 6:44:58
1619 LALZACE DENIS C 524 6:44:58
1620 FREZOU CHRISTOPHE B 284 6:45:12
1621 ARIGNO GERARD C 525 6:45:24
1622 SOULIE ELISABETH W3 14 6:45:50
1623 MAURY MICHEL E 213 6:45:51
1624 DOUMENG FRANCIS H 2 6:45:59
1625 DIOGO SERGE D 446 6:46:18
1626 BAUZA BERNARD C 526 6:46:31
1627 THEVENIN JEAN D 447 6:46:41
1628 DOAN JEAN FRANCOIS D 448 6:46:58
1629 MAURICE PIERRE JOSEPH D 449 6:47:05
1630 MARTIN NATHALIE W2 20 6:47:15
1631 VEDOVATO ANDRE C 527 6:47:15
1632 MOULLIN JEAN FRANCOIS C 528 6:48:47
1633 BAQUE SEBASTIEN B 285 6:49:29
1634 FOUQUEREAU MICHEL A 102 6:49:59
1635 LLAMAS RICHARD D 450 6:50:11
1636 KREMER PATRICK D 451 6:51:12
1637 NEEDOFF MAURICE C 529 6:52:01
1638 JEAY BERNARD D 452 6:52:40
1639 SMEDING HUBERT D 453 6:53:14
1640 FLAMAN ANDRE D 454 6:53:27
1641 BERGOUGNAN ROBERT C 530 6:53:35
1642 QUEROL ALBERT D 455 6:53:38
1643 VAUTHIER JACKY D 456 6:53:43
1644 ROUZAUD FRANCOIS D 457 6:53:56
1645 SALVETAT GUY E 214 6:54:05
1646 DESPAUX PATRICK B 286 6:54:46
1647 FARRUGIA JEAN MARC C 531 6:55:59
1648 MAIRE MICHEL A 103 6:56:03
1649 PRATVIEL DANIEL B 287 6:56:21
1650 THOMAS DIDIER D 458 6:56:44
1651 BARREAU YVES C 532 6:57:02
1652 NOTTEZ FRANCIS D 459 6:57:29
1653 GUINGOIS JOEL C 533 6:57:34
1654 SANGY LOUIS E 215 6:57:58
1655 COSTE GERARD D 460 6:58:01
1656 AUDOYE LAURENT C 534 6:58:09
1657 SANDRE GERARD C 535 6:58:15
1658 BESALDUCH DIDIER C 536 6:58:26
1659 GIRAUDEAU MARC D 461 6:58:29
1660 VIARD PIERRE D 462 6:58:42
1661 GORROCHATEGUI SANCHEZ XABIER B 288 6:59:17
1662 LACOMBE YVES D 463 7:00:12
1663 CORTES CHRISTIAN D 464 7:00:35
1664 DUHAMEL CHRISTOPHE A 104 7:01:10
1665 LAFFITTE JEAN LUC C 537 7:01:31
1666 EYCHENNE CHRISTIAN D 465 7:01:46
1667 SERRES ROBERT D 466 7:01:50
1668 COLIN GEORGES D 467 7:01:58
1669 BRILLAUD SUZY W3 15 7:01:58
1670 BRILLAUD MARC E 216 7:01:59
1671 BRARDO JEAN D 468 7:02:21
1672 DEJEAN ERNEST D 469 7:02:41
1673 RODRIGUES JACQUES E 217 7:02:55
1674 FRAYSSINET JEAN LOUIS D 470 7:03:03
1675 PEYBERNES JEAN LOUIS D 471 7:03:13
1676 MAJOREL GERARD D 472 7:03:28
1677 GRAND MICHEL D 473 7:03:56
1678 HERMINEAUD JEAN MARIE D 474 7:04:10
1679 DUFOUR PATRICE D 475 7:04:46
1680 RIVIERE MORGAN A 105 7:05:16
1681 REYNAUD CATHERINE W2 21 7:05:27
1682 GALY JEAN JACQUES E 218 7:05:54
1683 FOURNIL JEAN MICHEL D 476 7:06:26
1684 LIEBER PATRICE D 477 7:08:15
1685 LOYER RENE E 219 7:08:25
1686 PERETTI ROBERT D 478 7:08:36
1687 ALAIN ROBERT D 479 7:08:52
1688 PUJOL JEAN E 220 7:09:54
1689 GARROUSTE MICHEL E 221 7:10:04
1690 CROT PHILIPPE C 538 7:10:21
1691 FABRE DIDIER E 222 7:10:31
1692 GIRAL MONREAL JOSE Mª E 223 7:10:45
1693 MANDART RAYMOND C 539 7:11:13
1694 SOULOUMIAC SERGE D 480 7:11:20
1695 LAURO YVES D 481 7:11:35
1696 VIALARD JEAN CLAUDE E 224 7:11:38
1697 BALAGUE MYLENE W3 16 7:11:39
1698 LAVERGNE DIDIER D 482 7:11:42
1699 PAUCHET MICHEL C 540 7:12:28
1700 ARZEUX RUFIN D 483 7:12:28
1701 MERLE JEAN NOEL E 225 7:12:37
1702 GUENO PATRICK D 484 7:12:56
1703 ANGELERI JEROME B 289 7:13:26
1704 ZEROMSKI DOMINIQUE C 541 7:15:06
1705 BADOC SERGE C 542 7:15:15
1706 WATERNAUX ALAIN E 226 7:17:21
1707 ROUDIL JACQUES E 227 7:17:24
1708 DEMO ALAIN C 543 7:17:24
1709 MOLINA CHRISTOPHE E 228 7:17:27
1710 DEMO MARIO E 229 7:17:29
1711 COULLOUETTE HUGUES E 230 7:17:34
1712 MECHE JEAN PAUL E 231 7:17:41
1713 GASPARINI ROMAIN A 106 7:17:54
1714 ZAOUI ABDEL C 544 7:18:11
1715 MANSENCAL PATRICK E 232 7:19:39
1716 HAREL RAYMOND E 233 7:19:40
1717 HEURTE PIERRE D 485 7:20:35
1718 OUSTRY JEAN LUC C 545 7:21:34
1719 CRESPO GERARD D 486 7:23:19
1720 CASSE ROBERT E 234 7:23:41
1721 BESSON MICHELE W3 17 7:24:13
1722 PICAVET STEPHANE C 546 7:25:33
1723 VEYSSIERE JACQUES E 235 7:26:37
1724 SALVAING YVES D 487 7:26:55
1725 BONALDO FRANCIS D 488 7:27:38
1726 PUJOL BERNARD D 489 7:27:38
1727 CESCON GILLES C 547 7:27:53
1728 SOULA ALAIN C 548 7:28:36
1729 TUESTA FRANCK B 290 7:29:20
1730 CAPRAIS JEAN D 490 7:29:32
1731 REIZ PATRICK C 549 7:30:51
1732 BELTRAN JOSE C 550 7:31:06
1733 BELTRAN JEAN D 491 7:31:07
1734 VANLANCKER HENRI D 492 7:31:10
1735 LABATUT ERIC B 291 7:31:38
1736 CAUBERE MARCEL E 236 7:34:17
1737 GOUZY ALAIN D 493 7:34:36
1738 DELERY DANIEL E 237 7:34:36
1739 ORIOL YVAN C 551 7:34:38
1740 FRAYSSE BRIGITTE W1 22 7:34:42
1741 MOLE JEAN PATRICK D 494 7:35:15
1742 CANCET BERNARD D 495 7:35:18
1743 MORA FREDERIC A 107 7:36:12
1744 LABEUR LUCIENNE W3 18 7:36:15
1745 LABEUR JEAN E 238 7:36:15
1746 MAUPEU STEPHANE B 292 7:40:12
1747 PLANTIER LOUIS D 496 7:40:51
1748 MARCEROU JOELLE W3 19 7:40:55
1749 PAULY JEAN E 239 7:40:55
1750 MARCEROU ROBERT D 497 7:41:02
1751 RASTOUL FRANCOIS D 498 7:41:24
1752 BOUZIN CHRISTIAN D 499 7:44:09
1753 BILEAU GUY E 240 7:45:54
1754 PERNY ALAIN E 241 7:46:27
1755 ROQUES PATRICK D 500 7:46:50
1756 CASTAING JENA LUC B 293 7:47:11
1757 MOLIN PAUL E 242 7:47:27
1758 CAMPOS MICHEL C 552 7:49:33
1759 TALDER JEAN PIERRE E 243 7:50:39
1760 LOPEZ MARIE CARMEN W2 22 7:50:50
1761 SALLES SERGE H 3 7:53:41
1762 VACHUS RENE E 244 7:59:10
1763 FARGEAS JEAN JACQUES E 245 7:59:51
1764 LE GAL JEAN E 246 8:00:35
1765 FENOUILLET HELENE W3 20 8:01:08
1766 MAGNIN GERARD C 553 8:05:38
1767 RASCAGNERES DIDIER C 554 8:07:34
1768 POINEAU PIERRE E 247 8:13:30
1769 DANVY RENE E 248 8:23:45
1770 HOMS JEAN PHILIPPE C 555 8:39:52
1771 BERTAIN ANDRE E 249 8:46:51
1772 CASTEL JEAN MARIE E 250 8:51:13
1773 DESCHER ALAIN C 556 9:00:57
1774 SALOMON PHILIPPE C 557 9:01:24
1775 MAGENDIE FRANCOIS C 558 9:07:08
1776 PAMIES JEAN JACQUES C 559 9:12:44

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!