Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> L’Enfer du Mont Tauch 2007 : Résultats du 135 km

ClNom PrénomClubCtTemps......Moy..
1 ROUX Michel TEAM SCOTT V101 E 4h25’56 30,458
2 METAIS Sylvain M.C.PRADEENS C à 4’56 29,904
3 PONCIN Nicolas V.C.BRESSAN C à 6’36 29,721
4 HIDALGO Jean Philippe S.C.BAHO E à 7’30 29,623
5 NOLLA Frédéric V.C.AGATHOIS E à 9’54 29,365
6 BIAU Sébastien BEZIERS M.C. C à 10’50 29,266
7 AMBLARD Nicolas N.L. C à 12’38 29,077
8 LACOMBE Stephane N.L. D à 12’58 29,042
9 POHU Olivier A.C.AVIATION CIVILE D à 13’14 29,014
10 DUC Sebastien VTT PYRENEES CATALANES C à 15’26 28,788
11 RANDON Philippe MONTAGNAC A.C. E à 15’36 28,771
12 BAL Benjamin C.C.SIGEAN C à 17’38 28,564
13 SAYSSET Karine VELOCITE MILLAU A à 18’19 28,496
14 BALAUDÉ Jean-François VERSAILLES SPORTIF E à 18’49 28,446
15 CERCLIER Thierry TEAM CYCLO PHOCEEN E à 19’25 28,386
16 PUGNET Alain T.O.A.C. G à 19’30 28,377
17 LUBESPERE Jean-François TEAM SCOTT V101 F à 20’04 28,321
18 MERANDI David TRI 21 FREJUS D à 20’51 28,244
19 GATOUILLAT Damien N.L. E à 21’54 28,141
20 CASENOVE Eric VTT PYRENEES CATALANES C à 22’29 28,084
21 CASTAGNE Thierry V.C.L.L.PEZENAS E à 22’43 28,061
22 ROBIN Jackie V.S.SEYNOIS F à 24’41 27,871
23 MAGANA Frédéric ALBI TRI D à 26’19 27,716
24 VINCENT Hervé C.C.MONISTROL E à 26’25 27,706
25 CHIAPPA Olivier BALMA A.C. D à 27’49 27,574
26 CASSOU-CALARI Philippe CYCLO ROUE LIBRE BENNAC E à 28’31 27,508
27 PORT Grégory N.L. C à 28’43 27,490
28 GIACOSA JOEL AUDAX NARBONNAIS D à 29’09 27,449
29 BIZIEN Roland STADE BRESTOIS D à 29’56 27,377
30 FABRE Roland G.C.COURSAN NARBONNE F à 29’59 27,372
31 TOURNADRE Gerard G.C.COURSAN NARBONNE F à 30’26 27,331
32 CASSAGNES Jean Luc BALMA O.C. D à 31’07 27,268
33 BEDENE Olivier BEZIERS M.C. C à 31’18 27,251
34 ISABAL Philippe S.C.BAHO E à 31’34 27,226
35 JEANJEAN Gilles A.C.CORCONNE E à 32’48 27,114
36 MASSIERA Franck TEAM CATHARE D à 33’05 27,088
37 BECHAREL Nicolas U.C.BRIVISTE C à 34’02 27,003
38 GOMEZ Manuel VTT CLUB THUIR E à 34’18 26,979
39 BOUSQUET Jerome N.L. D à 34’53 26,926
40 PLANCQUE Jeremy AQUASPORT St Cyprien C à 36’00 26,827
41 CUISIN Eric C.W.B. D à 36’06 26,818
42 BORDES Denis V.T.T.CLUB MAZAMET F à 36’39 26,769
43 DREGAS Victor Henri C.C.RIVESALTES F à 37’16 26,715
44 BURBAN Yvonnick GAZELEC GAP D à 37’55 26,657
45 GALEA Paul A.C.I D à 38’16 26,627
46 MAUREL Jean-François A.T.A.C. ARAGON D à 38’57 26,567
47 BILLARD Jean-Louis A.C.CORCONNE E à 39’45 26,498
48 DUMERY Laurent BEZIERS M.C. D à 40’00 26,476
49 BELLUT Maxime E.S.JONAGE E à 40’48 26,407
50 VIGOUROUX Loïc N.L. F à 40’51 26,403
51 VILLECHANOUX Antoine ESCALQUENS A.C. C à 40’58 26,392
52 LEBRUN Bernard N.L. F à 43’27 26,181
53 THIEFFIN Jacques C.O.LES ULIS D à 43’39 26,164
54 FERRER Alain V.S.NARBONNAIS F à 44’19 26,107
55 CAUSSE Michel N.L. E à 44’44 26,072
56 BLANCHARD Patrick TEAM CATHARE E à 45’50 25,980
57 BABINOT Gaëtan A.S.CARCASSONNE D à 45’55 25,974
58 CADRAN Lionel POISSY VTT D à 46’22 25,936
59 BORIE Christophe VTT CLUB CHALABRE E à 46’35 25,918
60 BAXELLERIE Christian S.C.BAHO F à 48’13 25,783
61 FERRE Bruno VTT PYRENEES CATALANES E à 48’54 25,727
62 BONNET Jean-Luc BALMA O.C. D à 49’09 25,707
63 DELETTRE Pierre T.C.NARBONNAIS F à 49’21 25,691
64 FRANCES Guy AUDAX NARBONNAIS G à 49’22 25,689
65 RUHLMANN Patrick N.L. D à 50’21 25,609
66 ORTEGA Stephane V.C.LES 3 C D à 50’23 25,607
67 CARSAC Michel C.C.LOURDAIS F à 52’14 25,458
68 NAVARRO Stephane A.C.APPAMEEN C à 53’21 25,369
69 MOLONS GALOBARDES Xavier A.C.MONTJUIC C à 53’38 25,346
70 DEMOLIERES Dominique U.C.MONTMEYRANAISE F à 54’35 25,271
71 CHAUMETTE Eric SOUILLAC CYCLISME E à 54’39 25,266
72 ODENA TORRENT Xavier A.C.MONTJUIC D à 55’49 25,174
73 NAVARRO Esteban A.C.APPAMEEN F à 56’02 25,157
74 KOMPANITCHENKO Daniel COUSERANS CYCLISTE D à 56’14 25,142
75 DHELIN Claude N.L. F à 57’28 25,046
76 MOLINE Christian U.C.PERPIGNAN CATALOGNE E à 58’02 25,002
77 ROMAIN Arnold T.C.NARBONNAIS D à 58’40 24,953
78 BARNADE Daniel C.T.CARCASSONNAIS F à 59’18 24,905
79 TORREDEMER Eric N.L. D à 1h01’19 24,751
80 RICARD Lionel TRI 31 C à 1h01’35 24,731
81 HUGUENIN Jean-Jacques T.C.PHOCEEN E à 1h01’44 24,720
82 BURILLO Bertrand C.C.PIBRACAIS C à 1h01’47 24,716
83 LUNET Yves TEYRAN BIKE 34 F à 1h02’23 24,671
84 BORDIER Joel N.L. F à 1h02’36 24,655
85 QUIGNAUX Frédéric N.L. D à 1h03’52 24,560
86 DELLONG Cyrille N.L. C à 1h05’35 24,433
87 LASNIER Dany N.L. D à 1h06’05 24,396
88 BANET Jacques AQUASPORT St Cyprien E à 1h06’24 24,373
89 GILLET Bruno VELOCIO GAILLARD E à 1h08’32 24,217
90 DUVERNEIX Jean-Louis U.C.FLAVIGNAC E à 1h08’33 24,216
91 BERNAT Eric V.T.T.CLUB MAZAMET E à 1h09’08 24,174
92 SOULE Philippe C.C.LE BOULOU D à 1h10’07 24,103
93 SOTERAS Bernard N.L. F à 1h13’00 23,898
94 BRUGUIER Frederic A.S.C.L.VAR E à 1h14’59 23,759
95 CHANUT Daniel CLUB NEUTRE LR F à 1h15’13 23,743
96 PECCHIOLI Pierre V.C.C.BEZIERS F à 1h20’06 23,408
97 ASSO Stéphane N.L. D à 1h21’01 23,346
98 MARESTAN Daniel Cyclo FONSORBAIS E à 1h21’06 23,340
99 ROCATCHER Claude T.C.NARBONNAIS F à 1h22’32 23,244
100 DEYGAS Frédéric FRIOL T.T. E à 1h22’38 23,238
101 GOMEZ Jean-Pierre C.C.SIGEAN F à 1h24’12 23,134
102 CASTELL Robert T.C.NARBONNAIS G à 1h24’45 23,097
103 BONNET Pascal ACHIRSON E à 1h24’48 23,094
104 JACOBUS Erwin Verweij TRIATHLON CLYTONEUS D à 1h26’26 22,987
105 CANTET Vincent T.C.NARBONNAIS D à 1h27’12 22,937
106 QUINTANA Jean C.C.SIGEAN G à 1h28’17 22,867
107 GOMEZ VALENZUELA Rapha VORA SITGES D à 1h28’46 22,836
108 STEFANINI Serge T.C.NARBONNAIS F à 1h28’48 22,834
109 FALBY Jean-Luc U.S.CASTELSAGRAT E à 1h29’22 22,797
110 ISNARDON Catherine A.C.BERRE B à 1h29’26 22,793
111 FERRERES Christian C.C.SIGEAN F à 1h31’04 22,689
112 BERGÉ Christian N.L. F à 1h31’07 22,685
113 LINDEKENS Pascal A.C.H. F à 1h33’21 22,544
114 FAUCONNIER Olivier C.V.MONTASTRUC D à 1h34’14 22,489
115 VILLAR Philippe V.S.NARBONNAIS F à 1h38’25 22,231
116 MARCO Xavier T.C.NARBONNAIS E à 1h39’21 22,174
117 BONNEFOND Adrien U.C.F.M G à 1h41’44 22,030
118 MARRIOTT Richard VERULAM C.C. E à 1h43’28 21,927
119 PALA VENDRELL Josep BICIBAIX C.C. E à 1h44’38 21,858
120 CORDERO Angel N.L. G à 1h45’41 21,796
121 LE POTIER Jean V.C.VALLESPIR F à 1h47’41 21,679
122 GOMEZ VELENZUELA Pedro VORA SITGES D à 1h47’56 21,665
123 OLMO Jacques N.L. E à 1h48’20 21,642
124 LATORRE VILALLONGA Xavier BEDOIN CYCLO RANDONNEURS F à 1h48’40 21,623
125 MARTIN Raphael C.C.T.PAYS D’OLMES F à 1h51’50 21,441
126 PIQUEMAL Joël N.L. E à 1h53’19 21,357
127 RIERA CORT Joan Mikuel N.L. D à 1h54’00 21,319
128 LEDUC Pascal COB BOBLEC E à 1h57’06 21,146
129 OLLIER Patrice AIGUEPERSE V.C. E à 1h58’34 21,066
130 MORAT Christian CERCLE AQUITAIN D à 1h59’32 21,013
131 MERITXELL PORTILLO Araujo N.L. A à 1h59’48 20,998
132 HOSTYN Bruno T.C.NARBONNAIS E à 2h06’08 20,659
133 CABRERA Antoine N.L. E à 2h06’13 20,655
134 PINSACH Joachim CLUB NEUTRE G à 2h09’29 20,484
135 MIMOUNI Karim N.L. E à 2h34’04 19,285
136 VIDAL Philippe VTT GARLABAN G à 2h34’04 19,285

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!