Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> L’Alpigap 2007 : Résultats du 152 km

ClNom PrénomC.ct.TempsMoy
1 SÉNAC Jean-Charles 1° D 04h41’59 32.98
2 FILIPPI Nicolas 2° D 04h58’30 31.16
3 PHANON Jérôme 3° D 05h10’05 29.99
4 PETIOT Yoann 4° D 05h10’57 29.91
5 CHAVANON Jean-Luc 1° F 05h11’02 29.9
6 COMBES Jean-Marc 2° F 05h13’05 29.7
7 CHEYLAN Stéphane 1° E 05h14’12 29.6
8 CARETTI Patrice 3° F 05h18’53 29.16
9 BIBOLLET Francis 4° F 05h19’25 29.12
10 MEYER Jacques 5° F 05h19’48 29.08
11 FILLEAU Éric 2° E 05h21’24 28.94
12 RICO Hugues 3° E 05h23’24 28.76
13 PETIT Vincent 4° E 05h30’31 28.14
14 LAFUENTE Christophe 5° E 05h30’45 28.12
15 KRASNOPOLSKI Joël 1° G 05h32’25 27.98
16 DURAND Brice 6° E 05h32’26 27.98
17 OUTHIER Jérôme 6° F 05h34’07 27.83
18 MARTIN Ludovic 7° F 05h34’35 27.8
19 PAILLARD Cyrille 7° E 05h35’58 27.68
20 ROBIN Jackie 2° G 05h36’57 27.6
21 BARTHELEMY Laurent 8° E 05h37’09 27.58
22 CERCLIER Thierry 8° F 05h37’20 27.57
23 MARAGA Claude 3° G 05h37’31 27.55
24 ITIER Gilles 9° E 05h38’40 27.46
25 FRÉAU Denis 4° G 05h38’53 27.44
26 MOLLARD Jérôme 10° E 05h38’56 27.44
27 FOURNIER Eric 9° F 05h38’57 27.44
28 BONNETON Sylvain 11° E 05h39’01 27.43
29 ICARD Michel 5° G 05h41’03 27.27
30 BAELEN Fabrice 10° F 05h41’19 27.25
31 PAYANY Denis 12° E 05h42’05 27.19
32 VINCENT Hervé 11° F 05h42’26 27.16
33 MEANO Thierry 12° F 05h42’37 27.14
34 MERLE Sébastien 13° E 05h43’54 27.04
35 FRANCHI Gilberto 13° F 05h44’16 27.01
36 BEZ Serge 14° F 05h46’31 26.84
37 FABRE Eric 15° F 05h47’17 26.78
38 NAVARRO Serge 16° F 05h49’48 26.59
39 MAILLON Gérard 6° G 05h50’43 26.52
40 STOTZ Pascal 14° E 05h51’02 26.49
41 BIANCO Emmanuel 15° E 05h53’08 26.34
42 MAMBRÉ Gilles 17° F 05h56’13 26.11
43 CHAURAND Arnaud 5° D 05h57’09 26.04
44 ALARD Christian 18° F 05h57’51 25.99
45 DE SAINT JEAN Magdalena 1° B 05h58’01 25.98
46 VINIT André 19° F 05h58’10 25.97
47 LEFEBVRE Raymond 7° G 05h58’22 25.95
48 CLEMENT Laurent 20° F 05h58’37 25.93
49 MARTIN Guy Victor 8° G 05h58’40 25.93
50 SENECHAL Eric 21° F 06h01’57 25.69
51 GAGNIOUD Pierre 9° G 06h02’03 25.69
52 MARC Yves 22° F 06h02’11 25.68
53 PESANDO Gilles 23° F 06h02’17 25.67
54 ROSSO Jean-Pierre 1° H 06h02’41 25.64
55 MATHIEU Patrick 24° F 06h03’52 25.56
56 DESSOUTER Thierry 2° H 06h03’59 25.55
57 DESOUTIER Bruno 6° D 06h04’00 25.55
58 SINOT Christian 10° G 06h04’39 25.5
59 PICAUD Christian 11° G 06h04’58 25.48
60 LESAGE Philippe 25° F 06h05’52 25.42
61 QUEILLE Jean-Louis 26° F 06h07’11 25.33
62 BERNARD Pierre 12° G 06h08’31 25.24
63 GAUTIER Cyril 16° E 06h13’30 24.9
64 ROBIN Gilles 13° G 06h13’39 24.89
65 PAILLARD Yves 3° H 06h14’16 24.85
66 BUSCAYLET Philippe 27° F 06h15’15 24.78
67 DUCLAUT Yves 28° F 06h15’39 24.76
68 MERLE Henri 29° F 06h17’12 24.66
69 ERTLEN Philippe 30° F 06h17’43 24.62
70 NOËL Jean-Claude 4° H 06h18’21 24.58
71 SALOMON Laurent 17° E 06h19’38 24.5
72 TELLEZ David 18° E 06h20’05 24.47
73 LACOSTE Jean-Luc 31° F 06h21’04 24.41
74 GUICHARDON Georges 14° G 06h25’55 24.1
75 GOURDY Franck 19° E 06h26’04 24.09
76 BOTTA Louis 5° H 06h26’27 24.07
77 COLIN Gérald 20° E 06h28’54 23.91
78 CONILL Laurent 21° E 06h30’12 23.83
79 FOYOT Jean-Louis 15° G 06h30’18 23.83
80 ARSAC Christian 32° F 06h30’19 23.83
81 PIOVANO Philippe 16° G 06h30’27 23.82
82 VIRGIL Jean Luc 17° G 06h30’35 23.81
83 PHILIP Pierre 33° F 06h32’21 23.7
84 LOCATELLI Sébastien 22° E 06h32’22 23.7
85 SALVI Maurice 6° H 06h32’38 23.69
86 LOPEZ Raphaël 18° G 06h36’07 23.48
87 RAFFIN Didier 19° G 06h36’08 23.48
88 AMBU Frédéric 34° F 06h37’05 23.42
89 GERTOSIO Michel 35° F 06h37’05 23.42
90 DERBRÉ Didier 20° G 06h37’44 23.38
91 TALOTTI Frédéric 21° G 06h41’01 23.19
92 BOUVARD Pierre 36° F 06h41’19 23.17
93 GOASGUEN Bernard 37° F 06h41’39 23.15
94 ROSIER Christophe 38° F 06h41’43 23.15
95 GOMBERT Williams 39° F 06h41’49 23.14
96 FELIX-FAURE Nicolas 22° G 06h41’58 23.14
97 MARTIN-COLLOMB Bernard 23° G 06h42’04 23.13
98 MAURE Daniel 24° G 06h42’10 23.12
99 SABATHÉ Jean-Marie 25° G 06h42’18 23.12
100 ANTON Paul 26° G 06h45’19 22.95
101 LANGÉLUS Roger 7° H 06h45’25 22.94
102 RUFFET Philippe 40° F 06h45’39 22.93
103 ALLO Olivier 41° F 06h45’55 22.91
104 PASSUELLI Roland 23° E 06h45’59 22.91
105 DURET Pierre 27° G 06h46’02 22.9
106 URLI Pierre 28° G 06h46’44 22.87
107 AUBERT Jack 29° G 06h46’59 22.85
108 RUSSIAS Jacques 8° H 06h51’32 22.6
109 FINE François 42° F 06h54’25 22.44
110 AUBERTIN Gilbert 43° F 07h10’01 21.63
111 GOMEZ Marcel 9° H 07h10’09 21.62
112 BERTRAND Marc 44° F 07h10’18 21.61
113 ASTIER Gilles 45° F 07h10’18 21.61
114 BRUN René 30° G 07h10’19 21.61
115 ROUSSELET Gérard 31° G 07h10’30 21.6
116 BÜRGEL Dieter 32° G 07h12’06 21.52
117 BRUMELOT Christophe 46° F 07h13’26 21.46
118 OZIOL Bernard 33° G 07h16’52 21.29
119 CONIO Jean 10° H 07h17’01 21.28
120 MAREGGIO Bernard 34° G 07h17’09 21.27
121 EVEN Jean-Claude 47° F 07h19’07 21.18
122 ZUCCHIATTI Manuele 48° F 07h19’08 21.18
123 DOUSSOULIN Jean-Paul 24° E 07h28’32 20.73
124 SANTI Claude 35° G 07h29’05 20.71
125 CHAINE René 49° F 07h29’14 20.7
126 LE MAUT François 11° H 07h29’52 20.67
127 RICO Laure 2° B 07h29’58 20.67
128 HUARD Daniel 12° H 07h30’06 20.66
129 SCHMIDT Stefan Andreas 36° G 07h36’47 20.36
130 PIOVANO Noëlle 1° C 07h50’36 19.76
131 MOUTON Jean-Luc 37° G 07h57’15 19.49
132 CANTALOU Michel 13° H 07h59’01 19.41
133 FARGUES Henri 14° H 08h16’40 18.72
134 FARGUES Claudines 38° G 08h16’48 18.72
135 LEPILLET Bernard 39° G 08h30’12 18.23
136 MASSON Frédéric 15° H 08h34’53 18.06
137 DESBUISSON Stéphane 25° E 08h41’19 17.84

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!