Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Bisou 2008 : Résultats du 56 km

ClassNomPrénom.... Club ....C.cTemps ....
1 JOLTI Mickaël PEV - Genève 1 01:35:02.58
2 BRUN Gabriel UC Culoz Belley 1 01:35:04.21
3 MENETRIEUX Bruno AC Bourg en Bresse 1 01:35:04.30
4 DOS SANTOS Leonel 2 01:35:04.95
5 ALVAREZ Eric VC Trévoux 2 01:35:05.01
6 FOURNIER BIDOZ Mickaël VC Mont Blanc 2 01:35:05.10
7 ROCFORT Sébastien 3 01:35:05.27
8 GARDIOL Jean-Marc Pédale des Eaux Vives 4 01:35:05.29
9 PEYFORT Julien Velo Sport Bressan 3 01:35:05.56
10 BORNEAT Patrick VC Druillat 3 01:35:05.82
11 CROUZILLE Mathias VC Bressan 4 01:35:05.85
12 RUSSO Fabrice PEV - Genève 5 01:35:05.97
13 COELHO Carlos Bos Bikes 6 01:35:06.00
14 VIELET Francis Vélo Club Bressan 7 01:35:06.43
15 BRUTTOMESSO Daniel VC La Pomme Marseille 4 01:35:06.51
16 BAGNE Damien CC Chatillon 1 01:35:06.85
17 JOLY Michel Creusot Vélo Sport 5 01:35:06.93
18 BAUD Jérôme CRV Lyon Triathlon 5 01:35:07.07
19 GALLAY Samuel Haute Savoie Mont Blanc 6 01:35:07.17
20 ROCHET Olivier 8 01:35:07.37
21 BOUVARD Gilles AC Bourg en Bresse 9 01:35:07.73
22 CREMAUX David ASM TRI 42 2 01:35:08.17
23 GUIRAUD Patrick 3 01:35:08.25
24 FEYEUX Sylvain AC Saint André 4 01:35:08.35
25 DIVAY Joel 1 01:35:08.39
26 CARRIER Julien 5 01:35:08.95
27 LAURENT Cyril Non Licencié 7 01:35:09.19
28 GAGNIOUD Pierre UC Culoz Belley 1 01:35:09.52
29 CARMINATI Michael CTC 6 01:35:09.70
30 UBERTO Gilles UC Voiron 6 01:35:09.97
31 SCHWAB Alex Bos Bikes 8 01:35:10.20
32 GAGNIOUD Mathieu UC Seyssel 7 01:35:10.50
33 MAGENTIE David AS Berthelot Mermoz 8 01:35:11.02
34 GOYFFON Xavier AC Bourg en Bresse 9 01:35:11.26
35 SAINT GERMAIN Olivier 10 01:35:11.44
36 VIAL Jérôme Trialp’Moirans 11 01:35:12.66
37 BURTIN Christophe Non Licencié 12 01:35:16.43
38 GOYFON Claude VC Druillat 10 01:36:31.16
39 PIROUX Laurent VC Druillat 7 01:38:13.13
40 POMPOUGNAC Lionel Rhône Alpes Cyclis 9 01:38:15.04
41 RIOUAL Yann AC Bourg en Bresse 13 01:38:16.03
42 KIEFFER Gérard CC Lagnieu 14 01:38:16.33
43 PEDRETTI Stéphane PEV - Genève 15 01:38:16.37
44 DAMAS Joao Team V Service 8 01:38:16.84
45 PIN Eric CC Ceyzériat 9 01:38:17.09
46 PAILLARD Philippe Non Licencié 16 01:38:17.21
47 MAURICE Michel VS Bressan 2 01:38:17.30
48 LEVROT Loïc VC Bressan 11 01:38:17.35
49 BRASSEUR Xavier Non Licencié 10 01:38:17.47
50 LIGNEY Florent AS Berthelot Mermoz 12 01:38:17.60
51 PERRAULT Xavier Bresse Louvières 17 01:38:17.64
52 GIRARD Hervé 2 01:38:18.60
53 CROUZILLE Vivien VC Bressan 13 01:38:18.74
54 DUPRE Julien Non Licencié 11 01:38:19.22
55 MORISOT Oliver TAC 18 01:38:21.32
56 ANDRE Jordan ACBB 14 01:38:21.61
57 DE CARVALMO Carlos 10 01:41:01.50
58 LEPERE Xavier SC Manissieux 19 01:41:12.37
59 DISPA Bernard Thou Vélo 11 01:41:12.44
60 MOREIRAS Gerardo 20 01:41:12.59
61 FRIEDU Isabelle CRV Lyon Triathlon 1 01:41:13.26
62 MICHEL Jean Yves 21 01:41:13.55
63 ERNOU Stéphane Bressan Milers Club 12 01:41:15.78
64 DONCQUE Patrice Non Licencié 13 01:41:16.00
65 DUROUX Pierrick ASGC 14 01:41:17.12
66 DUROUX Loic ASGC 15 01:41:17.16
67 HENNEQUIN Maurice BS Bike 22 01:42:15.37
68 VIVERT Fernand AC Buellas 3 01:42:30.10
69 DERRE Jean Claude UC Culoz Belley 4 01:42:30.70
70 GROSS Gérard Horizon 38 12 01:42:31.75
71 CHERVIN Marc Trambly 13 01:42:32.38
72 CHANTREL Arnaud Roue d’Ord du Couesnon 23 01:42:32.40
73 LOIRS Dominique 24 01:42:32.45
74 BOUILLOUX Christophe 16 01:42:32.49
75 POZET Lionel Bourg en Bresse Triathlon 25 01:42:33.51
76 DUPRE Claude Non Licencié 5 01:42:34.13
77 LARGEOT Laurent Bourg en Bresse Triathlon 26 01:42:34.48
78 SAINT JEAN Daniel EC Saint Priest 6 01:42:34.63
79 MOSER Frank Non Licencié 27 01:42:35.02
80 PREVOST Pierre Non Licencié 15 01:44:26.21
81 VOYER Jean Philippe VTT Conliège 28 01:44:29.52
82 SCHWEITZER Franck Non Licencié 17 01:44:30.45
83 THOMAS Daniel St Jean Le Vieux 7 01:44:30.63
84 MAHIEU Damien Non Licencié 29 01:44:31.02
85 SOUPE Ludivine VC Bressan 2 01:44:31.20
86 LAROCCI Nicolas 30 01:44:31.67
87 CHAPUIS Christophe Non Licencié 31 01:44:31.68
88 VERDUGO François Clair Rilleux Triathlon 14 01:44:31.92
89 LEVROT Christian SSMC Miramas 15 01:44:32.09
90 CASTEX Jean Louis VC Bourgoin Jallieu 8 01:44:33.32
91 GUIGNOT Alain EC Arbent Marchon 32 01:44:34.79
92 DANNANCIER Daniel UC Belleville 33 01:44:35.21
93 NACHON Francis VTT Conliège 16 01:44:37.28
94 ROBACZEWSKI Nicolas 18 01:47:27.17
95 KRAUSE Richard Alt’Azerguoise 16 01:47:27.92
96 LEBLANC Patrick 17 01:47:28.26
97 BEURNAUX Luc BBTriathlon 19 01:47:30.14
98 BERTHON Cyrille Non Licencié 20 01:47:31.64
99 PIERREJEAN Yannick 21 01:47:31.95
100 BRUNET-MANQUAT Gilbert GUC Triathlon 18 01:47:32.71
101 TUFO Dalio Bos Bikes 34 01:48:02.46
102 LARDET Sebastien Alt’Azerguoise 22 01:48:45.68
103 PLASSE Romain TRI Sapins 17 01:49:17.89
104 CARRERAS Francis Clair Rilleux Triathlon 19 01:50:01.79
105 FOLLIET Ludovic Bourg en Bresse Triathlon 23 01:51:09.64
106 CLEARD Christophe Non Licencié 35 01:51:15.03
107 GHELMA Philippe Non Licencié 20 01:51:15.32
108 PERRETANT Claude Bourg en Bresse Triathlon 24 01:51:17.84
109 BONNET Denis Non Licencié 9 01:51:18.28
110 ARAGO Christophe Clair Rilleux Triathlon 25 01:51:18.29
111 MARTOS Manuel AS Berthelot Mermoz 36 01:51:18.80
112 BOURLET Sébastien Non Licencié 26 01:51:19.14
113 CHAPUS Yvan UC Voiron 10 01:51:19.21
114 BOURGEOIS Gabriel 11 01:51:19.47
115 PARRACHO José Non Licencié 12 01:51:20.07
116 GUILLARD Thierry VC Brignais 37 01:51:20.15
117 BAILLARIN Guillaume Non Licencié 27 01:51:20.28
118 BOUDRY Jeanne Non Licencié 3 01:51:21.12
119 THOMAS Mickaël Non Licencié 28 01:51:51.58
120 PERRUSSET Guy AS Berthelot Mermoz 13 01:53:15.66
121 COURBET Jérome VTT Orgelet 38 01:53:19.29
122 FAVEREAU Gérard Rando Loisirs Moissons 21 01:53:19.93
123 CHASSIGNEUX Luc BCP 14 01:53:21.66
124 BATTERMANN Aurélie EC Bourg en Bresse 4 01:53:22.26
125 DERUDET Christian Cyclo Club Ceyzeriat 22 01:53:22.46
126 POUSSE Jean Marc CRV Lyon Triathlon 15 01:53:24.50
127 BARTHES Didier Non Licencié 23 01:53:28.81
128 VEAU Jean-Michel SC Manissieux 29 01:53:32.18
129 GUYOT Jean Louis SC Thiers 16 01:53:33.45
130 LUSQUE Thierry Non Licencié 24 01:57:35.86
131 HAMARD Ernest UC Luvellois 17 01:57:50.65
132 PARNET Daniel 18 01:59:06.50
133 MAZZOCUT Sylvain AC Thise 39 01:59:08.10
134 ROIG Stéphane TRIATH’SPIRIDON 40 01:59:10.41
135 BOULY Arnaud Non Licencié 41 01:59:29.36
136 BASIN Daniel CC Revermont 19 01:59:30.61
137 BLANC Maxime Non Licencié 18 01:59:59.65
138 BLANC André CCBB 25 02:00:20.99
139 CHARMET Joseph Non Licencié 30 02:00:25.79
140 HJIOUES Ahmed 20 02:01:56.08
141 JONAC Daniel Rhone Alpes Cyclisme 21 02:02:35.22
142 TEUBEN Thon 22 02:02:36.38
143 FROPIER Daniel Cyclo Ste Foy 23 02:02:36.72
144 PICOT Gilbert Cousance 24 02:02:36.75
145 LONJARET Christine AC Verdun 5 02:02:37.70
146 SOMBARDIER Jean Marc 25 02:02:38.92
147 GADOLET Eric Non Licencié 26 02:03:06.20
148 LYARD Hervé CC Lagnieu 27 02:04:46.66
149 DUPLAND Alain Non Licencié 26 02:05:27.64
150 MANERO Sylvain Non Licencié 31 02:05:28.13
151 GARNIER Maxime Non Licencié 19 02:05:30.07
152 RIGOLLET Jean Pierre EC Saint Priest 27 02:05:32.76
153 BRIVET Daniel Cyclo Jasseronnais 28 02:06:28.43
154 PEGON Arnaud Non Licencié 42 02:06:42.14
155 VEIL Roland AS Montagnat 29 02:07:10.76
156 TERRIER Sandrine VS Bressan 6 02:07:54.31
157 TABOURET Régis Non Licencié 28 02:07:54.93
158 TABOURET Daniel Non Licencié 30 02:07:55.70
159 ELOY Thierry 29 02:08:28.16
160 BOUCART Mickaël VC Bressan 32 02:12:28.10
161 DEBOT Sébastien Non Licencié 33 02:12:29.72
162 BARTHOUET Philippe Non Licencié 43 02:12:41.04
163 COLLET Sophie Cyclos des Rocailles 7 02:12:44.20
164 MAGNE Nicolas 34 02:12:49.67
165 PLASSE Serge Alt’Azerguoise 31 02:16:09.16
166 BERGERE Matthieu Non Licencié 44 02:17:03.31
167 BAQUE Céline VS Joncynois 8 02:17:08.41
168 MERLE Joelle VS Joncynois 9 02:17:08.69
169 PITZER Béatrice De Dietrich Thermique 45 02:18:33.99
170 MABILLON Nathalie Montseveroux AC 10 02:18:34.25
171 FILIPPINO Lisa Non Licencié 11 02:20:37.63
172 WAGNER Marcel Non Licencié 32 02:21:29.01
173 VAVRILLE Michel ASC Grièges 33 02:27:42.08
174 ROLLAND Marie Thérèse Cyclo 13 Fareins 34 02:30:27.88
175 CHARVIN Pascal 46 02:49:57.32
176 LANGLE Pascale 12 02:49:58.13
177 DUMONT Yann Non Licencié 47 02:50:14.57
178 DAVID GROSS Laurence Non Licencié 13 02:50:50.01
179 CAYRAT Gérard Non Licencié 35 02:54:02.99
180 GEBEL Pascal Non Licencié 48 03:06:54.21
181 BORNAREL Henri . . 03:36:09.51

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !