Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Côte Picarde 2008 : Résultats du 145 km

ClassNom PrénomCat ... Temps ....... ... Moy ..Dipl ....
1 Desforges Guillaume A 04h00’57 37,6 OR
2 Devos Aurélien A 04h01’36 37,5 OR
3 MARTENS Thierry C 04h01’43 37,48 OR
4 Villard Vincent C 04h01’51 37,46 OR
5 DESMAREST Christophe B 04h01’55 37,45 OR
6 Lacomblez Sébastien C 04h02’01 37,44 OR
7 LEMOUR Lionel B 04h02’05 37,43 OR
8 Guernut Pascal B 04h02’14 37,4 OR
9 Delarace Philippe C 04h02’18 37,39 OR
10 Doucet Laurent C 04h02’29 37,36 OR
11 Duynslager Franck B 04h02’32 37,36 OR
12 Camel Fabrice B 04h03’48 37,16 OR
13 Renaux Laurent B 04h04’04 37,12 OR
14 Firmin Thierry C 04h05’01 36,98 OR
15 Vabre Aurélien A 04h05’05 36,97 OR
16 Cambre David B 04h05’10 36,95 OR
17 MALLET Julien A 04h05’56 36,84 OR
18 DELLISSE Philippe B 04h06’01 36,83 OR
19 Laffillé Jean-François C 04h06’09 36,81 OR
20 Pombourg Didier C 04h06’15 36,79 OR
21 Roy-Kent Steve A 04h06’17 36,79 OR
22 Gilloots Stéphane C 04h06’23 36,77 OR
23 Grandsir Cedric B 04h06’29 36,76 OR
24 DUTAILLY Jacques D 04h06’34 36,74 OR
25 Didier Denis B 04h06’40 36,73 OR
26 Bourges Jacques D 04h06’44 36,72 OR
27 DE SAINT FUSCIEN Olivier A 04h06’52 36,7 OR
28 Devos Romain A 04h06’56 36,69 OR
29 Nowaczyk Remi B 04h06’59 36,68 OR
30 Lacomme Daniel D 04h07’13 36,65 OR
31 Renaux Samuel B 04h07’26 36,62 OR
32 MASSIGNAN Sebastien C 04h07’31 36,6 OR
33 Bonhomme Thierry C 04h07’37 36,59 OR
34 Mainard Didier C 04h08’13 36,5 OR
35 LEQUIEN Stephane B 04h08’23 36,48 OR
36 Gournay Cyril B 04h08’27 36,47 OR
37 Hedin Sebastien A 04h08’32 36,45 OR
38 MILLET Laurent B 04h08’42 36,43 OR
39 Delcher Laurent A 04h08’55 36,4 OR
40 Williatte Hervé D 04h08’59 36,39 OR
41 Menigaud Fabrice B 04h09’03 36,38 OR
42 FAURY Emmanuel B 04h09’08 36,37 OR
43 DERACHE Stephane B 04h09’13 36,35 OR
44 LEROUX David B 04h09’19 36,34 OR
45 Leleu Geoffroy B 04h09’24 36,33 OR
46 Guenard Franck C 04h09’50 36,26 OR
47 De Oliveira Oscar C 04h09’54 36,25 OR
48 Decayeux Antoine A 04h09’58 36,24 OR
49 Beauquenne Dany C 04h10’05 36,23 OR
50 Broussier Mathieu A 04h10’08 36,22 AG
51 Feytons Patrick E 04h10’13 36,21 OR
52 Devos Jean-Louis D 04h10’18 36,2 OR
53 Gastan Eric C 04h10’27 36,17 OR
54 Lebon Olivier C 04h10’32 36,16 OR
55 LESPAGONL Laurent B 04h10’39 36,15 OR
56 Legros Frédéric B 04h10’47 36,13 OR
57 Charles Julien B 04h10’51 36,12 OR
58 Feron Romain A 04h10’56 36,11 AG
59 Laignel Yves D 04h11’02 36,09 OR
60 Soriano Eric C 04h11’10 36,07 OR
61 LAMBERT Vincent C 04h11’16 36,06 OR
62 Van Oostende Martin D 04h11’25 36,04 OR
63 Weissland Thierry C 04h11’31 36,02 OR
64 Machepy Raphaël B 04h11’36 36,01 OR
65 Moreau Stéphane B 04h11’43 35,99 OR
66 Dochy Vincent A 04h11’50 35,98 AG
67 Gillon Gerald B 04h11’58 35,96 OR
68 Levarlet Jerome A 04h12’10 35,93 AG
69 BOUCHARD Didier D 04h12’14 35,92 OR
70 FAUQUEMBERGUE Frederic A 04h12’21 35,9 AG
71 Mordacque Benjamin A 04h12’27 35,89 AG
72 Debas Laurent B 04h12’31 35,88 OR
73 Le dissez Christophe B 04h12’47 35,84 OR
74 MOURET Arsene C 04h13’06 35,8 OR
75 Durand Didier C 04h13’25 35,75 OR
76 AUBREE Hervé B 04h14’14 35,64 OR
77 Dworzynski Grégory B 04h14’19 35,62 OR
78 Morel Sébastien A 04h14’24 35,61 AG
79 Duquesne Denis C 04h14’26 35,61 OR
80 LEBEAU Philippe C 04h14’32 35,59 OR
81 Coddeville Marc C 04h14’35 35,59 OR
82 Lejeune Régis D 04h14’40 35,58 OR
83 Dufour Olivier B 04h14’55 35,54 OR
84 Plançon Jean-Noël B 04h15’00 35,53 OR
85 HOBE Patrick C 04h15’06 35,52 OR
86 Dewaele Wilfried B 04h15’12 35,5 OR
87 Lejeune Martial D 04h15’29 35,46 OR
88 Travaglini Philippe C 04h15’34 35,45 OR
89 VAN RHYN Rudolf D 04h18’06 35,1 OR
90 Boury Johanneau B 04h18’15 35,08 OR
91 LAMBINET Alain C 04h18’16 35,08 OR
92 SIMPSON ian C 04h18’23 35,06 OR
93 Pruvost Eric C 04h18’26 35,06 OR
94 Boulanger Bernard C 04h18’31 35,05 OR
95 Delalleau Benoit B 04h18’36 35,03 OR
96 Haudiquee Raphaël B 04h18’44 35,02 OR
97 Rose Fréféric C 04h18’59 34,98 OR
98 MARTIN Antoine C 04h19’06 34,97 OR
99 Dujardin David C 04h19’15 34,95 OR
100 Cerini Jerome B 04h19’25 34,92 OR
101 Rampal Claude D 04h19’33 34,91 OR
102 Kermanac’h Laurent C 04h19’39 34,89 OR
103 Jacobs Christophe B 04h20’05 34,83 OR
104 Dupont Grégory A 04h20’53 34,73 AG
105 Caillot Raymond D 04h21’05 34,7 OR
106 Chapelle Stéphane B 04h21’11 34,69 OR
107 WANAT Fabien A 04h21’45 34,61 AG
108 Senecal Gerard D 04h21’54 34,59 OR
109 CLAISSE Jean-René C 04h22’00 34,58 OR
110 Garroy Michel E 04h22’01 34,58 OR
111 Duhaupas Guy E 04h22’13 34,55 OR
112 ROULOT Glenn B 04h22’19 34,54 OR
113 Boissadie Jean E 04h22’24 34,53 OR
114 Desprez Olivier B 04h22’30 34,51 OR
115 Bocquet Mathias B 04h22’35 34,5 OR
116 Delatour Benoit C 04h22’39 34,49 OR
117 Flant Pierre E 04h22’44 34,48 OR
118 Warot Côme B 04h22’49 34,47 OR
119 Mairesse Sébastien B 04h22’54 34,46 OR
120 Lepretre Arnaud C 04h22’59 34,45 OR
121 Van Snick Fabrice B 04h23’05 34,44 OR
122 Pointez Daniel C 04h23’10 34,43 OR
123 CHARVIN Claude D 04h23’17 34,41 OR
124 Hanot Michel C 04h23’23 34,4 OR
125 Langevin Patrice C 04h23’31 34,38 OR
126 Coquet Joël C 04h23’41 34,36 OR
127 Deltour Xavier C 04h23’46 34,35 OR
128 Dumont Alain C 04h23’50 34,34 OR
129 Duez Henri E 04h23’55 34,33 OR
130 Maison Bruno C 04h24’01 34,32 OR
131 Cadiot Benoit B 04h24’03 34,31 OR
132 Farcy Jean-Pierre C 04h24’09 34,3 OR
133 Duquesne Philippe C 04h24’12 34,29 OR
134 Huchet Bruno C 04h24’16 34,28 OR
135 MATURA Yanick B 04h24’53 34,2 OR
136 GUIBERT Jean Jacques D 04h24’58 34,19 OR
137 MARCELLAUD Heddy W1 04h25’12 34,16 AG
138 LEJEUNE Emmanuelle W1 04h25’20 34,15 AG
139 GOEZ Patrick B 04h25’27 34,13 AG
140 Macret Jerome C 04h25’30 34,12 OR
141 Darras Guylain E 04h25’35 34,11 OR
142 Wellens Eric C 04h25’44 34,09 OR
143 Sevestre Cyrille A 04h25’49 34,08 BZ
144 Gilbert Joël E 04h26’00 34,06 OR
145 Guenet Olivier C 04h26’11 34,04 OR
146 FANCHON Didier C 04h26’20 34,02 OR
147 Blondel François A 04h26’31 33,99 BZ
148 Lion Jean-Marc C 04h26’50 33,95 OR
149 Spillmann Martin B 04h27’08 33,92 AG
150 Le Brun Fréderic B 04h27’18 33,89 AG
151 Olivier Patrick C 04h27’20 33,89 OR
152 MARCELLAUD Gerard D 04h27’25 33,88 OR
153 MOORE Bob D 04h27’31 33,87 OR
154 CAZIER Gael B 04h27’38 33,85 AG
155 Butel Laurent B 04h27’49 33,83 AG
156 Buny Régis D 04h27’58 33,81 OR
157 Borne Jean-Claude D 04h28’30 33,74 OR
158 Loiseaux Patrick C 04h28’44 33,71 OR
159 Hochart Frédéric C 04h28’51 33,7 OR
160 Dinet Claude C 04h28’53 33,69 OR
161 Cochon Philippe C 04h28’59 33,68 OR
162 Delaire Martial C 04h29’06 33,67 OR
163 Dupuis Alain C 04h29’09 33,66 OR
164 Racine Romain A 04h29’19 33,64 BZ
165 Dupuy Sylvain B 04h29’33 33,61 AG
166 Carnevillier Jean B 04h29’43 33,59 AG
167 Emorine Pascal C 04h29’50 33,58 OR
168 MOURET Franck C 04h29’54 33,57 OR
169 Agneray Aurélien A 04h29’59 33,56 BZ
170 BROOKS Keith E 04h30’08 33,54 OR
171 Butor Ludovic B 04h30’13 33,53 AG
172 Lagger Gérard E 04h30’17 33,52 OR
173 MARIE Pascal D 04h30’26 33,5 OR
174 VANACKER Bruno C 04h30’31 33,49 OR
175 BUTEL Georges C 04h30’36 33,48 OR
176 Rozmus Philippe C 04h30’42 33,47 OR
177 Lejeune Bruno C 04h30’49 33,45 OR
178 Vanmoorleghen Thibaut A 04h30’55 33,44 BZ
179 Martincic Sebastien B 04h31’01 33,43 AG
180 Pruvost André E 04h31’06 33,42 OR
181 Fourny Luc D 04h31’12 33,41 OR
182 Elbaz Philippe C 04h31’19 33,39 OR
183 CHIAVERINA Isabelle W1 04h31’25 33,38 AG
184 Lemaitre Jean-Claude E 04h31’32 33,37 OR
185 Herbet Laurent B 04h31’37 33,36 AG
186 Bocquet Jean-Luc E 04h33’04 33,18 OR
187 PONCHEL Richard D 04h33’48 33,09 OR
188 Genebre Pierre C 04h33’57 33,07 OR
189 Noury Christian E 04h34’21 33,02 OR
190 Lemaître Ghislain D 04h34’37 32,99 OR
191 Vasseur Thierry B 04h35’22 32,9 AG
192 DECHAMPS David B 04h35’25 32,9 AG
193 Sannier Jean-Louis D 04h35’28 32,89 OR
194 Legrand Jean Raymond D 04h35’32 32,88 OR
195 Hennequez Florent A 04h35’41 32,86 BZ
196 Leboucher Sylvain A 04h35’46 32,85 BZ
197 Prat Benoit B 04h35’50 32,85 AG
198 Delva Jackie E 04h35’59 32,83 OR
199 Buffet Dominique-Gilbert C 04h36’02 32,82 AG
200 Hatsadourian Philippe C 04h36’05 32,82 AG
201 SEGUIN Eric C 04h36’10 32,81 AG
202 Monnerville Emmanuel C 04h36’14 32,8 AG
203 Fouquet Daniel D 04h36’18 32,79 OR
204 Sanso Patrice C 04h36’22 32,78 AG
205 Leroux Didier B 04h36’27 32,77 AG
206 PERSAULT Joel D 04h36’47 32,73 OR
207 FOSSAERT Guy E 04h36’52 32,72 OR
208 TUTIN Jean Claude D 04h36’56 32,72 OR
209 Lorrain Pascal D 04h37’01 32,71 OR
210 Capiaux Dominique D 04h37’19 32,67 OR
211 Haudiquez Florent B 04h37’25 32,66 AG
212 Frumento Thibaut A 04h37’31 32,65 BZ
213 BOUTIGNY Didier D 04h37’41 32,63 OR
214 Desenclos Denis C 04h37’50 32,61 AG
215 Lacharpagne Luc B 04h37’56 32,6 AG
216 DUQUESNOY Mike A 04h38’03 32,58 BZ
217 LOONES Joel D 04h38’07 32,58 OR
218 Maupas Nicolas B 04h38’14 32,56 AG
219 Marlot Philippe D 04h38’21 32,55 OR
220 SEZNEC Erwan B 04h38’26 32,54 AG
221 Pouvil Stéphane B 04h38’45 32,5 AG
222 Goullet Emmanuel C 04h38’57 32,48 AG
223 POUILLE Michel E 04h39’10 32,45 OR
224 Dubois Jean-Paul E 04h39’21 32,43 OR
225 Halloy Benjamin B 04h39’29 32,42 AG
226 FREMERY Patrick D 04h39’37 32,4 OR
227 Duflos Marc D 04h40’42 32,28 OR
228 Brighi Marc D 04h41’52 32,14 OR
229 Lemire Daniel E 04h41’56 32,14 OR
230 CARLIN Daniel C 04h42’09 32,11 AG
231 Cuny Christian D 04h43’08 32 OR
232 Bouchet Dominique E 04h43’13 31,99 OR
233 Menival Hervé H 04h43’27 31,96 AG
234 Mauffrey Philippe C 04h43’51 31,92 AG
235 STURIONNE Gerard D 04h45’03 31,78 OR
236 Descamps Denis C 04h45’41 31,71 AG
237 Durez Sébastien B 04h45’48 31,7 BZ
238 Leduc Gilles C 04h45’51 31,69 AG
239 CARON Gerard C 04h45’59 31,68 AG
240 Gerbal Sébastien A 04h46’02 31,67 BZ
241 Trouillet Jerome B 04h46’05 31,67 BZ
242 Ledoux Joris D 04h46’12 31,66 OR
243 Derveaux Francis C 04h46’16 31,65 AG
244 HECKMANN Johann A 04h46’22 31,64 BZ
245 Legendre Daniel C 04h46’25 31,63 AG
246 Chatelain Yves D 04h46’31 31,62 OR
247 Fontaine Jean-Paul D 04h46’36 31,61 OR
248 Delafontaine Christian D 04h47’30 31,51 OR
249 Lesciellour Philippe C 04h47’36 31,5 AG
250 Mueller Thierry C 04h48’10 31,44 AG
251 Bolzer Jean-Daniel D 04h49’43 31,27 OR
252 Caillot François B 04h50’38 31,17 BZ
253 Benoit Laurent C 04h50’46 31,16 BZ
254 Rouillard Xavier B 04h51’04 31,13 BZ
255 GEOFFROY Lionel D 04h54’20 30,78 AG
256 Dmytrow Nicolas B 04h54’26 30,77 BZ
257 Hellal Pierre B 04h54’28 30,77 BZ
258 Rindel Emmanuel C 04h54’34 30,76 BZ
259 Pegoraro Aldo B 04h54’47 30,73 BZ
260 Sainsbury Allan A 04h54’57 30,72 BZ
261 Nalli Samuel B 04h55’03 30,71 BZ
262 Bohain Benoit C 04h55’09 30,7 BZ
263 Levavasseur Guillaume B 04h55’19 30,68 BZ
264 Legrand Gervais C 04h55’26 30,67 BZ
265 Danneel Jean-Marc D 04h55’30 30,66 AG
266 CARTRY Benoit B 04h56’01 30,61 BZ
267 LOLLET Regis C 04h57’46 30,43 BZ
268 ANTCZAK Christophe C 04h57’52 30,42 BZ
269 LAURENT Gilles C 04h58’00 30,4 BZ
270 Lejeune Eric C 04h58’04 30,4 BZ
271 Gauthier Xavier B 04h58’09 30,39 BZ
272 BARNSLEY Steev D 04h58’15 30,38 AG
273 STEUENARD Philippe C 04h58’41 30,33 BZ
274 Sainsbury Douglas C 04h58’48 30,32 BZ
275 Denoyelle Charly C 04h59’28 30,25 BZ
276 TAMMGNY Sylvain D 05h00’58 30,1 AG
277 Barbier Nicolas E 05h01’00 30,1 OR
278 Thery Louis E 05h01’25 30,06 OR
279 Lardeur Etienne B 05h04’29 29,76 BZ
280 DEMARE Laurent D 05h06’15 29,58 BZ
281 Allard Jean Marie E 05h06’26 29,57 AG
282 Vaneberg Didier D 05h06’29 29,56 BZ
283 DEMARE Véronique W2 05h06’38 29,55 BZ
284 Lebail Philippe D 05h07’04 29,5 BZ
285 Coleaux Michel C 05h09’18 29,29 BZ
286 Duhornay Didier E 05h10’06 29,22 AG
287 CHARTIER Pascal C 05h10’19 29,2 BZ
288 Vandevivere Didier C 05h11’43 29,06 BZ
289 Duplouy Jean-Marie C 05h11’48 29,06 BZ
290 Gourde Armel D 05h13’00 28,95 BZ
291 Sallen Francis C 05h17’40 28,52 BZ
292 Hove Philippe C 05h18’29 28,45 BZ
293 UTLEY Catherine W2 05h23’59 27,96 BZ
294 Sevestre Jean D 05h24’02 27,96 BZ
295 Donnez David C 05h24’13 27,94 BZ
296 MENDES Luis C 05h24’36 27,91 BZ
297 Bellet Jean-Claude C 05h26’10 27,78 BZ
298 Van Rechem Christian E 05h28’36 27,57 BZ
299 Jourdois Ludovic C 05h28’40 27,57 BZ
300 Haine Philippe D 05h29’04 27,53 BZ
301 DAN Hodgson Dan C 05h32’01 27,29 BZ
302 Grattepanche Denis C 05h35’24 27,01 BZ
303 Prouvost Gery D 05h40’02 26,64 BZ
304 Eveno Hervé E 05h40’16 26,63 BZ
305 Lagulle Hervé C 05h41’21 26,54 BZ
306 Duchemin Bernard C 05h46’48 26,12 BZ
307 Marotta Angelo B 05h48’12 26,02 BZ
308 Ladreyt Gilbert D 05h51’05 25,81 BZ
309 Cedolin Cedric D 05h54’30 25,56 BZ

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !