Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Michel Grain 2008 : Grand Parcours 160 km

ClNomPrénom..Club.. CtCcTemps..
1 URBAIN ADRIEN U.S. HERBLAIN FFC C 1 4:10:12
2 CHOLLET ROMAIN CYCLE POITEVIN FFC C 2 4:10:12
3 CURRIT JEAN NON LICENCIE D 1 4:10:23
4 CALAHORRA SEBASTIEN ASL RADIALL UFOLEP D 2 4:11:06
5 BRAJOT CHRISTOPHE FFC JPLC C 3 4:11:07
6 DUPUIS DIDIER Vélo Club St YRIEIX/Chrte E 1 4:15:45
7 BESSE MICHEL Ass. Cycl. LIMOGES BUSS F 1 4:15:48
8 SINQSOUS CLEMENT V. NAINTRE FFC C 4 4:16:45
9 DOUCET LAURENT SAUMUR CYCLISME FFC E 2 4:16:46
10 JACQUE CLEMENT UFOLEP C 5 4:16:46
11 DUPUIS FABRICE Avenir Cycl CHATEL UFO D 3 4:16:47
12 FEMANDY FRANCIS TEAM FG SPORT FFC E 3 4:16:49
13 AUGEREAU ERIC VIENNE BIATHLON UFO E 4 4:16:50
14 MARTIN NICOLAS FFC D 4 4:16:52
15 REULET THIERRY Vélo Club NIORTAIS UFO E 5 4:16:58
16 BUVAT PIERRICK AS Ripault D 5 4:18:36
17 GAUDIN PASCAL A.C.LONGUE Cycliste FFC D 6 4:18:37
18 MILLAUD THIERRY CYCLE POITEVIN UFO F 2 4:18:38
19 PREVOST ALAIN Avenir Cycl CHATEL FFC E 6 4:18:38
20 GUINE MICHEL ASSJ saint junien F 3 4:18:38
21 HOUGET OLIVIER AL GOND PONTOUVRE FFC D 7 4:18:39
22 LEBAUD GERARD C.S.A. RUELLE UFOLEP F 4 4:18:40
23 LEBOUC JEAN YVES Gentlemen D’ANJOU FFC G 1 4:18:42
24 GOUESBIER HENRI A. C. C. Chapelain FFC G 2 4:18:43
25 PETER GERARD V. C. ROCHEFORT FFC F 5 4:18:44
26 JACQUE CHRISTIAN VC JARNAC F 6 4:18:44
27 PROUX JEAN LOUIS A.C. NEUVILLE UFO F 7 4:18:46
28 BONNIFET BERNARD A.C. NEUVILLE UFO F 8 4:18:46
29 FERRAND PHILIPPE UFOLEP E 7 4:18:47
30 SINQSOUS THIERRY VIENNE BIATHLON UFO E 8 4:18:49
31 TERNAT JEAN MICHEL Verrie Velo Sport FFC D 8 4:18:51
32 KOSZYCZARZ ALAIN Vélo Club VEDASIEN FFC E 9 4:18:52
33 HERISSE JACQUES NON LICENCIE E 10 4:18:57
34 NOAILLY RAOUL A. C. B. B. FFC D 9 4:21:01
35 POUPPEVILLE GABRIEL A. C. NEUVILLE UFO D 10 4:21:05
36 DURANT STEPHANE Cyclotouristes Poitevins E 11 4:21:05
37 BARON JEAN UFOLEP D 11 4:21:11
38 TISSIER THIERRY Grezt/TOURNAN - S.C. F 9 4:22:37
39 HOUACINE AREZKI C. C. VERVANT FFC E 12 4:22:38
40 BROU DAMIEN Vélo Sport SAUMUROIS FFC D 12 4:22:41
41 MASSAU THIERRY UC du Verrie F 10 4:23:21
42 COLOMBEAU JEAN HUGUES NON LICENCIE F 11 4:23:23
43 LESPAGNOL LAURENT Cyclo Carrillons Ovillois UFO D 13 4:23:24
44 MARTIN ALAIN Tontons flingeurs BRUZOIS G 3 4:23:24
45 MOULINARD GILLES VS SAUMUROIS E 13 4:23:25
46 HERMAND PIERRE O.C.C. ANTIBES FFC G 4 4:23:25
47 ROULET GLENN D 14 4:23:27
48 VALLADE ERIC Versailles Sportif UFO F 12 4:23:28
49 DUCLAUD ANDRE C.T.P. FFCT G 5 4:23:28
50 COUTELEAU JEAN PIERRE U. S. D’IVRY UFO G 6 4:23:29
51 CHARPENTIER DOMINIQUE Cyclo Club D’EXIDEUIL UFO E 14 4:23:29
52 BAILLIE JEAN PIERRE ROUE LIBRE G 7 4:23:30
53 MERET JEAN NOEL NON LICENCIE F 13 4:23:31
54 BARROUD PIERRE Club Sport Artistique E 15 4:23:33
55 TAYLOR BARRY V. C. la Souterraine UFO D 15 4:23:34
56 PREAU STEPHANE A.C. LONGUE CYCLISME E 16 4:23:35
57 DUVERGER FRANÇOIS AS Ripault E 17 4:23:37
58 DERISSON DIDIER Vélo Sport SAUMUROIS FFC F 14 4:23:40
59 GENDRON FABRICE NON LICENCIE D 16 4:23:41
60 PLUQUET J. LUC A.C. RILHAC-RANCON UFO E 18 4:23:43
61 PLAISANT CHRISTOPHE USC CHAUVIGNY UFO E 19 4:23:44
62 TAVET TONY V.C. LOUDUN FFC D 17 4:23:47
63 LIBREAU JEAN PIERRE AC Chatellerault E 20 4:23:52
64 COQUIS-GENTILS JEAN E 21 4:23:53
65 LAHACHE DENIS ACC F 15 4:23:55
66 LUCAS OLIVIER Amicale Laique- CSCS GD D 18 4:23:57
67 LAMOUREUX JACQUES Amis Cyclo BLANCOIS FFCT F 16 4:24:01
68 MAISONNEUVE CRISTOPHE NON LICENCIE C 6 4:27:44
69 COVELIERS JEREMY NON LICENCIE D 19 4:27:49
70 FEUILLATRE JEAN NOEL FFC F 17 4:27:52
71 PAILLARD MARCEL U. C. SUD 53 FFC G 8 4:32:13
72 GESTRAUD JACQUES A S VERRIERS UFO G 9 4:32:15
73 GENITONI OLIVIER TEAM Cyc La Courneuve FFC E 22 4:32:20
74 FAVRE PHILIPPE Espace Creatif TAIZE AIZIE E 23 4:33:14
75 BEDU BERNARD UC VENDOMOISE FFC F 18 4:33:14
76 MURGUET ROBERT C.S.A. RUELLE UFOLEP F 19 4:33:16
77 FOUETILLOU FRANCIS Tige de Selle FONTENAYS G 10 4:33:17
78 MARTIN THIERRY ASL RADIALL E 24 4:33:17
79 RACINE DAVID Gentlemen d’Anjou FFC E 25 4:33:19
80 OLIVE ANDRE NON LICENCIE G 11 4:33:20
81 TREMBLAY MICHEL UC JOUE LES TOURS FFC G 12 4:33:20
82 CORMIER PHILIPPE RVA BEAUFORT E 26 4:33:21
83 METAIS PHILIPPE Perceverante pont/Yonne E 27 4:33:21
84 TEXEREAU CHRISTOPHE Braquet ABBATIEN UFO E 28 4:33:27
85 DUPUIS ROMAIN U.V.POITIERS C 7 4:33:28
86 BORDRON PATRICK Cyclo club PUYMOYEN UFO F 20 4:33:30
87 BRIMAUD BERNARD NON LICENCIE F 21 4:35:03
88 MASSET MAX U. C. AIGURANTE UFO E 29 4:36:46
89 BAILLON ALAIN U. C. AIGURANTE UFO G 13 4:36:50
90 RUBEILLON REMI A.C NEUVILLE UFO F 22 4:36:51
91 MARCHAND MICHEL ASS. CYCLORRYGEOIS G 14 4:36:52
92 BERGER CLAUDE UFOLEP E 30 4:36:53
93 JULIEN GERARD CO PARIS CAMEMBERT F 23 4:36:53
94 VALADE MARCEL Espace Creatif TAIZE AIZIE G 15 4:36:54
95 DENIVELLE ALAIN Espace Creatif TAIZE AIZIE F 24 4:36:56
96 GOMBE RENO UFOLEP D 20 4:36:58
97 FRANCIUS ERIC le Guidon du Crochu UFO E 31 4:37:00
98 GAUTHIER JOEL BLOIS Cyclosport UFO F 25 4:37:00
99 LE MOUELLIC LAURENT NON LICENCIE E 32 4:37:02
100 CORONADO JEAN PIERRE S . V . P. F F C F 26 4:37:03
101 PASCAUD GILLES Club Cyclo NIEUL UFO E 33 4:37:06
102 GUILLOTEAU STEPHANE CSC Vouillé E 34 4:37:07
103 GRIMAUD ANTHONY Gentlemen d’Anjou FFC D 21 4:37:09
104 CAVE JAN Vélo Club MONTMORILLON B 1 4:37:10
105 DEVAINE CHRISTIAN ASSO D 22 4:37:11
106 AUDOUIN PATRICK A.S.P.T.T/ ANGOULEME F 27 4:37:12
107 MANCAIS JACKIE VIENNE BIATHLON UFO F 28 4:37:14
108 GUEDON JOËL C. Rand. Bonneuil Matours E 35 4:37:14
109 DAUBIGNE PASCAL CSLG le BLANC E 36 4:37:18
110 POUGET JEAN JACQUES NON LICENCIE F 29 4:38:40
111 DUPUIS CHRISTIAN CYCLE POITEVIN UFO F 30 4:38:43
112 CATROU JEAN PAUL la pédale JONZACAISE UFO F 31 4:38:44
113 CLEON PHILIPPE FFC F 32 4:38:45
114 BAUSSIN PAUL Amicale Cycliste G 16 4:38:45
115 RANZA DANIEL Cercle Cycliste MAINSAT G 17 4:38:46
116 LE COZ PATRICK V.C.MONTMORILLON FFC F 33 4:38:47
117 MORISSET ERIC V. NAINTRE UFO E 37 4:38:48
118 ROMAN DOMINIQUE FFC D 23 4:38:49
119 MOUNIER JEAN LUC FFC G 18 4:38:49
120 TROY JACQUELINE ACCTB SEVRAN UFO B 2 4:38:50
121 HELION JACKY U. S. le Poinconnet Cyclo G 19 4:38:52
122 MONTIGNY ALAIN E. S. Blanquefort Handisport F 34 4:38:52
123 BARRET HUGUES Cyclo CHAUVIGNY FFCT E 38 4:38:54
124 BLANQUET OLIVIER ACCTB SEVRAN UFO E 39 4:38:54
125 BERNARD CLAUDE U. Cycliste Orléanais FFC F 35 4:38:55
126 MAUCLAIR CLAUDE Vélo Club CONTROIS UFO G 20 4:38:57
127 PORCHERON PATRICE VIENNE BIATHLON UFO E 40 4:38:58
128 BARBERE JEAN LUC NON LICENCIE E 41 4:39:00
129 VALLEIN JAMES Cyclo Club Gémozac FFCT G 21 4:39:01
130 BODY CHRISTIAN ASPTT ANGOULEME UFO E 42 4:41:25
131 JAYAT GERARD COC la couronne FFCT G 22 4:45:31
132 CHARASSE LUDOVIC Cyclo Sportif Club VOUILLE D 24 4:45:34
133 CHAIGNEAU NICOLAS V.C.SEVRE FFCT E 43 4:46:12
134 AREVIAN PHILIPPE C.A.C.O. FFC E 44 4:46:15
135 GUILLEMIN ALAIN NON LICENCIE D 25 4:49:06
136 SAGE PASCAL CC NIEUL E 45 4:49:07
137 NIORD CHRISTOPHE UFOLEP E 46 4:49:14
138 DAVID JEAN FFCT la COURONNE G 23 4:49:23
139 STEVENS VINCENT FFCT MIGNALOUX D 26 4:49:25
140 GUIGNARD STEPHANE Cyclosport Val de Claise UFO C 8 4:49:34
141 BASTIER JEAN LUC CC NIEUL E 47 4:49:35
142 GUIBERTEAU CHRISTIAN TEAM Cycliste ANGERIEN F 36 4:50:33
143 CONSTANT JEAN LUC Cyclo Club LE TATRE E 48 4:50:34
144 ANDRAULT JEAN-PIERRE LICENCIE C.T.P. FFCT G 24 4:50:34
145 DANIEL RAYMOND Autré FSGT G 25 4:50:36
146 GALTIER JEAN PAUL NON LICENCIE F 37 4:50:40
147 GUINARD THIERRY SAUMUR CYCLISME E 49 4:50:43
148 ROBERT JEAN MICHEL Cercle Handi Rochelais FFC G 26 4:50:44
149 GALTIER AMICK CYCLE POITEVIN UFO E 50 4:50:47
150 ALBERT JEAN MARCEL Amicale Cycliste F 38 4:50:47
151 SARDIN SERGE Cyclo club PUYMOYEN UFO F 39 4:50:51
152 BRISSAUD DOMINIQUE CC NIEUL E 51 4:50:53
153 RATIER ERIC CC NIEUL E 52 4:50:55
154 DESMOULIN FRANCIS UFOLEP F 40 4:51:00
155 DELHOUME JEAN JACQUES UFOLEP F 41 4:51:00
156 GAULTIER PASCAL SUD TOURAINE UFO E 53 4:51:04
157 SERVAIN SERGE FFC CACO 37 F 42 4:51:09
158 SIR CHRISTIAN NON LICENCIE F 43 4:53:39
159 PROVOST ALAIN C.C. AUSSAC VADALLE E 54 4:53:47
160 MOINOT BERNARD V. C. Fargues St Hilaire UFO F 44 4:53:50
161 NORBERT ALAIN UFOLEP G 27 4:53:56
162 BAILLY HUBERT CYCLO St BENOÎT FFCT F 45 4:55:18
163 BEGON JEAN LUC CYCLO St BENOÎT FFCT E 55 4:55:19
164 CHEVALIER JEAN CLAUDE C.Club Exideuil UFO F 46 4:55:21
165 MOINOT JEAN LOUIS C.S BELLAC Cycliste UFO F 47 4:56:05
166 BONNIN DOMINIQUE Cyclo Saumurois FFCT E 56 4:56:37
167 MASSET YANNICK S.AS. Triathlon 37 E 57 4:57:44
168 BACHET OLIVIER S.AS. Triathlon 37 D 27 4:57:46
169 METOIS EMMANUEL FFC D 28 4:57:48
170 BRECHET GILLES FFCT MIGNALOUX F 48 4:57:48
171 CAILLAUD DANIEL ASPPTT POITIERS FFCT F 49 4:58:43
172 GIRARD JEAN MARIE Cyclo Club de VERVANT G 28 4:59:11
173 BORN PHILIPPE CC JAUNAY CLAN UFO E 58 5:00:38
174 DARRACQ THIERRY Vélo Club ST MAIXENTAIS E 59 5:05:46
175 GILLOT ALAIN CYCLO St BENOÎT F 50 5:06:48
176 NIATI HAKIM C.T.P. FFCT E 60 5:06:49
177 MARCHAND CLAUDE CYCLE POITEVIN UFO E 61 5:06:50
178 BREUIL FABRICE VTT87 LIMOGES UFO E 62 5:11:47
179 ROBERT VINCENT Cyclo Club JAUNAY CLAN F 51 5:16:15
180 VIALLE JEAN PAUL Cyclo Club LE TATRE F 52 5:16:16
181 ROY JAMES NON LICENCIE E 63 5:16:18
182 BREGEON PATRICK A.S.C.L. Hopital NIORT UFO F 53 5:17:04
183 GUILLOT JEAN LOUIS Cyclo Cluib JAUNAY CLAN F 54 5:17:05
184 MANCEAU LIONEL CYCLO St BENOÎT FFCT F 55 5:17:08
185 PROLY CLAUDINE St AIGNAN NOYERS/CHER E 64 5:29:52
186 FAUGERAT CLAUDETTE A.C. Chemin Long UFO B 3 5:29:54
187 STEPHAN YVES PL. PAUL BERT TOURS FFC G 29 5:29:55
188 FAUGERAT JEAN CLAUDE A.C. Chemin Long UFO G 30 5:29:56
189 BORG MARC NON LICENCIE D 29 5:29:57
190 TALBERT GERARD Velo Club MONTOIS FFC G 31 5:29:59
191 CHABOUSSEAU LEON G 32 5:30:02
192 PROLY FRANCIS St AIGNAN NOYERS/CHER F 56 5:30:03
193 BADERE GERARD V S NEUILLE PONT PIERRE G 33 5:32:12
194 FOURCAULT CHRISTIAN TEAM Cycliste ANGERIEN G 34 5:37:51
195 SOUIL ALAIN Les Compagnons de la F 57 5:51:23
196 WANTZ JEAN CHARLES U.C. CARHAIX FFC G 35 5:53:19

Voir -> La Michel Grain 2008 : Petit Parcours 80 km

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !