Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Pierre Jodet 2008 : Résultats du 180 km (Pierre Jodet)

Cl ......Nom PrénomCatTemps...........Méd....
1 DUPONT DAVID D 04:29:01:06 OR
2 RIBEIRO FRANCOIS Z 04:29:01:07 OR
3 MAIRE NICOLAS C 04:29:01:08 OR
4 HERBRETEAU LOÏC Z 04:29:03:01 OR
5 CURRIT CHRISTOPHE Z 04:29:04:01 OR
6 LEGEAY FLAVIEN Z 04:31:46:06 OR
7 LAGRANGE MARC F 04:31:49:08 OR
8 CEDRE DAVID C 04:31:50:09 OR
9 AUMENIER DIDIER D 04:32:04:06 OR
10 DUPUIS FABRICE D 04:32:11:09 OR
11 TOMBELAINE REGIS G 04:32:15:03 OR
12 LORIS DAVID D 04:34:28:09 OR
13 DUPUIS DIDIER E 04:39:31:02 OR
14 PERRICOT CHRISTOPHE D 04:39:32:02 OR
15 CHEVALIER PATRICE D 04:39:32:04 OR
16 PIVAIN PATRICK E 04:41:27:04 OR
17 DELUCHE CHRISTOPHE E 04:41:27:05 OR
18 RABY TONY D 04:41:28:01 OR
19 DAUBIGNE PASCAL E 04:41:28:04 OR
20 CORNUAULT MICKEL D 04:41:28:07 OR
21 COMMERGNAT MICHEL F 04:41:29:03 OR
22 VIVION JEAN MARIE F 04:41:30:03 OR
23 GAILLARD MARC G 04:41:30:04 OR
24 AUGEREAU ERIC F 04:41:30:06 OR
25 NOURY DOMINIQUE G 04:41:32:02 OR
26 JOUAUD LUDOVIC C 04:41:32:02 OR
27 ROMBAUT CYRILLE D 04:41:32:07 OR
28 DOUCET LAURENT E 04:41:32:09 OR
29 LEBAUD GERARD H 04:41:33:07 OR
30 AME PHILIPPE F 04:41:34:03 OR
31 PALISSE VIRGILE C 04:41:35:07 OR
32 DEROUET JEREMY D 04:41:36:02 OR
33 SIMON YVON D 04:41:37:08 OR
34 VILLEMONT DAMIEN C 04:41:37:08 OR
35 BOIVIN CHRISTOPHE E 04:41:39:01 OR
36 CORNU MAURICE H 04:45:14:01 OR
37 BONNEAU FREDERIC D 04:49:35:04 OR
38 TERRASSON VINCENT E 04:50:16:04 OR
39 TAVET TONY D 04:50:16:09 OR
40 DUBUT FRANCOIS G 04:50:17:01 OR
41 BRION PATRICK E 04:50:17:03 OR
42 DUPONT BRUNO E 04:50:17:07 OR
43 AUBARD EMMANUEL D 04:50:18:06 OR
44 CARRE JANNICK E 04:50:19:01 OR
45 HIVERNAT NICOLAS D 04:50:19:09 OR
46 BOUJU LAURENT D 04:50:20:00 OR
47 GALLAND DAVID D 04:50:20:07 OR
48 IALENTI ANDRE F 04:50:20:09 OR
49 BOURMAUD SEBASTIEN D 04:50:22:01 OR
50 BERNARD DIDIER F 04:50:22:02 OR
51 BOUQUET FRANCK D 04:50:24:01 OR
52 BARREAU STEPHANE E 04:50:29:01 OR
53 WEILL FREDERIC E 04:50:29:06 OR
54 CAPLANT JEAN MARC G 04:50:29:07 OR
55 DUCHIRON JEAN PAUL G 04:52:55:06 OR
56 ROLLAND BERNARD I 04:52:55:08 OR
57 BESLANT MICHEL H 04:52:57:05 OR
58 DESHAIS CHRISTOPHE F 04:52:57:05 OR
59 WOHL JEAN CLAUDE I 04:52:57:05 OR
60 DEBUS ARMAND I 04:52:57:07 OR
61 PARLON CHRISTOPHE D 04:52:58:01 OR
62 AVERTY STEPHANE D 04:52:58:04 OR
63 VIDALIE MICHEL H 04:52:59:03 OR
64 DESHOULIERES FRANCIS F 04:52:59:05 OR
65 CHARPENTIER DOMINIQU F 04:52:59:05 OR
66 CRECHET ERIC E 04:53:01:01 OR
67 VRIGNON CYRIL D 04:53:01:02 OR
68 GRIMAULT SEBASTIEN D 04:53:01:08 OR
69 LAFORET JACQUES D 04:53:02:05 OR
70 JAMBRINA PENALBA JEA C 04:53:03:06 OR
71 GIBSON PAUL E 04:53:05:03 OR
72 COTON RICHARD F 04:53:06:08 OR
73 ANDRE DIDIER F 04:55:48:02 OR
74 AUPETIT CEDRIC D 04:55:51:01 OR
75 BOURCEY ALAIN I 04:56:45:00 OR
76 BOURINET GUY H 04:56:47:09 OR
77 DESMACON HENRI I 04:56:48:02 OR
78 BIBIE ROBERT G 04:56:48:02 OR
79 BOUCHET GERARD I 04:56:48:04 OR
80 MAUGE FABIEN G 04:56:48:07 OR
81 DESHOULIERES MICHEL G 04:56:48:07 OR
82 RIAL RENE I 04:56:51:02 OR
83 GAUTRON LAURENT F 04:56:51:02 OR
84 EDOUARD VIVIAN G 04:56:51:02 OR
85 JANICOT JEAN MARC F 04:56:51:02 OR
86 GUILLOT STEPHANE E 04:56:51:02 OR
87 AUBERT CAMILLE F 04:56:51:02 OR
88 CHAMPION GREGORY D 04:56:51:02 OR
89 SANTER ANNE PAULINE A 04:56:51:02 OR
90 PLUQUET JEAN LUC F 04:56:51:02 OR
91 DUGUET MICHEL D 04:56:51:02 OR
92 SAILLARD BRUNO F 04:56:51:02 OR
93 ROMBAUT JEAN PIERRE I 04:56:51:02 OR
94 LE PRIOL HUBERT F 04:56:51:02 OR
95 GOMBE RENO D 04:56:51:02 OR
96 MERY DOMINIQUE E 04:56:51:05 OR
97 DORNIER CLAUDE H 04:56:52:01 OR
98 PRIN GUENON GILLES F 04:56:52:01 OR
99 LEBOURG ANTHONY C 04:56:52:08 OR
100 THEPAUT GUY H 04:56:53:01 OR
101 GONNET ARNAUD D 04:56:56:02 OR
102 BIAUNIER JEAN MARIE F 04:56:57:08 OR
103 LAHACHE DENIS G 04:56:58:01 OR
104 MARTEAU BRUNO E 04:56:58:09 OR
105 MOURIN CAMILLE H 05:02:34:09 OR
106 STANESCO JOEL H 05:02:42:05 OR
107 HAGUENIER FABRICE G 05:02:53:05 OR
108 MALASSENET ALAIN G 05:02:55:08 OR
109 TAYLOR BARRY D 05:04:24:07 OR
110 LETARTRE DOMINIQUE G 05:04:25:07 OR
111 BLANCHET FRANCK D 05:04:30:04 OR
112 MAURICE MARTIAL G 05:05:31:05 OR
113 BERTHELOT JOEL G 05:05:32:01 OR
114 MERLE SERGE G 05:05:32:03 OR
115 RODIER GILLES D 05:05:32:06 OR
116 COTTEREAU CHRISTOPHE D 05:05:33:03 OR
117 BARUET BERNARD F 05:05:34:01 OR
118 ALAURENT JEROME D 05:05:37:02 OR
119 SENNEGON LAURENT E 05:07:22:04 OR
120 PIOT FABIEN E 05:07:28:08 OR
121 GUILLOT THIERRY D 05:07:29:01 OR
122 BRULAT STEPHANE D 05:07:29:04 OR
123 CARFANTAN YANNICK D 05:07:29:04 OR
124 JURADO FRANCOIS E 05:07:29:06 OR
125 CONGOURDEAU JEAN PAU G 05:07:29:08 OR
126 BELIEN MICHEL I 05:07:29:08 OR
127 MAURE PASCAL D 05:07:30:02 OR
128 MURITH JACKY G 05:07:30:05 OR
129 POUPIN STEPHANE E 05:07:30:08 OR
130 DUTANG GERARD I 05:07:31:01 OR
131 ROUET RENE H 05:07:31:02 OR
132 JAMMET CLAUDE H 05:07:31:02 OR
133 VENON PIERRE I 05:07:31:09 OR
134 HELION JACKY H 05:07:32:05 OR
135 LEBRUN PIERRE G 05:07:32:07 OR
136 BESCOND PATRICK G 05:07:32:09 OR
137 VOGONDY DOMINIQUE F 05:07:33:07 OR
138 BARBERE JEAN LUC E 05:07:34:01 OR
139 MICHENET JACKY H 05:07:35:02 OR
140 VAILLANT CLAUDE G 05:07:36:02 OR
141 DESCHAMPS PASCAL G 05:07:36:03 OR
142 GUEDON JOEL F 05:07:36:06 OR
143 JEANNESSON MICHEL H 05:07:36:08 OR
144 CHAMPARNAUD JACQUES H 05:07:37:01 OR
145 LE BOLCH LOIC D 05:07:38:02 OR
146 CHARBONNIER CLAUDE H 05:07:38:08 OR
147 TEILLAUMAS JEAN LUC F 05:07:40:04 OR
148 MONTIGNY ALAIN Y 05:07:42:02 OR
149 MANDIN LEOPOLD E 05:07:44:08 OR
150 GATEAU JEAN MICHEL E 05:08:00:06 OR
151 WUSTER GILLES F 05:08:05:08 OR
152 DANEAU CLAUDE F 05:08:06:04 OR
153 MARTEAU RENE I 05:11:18:07 OR
154 ENTREMONT JEAN FRANC D 05:11:19:06 ARGENT
155 CLAVEAU MICHEL H 05:11:20:05 OR
156 MARTAUD ERIC F 05:11:20:06 OR
157 VILLESANGE JEAN PIER F 05:11:21:04 OR
158 MASDUPUY JEAN LUC D 05:11:21:06 ARGENT
159 LE VELY DAVID D 05:11:22:07 ARGENT
160 MONTIGAUD YVAN G 05:11:22:09 OR
161 LAINE FREDERIC D 05:11:26:02 ARGENT
162 PINAULT FREDERIC C 05:11:26:03 ARGENT
163 DELACOUX ROLAND H 05:11:26:08 OR
164 MONORY EMMANUEL D 05:13:42:04 ARGENT
165 PETIT JAMES F 05:13:44:03 OR
166 MANDON JULIEN D 05:13:46:09 ARGENT
167 BORDONNAIS GUY H 05:15:02:07 OR
168 SAGOT MICHEL H 05:15:03:04 OR
169 LAVANDIER DANIEL G 05:15:04:08 OR
170 PAILLER JEAN MARC G 05:15:05:03 OR
171 DARTHOS BRUNO G 05:15:05:09 OR
172 BEBLO GREGORY D 05:15:06:08 ARGENT
173 PERRIN RICHARD F 05:15:12:00 OR
174 COMBEAU GILLES F 05:15:16:02 OR
175 BRIANT GILLES G 05:15:18:09 OR
176 CHARLOTON RENE G 05:15:19:04 OR
177 NIOT JEAN PIERRE F 05:15:30:08 OR
178 PREAU STEPHANE F 05:18:06:06 OR
179 PIERRE NATHALIE B 05:18:13:06 OR
180 AVEROUS PATRICE E 05:18:14:02 ARGENT
181 SALAUN PASCAL D 05:18:17:02 ARGENT
182 GROLLEAU JEAN PIERRE F 05:18:17:03 OR
183 VOISIN JEAN CLAUDE I 05:18:17:04 OR
184 MARCOT JEAN LUC G 05:18:17:07 OR
185 TARDIVEAU DANIEL F 05:18:18:05 OR
186 LABROUSSE BRUNO F 05:18:19:02 OR
187 BOISSIER PHILIPPE F 05:18:19:05 OR
188 NIORD CHRISTOPHE D 05:18:19:07 ARGENT
189 MARQUOIS MICHEL I 05:18:23:05 OR
190 LAMOUREUX JACQUES H 05:18:25:03 OR
191 HABERT JEROME D 05:18:25:03 ARGENT
192 GOURAUD ALAIN F 05:18:27:06 OR
193 HELION CHRISTIAN H 05:20:32:01 OR
194 TREZEL BRUNO F 05:21:37:01 OR
195 SORIN PATRICK H 05:21:37:03 OR
196 ESCAUDE MAISON ANDRE H 05:21:37:06 OR
197 BARBONNAIS JEAN PIER G 05:21:39:09 OR
198 BARBONNAIS THIERRY E 05:21:40:04 ARGENT
199 RODRIGUES ROMEO D 05:21:40:08 ARGENT
200 MALICHIER DANIEL H 05:21:41:02 OR
201 FEISSAT RENE I 05:21:42:01 OR
202 PIERRY JOEL E 05:21:42:06 ARGENT
203 PACHOT SYLVAIN F 05:21:43:01 OR
204 CHOUARCHE JEAN CLAUD H 05:21:47:08 OR
205 JAMAIN SERGE H 05:21:48:06 OR
206 GERBAUD LAURENT D 05:22:44:08 ARGENT
207 MAUBOIS PIERRE H 05:22:51:02 OR
208 FONTA SAMUEL C 05:25:37:09 ARGENT
209 NOURRY CHRISTOPHE E 05:25:52:03 ARGENT
210 APTEL FABRICE D 05:25:52:06 ARGENT
211 SOULET MICHEL I 05:26:23:02 OR
212 MARTINEZ JOSEPH I 05:26:23:02 OR
213 BERNARD CLAUDE H 05:26:23:04 OR
214 LECLAIRE JEANY E 05:26:24:01 ARGENT
215 ELLIOTT JASON D 05:26:24:01 ARGENT
216 FRANCIUS ERIC F 05:26:24:03 ARGENT
217 BIDEAU JEAN CLAUDE G 05:26:24:04 OR
218 GUIGNARD JOEL G 05:26:24:09 OR
219 AUBRUN PHILIPPE F 05:26:24:09 ARGENT
220 MICHAUD ALAIN I 05:26:25:04 OR
221 RANZA DANIEL H 05:26:25:06 OR
222 BOURY BERNARD I 05:26:25:08 OR
223 FAYE GUY H 05:26:26:01 OR
224 TICHADOU MICHEL F 05:26:26:02 ARGENT
225 PLANCHON THIERRY D 05:26:26:05 ARGENT
226 THEVENET CHRISTIAN G 05:26:26:06 OR
227 KERDRAON J JACQUES G 05:26:27:02 OR
228 GIRODEAU EMMANUEL D 05:26:27:08 ARGENT
229 BOSSAVIE FRANCOIS G 05:26:28:04 OR
230 DALLOT DANIEL G 05:26:28:07 OR
231 JAMMET JACQUES H 05:26:36:03 OR
232 ADAM MICKAEL D 05:29:43:01 ARGENT
233 LAFOND GERARD H 05:31:57:04 OR
234 MENARD SEBASTIEN D 05:32:07:04 ARGENT
235 ROUSSEAU JEAN MICHEL F 05:32:07:06 ARGENT
236 ROBERT JEAN MICHEL Y 05:32:07:09 OR
237 DUCHESNE PATRICK F 05:32:08:07 ARGENT
238 DAUBORD FRANCK E 05:32:20:07 ARGENT
239 PENIN JEAN MARIE E 05:32:34:05 ARGENT
240 PICKERING LESLIE I 05:32:54:06 OR
241 SUAREZ BRUNO D 05:32:55:01 ARGENT
242 ROUCHIE FREDERIC E 05:32:55:09 ARGENT
243 NORGIEUX JEAN PIERRE I 05:32:57:05 OR
244 LATGE FRANCIS H 05:32:59:01 OR
245 CHEVALEYRE JEAN JACQ H 05:33:02:06 OR
246 FILLOUX ALAIN H 05:35:04:03 OR
247 LEVAYER HENRY E 05:35:05:01 ARGENT
248 SELLIER PIERRE I 05:35:07:04 OR
249 BOURDETTE JEAN MARC E 05:35:14:01 ARGENT
250 GAULTIER YANNICK D 05:35:14:01 ARGENT
251 MOISSONNIER DIDIER E 05:35:17:03 ARGENT
252 GIRON FRANCK D 05:35:26:03 ARGENT
253 GUILLOREAU JEAN CLAU H 05:37:19:09 OR
254 AUPETIT ALAIN H 05:37:20:03 OR
255 BOSEK JEAN JACQUES F 05:37:20:07 ARGENT
256 MERIGOT MICHEL H 05:37:21:07 OR
257 MORICHON PHILIPPE D 05:37:22:09 ARGENT
258 FOUBERT DOMINIQUE G 05:37:39:02 ARGENT
259 SALAIS CHRISTIAN H 05:37:48:04 OR
260 TEXIER JEAN LOUIS G 05:37:52:04 ARGENT
261 FRADIN OLIVIER D 05:37:59:08 ARGENT
262 PICKART LUDOVIC C 05:38:08:08 ARGENT
263 POLETTE PATRICE F 05:41:28:06 ARGENT
264 GRANIER DIDIER H 05:41:29:09 OR
265 COURIVAUD JEAN FRANC F 05:41:56:09 ARGENT
266 FAUGEROLLES SOPHIE A 05:41:57:03 OR
267 PREVILLE ALAIN H 05:41:57:08 OR
268 BARGET GUY I 05:41:57:09 OR
269 LECLERC JEAN LOUIS I 05:41:57:09 OR
270 BEAUDOUIN BERNARD H 05:42:50:00 OR
271 DELHOMME JEAN MICHEL G 05:45:05:05 ARGENT
272 AVERTY DANIEL H 05:45:06:01 ARGENT
273 BERTHELOT CHRISTIAN G 05:46:58:01 ARGENT
274 BERGERON RENE G 05:48:02:05 ARGENT
275 DANCOINE JEROME E 05:48:06:03 ARGENT
276 NIATI HAKIM E 05:48:08:01 ARGENT
277 PEYROUNAUD FERNAND I 05:48:09:01 OR
278 DEPERRIAUX BRUNO F 05:48:09:09 ARGENT
279 ENGUEHARD CLAUDE I 05:48:11:03 OR
280 LEMARIE JOEL G 05:48:11:08 ARGENT
281 GEORGES PHILIPPE F 05:48:12:02 ARGENT
282 PROLY CLAUDINE B 05:48:12:09 OR
283 PROLY FRANCIS F 05:48:13:01 ARGENT
284 STEPHAN YVES I 05:48:13:06 OR
285 JOUAHANNEAU YVES F 05:48:14:01 ARGENT
286 HUGUET CLAUDE H 05:48:14:04 ARGENT
287 MICHOT THIERRY F 05:48:20:02 ARGENT
288 DUFOUR ANDRE F 05:48:20:02 ARGENT
289 MARQUET PATRICE I 05:48:23:04 OR
290 ARNAULT ALAIN F 05:48:28:08 ARGENT
291 BONNET JACKY G 05:48:48:09 ARGENT
292 QUEILLE JEAN LOUIS E 05:54:26:02 ARGENT
293 AREVIAN PHILIPPE F 05:54:48:08 ARGENT
294 THOMAS JEAN LOUIS F 05:54:53:08 ARGENT
295 GODEAU NICOLAS E 05:54:54:09 ARGENT
296 PERRAIN PASCAL F 05:54:55:01 ARGENT
297 BERTRAND LOUIS G 05:54:56:02 ARGENT
298 BECKER LEOPOLD Y 05:54:58:03 OR
299 CHABIN PASCAL F 05:55:02:04 ARGENT
300 BOIRET SEBASTIEN D 05:55:10:06 ARGENT
301 FORESTIER JEAN CLAUD H 05:59:56:05 ARGENT
302 JAULNEAU BERTRAND D 06:00:24:07 ARGENT
303 VIGNES JEAN JACQUES G 06:00:52:03 ARGENT
304 COUTY PHILIPPE F 06:00:52:05 ARGENT
305 DUPONT MATHIEU E 06:00:53:00 ARGENT
306 LAMAUDIERE PATRICK G 06:00:53:04 ARGENT
307 FIALEYRE PHILIPPE F 06:00:53:07 ARGENT
308 KASPERCZYK RENE H 06:00:53:08 ARGENT
309 BOBINEAU ALBERT H 06:00:54:01 ARGENT
310 LENNE JEAN BERNARD I 06:00:54:03 ARGENT
311 CHADELAUD JEAN JACQU G 06:00:54:07 ARGENT
312 CHALOPIN CLAUDE I 06:01:09:04 ARGENT
313 PAINEAU PASCAL D 06:03:35:01 ARGENT
314 ILLIAQUER GERARD H 06:03:35:08 ARGENT
315 DUMINIL FRANCIS E 06:03:36:03 ARGENT
316 LEMOINE THIERRY E 06:03:36:07 ARGENT
317 TRICOCHE PHILIPPE G 06:03:37:02 ARGENT
318 PAUL PATRICK F 06:03:37:03 ARGENT
319 CHOPIN CHRISTIAN F 06:03:38:01 ARGENT
320 BERNARDIN DIDIER F 06:03:38:04 ARGENT
321 DESCHATRETTE CLAUDE F 06:03:38:05 ARGENT
322 METOUX DOMINIQUE F 06:03:39:01 ARGENT
323 GANNE MARC G 06:03:41:04 ARGENT
324 BERTHELOT LUC I 06:07:05:02 ARGENT
325 THOMAS JEAN PIERRE I 06:08:36:06 ARGENT
326 LOTHE CHRISTIAN F 06:10:48:08 ARGENT
327 LESTIEUX PHILIPPE E 06:11:03:09 ARGENT
328 RIGONDEAU LUCIEN G 06:11:04:04 ARGENT
329 BOISSEUIL ROLAND H 06:11:04:04 ARGENT
330 DUBOUCHAUD GUY H 06:11:04:05 ARGENT
331 PEROT FRANCOIS I 06:11:05:01 ARGENT
332 DEVAUX MARTIAL F 06:11:05:02 ARGENT
333 SOULARD YVON H 06:11:05:02 ARGENT
334 PURIERE ALAIN H 06:11:05:02 ARGENT
335 LORGUE FABRICE D 06:11:05:05 BRONZE
336 ROCHER DENIS H 06:11:05:09 ARGENT
337 LEPAGE PHILIPPE F 06:11:06:04 ARGENT
338 PALLEAU ALAIN F 06:11:21:07 ARGENT
339 BOITARD JEAN MICHEL H 06:11:21:09 ARGENT
340 LAURENT FABRICE F 06:11:24:02 ARGENT
341 CATINAUD PHILIPPE G 06:14:59:03 ARGENT
342 PRADEAU STEPHANE F 06:14:59:06 ARGENT
343 QUILBE PATRICE F 06:15:00:02 ARGENT
344 BONNET CLAUDE E 06:15:00:03 BRONZE
345 BARRAUD MICHEL F 06:15:00:06 ARGENT
346 LARDY ANTOINETTE B 06:15:52:07 ARGENT
347 RIPAULT ANDRE I 06:15:53:03 ARGENT
348 BRYON BERNARD I 06:15:57:01 ARGENT
349 TARNAUD PHILIPPE F 06:18:30:06 ARGENT
350 BADET PASCAL E 06:19:35:04 BRONZE
351 PETIT PASCAL E 06:27:19:05 BRONZE
352 THUAIRE CHANTAL B 06:27:20:01 ARGENT
353 THUAIRE MICHEL H 06:27:22:01 ARGENT
354 VOISIN AUDREY A 06:27:51:07 ARGENT
355 VOISIN ELODIE A 06:27:52:02 ARGENT
356 BERNARD EMMANUELLE A 06:27:52:07 ARGENT
357 LATOUR DIDIER G 06:27:53:04 ARGENT
358 TRISTANT GERARD H 06:27:53:07 ARGENT
359 LAURENT BERNARD F 06:27:54:05 BRONZE
360 MONNIER JEAN CLAUDE I 06:27:54:07 ARGENT
361 BEDU BERNARD G 06:33:36:02 ARGENT
362 GAULTIER SERGE H 06:35:00:05 ARGENT
363 CATHALA HENRI I 06:35:00:09 ARGENT
364 LEGRAS GERARD H 06:35:01:05 ARGENT
365 PETITJEAN PIERRE G 06:35:01:06 BRONZE
366 JAMOT DENIS D 06:37:31:08 BRONZE
367 LAMAIRE SERGE F 06:37:32:05 BRONZE
368 MONDON JEAN CLAUDE G 06:37:53:02 BRONZE
369 GARREAU ALAIN H 06:43:39:01 ARGENT
370 FRENEAUX BERNARD G 06:43:54:05 BRONZE
371 CAZAUBON GUY H 06:44:01:09 ARGENT
372 GABILLON DOMINIQUE G 06:44:32:04 BRONZE
373 LABOUTE GUY H 06:49:02:01 BRONZE
374 BARBE FRANCIS I 06:50:53:01 ARGENT
375 ROSSELOT PASCAL G 06:50:54:03 BRONZE
376 GRANGETAUD MICHEL I 07:05:53:02 BRONZE
377 RAYMOND ROBERT Y 07:05:55:00 BRONZE

Voir -> La Pierre Jodet 2008 : Résultats du 106 km (Vendœuvroise)

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !