Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Côte d’Orienne 2008 : Résultats du 100 km

Cl ......Nom PrénomCatTemps...........Ecart....
1 BRESSAND Xavier E 2:51:51.66
2 VASSARD François F 2:52:18.41 26.75
3 VERKYNDEREN Antony F 2:52:18.84 27.18
4 FROIDEVAL Xavier F 2:52:44.52 52.86
5 BIZARD Sebastien F 2:52:45.40 53.74
6 BIANCO Dominique G 2:52:51.03 59.37
7 DELATTRE Davy E 2:52:59.10 1:07.44
8 VERRIEN David F 2:53:10.08 1:18.42
9 GEAY Philippe G 2:53:26.72 1:35.06
10 BOURGEY Loïc F 2:53:29.23 1:37.57
11 CHAROLLAIS Philippe G 2:53:31.16 1:39.50
12 BERARD Jean Philippe G 2:53:36.76 1:45.10
13 BERTHELON Quentin F 2:53:44.07 1:52.41
14 GERMAIN Eric F 2:54:26.14 2:34.48
15 DURPOIX Alain F 2:58:36.14 6:44.48
16 DORIN Serge H 2:58:44.41 6:52.75
17 GRYGIEL Jean Pierre H 2:58:46.34 6:54.68
18 REGNIER Vivien E 2:58:54.48 7:02.82
19 JOLY Michel G 2:59:11.96 7:20.30
20 PERRIN Anthony E 2:59:12.60 7:20.94
21 GAUTHERET Mikael F 2:59:59.53 8:07.87
22 LIMOUSIN Sébastien F 3:00:04.71 8:13.05
23 AUVITU Laurent G 3:00:17.41 8:25.75
24 DRAPPIER Gilles F 3:00:19.17 8:27.51
25 BRET Pascal F 3:00:23.49 8:31.83
26 COUTARD Laurent G 3:00:53.76 9:02.10
27 HARDY Olivier G 3:01:22.85 9:31.19
28 BOUCHOT Frédéric F 3:02:42.42 10:50.76
29 POUPON Sylvain E 3:03:01.49 11:09.83
30 BAJARD Patrick H 3:03:23.17 11:31.51
31 GENTEUR Thierry G 3:03:55.79 12:04.13
32 RONDOT David F 3:04:04.34 12:12.68
33 MARTIN Gilles G 3:04:09.70 12:18.04
34 LANGLOIS Christian G 3:04:17.83 12:26.17
35 ZALMAT Fabien E 3:04:49.98 12:58.32
36 DEVICQUE Emmanuel F 3:06:14.07 14:22.41
37 JOANNIER Philippe F 3:06:37.15 14:45.49
38 LAHOUSSINE Claude H 3:06:41.67 14:50.01
39 JORDAN David F 3:06:50.12 14:58.46
40 HEBERT Benjamin E 3:06:51.30 14:59.64
41 DUPONT Dominique G 3:06:53.39 15:01.73
42 FLORENTIN François G 3:06:57.85 15:06.19
43 CHIFFLET Philippe G 3:06:58.34 15:06.68
44 CHENAUX Jean Michel H 3:07:31.47 15:39.81
45 BESSE Sylvie B 3:07:31.98 15:40.32
46 BERGERON Yves G 3:08:34.10 16:42.44
47 MIMEUR Benoît F 3:08:59.97 17:08.31
48 CARRIERE Christophe F 3:09:13.06 17:21.40
49 CHARNAS El Mahjoub G 3:09:57.61 18:05.95
50 DRUOTON Joel H 3:10:35.45 18:43.79
51 MICHAUD Yves G 3:11:29.71 19:38.05
52 GENTY Jean françois G 3:11:51.90 20:00.24
53 VINCENT Claude G 3:13:43.07 21:51.41
54 CAPON Pierre Etienne F 3:15:23.75 23:32.09
55 LEMOINE Thierry F 3:16:09.04 24:17.38
56 RICHARDET Lilian E 3:16:20.21 24:28.55
57 MILLOT François G 3:16:53.91 25:02.25
58 ROBERT Jérome F 3:18:08.00 26:16.34
59 VERITE Bertrand F 3:19:00.47 27:08.81
60 PAUCHET Gilles F 3:19:01.13 27:09.47
61 BORNE Fabien F 3:19:46.93 27:55.27
62 FAURE Laurent F 3:20:52.43 29:00.77
63 POTIER Joel H 3:21:02.07 29:10.41
64 BOUDON Laurent F 3:21:04.30 29:12.64
65 PERCEVAL Arnaud F 3:21:04.42 29:12.76
66 BELFAKHET Stéphane F 3:21:15.45 29:23.79
67 VENITUCCI Luigi G 3:21:27.74 29:36.08
68 MEUNIER Jacques-André H 3:22:20.58 30:28.92
69 LAMBERT Marcel G 3:22:30.59 30:38.93
70 VERNET Joel H 3:23:08.07 31:16.41
71 LAMARD Jean Paul I 3:24:32.80 32:41.14
72 VILLEDIEU Pascal F 3:24:53.61 33:01.95
73 FERRUCCI Jean Pierre H 3:25:06.85 33:15.19
74 JUILLARD Eric G 3:25:08.74 33:17.08
75 GINCOURT Daniel H 3:25:09.44 33:17.78
76 MATHIVAT Sébastien F 3:25:23.05 33:31.39
77 LAMBERT Alain H 3:26:04.81 34:13.15
78 JUILLARD Alexandre E 3:26:45.16 34:53.50
79 GALOCHE Fabrice F 3:27:16.97 35:25.31
80 ROUSSEL Frédéric F 3:27:17.28 35:25.62
81 MITAINE Philippe G 3:28:26.37 36:34.71
82 DE BORTOLI Thierry G 3:30:01.82 38:10.16
83 LANGINIEUX Pascal G 3:31:08.10 39:16.44
84 MONTALESCOT Philippe G 3:31:14.08 39:22.42
85 PERNET Christian H 3:31:18.78 39:27.12
86 BRETAULT Frédéric F 3:32:35.26 40:43.60
87 MIROZ Jacques I 3:32:54.96 41:03.30
88 GAGNEPAIN Guy I 3:34:46.33 42:54.67
89 BILLOHE Ellemme G 3:36:01.29 44:09.63
90 COURBET Jérôme F 3:36:49.27 44:57.61
91 DELATTRE Michel G 3:38:45.43 46:53.77
92 SCHWETTERLE Mathias E 3:39:06.48 47:14.82
93 TEUBEN Ton I 3:39:17.00 47:25.34
94 GUSTIN Dany H 3:40:24.37 48:32.71
95 FLAJOLLET Jean François H 3:40:41.97 48:50.31
96 MIRBEL Xavier G 3:41:26.65 49:34.99
97 RICHARD Pascal F 3:42:44.15 50:52.49
98 CORDELIER Serge H 3:42:49.44 50:57.78
99 AMSALLEM Denis F 3:46:12.66 54:21.00
100 CHEVALIER Alain H 3:46:13.03 54:21.37
101 SCHWETTERLE Xavier E 3:46:58.76 55:07.10
102 SCHWETTERIE Francis H 3:46:58.98 55:07.32
103 ZIBOZ Philippe H 3:50:39.43 58:47.77
104 CAPRON Yonel H 3:51:49.87 59:58.21
105 GROSGOJAT Roland I 3:52:07.19 1:00:15.53
106 HARDEL Audrey A 3:54:49.02 1:02:57.36
107 DECOENE Thomas E 3:54:51.27 1:02:59.61
108 MAILLOT Jérôme G 3:54:57.07 1:03:05.41
109 BRIVET Daniel I 3:58:48.34 1:06:56.68
110 PATRIAT François I 3:58:53.80 1:07:02.14
111 GACHE Denis I 4:00:07.44 1:08:15.78
112 SEMAR Michel G 4:02:18.57 1:10:26.91
113 GAZZOLI Gilbert I 4:02:19.66 1:10:28.00
114 GUILLOBEZ Bernadette D 4:20:53.78 1:29:02.12

Voir -> La Côte d’Orienne 2008 : Résultats du 155 km

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !