Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> Tour des Monts Plats : Sam 14 . Résultats La Dame Blanche 153 km

ClassSx . Nom-Prénom ... Cat C.cTemps .........Dip
1 M DUPUIS Didier E 1 04:01:51:6 Or
2 M JASNY Rémi D 1 04:04:06:4 Or
3 M PRESSOIR Gerard H 1 04:04:14:1 Or
4 M YAN Guy H 2 04:04:14:8 Or
5 M CAPLANT Jean-Marc G 1 04:04:15:7 Or
6 M JASNY Franck D 2 04:05:35:9 Or
7 M COTON Richard F 1 04:05:37:2 Or
8 M BAUDOIN Gerard H 3 04:05:39:1 Or
9 M LOUET Alain E 2 04:05:40:3 Or
10 M BREUILLAUD Loic D 3 04:10:13:1 Or
11 M HERMET Jean Francois G 2 04:10:13:2 Or
12 M FLIPPE Hervé E 3 04:10:13:5 Or
12 M BERGER Claude F 2 04:10:13:5 Or
14 M CARFANTAN Yannick D 4 04:10:14:2 Or
15 M FOURNIER Jean-Christophe D 5 04:10:14:3 Or
16 M LABESSE Jérôme D 6 04:10:14:4 Or
17 M DUPUY Sylvain D 7 04:10:14:8 Or
18 M BOUTIN Jean-Marie G 3 04:10:15:6 Or
19 M DEFACQUE Xavier H 4 04:10:16:5 Or
20 M BAILLON Alain I 1 04:19:06:6 Or
21 XXX 1 04:19:06:8  ???
21 M MARTINAT Yves G 4 04:19:06:8 Or
23 M DUBOIS Marc D 8 04:19:07:6 Or
24 M MASSET Max E 4 04:19:59:3 Or
25 M PROLY Francis F 3 04:19:59:9 Or
26 M CHARBONNIER Claude H 5 04:20:33:2 Or
27 M LAGRANGE Patrick F 4 04:20:36:1 Or
28 M PETIT James F 5 04:20:36:7 Or
29 M LARDUINAT Laurent E 5 04:20:37:1 Or
30 M MOINE Raymond H 6 04:20:37:5 Or
31 M ORDAS Jésus I 2 04:20:37:6 Or
32 M. BIAUNIER Jean-Marie F 6 04:20:37:7 Or
33 M AMARTIN Guy F 7 04:20:38:6 Or
34 M TETU Patrick F 8 04:22:38:9 Or
35 M FRADET Ludovic E 6 04:31:49:6 Or
36 M MAUCLAIR Claude I 3 04:31:49:9 Or
37 M VENON Pierre I 4 04:31:50:1 Or
38 M BERNARD Claude H 7 04:31:50:6 Or
39 M PELLETIER Etienne H 8 04:31:51:1 Or
40 M BEDU Gilles H 9 04:31:51:5 Or
40 M DUMINIL Francis E 7 04:31:51:5 Or
42 M DUMAS DELAGE Christophe E 8 04:31:51:9 Or
43 M SALLE Guy G 5 04:31:52:4 Or
44 M MAURICE Jean Jacques G 6 04:31:52:9 Or
45 M LEMOINE Thierry E 9 04:31:53:2 Or
46 M HUGUET Claude H 10 04:31:53:5 Or
47 M. BERNARD Olivier C 1 04:33:38:8 Argent
48 M COLLIOT Pierre C 2 04:37:37:1 Argent
49 M LACORD Damien C 3 04:37:38:9 Argent
50 M DARTHOUT Bastien C 4 04:37:39:2 Argent
51 M GILLOT Alain G 7 04:40:10:1 Or
52 M TARDIVEAU Daniel F 9 04:40:10:8 Or
53 M ROUSSEAU Patrick G 8 04:40:12:4 Or
54 M GARRIGUE Jean-Michel G 9 04:40:20:3 Or
55 M PAUL Patrick F 10 04:40:38:6 Or
56 M DICHANT Pascal E 10 04:40:57:1 Argent
57 M BOURY Bernard I 5 04:40:57:3 Or
58 M ORWIN John I 6 04:51:41:2 Or
59 M BERLEAU Jean-Michel G 10 04:51:41:3 Or
60 M DALLOT Christian G 11 04:51:42:1 Or
61 M LE FLOCH Alain H 11 04:51:42:4 Or
62 M PETIT JEAN Pierre G 12 04:51:43:4 Or
63 M FOUCHER Patrick H 12 04:51:43:6 Or
64 M RAMAUD Raymond H 13 04:51:44:7 Or
65 MME PROLY Claudine B 1 04:51:44:9 Or
66 M CHALOPIN Roland H 14 04:51:45:3 Or
67 M CHALOPIN Claude I 7 04:51:46:1 Or
68 M RUHAUD Patrick F 11 04:51:47:1 Argent
69 M FRANCK Didier F 12 04:51:47:7 Argent
70 M DESSAGNE Robert I 8 04:51:47:8 Or
71 M TALON Claude G 13 04:51:51:2 Or
72 M GODEAU Nicolas E 11 05:02:20:3 Argent
73 M DELETANG Guy I 9 05:02:25:2 Or
74 M CHABIN Pascal F 13 05:02:27:0 Argent
75 M SENTUCQ Michel H 15 05:02:27:2 Or
76 MLE ARNAULT Florence B 2 05:02:27:8 Or
77 MME MERLIN Janine B 3 05:04:28:7 Or
78 M MONTONCINI Daniel I 10 05:04:32:1 Or
79 MME RAFFETIN Janine B 4 05:04:32:9 Or
80 M DION Dominique G 14 05:04:34:4 Argent
81 M RAFFETIN Maurice I 11 05:04:35:6 Or
82 M QUINCHARD Jean-Louis E 12 05:05:37:5 Bronze
83 M AUCLAIR Eric F 14 05:10:31:9 Argent
84 M BARBONNAIS Thierry E 13 05:22:19:5 Bronze
85 M PORTRAIT Jean-Marc G 15 05:29:44:1 Bronze
86 M JOVIN Jean-Pierre I 12 05:31:07:9 Argent
87 MME JOVIN Colette B 5 05:31:09:2 Argent
88 M OLIVERIO Salvatore G 16 05:32:32:3 Bronze
89 M CONNAN Michel E 14 05:36:49:2 Bronze
90 M ROUSSEAU Maurice I 13 05:52:00:0 Bronze

Voir -> Tour des Monts Plats : Sam 14 . Résultats La Eric Busato 104 km

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !