Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> L’Etape Beaujolaise 2008 : Résultats du 112 km

ClassNomPrénomCatC.c..Temps......Ecart.......Moy.
1 PARIS Benoit A 1 03:04:41 00:00:00 35,42
2 KILMAN Alain C 1 03:05:56 00:01:15 35,18
3 BOSSLER Jean-Francois B 1 03:05:56 00:01:15 35,17
4 ZOETEMELK Karl B 2 03:05:57 00:01:16 35,17
5 SOUFFACHE Jean Pierre C 2 03:06:54 00:02:13 34,99
6 PERRUSSET Mathieu A 2 03:07:15 00:02:34 34,93
7 CERTAIN Lalurent B 3 03:07:32 00:02:51 34,88
8 MAGENTIE David B 4 03:07:50 00:03:09 34,82
9 CISZEWSKI Ludovic C 3 03:07:51 00:03:10 34,82
10 BRUTTOMESSO Daniel C 4 03:07:51 00:03:10 34,82
11 PEILLON Jean-Noel D 1 03:07:51 00:03:10 34,82
12 BIZARD Sébastien B 5 03:09:03 00:04:22 34,60
13 KOOMEN Peter C 5 03:09:04 00:04:23 34,59
14 ALBAR Jerôme A 3 03:09:19 00:04:38 34,55
15 ROZWANDOWSKI Antoine A 4 03:13:22 00:08:41 33,82
16 DRUAIS Jeanclaude D 2 03:14:54 00:10:13 33,56
17 RATIVET Eric C 6 03:15:18 00:10:37 33,49
18 PETIT Stéphane C 7 03:16:10 00:11:29 33,34
19 MALOTAUX Franck C 8 03:17:30 00:12:49 33,12
20 GHOZIAN Molir C 9 03:17:31 00:12:50 33,11
21 HOME Jean-Claude D 3 03:18:09 00:13:28 33,01
22 DULAURENT Jean A 5 03:20:11 00:15:30 32,67
23 LAMSTAES Stéphane B 6 03:21:28 00:16:47 32,46
24 COUROT Michel C 10 03:21:28 00:16:47 32,46
25 BRUYERE Jacques C 11 03:21:47 00:17:06 32,41
26 BADOZ Vincent A 6 03:22:52 00:18:11 32,24
27 BOIS Alexandre A 7 03:22:56 00:18:15 32,23
28 LE BORGNE Hervé C 12 03:22:58 00:18:17 32,22
29 LASSARA David B 7 03:23:04 00:18:23 32,21
30 NOVELLI Olivier B 8 03:23:07 00:18:26 32,20
31 FEYEUX Sylvain B 9 03:24:08 00:19:27 32,04
32 PRAS Lionel B 10 03:24:08 00:19:27 32,04
33 BABAD Sylvain A 8 03:24:19 00:19:38 32,01
34 SIMEONE Franck C 13 03:24:35 00:19:54 31,97
35 CASSANI Frédéric C 14 03:24:37 00:19:56 31,96
36 CLOZEL Frédéric C 15 03:24:37 00:19:56 31,96
37 GIRAUD Eric C 16 03:24:37 00:19:56 31,96
38 AUTIN Bruno B 11 03:24:39 00:19:58 31,96
39 VACHET Vivien A 9 03:24:40 00:19:59 31,96
40 DUPRE Julien A 10 03:24:40 00:19:59 31,95
41 NICOLAUD Julien A 11 03:24:41 00:20:00 31,95
42 PICARD Bruno C 17 03:24:41 00:20:00 31,95
43 MEUNIER Gilles D 4 03:24:46 00:20:05 31,94
44 VAGNON Eric C 18 03:25:14 00:20:33 31,87
45 HERCKEL Dominique D 5 03:26:20 00:21:39 31,70
46 FADDA Jean-Christophe A 12 03:27:09 00:22:28 31,57
47 CADOUX Francois C 19 03:27:53 00:23:12 31,46
48 GOBET Philippe C 20 03:29:03 00:24:22 31,29
49 COQUARD Frederic A 13 03:30:23 00:25:42 31,09
50 JACOB Fabien A 14 03:31:27 00:26:46 30,93
51 DUEZ Henri E 1 03:31:28 00:26:47 30,93
52 MOSSLER Johann A 15 03:32:41 00:28:00 30,75
53 PASSELO Jerome B 12 03:35:52 00:31:11 30,30
54 MAUGUET Damien B 13 03:36:58 00:32:17 30,15
55 MICHON Didier B 14 03:37:08 00:32:27 30,12
56 JACQUET Pierre D 6 03:37:24 00:32:43 30,08
57 CNEDR Eric C 21 03:37:25 00:32:44 30,08
58 MAURICE Michel D 7 03:37:25 00:32:44 30,08
59 FETAUD Didier D 8 03:38:45 00:34:04 29,90
60 CHAMPANAY Thierry C 22 03:38:46 00:34:05 29,90
61 LAGRIFFOUL Andre E 2 03:38:49 00:34:08 29,89
62 CROZIER Denis C 23 03:39:25 00:34:44 29,81
63 JANET Thierry C 24 03:39:36 00:34:55 29,78
64 MARIDET Roland D 9 03:40:46 00:36:05 29,63
65 ALLAMANCHE Gilbert D 10 03:40:58 00:36:17 29,60
66 SALINAS Christophe C 25 03:43:31 00:38:50 29,26
67 CHAMPENOIS Bernard C 26 03:43:34 00:38:53 29,25
68 CARRERE Jacques E 3 03:43:35 00:38:54 29,25
69 BARATIN Yves C 27 03:43:35 00:38:54 29,25
70 FALZON Jan-Gilles C 28 03:43:58 00:39:17 29,20
71 CHAPELLE Christophe C 29 03:46:48 00:42:07 28,84
72 DIARRA Sammy B 15 03:46:49 00:42:08 28,84
73 DESPRELLE Gerard D 11 03:47:25 00:42:44 28,76
74 GAYNON Jean-Luc C 30 03:50:05 00:45:24 28,42
75 VAPILLON Daniel C 31 03:50:07 00:45:26 28,42
76 DELVAL Christophe B 16 03:50:07 00:45:26 28,42
77 JACQUIER Remy C 32 03:50:46 00:46:05 28,34
78 CHAPEAU Daniel D 12 03:51:06 00:46:25 28,30
79 GARCIN Cyrille C 33 03:51:21 00:46:40 28,27
80 VAN RHYN Rudolf D 13 03:51:22 00:46:41 28,27
81 SIMOULIN Pierre D 14 03:52:16 00:47:35 28,16
82 MICOUD Michel D 15 03:52:27 00:47:46 28,14
83 BRETIN Simon B 17 03:52:29 00:47:48 28,13
84 BILLOT Jerome A 16 03:52:30 00:47:49 28,13
85 BRIZION Denis C 34 03:53:42 00:49:01 27,98
86 PRIVEL Alain E 4 03:55:32 00:50:51 27,77
87 LAURENT Bruno C 35 03:56:20 00:51:39 27,67
88 LARDIERE Romain A 17 03:56:56 00:52:15 27,60
89 JANEY David A 18 03:56:57 00:52:16 27,60
90 ARGUEL Bernard E 5 03:57:31 00:52:50 27,54
91 FERRERE Gerard E 6 03:59:20 00:54:39 27,33
92 AUBERT Gerard E 7 03:59:20 00:54:39 27,33
93 DEKENS Daniel D 16 03:59:21 00:54:40 27,33
94 BRIAND Fabien A 19 03:59:21 00:54:40 27,33
95 PAILLARD Mathieu A 20 04:00:37 00:55:56 27,18
96 LE HERISSE Jacques E 8 04:00:41 00:56:00 27,17
97 KRAUSE Richard C 36 04:02:51 00:58:10 26,93
98 VERDIER Bernard D 17 04:02:53 00:58:12 26,93
99 CHANFRAY Daniel C 37 04:02:59 00:58:18 26,92
100 PARENT Michel E 9 04:03:00 00:58:19 26,92
101 PESENTI Charles E 10 04:03:01 00:58:20 26,91
102 TEDESCHI Christian D 18 04:03:56 00:59:15 26,81
103 RENAUD Jean Marc D 19 04:03:59 00:59:18 26,81
104 FUOCO Jean E 11 04:04:29 00:59:48 26,75
105 DAUTRAIX Christophe B 18 04:04:54 01:00:13 26,71
106 VOUILLON Daniel D 20 04:05:00 01:00:19 26,69
107 BERTAUD Jean-Michel C 38 04:05:12 01:00:31 26,67
108 ROBACZEWSKI Nicolas B 19 04:05:22 01:00:41 26,65
109 BENOIT Jean Michel C 39 04:05:51 01:01:10 26,60
110 CHARRETON Pierre D 21 04:05:51 01:01:10 26,60
111 DAUTRAIX Jean-Jacques C 40 04:06:16 01:01:35 26,56
112 BALME Alexandre B 20 04:06:47 01:02:06 26,50
113 ROQUES Michel D 22 04:07:23 01:02:42 26,44
114 VILLEMAINE Alain E 12 04:07:23 01:02:42 26,44
115 BRUSTY Pierre D 23 04:08:50 01:04:09 26,28
116 BORTOT Gerard D 24 04:11:18 01:06:37 26,03
117 LOISON Jean Francois C 41 04:11:35 01:06:54 26,00
118 DONNET Daniel E 13 04:12:48 01:08:07 25,87
119 MARTINEZ Paul E 14 04:13:37 01:08:56 25,79
120 GOUTTE Jacky C 42 04:13:51 01:09:10 25,76
121 LHEBERT Daniel D 25 04:14:48 01:10:07 25,67
122 PETIT Edward C 43 04:15:24 01:10:43 25,61
123 GARCIN James D 26 04:16:31 01:11:50 25,50
124 MOLLON Michel D 27 04:16:41 01:12:00 25,48
125 MARTOS Manuel C 44 04:17:39 01:12:58 25,38
126 JOURDE Jean-Francois C 45 04:17:44 01:13:03 25,38
127 FERRAUX Guy C 46 04:17:46 01:13:05 25,37
128 PROVOST Jean Pierre C 47 04:21:13 01:16:32 25,04
129 MOISSON Michel E 15 04:21:22 01:16:41 25,02
130 MOREAU Bernard D 28 04:23:36 01:18:55 24,81
131 HAMARD Ernest E 16 04:24:19 01:19:38 24,74
132 DELEJACQUE Pierre Yves D 29 04:27:13 01:22:32 24,47
133 GIBAULT Jean-Philippe D 30 04:27:24 01:22:43 24,46
134 BERTOLINI Pierre E 17 04:27:26 01:22:45 24,46
135 DESROCHES Roger E 18 04:27:26 01:22:45 24,45
136 SAINT BONNET Nathalie W2 1 04:27:45 00:02:59 24,43
137 JEANNE Daniel D 31 04:27:48 01:23:07 24,42
138 FONFERRIER Jean Pierre E 19 04:28:14 01:23:33 24,38
139 RAFFIN Christian D 32 04:28:23 01:23:42 24,37
140 DELBAERE Gregory B 21 04:29:24 01:24:43 24,28
141 DELAGE Thierry B 22 04:29:25 01:24:44 24,28
142 PORCIN Hervé C 48 04:30:36 01:25:55 24,17
143 QUESNEL Sylvie W3 1 04:30:44 00:00:00 24,16
144 ROUET Richard D 33 04:30:54 01:26:13 24,14
145 PROST Marcel E 20 04:31:26 01:26:45 24,09
146 FONTANEL Norbert C 49 04:32:27 01:27:46 24,01
147 DARREZIN Pascal C 50 04:33:52 01:29:11 23,88
148 MONNIN Dominique D 34 04:36:04 01:31:23 23,69
149 BRIVET Daniel E 21 04:36:05 01:31:24 23,69
150 COMBE Jean-Pierre D 35 04:36:36 01:31:55 23,65
151 BESSIERE Thierry C 51 04:43:04 01:38:23 23,11
152 MANESSIER Eric B 23 04:44:00 01:39:19 23,03
153 GUEZENNEC Louis E 22 04:47:51 01:43:10 22,72
154 REB Francoise W3 2 04:48:08 00:17:24 22,70
155 GUIENNET Jeannette W3 3 04:49:42 00:18:58 22,58
156 GALLAND Pierre D 36 04:50:35 01:45:54 22,51
157 GRELAT Jacques D 37 04:53:21 01:48:40 22,29
158 DI BIANCA Antoine E 23 04:53:23 01:48:42 22,29
159 LEGROS Bruno C 52 05:00:59 01:56:18 21,73
160 DEPECH Arnaud B 24 05:01:01 01:56:20 21,73
161 GARNIER Thomas A 21 05:01:25 01:56:44 21,70
162 HERVE Daniel E 24 05:02:15 01:57:34 21,64
163 SERTHELON Bernard D 38 05:05:51 02:01:10 21,38
164 HELLIO Patrice D 39 05:10:30 02:05:49 21,06
165 BALDANZA Yves E 25 05:10:30 02:05:49 21,06
166 TOSTAIN Claude E 26 05:10:31 02:05:50 21,06
167 TRIOLET Gilles D 40 05:10:32 02:05:51 21,06
168 DENOYELLE Christian D 41 05:10:32 02:05:51 21,06
169 TOSTAIN Jacky E 27 05:10:32 02:05:51 21,06
170 SCELLIER Claude E 28 05:13:55 02:09:14 20,83
171 TEILLERE Monique W3 4 05:31:43 01:00:59 19,72
172 VILLEMAINE Claudette W3 5 05:34:29 01:03:45 19,55
173 STAUB Nicolas C 53 05:53:54 02:49:13 18,48

Voir -> L’Etape Beaujolaise 2008 : Résultats du 152 km

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !