Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Midi Libre Cycl’Aigoual 2008 : C d F Master ! - Résultats du 133 km

ClNomPrénomClubCat.C.cTemps..Moy.
1 MARCON LAURENT TEAM SPECIALIZED VELOSTORY H35-39 1 3:46:18 35,3
2 DERQUENNE OLIVIER EC MONTGERAN VIGNEUX H30-34 1 3:46:21 35,3
3 SANCHEZ EMMANUEL ECA H30-34 2 3:46:22 35,3
4 MESTRE BRUNO TEAM SCOTT VELO 101 H35-39 2 3:46:26 35,2
5 LEMARDELE MICKAEL UC BRICQUEBEC H35-39 3 3:46:32 35,2
6 BONNARD PASCAL ASPTT DIJON H35-39 4 3:48:22 34,9
7 REMY ALAIN TEAM SPECIALIZED VELOSTORY H35-39 5 3:48:24 34,9
8 ROUX MICHEL TEAM SCOTT VELO 101 H45-49 1 3:49:37 34,8
9 BALLAND GREGOIRE JECDE SAINT-DIE H40-44 1 3:51:33 34,5
10 AZAM DOMINIQUE VS ST AFRIQUE H45-49 2 3:53:35 34,2
11 ANDOUARD PHILIPPE ST JUERY OLYMPIQUE H45-49 3 3:53:36 34,2
12 CHAVANON JEAN LUC CHAMROUSSE TEAM CYCLO H40-44 2 3:53:37 34,2
13 ROUX JEAN PASCAL TEAM SCOTT VELO 101 H40-44 3 3:53:46 34,1
14 DAUMONT BRUNO VCU HALLUINOISE H35-39 6 3:55:13 33,9
15 BALITRAND DOMINIQUE GSC BLAGNAC H30-34 3 3:58:07 33,5
16 JEANJEAN NICOLAS VC LES ANGLES H40-44 4 4:00:27 33,2
17 BASTIDE BENOIT A.C.BOLLENE H35-39 7 4:01:32 33,0
18 MAUBERT LIONEL VC RUTHENOIS H30-34 4 4:01:33 33,0
19 BANTQUIN FREDERIC ASEG NANCY BLENOD H30-34 5 4:01:34 33,0
20 HILAIRE RAPHAEL TEAM SCOTT VELO 101 H30-34 6 4:01:35 33,0
21 RONAT FREDERIC VS SEYNOIS H35-39 8 4:01:46 33,0
22 LAMARQUE OLIVIER TEAM EGOBIKE SAFTY JOGGER H30-34 7 4:01:47 33,0
23 ARADES PATRICK GUIDON MALAUSAIN H35-39 9 4:01:49 33,0
24 FAURE JEAN LUC ASPTT CLERMONT FERRAND H45-49 4 4:02:18 32,9
25 LUGLIA DANIEL CS PIERREFEUCAIN H45-49 5 4:03:07 32,8
26 GUILLON DANIEL VC SALISIEN H45-49 6 4:03:08 32,8
27 ROUSSET JEAN FRANCOIS VC MELGORIEN H40-44 5 4:03:09 32,8
28 FRESNE DIDIER USM GAGNY H40-44 6 4:03:10 32,8
29 VASQUEZ THIERRY UC MONTMEYRANAISE H45-49 7 4:03:15 32,8
30 DUPUY PASCAL SUNN SPORT COMMINGES H35-39 10 4:03:24 32,8
31 TALOBRE DIDIER UC ST CHELY H40-44 7 4:05:30 32,5
32 BENICHON GILLES USM GAGNY H45-49 8 4:07:44 32,2
33 GARIDEL BERNARD AMICAL VELO CLUB NIMOIS H45-49 9 4:07:45 32,2
34 VILLARD JACQUES VELO SPRINT RONARE H45-49 10 4:07:47 32,2
35 CADET FREDERIC SSMC MIRAMAS CYCLISME H30-34 8 4:07:48 32,2
36 VOEGELE PATRICK EGOBIKE LUNEL H45-49 11 4:07:48 32,2
37 BOGAERT PASCAL CHAMBERY CYCLISME COMPETITION H40-44 8 4:07:50 32,2
38 LEPRON JEROME VC MELGORIEN H35-39 11 4:07:51 32,2
39 DELERECE PHILIPPE UVC CALAIS H40-44 9 4:07:56 32,2
40 MALARD PATRICE UC CHATEAUROUX H45-49 12 4:09:03 32,0
41 HENRY LUDOVIC US COLOMIERS H30-34 9 4:10:24 31,9
42 CAUSSE SEBASTIEN CC MARMANDE H35-39 12 4:11:22 31,7
43 BAYLET CHRISTOPHE ACJAR H40-44 10 4:11:30 31,7
44 MONTIER PASCAL VC ROUEN76 H45-49 13 4:11:37 31,7
45 SOARES JEAN PAUL VC MENDE LOZERE H30-34 10 4:12:15 31,6
46 DENIS FREDERIC ASPTT DIJON H35-39 13 4:12:19 31,6
47 TORRENT PIERRE VC HENDAYAIS H45-49 14 4:12:46 31,6
48 BENJUMEA JOSE USA SPORT TOULOUGES H45-49 15 4:14:12 31,4
49 REVERBET SIMON CS CRAUEN H35-39 14 4:17:08 31,0
50 MYZIA JERZY VELO CLUB PENNOIS H45-49 16 4:19:40 30,7
51 RAMBERT CHRISTIAN UC MONTMEYRANAISE H45-49 17 4:19:41 30,7
52 CASI FREDERIC OC RAPHAELOIS H45-49 18 4:19:46 30,7
53 CARTAL RICHARD ECS RHONE VALLEE H40-44 11 4:19:55 30,7
54 GRAS ERIC VC MENDE LOZERE H45-49 19 4:20:04 30,7
55 GIL MIGUEL CSC YUTZ H30-34 11 4:21:30 30,5
56 MASSOU JEAN-JACQUES LECLERC-VELO-CLUB-TONNEINS H45-49 20 4:22:30 30,4
57 NAVARRO SERGE VE DE PORT DE BOUC H40-44 12 4:24:44 30,1
58 BOURRIER ALEXANDRE EV BRETENOUX BIARS H30-34 12 4:25:30 30,1
59 BONNEAU ERIC EC VELIZY 78 H40-44 13 4:25:58 30,0
60 COYDE MARK VTT PYRENEES CATALANES H30-34 13 4:26:43 29,9
61 LAIVIER DAMIEN VELO SPORT NIVERNAIS MORVAN H35-39 15 4:27:14 29,9
62 BONNIOL BRUNO VC MAUGUIO H35-39 16 4:27:58 29,8
63 ROCHEDIX FRANCIS ESPOIR CYCLISTE SAINT ETIENNE LOIRE H40-44 14 4:28:01 29,8
64 BERBIGUIER JACQUES VC MONT AIGOUAL H40-44 15 4:28:10 29,8
65 BAUDRY ERIC ST JEAN DE LUZ OLYMPIQUE H45-49 21 4:28:20 29,7
66 CRUPEAUX ERIC VC LES ANGLES H40-44 16 4:32:18 29,3
67 AZAM JEROME VS ST AFRIQUE H35-39 17 4:32:33 29,3
68 WYSZINSKY JEROME TMB ST AUNES H35-39 18 4:32:43 29,3
69 TAILLEZ LAURENT ECS RHONE VALLEE H40-44 17 4:32:45 29,3
70 BROSSET BRUNO SSMC MIRAMAS H40-44 18 4:32:50 29,2
71 TARDY JEAN LUC VELO CLUB YSSINGELAIS H45-49 22 4:32:53 29,2
72 BEGUIN JEAN PHILIPPE CLUB NEUTRE LR H35-39 19 4:33:03 29,2
73 ROSSI MICHEL CYCLO CLUB SALONAIS H45-49 23 4:35:30 29,0
74 FERRE BRUNO VTT PYRENEES CATALANES H45-49 24 4:37:45 28,7
75 RIVIERE PIERRE CSO MILLAU H30-34 14 4:38:21 28,7
76 LEGOUPIL FRANCOIS VC MENDE LOZERE H35-39 20 4:40:21 28,5
77 PASCAL THIERRY VELO TONIC VAUVERDOIS H45-49 25 4:46:08 27,9
78 TREMOLET DAVID CSO MILLAU H30-34 15 4:46:30 27,9
79 FARANDA PASCAL EC ST-ETIENNE LOIRE H40-44 19 4:48:50 27,6
80 ALBOUI DIDIER OCP H40-44 20 4:49:00 27,6
81 AMBLARD DIDIER LUNEL EGOBIKE H40-44 21 4:50:02 27,5
82 THIERY ALAIN US COLOMIERS H45-49 26 4:53:08 27,2
83 STEFANI THOMAS AVC NIMES H30-34 16 4:54:12 27,1
84 GUIGOU FABIEN CLUB NEUTRE LR H40-44 22 5:13:03 25,5
85 COMPAN SYLVAIN VC MONT AIGOUAL H40-44 23 5:59:36 22,2

- Voir -> La Midi Libre Cycl’Aigoual 2008 : C d F Master ! - Résultats du 65 km
- Voir -> La Midi Libre Cycl’Aigoual 2008 : C d F Master ! - Résultats du 98 km

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !