Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Pyrénéenne 2008 : Résultats 4 Vallées 174 km

ClassNomPrénomCatC.c..Temps.......Ecart.....
1 MARTIN Nicolas C 1 05:38:50.6 0:00:00
2 SAUTHIER Bastien C 2 05:38:51.0 0:00:01
3 AMBLARD Nicolas C 3 05:38:58.0 0:00:08
4 BERARD Patrick E 1 05:38:58.3 0:00:08
5 GOUDIN Jean Marc D 1 05:39:03.5 0:00:13
6 DUMONT Mathieu D 2 05:39:08.4 0:00:18
7 IRIGARAY JUAN JESUS C 4 05:43:30.9 0:04:40
8 IGARZABAL VICENTE D 3 05:47:23.0 0:08:33
9 HIDALGO Jean Philippe E 2 05:48:12.2 0:09:22
10 DURAND Nicolas D 4 05:48:20.2 0:09:30
11 BAILE Jean Paul E 3 05:49:05.9 0:10:15
12 ARNAULT Lionel E 4 05:49:13.3 0:10:23
13 BOUCHOT Jérome D 5 05:54:41.4 0:15:51
14 POHU Olivier E 5 05:55:38.5 0:16:48
15 LAPANDRIE GYSLAIN D 6 05:56:00.1 0:17:10
16 BERIOU Jean Marc E 6 05:58:56.5 0:20:06
17 GLEIZES Thierry E 7 05:59:10.2 0:20:20
18 MASSOUBRE J. Christophe C 5 05:59:17.9 0:20:27
19 MANSE Daniel D 7 05:59:24.3 0:20:34
20 CRAPEZ Lucien E 8 05:59:27.3 0:20:37
21 BOYRIE Jean Pierre D 8 05:59:29.0 0:20:39
22 CLEMENT Philippe E 9 06:04:05.6 0:25:15
23 GROSJEAN Jacques E 10 06:04:05.7 0:25:15
24 VALOIS PATRICK F 1 06:06:18.8 0:27:28
25 SOUBABERE ERIC E 11 06:08:06.4 0:29:16
26 MONJALES FREDERIC E 12 06:09:12.7 0:30:22
27 JUMERE Wilfrid D 9 06:09:17.3 0:30:27
28 ALEXANDER Simon E 13 06:09:18.7 0:30:28
29 TOURNOUX Laurent D 10 06:13:33.0 0:34:43
30 BRUANT Philippe E 14 06:13:49.1 0:34:59
31 HERNANDEZ JOSE E 15 06:13:56.2 0:35:06
32 ISABAL Philippe E 16 06:13:57.6 0:35:07
33 REBEYRE GILLES C 6 06:14:31.9 0:35:41
34 PAILLOT Raymond E 17 06:17:36.1 0:38:46
35 TEYSSIER Laurent E 18 06:18:32.1 0:39:42
36 MANSE RENE D 11 06:18:45.0 0:39:55
37 CLIGNET Marion B 1 06:18:45.0 0:39:55
38 ERRASI JON D 12 06:19:16.8 0:40:26
39 SUPERSAC PHILIPPE E 19 06:19:45.3 0:40:55
40 BALSE Christian E 20 06:25:29.9 0:46:39
41 MANCA Jean Pierre E 21 06:25:30.2 0:46:40
42 TREY Raymond E 22 06:25:38.2 0:46:48
43 AIMAR Patrick F 2 06:25:38.4 0:46:48
44 CASSOU CALARI Philippe E 23 06:25:51.1 0:47:01
45 MINELLO Jérome D 13 06:26:39.7 0:47:49
46 SAINT UPERY Eric E 24 06:26:51.0 0:48:01
47 MAGENDIE Alain E 25 06:27:29.8 0:48:39
48 PRIOUL Pascal F 3 06:29:36.0 0:50:46
49 LARRABURU PHILIPPE E 26 06:30:21.6 0:51:31
50 BIREMONT Cyril D 14 06:30:22.7 0:51:32
51 BOUSQUET Jérome E 27 06:31:18.9 0:52:28
52 RODRIGUEZ LLADO Quim D 15 06:33:00.7 0:54:10
53 PAILLOT Claude F 4 06:33:16.1 0:54:26
54 SOULEROT Philippe F 5 06:33:17.7 0:54:27
55 CHASSARA François Pierre E 28 06:34:58.3 0:56:08
56 DONINI Brice C 7 06:35:02.7 0:56:12
57 BAGOT ERIC D 16 06:35:15.5 0:56:25
58 MECHITOUA Kamel E 29 06:35:19.3 0:56:29
59 BASSERY André G 1 06:35:53.4 0:57:03
60 LALANNE Jean Bernard F 6 06:35:56.4 0:57:06
61 ARBES Emile G 2 06:36:01.9 0:57:11
62 CASTERET Steve D 17 06:36:18.4 0:57:28
63 GANZA LUDOVIC C 8 06:36:44.5 0:57:54
64 PLACAIS Yves E 30 06:37:49.6 0:58:59
65 DOURTHE Michel E 31 06:38:27.1 0:59:37
66 BORIES Bernard E 32 06:38:44.2 0:59:54
67 MENAUD André G 3 06:38:45.1 0:59:55
68 CASTAGNET Hervé E 33 06:38:57.0 1:00:07
69 VANHERLE Ronny E 34 06:40:01.9 1:01:11
70 BARCELO Thierry E 35 06:40:08.7 1:01:18
71 VARIN Wilfrid F 7 06:40:15.7 1:01:25
72 LOPEZ Françis F 8 06:41:10.8 1:02:20
73 CAPERA Michel E 36 06:42:11.2 1:03:21
74 FERRER PEREZ Francesc D 18 06:42:45.3 1:03:55
75 BARTES Génis G 4 06:43:21.5 1:04:31
76 SOUCHET Bruno E 37 06:43:22.9 1:04:32
77 TIJOU Alain F 9 06:43:26.0 1:04:36
78 IHUELLO Patrick E 38 06:43:29.0 1:04:39
79 HUYSMANS Herwin E 39 06:44:08.5 1:05:18
80 ZEELENBERG Serge D 19 06:44:22.3 1:05:32
81 GERMAIN PHILIPPE E 40 06:45:34.7 1:06:44
82 KUS Gilles E 41 06:45:35.6 1:06:45
83 PRUD’HOMME Frédéric E 42 06:46:06.8 1:07:16
84 LOGEAIS Christophe D 20 06:46:44.3 1:07:54
85 MASSIERA Franck D 21 06:46:58.6 1:08:08
86 GUAUS Jean michel F 10 06:47:11.4 1:08:21
87 VAN LOO Wim E 43 06:47:58.4 1:09:08
88 GESTRAUD Jacques G 5 06:48:01.6 1:09:11
89 LASSERRE Daniel F 11 06:48:04.8 1:09:14
90 CIBAT Jean G 6 06:48:20.9 1:09:30
91 MARTIN Rémy E 44 06:49:08.9 1:10:18
92 BOYER Didier F 12 06:49:33.8 1:10:43
93 BOTTO Jean Luc E 45 06:50:33.5 1:11:43
94 SERIN Guillaume D 22 06:50:43.2 1:11:53
95 CAUBET Pascal D 23 06:51:24.4 1:12:34
96 ANTOLDI Louis E 46 06:52:35.8 1:13:45
97 DONNELLY Paul E 47 06:52:40.8 1:13:50
98 PONS PRATS Jordi D 24 06:52:47.1 1:13:57
99 THOUVENOT Jean Luc E 48 06:52:53.6 1:14:03
100 BRUNEL Frédéric D 25 06:53:32.9 1:14:42
101 ZORZENONE Yvon G 7 06:53:52.3 1:15:02
102 ROUGER Sylvain D 26 06:54:23.3 1:15:33
103 QUATREHOMME Eric E 49 06:54:42.1 1:15:52
104 FOURNIER Dominique F 13 06:54:46.9 1:15:56
105 THEPAUT Guy F 14 06:54:49.0 1:15:59
106 BAXELLERIE Christian F 15 06:54:50.1 1:16:00
107 TRICARD Jean Pierre F 16 06:55:21.5 1:16:31
108 DESCOS Jean Christophe E 50 06:55:40.0 1:16:50
109 DOUSSET Cyrille D 27 06:55:40.1 1:16:50
110 FABRO Didier E 51 06:57:18.6 1:18:28
111 JUIN Pierre F 17 06:57:31.2 1:18:41
112 MOMMEJA Jean Luc D 28 06:57:42.7 1:18:52
113 MANSAS Jean Luc E 52 06:57:52.4 1:19:02
114 SALES Christian F 18 06:57:52.7 1:19:02
115 BLANCHARD Patrick E 53 06:58:07.5 1:19:17
116 DE VEGA SANTOS Tomas E 54 06:58:52.5 1:20:02
117 FILHOL Gilles E 55 06:58:56.5 1:20:06
118 RECAPET Christian G 8 06:59:17.1 1:20:27
119 COPIN Yves E 56 07:02:23.0 1:23:33
120 PARENT Michel E 57 07:02:25.0 1:23:35
121 BARROUL Jacques F 19 07:02:27.2 1:23:37
122 LASTISNERES Frédéric D 29 07:02:29.1 1:23:39
123 CHIRON Didier E 58 07:02:47.2 1:23:57
124 MACE Stéphane D 30 07:02:49.3 1:23:59
125 JEANJEAN Alain F 20 07:03:46.9 1:24:56
126 MELLISH Duncan D 31 07:03:50.0 1:25:00
127 SLUSARCZYK Pierre E 59 07:04:19.0 1:25:29
128 FAUBLADIER Frédéric D 32 07:04:31.5 1:25:41
129 TORRES ORTEGA Alfonso D 33 07:05:06.4 1:26:16
130 DEMONCHAUX François Xavier F 21 07:05:07.3 1:26:17
131 TREVESAIGUES Thierry D 34 07:05:12.5 1:26:22
132 RIVIERE Gérard F 22 07:05:13.2 1:26:23
133 VICINELLI Patrice E 60 07:05:17.0 1:26:27
134 LAFOSSE Pierre E 61 07:05:28.4 1:26:38
135 AUDHUY FRANCOIS E 62 07:05:38.2 1:26:48
136 DURVELLE Sylvain E 63 07:06:14.1 1:27:24
137 COURBIAN Francis G 9 07:06:14.1 1:27:24
138 COUDRIER Eric E 64 07:06:15.0 1:27:25
139 GOMBE Réno D 35 07:06:15.3 1:27:25
140 PIERRA Daniel E 65 07:06:16.4 1:27:26
141 HERNANDEZ ELENA Jesus E 66 07:06:22.4 1:27:32
142 AHEDO TOCA José Maria E 67 07:06:27.8 1:27:37
143 GIBAUD Loïc E 68 07:06:34.1 1:27:44
144 GONZALES LAMADRID Agustin E 69 07:06:43.8 1:27:53
145 ROBERT Michel F 23 07:09:10.7 1:30:20
146 BONNEMAISON Daniel E 70 07:09:42.2 1:30:52
147 PAINTON Jason D 36 07:09:43.0 1:30:53
148 CAYROY Sylvain D 37 07:10:00.5 1:31:10
149 LECHANOINE Hubert F 24 07:10:05.5 1:31:15
150 CHAMPENOIS José F 25 07:10:18.6 1:31:28
151 ESCRIBE Roland E 71 07:11:35.8 1:32:45
152 DASTUGUE Patrice E 72 07:13:12.0 1:34:22
153 LAFITTE Eric E 73 07:13:46.0 1:34:56
154 CAPDEBOSQ Robert F 26 07:13:46.6 1:34:56
155 SOUCHON Bernard E 74 07:13:47.1 1:34:57
156 QUESADA Pierre D 38 07:14:56.5 1:36:06
157 ORSETTIG Daniel F 27 07:15:08.8 1:36:18
158 ROMBOUTS Kris D 39 07:17:03.7 1:38:13
159 POIROU Sylvères F 28 07:18:42.6 1:39:52
160 PENOT Christian E 75 07:19:49.6 1:40:59
161 POCA Daniel F 29 07:19:56.3 1:41:06
162 IRAZUSTA GOENA Javier F 30 07:20:03.4 1:41:13
163 EVEILLARD Jean Claude E 76 07:20:48.4 1:41:58
164 LAUDOYER Vincent F 31 07:20:49.5 1:41:59
165 LAFITTE Valerie A 1 07:20:58.7 1:42:08
166 JUANCHICOT LAURENT D 40 07:21:01.5 1:42:11
167 JEANJEAN Didier F 32 07:21:02.0 1:42:12
168 BOISSY Michel E 77 07:21:02.2 1:42:12
169 BORDE Alain Joseph F 33 07:21:03.9 1:42:13
170 FORGET Nicolas D 41 07:21:18.3 1:42:28
171 SERRIS Philippe F 34 07:21:28.3 1:42:38
172 FERRAIRE Charles F 35 07:21:45.6 1:42:55
173 BREUILLE Henri F 36 07:24:36.0 1:45:46
174 CLOUZET Rémy F 37 07:25:19.0 1:46:29
175 DASTUGUE Jean Pierre E 78 07:25:22.7 1:46:32
176 PINA Manuel F 38 07:25:29.5 1:46:39
177 NATUREL Claude F 39 07:25:32.8 1:46:42
178 FUTERS Justin E 79 07:26:37.1 1:47:47
179 PITOUX Christian F 40 07:26:58.1 1:48:08
180 MARTIN Claude E 80 07:27:04.5 1:48:14
181 VAN WIJHE GERRIT E 81 07:27:46.2 1:48:56
182 WILLEMSEN Willem E 82 07:27:48.1 1:48:58
183 ROLLAND Jean Marc F 41 07:27:57.4 1:49:07
184 MORA Jean Marc F 42 07:28:01.5 1:49:11
185 PREVOT Claude F 43 07:28:05.0 1:49:15
186 ESTEYRIE Jean Pierre F 44 07:28:10.7 1:49:20
187 DION Franck E 83 07:29:11.9 1:50:21
188 ADER Patrick E 84 07:29:34.5 1:50:44
189 CATHALA BOTELLA Isabelle B 2 07:30:18.0 1:51:28
190 GABORIAU Luc F 45 07:32:57.5 1:54:07
191 MARESTAN Daniel E 85 07:33:05.1 1:54:15
192 BREHERET Pierrick E 86 07:33:06.5 1:54:16
193 DAUGAN Lionel D 42 07:33:16.6 1:54:26
194 MAGERAND Patrick F 46 07:33:59.1 1:55:09
195 CAMPS LLUCIA Joan F 47 07:34:10.4 1:55:20
196 RUIZ Jean François E 87 07:34:11.7 1:55:21
197 CAZAUX Bernard D 43 07:34:54.1 1:56:04
198 CHAUMEAU Philippe F 48 07:35:44.1 1:56:54
199 LABUSSIERE Jean Luc E 88 07:35:46.7 1:56:56
200 LENNOZ Pascal D 44 07:36:04.3 1:57:14
201 DEPREZ Gérard F 49 07:37:52.2 1:59:02
202 BARRERE Jean Luc E 89 07:38:08.2 1:59:18
203 ESTEBE Jacques E 90 07:39:16.3 2:00:26
204 RIGAL Jean Paul F 50 07:41:26.8 2:02:36
205 NOIROT MATHIEU C 9 07:41:45.5 2:02:55
206 SNOWDEN MARK F 51 07:42:53.3 2:04:03
207 SELTENSPERGER Thibault D 45 07:44:00.1 2:05:10
208 AGUILAR Jean François D 46 07:44:00.1 2:05:10
209 MOREAU Charles F 52 07:44:12.3 2:05:22
210 BUCKINGHAM Neil D 47 07:44:13.4 2:05:23
211 GAUTIER DIDIER F 53 07:44:15.1 2:05:25
212 PELISSOU Patrick F 54 07:44:16.9 2:05:26
213 BOER PATRICE D 48 07:45:00.9 2:06:10
214 LABRUNEE Gérard F 55 07:46:59.0 2:08:09
215 THEUX BERUCQ Jean michel E 91 07:47:00.4 2:08:10
216 BRODIE Russel C 10 07:47:00.7 2:08:10
217 MAGES Richard D 49 07:47:06.5 2:08:16
218 FORTUNATI Valentin C 11 07:47:09.9 2:08:19
219 VIGROUX Jean Marie F 56 07:47:11.2 2:08:21
220 GRAVINA Brad D 50 07:47:18.8 2:08:28
221 MONTEILS Patrice F 57 07:47:56.2 2:09:06
222 LOPEZ PEREZ Andres D 51 07:49:47.3 2:10:57
223 HERRERA JURADO Paco F 58 07:49:56.3 2:11:06
224 VEGA IBANEZ Ramon E 92 07:50:00.8 2:11:10
225 AMIAMA ARREGI Javier F 59 07:50:02.4 2:11:12
226 BARRIO PANGUA Miguel F 60 07:50:09.6 2:11:19
227 BROOKE Michael F 61 07:52:36.9 2:13:46
228 SIVADE Serge E 93 07:52:40.4 2:13:50
229 ROMERO CLAUDE F 62 07:52:49.3 2:13:59
230 HERNANDEZ Jean I 1 07:52:55.6 2:14:05
231 PONTIF Marc F 63 07:55:43.6 2:16:53
232 BOSANA Eric E 94 07:55:47.9 2:16:57
233 POQUE Yves F 64 07:57:51.8 2:19:01
234 DURVELLE Arnaud E 95 07:57:56.1 2:19:06
235 MERLET Jérome D 52 07:58:44.2 2:19:54
236 BARBAROU Thierry E 96 07:59:24.7 2:20:34
237 NIORD Christophe E 97 08:00:32.3 2:21:42
238 PINILLOS JAVIER F 65 08:03:24.4 2:24:34
239 MESPLEDE Jean Claude G 10 08:03:37.6 2:24:47
240 VEYSSIERE Yvan G 11 08:04:40.9 2:25:50
241 JOFRE Fernard G 12 08:05:14.5 2:26:24
242 ROBIN Christian F 66 08:05:36.0 2:26:46
243 LABAT Didier E 98 08:06:26.1 2:27:36
244 CHESSERON Jean G 13 08:06:28.5 2:27:38
245 TORRES Jean François E 99 08:06:41.9 2:27:51
246 SACHET Jacques F 67 08:07:19.0 2:28:29
247 GAMEZ MOLINA Antonio José E 100 08:07:22.9 2:28:32
248 OLMO RAMOS Francisco Javier D 53 08:07:26.1 2:28:36
249 CENTENO MARIN José Maria E 101 08:07:31.8 2:28:41
250 DUMORA Bernard F 68 08:07:55.2 2:29:05
251 LANGERON Bruno E 102 08:08:31.7 2:29:41
252 LACAZE André E 103 08:10:27.0 2:31:37
253 FORTUN Hervé E 104 08:10:30.5 2:31:40
254 ROUANET Jean Pierre G 14 08:11:28.7 2:32:38
255 LARRALDE Marc E 105 08:15:15.3 2:36:25
256 FRUGIER Max E 106 08:15:24.7 2:36:34
257 MICHENAUD Daniel G 15 08:15:29.7 2:36:39
258 POZZOBON Alain F 69 08:16:12.6 2:37:22
259 SPADA Eric E 107 08:16:12.9 2:37:22
260 BARBOULE Pascal D 54 08:16:33.3 2:37:43
261 PEYNET Henri E 108 08:16:33.9 2:37:43
262 BOUISSOU Patrick E 109 08:19:31.1 2:40:41
263 BORNET Jean Claude F 70 08:19:31.5 2:40:41
264 DERREZ Philippe F 71 08:19:31.6 2:40:41
265 LACOSTE Thierry E 110 08:20:58.3 2:42:08
266 LARRAMENDI Eneko D 55 08:21:04.8 2:42:14
267 PEREIRA DE CELIS José E 111 08:24:32.5 2:45:42
268 BOILLOS GONZALEZ Félix E 112 08:24:45.4 2:45:55
269 BEROUJON Eric D 56 08:27:31.9 2:48:41
270 REQUIER Christian F 72 08:27:56.1 2:49:06
271 MONSTER Jan Jaap D 57 08:29:09.6 2:50:19
272 ZWAAN Erik D 58 08:29:10.5 2:50:20
273 JONQSMA Jan E 113 08:29:20.3 2:50:30
274 VAN VARIK Raymond E 114 08:29:25.1 2:50:35
275 CRISTINA Christian F 73 08:30:40.1 2:51:50
276 ETHEVE Lucien G 16 08:33:11.4 2:54:21
277 TARROUX Jérome D 59 08:33:22.0 2:54:32
278 PINSACH Joachim I 2 08:37:07.9 2:58:17
279 DELAMARRE Bruno E 115 08:41:02.4 3:02:12
280 BENETREAU Frédéric D 60 08:41:03.7 3:02:13
281 ARREBOLLE Christophe E 116 08:41:12.0 3:02:22
282 CLEVENOT chantal B 3 08:42:56.0 3:04:06
283 NESPOULOUS Nicolas D 61 08:44:51.1 3:06:01
284 DEMY Philippe F 74 08:44:52.7 3:06:02
285 PEDEJOUAN René G 17 08:44:58.1 3:06:08
286 ANTIC BRUNO D 62 08:48:34.4 3:09:44
287 JEAN Thierry E 117 08:50:52.8 3:12:02
288 JOURDANE Sébastien D 63 08:54:01.3 3:15:11
289 ARRECHEA Jean F 75 08:55:41.7 3:16:51
290 BREHERET Xavier E 118 08:58:42.9 3:19:52
291 DUPOUY Luc F 76 08:58:47.3 3:19:57
292 DELOURME Jean Pierre G 18 09:05:39.3 3:26:49
293 SAENZ Gérard F 77 09:08:41.2 3:29:51
294 ESNEAU J JACQUES F 78 09:08:46.8 3:29:56
295 BRANDAUSE Pierre G 19 09:08:53.0 3:30:03
296 CODROMAZ Jérome D 64 09:10:15.8 3:31:25
297 DAUPHIN Jean Paul E 119 09:10:26.5 3:31:36
298 TARGETT Lewis F 79 09:13:27.2 3:34:37

- Voir -> La Pyrénéenne 2008 : Résultats 2 Vallées 97 km
- Voir -> La Pyrénéenne 2008 : Résultats 3 Vallées 120 km

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !