Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Pyrénéenne 2008 : Résultats 3 Vallées 120 km

ClassNomPrénomCatC.c..Temps.........Ecart.....
1 TORRES François E 1 03:56:44.7 0:00:00
2 CARRERE Christophe D 1 04:00:49.8 0:04:05
3 CASSENE Gérard D 2 04:01:04.4 0:04:20
4 VILLEGAS Sergio D 3 04:02:50.2 0:06:06
5 LESSMAN Pascal E 2 04:02:54.2 0:06:10
6 PLANCHOU Fabrice E 3 04:02:54.6 0:06:10
7 BRUNI Jérémy C 1 04:05:02.3 0:08:18
8 FILLEAU FRANCOIS C 2 04:06:00.3 0:09:16
9 MARMOUGET Claude D 4 04:09:36.0 0:12:52
10 GIRALDI Théo E 4 04:11:49.3 0:15:05
11 MONTIGAUD Pierre C 3 04:11:49.8 0:15:05
12 SAUTHIER Michel F 1 04:13:00.5 0:16:16
13 MARROT Patrick D 5 04:13:48.8 0:17:04
14 BONNET Jean Luc D 6 04:14:08.8 0:17:24
15 VIDAL Kevin C 4 04:14:17.9 0:17:33
16 JACQUE Christian F 2 04:16:56.0 0:20:12
17 REBEILLE Frédéric D 7 04:17:21.3 0:20:37
18 GALOUYE GILLES D 8 04:17:45.1 0:21:01
19 SARTORE Sébastien D 9 04:19:51.1 0:23:07
20 CONTRE loïc C 5 04:22:36.1 0:25:52
21 FREIRE CARRASQUEIRA José Carlos H 1 04:22:42.6 0:25:58
22 COUES Roger E 5 04:23:01.7 0:26:17
23 PILLION Arnaud D 10 04:23:56.8 0:27:12
24 DANJOU Stéphane E 6 04:24:08.7 0:27:24
25 CEOLOTTO Laurent D 11 04:24:09.4 0:27:25
26 DEGEORGE Pierre C 6 04:24:15.1 0:27:31
27 SCHUSTER Philippe E 7 04:24:18.5 0:27:34
28 BEAUSSART Pascal D 12 04:24:48.0 0:28:04
29 PAGES ERIC E 8 04:25:26.1 0:28:42
30 GREMEAUX Eric D 13 04:26:25.8 0:29:41
31 PUGNET Alain G 1 04:26:27.0 0:29:43
32 QUILICO Stéphane E 9 04:26:40.2 0:29:56
33 MARTY Philippe E 10 04:27:16.4 0:30:32
34 FRANTZ MICHEL E 11 04:27:44.6 0:31:00
35 RENAUDIN Nicolas C 7 04:27:49.4 0:31:05
36 BAYLE Laurent D 14 04:28:07.8 0:31:23
37 CLEMENT Joël F 3 04:28:30.3 0:31:46
38 MIEGEMOLLE Jean Louis E 12 04:29:07.3 0:32:23
39 ESCOUBAS Christophe E 13 04:29:25.9 0:32:41
40 CASSAGNES Jean Luc D 15 04:29:27.0 0:32:43
41 ESPOUY Gilles E 14 04:29:29.4 0:32:45
42 BRETON Christian F 4 04:29:37.0 0:32:53
43 FROMENTIN Pascal D 16 04:29:38.8 0:32:54
44 VERSTIGGEL Luc D 17 04:29:56.4 0:33:12
45 UDABE AGIRRE JMANOL C 8 04:30:04.9 0:33:20
46 CANN Stephen X 1 04:30:58.4 0:34:14
47 PIERRON Raphael E 15 04:32:29.8 0:35:45
48 DELLA MASSA Philippe E 16 04:32:45.7 0:36:01
49 PIQUEMAL Daniel E 17 04:33:06.0 0:36:22
50 ROURA Edouard H 2 04:33:14.8 0:36:30
51 AMARDEIL Hervé F 5 04:33:15.1 0:36:31
52 ECHENIQUE PATXI D 18 04:33:18.7 0:36:34
53 POUCHAN Jérome D 19 04:33:22.5 0:36:38
54 PEBAY YVES E 18 04:33:44.9 0:37:00
55 LE TOLLEC STEPHANE E 19 04:33:45.3 0:37:01
56 PAGANI Antoine D 20 04:33:46.4 0:37:02
57 DURAND Hubert E 20 04:33:49.1 0:37:05
58 DUMAS Morgan C 9 04:34:37.7 0:37:53
59 DUSSAUD Michel F 6 04:35:36.6 0:38:52
60 DUCOMPS Michel F 7 04:36:34.0 0:39:50
61 NADON Philippe E 21 04:37:03.2 0:40:19
62 CAMBLONG Noel F 8 04:37:15.8 0:40:31
63 ROUZAUT HUBERT E 22 04:37:36.6 0:40:52
64 JACQUE Clément C 10 04:37:53.7 0:41:09
65 DEZOTTI Didier E 23 04:37:55.4 0:41:11
66 BEDEL Gérald G 2 04:38:01.3 0:41:17
67 GUILLEMIN Joël D 21 04:38:37.0 0:41:53
68 MARGUERITIN David D 22 04:38:40.5 0:41:56
69 DA SILVA Manuel E 24 04:38:40.8 0:41:56
70 CAZALES Alexis E 25 04:38:41.1 0:41:57
71 LABADEMS CEDRIC C 11 04:39:01.7 0:42:17
72 BLANC Yvon F 9 04:39:15.9 0:42:31
73 FABREGUES David D 23 04:39:59.0 0:43:15
74 MASSAGLIA PATRICK E 26 04:41:17.7 0:44:33
75 CHANDEZ Thierry E 27 04:41:33.9 0:44:49
76 COURREGES MARC F 10 04:42:16.0 0:45:32
77 CLAVERIE Eric D 24 04:42:28.2 0:45:44
78 LUCCHESE Franck E 28 04:42:29.6 0:45:45
79 BERTEMES MARC E 29 04:42:36.6 0:45:52
80 JUCHTZER Hervé F 11 04:42:39.9 0:45:55
81 CABOS Hugues D 25 04:42:40.1 0:45:56
82 PERRIER Sébastien D 26 04:42:41.8 0:45:57
83 LOUPIAS Bernard F 12 04:42:42.6 0:45:58
84 GERMANIER Gérard H 3 04:43:11.3 0:46:27
85 DARDENNE David D 27 04:43:17.1 0:46:33
86 SAROBE ALESANDRO D 28 04:44:00.9 0:47:16
87 BOUBE Francis F 13 04:44:15.7 0:47:31
88 BACHALA Arnaud E 30 04:44:28.1 0:47:44
89 ROHRBACHER André E 31 04:44:33.7 0:47:49
90 REDONDO CEFERINO F 14 04:44:41.2 0:47:57
91 DEVAURE Alexandre D 29 04:44:44.8 0:48:00
92 MARTIMORT DAVID F 15 04:45:08.4 0:48:24
93 LAROUDIE Gilles E 32 04:45:15.5 0:48:31
94 RELLIER FLORIMARD C 12 04:46:20.3 0:49:36
95 COUARRAZE Stéphane E 33 04:46:58.4 0:50:14
96 SORBET FREDERIC D 30 04:47:02.3 0:50:18
97 MORANDIN Serge E 34 04:47:02.9 0:50:18
98 CIBAT Serge E 35 04:47:04.0 0:50:20
99 BOYER Pascal E 36 04:47:17.8 0:50:33
100 CAMUS Jean Marc E 37 04:47:18.7 0:50:34
101 GONZALO LAURENT C 13 04:47:40.8 0:50:56
102 FAGES Christian G 3 04:48:37.7 0:51:53
103 CHELEUX Eric E 38 04:48:47.2 0:52:03
104 LAPOUBLADE BERNARD E 39 04:49:01.9 0:52:17
105 LAVIGNE Claude F 16 04:49:11.8 0:52:27
106 VIRY Damien D 31 04:50:07.9 0:53:23
107 VALETTE MARION A 1 04:50:14.3 0:53:30
108 RUIZ FELIX E 40 04:50:28.0 0:53:44
109 THEIS Ivan E 41 04:50:30.3 0:53:46
110 RABILLER Gaetan D 32 04:50:39.7 0:53:55
111 CIBAT Guy F 17 04:50:54.0 0:54:10
112 TARRIEU Philippe E 42 04:51:07.2 0:54:23
113 TROC JEAN MICHELL E 43 04:51:18.3 0:54:34
114 DEKEUYNCK JACKY F 18 04:51:19.9 0:54:35
115 MONTMIRAIL DIDIER E 44 04:51:21.6 0:54:37
116 OZUN Jean Michel E 45 04:52:04.5 0:55:20
117 BRANCHERAUD Jean Louis F 19 04:52:46.3 0:56:02
118 BOIDE Dominique D 33 04:53:13.3 0:56:29
119 FONTAINE Patrick F 20 04:54:00.8 0:57:16
120 PIEROT Dominique E 46 04:54:06.1 0:57:22
121 CORRADI JEAN PAUL E 47 04:54:07.7 0:57:23
122 PEREZ René G 4 04:54:33.6 0:57:49
123 LEGLISE J JACQUES F 21 04:55:14.8 0:58:30
124 CAZENAVE Jean Claude G 5 04:55:18.0 0:58:34
125 GUILLOT PAUL F 22 04:55:35.5 0:58:51
126 SUSGIN DENIS F 23 04:55:40.0 0:58:56
127 DIES Jacques F 24 04:55:58.4 0:59:14
128 ARBERET Paul E 48 04:56:50.4 1:00:06
129 LE POUHAER Stéphane D 34 04:57:06.3 1:00:22
130 SAVIGNOL Francis F 25 04:57:20.0 1:00:36
131 ROLDAN Laurent E 49 04:57:21.3 1:00:37
132 FOURMATGEAT PATRICK E 50 04:57:21.5 1:00:37
133 CRESPY Denis F 26 04:57:24.5 1:00:40
134 HYGONENQ Jean Paul E 51 04:57:25.8 1:00:41
135 CASSOULONG Sébastien D 35 04:57:35.9 1:00:51
136 LAUR Eric E 52 04:57:40.8 1:00:56
137 RIGONI Michel G 6 04:57:43.4 1:00:59
138 CARMOUZE Stéphane E 53 04:59:11.9 1:02:27
139 AROMATARIO Christophe D 36 04:59:19.6 1:02:35
140 POISAC Jean François D 37 05:01:25.7 1:04:41
141 BELIS Jean Christophe D 38 05:01:38.1 1:04:54
142 MAILLO Héléna A 2 05:01:38.3 1:04:54
143 BAUBY François F 27 05:01:43.2 1:04:59
144 PEDELOUP Thierry E 54 05:02:07.0 1:05:23
145 JOHANNEL Christelle A 3 05:02:07.1 1:05:23
146 CABANE Patrick E 55 05:02:09.6 1:05:25
147 BREL Patrick F 28 05:02:15.7 1:05:31
148 DUBARRY Alain E 56 05:02:26.1 1:05:42
149 COSTES Laurent E 57 05:02:33.3 1:05:49
150 LIBREAU Régis F 29 05:02:42.9 1:05:58
151 PERE Christian D 39 05:02:52.2 1:06:08
152 FOUQUET Dominique E 58 05:03:09.4 1:06:25
153 TEMPEZ Bruno D 40 05:03:37.4 1:06:53
154 BOUBIN Bruno E 59 05:03:40.9 1:06:56
155 LANNE Gilbert F 30 05:04:05.4 1:07:21
156 BETH Philippe E 60 05:04:21.1 1:07:37
157 LACLAVOIE JEROME C 14 05:04:34.6 1:07:50
158 IPARRAGUIRRE JEAN PIERRE E 61 05:05:30.0 1:08:46
159 NICOLAS Christian G 7 05:05:48.3 1:09:04
160 MARTY Jean François D 41 05:06:20.2 1:09:36
161 GROLEAU Patrick E 62 05:07:32.1 1:10:48
162 VIAND Laurent D 42 05:07:43.1 1:10:59
163 SERRIPIERRI Bruno H 4 05:07:49.5 1:11:05
164 ELMS MALCOLM F 31 05:07:53.6 1:11:09
165 GONZALEZ Denis E 63 05:08:00.0 1:11:16
166 CASSOULONG Chistophe D 43 05:08:08.4 1:11:24
167 AGASSE Philippe D 44 05:08:35.2 1:11:51
168 PEDOUSSAUT Alexandre F 32 05:08:55.5 1:12:11
169 DA SILVA Paul E 64 05:09:04.6 1:12:20
170 RUFFIE Jean F 33 05:09:04.7 1:12:20
171 ESCOLAR Antoine F 34 05:09:10.6 1:12:26
172 FALBY Jean Luc E 65 05:09:18.2 1:12:34
173 BAILLET Laurent E 66 05:09:23.6 1:12:39
174 BARRA MICHEL F 35 05:10:05.9 1:13:21
175 LOUSTAU Denis E 67 05:10:07.5 1:13:23
176 MESPOULHE Jean Pierre F 36 05:10:14.6 1:13:30
177 HAUTESERRE GILLES F 37 05:10:20.2 1:13:36
178 EVANS Mickael F 38 05:10:41.5 1:13:57
179 JOSEPH loïc E 68 05:10:46.3 1:14:02
180 ROJO SENERO José Manuel D 45 05:10:48.8 1:14:04
181 COUDERC christian F 39 05:10:54.4 1:14:10
182 GOURGEON MiKaël D 46 05:10:58.9 1:14:14
183 MIRANDE Frédéric D 47 05:10:59.1 1:14:15
184 GUILLON PHILIPPE F 40 05:11:07.4 1:14:23
185 CAPBER Gérard F 41 05:11:15.1 1:14:31
186 CORDER Keighley G 8 05:12:37.9 1:15:53
187 LASSUS Véronique A 4 05:12:43.2 1:15:59
188 BOUEYRIE Eric E 69 05:12:45.2 1:16:01
189 JACGORNO Gérard G 9 05:13:12.8 1:16:28
190 HELBERT Pierre Jean F 42 05:13:20.2 1:16:36
191 RENON Yves F 43 05:13:24.3 1:16:40
192 MARTIN Michel F 44 05:13:43.1 1:16:59
193 VAN WIJHE G.J E 70 05:13:50.9 1:17:06
194 LABROILLE Jean Michel G 10 05:13:58.5 1:17:14
195 LAGRANGE Philippe E 71 05:14:00.5 1:17:16
196 MANNIER Bruno F 45 05:14:04.4 1:17:20
197 DUFIL Christian F 46 05:14:08.0 1:17:24
198 GERLA Jean Paul E 72 05:14:59.8 1:18:15
199 CUQ Anne Sophie A 5 05:15:00.4 1:18:16
200 MONTANE Alain E 73 05:15:04.2 1:18:20
201 BESSON Bruno F 47 05:15:08.0 1:18:24
202 DEJEAN Guy F 48 05:15:08.1 1:18:24
203 POSE Francis F 49 05:15:28.4 1:18:44
204 DUPUIS PHILIPPE D 48 05:15:40.4 1:18:56
205 BESOMBES ANDRE F 50 05:15:43.5 1:18:59
206 MASSAGLIA PHILIPPE E 74 05:16:15.1 1:19:31
207 FAURE Eric D 49 05:16:40.6 1:19:56
208 GROLEAU Eric E 75 05:16:58.3 1:20:14
209 ANTICHAN JEAN BERNARD G 11 05:17:17.0 1:20:33
210 BROSSARD Alain E 76 05:17:25.7 1:20:41
211 PARIS Michel F 51 05:18:54:3 1:22:10
212 BOTTAREL Didier E 77 05:18:55.7 1:22:11
213 RIDEAU Gérard G 12 05:19:03.0 1:22:19
214 BOUILLAC Patrick F 52 05:19:17.6 1:22:33
215 DUCASSE Fabien D 50 05:19:32.6 1:22:48
216 BERGANTIN Jean Pierre E 78 05:19:54.5 1:23:10
217 DAVENEL Jean Louis F 53 05:19:55.9 1:23:11
218 RICHARD Pascal E 79 05:20:23.8 1:23:39
219 SWINKELS Jean Jacques E 80 05:20:45.3 1:24:01
220 ARNE Serge E 81 05:20:59.7 1:24:15
221 DEDIEU Pierre E 82 05:21:00.6 1:24:16
222 PINAULT Michel F 54 05:21:12.2 1:24:28
223 ROCHEX Patrice D 51 05:21:13.2 1:24:29
224 CASTET Philippe E 83 05:21:27.2 1:24:43
225 LIBAT XAVIER F 55 05:21:30.0 1:24:46
226 GOUTE Ivan D 52 05:22:04.4 1:25:20
227 BARON Jean F 56 05:22:17.6 1:25:33
228 REGADE PIERRE E 84 05:23:47.2 1:27:03
229 CIPRIAN Yvon G 13 05:24:08.7 1:27:24
230 TOUYAROU Jean Claude F 57 05:24:23.2 1:27:39
231 GARROCQ Daniel F 58 05:24:56.2 1:28:12
232 CAMINADE LAURENT E 85 05:25:28.7 1:28:44
233 BEAUMONT Michel G 14 05:25:28.7 1:28:44
234 GAZAUX Fernand F 59 05:25:42.4 1:28:58
235 DUPONT André E 86 05:26:04.3 1:29:20
236 LAFOREST Daniel F 60 05:26:06.4 1:29:22
237 DESBARATS Thierry E 87 05:26:16.1 1:29:32
238 PAUCHET Michel E 88 05:26:17.2 1:29:33
239 CROUZET Mathieu C 15 05:26:46.6 1:30:02
240 COURTOIS YVES F 61 05:27:58.4 1:31:14
241 LERAY Jean G 15 05:28:23.9 1:31:39
242 DEKEUNYNAN JACKY F 62 05:28:28.4 1:31:44
243 BRULE Olivier E 89 05:28:30.5 1:31:46
244 BALMET Laurent D 53 05:28:39.7 1:31:55
245 SAGE Stéphane D 54 05:28:41.6 1:31:57
246 LAVIGNE ROBERT F 63 05:28:50.7 1:32:06
247 ALLAMANNO Robert F 64 05:28:53.1 1:32:09
248 DE ZAN GILBERT F 65 05:28:57.6 1:32:13
249 BOUCHET Bruno D 55 05:29:07.9 1:32:23
250 BORDIER Gérard G 16 05:29:23.0 1:32:39
251 LASSUS Sébastien D 56 05:30:15.8 1:33:31
252 VANTHOUROUT Stanislas D 57 05:30:26.7 1:33:42
253 PAULY Cathy A 6 05:31:45.3 1:35:01
254 BADY THIERRY E 90 05:33:25.2 1:36:41
255 BETRAN Jean Marc F 66 05:33:56.3 1:37:12
256 GRAND Jean François E 91 05:33:56.3 1:37:12
257 LE BAUBE Laurent D 58 05:34:16.9 1:37:32
258 LABAT FABRICE D 59 05:34:18.7 1:37:34
259 LUCAM Patrick F 67 05:34:19.7 1:37:35
260 LASSERRE Jacques I 1 05:34:19.8 1:37:35
261 BOUE SEBASTIEN D 60 05:34:21.8 1:37:37
262 QUILLACQ Pierre E 92 05:34:22.0 1:37:38
263 BRANCOURT Serge E 93 05:34:33.5 1:37:49
264 CAPESTAN CHRISTOPHE D 61 05:34:33.5 1:37:49
265 MARTY XAVIER D 62 05:35:10.7 1:38:26
266 ESCOT Henri F 68 05:35:13.4 1:38:29
267 SALETTE Andre E 94 05:35:21.2 1:38:37
268 SOIGNON Romuald D 63 05:35:24.2 1:38:40
269 LABADIE Hervé F 69 05:35:31.2 1:38:47
270 TERRAIL Christophe E 95 05:35:32.6 1:38:48
271 DUTURC DANIEL F 70 05:35:41.7 1:38:57
272 BEZAIRE Véronic A 7 05:37:21.7 1:40:37
273 LE MAILLOUX Eric E 96 05:37:25.1 1:40:41
274 CANTON Michel F 71 05:38:50.0 1:42:06
275 MEOT Rodolphe D 64 05:39:01.6 1:42:17
276 SIGAUD MARCEL G 17 05:39:37.5 1:42:53
277 DUBOE J FRANCOIS F 72 05:39:43.7 1:42:59
278 CHABERNAUD Jean Pierre F 73 05:40:07.2 1:43:23
279 GALLY CLAUDE F 74 05:40:07.3 1:43:23
280 DUPPI Daniel E 97 05:40:57.5 1:44:13
281 BARRIER François F 75 05:41:38.8 1:44:54
282 VIDAL Patricia B 1 05:42:13.2 1:45:29
283 MORIVAL Philippe E 98 05:42:14.2 1:45:30
284 SLAGMULER Eric E 99 05:42:15.7 1:45:31
285 VIDAL Jean Louis F 76 05:42:22.7 1:45:38
286 DALL’ARMELLINA JAQUES E 100 05:42:51.3 1:46:07
287 ASSIMANS Jean Marc E 101 05:43:14.5 1:46:30
288 GAREIL Bernard G 18 05:43:21.1 1:46:37
289 BONNEAU Jean Pierre G 19 05:43:22.1 1:46:38
290 COULAUD Jean E 102 05:43:23.1 1:46:39
291 GUILHEM Daniel D 65 05:43:30.5 1:46:46
292 VERNAZOBRES Claude G 20 05:43:35.6 1:46:51
293 CAROZZANI Alain F 77 05:43:59.8 1:47:15
294 DUPUY Bernard E 103 05:44:41.3 1:47:57
295 TRIGO Jean Bernard F 78 05:44:43.0 1:47:59
296 GARCIA José F 79 05:44:43.5 1:47:59
297 NOUGUE Patrick F 80 05:44:43.5 1:47:59
298 ROBERT France B 2 05:44:43:1 1:47:59
299 NEGRO Christian E 104 05:45:30.5 1:48:46
300 COMBEDOUZON Benoit D 66 05:45:31.5 1:48:47
301 DELAS Hervé D 67 05:45:52.1 1:49:08
302 DUFFOUR Alain E 105 05:45:54.3 1:49:10
303 DELAS Michel G 21 05:46:36.6 1:49:52
304 TRUBERT Marc E 106 05:47:00.0 1:50:16
305 GIRARD Xavier E 107 05:47:27.8 1:50:43
306 SAFFON Claude F 81 05:47:28.1 1:50:44
307 RABOT Patrick E 108 05:47:45.1 1:51:01
308 CAMPBELL KERRY D 68 05:48:11.0 1:51:27
309 REY ERIC E 109 05:48:49.0 1:52:05
310 CHABANIS Emmanuel D 69 05:49:07.7 1:52:23
311 DALEAS JAQUES E 110 05:49:29.8 1:52:45
312 BAYLE GUY D 70 05:49:38.2 1:52:54
313 TRIMOULET Dominique E 111 05:49:51.6 1:53:07
314 CHATELLIER André F 82 05:50:12.5 1:53:28
315 TACHON Bruno E 112 05:50:45.9 1:54:01
316 CAZET David D 71 05:51:38.2 1:54:54
317 VORONOVAS Laurent D 72 05:51:57.5 1:55:13
318 BONNET Laurent E 113 05:51:57.5 1:55:13
319 BIBE Christian F 83 05:52:19.8 1:55:35
320 PEDREGNO Vincent D 73 05:52:34.0 1:55:50
321 COUTURE Michel F 84 05:52:36.0 1:55:52
322 DESTRUEL Jean Jacques F 85 05:53:54.4 1:57:10
323 CABIROL Jérome E 114 05:54:09.8 1:57:25
324 LOUBIES Patrice D 74 05:54:48.2 1:58:04
325 ANDRES Gilles D 75 05:55:12.6 1:58:28
326 POCHODZAY Damien C 16 05:55:17.0 1:58:33
327 TRAVERS Jean Marc E 115 05:55:17.9 1:58:33
328 PELLEFIGUE Eric E 116 05:55:24.2 1:58:40
329 VOGT Denis E 117 05:55:38.4 1:58:54
330 PIGET Jean Claude I 2 05:55:43.1 1:58:59
331 FOURCADE Clément F 86 05:55:51.1 1:59:07
332 ZEMB Jean Paul G 22 05:56:15.2 1:59:31
333 CRETEAU DOMINIQUE E 118 05:56:28.0 1:59:44
334 LESPARRE Raphael F 87 05:56:29.4 1:59:45
335 VIDAL Eric E 119 05:56:56.1 2:00:12
336 JACOMOND Alain F 88 05:57:10.2 2:00:26
337 CRISTOFOLI Laurent E 120 05:58:19.7 2:01:35
338 LARROSE Didier D 76 05:58:39.4 2:01:55
339 CRETIN Emmanuel E 121 05:58:42.7 2:01:58
340 ROUANET Gilbert G 23 05:59:00.1 2:02:16
341 LECLERC Patrick F 89 06:00:10.9 2:03:26
342 FELICI Dario F 90 06:00:15.4 2:03:31
343 HERBLIN Patrick E 122 06:00:45.1 2:04:01
344 LAMBERT Francis F 91 06:00:57.3 2:04:13
345 DALLES Jean Paul E 123 06:01:01.8 2:04:17
346 VACELLIER Eric E 124 06:01:03.1 2:04:19
347 SAUBOI Bernard F 92 06:01:08.6 2:04:24
348 SALES Laurent E 125 06:01:22.6 2:04:38
349 CASTERET Francis F 93 06:02:40.0 2:05:56
350 ARMAND Xavier F 94 06:02:49.2 2:06:05
351 WIDDDOWSON Paul G 24 06:03:43.4 2:06:59
352 ZOHIARTZE Amatria D 77 06:03:49.6 2:07:05
353 IRAIZOZ Joseba D 78 06:03:52.2 2:07:08
354 LANSAC Serge F 95 06:03:59.8 2:07:15
355 CHARASSE LUDOVIC D 79 06:04:02.8 2:07:18
356 MARCHI BERNARD F 96 06:04:06.8 2:07:22
357 GATEAU RICHARD D 80 06:04:18.3 2:07:34
358 MONTOUX ERWAN D 81 06:04:30.2 2:07:46
359 GAUDON Michel F 97 06:04:42.3 2:07:58
360 VRIGNAUD Francis E 126 06:05:10.0 2:08:26
361 DEDIEU Pierre F 98 06:05:30.9 2:08:46
362 PONS Patrick E 127 06:05:36.4 2:08:52
363 SEMENT Jean Pierre G 25 06:05:40.3 2:08:56
364 PALACIN Philippe E 128 06:05:59.8 2:09:15
365 GILLODES Philippe F 99 06:06:16.8 2:09:32
366 DOUELLE Agnés A 8 06:06:45.3 2:10:01
367 GADIOU Pierre F 100 06:06:56.5 2:10:12
368 LATRUBESSE Bernard E 129 06:06:58.2 2:10:14
369 JONQUET Jean Luc F 101 06:07:02.9 2:10:18
370 DELPLAN Eric E 130 06:07:10.3 2:10:26
371 BAZILE Eric E 131 06:07:12.2 2:10:28
372 MICHAUX Alain G 26 06:07:12.6 2:10:28
373 TANGUY RAYMOND G 27 06:07:27.6 2:10:43
374 GAUDIN PATRICE F 102 06:08:31.0 2:11:47
375 BUISSON François F 103 06:09:05.2 2:12:21
376 PEYRE Christophe D 82 06:10:28.4 2:13:44
377 DUFFO Thierry E 132 06:10:57.5 2:14:13
378 LANOELLE Alain F 104 06:11:26.2 2:14:42
379 BERTRANE PHILIPPE E 133 06:11:40.4 2:14:56
380 PIN STEPHANE D 83 06:11:42.5 2:14:58
381 RICAUD JEAN LOUIS F 105 06:13:08.1 2:16:24
382 PARRO Emmanuel D 84 06:14:18.1 2:17:34
383 BIN Jean Paul F 106 06:14:21.5 2:17:37
384 DACEREOE Sophie B 3 06:15:15.9 2:18:31
385 HERODIER Paul F 107 06:16:46.0 2:20:02
386 MOREL Jean Marc E 134 06:17:01.1 2:20:17
387 LE PARC Raymond G 28 06:19:05.2 2:22:21
388 MOILIE FREDERIC D 85 06:19:47.8 2:23:03
389 REYNAUD Jean Pierre F 108 06:19:54.1 2:23:10
390 VAN TWIST Kees F 109 06:21:31.7 2:24:47
391 LAPORTE YVES E 135 06:22:21.2 2:25:37
392 LAFAYE Christian F 110 06:22:37.4 2:25:53
393 DASSIEU Michel F 111 06:23:58.6 2:27:14
394 HABATJOU André Yves F 112 06:24:50.3 2:28:06
395 BARTEAU Joël G 29 06:24:52.5 2:28:08
396 DALLET Yannick F 113 06:26:40.4 2:29:56
397 TOUZANNE Samuel D 86 06:28:07.0 2:31:23
398 RICHARD David C 17 06:28:08.2 2:31:24
399 JANSSEN Koen D 87 06:28:08.3 2:31:24
400 LEFORT Pascal E 136 06:29:05.6 2:32:21
401 BIRMES Philippe E 137 06:31:22.9 2:34:38
402 BIRMES VAAST Marianne B 4 06:31:31.5 2:34:47
403 RENOUX Claude F 114 06:34:57.5 2:38:13
404 TAYAC Christophe E 138 06:37:42.4 2:40:58
405 DUPIN Pierre F 115 06:38:21.3 2:41:37
406 BESANCON Pierre Luc C 18 06:44:43.5 2:47:59
407 BESANCON Sylvain F 116 06:44:47.9 2:48:03
408 PARRO Jean Pierre G 30 06:47:24.6 2:50:40
409 PLEPST Robert G 31 06:48:02.1 2:51:18
410 STEPHAN Dominique F 117 06:48:03.3 2:51:19
411 DUCOUSSO André I 3 06:48:10.8 2:51:26
412 COURBIER Patrick F 118 06:48:13.2 2:51:29
413 MONS Celine A 9 06:49:07.0 2:52:23
414 DARRIEUMERLOU Jean Marie E 139 06:57:53.3 3:01:09
415 DEROCHE Bernard I 4 06:58:32.1 3:01:48
416 MAULEON François E 140 07:00:29.3 3:03:45
417 FOUVILLE Michel H 5 07:16:03.9 3:19:19

- Voir -> La Pyrénéenne 2008 : Résultats 2 Vallées 97 km
- Voir -> La Pyrénéenne 2008 : Résultats 4 Vallées 174 km

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!