Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> Les 3 Ballons 2008 : Résultats du Sénior 104 km

ClassNomPrénomCat.C.c..Temps........Ecart..
1 SEIDEL JULIEN C 1 03:29:38.3 0:00:00
2 TASIC CHRISTIAN D 1 03:29:40.6 0:00:02
3 RIT STEPHANE D 2 03:29:59.8 0:00:21
4 CHAMPEY LAURENT D 3 03:31:02.9 0:01:24
5 SENECHAL FLORIAN C 2 03:31:23.4 0:01:45
6 VAN SEETERS BORIS D 4 03:31:30.1 0:01:52
7 MELON VINCENT C 3 03:31:42.7 0:02:04
8 GUTH OLIVIER D 5 03:35:55.6 0:06:17
9 SAINT AYES GREGORY D 6 03:37:31.5 0:07:53
10 VAN LOON MARCEL D 7 03:37:53.6 0:08:15
11 SCHEEBEN FRANK D 8 03:38:03.0 0:08:25
12 LE ROY JEROME D 9 03:38:06.5 0:08:28
13 ANTOINE EDDY D 10 03:38:52.3 0:09:14
14 RENNO ERIC E 1 03:39:30.6 0:09:52
15 VOLLE STEPHANE D 11 03:40:23.8 0:10:45
16 SCHOONBROODT FREDDY E 2 03:40:36.6 0:10:58
17 LEROY SEBASTIEN D 12 03:40:51.4 0:11:13
18 MARTIN JEROME D 13 03:41:13.1 0:11:35
19 WIESIOLEK THOMAS C 4 03:41:13.7 0:11:35
20 BECKERS BRUNO D 14 03:41:24.7 0:11:46
21 CRIQUI ALAIN E 3 03:41:58.6 0:12:20
22 BASTIN JEAN E 4 03:42:48.4 0:13:10
23 HUCK ALAIN E 5 03:42:58.4 0:13:20
24 COISY STEVE D 15 03:43:01.9 0:13:23
25 HUCK ROMUALD E 6 03:43:20.2 0:13:42
26 KNAUPP SEBASTIEN D 16 03:44:22.7 0:14:44
27 VANWEERTS CEDRIC C 5 03:44:58.9 0:15:20
28 HENNES ALAIN F 1 03:45:03.5 0:15:25
29 GROSKOPF STEPHANE D 17 03:45:46.5 0:16:08
30 TASSET JEAN POC E 7 03:45:58. 0:16:20
31 MORIN DIDIER D 18 03:46:09.0 0:16:31
32 SCHRECK LAURENT E 8 03:46:17.5 0:16:39
33 RIETHUVEN MARIO E 9 03:47:02.3 0:17:24
34 LEHERLE VINCENT D 19 03:47:06.0 0:17:28
35 PIMENTA MARCO E 10 03:47:30.4 0:17:52
36 GUTKIN VINCENT D 20 03:47:51.3 0:18:13
37 SAINT AYES MICKAEL D 21 03:47:56.3 0:18:18
38 SCHNEIDER CHRISTOPHE E 11 03:48:36.5 0:18:58
39 RECEVEUR JEAN MICHEL D 22 03:48:42.5 0:19:04
40 VANGAMPELAERE NICOLAS D 23 03:49:03.0 0:19:25
41 BASTIN ROBERT D 24 03:49:06.9 0:19:28
42 OUDET MARCEL G 1 03:49:14.9 0:19:36
43 LARDINOIS JEAN LUC E 12 03:49:33.0 0:19:55
44 CANTIN YANNICK C 6 03:49:36.0 0:19:58
45 COLIN THIERRY D 25 03:49:44.7 0:20:06
46 BERGER BRETRAND C 7 03:50:13.7 0:20:35
47 JACQUES DIMITRI D 26 03:50:38.2 0:21:00
48 MURTA JOSE D 27 03:50:58.4 0:21:20
49 REHM JEAN PAUL E 13 03:51:12.4 0:21:34
50 ZEISSLOFF YANNICK D 28 03:51:16.1 0:21:38
51 POLESE JEFF F 2 03:51:40.1 0:22:02
52 GARD CHRISTOPHE D 29 03:51:45.5 0:22:07
53 VERVLOESEM CARL E 14 03:51:46.3 0:22:08
54 MOCELLIN ERIC E 15 03:51:47.4 0:22:09
55 REMUSON ALAIN E 16 03:51:52.0 0:22:14
56 HANS PATRICE E 17 03:52:48.1 0:23:10
57 HAURAY DOMINIQUE F 3 03:52:49.7 0:23:11
58 FISCALER MARCEL F 4 03:52:53.7 0:23:15
59 LIVET MICHEL E 18 03:53:14.3 0:23:36
60 LAIGNEAU THIERRY E 19 03:53:34.5 0:23:56
61 RIEDLE SYLVIE AB 1 03:53:38.6 0:24:00
62 BOULADOU ERIC D 30 03:53:49.9 0:24:11
63 HULSKEN MARC F 5 03:53:57.5 0:24:19
64 BENOIST OLIVIER E 20 03:53:59.6 0:24:21
65 MARTIN BERTRAND D 31 03:55:06.0 0:25:28
66 CONVERSET SEBASTIEN D 32 03:55:24.8 0:25:46
67 CONVERSET ALAIN E 21 03:55:55.0 0:26:17
68 BRIGNOLI JEROME D 33 03:56:10.9 0:26:32
69 BECKENDORF DANIEL D 34 03:56:11.7 0:26:33
70 CAPELLARO JEAN F 6 03:56:28.5 0:26:50
71 VAGNERON DAVID D 35 03:56:47.0 0:27:09
72 GROLIER THIERRY E 22 03:56:47.7 0:27:09
73 FELLAY CHRISTIAN E 23 03:57:08.1 0:27:30
74 LAFERTHIN JOSEPH D 36 03:57:24.9 0:27:46
75 DOOPER BARRY D 37 03:57:54.3 0:28:16
76 SCHEEBEN RENI A 1 03:58:26.5 0:28:48
77 WEISS YVAN D 38 03:58:38.8 0:29:00
78 CAMPELLO CASEIRO ANTONIO E 24 03:59:14.9 0:29:36
79 VALDENAIRE NICOLAS D 39 03:59:17.5 0:29:39
80 NACHBAR JEAN E 25 03:59:26.2 0:29:48
81 LEJEUNE PATRICK E 26 03:59:35.6 0:29:57
82 ROUCKHOUT PATRICK E 27 03:59:43.1 0:30:05
83 MOLTENI LUCA PAOLO D 40 03:59:48.9 0:30:10
84 HUCK ANDRE E 28 04:00:05.7 0:30:27
85 ROBERT PASCAL E 29 04:00:10.0 0:30:32
86 CUYPERS PIERROT J 1 04:00:12.4 0:30:34
87 JACQUEMAIN PASCAL E 30 04:00:14.3 0:30:36
88 REDAELLI GIAN LUCA D 41 04:00:25.7 0:30:47
89 BERNARD DIDIER E 31 04:01:08.3 0:31:30
90 GRITTI DAVID D 42 04:01:29.3 0:31:51
91 KILMARTIN JANE AB 2 04:01:48.8 0:32:10
92 VAN GEERTRUYDEN KRIS F 7 04:02:08.0 0:32:30
93 DURUPT ALAIN G 2 04:02:08.7 0:32:30
94 HOULMONT ANDRE E 32 04:02:29.9 0:32:51
95 CLOSSE DIRK E 33 04:02:49.6 0:33:11
96 DIRICX BART D 43 04:02:54.0 0:33:16
97 MELON PAUL F 8 04:03:04.0 0:33:26
98 AUGER XAVIER E 34 04:03:11.3 0:33:33
99 BARBARAT DAVID D 44 04:03:14.7 0:33:36
100 ODILLE SERGE E 35 04:03:42.6 0:34:04
101 ROTH ALAIN D 45 04:03:44.2 0:34:06
102 ZANNINI WILLIAM E 36 04:03:58.2 0:34:20
103 MANDRILLON CHRISTOPHE D 46 04:04:06.4 0:34:28
104 KOEHLY PIERRE ANTOINE C 8 04:04:35.9 0:34:57
105 BARRET GILLES D 47 04:05:00.6 0:35:22
106 ELOY CHRISTIAN D 48 04:05:15.8 0:35:37
107 WOJAL PHILIPPE E 37 04:05:17.1 0:35:39
108 SAUSSUS PHIL E 38 04:05:47.6 0:36:09
109 SCHENOIX RENE E 39 04:05:47.8 0:36:09
110 GROS EMMANNUEL D 49 04:05:55.8 0:36:17
111 BOBILLIER STEPHANE E 40 04:06:11.7 0:36:33
112 DEHULSTER STEVEN D 50 04:06:20.8 0:36:42
113 PAULIN JOEL E 41 04:06:29.6 0:36:51
114 ROTH FREDERIC D 51 04:06:35.0 0:36:57
115 BRODBECK ALEXIS C 9 04:06:52.1 0:37:14
116 RONDENAY THOMAS C 10 04:06:53.4 0:37:15
117 RIBAL YOHAN C 11 04:08:17.5 0:38:39
118 LALOUX GUY G 3 04:08:32.3 0:38:54
119 ALEXANDRE REMY D 52 04:08:32.9 0:38:54
120 FABRY MICHEL D 53 04:09:07.0 0:39:29
121 DIRRIG FREDERIC D 54 04:09:08.7 0:39:30
122 HULZINGA ADRIAAN F 9 04:09:13.3 0:39:35
123 DURAND PHILIPPE E 42 04:09:20.9 0:39:42
124 GENTEUR THIERRY E 43 04:10:30.5 0:40:52
125 SCHOTT PATRICK F 10 04:11:06.3 0:41:28
126 LORENZINI ALBAN D 55 04:11:08.7 0:41:30
127 SIAUD OLIVIER D 56 04:11:36.9 0:41:58
128 ESPUNA LUDOVIC D 57 04:11:40.1 0:42:02
129 WINTZ MARC D 58 04:11:41.4 0:42:03
130 RAHIER DOMINIQUE C 12 04:11:45.7 0:42:07
131 ENTZ DOMINIQUE E 44 04:11:54.3 0:42:16
132 WENDWING CLAUDE J 2 04:11:55.4 0:42:17
133 GRUBER MICHEL E 45 04:11:58.0 0:42:20
134 ESPOS ARTHUR D 59 04:11:59.7 0:42:21
135 HEINIS PATRICE E 46 04:12:11.3 0:42:33
136 HOUG STEPHANE D 60 04:12:13.1 0:42:35
137 PLAGGE JAN E 47 04:12:29.4 0:42:51
138 HAUTELLAIR STEPHANE D 61 04:12:35.7 0:42:57
139 VANDERHEYDEN PATRICE D 62 04:12:36.0 0:42:58
140 MASSET FRANCIS F 11 04:12:44.1 0:43:06
141 DORTU FABRICE D 63 04:13:04.8 0:43:26
142 PRVULOVIC MIODRAG D 64 04:13:23.9 0:43:45
143 BUSCH PHILIPPE D 65 04:13:37.3 0:43:59
144 MULHAUSER PHILIPPE E 48 04:13:48.7 0:44:10
145 PURNELLE DIDIER E 49 04:13:57.7 0:44:19
146 OUEDRAOGO ABDOUMALICK E 50 04:13:57.9 0:44:19
147 DEVEZ MICHEL E 51 04:14:04.2 0:44:26
148 BARELLI HENRI F 12 04:14:26.5 0:44:48
149 MEYER ERIC E 52 04:14:31.4 0:44:53
150 SIMONIN OLIVIER D 66 04:14:35.4 0:44:57
151 JACQUES MARTIAL E 53 04:14:42.0 0:45:04
152 NAVISSERA BORIS D 67 04:15:02.7 0:45:24
153 CHABOREL YVES F 13 04:15:11.0 0:45:33
154 BAZART VINCENT E 54 04:15:11.7 0:45:33
155 PETITJEAN CEDRIC C 13 04:15:13.2 0:45:35
156 ERHARDT PATRICK E 55 04:15:31.7 0:45:53
157 DUB STEPHANE D 68 04:15:55.4 0:46:17
158 DECHERF OLIVIER D 69 04:16:03.5 0:46:25
159 SAUTER SVEN E 56 04:16:03.6 0:46:25
160 MAZZARINI J.CLAUDE F 14 04:16:23.6 0:46:45
161 DAVID VINCENT D 70 04:16:30.8 0:46:52
162 BOULBES PIERRE E 57 04:16:35.7 0:46:57
163 VAN DER WAAL STEFAN D 71 04:16:43.8 0:47:05
164 ALESSANDRI THIERRY E 58 04:17:24.6 0:47:46
165 DE MUNNIK JEROEN C 14 04:17:42.5 0:48:04
166 GILLOT ROMAIN C 15 04:18:03.6 0:48:25
167 COLIN RAPHAEL F 15 04:18:20.1 0:48:42
168 VAN GURP HENRIK F 16 04:18:23.5 0:48:45
169 VANMARSENILLE FRANCIS E 59 04:18:26.5 0:48:48
170 PERCEVAL ARNAUD D 72 04:18:43.4 0:49:05
171 VANLANGENAKKER STEPHANE D 73 04:19:16.4 0:49:38
172 MATHIEU FRANCK D 74 04:19:26.1 0:49:48
173 LAVOREL GERARD E 60 04:19:31.3 0:49:53
174 MARIANI LUCA D 75 04:19:31.9 0:49:53
175 BRASSEUR HENRIETTE B 1 04:20:08.1 0:50:30
176 POPOVICS PIERRE F 17 04:20:26.5 0:50:48
177 BACHLER BEN J E 61 04:20:36.5 0:50:58
178 UMHAUER THIERRY E 62 04:21:00.1 0:51:22
179 SEGAUX REGIS D 76 04:21:47.0 0:52:09
180 BETHELL BRIAN E 63 04:21:53.9 0:52:15
181 LEPORC D 77 04:22:19.4 0:52:41
182 GOMES FIRMIN E 64 04:22:22.9 0:52:44
183 SAROT ANTHONY C 16 04:22:47.1 0:53:09
184 BOUGARD SERGE D 78 04:23:12.8 0:53:34
185 BOYE THIERRY F 18 04:23:14.8 0:53:36
186 THOMAS DOMINIQUE E 65 04:23:15.6 0:53:37
187 LEJEUNE CHRISTIAN F 19 04:24:03.2 0:54:25
188 CAUSERET ERIC E 66 04:24:17.4 0:54:39
189 PERRIN JEAN MARIE F 20 04:24:42.1 0:55:04
190 ROSTAING TROUX CHRISTOPHE D 79 04:24:48.9 0:55:10
191 DECROUY CHIRTOPHE E 67 04:25:04.9 0:55:26
192 MERLE HERVE F 21 04:25:11.1 0:55:33
193 GAME LOIC C 17 04:25:11.1 0:55:33
194 FONTAINE HERVE E 68 04:25:35.5 0:55:57
195 RIEDEL WIM F 22 04:25:37.0 0:55:59
196 VAN DER VOORT ERIK D 80 04:25:53.9 0:56:15
197 GUILLERIN BRYAN D 81 04:26:07.2 0:56:29
198 CARVARA CLAUDE F 23 04:26:14.7 0:56:36
199 DEFRANCE GAETAN D 82 04:26:29.4 0:56:51
200 JACQUEZ PHILIPPE F 24 04:26:38.1 0:57:00
201 MELLAERTS RANDY C 18 04:27:00.0 0:57:22
202 FENDELER BERNARD F 25 04:27:01.8 0:57:23
203 PERNEL JEAN PIERRE E 69 04:27:03.2 0:57:25
204 GROMADA VINCENT D 83 04:27:04.5 0:57:26
205 SCHNEIDER PATRICK E 70 04:27:05.1 0:57:27
206 DEGUELDRE THIERRY E 71 04:27:17.0 0:57:39
207 VAN STEENWEGHEN BOB D 84 04:27:39.1 0:58:01
208 GACHON YVES D 85 04:27:46.4 0:58:08
209 POELMAN JEROEN D 86 04:27:50.6 0:58:12
210 ROTH DANIEL F 26 04:27:52.5 0:58:14
211 ELLERMANN ROLAND E 72 04:28:05.4 0:58:27
212 LARDINOIS MICHEL E 73 04:28:11.4 0:58:33
213 BRISWATER JEAN LUC E 74 04:28:36.0 0:58:58
214 NIVET PIERRE D 87 04:28:54.7 0:59:16
215 GREGORIS JEAN FRANCOIS F 27 04:29:01.2 0:59:23
216 GALLO MONIQUE AB 3 04:29:03.4 0:59:25
217 WERLE GUY E 75 04:29:04.4 0:59:26
218 VERMANDEL WALTER D 88 04:29:21.4 0:59:43
219 MURITH JACKY F 28 04:29:39.2 1:00:01
220 BALAUD ALAIN F 29 04:29:40.9 1:00:02
221 BRAKE TIMMY C 19 04:29:54.8 1:00:16
222 EGLER JEAN MARC F 30 04:30:36.8 1:00:58
223 HEIMLICH DENIS D 89 04:30:39.0 1:01:01
224 RODOLICO EMANUELE D 90 04:30:42.6 1:01:04
225 RAUSEN ROCCO F 31 04:30:55.9 1:01:17
226 LAUREYS TOM D 91 04:31:20.6 1:01:42
227 GILLOT ALAIN F 32 04:31:28.5 1:01:50
228 MEEF ARJAN C 20 04:31:45.0 1:02:07
229 CHEVALIER YANNICK D 92 04:32:49.1 1:03:11
230 GREVILLOT MICHEL E 76 04:33:08.5 1:03:30
231 PASSEGUE YVES F 33 04:33:31.9 1:03:53
232 MARIUS EDDY F 34 04:34:08.0 1:04:30
233 BERTHIER OLIVIER E 77 04:34:18.9 1:04:40
234 FOSTER CHRIS E 78 04:34:40.5 1:05:02
235 MAYER AULL MAX D 93 04:34:46.4 1:05:08
236 AERTS JASPER D 94 04:34:46.5 1:05:08
237 LE BAIL ALAIN F 35 04:34:54.9 1:05:16
238 LARSEN CLAUS THORNBY E 79 04:34:58.4 1:05:20
239 VAN LEEUWEN JUDITH A 2 04:35:01.0 1:05:23
240 LAZZARETTI ROMILDO F 36 04:35:07.1 1:05:29
241 HEUKER JAN E 80 04:35:12.4 1:05:34
242 LEROY NICOLAS D 95 04:35:16.7 1:05:38
243 WOLFF ERIC E 81 04:35:41.3 1:06:03
244 DUTAN JEAN FRANCOIS E 82 04:36:00.0 1:06:22
245 SAGUIN SEBASTIEN C 21 04:36:16.6 1:06:38
246 EUSER JACCO C 22 04:36:28.2 1:06:50
247 MORANDINI FAUSTO D 96 04:36:42.8 1:07:04
248 MATTHIEU PAUL E 83 04:36:57.6 1:07:19
249 RICHE EMMANUEL C 23 04:37:33.8 1:07:55
250 CONVERSET CLAUDE G 4 04:37:42.7 1:08:04
251 JACOUTOT FLORIAN C 24 04:38:39.0 1:09:01
252 LARCHER STEPHANE E 84 04:39:05.2 1:09:27
253 MUNSCH JULIEN C 25 04:39:14.0 1:09:36
254 DELACHAUX BENOIT G 5 04:39:44.7 1:10:06
255 WICKI JACQUES E 85 04:40:21.2 1:10:43
256 THOMAS PHILIPPE F 37 04:40:26.5 1:10:48
257 MICHIELS WIM E 86 04:41:03.3 1:11:25
258 BOUILLON PATRICE F 38 04:41:06.9 1:11:28
259 FABER MARJAN AB 4 04:41:14.0 1:11:36
260 FABER KLAAS F 39 04:41:14.1 1:11:36
261 LEMPERE LUCIEN E 87 04:41:43.8 1:12:05
262 PERREZ SEBASTIEN D 97 04:41:51.1 1:12:13
263 COLLIGNON GERARD F 40 04:41:55.5 1:12:17
264 BRESSON MARCEL F 41 04:42:02.9 1:12:24
265 GARDIER GERALD E 88 04:42:13.8 1:12:35
266 ROTTY YANNICK D 98 04:42:16.7 1:12:38
267 HUTSEBAUT JEAN LUC F 42 04:42:22.8 1:12:44
268 BARTHOLOME LUCIEN F 43 04:42:25.5 1:12:47
269 XHONNEUX FREDERIC D 99 04:42:31.6 1:12:53
270 MARTY SERGE E 89 04:43:33.6 1:13:55
271 ANDERSEN BOYE G 6 04:43:38.5 1:14:00
272 SCHMIT RAOUL E 90 04:43:41.1 1:14:03
273 VANFRAECHEM JOHAN E 91 04:44:01.2 1:14:23
274 BOSCH JAAP D 100 04:44:30.0 1:14:52
275 NOEL FRANCOIS E 92 04:44:35.0 1:14:57
276 ANTOINE FABRICE E 93 04:44:40.7 1:15:02
277 BURE CLAUDE G 7 04:45:04.1 1:15:26
278 SAGUIN CYRIL D 101 04:45:11.3 1:15:33
279 DEDECKER PHILIPPE D 102 04:45:19.6 1:15:41
280 BURY MICHEL E 94 04:45:32.5 1:15:54
281 PLOMPEN FILIP C 26 04:45:48.0 1:16:10
282 AUTHIER JACQUES F 44 04:45:53.2 1:16:15
283 VERSTRAETE GILLES E 95 04:45:55.1 1:16:17
284 FORTIN JEAN YVES D 103 04:46:04.3 1:16:26
285 MORANDINI ALBERTO E 96 04:46:07.3 1:16:29
286 VIGO GILLES F 45 04:47:09.8 1:17:31
287 GUERIN PASCAL E 97 04:47:52.7 1:18:14
288 DIETEREN ERIK E 98 04:48:02.8 1:18:24
289 FAURE MARTINE AB 5 04:48:12.2 1:18:34
290 STENVERS NUHI E 99 04:48:12.4 1:18:34
291 BENIS FRANCIS F 46 04:48:14.1 1:18:36
292 MEYER DIDIER D 104 04:48:15.4 1:18:37
293 LARTIGUE JEAN MICHEL E 100 04:48:17.2 1:18:39
294 MIEHE VINCENT D 105 04:48:18.2 1:18:40
295 AUTHIER DANIEL F 47 04:48:21.3 1:18:43
296 DUCHSCHERER JEROME D 106 04:48:24.6 1:18:46
297 TONELLI LAURENT E 101 04:48:32.6 1:18:54
298 GILSON GERARD E 102 04:48:41.0 1:19:03
299 CHANON HENRY E 103 04:48:43.0 1:19:05
300 RICHARD CHRISTIAN E 104 04:48:53.7 1:19:15
301 MULDERS BART F 48 04:49:10.2 1:19:32
302 PILLERON MELANIE A 3 04:49:10.4 1:19:32
303 FAETIBOLT FRANK E 105 04:49:23.4 1:19:45
304 MUNTEN MARC E 106 04:49:23.4 1:19:45
305 PETIOT DENIS F 49 04:49:26.2 1:19:48
306 PORCHEROT BRUNO E 107 04:49:33.6 1:19:55
307 CHEVAL LUDOVIC C 27 04:50:09.1 1:20:31
308 VERNIER PATRICE E 108 04:50:22.8 1:20:44
309 MARANELLI JEAN LUC F 50 04:50:36.5 1:20:58
310 HENRIQUES ERIC E 109 04:50:37.0 1:20:59
311 VLOT GERRIT JAN F 51 04:50:47.8 1:21:09
312 COPPENS LAURENT E 110 04:50:48.4 1:21:10
313 VOGEL MARIEN C 28 04:50:55.9 1:21:17
314 AUBERT PIERRE E 111 04:51:12.3 1:21:34
315 VERBEKEN KURT D 107 04:51:37.5 1:21:59
316 MOSER AIME F 52 04:51:42.0 1:22:04
317 PERREZ BERNARD F 53 04:52:34.4 1:22:56
318 KNICKERBOCKER ABIGAIL A 4 04:53:43.8 1:24:05
319 NOGUES GUES F 54 04:53:53.3 1:24:15
320 SCHMITT PASCAL E 112 04:54:03.2 1:24:25
321 VAN MALDEREN TONY G 8 04:54:22.7 1:24:44
322 PERES JEAN PIERRE E 113 04:54:25.6 1:24:47
323 PERNEL FRANCK D 108 04:54:31.4 1:24:53
324 BOURGEOIS AXEL D 109 04:54:39.4 1:25:01
325 BRAND WILLY D 110 04:54:55.2 1:25:17
326 MARCUZZI LAURENT E 114 04:55:00.3 1:25:22
327 DUCHANOY GERARD F 55 04:55:02.6 1:25:24
328 MINET J.PAUL E 115 04:55:20.8 1:25:42
329 SCHWANTES REBECCA A 5 04:55:37.1 1:25:59
330 PIN JEROME D 111 04:55:43.5 1:26:05
331 BUREAU FRANCOIS D 112 04:55:44.1 1:26:06
332 HONDET CHRISTIAN E 116 04:56:10.8 1:26:32
333 LARTIGUE GABRIEL D 113 04:56:19.9 1:26:41
334 POUGET JEAN PIERRE E 117 04:56:28.4 1:26:50
335 LARTIGUE SEBASTIEN E 118 04:56:53.2 1:27:15
336 LEFEBVRE JOEL E 119 04:56:56.1 1:27:18
337 GRIGNARD JEAN JAACQUES F 56 04:56:58.6 1:27:20
338 VEGAS JESUS E 120 04:57:09.7 1:27:31
339 JUIF BENOIT E 121 04:57:48.3 1:28:10
340 ALBIZZATI DOMINIQUE F 57 04:57:49.5 1:28:11
341 GEEROMS GINO D 114 04:58:30.0 1:28:52
342 GEEROMS DAVID D 115 04:58:30.2 1:28:52
343 RUEFF PAUL F 58 04:59:07.5 1:29:29
344 GERARDIN GILLES E 122 04:59:22.4 1:29:44
345 FREDERICKY WILLY F 59 04:59:24.8 1:29:46
346 SPRONG MARTIN C 29 04:59:31.3 1:29:53
347 ANDERSEN CARSTEN D 116 05:00:47.2 1:31:09
348 COURVOISIER JEAN LUC F 60 05:01:02.6 1:31:24
349 GLADINES SVEN D 117 05:01:08.2 1:31:30
350 VILVOISIN PATRICK E 123 05:01:28.7 1:31:50
351 COOSE BRAM C 30 05:01:54.0 1:32:16
352 LENGLER ANDRE F 61 05:01:55.5 1:32:17
353 GOURMELEN JEAN PAUL F 62 05:02:42.9 1:33:04
354 SCHMITT MARIE THERESE B 2 05:02:51.5 1:33:13
355 VALDENAIRE ETIENNE F 63 05:03:33.3 1:33:55
356 PAQUAY BRUNO E 124 05:03:42.1 1:34:04
357 DE PEYPER JOHAN C 31 05:03:54.3 1:34:16
358 CANUYT RENAUD E 125 05:04:13.5 1:34:35
359 COLIN MARIE-HELENE AB 6 05:04:14.9 1:34:36
360 PONT BERNARD F 64 05:04:22.9 1:34:44
361 ROULOT LUDIVINE A 6 05:04:27.0 1:34:49
362 SCHMIT ALBERT E 126 05:04:31.9 1:34:53
363 KRINTEL SUNE D 118 05:04:47.5 1:35:09
364 JOSEPH AIME ERIC E 127 05:05:22.4 1:35:44
365 NAUD JEAN FRANCOIS D 119 05:05:23.0 1:35:45
366 LANDENNE CHRISTIAN E 128 05:05:35.6 1:35:57
367 REINGPACH PHILIPPE F 65 05:05:36.8 1:35:58
368 DONKERS CEES F 66 05:05:37.8 1:35:59
369 VEEGER DIRK-JAN F 67 05:05:39.1 1:36:01
370 WAGEMAKER RICK E 129 05:05:45.4 1:36:07
371 JOUGLA PHILIPPE F 68 05:06:10.9 1:36:32
372 BERGUER ALAIN E 130 05:06:14.4 1:36:36
373 VERTRIEST PIETER C 32 05:06:15.8 1:36:37
374 VERBEEK ANDRE E 131 05:06:25.4 1:36:47
375 LEBRUN THIERRY D 120 05:06:33.9 1:36:55
376 LEHMANN ALAIN E 132 05:07:22.5 1:37:44
377 ESSER DENIS E 133 05:07:57.7 1:38:19
378 BINDER DANIEL E 134 05:08:03.5 1:38:25
379 GRISO ANDRE F 69 05:08:08.0 1:38:30
380 STEFANETTI DANIEL E 135 05:08:30.8 1:38:52
381 SEYLER MORRIS LAURENCE AB 7 05:08:31.3 1:38:53
382 MULDERS JONNY F 70 05:08:36.0 1:38:58
383 DESFORGES NICOLAS D 121 05:08:37.4 1:38:59
384 GUILLEMOT FABIEN C 33 05:09:24.1 1:39:46
385 PRAPUOLENIS MARC D 122 05:09:25.2 1:39:47
386 LOPEZ PIERRE F 71 05:10:05.0 1:40:27
387 MAIROT THIERRY F 72 05:10:16.1 1:40:38
388 MARCHAL FREDERIC E 136 05:10:17.2 1:40:39
389 MOL JAN F 73 05:10:18.7 1:40:40
390 HJUITH KIM F 74 05:10:24.5 1:40:46
391 GHIRARDELLI SERGIO E 137 05:11:16.6 1:41:38
392 BOUDEVIN MAURICE G 9 05:11:40.0 1:42:02
393 BORGES CARLOS E 138 05:12:11.3 1:42:33
394 BACHMANN LUC E 139 05:12:18.9 1:42:40
395 VERMEULEN DANNY E 140 05:12:28.1 1:42:50
396 MULDERS THEO G 10 05:12:31.0 1:42:53
397 RENAIS ALAIN F 75 05:12:32.0 1:42:54
398 MOIGNON FABRICE D 123 05:12:48.8 1:43:10
399 REVENEAU JEAN PIERRE F 76 05:12:56.3 1:43:18
400 SIGHI CYRIL D 124 05:13:24.1 1:43:46
401 BERENDSEN ERIC E 141 05:13:39.5 1:44:01
402 MICHELIC FRANCOIS G 11 05:13:42.9 1:44:04
403 LECLERC FREDERIC E 142 05:13:53.9 1:44:15
404 AMODEO LIONEL D 125 05:13:57.0 1:44:19
405 CIZEL BENJAMIN C 34 05:14:23.9 1:44:45
406 ROSSI ANGEL E 143 05:14:32.4 1:44:54
407 DOHERTY MICHAEL E 144 05:15:09.8 1:45:31
408 DARE CAROLE A 7 05:15:48.4 1:46:10
409 COENE MARC E 145 05:16:16.0 1:46:38
410 STEVENS ETIENNE E 146 05:17:08.2 1:47:30
411 JOSEPH AIME SEBASTIEN E 147 05:17:19.1 1:47:41
412 VAN HOLSTEIN STEF F 77 05:17:29.4 1:47:51
413 HUILIE WILLIAM D 126 05:18:04.5 1:48:26
414 HARTSTERN LAURENT E 148 05:18:12.5 1:48:34
415 TIMMERMANS JAN E 149 05:18:46.3 1:49:08
416 PENSEEL CHANTAL A 8 05:18:46.7 1:49:08
417 NOGUES LAURENT E 150 05:19:41.6 1:50:03
418 FALVAY JOSE E 151 05:19:47.4 1:50:09
419 MARTUSCIELLO ROBERTA A 9 05:20:05.9 1:50:27
420 MASSET MARTINE B 3 05:20:07.8 1:50:29
421 MAILLOCHEAU MICHEL F 78 05:20:11.5 1:50:33
422 SPRONG CEES F 79 05:20:51.4 1:51:13
423 DE MEU JOSEE AB 8 05:21:00.6 1:51:22
424 SANTONI MARIO E 152 05:21:04.3 1:51:26
425 GEETS JAN C 35 05:21:16.6 1:51:38
426 GALLAIRE ANDRE G 12 05:21:19.6 1:51:41
427 KETTEL STEVE D 127 05:21:37.9 1:51:59
428 BOFFY THIERRY E 153 05:21:44.9 1:52:06
429 GIRARDET PHILIPPE E 154 05:21:57.5 1:52:19
430 CACALY SERGE G 13 05:22:44.9 1:53:06
431 FOURNIER JEAN LUC D 128 05:22:45.0 1:53:07
432 LOPPIN JEAN CHRISTOPHE D 129 05:23:00.0 1:53:22
433 MERLEVELDE OLIVIER D 130 05:23:29.0 1:53:51
434 HANSEN HENNING F 80 05:26:45.4 1:57:07
435 PALMA LIONEL D 131 05:26:50.7 1:57:12
436 COSTANTINI UBALDO F 81 05:26:51.3 1:57:13
437 DE CORTE JEAN MARC E 155 05:27:24.9 1:57:46
438 VAN GELOVEN WIM F 82 05:27:29.1 1:57:51
439 GERVASONI ROLAND G 14 05:27:55.5 1:58:17
440 HAINAUT PASCAL E 156 05:28:39.1 1:59:01
441 TARIN CATHERINE AB 9 05:28:54.0 1:59:16
442 HERMANS DIRK E 157 05:28:54.3 1:59:16
443 VAN WEERDENBURG FRANK E 158 05:29:29.9 1:59:51
444 BLAESIUS JOEL C 36 05:29:36.1 1:59:58
445 RICHARD JEAN JACQUES F 83 05:29:38.1 2:00:00
446 VAN VEEN RINUS F 84 05:30:20.4 2:00:42
447 BERNARD CLAUDE F 85 05:30:39.2 2:01:01
448 VERBOORD HENRI F 86 05:30:41.5 2:01:03
449 MICHELOTTO PIERRE G 15 05:30:55.6 2:01:17
450 WIJGEN WILLY F 87 05:31:00.3 2:01:22
451 ANCHER PETER F 88 05:31:33.0 2:01:55
452 BENEGGI PAOLO E 159 05:31:46.3 2:02:08
453 VILLA FRANCESCO F 89 05:31:47.9 2:02:09
454 ANDRIESSEN PETER PAUL E 160 05:32:23.4 2:02:45
455 GUILLAUME STEPHANE E 161 05:32:27.6 2:02:49
456 BUTEY JEAN CLAUDE G 16 05:32:29.7 2:02:51
457 VAN DEN TILLAART PETRUS F 90 05:32:44.5 2:03:06
458 VAN DER ENDT RONALD E 162 05:34:02.3 2:04:24
459 HACQUIN SYLVIE AB 10 05:34:28.4 2:04:50
460 STAROSTKA RENE F 91 05:35:17.1 2:05:39
461 KUIPER ROELOF F 92 05:35:40.1 2:06:02
462 FAY MURIELLE AB 11 05:35:55.8 2:06:17
463 LEHMANN PATRICE E 163 05:36:41.5 2:07:03
464 MORUITSEN HOLGER G 17 05:37:01.6 2:07:23
465 VAN DOBBEN ANNETTE A 10 05:37:12.6 2:07:34
466 DAUMONT VINCENT C 37 05:37:26.1 2:07:48
467 ULMET GEORGES G 18 05:37:27.2 2:07:49
468 ANNE OLIVIER E 164 05:37:28.7 2:07:50
469 VAN WORDRAGEN MARCO E 165 05:37:28.7 2:07:50
470 BEGUINOT DOMINIQUE E 166 05:37:40.7 2:08:02
471 MICHELSEN HANS F 93 05:39:10.5 2:09:32
472 CELIA YVES E 167 05:39:58.7 2:10:20
473 PETERSEN MOGENS G 19 05:40:10.9 2:10:32
474 PETE SEBASTIEN D 132 05:40:11.4 2:10:33
475 KUYT ANKO E 168 05:40:42.4 2:11:04
476 BOILEAU GERARD F 94 05:41:28.6 2:11:50
477 GUARINI FRANCOIS E 169 05:41:47.3 2:12:09
478 STAAS LIDEWIJ A 11 05:41:48.8 2:12:10
479 RASKIN MADELEINE B 4 05:42:30.3 2:12:52
480 SENECHAL VINCENT E 170 05:42:41.7 2:13:03
481 ECHENARD DOMINIQUE E 171 05:43:07.7 2:13:29
482 ROELANDT FREDERIQUE D 133 05:44:03.1 2:14:25
483 OXYNOUDIS THEO E 172 05:44:14.0 2:14:36
484 COPPENS KRISTIAAN E 173 05:44:37.1 2:14:59
485 PACHOUD BERNADETTE B 5 05:44:49.9 2:15:11
486 TESKA LUCIEN E 174 05:45:38.4 2:16:00
487 CABRAS ANTONIO E 175 05:45:55.8 2:16:17
488 SCHAUBER FRANCINE B 6 05:46:39.6 2:17:01
489 PITTONI RAPHAEL G 20 05:47:04.8 2:17:26
490 TOBE ANDRE E 176 05:48:07.7 2:18:29
491 SCHOENMAKER RICHARD E 177 05:48:59.4 2:19:21
492 CLAEYS WIM J 3 05:50:08.3 2:20:30
493 CART DOMINIQUE F 95 05:50:23.3 2:20:45
494 KEMPER WILLIAM E 178 05:50:49.2 2:21:11
495 DECAEN CHRISTOPHE E 179 05:51:16.9 2:21:38
496 HUOT ROLAND F 96 05:51:17.3 2:21:39
497 GIELINK ERICA AB 12 05:51:29.5 2:21:51
498 CATTOIR SOFIE A 12 05:51:53.8 2:22:15
499 HARTSTERN ERIC F 97 05:52:28.5 2:22:50
500 SMIDT BENNY F 98 05:53:07.8 2:23:29
501 PRIOU JACQUES G 21 05:53:20.8 2:23:42
502 NORREGARO JENS G 22 05:53:32.0 2:23:54
503 VAN RHOON BITTERMAAN MARGA B 7 05:53:32.6 2:23:54
504 HUYSMAN LIEVEN F 99 05:53:33.7 2:23:55
505 CLAUSEN BENT G 23 05:54:29.7 2:24:51
506 RICHARD THIERRY E 180 05:54:46.5 2:25:08
507 KLOMP RINUS F 100 05:56:13.1 2:26:35
508 BIECHELIN JEAN PAUL E 181 05:56:23.1 2:26:45
509 ARIAANS KOENRAAD E 182 05:57:24.2 2:27:46
510 BLANCHOUIN JEAN CLAUDE F 101 05:57:48.5 2:28:10
511 COUSSEMENT BART E 183 05:57:58.7 2:28:20
512 DE NEVE GINO E 184 05:58:03.0 2:28:25
513 PEDRINA JEAN PIERRE F 102 05:59:01.1 2:29:23
514 DAMEN ROEL D 134 05:59:41.4 2:30:03
515 PATTYN DIDERIK F 103 05:59:56.0 2:30:18
516 PEDERSEN PETER F 104 06:00:25.4 2:30:47
517 LINDVIG JOHN F 105 06:00:26.0 2:30:48
518 DEFAUX GILBERT G 24 06:01:09.0 2:31:31
519 VAN HAREN PETER E 185 06:02:57.0 2:33:19
520 LANGERAK THEO E 186 06:04:10.9 2:34:32
521 GOESTEN TOM E 187 06:04:11.7 2:34:33
522 VAN DER ERTWEGH VALERIE A 13 06:04:13.8 2:34:35
523 VAN GEFFEN NOUT C 38 06:04:18.5 2:34:40
524 HAMON JEAN PAUL E 188 06:04:56.4 2:35:18
525 LE BOURHIS DANIEL G 25 06:05:29.0 2:35:51
526 VAN DE WEGHE JAN E 189 06:05:40.0 2:36:02
527 VANDAMME MARIANNE AB 13 06:06:25.5 2:36:47
528 BEEN NANCY AB 14 06:07:06.5 2:37:28
529 SMETS RITA AB 15 06:08:17.1 2:38:39
530 CASET PETER D 135 06:08:24.1 2:38:46
531 KROL WIM E 190 06:08:41.7 2:39:03
532 RASMUSEN NIELS G 26 06:09:18.2 2:39:40
533 ALBERTI PAOLO F 106 06:09:22.0 2:39:44
534 WATIER VALERIE AB 16 06:10:27.9 2:40:49
535 CHIALASTRI HANS E 191 06:11:15.5 2:41:37
536 MALLET GERARD G 27 06:12:40.2 2:43:02
537 RIEZEBOS ARJAN E 192 06:13:57.8 2:44:19
538 YANSSEN GYS C 39 06:17:44.9 2:48:06
539 HENDRIKS YVONNE AB 17 06:17:54.2 2:48:16
540 QUAREM JULIENNE B 8 06:18:02.9 2:48:24
541 VAN DEN BOSCH KRISTEL AB 18 06:21:05.0 2:51:27
542 GUERINI ALEXANDRE F 107 06:21:06.2 2:51:28
543 POTEAU SEBASTIEN D 136 06:21:06.7 2:51:28
544 HOOIJENGA HEDZER C 40 06:21:09.8 2:51:31
545 STRUYF CAROL AB 19 06:21:43.6 2:52:05
546 STEYAERT SOPHIA AB 20 06:22:04.8 2:52:26
547 VAN TROY ELLEN A 14 06:25:20.0 2:55:42
548 VUGTS ANTONIUS F 108 06:25:32.3 2:55:54
549 MULDER LUUK F 109 06:25:33.2 2:55:55
550 OUT LEIDA AB 21 06:25:39.2 2:56:01
551 MOOIMAN MARCO E 193 06:26:18.7 2:56:40
552 DE BIASI SEBASTIEN D 137 06:29:43.7 3:00:05
553 WINTERS EDUARDO D 138 06:30:39.5 3:01:01
554 VAN BELLE F 110 06:30:43.0 3:01:05
555 THYS PAUL E 194 06:30:52.1 3:01:14
556 DE VELD PAUL E 195 06:32:47.0 3:03:09
557 VAN DER KROGT WIL F 111 06:34:50.2 3:05:12
558 OPDEBEECK FRIEDA F 112 06:34:51.8 3:05:13
559 LAENENS MARCEL F 113 06:34:52.9 3:05:14
560 WERKMAN HARRY E 196 06:36:09.2 3:06:31
561 COOLEN JOSE AB 22 06:37:12.8 3:07:34
562 VERMEIRE FRANK E 197 06:37:17.1 3:07:39
563 AUBRY REGIS F 114 06:37:32.1 3:07:54
564 POS ROSITA AB 23 06:38:52.5 3:09:14
565 LEEST HARRY F 115 06:39:37.3 3:09:59
566 VAN DER KROGT JAN E 198 06:40:20.7 3:10:42
567 SCHIPPER THOM E 199 06:41:15.0 3:11:37
568 LEBRUN PATRICK E 200 06:41:53.9 3:12:15
569 LACHANT PHILIPPE F 116 06:42:57.4 3:13:19
570 PETERS ROB E 201 06:43:12.8 3:13:34
571 RODOLICO LEONARDO G 28 06:46:36.1 3:16:58
572 GOVAERT KRISTEL AB 24 06:49:46.3 3:20:08
573 BOBIN FRANCK D 139 06:50:57.8 3:21:19
574 VAN WINCKEL JORIS D 140 06:53:47.4 3:24:09
575 KLUFTS THIERRY E 202 07:02:46.8 3:33:08
576 ASSELIN CHRISTOPHE E 203 07:03:54.1 3:34:16
577 CHIARI GIULIA A 15 07:05:44.2 3:36:06
578 SILVA ALBERTO F 117 07:06:18.7 3:36:40
579 VAN DORP GERARD G 29 07:09:04.2 3:39:26
580 VAN DER WEIDEN HANS F 118 07:11:32.9 3:41:54
581 KOUDIJS PIETER E 204 07:12:19.5 3:42:41
582 GIGLIO PAOLO E 205 07:15:15.6 3:45:37
583 ZERBINI PIERGIORGIO E 206 07:34:49.0 4:05:11
584 BALDINI FERRUCCIO F 119 07:35:15.1 4:05:37
585 LARSEN HELGE G 30 07:38:09.0 4:08:31
586 MADSEN PER E 207 07:45:45.4 4:16:07
587 DECLERCQ ERIK E 208 07:58:58.8 4:29:20
588 MAES LUC E 209 08:13:22.6 4:43:44
589 CAVOIZY GILLES F 120 09:19:07.8 5:49:29
590 JOSSE CHRISTIAN E 210 10:21:44.3 6:52:06

Voir -> Les 3 Ballons 2008 : Résultats du Master 205 km

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !