Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Morzine Vallée d’Aulps 2008 : Résultats du 91 km

ClassNomPrénomCat.C.c..Temps.........
1 BAUD JEROME C 1 02:38:22:000
2 GALLAY SAMUEL C 2 02:42:29:000
3 PERRET ALEXANDRE C 3 02:44:11:000
4 DAVIED STEPHANE D 1 02:44:11:000
5 SINCK PHILIPPE D 2 02:48:14:000
6 MOROS SYLVAIN D 3 02:48:14:000
7 WISSMANN EUGENE F 1 02:51:45:000
8 FILLION LAURENT C 4 02:52:08:000
9 VULLIEZ FRANCK D 4 02:52:41:000
10 MATHE THIERRY C 5 02:53:12:000
11 CAM THOMAS D 5 02:53:27:000
12 MALGRAND MATHIEU D 6 02:55:27:000
13 SOCQUET ALAIN E 1 02:56:31:000
14 MERMOUD ETIENNE F 2 02:57:36:000
15 ASHBRIDGE SALLY AB 1 02:58:04:000
16 RUBIN CHRISTOPHE E 2 02:58:04:000
17 DUPRET JEROME D 7 02:59:29:000
18 BAUD MARTIAL C 6 02:59:47:000
19 LALANNE CHRISTOPHE D 8 03:00:42:000
20 BOUILLE FRANCK D 9 03:01:21:000
21 COMBET ANTOINE C 7 03:01:57:000
22 GMUR RAPHAEL C 8 03:03:23:000
23 DEKKER GERARD E 3 03:03:57:000
24 DEBLAISE LAURENT D 10 03:04:50:000
25 CAHOREL OLIVIER D 11 03:04:50:000
26 GUERIN ETIENNE C 9 03:05:13:000
27 ANCEAU CYRIL D 12 03:06:27:000
28 BESSIERE ALEXANDRE D 13 03:07:48:000
29 COLIN GERALD D 14 03:07:56:000
30 BOTELHO EMMANUEL E 4 03:08:27:000
31 EMPTAZ BENOIT D 15 03:09:49:000
32 CHARMOT FRANCOIS E 5 03:12:27:000
33 THOMET JEAN MARC E 6 03:13:29:000
34 CHEVROLLIER PHILIPPE D 16 03:13:31:000
35 CHARLEMAGNE CLAUDE F 3 03:14:25:000
36 EVANS BARRY E 7 03:14:33:000
37 MATHE PIERRE F 4 03:15:45:000
38 CAHOREL CHRISTELLE A 1 03:15:52:000
39 CHARDON FABRICE E 8 03:15:53:000
40 TAVERNIER CLAUDE E 9 03:16:58:000
41 BACCHI MICHEL F 5 03:17:12:000
42 SIDROVITCH VALERY E 10 03:17:13:000
43 BRON J.CLAUDE G 1 03:17:13:000
44 TRICOT AURELIEN C 10 03:18:24:000
45 BRUN PAUL F 6 03:18:31:000
46 MOSER FRANCK E 11 03:19:00:000
47 TIBERI JEAN NOEL F 7 03:19:34:000
48 VIAUD FREDERIC D 17 03:19:47:000
49 MICHON FABIEN D 18 03:19:49:000
50 BURQUIER CHRISTOPHE D 19 03:20:26:000
51 ROBERT JEROME D 20 03:20:57:000
52 MERCE NICOLAS D 21 03:22:05:000
53 LANGLOIS CHRISTIAN E 12 03:22:58:000
54 TADIC DEJAN E 13 03:23:27:000
55 LIGEON GERARD G 2 03:23:52:000
56 VESIN BRICE C 11 03:23:54:000
57 CARROY ALEXANDRE C 12 03:24:44:000
58 PRICE JONATHAN C 13 03:24:45:000
59 BOUTHER CEDRIC D 22 03:25:32:000
60 NOBS MADELEINE B 1 03:26:09:000
61 VINCENT CLAUDE E 14 03:27:28:000
62 MERCIER THOMAS C 14 03:27:28:000
63 HUGUES SIAN AB 2 03:27:32:000
64 JEFFERIES GARETH D 23 03:32:27:000
65 DUFOURD DENIS E 15 03:32:31:000
66 DUFOUR J.MARIE G 3 03:32:44:000
67 FAURE NICOLAS C 15 03:33:09:000
68 GONZALEZ PABLO D 24 03:33:52:000
69 CORNU SYLVAIN D 25 03:34:42:000
70 DAWSON PIERRE C 16 03:35:35:000
71 MARSEILLE OLIVIER F 8 03:35:36:000
72 GODART STEPHANE D 26 03:36:34:000
73 DAGORN JACQUES YVES C 17 03:36:52:000
74 HODGSON CHRISTOPHER E 16 03:37:42:000
75 TAVERNIER PIERRE F 9 03:37:50:000
76 MERRIEN JEAN MARIE C 18 03:39:59:000
77 REBILLARD J.YVES G 4 03:40:36:000
78 HUDRY PRONON CHRISTIEN F 10 03:42:18:000
79 DUSSAPT PIERRE F 11 03:43:44:000
80 HAMM LAURENT D 27 03:43:46:000
81 HAMM ALFRED G 5 03:44:45:000
82 PASSAQUIN NICOLAS D 28 03:49:17:000
83 MELO RODRIGO E 17 03:49:19:000
84 MARTIN PIERRE C 19 03:50:35:000
85 GOUILLON CHRISTIAN E 18 03:51:20:000
86 CHEVALLET YOANN C 20 03:51:39:000
87 GUILLERMET ALAIN E 19 03:55:21:000
88 PEURON STEPHANE D 29 03:55:22:000
89 CHENU ARMEL F 12 03:55:43:000
90 MARABUTO JEAN PAUL F 13 03:57:22:000
91 TOURNIER GILBERT F 14 03:57:41:000
92 VENITUCCI LUIGI E 20 03:57:59:000
93 BOUVET DANIEL G 6 03:59:01:000
94 SANTIRANEZ MICHEL E 21 04:00:53:000
95 NABET FREDERIQUE AB 3 04:01:31:000
96 FERNANDEZ MORATA FRANSCICO F 15 04:01:46:000
97 JOFFRON PASCALE AB 4 04:02:08:000
98 ROUCHOUSE JEAN LUC E 22 04:03:49:000
99 BARNES CARL E 23 04:07:32:000
100 MERCIECA MARIE HELENE B 2 04:08:05:000
101 JACK EMMA A 2 04:09:04:000
102 VINCENT MICHEL D 30 04:10:40:000
103 GLUCKIN ALEXIS F 16 04:11:15:000
104 FAUBEL CORINE AB 5 04:14:51:000
105 CLOPPET JEAN PAUL E 24 04:14:52:000
106 VAN MOURIK RENE E 25 04:16:54:000
107 FOURNIER REMI E 26 04:18:32:000
108 GALLAY CYRILLE C 21 04:19:17:000
109 GALLAY DAVID C 22 04:19:17:000
110 THOMAS JEAN MARIE F 17 04:21:42:000
111 MACOIN PHILIPPE D 31 04:27:08:000
112 CUNLIFFE HELEN D 32 04:27:47:000
113 DALE CHRIS E 27 04:30:13:000
114 DALE KEVIN E 28 04:30:15:000
115 RICHARDS JANE A 3 04:32:53:000
116 HODGETTS JULIE AB 6 04:33:03:000
117 BOUNIOL FRANCOIS E 29 04:33:22:000
118 BREUGEM ANTOM JOHAN E 30 04:36:30:000
119 DOONAN MARTIN D 33 04:40:18:000
120 PROTEAU GERARD G 7 04:42:26:000
121 VAN DEN BOSCH KRISTEL AB 7 04:46:52:000
122 BERNARD GEORGES G 8 04:52:56:000
123 SOZZI MATTEO C 23 05:36:09:000
124 DE REGT SCHIPPERS MIREILLE D 34 05:45:00:000
125 FORMAN ROBIN D 35 05:45:01:000
126 FORMAN TON F 18 05:45:01:000
127 VAN ELVEN RENE E 31 06:03:13:000
128 MEWTON ROBERT F 19 06:05:57:000

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !