Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Bernard Hinault 2008 : Résultat du 183 km

ClassNomPrénomCat.C.cTemps.....Moy....
1 LEAUTE Antony B 1 4:53:39 37,39
2 DESBRAIS Dominique C 1 4:53:48 37,4
3 POISSON Thierry B 2 4:54:02 37,44
4 LOPEZ Jean-Pierre D 1 4:59:47 36,64
5 HOUSSAIS Stephane B 3 5:02:03 36,42
6 TROTEL Eric B 4 5:06:34 35,93
7 TREHOREL Didier C 2 5:06:34 35,83
8 REDOU Pascal B 5 5:07:08 35,84
9 ROBIC Bruno C 3 5:11:24 35,32
10 REMY Olivier B 6 5:12:05 35,24
11 BUDET Antoine A 1 5:12:08 35,21
12 SAUDEAU Anthony B 7 5:12:08 35,25
13 REMY Frédérick B 8 5:12:08 35,27
14 BROCHET Romain B 9 5:12:09 35,26
15 PORTEFAIX Alain B 10 5:12:54 35,12
16 ROME Sylvain B 11 5:14:01 35,04
17 QUERE Philippe C 4 5:14:13 34,99
18 LESERE Fabrice C 5 5:14:15 34,98
19 LEBOUCHER Anthony B 12 5:14:17 35,02
20 CHASSAGNOL Lionel C 6 5:14:18 34,96
21 GOUVEN Patrick C 7 5:14:22 34,96
22 POTTIER Emmanuel B 13 5:14:55 34,93
23 FOULER Thierry C 8 5:15:24 34,89
24 LE GAC Thierry C 9 5:15:26 34,82
25 LE GUEN Bernard D 2 5:15:26 34,84
26 GIBLAINE Alain D 3 5:15:26 34,85
27 VALLADE Eric D 4 5:15:26 34,81
28 MACE Stephan B 14 5:15:26 34,81
29 LE CLERC Yannick C 10 5:15:27 34,87
30 LEVEQUE Anthony A 2 5:15:27 34,88
31 HARMAND Jérôme B 15 5:15:27 34,88
32 DELAHAYE Bruno C 11 5:15:27 34,86
33 LEVEQUE Jean Claude C 12 5:15:28 34,9
34 NAYL Bruno C 13 5:15:28 34,82
35 COAIL Louis D 5 5:15:38 34,85
36 SERRAN Yannick B 16 5:15:39 34,8
37 LE CALLOCH Stéphane B 17 5:15:40 34,85
38 BAUMANN Hervé C 14 5:15:43 34,87
39 MARC Jean Paul C 15 5:15:47 34,79
40 PIQUE Patrice C 16 5:15:51 34,83
41 GAUTIER Jacky C 17 5:15:52 34,79
42 BOUVET Philippe C 18 5:15:59 34,76
43 SEPCHAT Philippe D 6 5:16:02 34,78
44 FOURNY Luc D 7 5:16:03 34,75
45 JALAIS Philippe C 19 5:16:05 34,83
46 JOLIVET LOIC D 8 5:16:08 34,73
47 ANDRE Didier C 20 5:16:33 34,72
48 THEPAUT Frédéric B 18 5:16:39 34,79
49 TOULLEZAN Yvon D 9 5:16:43 34,68
50 GAY Cédric A 3 5:17:45 34,6
51 LE LEU Philippe D 10 5:18:04 34,53
52 STERCKX Didier B 19 5:20:09 34,35
53 GILLARD Eric C 21 5:20:29 34,3
54 LENOIR Benoit B 20 5:20:29 34,33
55 MAGNAN Nicolas B 21 5:21:03 34,2
56 BOUCHARD Didier D 11 5:21:05 34,21
57 EON William C 22 5:21:58 34,16
58 GEMARIN Michaël B 22 5:22:45 34,05
59 DONIO Christophe C 23 5:22:47 34,04
60 RIBAULT Yannick C 24 5:23:05 34,04
61 SERRAN Philippe C 25 5:23:05 34
62 LEMETAYER Damien C 26 5:23:07 34,03
63 TRIMOREAU Stéphane C 27 5:23:09 34,06
64 AUDOUIN Michel C 28 5:23:09 34,06
65 CORNILLET Jacky B 23 5:23:12 34,01
66 COMMUNIER Jean-Noel C 29 5:25:45 33,74
67 MERCIER Philippe D 12 5:28:58 33,44
68 DOUTEAU Didier C 30 5:29:05 33,42
69 LE FLOCH Benoit B 24 5:29:09 33,42
70 BARDET Thierry D 13 5:29:39 33,31
71 LIOSTER Brian E 1 5:30:33 33,27
72 GRIVEL Pascal B 25 5:32:06 33,1
73 TOSTIVINT Guénaël A 4 5:34:16 32,88
74 CLEMENT Cédric A 5 5:34:16 32,88
75 DANIEL Franck C 31 5:35:26 32,77
76 MARZELIERE Dominique C 32 5:35:26 32,81
77 CABOT Robert C 33 5:35:39 32,78
78 PINCHON Jean Luc D 14 5:35:40 32,74
79 PEZET André E 2 5:35:42 32,73
80 LE GLATIN Yvon C 34 5:38:14 32,48
81 TREMAUDAN Denis B 26 5:39:01 32,42
82 FOUETILLOU FRANCIS E 3 5:40:50 32,27
83 GUIGOURES Denis C 35 5:40:51 32,28
84 DUCREUX Gérard E 4 5:40:51 32,23
85 ARTHUR Yvonnick E 5 5:40:51 32,28
86 BODIN Serge B 27 5:40:52 32,29
87 JAMET Pierre C 36 5:40:53 32,24
88 SARGIS Isabelle W2 1 5:40:55 32,27
89 NICOL Joël C 37 5:40:55 32,21
90 CATROU Jean Paul D 15 5:40:58 32,24
91 HARDY Pierrick D 16 5:41:02 32,28
92 LE GOUSSE Eric C 38 5:41:04 32,21
93 GOGUET Yann B 28 5:41:05 32,25
94 JEGADEN Jean D 17 5:41:06 32,26
95 LE BELLEGUY SERGE D 18 5:41:06 29,86
96 LE PRIELLEC Daniel D 19 5:41:08 32,21
97 GARNIER Jérôme B 29 5:41:47 32,19
98 PIGNON Jean Pierre E 6 5:42:03 32,12
99 CEYSSAT Marc C 39 5:42:05 32,16
100 SORRE Emmanuel A 6 5:42:48 32,1
101 NOURY Jean Claude D 20 5:42:50 32,05
102 LABORDE André D 21 5:44:51 31,85
103 GAUIN Sébastien A 7 5:45:15 31,87
104 PILARD Maurice C 40 5:45:17 31,84
105 BOSCHER Emmanuel B 30 5:45:19 31,83
106 MARTY SERGE C 41 5:45:20 31,8
107 CATROS Jacques D 22 5:45:24 31,83
108 LE JORT Loîc D 23 5:45:44 31,76
109 LE GOALLEC Michel D 24 5:45:53 31,8
110 WILLIAMS Tony C 42 5:45:53 31,81
111 ROUILLIER Joseph E 7 5:45:54 31,81
112 PETIT Jean Noël B 31 5:45:58 31,74
113 LE GUEVELOU Jean Louis D 25 5:46:00 31,76
114 EVAIN Joël E 8 5:46:01 31,79
115 VIDIL Marina W1 1 5:46:01 31,76
116 FARCY Joël D 26 5:46:03 31,76
117 CHASSAGNOL Pascal C 43 5:46:09 31,74
118 EZEQUEL Vincent A 8 5:46:14 31,76
119 KROZALIN Paul C 44 5:47:06 31,7
120 LIDSTER Paul A 9 5:47:56 31,6
121 THEFFO JEAN PIERRE C 45 5:49:31 32,93
122 LONGLET Patrick C 46 5:49:54 31,44
123 FOUBERT Pascal C 47 5:51:01 31,3
124 CHESNAY Didier C 48 5:51:19 31,31
125 DONY Florence W1 2 5:51:30 31,24
126 PLYSON André E 9 5:51:39 31,23
127 LECLERC Christophe C 49 5:52:46 31,14
128 LHOMME Dan B 32 5:52:47 31,14
129 CHAPELAIN Michel E 10 5:52:51 31,2
130 GARAUD Lionel B 33 5:55:53 30,9
131 NOEL Yves C 50 5:58:33 30,63
132 GAUTIER Stéphane C 51 5:59:19 30,58
133 TESNIERE Pascal C 52 5:59:28 30,56
134 GIMENEZ Patrick D 27 6:01:22 30,45
135 GAUBERT Albert D 28 6:02:41 30,3
136 PANNETIER Thierry C 53 6:03:43 30,22
137 RABACHE Sylvain C 54 6:03:55 30,22
138 TOUBLANC Ludovic B 34 6:04:00 30,21
139 DROUAULT Patrick C 55 6:04:13 30,23
140 COTTO Bernard D 29 6:04:25 30,2
141 BOUILLOT Bernard C 56 6:04:26 30,21
142 AUFFRET Frédéric B 35 6:06:25 32,56
143 BOXALL Andy B 36 6:07:54 29,9
144 RIOT Jérôme C 57 6:08:39 29,8
145 WHITESIDE Steve C 58 6:09:05 29,81
146 MORDELET Hervé D 30 6:09:06 29,79
147 KERBOEUF Jacques D 31 6:09:22 29,77
148 EZEQUEL David B 37 6:09:56 29,72
149 SARGIS Jacky E 11 6:09:57 29,7
150 RAYNEAU Johann C 59 6:11:03 29,62
151 LE GOFF Gilles B 38 6:11:23 29,6
152 ELLIOTT Ian D 32 6:11:33 29,62
153 KREBS Jean-Pierre D 33 6:11:37 29,61
154 GUIMARD Maurice D 34 6:11:37 29,59
155 FUEYO Serge C 60 6:11:54 29,6
156 VALOGNES Gilbert E 12 6:12:00 29,55
157 JEGO Bertrand C 61 6:12:00 29,55
158 LE NET Frédéric C 62 6:12:12 29,58
159 DANIEL Raymond E 13 6:12:44 29,49
160 GORRE Franck C 63 6:13:53 29,38
161 ROUL Jérémy A 10 6:14:07 29,39
162 DELAUNAY Martial C 64 6:19:10 28,97
163 BONNEAU Patrick C 65 6:21:50 28,76
164 LE MEE Dominique C 66 6:22:36 28,75
165 FOUQUET Philippe C 67 6:25:43 28,54
166 HERBLIN Patrick D 35 6:27:50 28,37
167 LEMIRE Stéphane B 39 6:30:46 28,11
168 LEGENDRY Célio B 40 6:34:55 27,84
169 TAUPIN Dominique D 36 6:38:32 27,61
170 RENAUDIN Laurent C 68 6:39:22 27,53
171 BUCHON Daniel E 14 6:45:34 27,12
172 GROSBOIS Etienne C 69 6:45:40 27,08
173 LE ROLLAND Gilbert E 15 6:45:49 27,12
174 LAMBERT Jean Louis B 41 6:45:50 27,09
175 BARBIER Nicolas E 16 6:46:01 27,05
176 DUMENIL FRANCK C 70 6:53:29 26,58
177 CARON Michel D 37 6:57:12 26,37
178 DUFRECHE Jean-Michel C 71 7:02:59 27,01
179 LAMERANT Yves B 42 7:03:54 25,95
180 HANTRAYE Serge D 38 7:06:36 25,79
181 BADET Pascal C 72 7:16:30 25,2
182 DENEUX Jean claude E 17 7:20:09 24,96
183 LOUESDON Jean Michel E 18 7:20:10 24,96
184 DELORME Patrick C 73 7:20:11 24,96
185 HENOCH Jean D 39 7:20:12 24,96
186 ROBERT Jean Yves D 40 7:21:38 24,91
187 MAGNAN Michel E 19 7:24:25 25,63
188 LEGRAND Alain E 20 7:44:58 23,62
189 GOUAULT Henri E 21 7:51:21 23,32
190 RIVAL Jean_claude E 22 7:58:00 22,99
191 LEZIN Bernard D 41 8:00:37 22,87

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!