Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Bernard Hinault 2008 : Résultat du 125 km

ClassNomPrénomCat.C.cTemps.....Moy....
1 JEGU Stéphane C 1 3:23:26 37,19
2 GESRET Joseph C 2 3:23:27 36,92
3 BARBAT Jean Luc D 1 3:23:29 37,18
4 ANDRES Cédric B 1 3:23:31 37,16
5 JAMES Laurent B 2 3:23:33 36,92
6 LAUBIER Frédéric C 3 3:25:54 36,51
7 MARTIN Steven A 1 3:25:55 36,6
8 LE BOURHIS William B 3 3:26:08 36,58
9 ROUPSARD Stéphane C 4 3:26:08 36,7
10 DELAGUETTE Cyril B 4 3:26:09 36,48
11 FAISANT Richard C 5 3:26:09 36,52
12 CHERBONNET Daniel D 2 3:26:09 36,59
13 ETIENNE Pierre C 6 3:26:09 36,43
14 PEAKE Graeme B 5 3:26:09 36,76
15 KUHL Matthias C 7 3:26:10 36,48
16 MONOD Gérard D 3 3:26:10 36,4
17 BRIEUX Gwenael B 6 3:26:11 36,57
18 BORDERIE Florent B 7 3:26:11 36,52
19 OGER Gilles C 8 3:26:11 36,69
20 HUQUET Franck B 8 3:26:12 36,4
21 BLOT Didier A 2 3:26:13 36,43
22 RAULT Jean-François D 4 3:26:13 36,39
23 MEURIC Bernard C 9 3:26:14 36,38
24 MASSON Steven B 9 3:26:14 36,76
25 HINAULT Bernard D 5 3:26:14 36,37
26 SERANDOUR Denis C 10 3:26:21 36,53
27 HAMON Jacky E 1 3:27:05 36,37
28 BRASSART Jean-pierre D 6 3:27:53 36,18
29 FOURMONT Jean-Louis E 2 3:27:54 36,16
30 RAULT Anthony A 3 3:27:56 36,45
31 DORE Claude D 7 3:28:28 36,42
32 GAVET Laurent C 11 3:28:31 36,15
33 PODER Bruno C 12 3:29:00 35,97
34 LE MARCHAND Stéphane B 10 3:30:11 35,75
35 BEZARD Nicolas A 4 3:32:32 35,51
36 JOLLY Didier 1 3:33:02 35,26
37 GUIVARCH Eric B 11 3:33:25 35,16
38 LUCAS Yannick C 13 3:34:30 35,23
39 PERRIN Joêl D 8 3:34:51 35,04
40 PAILLAT Christophe B 12 3:35:18 35,11
41 COUPE Thierry C 14 3:35:31 34,93
42 LEBRANCHU Sylvain B 13 3:35:33 34,84
43 LE ROY Sébastien B 14 3:37:48 34,45
44 LE ROY Erwan B 15 3:37:49 34,45
45 DE 2 3:37:50 34,56
46 LEBRANCHU Michel D 9 3:39:05 34,3
47 SAMSON Philippe C 15 3:39:14 34,4
48 GUILLON Laurent B 16 3:40:00 34,49
49 UMHAUER Eric C 16 3:40:01 34,23
50 BODIN Serge C 17 3:40:01 34,12
51 YRIS Jena François B 17 3:40:02 34,11
52 BOTREL Christophe C 18 3:40:02 34,16
53 BUNOUF Michel D 10 3:40:03 34,1
54 ESNAULT Eric C 19 3:40:03 34,17
55 BRIEND Alain D 11 3:40:03 34,12
56 LE GOFF Guirec C 20 3:40:03 34,15
57 GANGLOFF Serge C 21 3:40:04 34,25
58 ROUXEL Christian D 12 3:40:04 34,13
59 TARDIVEL Christophe B 18 3:40:04 34,36
60 HERRY Michel D 13 3:40:06 34,2
61 AUDOIN Pascal C 22 3:40:17 34,2
62 CLEMENT Gilles C 23 3:40:18 34,05
63 BOUETTE Christophe B 19 3:40:58 33,96
64 VV 3 3:41:07 30,01
65 LELIEVRE Christophe C 24 3:43:04 33,79
66 HANTRAYE Arnaud B 20 3:43:20 33,69
67 GAUTIER Joseph D 14 3:45:59 33,19
68 CHAPIN Gérard D 15 3:48:01 32,91
69 WARME Thomas A 5 3:48:02 33
70 ROCABOY Emmanuel C 25 3:48:03 33,12
71 NICOLE André D 16 3:48:03 32,91
72 LE DENMAT Loïc E 3 3:48:03 32,96
73 GUEGAN Stéphane C 26 3:48:06 29,19
74 BERDAT Bertrand D 17 3:48:41 31,07
75 GAULTIER Michel D 18 3:48:49 32,95
76 PUEGUINER Alain D 19 3:48:49 32,87
77 LE NORMAND Pascal C 27 3:48:57 32,79
78 MARC Michel C 28 3:49:10 32,94
79 LE GOFF Jean Marc B 21 3:49:57 32,8
80 DEFRANCE Denis D 20 3:49:59 32,8
81 HINAULT Yvan C 29 3:50:00 32,62
82 BOUTIER Gérard D 21 3:50:01 32,79
83 LEGALLAIS Patrick C 30 3:50:01 32,84
84 PRIDO Michel D 22 3:50:03 32,62
85 REY Alain C 31 3:50:13 32,84
86 DESMONCEAUX Alain C 32 3:50:15 32,68
87 HENRY Claude E 4 3:50:16 32,6
88 DAVID Arsène D 23 3:50:19 32,63
89 DENIS Dominique D 24 3:50:19 32,69
90 CLEMENT Pascal B 22 3:50:20 32,78
91 LA TOUCHE Olivier C 33 3:50:23 32,78
92 GUYONY Gérard E 5 3:50:42 32,58
93 CIEUTAT Pascal C 34 3:50:50 32,53
94 BROUDIC Philippe C 35 3:50:51 32,64
95 REHEL Mickaël B 23 3:50:53 32,67
96 EN COURS... 4 3:50:53 32,69
97 GRAVELEAU Claude D 25 3:50:53 32,73
98 SAUTES Dany B 24 3:50:54 32,59
99 DE 5 3:50:56 32,61
100 ROUSSEAU Didier C 36 3:50:56 32,54
101 BASSET Patrick C 37 3:50:57 32,49
102 TAILLEBEAU Jean-Yves E 6 3:50:58 32,56
103 MILON Jean Luc C 38 3:51:43 32,54
104 LE FRANC Claude B 25 3:51:43 32,67
105 CONVENANT Jean François C 39 3:52:02 32,42
106 MAHEO Pierrick E 7 3:52:04 32,44
107 LE NORMAND André D 26 3:52:06 32,42
108 BOULIOU Jean Marc B 26 3:52:07 32,67
109 GUIGUENO Fabrice B 27 3:52:22 32,58
110 LE BIGOT Guillaume B 28 3:52:25 32,57
111 GATIGNON Erwan A 6 3:52:34 32,53
112 LE FUR Morgan B 29 3:52:39 32,3
113 OLLO Didier C 40 3:52:40 32,3
114 MAHE Thierry C 41 3:52:41 32,33
115 CHAUVIM Michel E 8 3:52:45 32,44
116 DESMONS Bertrand D 27 3:52:51 32,4
117 MADIOT Jean Claude D 28 3:52:52 32,24
118 HERVE Jean E 9 3:52:53 32,32
119 LE PEUCH Alain E 10 3:52:56 32,27
120 GAUTIER Albert E 11 3:52:57 32,21
121 PIRON Philippe C 42 3:53:11 32,2
122 CHEVALIER Patrick C 43 3:53:11 32,34
123 GAREL Christian D 29 3:54:12 32,15
124 BIDAN Olivier B 30 3:54:36 32,31
125 BROUAZIN Ludovic A 7 3:56:02 31,95
126 JEGOU Jerôme B 31 3:56:58 31,98
127 COLLET Pascal C 44 3:57:06 31,86
128 LOUER Christophe C 45 3:58:20 31,48
129 BELLAND Cyril B 32 3:58:22 31,48
130 SAVARY Robin F 1 3:58:24 31,53
131 FAOUR Corinne W2 1 3:58:25 31,57
132 SAVARY François C 46 3:58:27 31,51
133 LE GALL Lionel B 33 3:58:28 31,52
134 LE DEON Jean-michel C 47 3:58:35 31,54
135 MARCHADOUR Bruno C 48 3:58:52 31,42
136 LE DU Yannick B 34 3:58:52 31,56
137 LE CORRE Henri E 12 3:58:59 31,44
138 BERTHELOT Philippe C 49 3:58:59 31,41
139 VALOT Louis D 30 3:59:28 31,38
140 LE GAC Lionel B 35 3:59:40 31,39
141 LESTIC Hervé C 50 3:59:59 31,39
142 LE BACQUER Jacques D 31 3:59:59 31,32
143 LE GAC Yvon D 32 4:00:17 31,32
144 CAROFF Jean-Yves D 33 4:01:08 31,2
145 LE MEHAUTE Jean Marc C 51 4:01:09 31,14
146 LE DOLEDEC Christian D 34 4:02:14 31,03
147 MARTIN Olivier B 36 4:02:14 31,07
148 PACHEU Joël D 35 4:02:20 31
149 LE FOLL Michel E 13 4:02:40 30,99
150 BOSCHET Jean Marc D 36 4:02:41 30,99
151 BOEPA Alain D 37 4:02:42 30,98
152 FEUILLET Jean Paul D 38 4:02:43 31,02
153 SIMON Claude D 39 4:02:43 31,05
154 BAGOT Antoine D 40 4:02:44 30,98
155 MORIN Jean Michel C 52 4:02:49 30,98
156 GAUTIER Alain C 53 4:02:51 31
157 JEGU Michel D 41 4:03:33 30,91
158 POINDESSAUD Julien B 37 4:04:23 30,97
159 PIAT Sophie W3 1 4:04:44 30,65
160 LATOUCHE Jean Claude E 14 4:04:54 30,75
161 MABIT François B 38 4:05:13 30,73
162 HOUZE Jacky C 54 4:05:15 30,68
163 RICARD Jean Luc D 42 4:05:16 30,64
164 BRUNEAU Sébastien B 39 4:05:23 30,63
165 LE ROUZIC Christian D 43 4:05:50 30,67
166 LEBLANC Joel C 55 4:05:50 30,63
167 LORANT Thierry C 56 4:05:59 30,71
168 CORDELOIS Jean François B 40 4:05:59 30,53
169 POULHALEC Gildas C 57 4:06:06 30,57
170 PROD’HOMME Roger D 44 4:07:05 30,42
171 HARDY Ronan D 45 4:07:58 30,42
172 FAGHEON Roger E 15 4:08:06 30,25
173 GUENNEC Christian C 58 4:08:56 30,37
174 BAOUSSON Bruno C 59 4:09:00 30,21
175 VIGOUROUX Yann B 41 4:09:00 30,39
176 BOUDER Gildas E 16 4:09:01 30,37
177 TOSTIVINT Michel C 60 4:09:01 30,31
178 PERON Patrice D 46 4:09:02 30,37
179 PO C 61 4:09:19 30,22
180 BIHAN Jean Noël D 47 4:10:08 26,93
181 MENGUY Hervé C 62 4:10:57 26,86
182 BRIAND Dominique C 63 4:11:02 30,18
183 LE BARS Pierre E 17 4:11:07 26,88
184 HILLION Rémy C 64 4:11:08 29,91
185 LEBEDEL Eric C 65 4:11:08 30,06
186 ROUGE Philippe D 48 4:11:26 30,03
187 LE CLEZIO Jean Paul E 18 4:11:30 29,93
188 THOMAS Jean-yves D 49 4:11:30 29,93
189 LE BRANCHU Jean D 50 4:11:32 30,07
190 LEGALAIS Samuel B 42 4:11:40 30,06
191 BRIAND Thierry C 66 4:11:48 30,03
192 GAUDRE Didier C 67 4:11:49 30,02
193 BELOEIL Bertrand C 68 4:11:49 30,03
194 TALIBART Roland D 51 4:11:49 29,94
195 DUHAUT Jérémie C 69 4:11:50 30,08
196 CARLIER Philippe C 70 4:11:51 29,83
197 DAQUAY Eric C 71 4:12:31 29,86
198 COLOMBIER Michel D 52 4:14:15 29,57
199 ROUXEL Denis C 72 4:15:25 29,55
200 LE MAOULT Yvon E 19 4:15:48 29,33
201 BOUTIER Philippe C 73 4:15:48 29,5
202 MAHE Julien A 8 4:15:49 29,53
203 FRUSTEC Bruno D 53 4:16:20 29,46
204 FF 6 4:17:11 29,16
205 DESWARTE Thierry C 74 4:17:16 29,35
206 SD 7 4:18:18 29,2
207 TOUCHE Yvon E 20 4:18:21 29,2
208 L’HOSTELLIER Catherine W2 2 4:18:31 29,06
209 FF 8 4:19:04 28,95
210 DANIEL Mitchel C 75 4:20:08 28,97
211 BLEVIN Chantal W3 2 4:20:08 29,01
212 BLEVIN Gérard D 54 4:20:09 29,01
213 ROTERS Josef C 76 4:20:24 28,95
214 MAHEO Hervé D 55 4:21:23 27,36
215 LE CLECH Michel D 56 4:21:28 28,95
216 MAHE Joêl C 77 4:21:59 28,91
217 LE PEMP Damien F 2 4:22:34 28,68
218 LE PEMP François C 78 4:22:34 28,69
219 PERSEHAIS Olivier C 79 4:23:01 28,55
220 LACAM Claude D 57 4:23:19 28,54
221 TARDIVEL Gérard E 21 4:23:31 28,52
222 LEGUEVELLOU Christian D 58 4:23:31 28,52
223 RIET Didier D 59 4:23:33 28,59
224 LE GUILLOUZER Nicolas C 80 4:23:35 28,64
225 GICQUEL Stéphane B 43 4:23:35 28,6
226 PERENNES Frédéric B 44 4:24:10 28,56
227 LORIC Pierre E 22 4:24:13 28,33
228 LE PETIT Dominique D 60 4:24:41 28,43
229 MIRRIEN Raymond D 61 4:24:43 28,48
230 LABBE Phillipe D 62 4:25:10 28,5
231 DE 9 4:26:11 28,29
232 GAUTIER Gilles D 63 4:26:28 28,4
233 CORNILLET Mikaël 10 4:26:34 28,21
234 PANIHAUEZH Alain C 81 4:26:34 28,32
235 LE BIHANNIZ André C 82 4:26:35 28,33
236 GALLAS Alexandre B 45 4:26:35 28,35
237 CHOUPAULT Laurent B 46 4:26:35 28,34
238 CHOUPAULT Michel E 23 4:26:36 28,21
239 BURLOT Jean Paul D 64 4:26:37 28,22
240 GUEGAN Christophe B 47 4:26:37 28,37
241 GOURS Daniel E 24 4:26:38 28,16
242 PRODHOMME William A 9 4:27:08 28,18
243 REMOND Daniel E 25 4:28:00 28,01
244 AUFFRET Patrick D 65 4:28:00 25,31
245 JEHANNO Remy E 26 4:28:11 27,91
246 PAZZOTTU Remy B 48 4:28:42 27,99
247 LE BORGNE Julien A 10 4:29:09 28,08
248 GUICHARD Jean Luc D 66 4:29:13 28,01
249 LEFORT Christophe B 49 4:29:32 28,06
250 NAFTEUX Guillaume A 11 4:29:33 28,06
251 ROUSSELOT Dany C 83 4:29:54 27,98
252 COUZINAUX Luc C 84 4:30:15 27,95
253 PIVRON Loïc C 85 4:30:24 27,76
254 BODIN Remi Jacques E 27 4:30:38 27,84
255 DE SOUZA Alain B 50 4:31:01 27,87
256 GR 11 4:31:06 27,75
257 MEHEUT Jean Claude E 28 4:31:08 27,77
258 BEUREL Michel D 67 4:31:09 27,82
259 GESBERT Alain D 68 4:31:12 27,8
260 CHAPELAIN Loïc E 29 4:31:26 27,65
261 PEDRON Pascal C 86 4:31:37 27,8
262 DOUZAMY Daniel D 69 4:31:38 27,66
263 JACQUEMOUN Martial E 30 4:33:42 27,41
264 EPIVENT Didier C 87 4:34:58 27,44
265 DUBOIS Jean-Paul D 70 4:35:16 27,37
266 GAMBIE Ludovic C 88 4:35:55 27,4
267 LENOUVEL Claude E 31 4:35:57 27,21
268 BOINET Alain D 71 4:35:58 27,27
269 HALLIER Gérard C 89 4:37:54 27,15
270 DAVID Eric C 90 4:38:00 27,14
271 LE GOFF Franck B 51 4:39:41 27,03
272 CARIOU Jean-Jacques E 32 4:40:17 26,93
273 HAMON Marcel E 33 4:40:17 26,93
274 CHARRIER Jacques D 72 4:40:22 26,79
275 ROUFFIAC Christian D 73 4:40:25 26,77
276 LEBOUDER Patrick D 74 4:40:26 26,97
277 LE GARSMEUR Yvon D 75 4:40:27 26,88
278 LE CORFEC Claude C 91 4:40:36 26,93
279 JEGOU André E 34 4:41:36 26,8
280 CANTIN Pascal C 92 4:41:54 26,8
281 DELAMAIRE Xavier A 12 4:42:23 26,71
282 PAYOU Pierrick D 76 4:42:30 26,64
283 RENAULT Jean E 35 4:44:11 26,48
284 POUTIER Alain E 36 4:44:18 26,49
285 CHAPPE Robert E 37 4:44:38 26,47
286 BEUREL Jacky C 93 4:45:23 26,43
287 PLESSIX Michèle W3 3 4:45:29 26,31
288 LATIMIER Gérard D 77 4:46:07 26,43
289 LEFORT Daniel E 38 4:46:14 26,22
290 BOUVIER André D 78 4:46:54 26,25
291 BREXEL Gérard C 94 4:46:58 26,32
292 LE NET Jean Pierre C 95 4:47:01 26,17
293 TALBOURDET Jean Charle C 96 4:47:13 26,15
294 JOUNO Didier D 79 4:47:14 26,33
295 RENOUARD Lucien D 80 4:47:32 26,28
296 DENEUVILLE Daniel D 81 4:47:39 26,24
297 TREMEL Hervé D 82 4:47:48 26,19
298 LIAGRE Marie Catherine W3 4 4:47:58 26,27
299 BLANCHARD Louis E 39 4:47:59 26,27
300 TALBOURDET Mairice E 40 4:48:35 26,21
301 PLESSIX Daniel D 83 4:48:36 26,12
302 COTINIAUX André D 84 4:48:39 26,04
303 LEDOLEDEC Raymonde W3 5 4:48:41 26,2
304 ECORCHARD Maurice D 85 4:49:05 26
305 BRIEND Patrick D 86 4:49:19 25,96
306 BALBOUS Jean Christophe B 52 4:49:22 26,03
307 LE BAYON René E 41 4:50:14 25,91
308 LEPAGE Gilles D 87 4:50:41 25,93
309 HOLZER Jean Jacques D 88 4:50:42 26,03
310 CHANTOISEL Roger D 89 4:50:43 25,82
311 PERCEVAULT Mickaël A 13 4:50:55 25,89
312 CAEROU Jean Claude E 42 4:51:27 25,74
313 BRIEND Marie Claude W3 6 4:51:41 25,87
314 REMOND Suzanne W3 7 4:52:02 25,84
315 MOGAN Jean Louis D 90 4:52:17 25,68
316 HERVE Claude D 91 4:52:26 25,73
317 CONAN Jacques C 97 4:53:01 25,75
318 GOUAULT Pierre D 92 4:53:02 25,62
319 GUERIN Guy E 43 4:53:03 25,59
320 GUILLEMOT Jean-Robert D 93 4:53:44 25,65
321 GILET LORAND Sylvie W2 3 4:54:56 25,6
322 MAIRE Bruno B 53 4:54:57 25,6
323 RIPOCHE Alexis E 44 4:54:59 25,6
324 JAFFRELOT Loic E 45 4:55:28 25,55
325 LE BORGNE Claude D 94 4:55:30 25,55
326 ROPARTZ Henri E 46 4:56:25 25,4
327 LA GRAIS Gilbert E 47 4:58:16 25,16
328 BONHOMME Jean Claude E 48 4:58:16 25,16
329 BODIN Hugues B 54 4:58:18 21,19
330 JOBIC Guy D 95 4:58:19 25,35
331 DE JENLIS Guntlinde W3 8 4:58:49 25,31
332 DE JENLIS Pierre E 49 4:58:52 25,31
333 LE FLOCH Vincent B 55 4:59:54 25,17
334 FF 12 5:01:09 25,1
335 ROBERT André E 50 5:01:15 25,09
336 TRAVER Luc D 96 5:01:49 24,93
337 ROBERT Annie B 56 5:02:41 24,89
338 BROUAZIN Didier C 98 5:02:41 24,89
339 HAQUIN Michel E 51 5:02:57 24,8
340 HILLIOU Victor E 52 5:03:00 24,8
341 HESME Jean E 53 5:05:06 24,77
342 FROSTIN Jeanine W3 9 5:05:24 24,75
343 FROSTIN Jean-Paul E 54 5:05:27 24,74
344 RIFFIER Loïc D 97 5:06:34 24,65
345 DERVILY Benoit B 57 5:07:09 24,61
346 LERAT Daniel D 98 5:08:08 24,43
347 LUCO Marie renée W2 4 5:08:11 24,42
348 NORGEOT Roland E 55 5:08:13 24,45
349 LAGADEC Guy B 58 5:09:45 24,4
350 BOUESSAY Antoine E 56 5:10:04 24,43
351 POINSAR Jo E 57 5:10:05 24,42
352 EPERT Daniel E 58 5:10:59 24,25
353 BASTARD Joël D 99 5:11:00 24,2
354 CRENN Louis E 59 5:11:08 24,22
355 GESRET Gérard C 99 5:12:15 24,2
356 FAIJAN Christophe B 59 5:13:29 24,14
357 LOMINE Jacques D 100 5:15:31 23,95
358 DONIO Sébastien B 60 5:16:04 23,91
359 DELAMAINE Didier B 61 5:20:03 23,62
360 AUDIGIER Daniel C 100 5:20:05 23,52
361 DELAMAIRE Joseph E 60 5:20:05 23,55
362 HUBY Gilles C 101 5:24:40 23,28
363 LE COQ Roland E 61 5:27:21 22,96
364 LAVENANT Fernand D 101 5:27:21 22,96
365 LAVENANT Liliane W3 10 5:27:22 22,95
366 LE BLANCHE Louis E 62 5:27:24 22,98
367 JULES Josette W2 5 5:30:57 22,67
368 BOTREL Daniel D 102 5:33:20 22,63
369 CARFANTAN Jacques Pierre C 102 5:34:44 22,56
370 GUGUEN Michel E 63 5:34:45 22,56
371 WHITESIDE Kasia B 62 5:34:46 20,65
372 WILLIAMS Dianne W3 11 5:34:48 20,65
373 BARRE Philippe E 64 5:34:51 22,45
374 LAURENT Hervé E 65 5:36:22 22,44
375 COURTES Thierry C 103 5:36:49 22,43
376 ROCHER Bernard E 66 5:37:12 22,28
377 ROCHER Lucienne W3 12 5:41:32 22
378 BOURDOULOUS Yvon D 103 5:43:32 21,93
379 VALLET Frédéric B 63 5:45:14 21,89
380 GUILLOU Jacques D 104 5:47:19 21,62
381 BG 13 5:50:18 21,53
382 LEPROVOST Albert E 67 5:53:13 21,24
383 LELAY Joseph E 68 5:57:41 20,97
384 TELLIER Alain E 69 5:58:19 21,04
385 PERSONNIC Jonathon A 14 5:59:37 20,94
386 PERSONNIC Patrice 14 5:59:38 20,95
387 MORVAN Germain E 70 6:04:01 20,74
388 LE GOFF Bruno C 104 6:06:34 20,54
389 MAHO Michel D 105 6:23:41 19,65
390 DF 15 6:23:43 19,65
391 BEUREL Alain B 64 6:26:49 19,44
392 BROUSSEAU Michel E 71 6:31:58 19,16
393 PERSONNIC Yoann F 3 7:24:41 16,92

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!