Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> Bordeaux Paris Randonneurs 2008 : Résultats

ClassDossNom PrénomClub..Temps...
1 826 MORAN Denis CYCLOS DU PAYS DE QUINTIN 18:36:00
2 1235 KERLOUET Didier INDEPENDANT 18:38:00
3 963 CADO Daniel UNION VÈLOCIPÈDIQUE LIMOUSINE 19:05:30
4 702 PRESSE Anthony SUPER U SPORT YFFINIAC 19:06:00
5 1084 MOULINARD Gilles VELO SPORT SAUMUROIS 19:06:00
6 432 ENTREMONT Jean François ASSOCIATION CYCLOTOURISTE VOVEENNE 19:07:00
7 74 ROCHE Didier VELO CLUB DE CORBAS 69 19:09:00
8 232 IALENTI André USM SAINT DENIS EN VAL 19:10:00
9 1291 THORAVAL François LANNION CYCLISME 19:10:00
10 368 BRIENS Bernard VELO CLUB DE BOURGTHEROULDE 19:12:00
11 796 MANGEON Steeve R S D S 19:12:00
12 736 DELMAS Olivier TOULOUSE OLYMPIQUE AVIATION CLUB 19:17:00
13 1196 DÈMARE Josué CYCLO CLUB FORMERIE 19:17:00
14 1266 PONTOIZEAU Bruno NANTES DOULON VELO SPORT 19:18:00
15 1122 LE HEN Gilles TEAM SOJASUN 19:19:00
16 355 PIVAIN Patrick RUEIL ATHLETIC 19:19:00
17 1039 ABERASTURI Guillermo AD CYCLOS SPORT 19:20:00
18 798 QUEMENER Cédric CS BRETIGNY CYCLISME (91) 19:22:00
19 1241 GUENARD Franck ETOILE CYCLISTE FONTENAYSIENNE 19:22:00
20 1085 DERISSON Didier VELO SPORT SAUMUROIS 19:22:00
21 778 LE PROVOST Miguel HAC CYCLO L’HERMITAGE 19:22:00
22 468 LE DÛ Hervé LANNION TRIATHLON 19:22:00
23 602 GAUTIER Jean François CYCLO CLUB GRETZ TOURNAN 19:25:00
24 888 MERCERON Richard CYCLO CLUB CROISSY TEAM LE GREVES 19:25:00
25 1246 WANE Abdoul ETOILE CYCLISTE FONTENAYSIENNE 19:25:00
26 76 FLECK Robert AMICALE CYCLOTOURISTE ROSPEZ 19:25:00
27 746 MOUREAU Yoann CYCLO CLUB BRANDERION 19:26:00
28 1164 MOULINEAU Laurent C T LYON 19:26:00
29 1114 DUMENIL Philippe CYCLO TOURISTE LYONNAIS 19:26:00
30 366 CLAIRET Jean Marie A S C LES PETITS GARS DE SACLAY 19:27:00
31 1004 GIRARD Jean Luc CYCLO SPORT VESOUL 19:36:00
32 113 LAVILLE Pilippe CYCLO CLUB DE SAINT PERAY 19:38:00
33 1201 PERCHERON Rémy SCAS BALLAINVILLIERS 19:39:00
34 160 VELOTTI Alain U S CRESTOISE CYCLOTOURISME 19:51:00
35 237 VERGNAUD Bertrand ERMONT EAUBONNE SAINT PRIX CYCLISTE 19:57:00
36 188 POIDEVIN Jean Jacques UNION SPORTIVE CHEMINOTS AMIENS 20:17:00
37 187 VERDIER Frédéric UNION SPORTIVE CHEMINOTS AMIENS 20:17:00
38 1325 DELAHAIE Lionel RANDONNEUR CYCLO ANJOU 20:18:00
39 1326 HILLEREAU Jean François RANDONNEUR CYCLO ANJOU 20:18:00
40 114 TERRASSON Vincent SUD TOURAINE CYCLISTE 20:20:00
41 43 NICOLAU Alain CLUB NEUTRE LANGUEDOC ROUSSILLON 20:33:00
42 44 DERUDET Yves CLUB NEUTRE LANGUEDOC ROUSSILLON 20:33:00
43 238 QUERAT Jean Paul LES COMPAGNONS DE LA CLOUERE 20:52:00
44 558 PAILLUSSON Franck E C PAYS DE LOIRE 21:04:00
45 333 GARREAU Joachim VELO CLUB MONTAIGU 21:15:00
46 647 LE GALL Joseph INDEPENDANT 21:24:00
47 1340 BUATOIS Barbara S V P 21:51:00
48 1335 LAMY Daniel V C C ST SEBASTIEN /LOIRE 21:56:00
49 431 LETARTRE Dominique ASSOCIATION CYCLOTOURISTE VOVEENNE 21:59:00
50 161 VELOTTI Guy U S CRESTOISE CYCLOTOURISME 21:59:00
51 1118 ALBA Didier AMI ROUSSILLONNAISE CYCLO 21:59:00
52 1331 CONRAUX Emmanuel V C SAINTE CROIX EN PLAINE 21:59:00
53 752 GRANDHAY Olivier CYCLO SPORT VESOUL 22:15:00
54 486 BOEUF Fédéric CYCLO SAINT MARTINOIS 22:15:00
55 2 BRIOT Jean Paul MOZAC CYCLO CLUB 22:36:00
56 971 SERVOIR Christian MOZAC CYCLO CLUB 22:36:00
57 619 DEFRANCE Gilles INDEPENDANT 22:42:00
58 1238 BOISBEAU Dominique ETOILE CYCLISTE FONTENAYSIENNE 22:42:00
59 1074 BERNARDO Urbain CVO SOUMOULOU 22:43:00
60 336 GUITTET Jean Marie CCVC 22:43:00
61 1076 CAZALE DEBAT Didier CVO SOUMOULOU 22:44:00
62 1077 MEVEL Henri CVO SOUMOULOU 22:44:00
63 1075 CARASSOU Marc CVO SOUMOULOU 22:44:00
64 1157 VIEL Jean Charles AMICALE CYCLISTE DU COGLAIS NORD 22:46:00
65 560 CALLENNEC Dominique A C ROSPEZ 22:56:00
66 1160 DELOGE Jerome CYCLO VILLERS 22:58:00
67 989 BLOCKX Jan INDEPENDANT 23:00:00
68 1003 RUEL Stéphane PERIERS CYCLISME 23:00:00
69 148 NOIRÈ Christophe VELO CLUB LES 3 C 23:00:00
70 690 LE RUYET Gérard VELO CLUB DE LANGUIDIC 23:00:00
71 1345 WINDEY Luc GROENINGETRAPPERS 23:12:00
72 1124 DELHOMME Thierry V C PAYS DE LA CHATAIGNERAIE 23:20:00
73 1156 VIEL Hervé AMICALE CYCLISTE DU COGLAIS NORD 23:21:00
74 1341 CHAUVEAU Jacky VELO CLUB PAYS DE LA CHATAIGNERAIE 23:21:00
75 1123 FAZILLEAU Frederic V C PAYS DE LA CHATAIGNERAIE 23:21:00
76 978 LE BOUTER Denis VELO CLUB LANGUIDIC 23:30:00
77 481 LE CHENADEC Bernard VELO CLUB TARASCONNAIS 23:40:00
78 765 COSTANZO Marcel CYCLO CLUB SIGEANNAIS 23:40:00
79 462 LE LEZ Anne INDEPENDANT 23:40:00
80 1245 PUICERCUS José ETOILE CYCLISTE FONTENAYSIENNE 23:42:00
81 132 VOISIN Jean Claude C C PIERRE JODET VENDOEUVRES 23:45:00
82 1242 GUNTHER Gilles ETOILE CYCLISTE FONTENAYSIENNE 23:46:00
83 178 KOSKAS Laurent CYCLOSPORT SVP 23:47:00
84 936 BONNETTE Christian CHOLET VELO SPORT 23:47:00
85 244 BESSEAU Philippe UNION CYCLISTE PARTHENAISIENNE 23:48:00
86 784 GUILLAUME Alexandre ASOA S.C.A.E.P. NICE 23:48:00
87 1105 LAGRANGE Patrick A S E A B BOURGES 23:50:00
88 1099 ROBINET Jean Jacques A S E A B BOURGES 23:51:00
89 250 ESCLANGON Isabelle CYCLO AUBENAS VAL 23:54:00
90 212 TRODLER Ulrich TSC EXCELSIOR DRESDEN 23:54:00
91 811 HÈLION Jacky UNION SPORTIVE DU POINCONNET CYCLO 23:55:00
92 809 DELACOUX Roland UNION SPORTIVE DU POINCONNET CYCLO 23:55:00
93 430 PIOT Fabien CYCLO HARRY’S 23:55:00
94 808 BAILLON Christian UNION SORTIVE DU POINCONNET CYCLO 23:55:00
95 810 HÈLION Christian UNION SPORTIVE DU POINCONNET CYCLO 23:55:00
96 1198 GUBIANAS SABARTES Miquel E C BICISPRINT 23:55:00
97 1072 MACE Francis FEDERACION ESPANOLA DE CICLISMO 23:55:00
98 1342 MAURICE Martial BLOIS CYCLO SPORT 23:56:00
99 1327 HEURBIZE Patrick CLUB CYCLOTOURSTE DE COURCITE 23:56:00
100 1289 LEQUEUX Alain LE GUIDON NOYALAIS 23:59:00
101 721 BEAUDET Christian CYCLO RAND MALESHERBOIS 24:08:00
102 1002 BREDA Charles CC EMERAINVILLE MALNOUE 24:09:00
103 221 HELIES Gilbert AMICALE CYCLO PLOVEDERN 24:09:00
104 228 BILLANT Laurent VELO CLUB LANDERNEAU 24:09:00
105 205 BERTHOU Albert ETOILE CYCLISTE PLOUDANIEL 24:09:00
106 294 BOULANT Christophe SC BRETONNE 24:09:00
107 216 TANGUY Bruno CYCLOTOURISTE LANDERNEEN 24:09:00
108 222 BERVAS Jacques AMICALE CYCLO PLOVEDERN 24:09:00
109 640 LE PANSE Stéphane RUN BIKE 56 24:09:00
110 663 RIVERON Stéphane ASS CULT SPORTIVE PLOUHINEC 24:09:00
111 650 LE ROY Jean Yves CYCLO CLUB BRANDERION 24:09:00
112 64 COTART Philippe VELO CLUB DE CORBAS 69 24:09:00
113 1353 FERRARI Gino PEDALE FIDENTO 24:09:00
114 1354 TEDESSCO Felice PEDALE FIDENTO 24:09:00
115 1355 FANTINI Enzo maria CLUB 88 24:09:00
116 651 LE PITE André INDEPENDANT 24:09:00
117 215 BROUDEUR Laurent ETOILE CYCLISTE LAMDERNEAU 24:09:00
118 921 LETOURNEUR Jean Philippe AUDAX LAVALLOIS 24:09:00
119 136 HUGUET Stephanie U S M SAINT DENIS EN VAL 24:09:00
120 889 BEAUDOUIN Bernard SUD TOURAINE CYCLISTE (37) 24:11:00
121 1209 BOUCHET Yves SCAS BALLAINVILLIERS 24:28:00
122 68 HUNAULT Franck CYCLO SPAY 24:37:00
123 32 CADIEU Daniel CYCLO SPAY 24:37:00
124 1094 TESSIER Frederic CYCLO CLUB VIMOUTIERS 24:50:00
125 1095 TESSIER Dominique CYCLO CLUB VIMOUTIERS 24:50:00
126 499 FEUNTEUN Alain INDEPENDANT 24:54:00
127 1268 TROALEN Patrick INDEPENDANT 24:54:00
128 732 LE GALL Pierre A S P T T SAINT LO 25:20:00
129 733 LE GALL Sylviane A S P T T SAINT LO 25:20:00
130 1086 TOSTAIN Gilbert ASPTT SAINT LO 25:20:00
131 890 PAYEN Bruno ESPACE CREATIF TAIZE AIZIE 25:20:00
132 891 DUMAS Patrick ESPACE CREATIF TAIZE AIZIE 25:20:00
133 4 CLAVIER Daniel ASCCBM CYCLO 25:20:00
134 618 HARMONIC Mickaël CYCLO BIGNAN 25:23:00
135 1275 PESENTI Christian VELO CLUB VAL DE CEZE 25:25:00
136 1276 PESENTI Isabelle VELO CLUB VAL DE CEZE 25:25:00
137 1278 DUPOUX Philippe VELO CLUB VAL DE CEZE 25:25:00
138 1277 HOUDEBINE René VELO CLUB VAL DE CEZE 25:25:00
139 75 BARIOL Claude SPRINTER VELO CLUB NIMOIS 25:27:00
140 783 MENAULT Pascal INDEPENDANT 25:36:00
141 731 GOBET Maurice A S P T T SAINT LO 25:38:01
142 1338 PETER Daniel INDEPENDANT 25:45:00
143 1270 TINOCO Georges FONTENAY TRESIGNY 25:47:00
144 886 BALCON Philippe CYCLO HENNEBONT 25:47:00
145 719 HORLAMUS Jean Jacques CYCLISTE BAILLET 25:48:00
146 1225 VERMELEN Justin SCAS BALLAINVILLIERS 25:50:00
147 747 DANIEL Jean Luc E C PAYS DE LA LOIRE 25:50:00
148 1082 PORCHET Jean Noël AMICALE LAIQUE OULMES 25:50:00
149 510 FLOREK Jean Michel MEAUX CYCLO TOURISME 25:50:00
150 329 AUSSET Laurent CYCLO CLUB EMERAINVILLE 25:50:00
151 1056 MANSIET Jean Paul UNION SPORTIVE QUINSACAISE 25:50:00
152 1199 REDONNET Eric UNION SPORTIVE QUINSACAISE 25:50:00
153 1200 JOUANNEAU Alain UNION SPORTIVE QUINSACAISE 25:50:00
154 831 BALLIOT Patrice ENTENTE SPORTIVE CYCLISTE MEAUX 25:50:00
155 233 LE GUERN Georges INDEPENDANT 25:55:00
156 234 STAGNI Geneviève INDEPENDANT 25:55:00
157 1236 BARDIN Cristian VELO SPORT MESANGER 25:55:00
158 484 VARET James CYCLO RANDONNEUR CHALETTOIS 25:55:00
159 1028 MOREAU Pierre CLUB CYCLO LOCMIQUELIC 25:57:00
160 999 VIERJON Thierry CYCLO RAND MALESHERBOIS 25:57:00
161 869 BÜLOW Klaus VELOTRAVEL 25:59:00
162 1051 HENRY Jean Pierre ENT CYCLO LAMBALLAISE 25:59:00
163 1006 HARNOIS Pierre Anne ENTENTE CYCLOTOURISTE LAMBALLAISE 25:59:00
164 1029 VARIN Didier CO RHONE POULENC ELBEUF 25:59:00
165 1016 BLANCHARD Yves ENTENTE CYCLO TOURISTE LAMBALLAISE 25:59:00
166 135 LACROIX Christian TEAM CHARTRES CYCLO 26:00:00
167 245 GARNIER Dominique DREUX CYCLO CLUB 26:00:00
168 868 WIEDOW Hartmut VELOTRAVEL 26:00:00
169 210 MARLOT Philippe INDEPENDANT 26:00:00
170 1162 BARDIN Jean Yves ENTENTE SPORT SEGREENNE 26:09:00
171 1012 MAILLARD Frédéric ASSO CYCLOTOURISTE PLAISIROISE 26:10:00
172 937 GIRAUD Vincent ASSOCIATION CYCLOT PLAISIROISE 26:10:00
173 1040 CHARISSOUX Marc ASS CYCLOTOURISME PLAISIROISE 26:10:00
174 1013 NARAS Laurent ASSO CYCLOTOURISTE PLAISIROISE 26:10:00
175 1057 LEGROS Bertrand ACT PLAISIROISE 26:10:00
176 653 BARELLA Alexandre CYCLO VTT FLEURANCE UFOLEP 26:12:00
177 884 DUBOIS Michel CYCLO VILLERS SAINT PAUL 26:17:00
178 246 VIEL Christian DREUX CYCLO CLUB 26:17:00
179 1045 RENAUD Patrick NDVS NANTES 26:19:00
180 1336 HUCHET Bruno V C C ST SEBASTIEN /LOIRE 26:20:00
181 253 ARVEUX Eric INDEPENDANT 26:20:00
182 1202 REJOWSKI Laurent SCAS BALLAINVILLIERS 26:28:00
183 715 JAMBRUN Christophe LE TEAM 26:28:00
184 24 COIFFET Christophe CYCLO CLUB BOEN LIGNON 26:28:00
185 120 RAFFIN Laurent VELO CLUB FEURS BALBIGNY 26:28:00
186 121 THINET Christian VELO CLUB FEURS BALBIGNY 26:28:00
187 1138 HODEBOURG Hubert CYCLOTOURISME LONGJUMELLOIS 26:29:00
188 286 GEORG Thièrry ANDRESY CYCLO 26:30:00
189 444 BRAULT Frédéric CYCLO CLUB DE GUIPAVAS 26:30:00
190 449 DENIEL Christian CYCLO CLUB DE GUIPAVAS 26:30:00
191 1133 LAFORGE Daniel CYCLOTOURISME LONGJUMELLOIS 26:33:00
192 108 LE NORMAND Joël VELO SPORT DE RHUYS 26:37:00
193 408 BEGORRE Dominique E C CHÂTEAU THIERRY 26:38:00
194 409 PEREIRA DE LIMA André INDEPENDANT 26:38:00
195 382 POURTIER Patrick EQUIPE CYCLISTE VELIZY 78 26:39:00
196 1189 COCHIN Christophe SPORTING CLUB BRIANCON 26:39:00
197 380 LACOCHE Cédric EQUIPE CYCLISTE VELIZY 78 26:39:00
198 379 LACOCHE Gérard EQUIPE CYCLISTE VELIZY 78 26:39:00
199 378 PERNIN Alain EQUIPE CYCLISTE VELIZY 78 26:39:00
200 276 BRENELLIERE André ESPERANCE CHARTRES BRET CYCLO 26:39:00
201 972 COLLANGE Alain MOZAC CYCLO CLUB 26:42:00
202 1333 SALMON Michel V C C ST SEBASTIEN /LOIRE 26:43:00
203 519 BUFFET Dominique ROULONS ENSEMBLE CONTRE LE CANCER 26:43:00
204 1332 LANDAIS Marcel V C C ST SEBASTIEN /LOIRE 26:43:00
205 1313 PERLY Philippe CYCLO VILLAINAIS OFFICE DU TOURISME 26:45:00
206 1312 TURY Bruno INDEPENDANT 26:45:00
207 229 SIMON Hervé VELO CLUB LANDERNEAU 26:46:00
208 316 GUYADER Gérard CYCLOTOURISTES LANDERNÈENS 26:46:00
209 223 MONOT Jean Jacques AMICALE CYCLO PLOVEDERN 26:46:00
210 218 QUILLIVERE Robert CYCLO PLOUDANIEL SAINT THONAN 26:46:00
211 226 POULIQUEN Ronan VELO CLUB LANDERNEAU 26:46:00
212 894 DROUIN Gérard PATRIOTE DE BONNETABLE 26:47:00
213 895 DROUIN Nelly PATRIOTE DE BONNETABLE 26:47:00
214 220 MARECHAL Patrick AMICALE CYCLO PLOVEDERN 26:47:00
215 219 HUMILY Robert CYCLO PLOUDANIEL SAINT THONAN 26:47:00
216 317 LE BORGNE Hervé ETOILE CYCLISTE PLOUDANIEL 26:47:00
217 970 ROBEQUAIN Benoît MOZAC CYCLO CLUB 26:48:00
218 105 LE GALL Théo VELO SPORT PLOUNEVENTER 26:48:00
219 104 KERVELLA Marilou P L BERGOT 26:48:00
220 829 ROUDAUT Jo ETOILE CYCLISTE PLOUDANIEL 26:48:00
221 213 DABAT Philippe ETOILE CYCLISTE LAMDERNEAU 26:48:00
222 225 PERRAMANT Michel AMICALE CYCLO PLOVEDERN 26:49:00
223 149 RICHARD Liliane COGNAC CYCLOTOURISME CLUB 26:50:00
224 948 CARTIGNY Christophe INDEPENDANT 26:50:00
225 786 JOUSSELIN Bernard VELO LOISIRS SAOSNOIS MAMERS 26:50:00
226 648 PAPILLON Damien VELO CLUB RADON 26:50:00
227 909 HOURLIER Bertrand VELO CLUB MONTIGNY LE BRETONNEUX 26:50:00
228 1112 JEULIN Dany V C MONTIGNY LE BRETONNEUX 26:50:00
229 785 BURSON Lionel SPORTING CLUB DE DAMIGNY 26:50:00
230 7 MARSL Thierry OPAL STRASBOURG 26:53:00
231 968 SABATIER Jean Luc CYCLO CLUB DE MONISTROL SUR LOIRE 26:53:00
232 967 MONTABONEL Emile CYCLO CLUB DE MONISTROL SUR LOIRE 26:53:00
233 924 VELLE Jean Jacques AMICALE LAÏQUE SPORTIVE UNIEUX 26:53:00
234 833 GOAS François CYCLO CLUB CASTANÈEN 26:53:00
235 832 PASQUET Xavier CYCLO RANDONNEUR MURETAINS 26:53:00
236 875 MALLET Didier CERCLE JULES FERRY CYCLOTOURISME 26:53:00
237 20 POUREAU Christian ANDRESY CYCLO 26:55:00
238 1019 CADORET Philippe VITRÈ 26:57:00
239 236 GAUTIER Jean Marc CYCLO VTT LUCEEN 26:57:00
240 122 MAUGE Daniel VELO CLUB FEURS BALBIGNY 27:07:00
241 338 CLEUET Fabien CYCLO SAINTE SUZANNE 27:09:00
242 339 LONGEAS Philippe CYCLO SAINTE SUZANNE 27:09:00
243 1310 METAVANT Bruno C C VERVANT 27:12:00
244 46 ROUCHET Alain RANDONNEUR DE LA VALLEE DU CLAIN 27:13:00
245 874 HUME Didier CERCLE JULES FERRY CYCLOTOURISME 27:13:00
246 1145 ESTEVEZ Pascal V CLUB DE FONTAINEBLEAU 27:15:00
247 586 MILHAU Gilbert ROUES LIBRES PONTOISES 27:18:00
248 166 SAVEY Alain ATSCAF RHONE 27:19:00
249 1178 DELLEMOTTE Pierre LES CYCLANTHROPES LAMBERSART 27:19:00
250 645 BOEUF André CYCLO SAINT MARTINOIS 27:19:00
251 438 JOUSSET Bernard AMICALE CYCLO SAVIGNY SUR ORGE 27:20:00
252 1038 CHARRON Maurice U SPORTIV PERCHE SENONCHOIS 27:20:00
253 1049 MEROUR Rene CYCLOS PORNIC COTE DE JADE 27:21:00
254 439 VINCENT Gérard AMICALE CYCLO SAVIGNY SUR ORGE 27:21:00
255 883 GAUTRIN Jean Claude AMICALE CYCLO SAVIGNY SUR ORGE 27:21:00
256 252 CONANEC Christophe UNIVER CYCLISTE 27:24:00
257 1339 BERGER Patrick INDEPENDANT 27:25:00
258 1356 LESNE Jacques ENTENTE CYCLOTOURISTE LAMBALLAISE 27:25:00
259 1330 DEFOULOUNOUX Gérard U C CONFOLENS 27:26:00
260 613 BIDANEL Alain OLYMPIQUE CYCLO PLOEUCOIS 27:30:00
261 612 HAMONOU David OLYMPIQUE CYCLO PLOEUCOIS 27:30:00
262 579 QUIBLIER Pascal AMICALE CYCLOTOURISTE BRIOCHINE 27:30:00
263 580 BAUDET Rachel AMICALE CYCLOTOURISTE BRIOCHINE 27:30:00
264 443 BRAULT Patricia CYCLO CLUB DE GUIPAVAS 27:30:00
265 577 LE BRETON Jean Yves AMICALE CYCLOTOURISTE BRIOCHINE 27:31:00
266 576 HERVÈ Gérard AMICALE CYCLOTOURISTE BRIOCHINE 27:31:00
267 581 TARDIVEL Louis AMICALE CYCLOTOURISTE BRIOCHINE 27:31:00
268 611 FLAGEUL Alain OLYMPIQUE CYCLO PLOEUCOIS 27:31:00
269 907 FREY Ruedi INDEPENDANT 27:31:00
270 871 BÄCHLI Ulrich VELOTRAVEL 27:31:00
271 450 LE ROUX Benoît CYCLO CLUB DE GUIPAVAS 27:32:00
272 578 LE DENMAT Joël AMICALE CYCLOTOURISTE BRIOCHINE 27:32:00
273 919 BONICARD Bernard CYCLO CLUB DE LATOUR 27:33:00
274 959 GIMENEZ Raphaël CYCLO CLUB DE LA TOUR 27:33:00
275 505 CHENU Daniel SPORTIF CYCLO CHÂTEAU THIERRY 27:35:00
276 407 CRÈPIN Olivier C S CYCLO CHÂTEAU THIERRY 27:35:00
277 822 ROLLAND Daniel ASPTT CARPENTRAS 27:35:00
278 1034 LANGIN Robert ASC MUZILLAC 27:35:00
279 1070 THEFANY Pierrilk AMI CYCLO HENONAISE 27:36:00
280 291 BAUDOIN Didier UNION CYCLISTE VAISONNAISE 27:37:00
281 405 MICHEL Gérard CYCLO CLUB ORANGEOIS 27:37:00
282 332 CHAIX André CYCLO ORANGEOIS 27:37:00
283 292 FOUQUET Patrick UNION CYCLISTE VAISONNAISE 27:38:00
284 1172 BOUDET Gérard CYCLO CLUB CROISSY SUR SEINE 27:39:00
285 137 VERGRACHT Georges AVENIR CYCLO ORMES 27:42:00
286 689 PEYRARD Robert ECOLE DE VELO DU PUY EN VELAY 27:45:00
287 688 ASSEZAT Gorges GROUPE CYCLO LE PUY EN VELAY 27:45:00
288 990 JACQUES Jean Pierre S.V.P 27:49:00
289 211 SABATIER Jacques UNION SPORTIVE CRESTOISE CYCLO 27:51:00
290 23 MAILLON Gérard INDEPENDANT 27:52:00
291 269 AUBREE Emmanuel A.S.C. VILLEMEUX (EURE-ET-LOIR-28) 27:52:00
292 261 CAHOURS Jackie A.S.C. VILLEMEUX (EURE-ET-LOIR-28) 27:52:00
293 189 QUEVAUVILLERS Dominique UNION SPORTIVE CHEMINOTS AMIENS 27:55:00
294 194 FOLLET Fabrice UNION SPORTIVE CHEMINOTS AMIENS 27:55:00
295 192 PERRARD Constant UNION SPORTIVE CHEMINOTS AMIENS 27:55:00
296 941 DITTEL Franck S.T.P.I 27:55:00
297 197 CAZIER Jean Pierre UNION SPORTIVE CHEMINOTS AMIENS 27:55:00
298 186 TELLIER Jack UNION SPORTIVE CHEMINOTS AMIENS 27:55:00
299 488 CAPON Christophe C E VERRERIES DE MASNIERES 27:55:00
300 191 DUBUC Patrick UNION SPORTIVE CHEMINOTS AMIENS 27:55:00
301 489 LOURME Jean Philippe C E VERRERIES DE MASNIERES 27:55:00
302 190 DECLE Jean René UNION SPORTIVE CHEMINOTS AMIENS 27:55:00
303 196 SOUFFLET Ludovïc UNION SPORTIVE CHEMINOTS AMIENS 27:55:00
304 601 REIGNER Beanard VEO CLUB SAINT GILLES CYCLOTOURISME 27:56:00
305 585 GERAC Michel RANDONNEURS AUTONOMES AQUITAINS 27:56:00
306 370 COURTEILLE Sébastien LEOPARD CLUB 27:58:00
307 270 MARTIN Jean A.S.C. VILLEMEUX (EURE-ET-LOIR-28) 28:01:00
308 266 LEBEGUE Guy A.S.C. VILLEMEUX (EURE-ET-LOIR-28) 28:01:00
309 258 NORMAND Patrick A.S.C. VILLEMEUX (EURE-ET-LOIR-28) 28:01:00
310 272 LESCURE Jean Bernard A.S.C. VILLEMEUX (EURE-ET-LOIR-28) 28:01:00
311 255 FONTAINE Gérard A.S.C. VILLEMEUX (EURE-ET-LOIR-28) 28:01:00
312 262 SAUSSAYE Christophe A.S.C. VILLEMEUX (EURE-ET-LOIR-28) 28:02:00
313 417 DAVID José VELO SPORT PRESQU’ILE CROZON 28:02:00
314 268 JULIEN Daniel A.S.C. VILLEMEUX (EURE-ET-LOIR-28) 28:02:00
315 264 ROULOT Glenn A.S.C. VILLEMEUX (EURE-ET-LOIR-28) 28:03:00
316 263 DUCHESNE Gabriel A.S.C. VILLEMEUX (EURE-ET-LOIR-28) 28:03:00
317 1052 COHIGNAC Andre LOCMARIA VELO CLUB 28:03:00
318 1053 QUEDEC Bruno LOCMARIA VELO CLUB 28:03:00
319 138 BACHELET Eric CLUB OMNISPORTS RENAULT SANDOUVILLE 28:04:00
320 140 DELAMARE Boris CLUB OMNISPORTS RENAULT SANDOUVILLE 28:04:00
321 141 KHALOUA Aomar CLUB OMNISPORTS RENAULT SANDOUVILLE 28:05:00
322 15 PRIGENT Jean Marie HAVRE OMNISPORT TRAVAILLISTE 28:05:00
323 896 COUPÈ Hervé INDEPENDANT 28:05:00
324 56 LEPAINTURIER Pierre A S TOTAL PETROCHEMICALS CYCLO 28:06:00
325 142 QUESNEL Philippe CLUB OMNISPORTS RENAULT SANDOUVILLE 28:06:00
326 437 BOUSQUET François LE VELO D’OLT 28:06:00
327 593 ETCHART Patrick MARECHAL JOURDAN LIMOGES 87 28:07:00
328 594 FAUCHER Olivier MARECHAL JOURDAN LIMOGES 87 28:07:00
329 595 CLAISSE BELOT Marc MARECHAL JOURDAN LIMOGES 87 28:07:00
330 1116 DESBARBIEUX Jean Lou A F B 28:08:00
331 1035 BERTHILIER Roland ASPTT LYON 28:08:00
332 180 CHARPENTIER Christian CYCLO CLUB ORANGEOIS 28:08:00
333 596 CASTAGNIER Philippe MARECHAL JOURDAN LIMOGES 87 28:08:00
334 751 GIRARD Guy LES ANGLES CYCLO CLUB 28:08:00
335 617 SULMON Gilles INDEPENDANT 28:08:00
336 983 PEGUIN Bernard AMIS CYCLOS D’ESBLY (77) 28:11:00
337 9 DUPIEUX Gilbert CYCLO CLUB MORZINOIS 28:12:00
338 10 LE GOFF Daniel CYCLO CLUB MORZINOIS 28:12:00
339 1089 MESUN Patrick SASPTT SAINT LO 28:17:00
340 1090 BUSQUET Marc ASPTT SAINT LO 28:17:00
341 757 ABILY Jean Luc ALPAC SPORT NANTES 28:17:00
342 1088 DELAUNEY Jean Marie ASPTT SAINT LO 28:17:00
343 1087 LE BARS Alain ASPTT SAINT LO 28:17:00
344 420 TREHET Olivier INDEPENDANT 28:19:00
345 901 JUZEAU Jean Jacques ASSOCIATION CYCLOT PLAISIROISE 28:19:00
346 899 SANTER Lucien ASSOCIATION CYCLOT PLAISIROISE 28:19:00
347 720 AVRIL Jacques V C SAINT GILLES CROIX DE VIE 28:20:00
348 827 LEFRERE Michel AMICALE LAÏQUE LA SOURCE CYCLO 28:20:00
349 82 LACHAUD Gerges CYCLO CLUB BEAUREGARD 28:21:00
350 79 FRANCOIS Jacques CYCLO CLUB BEAUREGARD 28:21:00
351 81 GUILHERME Emest CYCLO CLUB BEAUREGARD 28:22:00
352 78 COUDERC Christian CYCLO CLUB BEAUREGARD 28:22:00
353 80 GAYERIE Jean Marie CYCLO CLUB BEAUREGARD 28:22:00
354 83 MELAN Fabien CYCLO CLUB BEAUREGARD 28:22:00
355 77 BADUEL Pilippe CYCLO CLUB BEAUREGARD 28:23:00
356 614 DELAGE Jean Michel ROUES LIBRES PONTOISES 28:25:00
357 1125 BAUGET Rémi V C PAYS DE LA CHATAIGNERAIE 28:26:00
358 1126 COTTREAU Pascal V C PAYS DE LA CHATAIGNERAIE 28:26:00
359 1320 MULOT Patrice V C SEVRE CYCLO 28:26:00
360 1127 ROUET Christophe V C PAYS DE LA CHATAIGNERAIE 28:26:00
361 384 GAUX Thiérry CYCLO RANDONNEURS ALBIGEOIS 28:30:00
362 385 JULIEN Jean Pierre CYCLO RANDONNEURS ALBIGEOIS 28:30:00
363 387 SOUYRIS Hervé CYCLO RANDONNEURS ALBIGEOIS 28:30:00
364 295 MOREAC Nicolas SPORT NATURE SAINT THURIAU 28:30:00
365 870 LUDÄSCHER Dieter VELOTRAVEL 28:30:00
366 386 LAUR Bernard CYCLO RANDONNEURS ALBIGEOIS 28:30:00
367 389 TREMOLIERES André CYCLO RANDONNEURS ALBIGEOIS 28:30:00
368 388 RIEUNEAU Xavier CYCLO RANDONNEURS ALBIGEOIS 28:30:00
369 273 BOUILLOT Philippe A.S.C. VILLEMEUX (EURE-ET-LOIR-28) 28:30:00
370 1286 FAUCHET Joel USA ACIGNE 28:31:00
371 235 HAMONIC Mikaël INDEPENDANT 28:33:00
372 799 DELOURME Jean Pierre VELO CLUB RAUZANNAIS 28:34:00
373 1311 JUSTE Pascal AMICALE CYCLISTE SAINT MICHEL 28:38:00
374 1305 JARNAC Didier ETOILE SPORTIVE BLANZAC 28:38:00
375 1306 RENAUD Jacky ETOILE SPORTIVE BLANZAC 28:39:00
376 1309 BEAUCHAUD Patrick ETOILE SPORTIVE BLANZAC 28:39:00
377 1307 BRODU Mathieu ETOILE SPORTIVE BLANZAC 28:39:00
378 177 CHATAIGNER Loïc PONTCHATEAU CYCLO LOISIR 28:52:00
379 176 HUGET Maurice UNION SPORTIVE PONTCHATEAU 28:52:00
380 167 LONGO Stéphane VELO CLUB DE DRAVEIL 28:52:00
381 168 BERGAMI Fabrice VELO CLUB DE DRAVEIL 28:52:00
382 1024 FICHET Jean Paul AMICALE CYCLO NIORTAIS 28:56:00
383 1025 DURIVAULT Daniel ANICALE CYCLO NIORTAIS 28:56:00
384 1026 PIGEAU Bernard CYCLO CLUB LOULAY 28:56:00
385 25 SALMISTRARO Hilario CLUB OMNISPORTS GARGENVILLE 28:56:00
386 557 ALLARD Thierry RANDONNEURS AUTONOMES AQUITAINS 28:57:00
387 1081 TRALEGLISE Jean Michel ASSPTT BERGERAC 29:00:00
388 1190 MARLAS Patrick ASPTT BERGERAC 29:00:00
389 727 TARDIVEAU Daniel VELO CLUB DE SAINT MAMMÈS 29:01:00
390 465 VILAREM Jean François ASSO FRANCAISE DES BENTRIDEURS 29:06:00
391 873 YVERNOGEAU Alain CYCLO TOURISTES YONNAIS 29:07:00
392 1272 PLANCHARD Denis CYCLO VTT L’ HUISSERIE 29:07:00
393 1144 MENUET François INDEPENDANT 29:13:00
394 954 AMIAND Gérard INDEPENDANT 29:13:00
395 910 BURGAUD Mireille VELO CLUB CHALLANDAIS 29:13:00
396 151 MAHE Michel C A ORSAY 29:19:00
397 1047 OUTREBON Bastien LES BLAIREAUX DE PICQUIGNY 29:24:00
398 750 BIREMONT Daniel UNION SPORTIVE TYROSSAISE 29:27:00
399 1232 BIÈNDINÈ Jacques UNION SPORTIVE DES CYCLOS SALEUX 29:28:00
400 1069 ROUSSEL Eric VSC SALEUX 29:28:00
401 240 GOBIN Richard EP MANOSQUE CYCLO 29:29:00
402 241 GARCIN Jean Pierre EP MANOSQUE CYCLO 29:29:00
403 243 LAPEYRE Yves EP MANOSQUE CYCLO 29:29:00
404 147 TRIPOTEAU Denis AMICALE LAÏQUE SERIGNE 29:30:00
405 242 JEGO Georges EP MANOSQUE CYCLO 29:30:00
406 748 DEGAT Jacky CYCLO CLUB SERIGNE 29:30:00
407 1346 LEGENDRE Michel LONGNY CYCLO CLUB 29:35:00
408 1128 GANDON Thierry VELO LOISIR CE TAN 29:35:00
409 1129 GANDON Dominique VELO LOISIR CE TAN 29:35:00
410 16 PELISSIER Didier AMICALE CYCLISTE CANETOISE 29:36:00
411 1233 PIEDALLU Stéphane VELO CLUB URBISYVAIN 29:39:00
412 1234 VAILLY Philippe VELO CLUB URBISYLVAIN 29:39:00
413 377 LAIGNIER Jean Claude ESPOIR SPORTIF DE CAGNY 29:43:00
414 1212 CARRU David SCAS BALLAINVILLIERS 29:47:00
415 516 LEGEAY Daniel LEOPARDS ST GEORGES DES GROSEILLERS 29:49:00
416 518 DUMAINE Stéphane CYCLOS DE MESSEI 29:49:00
417 517 DUMAINE André CYCLOS DE MESSEI 29:50:00
418 421 SICART Mireille ASSCIATION FRANCAISE DE BENTRIDERS 29:50:00
419 821 GOVAERT Jean Pierre INDEPENDANT 29:52:00
420 938 JACQUET Didier CYCLO SPORT CRAVEN 29:52:00
421 994 MOREAU Frédéric UNION CYCLISTE SUD 53 29:53:00
422 991 BODIN Jean Luc UNION CYCLISTE SUD 53 29:53:00
423 126 PAVAILLER Pierre VELO CLUB FEURS BALBIGNY 29:53:00
424 992 PAILLARD Beranard ENTENTE CYCLISTE CRAO 29:54:00
425 124 DELORME André VELO CLUB FEURS BALBIGNY 29:54:00
426 123 ROCHE André VELO CLUB FEURS BALBIGNY 29:54:00
427 127 MASSON Bernard VELO CLUB FEURS BALBIGNY 29:54:00
428 993 GIRET Loïc UNION CYCLISTE SUD 53 29:56:00
429 995 MOULIERE Roland CYCLO CUILLEEN 29:56:00
430 996 FURON David CYCLO CUILLEEN 29:56:00
431 788 GUICHETEAU Franck JONZAC CYCLO 29:57:00
432 934 SMETRYNS Herman WIELERCLUB SERSKAMP 29:57:00
433 125 DAFFAUD Jean Michel VELO CLUB FEURS BALBIGNY 29:58:00
434 173 BOURNAC Christophe ATSCAF RHONE 29:58:00
435 12 GAILHANOU Michel CYCLO ROUE LIBRE BERNAC DESSUS 30:00:00
436 13 VARENNE Albert CYCLO ROUE LIBRE BERNAC DESSUS 30:00:00
437 164 BERTRAND Chrystel ATSCAF RHONE 30:00:00
438 165 CABAJ Florian ATSCAF RHONE 30:00:00
439 1166 BAROIN Gérard RANDONNEUR DIJONNAIS 30:00:00
440 1168 MARPEAUX André RANDONNEUR DIJONNAIS 30:03:00
441 1169 SAILLARD Jacky RANDONNEUR DIJONNAIS 30:03:00
442 1170 SIMNNOT Jean RANDONNEUR DIJONNAIS 30:04:00
443 1167 MARCHAL Jean Luc RANDONNEUR DIJONNAIS 30:04:00
444 128 LAFFI Bernard EXCELSIOR CLUB DE MARSEILLE 30:05:00
445 290 BRIZAIS Yann ATSCAF RHONE 30:05:00
446 802 SCHOTMAN Gerrit TC SWOLLAND 30:06:00
447 239 PAELINCK Hubert WIELERBOND VLAANDEREN VZW 30:14:00
448 260 PEDALINO Joseph A.S.C. VILLEMEUX (EURE-ET-LOIR-28) 30:15:00
449 1130 SCHUDDINCK Luc INDEPENDANT 30:18:00
450 700 LAPORTE Wilhelm TCG LARTESNE 30:19:00
451 172 DUVAL Anny C A O SAINT CYR TRIATHLON 30:20:00
452 413 MOREAU Joseph CYCLO DU BOUPERE 30:20:00
453 823 VAN DEN BOSSCHE Guy INDEPENDANT 30:20:00
454 412 CHASSERIAU Jacky CYCLO DU BOUPERE 30:20:00
455 925 GODET René CYCLISME REGION POUZAUGES 30:21:00
456 414 PAILLAT Alain CYCLO DU BOUPERE 30:21:00
457 927 PARPAILLON Michel CYCLISME REGION POUZAUGES 30:22:00
458 415 RAVAUD Didier CYCLO DU BOUPERE 30:22:00
459 411 BOLTEAU Yves CYCLO DU BOUPERE 30:22:00
460 926 FAUCHARD Jean Luc CYCLISME REGION POUZAUGES 30:23:00
461 582 MANCEAU Daniel UNION CYCLISTE FOUGERAISE 30:23:00
462 1183 APERT Denis CYCLO CLUB BARSACOIS 30:24:00
463 980 MARGUET Philippe CYCLO CLUB CHALONNAIS 30:26:00
464 908 DECHAUD Patrick A C DUROUX SUR SAÔNE (71) 30:26:00
465 1197 DELIAS Bernard CYCLO CLUB BARSACAIS 30:28:00
466 321 CORNELOUP Jean CYCLOTOURISTE BOURBON LANCY 30:29:00
467 322 PLET Jean CYCLOTOURISTE BOURBON LANCY 30:29:00
468 319 FRANCOIS Dominique CYCLOTOURISTE BOURBON LANCY 30:29:00
469 1249 DAVY Georges CYCLO CLUB BELLO PRATIN 30:30:00
470 1248 FILLAUDEAU Yves CYCLO CLUB BELLO PRATIN 30:30:00
471 318 ALLAIX Jean Claude CYCLOTOURISTE BOURBON LANCY 30:30:00
472 652 HENRY Daniel A S NEUILLY LE REAL 30:30:00
473 320 PERRONIN Bernard CYCLOTOURISTE BOURBON LANCY 30:30:00
474 626 OVION Gérard GUIDONS DE WIMEREUX 30:33:00
475 1247 JAMIN Louis CYCLO CLUB BELLO PRATIN 30:33:00
476 1250 NAUD Gérard CYCLO CLUB BELLO PRATIN 30:33:00
477 630 DELEPIERRE Jean Luc GUIDONS DE WIMEREUX 30:35:00
478 629 BRUAUT Florian GUIDONS DE WIMEREUX 30:35:00
479 625 SORET Daniel GUIDONS DE WIMEREUX 30:35:00
480 628 TRAHAN Jean Marc GUIDONS DE WIMEREUX 30:35:00
481 631 MERVILLIE Jacques GUIDONS DE WIMEREUX 30:35:00
482 627 PENEL Patrick GUIDONS DE WIMEREUX 30:36:00
483 110 GALLAIS Jean Pierre E C PLOUHA LANVOLLON 22 30:37:00
484 353 SUSSAN Laurent LEVALLOIS SPORTING CLUB 30:37:00
485 1071 DAVIAU Jean Louis RANDONNEUR CYCLO ANJOU 30:37:00
486 624 BLANQUET Michaël GUIDONS DE WIMEREUX 30:38:00
487 563 BEATRIX Christian CYCLO TOURISTES DE DUCEY 30:39:00
488 569 LAISNÈ Jacques CYCLO TOURISTES DE DUCEY 30:39:00
489 567 DESFEUX André CYCLO TOURISTES DE DUCEY 30:39:00
490 722 GENETAY Jacky AMICALE CYCLO SAINT MALO 30:39:00
491 111 NUNNEY Jonathan AUDAX UK 30:40:00
492 568 LERICOLAIS Michel CYCLO TOURISTES DE DUCEY 30:40:00
493 566 GOUVENOU Jean Pierre CYCLO TOURISTES DE DUCEY 30:40:00
494 562 RAULT Jean Louis CYCLO TOURISTES DE DUCEY 30:40:00
495 571 ARTUR Patrick CYCLO TOURISTES DE DUCEY 30:40:00
496 565 ROGUE Rémy CYCLO TOURISTES DE DUCEY 30:40:00
497 564 BEAUDRON Raphaël CYCLO TOURISTES DE DUCEY 30:40:00
498 1079 CAZASSUS Benoit CVO SOUMOULOU 30:43:00
499 1078 SARTHOU Andre CVO SOUMOULOU 30:44:00
500 1080 DUPOUX Gérard CVO SOUMOULOU 30:44:00
501 1221 PESCHANG Marcel SCAS BALLAINVILLIERS 30:44:00
502 1357 PALMA Marc INDEPENDANT 30:45:00
503 1015 GALY Joël INDEPENDANT 30:45:00
504 402 LORETTE Philippe VELO CLUB BAILLY NOISY LE ROI 30:45:00
505 115 SALIOU Benoït CYCLO CLUB LOUANNECAIN 30:46:00
506 1207 ALEXANDRE Fabrice SCAS BALLAINVILLIERS 30:48:00
507 897 MOUTARD Dominique SOUILLAC CYCLISME 30:50:00
508 898 GUICHE Jean Claude SOUILLAC CYCLISME 30:50:00
509 159 TRESSENS Olivier SAINT CYPRIEN CYCLO 66 30:50:00
510 956 DESSE Jacques INDEPENDANT 30:50:00
511 955 GUILLOIS Joël S V P 30:50:00
512 1119 DROUARD Francis CYCLO TOURISTE SAUMUROIS 30:51:00
513 1210 BUREAU Max SCAS BALLAINVILLIERS 30:51:00
514 836 PRUNT Florian CYCLOS CHAUDRAY RANDONNEURS 30:52:00
515 834 BLAIS Daniel CYCLOS CHAUDRAY RANDONNEURS 30:52:00
516 522 ROUZAU Stéphane MORLAAS CYCLOTOURISME 30:59:00
517 762 PARIS Christian A S P T T LYON CYCLO 31:02:00
518 116 POTEL Thierry CYCLO CLUB LOUANNECAIN 31:05:00
519 730 PENILLON Didier SAINT CYR VELO CLUB 31:05:00
520 932 AMÈZAGA Tomas SOCIEDAD CICLISTA BALMASEDANA 31:09:00
521 1106 BORDERIEUX Jacques A S E A B BOURGES 31:10:00
522 1107 DION Dominique A S E A B BOURGES 31:10:00
523 1171 LE LONG Joël VELO CLUB FONTAINEBLEAU 31:11:00
524 33 GARDE Jean François VELO CLUB DE CORBAS 69 31:12:00
525 73 FLAMAND Patrick VELO CLUB DE CORBAS 69 31:12:00
526 642 MORENNE Michel CYCLO COURCITE 31:19:00
527 38 LAGACHE Claude CYCLO SPORT MARGONNAIS 31:25:00
528 41 PAYSAN Michel CYCLO SPORT MARGONNAIS 31:25:00
529 37 GAYDOU Jean Pierre CYCLO SPORT MARGONNAIS 31:25:00
530 39 TASD’HOMME Jean Louis CYCLO SPORT MARGONNAIS 31:26:00
531 40 PETIT Michel CYCLO SPORT MARGONNAIS 31:26:00
532 55 VAUCHEL Jacques A S TOTAL PETROCHEMICALS CYCLO 31:27:00
533 285 BRETON Yves INDEPENDANT 31:28:00
534 119 GODARD Jean Claude VELO CLUB DE VILLEBON 31:31:00
535 118 LENOBLE André REPRESENTANT MI ESSONNE 31:31:00
536 483 ROILLET Noël A S P T T PARIS 31:33:00
537 52 BENARD André A S TOTAL PETROCHEMICALS CYCLO 31:34:00
538 372 JOLLEC Claude CYCLO COURCOURONNES 31:34:00
539 62 AUDREN Jean François HAVRE OMNISPORT TRAVAILLISTE 31:34:00
540 953 LAINE Michel CYCLO RANDONNEURS POMJEANNAIS 31:36:00
541 951 BOURCIER Michel CYCLO RANDONNEURS POMJEANNAIS 31:36:00
542 952 PASQUET Marcel CYCLO RANDONNEURS POMJEANNAIS 31:36:00
543 950 POIRIER Brenard CYCLO RANDONNEURS POMJEANNAIS 31:36:00
544 949 JUSTEAU Stéphane CYCLO RANDONNEURS POMJEANNAIS 31:36:00
545 1110 REBY Jean CYCLO RANDONNEUR DE LOIRE OCEAN 31:37:00
546 973 PICHON Serge MOZAC CYCLO CLUB 31:38:00
547 974 SAUZON Thierry MOZAC CYCLO CLUB 31:38:00
548 1152 FAYET Georges C CYCLO DE ST BONNET LE CHÂTEAU 31:38:00
549 67 TIERTANT Jean CYCLOTOURISTES BELFORTAINS 31:40:00
550 424 LACHENAUD Eric CYCLOS VOUNEUIL SOUS BIARD 31:42:00
551 376 TAMPIGNY Sylvain ESPOIR SPORTIF DE CAGNY 31:43:00
552 373 FACQUET Philippe ESPOIR SPORTIF DE CAGNY 31:43:00
553 423 GUINFOLLEAU Michel Lucien CYCLOS VOUNEUIL SOUS BIARD 31:44:00
554 375 MALLART Jean Yves ESPOIR SPORTIF DE CAGNY 31:44:00
555 426 RABIOUX Patrice CYCLOS VOUNEUIL SOUS BIARD 31:44:00
556 425 SEGUIN Claude CYCLOS VOUNEUIL SOUS BIARD 31:45:00
557 493 LARIVEE Serge VELOCIO GAILLARD 31:45:00
558 794 FORTIN Jean Yves INDEPENDANT 31:45:00
559 466 THORÈTON Christian VELO CLUB LUCEEN CYCLO 31:48:00
560 1151 BERGAMASCHI Bruno U SPORTIVE DU PERCHE SENONCHOIS 31:48:00
561 1036 ROTTIER Hervé U SPORTIV PERCHE SENONCHOIS 31:48:00
562 1314 BAQUET Philippe A S NOZAY CYCLO 31:51:00
563 816 MARQUIS Bernard TANDEM CLUB RHÔDANIEN 31:52:00
564 1315 PICHON Jean Michel A S NOZAY CYCLO 31:52:00
565 815 BORACH Jean Louis TANDEM CLUB RHÔDANIEN 31:52:00
566 768 LOS Ferdy ACB DESCARTES 31:52:00
567 1175 FARCY Héléne LES CYCLANTHROPES LAMBERSART 31:53:00
568 1176 FARCY Dominique LES CYCLANTHROPES LAMBERSART 31:53:00
569 42 TANGUY Eric A S DRESSER RAND LE HAVRE 31:54:00
570 1177 LE ROY Jean François LES CYCLANTHROPES LAMBERSART 31:54:00
571 1301 MENORET Jean Claude ETOILE SPORTIVE YVERNAY 31:55:00
572 1148 GARREAU Romain CYCLOS THOUARSAIS 31:56:00
573 1149 POUPIN Bernard CYCLOS THOUARSAIS 31:57:00
574 1150 JEANNEAU Christophe CYCLOS THOUARSAIS 31:57:00
575 876 GONCALVES Fernand CERCLE JULES FERRY CYCLOTOURISME 31:58:00
576 1318 MERLET Thierry A S NOZAY CYCLO 31:58:00
577 961 MORISSEAU Jean Claude CYCLOS DU LYS 31:58:00
578 1316 TAMIN Frédéric A S NOZAY CYCLO 31:59:00
579 878 BERNADOU Philippe CERCLE JULES FERRY CYCLOTOURISME 31:59:00
580 1161 NICOLAU David USM CHANTEAU CYCLOTOURISME 32:00:00
581 494 CANDEVAN Jean Pierre MESSIER DOWTY SPORT CYCLO 32:00:00
582 495 ESTREBOOU Bernard MESSIER DOWTY SPORT CYCLO 32:00:00
583 496 MOLUS Michel MESSIER DOWTY SPORT CYCLO 32:00:00
584 962 GODET André CYCLO DU LYS 32:07:00
585 217 GOURRET Marcel CYCLOTOURISTE LANDERNEEN 32:08:00
586 231 TREGUIER Jean Marc VELO CLUB LANDERNEAU 32:08:00
587 227 GUENOLE Alain VELO CLUB LANDERNEAU 32:08:00
588 230 ROUMIER Denis VELO CLUB LANDERNEAU 32:09:00
589 915 LE CROM françois LES FROGUS 32:10:00
590 916 NOCLAIN Christophe LES FROGUS 32:10:00
591 914 HUCAULT Christophe LES FROGUS 32:10:00
592 265 PHILIPPE Raymond A.S.C. VILLEMEUX (EURE-ET-LOIR-28) 32:20:00
593 254 FONTAINE Danielle A.S.C. VILLEMEUX (EURE-ET-LOIR-28) 32:20:00
594 101 BACON Eric LE MAILLON LIBRE 32:20:00
595 267 GRENECHE Michel A.S.C. VILLEMEUX (EURE-ET-LOIR-28) 32:20:00
596 102 BACON Chantal LE MAILLON LIBRE 32:20:00
597 271 MARQUER Richard A.S.C. VILLEMEUX (EURE-ET-LOIR-28) 32:20:00
598 497 RASAL Gilbert MESSIER DOWTY SPORT CYCLO 32:24:54
599 846 MOISON Jean Claude AMICALE CYCLISTE DE PIPRIAC 32:25:00
600 847 ROMON Jérôme AMICALE CYCLISTE DE PIPRIAC 32:25:00
601 842 BOUREL Alain AMICALE CYCLISTE DE PIPRIAC 32:25:00
602 844 HERVE Frédéric AMICALE CYCLISTE DE PIPRIAC 32:25:00
603 845 LAUNAY Jacques AMICALE CYCLISTE DE PIPRIAC 32:25:00
604 849 THUEL Yannick AMICALE CYCLISTE DE PIPRIAC 32:25:00
605 848 RUAULT Dominique AMICALE CYCLISTE DE PIPRIAC 32:25:00
606 1222 REUTER Alain SCAS BALLAINVILLIERS 32:30:00
607 1219 MOLLET Pilippe SCAS BALLAINVILLIERS 32:30:00
608 1214 DE VAERE Jean Paul SCAS BALLAINVILLIERS 32:30:00
609 791 CHRISTIAENS Jean Marie CYCLO CLUB BEARNAU 32:30:23
610 1153 LE JEUNE Jean Claude AMICALE CYCLISTE DU COGLAIS NORD 32:35:00
611 1154 DESPREAUX Jacques AMICALE CYCLISTE DU COGLAIS NORD 32:35:00
612 597 LAURENT David MARECHAL JOURDAN LIMOGES 87 32:40:00
613 598 LAVERGNE Michel MARECHAL JOURDAN LIMOGES 87 32:40:00
614 592 REBEYRAT Dominique MARECHAL JOURDAN LIMOGES 87 32:40:00
615 756 LELIEVRE Michel SOLOGNE CYCLOTOURISME ROMORANTIN 32:40:00
616 324 LAMMENS Koen RANDONNEURS BE (BELGIQUE) 32:40:00
617 1337 QUILLERE Dominique CYCLOS DU PAYS DE RONSARD 32:40:00
618 247 ENZER Claude VELO CLUB VAL D’EUROPE 32:40:00
619 248 MERCIER Laurent VELO CLUB VAL D’EUROPE 32:40:00
620 958 DEMANY Philippe CYCLO CLUB CASTANÈEN 32:45:00
621 789 FEUGA René CYCLO CLUB CASTANÈEN 32:45:00
622 1259 FALTOT Serge A S HERBLAY CYCLISTE 32:45:00
623 1304 FERNANDEZ MILLS Gonçal CICLISTA GRACIA 32:45:00
624 739 FAUCHEUX Jean Michel CICLISTE VALLEE DE LA VIOSNE 32:45:00
625 754 DAVIGNON Jean François INDEPENDANT 32:45:00
626 1258 FALTOT Paula AC2V MARINES 32:45:00
627 740 CHEVILLIARD Gérard A C 2 V MARINES 32:45:00
628 1303 PLANA Josep Maria CICLISTA GRACIA 32:50:00
629 940 DE VESTELE Héléne TIELT SPORTIEF 32:50:00
630 1224 SERGENT Jean Yves SCAS BALLAINVILLIERS 32:50:00
631 1204 GUEGUEN Nelly SCAS BALLAINVILLIERS 32:50:00
632 1220 NEVE Jean Claude SCAS BALLAINVILLIERS 32:50:00
633 1218 MINOSIO Jean Pierre SCAS BALLAINVILLIERS 32:50:00
634 1206 MERLET Christine SCAS BALLAINVILLIERS 32:50:00
635 1213 COURTAT Jean SCAS BALLAINVILLIERS 32:50:00
636 939 ROUS Roland UNION SPORTIVE METROPOLITAINE PARIS 32:50:00
637 1208 BEBIOT Marcel SCAS BALLAINVILLIERS 32:50:00
638 1037 LUTTON Denis U SPORTIV PERCHE SENONCHOIS 32:55:00
639 1223 SACHER Maurice SCAS BALLAINVILLIERS 32:55:00
640 1205 JALABERT Cathy SCAS BALLAINVILLIERS 32:55:00
641 1217 DENIZEAUX Vincent SCAS BALLAINVILLIERS 32:55:00
642 987 LUNET Stéphanie ACS DEOL 32:55:00
643 737 LEON Laurent VELO CLUB LUCEEN CYCLO 32:55:00
644 692 QUILLERÈ Daniel ASSOCIATION CYCLO SPORTIVE DEOLOISE 32:55:00
645 1203 CRAMBES Elizabeth SCAS BALLAINVILLIERS 32:55:00
646 979 LORILLOUX Pascal ACS DEOLS 32:55:00
647 1010 BRUT Bernard SAINT MAUR UNION SPORTS 32:55:00
648 463 SALIOU Nelly CYCLOTOURISTE DU POHER 32:55:00
649 634 HERMOUET Pierre CYCLO HERBRETAIS 33:00:00
650 633 RENOU Joël CYCLO HERBRETAIS 33:00:00
651 323 LAMMENS Geert RANDONNEURS BE (BELGIQUE) 33:00:00
652 574 CRESPEL Clément AMICALE CYCLOTOURISTE BROONNAISE 33:05:00
653 572 BEDEL Roland AMICALE CYCLOTOURISTE BROONNAISE 33:05:00
654 573 CANIOU Daniel AMICALE CYCLOTOURISTE BROONNAISE 33:05:00
655 728 BESNARD Alain INDEPENDANT 33:05:00
656 1008 THIPKAN Shannon SAINT MAUR UNION SPORTS 33:10:00
657 1011 GUICHOT Jean UNION SPORTIVE CRETEIL TRIATHLON 33:10:00
658 1163 SIMONNOU Pascal C RANDONNEUR QUIMPER CORNOUIALLE 33:10:00
659 63 LE GOFF Christian CYCLO RAND QUINPER CORNOUAILLE 33:10:00
660 1139 D’ HERVE Joseph C RANDONNEUR QUIMPER CORNOUIALLE 33:10:00
661 1027 LE TYRANT Philippe CYCLO RANDONNEUR QUIMPER CORNOUAILL 33:10:00
662 1041 ZAROUF Abdelouahid CYCLO RAND QUINPER CORNOUAILLE 33:10:00
663 790 COLOMBIES Michel VELO CLUB VILLEFRANCHOIS 33:20:00
664 451 JOULAUD Christiane CYCLO CLUB DE LIBOURNE 33:20:00
665 1302 PASQUIERS Charles Eric CYCLO CLUB LIBOURNE 33:20:00
666 820 DUPUY Dominique UNION CYCLOTOURISME RENAUDINE 33:20:00
667 819 PELE Alain UNION CYCLOTOURISME RENAUDINE 33:20:00
668 457 BROUSSE Bernard CYCLO CLUB DE LIBOURNE 33:20:00
669 461 PFEIFFER André CYCLO CLUB DE LIBOURNE 33:20:00
670 459 BRIAND Jany CYCLO CLUB DE LIBOURNE 33:20:00
671 455 CREPIN Alain CYCLO CLUB DE LIBOURNE 33:20:00
672 460 ARNAUD Christian CYCLO CLUB DE LIBOURNE 33:20:00
673 458 ZAMPARUTTI Sylvano CYCLO CLUB DE LIBOURNE 33:20:00
674 456 KLEIN Stéphane CYCLO CLUB DE LIBOURNE 33:20:00
675 452 TRESPALLE Serge CYCLO CLUB DE LIBOURNE 33:20:00
676 454 RAMES Gilles CYCLO CLUB DE LIBOURNE 33:20:00
677 806 MORIN Daniel CYCLO SPORT PLÈDRANAIS 33:25:00
678 600 SANZ MARTINEZ Alfrédo BICILOKURA 33:25:00
679 521 JUSTINO Rivera Abad S C ZORROTZA 33:25:00
680 1347 IBARRETXE Juan José SOCIEDAD CICLISTA LLODIANA 33:25:00
681 520 VIRGINIA Lotina Sainz Espiga S C ZORROTZA 33:25:00
682 804 CAMARD Gildas CYCLO SPORT PLÈDRANAIS 33:25:00
683 805 LE BORGNE Michel CYCLO SPORT PLÈDRANAIS 33:25:00
684 803 COLLIOU Olivier CYCLO SPORT PLÈDRANAIS 33:25:00
685 807 JOUANNY Yvon CYCLO SPORT PLÈDRANAIS 33:25:00
686 960 BILLY Marcel CYCLOS DU LYS 33:27:00
687 708 PRETRE Alain VELO LOISIR MONTAIS 33:30:00
688 1319 BOUCHARD Laurent A F DES BENTRILERS 33:30:00
689 474 PELECH Nicolas INDEPENDANT 33:35:00
690 473 CLOP Dominique VELO CLUB TOURYSIEN 33:35:00
691 472 CLOP Eric AMICALE SAPEURS POMPIERS D’AUXERRE 33:35:00
692 158 GOYÈ Liliane CYCLO SPAY 33:35:00
693 274 COURBOULIN Joël CYCLO SPAY 33:36:00
694 694 SIOUR Claude AMICALE CYCLO AVRAISE 33:38:00
695 206 BERENGUEL Françoise CYCLO ROUE LIBRE BERNAC DESSUS 33:39:00
696 207 VINCENT Gisèle CYCLO ROUE LIBRE BERNAC DESSUS 33:39:00
697 208 DABAT Michel CYCLO ROUE LIBRE BERNAC DESSUS 33:40:00
698 442 LAGATHU André CYCLO CLUB DE GUIPAVAS 33:40:00
699 446 KERMARREC Marie José CYCLO CLUB DE GUIPAVAS 33:40:00
700 445 GOUÈREC Elisabeth CYCLO CLUB DE GUIPAVAS 33:40:00
701 1067 GOUTALLIER Paul PONTCHARRA CYCLO 33:40:00
702 1115 LAFAY Joannes PONTCHARRA CYCLO 33:40:00
703 30 DELMAS Robert CYCLO JUSSACOIS 33:45:00
704 31 VIDAL Bernard CYCLO JUSSACOIS 33:45:00
705 29 LAMOURE Joël CYCLO JUSSACOIS 33:45:00
706 27 CARTEAU Didier CYCLO JUSSACOIS 33:45:00
707 28 DAMPEYROU Jacques CYCLO JUSSACOIS 33:45:00
708 1293 LECOQ Marcel INDEPENDANT 33:45:00
709 1137 BOIRON Jean Michel CYCLOTOURISME LONGJUMELLOIS 33:50:00
710 706 SEVERIN Alain VELO LOISIR MONTAIS 33:50:00
711 711 BOURGEOIS Jean Michel VELO LOISIR MONTAIS 33:50:00
712 709 BLOTIN Daniel VELO LOISIR MONTAIS 33:50:00
713 707 HERVET Serge VELO LOISIR MONTAIS 33:50:00
714 712 PECAULT Jean Michel VELO LOISIR MONTAIS 33:50:00
715 1096 BONNAMY Gilles VELO LOISIR MONTAIS 33:50:00
716 704 SIMAK Nicolas VELO LOISIR MONTAIS 33:50:00
717 705 GUILLOT Jean Paul VELO LOISIR MONTAIS 33:50:00
718 713 MARCHAND Jean Pierre CYCLO RANDONNEE VILLEBAROU 33:50:00
719 710 BERNARD Michel VELO LOISIR MONTAIS 33:50:00
720 929 MARIE Daniel VELO CLUB DE MONTREUIL JUIGNE 33:50:00
721 885 LOUST Myriame VELO LOISIR MONTAIS 33:55:00
722 433 DAVID Armand ANDRESY CYCLO 33:55:00
723 930 AUGEREAU Jean Yves VELO CLUB DE MONTREUIL JUIGNE 34:00:00
724 22 GAGNEUR Jean Pierre ANDRESY CYCLO 34:00:00
725 485 JOFFRE Jean Michel UNION SPORTIVE VAUX LE PENIL 34:00:00
726 965 VINK Bert LEDIG ERF UTRECHT PAYS BAS 34:00:00
727 964 BUILTJES Jan LEDIG ERF UTRECHT PAYS BAS 34:00:00
728 1044 MAHE Clair US ST HERBLAIN 34:05:00
729 509 LE BOT Patrick MEAUX CYCLO TOURISME 34:05:00
730 506 GARNOTEL Alain MEAUX CYCLOTOURISTE 34:05:00
731 745 DELAUNAY Marc ROUEN ATHLETIC CLUB 34:10:00
732 742 PITON Sylviane ROUEN ATHLETIC CLUB 34:10:00
733 741 PITON Pascal ROUEN ATHLETIC CLUB 34:10:00
734 744 CAPPERON François ROUEN ATHLETIC CLUB 34:10:00
735 354 CATHALA Henri A S LA POSTE ET FRANCE TELE 34:15:00
736 559 POTTIER Régis INDEPENDANT 34:17:00
737 45 MEISS Bernard CYCLO CLUB AGON COUTAINVILLE 34:20:00
738 738 LAIGNEL Michel VELO CLUB LUCEEN CYCLO 34:20:00
739 416 GOSSELIN Bruno CYCLO AGON COUTAINVILLE 34:20:00
740 928 BUQUET Frédéric A S P T T BETHUNE 34:23:00
741 903 RENOUX Jérôme CYCLOS PONTOIS 34:26:00
742 902 BARBE Jacques CYCLOS PONTOIS 34:26:00
743 697 ROBICHET Nicole SPORTS OLYMPIQUES DE HOUILLES 34:29:00
744 699 BRIONE Srege SPORTS OLYMPIQUES DE HOUILLES 34:29:00
745 698 DESJACQUES Pierre SPORTS OLYMPIQUES DE HOUILLES 34:29:00
746 1195 PROUVOST Géry S O HOUILLES SECTION CYCLO 34:29:00
747 817 ARDON Guy UNION CYCLOTOURISME RENAUDINE 34:30:00
748 818 JOUSEAU Laurent UNION CYCLOTOURISME RENAUDINE 34:33:00
749 133 CHARLOT Isabelle CLUB CYCLOTOURISTE DU TARDENOIS 34:45:00
750 134 CHARLOT Rémy CLUB CYCLOTOURISTE DU TARDENOIS 34:45:00
751 1358 MONNEAU Patrick CYCLOS PONTOIS 34:46:00
752 1359 MUSSEAU André CYCLOS PONTOIS 34:46:00
753 358 ROMARU Philippe UNION SPORTIVE D’AUVERS SUR OISE 34:48:00
754 357 GUILLOIS Blandine UNION SPORTIVE D’AUVERS SUR OISE 34:48:00
755 769 MÈNARD Jacques ASC LA CHAUSSÈE SAINTE VICTOR 34:50:00
756 755 SANZ Raymond VELO CLUB DES ALBERES 35:15:00
757 1186 JOSEPH Robert QAND MEME ORLEIX 35:15:00
758 1260 DEGIOANNI Francis VELO CLUB AUBAGNAIS 35:22:00
759 1262 LANDRIN Bernard VELO CLUB AUBAGNAIS 35:22:00
760 779 COUTTON Serge UNION CYCLISTE DES BARONNIES 35:22:00
761 646 PERRAUD Joseph INDEPENDANT 35:24:00
762 659 LAUNAY Denis VELO SPORT QUIBERONNAIS 35:25:00
763 616 WALLAERT Guillaume ASS SPORTIVE DE LA POSTE AMIENS 35:45:00
764 643 BAC David CLUB DES CENT COLS 36:30:00
765 500 CADOUX Aurélie UNION CYCLISTE PONTCHARRA 36:30:00
766 35 DEHNERT DR Hans Georg INDEPENDANT 46:56:00
767 34 SCHLETT Stefan T U SPORTGEMEINSCHAFT KLEINOSTHEIM 46:56:00
768 1231 LAGIER Evelyne SCAS BALLAINVILLIERS 46:59:00
769 404 FRABOULET Philippe AMICALE CYCLO LOUDEAC 47:00:00
770 47 VOGONDY Dominique CYCLOTOURISME ST AIGNAN NOYERS 47:02:00
771 1031 GUILLOU Dominique INDEPENDANT 47:03:00
772 716 BICHET Marie Hélène A R C C SAINT POURCINOIS 47:04:00
773 718 GAUDON Michel A R C C SAINT POURCINOIS 47:05:00
774 1091 SEGUES David INDEPENDANT 47:05:00
775 175 COZIEN Bernard CYCLO CLUB SAINT THONAN 47:06:00
776 693 ROUXEL Olivier VELO CLUB DE NEUILLY SUR SEINE 47:06:30
777 714 DUHEN Alain CYCLO SPORT ABBEVILLOIS 47:07:00
778 830 VIDEAU Gilbert AMICALE DES DIAGONALISTES DE FRANCE 47:07:02
779 1113 CARLUX Jean Claude SPORTING CLUB BELLEVILLOIS 47:08:30
780 331 TREHARD Raymond CYCLO DU PAYS FERTOIS 47:10:00
781 504 FAITROP Bernard INDEPENDANT 47:12:00
782 905 MAHIEUX Patrice RANDONNEURS CYCLOS DE L’ANJOU 47:15:00
783 1068 GILOHDES Gerard CYCLO CLUB SEBAZACOIS 47:15:00
784 583 DONAT MAGNIN Daniel INDEPENDANT 47:20:00
785 904 CHABIRAND Jean Claude RANDONNEURS CYCLOS DE L’ANJOU 47:20:00
786 1005 GIVONETTI Yves HAUTE SAVOIE MONT BLANC 47:20:00
787 691 NEUMANN Yves INDEPENDANT 47:30:00
788 787 PRENEY Eric INDEPENDANT 47:30:00
789 8 ROUAUD Thierry INDEPENDANT 47:35:02
790 26 GUILLEMOT Marc CYCLO TANDEM FORMIDABLE 48:09:00
791 1014 PICHOT Hubert VELO CLUB VAL DE CEZE GOUDARGUES 48:25:00
792 469 PERNELLE Bruno VELO LOISIRS DE VERNEUIL 49:14:00
793 1059 SANCHEZ TEMBLEQUE Carlos INDEPENDANT 49:14:00
794 1058 GONZALES QUINTELA Arturo CLUB CICLISTA RIAZOR 49:14:00
795 792 JEUNESSE Alain INDEPENDANT 49:23:00
796 758 DELBREIL Françoise VELO CLUB URBISYLVAIN 49:23:00
797 759 MAHOT Yannick ETOILE CYCLISTE NOISÈENNE 49:23:00
798 638 DEMOY Alexis ENTENTE CYCLOTOURISTE LAMBALLAISE 49:57:00
799 410 GAREL Jean Claude AMICALE CYCLOTOURISTE BRIOCHINE 49:57:00
800 917 AILLET Pascal CSM EAUBONNE CYCLO LOISIRS 50:00:00
801 906 CAZES Yves CYCLOTOURISTES CADURCIENS 50:39:00
802 1142 BERCKER Olivier BO VELO BOBIGNY VELO LOISIRS 50:46:00
803 1117 GEORGES Daniel ANDRESY CYCLO 50:49:00
804 1143 AÏRA Michel BO VELO BOBIGNY VELO LOISIRS 50:50:00
805 144 PIVETEAU Luc CYCLOS VOGES DU NORD MERTZWILLER 50:54:00
806 145 KETTERER Gérard CYCLOS VOGES DU NORD MERTZWILLER 50:54:00
807 143 SCHWEICKART-KIEFER Sylvie CYCLOS VOGES DU NORD MERTZWILLER 50:54:00
808 945 PINEAU Bernard CYCLOS RANDONNEURS LUSSACOIS 51:35:00
809 947 DÈSERBAIS Patrick CYCLOS RANDONNEURS LUSSACOIS 51:35:00
810 946 FILLAUD Patrice CYCLOS RANDONNEURS LUSSACOIS 51:35:00
811 70 AUZENDE Albert SANARY CYCLO SPORT 51:39:00
812 163 JARDIN Robert INDEPENDANT 51:39:00
813 61 LEBOULANGER Eric C S MOTIVES DU XIII EME PARIS 51:40:00
814 398 MAROUZ Bruno CYCLO CLUB DE LA GOËLE 51:41:00
815 771 PIN Claude VELO CLUB FARGUES SAINT HILAIRE 51:42:00
816 482 GUIGO Philippe A F B 51:53:00
817 162 LUGA Robert SANARY CYCLO SPORT 52:08:00
818 71 CAZANOVA Jean Pierre SANARY CYCLO SPORT 52:08:00
819 440 BEGOC Gabriel CYCLO CLUB GUIPAVAS 52:23:00
820 441 COQUIL François CYCLO CLUB DE GUIPAVAS 52:23:00
821 918 DUPONT Didier INDEPENDANT 52:24:00
822 1155 MONTEMBAULT Joseph AMICALE CYCLISTE DU COGLAIS NORD 52:26:00
823 920 MALBOS Fabrice SAINTE HANONNE DU FAY(14) 52:30:00
824 471 HANTRAYE Jean Jacques RANDONNEURS CYCLISTES DU LOIR 52:31:00
825 470 HANTRAYE Verena RANDONNEURS CYCLISTE DU LOIR 52:32:00
826 763 MONTGERMONT Josiane RAND CYCLISTES DU LOIR 52:32:00
827 1043 ROBINAUD Francoise LA PETITE REINE GENSACAISE 52:36:00
828 1020 AUGEREAU Michel COGNAC CYCLOTOURISME 52:36:00
829 84 CROS DUNAIME Jacques CREON VELO CLUB 52:45:00
830 1284 FLEURY Michel COTE DE NACRE CYCLO 52:52:00
831 1280 LE BOUTELLIER Michel COTE DE NACRE CYCLO 52:52:00
832 1282 MARIETTE Michel COTE DE NACRE CYCLO 52:52:00
833 109 LE MOAL Pierre POIGNY RAIZEUX 52:56:00
834 174 QUET Bernard INDEPENDANT 52:56:00
835 621 CRUCHON Serge ASC CUB CYCLISME 52:57:00
836 622 SAVINEAU Alain ASC CUB CYCLISME 52:58:00
837 1281 GUILLOUARD Jean Luc COTE DE NACRE CYCLO 53:01:00
838 1283 PERIER Denis COTE DE NACRE CYCLO 53:02:00
839 129 TASTET Jean Pierre POIGNY RAIZEUX CYCLO 53:06:00
840 977 LEPRINCE Laurent UNION SPORTIVE DE SAINT ARMOULT 53:08:00
841 477 PUISAIS Jean Michel MONTAMISE CYCLOTOURISME 53:15:00
842 479 DOUSSELIN Michel MONTAMISE CYCLOTOURISME 53:15:00
843 478 LACROIX Jean Marie MONTAMISE CYCLOTOURISME 53:15:00
844 475 ROUGEON Guy MONTAMISE CYCLOTOURISME 53:15:00
845 476 DEBIAISJean Louis MONTAMISE CYCLOTOURISME 53:15:00
846 480 DEBIEN Giovanni MONTAMISE CYCLOTOURISME 53:15:00
847 467 MECHAIN Michel U S GAZELEC CYCLO 53:18:00
848 944 LAURENT Yann INDEPENDANT 53:24:00
849 637 TRICOCHE Philippe SPORT ET NATURE LEVROUX 53:27:00
850 781 VINCENTELLI Odile ENTENTE PROVENCALE MANOSQUE CYCLO 53:27:00
851 636 PALLEAU Alain SPORT ET NATURE LEVROUX 53:27:00
852 1267 GUENE Georges O C MONTAUBAN CYCLO 53:28:00
853 641 FLOC’H Jean Yves SPORT ET NATURE LEVROUX 53:28:00
854 635 BOITARD Jean Michel SPORT ET NATURE LEVROUX 53:28:00
855 311 GUILLERMET Christophe LES PÈDALEURS DU DOLMEN 53:31:00
856 1141 BRILLAND Jean Jacques BO VELO BOBIGNY VELO LOISIRS 53:31:00
857 606 BRACONNIER Camille CYCLO CLUB MELUZIN 53:32:00
858 605 GIRARD Jean Pierre CYCLO CLUB NANTEUILLAIS 53:32:00
859 604 RICHARD Bruno CYCLO CLUB MELUZIN 53:32:00
860 419 BOURABIER Jean Louis CYCLO CLUB NANTEUILLAIS 53:32:00
861 418 BOURABIER Monique CYCLO CLUB NANTEUILLAIS 53:32:00
862 608 GRUBER Ekkehard CYCLO CLUB MELUZIN 53:33:00
863 609 LERCHE Michel CYCLO CLUB NANTEUILLAIS 53:33:00
864 183 TEURTRIE Robert CYCLOS DE MESSEI (61) 53:34:00
865 185 AUVROUIN Claude CYCLOTOURISTES CANCALAIS 53:34:00
866 184 TEURTRIE Marie Claude CYCLOS DE MESSEI 53:34:00
867 406 LIOGIER Louis RANDONNEURS CYCLOS DE L’ANJOU 53:36:00
868 72 DESMETTRE Hugues VELOCE CLUB MONTALBANAIS 53:36:00
869 797 DUCHESNE Gilbert AMICALE CYCLOTOURISME BANLIEU EST 53:40:00
870 305 POILVERT Pierre Yves CYCLO CLUB QUESSSOY 53:41:00
871 1021 ROCHERIEU Damien JD SARAN OMNISPORT 53:41:00
872 667 DEWEZ Philippe SMOC SAINT JEAN DE BRAYE 53:41:00
873 1046 CROUE Carole USM CHANTEAU CYCLOTOURISME 53:41:00
874 1180 NICOLAU Adrien UNION SPORTIVE MUNICIPALE CHANTEAU 53:41:00
875 301 AMICE Henri CYCLO CLUB QUESSSOY 53:42:00
876 304 TURBIN Jean CYCLO CLUB QUESSSOY 53:42:00
877 303 JOANNOT Denis CYCLO CLUB QUESSSOY 53:42:00
878 668 EGRET Martine SMOC SAINT JEAN DE BRAYE 53:42:00
879 1300 AIGRET Janick SNECMA SPORT GENEVILLIERS 53:42:00
880 1179 PART Patrick UNION SPORTIVE MUNICIPALE CHANTEAU 53:42:00
881 1187 MALBOS Atnaud INDEPENDANT 53:48:00
882 390 SANCHEZ Juan CYCLO CLUB DE LA GOËLE 53:50:00
883 391 LAURENT Fabrice CYCLO CLUB DE LA GOËLE 53:50:00
884 394 POISSONNIER Didier CYCLO CLUB DE LA GOËLE 53:50:00
885 395 PICARD Christian CYCLO CLUB DE LA GOËLE 53:50:00
886 724 PODESTA François CYCLO COURCOURONNES 53:54:00
887 725 PODESTA Michel INDEPENDANT 53:55:00
888 726 MUNOZ José CYCLO AMICALE ISLE JOURDAIN 53:57:00
889 1287 AMOR LARRUSCAIN José Miguel SDAD CICLISTA BILBAINA 54:00:20
890 49 MEIFREDY Bruno CYCLO TANDEMISTE FORMIDABLE 54:01:00
891 893 DEBRAND PESSA Claudie CYCLO CLUB DE PLOUGASNOU 54:01:00
892 892 DEBRAND PESSA Jean Marc CYCLO CLUB DE PLOUGASNOU 54:01:00
893 1159 FLEURIT Philippe INDEPENDANT 54:01:00
894 1288 CONCEJO Carlos S C BILBAINA 54:02:00
895 1147 MORIZOT Jean Michel INDEPENDANT 54:05:00
896 1146 SPARLING Jeffery INDEPENDANT 54:05:00
897 584 LE YONCOUR Jacques ANDRESY CYCLO 54:06:00
898 655 COUPRIE Gaston CYCLO RANDONNEURS LA BREDE 54:18:00
899 297 DUCAU Jean Pierre CYCLO RANDONNEURS LA BREDE 54:18:00
900 749 ROBIN Jacques CYCLO RANDONNEURS LA BREDE 54:18:00
901 1033 LE FRANC Didier ASS DES CYCLOS MUZILLACAIS 54:19:00
902 654 DELAGE Philippe CYCLO RANDONNEURS LA BREDE 54:19:00
903 453 COUSSEAU Jean Pierre CYCLO CLUB DE LIBOURNE 54:21:00
904 957 RONCIN Yvonne INDEPENDANT 54:23:00
905 313 MALAPERT Alain LES PÈDALEURS DU DOLMEN 54:23:00
906 723 CHAPRON Bernard CYCLO DU NINIAN 54:24:00
907 1279 DESBOIS Patrick CLUB CYCLO DU NINIAN PLEMET 54:24:00
908 1184 RAULT Françis CYCLO CLUB DU NINIAN 54:24:00
909 314 SOULET Claude LES PÈDALEURS DU DOLMEN 54:24:00
910 981 MENOU Philippe SOLOGNE CYCLOTOURISME ROMORANTIN 54:30:00
911 982 BISSON Stéphane SOLOGNE CYCLOTOURISME ROMORANTIN 54:31:00
912 665 PLOTTU Jacques SOLOGNE CYCLOTOURISME ROMORANTIN 54:31:00
913 664 PLOTTU Monique SOLOGNE CYCLOTOURISME ROMORANTIN 54:31:00
914 1299 JEHAN Serge SNECMA SPORT GENEVILLIERS 54:31:00
915 1296 HEIL Christian SNECMA SPORT GENEVILLIERS 54:32:00
916 1298 GOUVERNAIRE Claude SNECMA SPORT GENEVILLIERS 54:32:00
917 1295 TERNIER Axel SNECMA SPORT GENEVILLIERS 54:32:00
918 1294 DEPREUX Laurent SNECMA SPORT GENEVILLIERS 54:32:00
919 1297 MOISSON Pascal SNECMA SPORT GENEVILLIERS 54:32:00
920 300 MAYOL Fabrice GUIDON MACARIEN 54:36:00
921 881 AUFFRET André OMNISPORT OTHIS SECTION CYCLO/VTT 54:37:00
922 880 BARANGER Guy OMNISPORT OTHIS SECTION CYCLO/VTT 54:37:00
923 334 CARRASSET Serge CYCLO CLUB LANGONNAIS 54:37:00
924 879 VOGIN Patrick OMNISPORT OTHIS SECTION CYCLO/VTT 54:37:00
925 312 HOUSSET Patrice LES PÈDALEURS DU DOLMEN 54:38:00
926 308 CAPS Nathalie LES PÈDALEURS DU DOLMEN 54:41:00
927 310 GODREAU Jean Jacques LES PÈDALEURS DU DOLMEN 54:41:00
928 345 LE MENEC Cathy CYCLO CLUB BRIEC PAYS GLAZIC 54:41:00
929 346 LE ROY Yves CYCLO CLUB BRIEC PAYS GLAZIC 54:41:00
930 315 VILLETTE Gérard LES PÈDALEURS DU DOLMEN 54:42:00
931 307 CAPS Denis LES PÈDALEURS DU DOLMEN 54:42:00
932 882 MAURY Jean Luc OMNISPORT OTHIS SECTION CYCLO/VTT 54:43:00
933 839 CLERC Guy CYCLOS CHAUDRAY RANDONNEURS 54:47:00
934 660 GUILLEMIN Michel CYCLOTOURISME VERNOIS 54:49:00
935 662 LENAIN Bertrand CYCLOTOURISME VERNOIS 54:49:00
936 661 DUFOUR Ghislain CYCLOTOURISME VERNOIS 54:49:00
937 841 ROULON Guy CYCLOS CHAUDRAY RANDONNEURS 54:52:00
938 840 MARBOEUF Christian CYCLOS CHAUDRAY RANDONNEURS 54:52:00
939 288 PELLÈ Gérald ASPTT TROYES 54:54:00
940 289 QUINT Daniel ASPTT TROYES 54:54:00
941 935 HUGON Rémy AUDAX CLUB PARISIEN 54:54:00
942 913 CAZEAUX Isabelle AUDAX CLUB PARISIEN 54:54:00
943 838 LAMY Edith CYCLOS CHAUDRAY RANDONNEURS 54:56:00
944 837 CHAMARD Christian CYCLOS CHAUDRAY RANDONNEURS 54:56:00
945 766 VIDAL Michel CYCLO CLUB LANGONNAIS 54:58:00
946 299 DUCOS Jean Marie CYCLO CLUB LANGONNAIS 54:58:00
947 21 DAURAT Patrice AMICALE CYCLISTE CANAITOISE 66 55:01:00
948 1 GLOENEC Michel AMICALE CYCLISTE CANAITOISE 66 55:01:00
949 1265 LEFEBRE Thierry AMI CYCLO HOLNON 55:05:00
950 1263 BERNE Philippe AMI CYCLO HOLNON 55:05:00
951 1264 GODEREAUX Jacques AMI CYCLO HOLNON 55:05:00
952 1349 SMITH Jean Pierre ABEILLE RUEIL MALMAISON 92 55:09:00
953 1348 CARVALLO Claire ABEILLE RUEIL MALMAISON 92 55:09:00
954 773 MICHOUX Jean AMICALE JEUNESSE MONTMOREAU 55:14:00
955 774 PUYDOYEUX Jean Jacques AMICALE JEUNESSE MONTMOREAU 55:14:00
956 775 SALLEE Patrick INDEPENDANT 55:14:00
957 776 MACE Jeacques MAGNAC SUR TOUVRE 55:14:00
958 343 HERVÈ Thierry INDEPENDANT 55:20:00
959 922 DROCHON Lionel INDEPENDANT 55:21:00
960 764 CHEVALLIOT Pascal INDEPENDANT 55:23:00
961 588 OTTENIO Serge INDEPENDANT 55:23:00
962 171 HIVERT Didier AMICALE CYCLO SAVIGNY SUR ORGE 55:26:00
963 18 MELLOWS Graham AUDAX UK 55:33:00
964 17 SPIGUELAIRE Monique HERMES 55:33:00
965 400 GIL Jean Paul CYCLO CLUB DE LA GOËLE 55:39:00
966 117 CARRASCO Gérald U C DES RETRAITES DE NIMES 55:39:00
967 181 LE NOUAIL Georges CYCLO CLUB ARLESIEN 55:39:01
968 397 DEL FIORE Mario CYCLO CLUB DE LA GOËLE 55:40:00
969 401 THIL Jean Louis CYCLO CLUB DE LA GOËLE 55:40:00
970 1018 PERALEDA Evelyne INDEPENDANT 55:40:00
971 399 BRUNESSAUX Françoise CYCLO CLUB DE LA GOËLE 55:41:00
972 392 DARTOIS Marie Noëlle CYCLO CLUB DE LA GOËLE 55:41:00
973 393 DESSINGES Jean Michel CYCLO CLUB DE LA GOËLE 55:41:00
974 800 BARDINAUD Denise CYCLO CLUB SAINT MAGNAIS 55:45:00
975 801 BARDINAUD Jean Louis CYCLO CLUB SAINT MAGNAIS 55:45:00
976 1111 BENTUE Henri Enrique GROUPE CYCLO PUJOLAIS 55:57:00
977 852 DUVIGNAU Patrick US CYCLO AMIKUZE SAINT PALAIS (64) 56:00:00
978 854 IROULARD Alexis US CYCLO AMIKUZE SAINT PALAIS (64) 56:00:00
979 866 LERUSTE Charly INDEPENDANT 56:00:00
980 857 MOULIMOU Henri US CYCLO AMIKUZE SAINT PALAIS (64) 56:00:00
981 853 HARGUINDEGUY Antoine US CYCLO AMIKUZE SAINT PALAIS (64) 56:00:00
982 856 LUCAS Hervé US CYCLO AMIKUZE SAINT PALAIS (64) 56:05:00
983 864 SAUBOT Roger US CYCLO AMIKUZE SAINT PALAIS (64) 56:05:00
984 858 POUYAU François US CYCLO AMIKUZE SAINT PALAIS (64) 56:05:00
985 862 TISNE Christian US CYCLO AMIKUZE SAINT PALAIS (64) 56:05:00
986 859 PULONG Daniel US CYCLO AMIKUZE SAINT PALAIS (64) 56:05:00
987 850 CHAGUE Jean Pierre US CYCLO AMIKUZE SAINT PALAIS (64) 56:05:00
988 851 DELENSEIGNE Monique US CYCLO AMIKUZE SAINT PALAIS (64) 56:06:00
989 861 SALLATO René US CYCLO AMIKUZE SAINT PALAIS (64) 56:06:00
990 855 LARRE Michel US CYCLO AMIKUZE SAINT PALAIS (64) 56:06:00
991 865 MELLIER Patrick US CYCLO AMIKUZE SAINT PALAIS (64) 56:06:00
992 860 SALLA Jean Noël US CYCLO AMIKUZE SAINT PALAIS (64) 56:07:00
993 1230 MAURIAL Christian SCAS BALLAINVILLIERS 56:08:00
994 1229 GALAUP Jacques SCAS BALLAINVILLIERS 56:08:00
995 1226 GALAUP Marie Claude SCAS BALLAINVILLIERS 56:09:00
996 1228 BERTIN Patrick SCAS BALLAINVILLIERS 56:09:00
997 1227 WAGON Françoise SCAS BALLAINVILLIERS 56:09:00
998 552 RIMIGI Alain S A G CESTAS CYCLO 56:20:00
999 553 RULLIERE Martine S A G CESTAS CYCLO 56:20:00
1000 537 CUILLERE Michel S A G CESTAS CYCLO 56:20:00
1001 545 GOURSAT Bernard S A G CESTAS CYCLO 56:20:00
1002 544 GOURSAT Aline S A G CESTAS CYCLO 56:20:00
1003 547 LACOMME Michel S A G CESTAS CYCLO 56:20:00
1004 872 DELBARRY Jacky S A G CESTAS CYCLO 56:20:00
1005 534 BODIN Claude S A G CESTAS CYCLO 56:20:00
1006 1132 DARRORT Jean Pierre CYCLO CLUB CASTRES 56:20:00
1007 533 BLANK Bertram S A G CESTAS CYCLO 56:20:00
1008 340 LORI Jean Louis CYCLO CLUB DE COMMUNAY 56:30:00
1009 341 LARANJEIRA Joseph CYCLO CLUB DE COMMUNAY 56:30:00
1010 342 SIMON Bernard CYCLO CLUB DE COMMUNAY 56:30:00
1011 203 LANDALUCE Jésus LAUDIOAR TXIRRINDULARI ELKARTEA 56:30:00
1012 200 GARCIA Luis Javier LAUDIOAR TXIRRINDULARI ELKARTEA 56:30:00
1013 201 SOLAUN Oscar LAUDIOAR TXIRRINDULARI ELKARTEA 56:30:00
1014 202 FERNANDEZ Maria Angeles LAUDIOAR TXIRRINDULARI ELKARTEA 56:30:00
1015 551 OCHEDA José S A G CESTAS CYCLO 56:30:00
1016 546 HARADJI Jacques S A G CESTAS CYCLO 56:30:00
1017 542 GONZALEZ Françoise S A G CESTAS CYCLO 56:30:00
1018 540 GONZALEZ Floréal S A G CESTAS CYCLO 56:30:00
1019 528 HOULLIER Jean Claude S A G CESTAS VELO CLUB 56:30:00
1020 530 SERRA Laurence S A G CESTAS VELO CLUB 56:30:00
1021 541 GONZALEZ Ricardo S A G CESTAS CYCLO 56:30:00
1022 543 GONZALEZ Frédéric S A G CESTAS CYCLO 56:30:00
1023 359 DELABAERE VAN MEEL Denise UNION SPORTIVE D’AUVERS SUR OISE 56:30:00
1024 360 LESIEUR Francine UNION SPORTIVE D’AUVERS SUR OISE 56:30:00
1025 363 LAFEBVRE Didier UNION SPORTIVE D’AUVERS SUR OISE 56:35:00
1026 361 MABIRE Louis UNION SPORTIVE D’AUVERS SUR OISE 56:35:00
1027 681 VERDIER Jacques ROYAN OCEAN CLUB CYCLOTOURISME 56:35:00
1028 1290 LE BRETON Sylvie ROYAN OCEAN 56:35:00
1029 674 LE COQ Sophie ROYAN OCEAN CLUB CYCLOTOURISME 56:35:00
1030 672 COUTUREAU Janine ROYAN OCEAN CLUB CYCLOTOURISME 56:35:00
1031 679 RENOUX Alain ROYAN OCEAN CLUB CYCLOTOURISME 56:35:00
1032 675 LEGER Michel ROYAN OCEAN CLUB CYCLOTOURISME 56:35:00
1033 669 BARDOT Gérard ROYAN OCEAN CLUB CYCLOTOURISME 56:35:00
1034 678 PETIT Alain ROYAN OCEAN CLUB CYCLOTOURISME 56:35:00
1035 364 ROCLAT Guy UNION SPORTIVE D’AUVERS SUR OISE 56:38:00
1036 676 LOT Daniel ROYAN OCEAN CLUB CYCLOTOURISME 56:40:00
1037 680 RENOUX Jacques ROYAN OCEAN CLUB CYCLOTOURISME 56:40:00
1038 677 NEVEUX Claude ROYAN OCEAN CLUB CYCLOTOURISME 56:40:00
1039 670 BRANCHU Jean Claude ROYAN OCEAN CLUB CYCLOTOURISME 56:40:00
1040 673 DELPLA Gérard ROYAN OCEAN CLUB CYCLOTOURISME 56:40:00
1041 1062 URIBINA SAN ROMAN Miguel Angel SC BILBDINA 56:40:00
1042 671 CHAUVIN Loïc ROYAN OCEAN CLUB CYCLOTOURISME 56:40:00
1043 1060 HUERTAS HERRERA Ma ISABEL SC BILBDINA 56:40:00
1044 1061 CATALINA ARAGON Carlos SC BILBDINA 56:40:00
1045 501 DERVAL Pierre CYCLOS RANDONNEURS DU MARAIS 56:40:00
1046 1065 DIAZ DE LEZANA SETIEN Ma Carmen SC BILBDINA 56:40:00
1047 1064 LLANO LARREA Juan Angel SC BILBDINA 56:40:00
1048 1066 PICAZA DIAZ DE LEZANA Amaia SC BILBDINA 56:40:00
1049 1063 MARTINEZ HERRERA Jose Ma SC BILBDINA 56:40:00
1050 683 PHILIPPE Patrick CCRV 41 SAINT LAURENT NOUAN 56:40:00
1051 658 CENES Guy CYCLOS DU PAYS MAZAMETAIN 56:45:00
1052 656 ESTRABAUT Anne Marie CYCLOS DU PAYS MAZAMETAIN 56:45:00
1053 657 ESCANDE André CYCLOS DU PAYS MAZAMETAIN 56:45:00
1054 686 LALLERON Christian CCRV 41 SAINT LAURENT NOUAN 56:45:00
1055 525 DEMPTOS Jean Claude S A G CESTAS VELO CLUB 56:50:00
1056 11 OIX Annie ROUE LORMONTAISE 56:50:00
1057 549 LEBLANC Régine S A G CESTAS CYCLO 56:50:00
1058 527 DUPUY Sandrine S A G CESTAS VELO CLUB 56:50:00
1059 524 DEMPTOS Chantal S A G CESTAS VELO CLUB 56:50:00
1060 550 MAURAT Ghislaine S A G CESTAS CYCLO 56:50:00
1061 556 THEBAULT Jean Yves S A G CESTAS CYCLO 56:50:00
1062 1274 REGNIER Brigitte A S G CESTAS CYCLO 56:50:00
1063 529 MARTIN Jean François S A G CESTAS VELO CLUB 56:50:00
1064 539 MAURAT Roland S A G CESTAS CYCLO 56:50:00
1065 538 DELSANTI Thierry S A G CESTAS CYCLO 56:50:00
1066 536 COUDRET Patrick S A G CESTAS CYCLO 56:50:00
1067 535 COUDRET Josiane S A G CESTAS CYCLO 56:55:00
1068 548 LAGARDERE Gérard S A G CESTAS CYCLO 56:55:00
1069 532 ACERO Rolando S A G CESTAS CYCLO 56:55:00
1070 531 SERRA Jacques S A G CESTAS VELO CLUB 56:55:00
1071 682 EVRAS Jacky CCRV 41 SAINT LAURENT NOUAN 57:00:00
1072 684 CROTEAU Jean- Pol CCRV 41 SAINT LAURENT NOUAN 57:00:00
1073 685 LAPEYRE Jean Pierre CCRV 41 SAINT LAURENT NOUAN 57:00:00
1074 523 BERG Alain S A G CESTAS VELO CLUB 57:00:00
1075 157 RAIMOND Bruno C A ORSAY 57:00:00
1076 155 PERROT Guy C A ORSAY 57:00:00
1077 687 GAUTHIER Jean Louis CCRV 41 SAINT LAURENT NOUAN 57:00:00
1078 154 MEGRET Jean C A ORSAY 57:05:00
1079 156 PITOIS Daniel C A ORSAY 57:05:00
1080 153 DEDIEU Jean Claude C A ORSAY 57:05:00
1081 487 DESCAMPS Gervais C A ORSAY CYCLOTOURISME 57:05:00
1082 152 JEAN Reine C A ORSAY 57:05:00
1083 1001 CODAN Claude INDEPENDANT 57:15:00
1084 1000 LANTA Charles INDEPENDANT 57:15:00
1085 1134 LAFORGE Catherine CYCLOTOURISME LONGJUMELLOIS 57:20:00
1086 1135 ROULLERIS Carmen CYCLOTOURISME LONGJUMELLOIS 57:20:00
1087 1136 BOIRON Catherine CYCLOTOURISME LONGJUMELLOIS 57:20:00
1088 526 DUPIOT Gabriel S A G CESTAS VELO CLUB 57:20:00
1089 85 AUFRAY Huguette ENTENTE PROVENCALE MANOSQUINE CYCLO 57:39:00
1090 86 BILCOT Chantal ENTENTE PROVENCALE MANOSQUINE CYCLO 57:39:00
1091 87 CHAMOUX Josiane ENTENTE PROVENCALE MANOSQUINE CYCLO 57:39:00
1092 88 CLEMENT Claude ENTENTE PROVENCALE MANOSQUINE CYCLO 57:39:00
1093 96 PAUTROT Gérard ENTENTE PROVENCALE MANOSQUINE CYCLO 57:39:00
1094 98 RYCKEMBEUSCH Germain ENTENTE PROVENCALE MANOSQUINE CYCLO 57:39:00
1095 93 MARC Annie ENTENTE PROVENCALE MANOSQUINE CYCLO 57:39:00
1096 100 VALENTIN Marie Paule ENTENTE PROVENCALE MANOSQUINE CYCLO 57:39:00
1097 94 MERMET Brigitte ENTENTE PROVENCALE MANOSQUINE CYCLO 57:39:00
1098 90 GENOUX Jean Léon ENTENTE PROVENCALE MANOSQUINE CYCLO 57:39:00
1099 89 DANIEL Louis ENTENTE PROVENCALE MANOSQUINE CYCLO 57:39:00
1100 91 GIRARDOT Daniel ENTENTE PROVENCALE MANOSQUINE CYCLO 57:40:00
1101 92 GUINGOT Christian ENTENTE PROVENCALE MANOSQUINE CYCLO 57:40:00
1102 95 OUDART Jean Pierre ENTENTE PROVENCALE MANOSQUINE CYCLO 57:40:00
1103 97 PETIT Pilippe ENTENTE PROVENCALE MANOSQUINE CYCLO 57:45:00
1104 942 SCHAEFFER Philippe INDEPENDANT 57:50:00
1105 283 SACOURTADE Frédéric SAPEURS POMPIERS UD 24 BERGERAC 58:00:00
1106 280 GRAVIER Alain SAPEURS POMPIERS UD 24 BERGERAC 58:00:00
1107 281 ROUGIER Didier SAPEURS POMPIERS UD 24 BERGERAC 58:00:00
1108 279 RIVIERE Didier SAPEURS POMPIERS UD 24 BERGERAC 58:00:00
1109 514 THOMAS Marie Josée MEAUX CYCLO TOURISME 58:05:00
1110 513 MARIE Ginette MEAUX CYCLO TOURISME 58:05:00
1111 511 LEGUAY Jacques MEAUX CYCLO TOURISME 58:10:00
1112 1017 FLEURY Jean Marc INDEPENDANT 58:23:00
1113 512 LEGUAY Nicolas MEAUX CYCLO TOURISME 58:23:00
1114 515 FLOREK Annick MEAUX CYCLO TOURISME 58:29:00
1115 620 MAURY Claude INDEPENDANT 58:30:00
1116 1255 TRAVANT Didier CYCLO CLUB DE GRADIGNAN 59:15:00
1117 1252 CONDOU Thierry CYCLO CLUB DE GRADIGNAN 59:15:00
1118 1251 CAPITAINE Patrick CYCLO CLUB DE GRADIGNAN 59:15:00
1119 1256 BARBAND Mickael CYCLO CLUB DE GRADIGNAN 59:15:00
1120 1257 LE FALMER Pierre CYCLO CLUB DE GRADIGNAN 59:15:00
1121 1254 BURC Raphael CYCLO CLUB DE GRADIGNAN 59:15:00
1122 735 PELZER Patrice CYCLO CLUB SAINT LOUBES 59:15:00
1123 1253 GALLAND Paul CYCLO CLUB DE GRADIGNAN 59:25:00
1124 900 BEJAOUI Mohamed NOISY LE GRAND 60:00:00

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!