Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Flèche Lorraine 2008 : Résultats du 110 km

ClassNom PrénomCat.C.cTemps ...........Moy .......Ecart..
1 REVEL YANN C 1 2h57’09.00 37.257
2 GUERARD SEBASTIEN D 1 2h57’10.00 37.253 00’01
3 DROUAILLET JULIEN D 2 2h57’11.00 37.250 00’02
4 RIT STEPHANE D 3 2h57’12.00 37.246 00’03
5 KAUFFMANN MICHEL D 4 2h57’16.00 37.232 00’07
6 CHOPINEAU BRUNO E 1 2h59’27.00 36.779 02’18
7 INSALACO DAMIEN C 2 2h59’28.00 36.776 02’19
8 DURINGER ANTHONY C 3 2h59’33.00 36.759 02’24
9 THIMISTER JEAN MICHEL F 1 3h00’15.00 36.616 03’06
10 DIOT LAURENT D 5 3h00’15.05 36.616 03’06
11 VILETTE FREDERIC E 2 3h00’20.00 36.599 03’11
12 STAUDER YANNICK D 6 3h01’36.00 36.344 04’27
13 MORHAIN OLIVIER D 7 3h01’37.00 36.340 04’28
14 CHARPY LAURENT D 8 3h02’00.00 36.264 04’51
15 REMY PHILIPPE E 3 3h02’01.00 36.260 04’52
16 TRIQUET CLAUDE NADIA A 1 3h02’01.05 36.260 04’52
17 STAWOWSKI CLAUDE F 2 3h02’02.00 36.257 04’53
18 MORISOT PATRICK F 3 3h02’02.05 36.257 04’53
19 HUGET RAINISQUE SONIA A 2 3h02’03.00 36.254 04’54
20 HERMANN CLAUDE E 4 3h02’04.00 36.250 04’55
21 CHARPY OLIVIER D 9 3h02’04.05 36.250 04’55
22 VOLLE STEPHANE D 10 3h02’05.00 36.247 04’56
23 GRESNIK FABIEN C 4 3h02’05.05 36.247 04’56
24 GREINER PHILIPPE D 11 3h02’05.06 36.247 04’56
25 DURINGER ALAIN E 5 3h02’06.00 36.244 04’57
26 CLAUDE JP D 12 3h02’10.00 36.231 05’01
27 HUSSON ALAIN E 6 3h03’20.00 36.000 06’11
28 ZAJAC PIERRE E 7 3h03’21.00 35.997 06’12
29 PERRARD YOANN C 5 3h04’43.00 35.730 07’34
30 PHILIPPE MARC D 13 3h04’44.00 35.727 07’35
31 OUTMANNS MARTIN D 14 3h04’49.00 35.711 07’40
32 THUAIRE NICOLAS C 6 3h04’50.00 35.708 07’41
33 LAEUFFER BERNARD F 4 3h04’50.05 35.708 07’41
34 TAURELLE ARNAUD C 7 3h04’51.00 35.705 07’42
35 PORTENSEIGNE BAPTISTE C 8 3h04’52.00 35.701 07’43
36 WEILAND PHILIPPE C 9 3h04’53.00 35.698 07’44
37 KRASNIAK JULIE A 3 3h04’54.00 35.695 07’45
38 MINET MARC D 15 3h05’01.00 35.672 07’52
39 FROSCH STEPHANE D 16 3h05’06.00 35.656 07’57
40 MIASKIEWICZ NICOLAS C 10 3h05’52.00 35.509 08’43
41 PETHE FRANCOIS E 8 3h06’07.00 35.462 08’58
42 GUILLOT LOIC C 11 3h06’27.00 35.398 09’18
43 PINK DANIEL E 9 3h06’27.05 35.398 09’18
44 PROUDHON DENIS E 10 3h06’52.00 35.319 09’43
45 KESSLER JOEL C 12 3h07’04.00 35.282 09’55
46 NAUDIN PHILIPPE E 11 3h07’08.00 35.269 09’59
47 MEIRE LOUIS E 12 3h07’10.00 35.263 10’01
48 DUPRE SEPHANE E 13 3h07’10.05 35.263 10’01
49 VIOLA REGIS E 14 3h07’11.00 35.260 10’02
50 PETRAROLO PAUL F 5 3h07’11.05 35.259 10’02
51 SIDICINA CHRISTIAN E 15 3h07’12.00 35.256 10’03
52 SCHLOSSER THEOPHILE E 16 3h07’12.05 35.256 10’03
53 GUELL FREDERIC E 17 3h07’12.06 35.256 10’03
54 DUC SEBASTIEN D 17 3h07’14.00 35.250 10’05
55 BONNARD THIERRY E 18 3h08’50.00 34.951 11’41
56 WATIER ERIC E 19 3h08’51.00 34.948 11’42
57 LAMONTRE ERIC E 20 3h08’55.00 34.936 11’46
58 SIMON GERARD G 1 3h09’15.00 34.875 12’06
59 CAPONE ALFRED F 6 3h09’17.00 34.868 12’08
60 WALTER GEOFFREY C 13 3h09’21.00 34.856 12’12
61 KAERCHER MARTIAL E 21 3h09’23.00 34.850 12’14
62 BESSON PHILIPPE D 18 3h09’25.00 34.844 12’16
63 BERNIZ JEAN CHARLES C 14 3h09’25.05 34.844 12’16
64 BARBARAT DAVID D 19 3h09’27.00 34.838 12’18
65 HUMBERT GILLES F 7 3h09’27.05 34.838 12’18
66 SIEBEST ERIC D 20 3h09’28.00 34.835 12’19
67 GOVAERTS JOHAN F 8 3h09’29.00 34.832 12’20
68 DROUARD YANNICK C 15 3h09’30.00 34.828 12’21
69 GENTEUR THIERRY E 22 3h09’32.00 34.822 12’23
70 POIROT MICHEL E 23 3h09’34.00 34.816 12’25
71 CHAVEE LOIC C 16 3h09’34.01 34.816 12’25
72 VAGRAY ALAIN E 24 3h09’39.00 34.801 12’30
73 PIMENTA MARCO E 25 3h10’47.00 34.594 13’38
74 PIERRON JEROME C 17 3h11’03.00 34.546 13’54
75 PIERRON JEAN PAUL F 9 3h11’03.01 34.546 13’54
76 FERRY PATRICK F 10 3h11’04.00 34.543 13’55
77 L’HUILLIER PATRICE E 26 3h11’37.00 34.444 14’28
78 PILMES PATRICK D 21 3h13’22.00 34.132 16’13
79 BASTIEN LAURENT E 27 3h16’07.00 33.653 18’58
80 GUTIERREZ LOUIS C 18 3h16’09.00 33.648 19’00
81 GOUDOU PATRICK F 11 3h16’10.00 33.645 19’01
82 NOO CYRILLE D 22 3h16’11.00 33.642 19’02
83 GUINET OLIVIER E 28 3h16’30.00 33.588 19’21
84 ARNOULD GERARD F 12 3h16’30.05 33.588 19’21
85 COLIN RAPHAEL F 13 3h16’31.00 33.585 19’22
86 BOICHOT ROMAIN C 19 3h16’50.00 33.531 19’41
87 LEGRAND FLAVIEN D 23 3h17’26.00 33.429 20’17
88 WOJTAL PHILIPPE E 29 3h17’31.00 33.415 20’22
89 BOURHOVEN CEDRIC D 24 3h17’40.00 33.390 20’31
90 SARRAIL QUENTIN C 20 3h17’57.00 33.342 20’48
91 FIQUET PIERRE E 30 3h19’35.00 33.069 22’26
92 LUXEMBOURG DANIEL E 31 3h19’36.00 33.066 22’27
93 MOUGENOT LYDIE A 4 3h19’37.00 33.063 22’28
94 REGNIER DANIEL E 32 3h19’37.05 33.063 22’28
95 ROYER LAURENT E 33 3h19’38.00 33.061 22’29
96 BARTHELEMY GUY D 25 3h19’39.00 33.058 22’30
97 WEREY JEAN YVES E 34 3h19’39.05 33.058 22’30
98 BEURTON HERVE E 35 3h19’39.10 33.058 22’30
99 ALBRECHT HERVE E 36 3h19’40.00 33.055 22’31
100 MADELAINE JACQUES F 14 3h19’45.00 33.041 22’36
101 SONRIER FLORENT E 37 3h19’45.05 33.041 22’36
102 BOURGOIN JEAN MICHEL F 15 3h19’46.00 33.039 22’37
103 NIZET OLIVIER D 26 3h19’46.05 33.038 22’37
104 DOMINGUES FILIPE E 38 3h19’47.00 33.036 22’38
105 PAULY LUC D 27 3h19’48.00 33.033 22’39
106 DUCHENE REGIS E 39 3h19’48.05 33.033 22’39
107 MANGEOT ADRIEN D 28 3h19’49.00 33.030 22’40
108 MAYER ADRIEN C 21 3h19’49.05 33.030 22’40
109 BENOIT JEAN CLAUDE F 16 3h19’51.00 33.025 22’42
110 TOBOUL KENNEL MICHEL F 17 3h19’52.00 33.022 22’43
111 LOUTON THIERRY E 40 3h19’52.01 33.022 22’43
112 ADAMY GERARD F 18 3h19’52.02 33.022 22’43
113 SONZOGNI OLIVIER E 41 3h19’53.00 33.019 22’44
114 DEFAUT MICHEL F 19 3h20’01.00 32.997 22’52
115 REGRIGNY GERARD G 2 3h20’02.00 32.995 22’53
116 ROTTY YANNICK D 29 3h20’27.00 32.926 23’18
117 CORNEVIN PASCAL E 42 3h21’38.00 32.733 24’29
118 KONIG LUDWIG E 43 3h21’43.00 32.719 24’34
119 PATON CEDRIC C 22 3h22’11.00 32.644 25’02
120 GUENARD SEBASTIEN C 23 3h24’18.00 32.305 27’09
121 HOMBOURGER CHRISTOPHE D 30 3h24’25.00 32.287 27’16
122 GROSSI STEPHANE E 44 3h25’24.00 32.132 28’15
123 TOURETTE REGIS D 31 3h25’26.00 32.127 28’17
124 THOMAS JEAN MARIE E 45 3h26’00.00 32.039 28’51
125 GUCEK DANIEL F 20 3h27’17.00 31.840 30’08
126 MARCHAND CHRISTIAN E 46 3h27’44.00 31.772 30’35
127 BRUM PATRICK F 21 3h27’54.00 31.746 30’45
128 WAGNER HUBERT E 47 3h28’07.00 31.713 30’58
129 VERNET PASCAL E 48 3h28’15.00 31.693 31’06
130 GAUDRON MICHAEL D 32 3h28’15.05 31.693 31’06
131 HUCK ALAIN C 24 3h29’01.00 31.576 31’52
132 FUHRER YANNICK E 49 3h29’37.00 31.486 32’28
133 IMPERADORI PASCAL E 50 3h29’37.05 31.486 32’28
134 COLLIN LAURENT C 25 3h30’03.00 31.421 32’54
135 SCHLICH RICHARD G 3 3h30’46.00 31.314 33’37
136 BAEHM FRANK E 51 3h31’01.00 31.277 33’52
137 MOUGEL FRANCIS E 52 3h31’05.00 31.267 33’56
138 HUSIASHA J. D 33 3h31’41.00 31.179 34’32
139 PEIFFER GHYSLAIN E 53 3h32’16.00 31.093 35’07
140 WAGNER ERIC BENOIT E 54 3h32’39.00 31.037 35’30
141 MORLOT FREDERIC D 34 3h32’42.00 31.030 35’33
142 CHAVEE LIONEL E 55 3h34’00.00 30.841 36’51
143 UMHAUER THIERRY E 56 3h34’33.00 30.762 37’24
144 MANGUIN DIDIER E 57 3h34’41.00 30.743 37’32
145 LAGUENNE PATRICK E 58 3h35’17.00 30.657 38’08
146 LALLOUETTE JEAN PIERRE E 59 3h35’37.00 30.610 38’28
147 JOESSEL FRANCIS E 60 3h36’20.00 30.508 39’11
148 GENAY DENIS E 61 3h39’15.00 30.103 42’06
149 THOMAS LIONEL D 35 3h39’17.00 30.098 42’08
150 HECHT JEAN G 4 3h39’19.00 30.093 42’10
151 HUHN THIERRY E 62 3h39’19.01 30.093 42’10
152 KOEPPEZ THIBAULT F 22 3h39’19.02 30.093 42’10
153 KOEPPEL SYLVAIN C 26 3h39’20.00 30.091 42’11
154 JACTARD LAURENT E 63 3h43’11.00 29.572 46’02
155 FARON CHRISTIAN G 5 3h43’47.00 29.493 46’38
156 TOUCHET BENOIT C 27 3h44’03.00 29.458 46’54
157 LEGAY ERIC E 64 3h46’22.00 29.156 49’13
158 DI ROCCO FRANCO F 23 3h46’36.00 29.126 49’27
159 MORHAIN DIDIER D 36 3h47’00.00 29.075 49’51
160 PRNUOLENIS MARC D 37 3h48’28.00 28.888 51’19
161 MANASCO SANTO D 38 3h48’46.00 28.850 51’37
162 LUSQUE THIERRY E 65 3h49’08.00 28.804 51’59
163 LECLERC MICHEL E 66 3h49’50.00 28.716 52’41
164 KLEBER PHILIPPE D 39 3h49’53.00 28.710 52’44
165 MINOT JEAN LOUIS D 40 3h50’33.00 28.627 53’24
166 KREBS CAMILLE E 67 3h50’34.00 28.625 53’25
167 ANDRE PIERRE E 68 3h51’25.00 28.520 54’16
168 FANZEL LAURENT F 24 3h51’37.00 28.495 54’28
169 KRASNIAK ZBIGNIEW F 25 3h51’39.00 28.491 54’30
170 STEIN JEAN NOEL D 41 3h51’39.05 28.491 54’30
171 CONRATH DORIAN D 42 3h51’46.00 28.477 54’37
172 GREINER JEAN CLAUDE G 6 3h52’53.00 28.340 55’44
173 NURENBERG DAVID E 69 3h53’38.00 28.249 56’29
174 KIFFER JEAN PHILIPPE E 70 3h57’46.00 27.758 1h00’37
175 DELGADO JOSE C 28 3h58’35.00 27.663 1h01’26
176 ANTOINE PIERRE E 71 3h58’35.05 27.663 1h01’26
177 MANCEAU JULIEN C 29 3h59’29.00 27.559 1h02’20
178 LE GALL CHRISTINE B 1 4h03’24.00 27.116 1h06’15
179 MEVEL ERIC E 72 4h03’26.00 27.112 1h06’17
180 CLAUDE PATRICE F 26 4h04’11.00 27.029 1h07’02
181 DOMINGOS PATRICE D 43 4h04’15.00 27.021 1h07’06
182 FERRY ALAIN F 27 4h08’29.00 26.561 1h11’20
183 LAURENT LIONEL F 28 4h09’09.00 26.490 1h12’00
184 NARRERGER BRUNO E 73 4h09’15.00 26.479 1h12’06
185 KLEIN PASCAL D 44 4h10’00.00 26.400 1h12’51
186 HUSSON MICHEL G 7 4h12’22.00 26.152 1h15’13
187 HUPEL BEATRICE A 5 4h16’50.00 25.698 1h19’41
188 HUPEL ROGER G 8 4h16’51.00 25.696 1h19’42
189 CHAPELLE JEAN LUC F 29 4h20’37.00 25.325 1h23’28
190 QUAGLIO JEROME D 45 4h28’19.00 24.598 1h31’10
191 VAUTRIN CLEMENT C 30 4h32’14.00 24.244 1h35’05
192 MICHENON ALAIN G 9 4h34’17.00 24.063 1h37’08
193 PROUX GERARD E 74 4h47’54.00 22.925 1h50’45
194 SCHIPPER PATRICE F 30 4h52’26.00 22.569 1h55’17

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !