Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Robert Alban 2008 : Résultats du 140 km

ClassNomPrénomCat.C.c..Temps...
1 DUCHARNE REMY F 1 3:16:41
2 GEOFFROY BENOIT E 1 3:16:43
3 BRUNET AYMERIC E 2 3:16:45
4 DE VECCHI DAVID F 2 3:16:46
5 BRIGAUD THOMAS E 3 3:16:48
6 VERRIEN DAVID F 3 3:19:07
7 BEAUFILS CHRISTOPHE F 4 3:19:08
8 BUCHILLET JEAN-PAUL G 1 3:25:50
9 TISSANDIER JEAN-BAPTISTE E 4 3:25:50
10 BOURCIER JEAN-MICHEL G 2 3:25:51
11 MONNERIE JEAN-BAPTISTE G 3 3:25:51
12 LECLER CYRIL E 5 3:25:52
13 TORRES PHILIPPE G 4 3:25:52
14 BIZARD SEBASTIEN F 5 3:27:14
15 MARTY ARNAUD G 5 3:28:28
16 SIMON YVES H 1 3:28:28
17 MAILLOT PIERRE G 6 3:28:29
18 THIMON GILBERT G 7 3:28:29
19 SERTHELON DAMIEN F 6 3:28:30
20 STALDER GILLES G 8 3:28:30
21 BURON MICHEL H 2 3:28:30
22 RIETJENS DIRK G 9 3:28:30
23 LEYNAUD BENOIT E 6 3:28:30
24 RENOU DANIEL H 3 3:28:30
25 CHARLES CEDRIC F 7 3:28:31
26 ROUSSON JEAN H 4 3:28:31
27 PACHOT JEAN-PHILIPPE G 10 3:28:31
28 VITTORINI JULIEN E 7 3:28:32
29 DUFRAIGNE REMI G 11 3:28:32
30 NICOLLE FRANCOIS H 5 3:28:33
31 GRISEL LAURENT F 8 3:28:44
32 MORISSET GILLES H 6 3:30:54
33 DUMAY BERTRAND G 12 3:30:56
34 DE BATISTA HERVC G 13 3:30:58
35 DULARY DENIS G 14 3:31:02
36 VOURCH ANDRE G 15 3:31:05
37 BLES FRANCK G 16 3:31:07
38 DURAND MICHEL H 7 3:31:10
39 JOUREAU FRANCOIS F 9 3:32:16
40 SAUVAGE THIBAULT E 8 3:33:07
41 SOILLY JEAN-CLAUDE G 17 3:34:00
42 CANARD PASCAL G 18 3:34:54
43 BERTOLACCINI JONATHAN E 9 3:34:56
44 DUCRUEUX ROBERT I 1 3:34:59
45 GRIMARD STEPHANE F 10 3:35:16
46 TOURNEYRIE FRANCOIS F 11 3:35:20
47 GOSSEAUME PASCAL G 19 3:36:12
48 FALLET DAVID F 12 3:36:13
49 PREZIOSI DIMITRI G 20 3:36:17
50 BERNARD CYRIL F 13 3:36:19
51 DELACROIX RAPHAEL G 21 3:38:42
52 MOTTET RAPHAEL F 14 3:39:58
53 CORTET STEPHANE F 15 3:41:19
54 VOUILLON BERNARD G 22 3:44:35
55 VAN DER MEI JAAP H 8 3:44:37
56 WOHL JEAN-CLAUDE I 2 3:44:38
57 STIEVENARD PHILIPPE G 23 3:44:39
58 MICHOT DENIS I 3 3:44:46
59 GARDE JEAN-PAUL G 24 3:44:52
60 PICHET JEAN-MARC I 4 3:44:53
61 PROTOY AURELIEN E 10 3:45:06
62 MALUSSTIO MICHEL H 9 3:45:48
63 LEROY MAURICE H 10 3:45:49
64 VALLET GUILLAUME F 16 3:45:50
65 DUPUY SYLVAIN F 17 3:50:32
66 BARBIER PHILIPPE F 18 3:54:16
67 BOUCHER FREDERIC G 25 3:54:20
68 BABAD SYLVAIN E 11 3:54:26
69 SORIN PATRICK H 11 3:55:29
70 OGER THIERRY G 26 3:55:58
71 RAMON MIGUEL G 27 4:00:14
72 STATEMA REINIER G 28 4:03:10
73 MARIA DIDIER G 29 4:04:32
74 LECLERE LUDOVIC E 12 4:05:20
75 FONVIEILLE HENRI H 12 4:07:22
76 MARINOZZI FERDINANDO F 19 4:10:34
77 PETIT JEAN-LOUIS H 13 4:13:12
78 FRANCOIS JACQUES H 14 4:13:49
79 BRUET THIERRY G 30 4:14:33
80 BOSQUET YANICK I 5 4:15:23
81 NOIROT PATRICK H 15 4:15:40
82 STALDER SYLVIE B 1 4:17:09
83 ANGELINIADIS CATHERINE B 2 4:17:10
84 MAILLARD DANIEL G 31 4:17:13
85 MERCIER BRUNO H 16 4:17:19
86 SAUVAGE JEAN-CLAUDE H 17 4:20:24
87 CALLABRE JEAN-PAUL H 18 4:20:28
88 VALLEZ FRANCIS H 19 4:21:01
89 CARRE MICHEL G 32 4:21:31
90 MALCOIFFE FREDERIC G 33 4:21:39
91 GAUTHIER BRUNO H 20 4:21:44
92 BENOIT PATRICK G 34 4:22:08
93 DE BRUIN JEROEN G 35 4:22:29
94 DUCET ERIC F 20 4:22:49
95 JINGEAUD DANIEL H 21 4:23:16
96 LAMBERT PIERRE H 22 4:28:29
97 BOBEAU MICHEL H 23 4:28:32
98 MILLIET GILLES G 36 4:28:59
99 GOMES ANTOINE H 24 4:29:07
100 LABROSSE RAYMOND H 25 4:29:22
101 GIRY PHILIPPE H 26 4:30:03
102 ROUX CHRISTIANE C 1 4:31:05
103 ROUX ALAIN H 27 4:31:07
104 RICHEROT ERIC G 37 4:34:50
105 DANGUIS SYLVAIN F 21 4:37:53
106 JOURAVLENKO FREDERIK F 22 4:48:26
107 MARY PATRICK H 28 4:49:49
108 NININO CHRISTOPHE G 38 4:50:54
109 TEUBEN TON I 6 4:53:28
110 PERRIN CHRISTIAN H 29 4:55:03
111 DE BRUYNE LAURENT G 39 4:56:20
112 AROLES DOMINIQUE H 30 4:56:22
113 ARNOUX BENOIT G 40 4:57:10
114 BOURRIOT JEROME F 23 4:59:23
115 MOLTZER FRANS I 7 5:12:03
116 BILON CLAUDE G 41 5:30:55

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!