Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> Les Copains 2008 : Résultats du 124 km

Class Nom-Prénom ... Cat C.cTemps .........Dip
1 PONCET ANTOINE C 1 03:33:19:7 Or
2 BERGERARD MICKAEL Z 1 03:36:14:7 Or
3 BROCHOT BERTRAND C 2 03:36:24:1 Or
4 ROMELLI SAMUEL E 1 03:37:30:7 Or
5 LAGRANGE MARC F 1 03:37:31:8 Or
6 MALLET ALEXANDRE C 3 03:37:32:3 Or
7 VERDIER MARC F 2 03:37:33:4 Or
8 TOMBELAINE REGIS G 1 03:37:34:2 Or
9 DUPUIS DIDIER E 2 03:40:51:2 Or
10 CEDRE DAVID C 4 03:42:35:1 Or
11 MONTIGAUD PIERRE C 5 03:42:36:4 Or
12 DOMMAIN LAURENT D 1 03:42:37:3 Or
13 MOUSSIER ARNAUD C 6 03:42:40:2 Or
14 GERBAUD LAURENT D 2 03:43:02:1 Or
15 MESTADIER PASCAL E 3 03:43:02:6 Or
16 GUILLAUMONT CYRIL D 3 03:43:04:2 Or
17 BODAZ JEAN CLAUDE D 4 03:43:06:7 Or
18 GONCALVES SERGE E 4 03:43:07:1 Or
19 LAURENTCEDRIC D 5 03:45:31:7 Or
20 CORREAS LIBERTO H 1 03:45:35:2 Or
21 FAURE JACKY E 5 03:47:41:3 Or
22 CHAVE JULIEN C 7 03:47:41:5 Or
23 BEAUFILS CHRISTOPHE D 6 03:48:37:7 Or
24 RUET JULIEN C 8 03:48:38:5 Or
25 MENINI CHRISTOPHE C 9 03:48:38:8 Or
26 VERSTRAETEN BERT C 10 03:48:40:2 Or
27 BORDERIE DANIEL G 2 03:48:41:5 Or
28 LAISSU YVES G 3 03:48:48:0 Or
29 VERNE FLORENT D 7 03:48:49:9 Or
30 BERNARD MICHEL F 3 03:48:50:9 Or
31 MONGLON ERIC D 8 03:48:54:1 Or
32 CHAVET BELOT E 6 03:48:56:5 Or
33 MARTAUD ERIC F 4 03:51:44:5 Or
34 PINCON JEAN BAPTISTE C 11 03:51:45:9 Or
35 CERVANTES JEAN CHRISTOPHE C 12 03:52:22:5 Or
36 FERNANDEZ DANIEL F 5 03:52:23:7 Or
37 SIMON YVON D 9 03:52:24:1 Or
38 BLANCHOZ JEAN PHILIPPE E 7 03:52:24:8 Or
39 DECONIHOUT OLIVIER D 10 03:52:26:1 Or
40 GUENE MICHEL H 2 03:52:26:3 Or
41 AVERTY STEPHANE D 11 03:52:26:7 Or
42 GAILLARD PASCAL E 8 03:52:27:9 Or
43 CORNU MAURICE H 3 03:52:28:1 Or
44 NADREAU LAURENT D 12 03:52:28:9 Or
45 BOUVIER BERNARD G 4 03:52:30:0 Or
46 BOIVIN CHRISTOPHE E 9 03:52:32:9 Or
47 NOURY DOMINIQUE G 5 03:52:39:1 Or
48 CHARRIER MICHAEL D 13 03:52:46:9 Or
49 LACARIN PASCAL E 10 03:53:39:8 Or
50 GILBARDIE PATRICK E 11 03:54:30:9 Or
51 LEBAUD GERARD H 4 03:54:32:1 Or
52 MAISONNEUVE THIERRY D 14 03:54:55:4 Or
53 BATHIE DAVID D 15 03:55:33:9 Or
54 CHIZAT MAURICE I 1 03:55:34:7 Or
55 MARTY ARNAUD E 12 03:56:17:3 Or
56 BRIOT JEAN PAUL F 6 03:56:17:9 Or
57 GRIMAULT SEBASTIEN D 16 03:56:19:5 Or
58 COLLIN SAMUEL C 13 03:56:20:2 Or
59 LE PRIOL HUBERT F 7 03:56:20:4 Or
60 VALLIN THOMAS C 14 03:56:21:3 Or
60 AUGEREAU ERIC F 8 03:56:21:3 Or
62 MAILLOT PIERRE F 9 03:56:24:5 Or
63 VALLIN BENOIST Z 2 03:56:27:9 Or
64 VEYRAC GERARD H 5 03:56:29:4 Or
65 DOS SANTOS JOSE E 13 03:56:31:2 Or
66 VAURE ERIC D 17 03:57:33:3 Or
67 THEPAUT GUY H 6 03:58:02:9 Or
68 AME PHILIPPE F 10 03:59:16:4 Or
69 CHAPIGNAC JEAN PAUL H 7 03:59:53:2 Or
70 LAVET JEAN LUC F 11 03:59:59:9 Or
71 RIVOIRE ALBAN D 18 04:00:07:8 Or
72 LHOPITEAU FRANCK D 19 04:00:11:8 Or
73 VIAL PASCAL F 12 04:00:13:8 Or
74 STANESCO JOEL H 8 04:00:27:4 Or
75 MOROS SYLVAIN D 20 04:01:13:1 Or
76 REMOND SEBASTIEN D 21 04:01:45:9 Or
77 PRIEUR YVES D 22 04:01:53:9 Or
78 GRANET LIONEL D 23 04:02:09:2 Or
79 DUCHIRON JEAN PAUL G 6 04:02:26:2 Or
80 BOUCHET GERARD I 2 04:02:29:2 Or
81 BOULEUX DENIS F 13 04:02:29:3 Or
82 BOUQUET FRANCK D 24 04:02:29:7 Or
83 GILBARDIE FABIEN D 25 04:03:23:4 Or
84 MERCIER OLIVIER D 26 04:03:25:7 Or
85 JANICOT JEAN MARC F 14 04:03:26:9 Or
86 TARDY JEAN PIERRE F 15 04:03:29:4 Or
87 BRUNET DONATIEN C 15 04:03:31:2 Or
88 LAFFAYE BERNARD H 9 04:03:33:6 Or
89 ROLLAND BERNARD I 3 04:03:34:6 Or
90 SANTER ANNE PAULINE A 1 04:03:37:1 Or
91 BOILLON MARCEL F 16 04:03:37:7 Or
92 BOEDEC PASCAL Z 3 04:03:39:4 Or
93 AUBERT LAURENT D 27 04:03:39:7 Or
94 DELARBRE DOMINIQUE G 7 04:05:21:6 Or
95 TERRASSON VINCENT E 14 04:05:26:1 Or
96 DUPONT BRUNO E 15 04:05:35:5 Or
97 GROS STEPHANIE A 2 04:05:37:5 Or
98 LEJEUNE SYLVAIN D 28 04:06:28:1 Or
99 PAQUET DAVID D 29 04:06:32:6 Or
100 CALORI PIERRE F 17 04:07:16:4 Or
101 DORNIER CLAUDE H 10 04:07:17:1 Or
102 PRIN GUENON GILLES F 18 04:07:17:2 Or
103 JAMMET CLAUDE H 11 04:07:17:7 Or
104 FUMERON OLIVIER D 30 04:07:18:9 Or
105 ASSE CHRISTOPHE C 16 04:08:06:8 Or
106 VIVION JEAN MARIE F 19 04:08:27:2 Or
107 JAMBRINA PENALDA J BAPTISTE C 17 04:08:29:1 Or
108 LAIBE CHRISTIAN F 20 04:10:04:4 Or
109 VALIERGUES ERIC D 31 04:10:08:8 Or
110 DEGACHE CHRISTIAN F 21 04:10:18:1 Or
111 LAFORGE SYLVAIN D 32 04:10:18:2 Or
112 LEMAIRE FABRICE D 33 04:10:19:1 Or
113 VIDALIE MICHEL H 12 04:10:19:3 Or
114 LAIGNEAU THIERRY D 34 04:10:19:6 Or
114 AUPETIT CEDRIC D 34 04:10:19:6 Or
116 DURAND THIERRY F 22 04:10:23:1 Or
116 ROFFET LOIC C 18 04:10:23:1 Argent
118 CAPRA HERVE E 16 04:10:25:5 Or
119 RIGON RENAUD H 13 04:10:49:3 Or
120 CHARVIN CLAUDE G 8 04:10:50:6 Or
121 CHADUIRON PASCAL D 36 04:10:54:6 Or
122 TEZE JULIEN C 19 04:11:22:8 Argent
123 AZAIS OLIVIER E 17 04:11:47:2 Or
124 PIOT FABIEN E 18 04:11:49:6 Or
125 LAMSTAES STÉPHANE D 37 04:11:52:9 Or
126 TARDIVAT JEAN PAUL H 14 04:11:54:5 Or
127 CHAZELLE FERNAND I 4 04:11:56:5 Or
128 DRIGEARD JACQUES G 9 04:11:58:5 Or
129 BONHEUR PATRICK F 23 04:12:01:8 Or
130 VERNE FREDERIC E 19 04:12:08:9 Or
131 MOIROUX PASCAL E 20 04:12:10:2 Or
132 AUJARD DAVID D 38 04:12:48:8 Or
133 LE DISEZ DOMINIQUE F 24 04:13:10:4 Or
134 FIZAINE MATHIEU C 20 04:13:14:9 Argent
135 DESHOULIERES MICHEL G 10 04:13:21:1 Or
136 DESHOULIERES FRANCIS F 25 04:13:21:7 Or
137 DELAYGUE EMMANUEL C 21 04:13:23:2 Argent
138 BUHLER NOEL H 15 04:13:24:1 Or
139 GRAND GILLES D 39 04:13:27:2 Or
140 TOURLAN SÉBASTIEN C 22 04:14:10:4 Argent
141 PETIT ANDRE I 5 04:14:36:9 Or
142 BEAUDOIN PIERRE E 21 04:14:42:8 Or
143 MULS GUILLAUME E 22 04:14:43:6 Or
144 BENEDICTO JULIETTE A 3 04:14:51:6 Or
145 ROCHE JEREMIE C 23 04:15:12:6 Argent
146 BOULEUX PATRICE E 23 04:15:17:5 Or
147 BOULEUX BENOIT E 24 04:15:18:6 Or
148 PONTVIANNE DIDIER E 25 04:15:20:2 Or
149 MARECHAL MATHIEU D 40 04:15:21:4 Or
150 ROCHARD FRANÇOIS E 26 04:15:21:8 Or
151 PONTVIANNE DENIS D 41 04:15:22:1 Or
152 RIBEYRE GILLES D 42 04:15:52:7 Or
153 MONTIGNY ALAIN Y 1 04:15:55:6 Or
154 POISSONNET JAMES I 6 04:16:01:4 Or
155 DEBUS ARMAND I 7 04:16:25:6 Or
156 GUIRAND HERVE E 27 04:16:30:6 Or
157 RIGON MARCEL G 11 04:16:31:9 Or
158 TREILLON THIERRY G 12 04:16:32:4 Or
159 VACHER DAVID D 43 04:16:59:6 Or
160 RIAL RENE I 8 04:17:02:1 Or
161 COPIE PHILIPPE E 28 04:17:04:3 Or
162 AUBERGER JACKY I 9 04:17:47:2 Or
163 PERINI ARNAUD F 26 04:17:48:7 Or
164 MICHALON HERVE D 44 04:17:50:3 Or
165 LAPALONCY DAVID D 45 04:17:52:7 Or
166 CHAPUT CHRISTELLE A 4 04:18:22:1 Or
167 PIPIER DAMIEN C 24 04:18:23:2 Argent
168 PREAUD ROBERT H 16 04:18:24:6 Or
169 LORY MICHEL F 27 04:18:26:4 Or
170 MONIER DANIEL G 13 04:18:26:6 Or
171 TOURATON FABRICE E 29 04:18:27:1 Or
172 BONNEFOY CLAUDE H 17 04:18:27:4 Or
172 LEBLANC SERGE G 14 04:18:27:4 Or
174 MALAVAL AGNES A 5 04:18:27:5 Or
175 MALASSENET ALAIN G 15 04:19:27:9 Or
176 BEAUBRUN CHRISTOPHE H 18 04:19:35:1 Or
177 GIBSON PAUL E 30 04:19:55:4 Or
178 NATIVEL LAURENT PASCAL D 46 04:20:01:7 Argent
179 WILSON DUNCAN D 47 04:20:18:8 Argent
180 SIVADE SERGE F 28 04:20:21:2 Or
181 MOURIN CAMILLE H 19 04:20:21:9 Or
182 YLLA LAURENT D 48 04:20:22:5 Argent
183 PREAUX GUILLAUME C 25 04:20:25:1 Argent
184 BOULZAT BERNARD F 29 04:20:28:7 Or
185 LAHOUZE PATRICK C 26 04:20:58:1 Argent
186 POMPONIO ANTONIO E 31 04:21:53:7 Or
187 RODIER GILLES D 49 04:22:15:4 Argent
188 GROLIER JEAN FRANCOIS E 32 04:22:29:7 Or
189 MONTANGON PIERRE C 27 04:22:40:9 Argent
190 CORTET STEPHANE D 50 04:22:42:5 Argent
191 LEGRET PHILIPPE E 33 04:23:01:1 Or
192 DUTANG GERARD I 10 04:23:21:7 Or
193 MARTIN FREDERIC E 34 04:23:26:1 Or
194 PICHAND YVES I 11 04:23:27:8 Or
195 PAPKE ALAIN E 35 04:23:39:3 Or
196 BARON PHILIPPE D 51 04:23:59:6 Argent
196 RESSICAUD CHRISTIAN F 30 04:23:59:6 Or
198 DUCLAUT YVES E 36 04:24:22:5 Or
199 PAGNIEZ DOMINIQUE E 37 04:24:24:5 Or
200 GLEIZAL FLORENT C 28 04:24:27:3 Argent
201 DUMEIGE CHRISTOPHE E 38 04:24:30:3 Or
202 PICKERING BRIAN G 16 04:24:31:7 Or
203 DARTHOS BRUNO G 17 04:24:32:4 Or
204 COUDERT SERGE F 31 04:24:34:4 Or
205 GANDIA PHILIPPE E 39 04:24:35:1 Or
206 CLAMOUSE JEROME D 52 04:24:35:9 Argent
207 PERRONIN FRANCOIS E 40 04:25:55:4 Or
208 COSSOUL JEAN PIERRE G 18 04:27:10:5 Or
209 BETHISY JEAN CLAUDE H 20 04:27:11:4 Or
210 VILLESANGE JEAN PIERRE F 32 04:27:36:8 Or
211 BARD CEDRIC D 53 04:27:39:8 Argent
212 DOMINICUS MART F 33 04:28:15:9 Or
213 PLANCHON THIERRY D 54 04:28:18:4 Argent
214 NICOLAS JEAN CLAUDE H 21 04:28:22:9 Or
215 MOLLE ALAIN G 19 04:28:24:9 Or
216 METAIS PHILIPPE F 34 04:28:27:2 Or
217 AULAGNE NICOLAS D 55 04:28:32:3 Argent
218 CHOVET GILLES H 22 04:28:36:8 Or
219 HARDY PHILIPPE G 20 04:29:04:4 Or
220 BERAUD FRANÇOIS F 35 04:29:05:1 Or
221 ROSE BERTRAND E 41 04:29:06:2 Or
222 GRIMAULT FRANCIS F 36 04:29:34:1 Or
223 THOMASSERY BERNARD G 21 04:29:45:7 Or
224 DUPIN GUY H 23 04:29:50:8 Or
225 BESSON LAURENT D 56 04:29:56:8 Argent
226 MARTIN JEAN MICHEL E 42 04:30:22:6 Argent
227 GOMEZ MARCEL I 12 04:30:35:7 Or
228 MARCONNET PAUL G 22 04:30:37:1 Or
229 LEVASSEUR JEAN PIERRE G 23 04:30:49:9 Or
230 MERE EMMANUEL E 43 04:30:55:1 Argent
231 PINAUD JULIEN C 29 04:30:56:8 Argent
232 ROUSSEL PHILIPPE E 44 04:31:01:9 Argent
233 FAURE LAURENT E 45 04:31:02:6 Argent
234 DELZANGLE BERNARD F 37 04:31:04:4 Or
235 PAILLARD LAURENT D 57 04:31:05:9 Argent
236 ROUSSEL XAVIER D 58 04:31:08:2 Argent
237 DUMONT ARNAUD D 59 04:31:08:4 Argent
238 GOURBEYRE GEORGES I 13 04:31:09:4 Or
239 BERTHELIN CHRISTOPHE E 46 04:31:09:8 Argent
240 BOULZAT SYLVAIN F 38 04:31:10:4 Or
241 LABBAYE EMILE I 14 04:31:10:7 Or
242 POINTUD SERGE G 24 04:31:14:1 Or
243 ROUSSEAU PATRICK G 25 04:31:16:9 Or
244 LAGGER GÉRARD I 15 04:31:17:1 Or
245 OLIVIER JEAN PIERRE H 24 04:31:19:1 Or
246 BURET PATRICK G 26 04:31:21:4 Or
247 DUPUIS GEORGES I 16 04:31:23:8 Or
248 FOLTETE JEAN CLAUDE F 39 04:31:31:1 Or
249 PINATEL ANTOINE G 27 04:31:51:5 Or
250 GANNE JEAN MARC E 47 04:32:24:2 Argent
251 PERAT FLORENT D 60 04:32:52:9 Argent
252 NORGIEUX JEAN PIERRE I 17 04:33:20:3 Or
253 TOURNEREAU CLAUDE H 25 04:33:38:9 Or
254 BELLEMIN ERIC F 40 04:33:42:9 Or
255 JEAN MICHEL H 26 04:33:43:8 Or
256 TACHEIX RICHARD D 61 04:34:11:5 Argent
257 ZYBURA GEORGES F 41 04:34:26:3 Or
258 MALVAL GUILHAUME C 30 04:34:31:6 Argent
259 WEISSENBACHER SYLVAIN H 27 04:34:43:4 Or
260 ROMBEAUT HANS I 18 04:34:44:2 Or
261 LOVERA PIERRE I 19 04:34:44:8 Or
262 PACHOT SYLVAIN F 42 04:34:55:7 Or
263 SALETTE ALEXANDRE H 28 04:35:36:2 Or
264 VINCENT BERNARD H 29 04:35:37:7 Or
265 LAROUDIE GILLES E 48 04:35:38:1 Argent
266 GAYARD SERGE F 43 04:35:38:9 Or
267 CHARREL DIDIER F 44 04:35:41:1 Or
268 CLAIN DENIS D 62 04:36:24:3 Argent
269 BIAUNIER JEAN MARIE F 45 04:36:28:3 Or
270 BERTHELOT JOEL G 28 04:36:36:4 Or
271 PLE CHARLES E 49 04:36:56:8 Argent
272 RAMPAL CLAUDE G 29 04:37:04:3 Or
273 SAILLARD MICHEL F 46 04:37:15:1 Or
274 LANCELLE GILLES H 30 04:37:28:4 Or
275 GRANET JEAN CHARLES E 50 04:37:39:5 Argent
276 LOPES ANTONIO E 51 04:38:24:9 Argent
277 JACQUOT ROGER H 31 04:38:26:2 Or
278 PIREYRE JEAN CLAUDE H 32 04:38:26:7 Or
279 SIBAUD JEAN MARC E 52 04:38:33:3 Argent
280 TAILLANDIER YVES D 63 04:38:49:7 Argent
281 SAURA PHILIPPE F 47 04:38:50:2 Or
282 LAUTERFING NICOLAS D 64 04:38:51:7 Argent
283 PIERRE NATHALIE B 1 04:39:19:8 Or
284 LA BROUSSE BRUNO F 48 04:39:21:1 Or
285 SUAREZ BRUNO D 65 04:39:47:8 Argent
286 PINTO JOSE F 49 04:39:49:4 Or
287 FAVALESSA ARNAUD D 66 04:39:51:3 Argent
288 DEMARCY CLAUDE E 53 04:39:55:1 Argent
289 DEVAINE PASCAL D 67 04:40:09:1 Argent
290 RAYNAUD THIERRY D 68 04:40:20:9 Argent
291 CHIRAT ALAIN F 50 04:40:30:4 Argent
292 MOREAU PIERRE H 33 04:40:31:7 Or
293 BOUYSSE RENE I 20 04:40:33:3 Or
294 ROUET RENE H 34 04:40:34:4 Or
295 FAURE PHILIPPE F 51 04:40:34:8 Argent
296 PICARD BRUNO D 69 04:40:36:2 Argent
297 FAYDIT THIERRY D 70 04:40:36:6 Argent
298 CHAMPARNAUD JACQUES H 35 04:40:41:1 Or
299 OUELBANI SALIM I 21 04:40:45:7 Or
300 CHARLOIS ALAIN H 36 04:40:54:5 Or
301 CHASTEL ALAIN I 22 04:40:55:1 Or
302 HARNAIS CLEMENTINE A 6 04:41:18:8 Or
303 LUCAND BRUNO F 52 04:41:19:6 Argent
304 FORMENTIN GERARD H 37 04:41:20:4 Or
305 RIEUTORT PATRICK F 53 04:42:13:9 Argent
306 HENROTTE PHILIPPE D 71 04:42:19:2 Argent
307 HERMET GERARD H 38 04:42:38:5 Or
308 GOMEZ CHRISTIAN H 39 04:43:02:2 Or
309 CHAPUIS ROGER I 23 04:44:01:1 Or
310 ROBEQUAIN BENOIT D 72 04:44:16:5 Argent
311 RADOS IVAN I 24 04:44:17:4 Or
312 BARGET GUY I 25 04:44:24:8 Or
313 PAULON ERIC F 54 04:44:24:9 Argent
314 BOYER DIDIER F 55 04:44:26:4 Argent
315 KENNY PATRICK D 73 04:44:27:5 Argent
316 MARGERIT JEAN PAUL G 30 04:44:30:2 Or
317 AUPETIT ALAIN H 40 04:45:11:9 Or
318 COLUCCI MICHELLE B 2 04:45:25:4 Or
319 PRAT PIERRE H 41 04:45:30:4 Or
320 BORY MARC D 74 04:45:41:5 Argent
321 BROUILLET MARCEL F 56 04:46:09:9 Argent
322 ROUGERIE ALAIN H 42 04:46:13:7 Or
323 TIBLE MICHEL H 43 04:46:26:0 Or
324 PERRET ANNICK B 3 04:46:29:5 Or
325 MAVIER JEAN LUC G 31 04:47:04:3 Argent
326 GUILLOT SYLVAIN D 75 04:47:07:1 Argent
327 DESBUIS FRANCIS I 26 04:47:10:1 Or
328 DESBUIT FRANCK D 76 04:47:12:1 Argent
329 PLEPST ROBERT I 27 04:47:47:7 Or
330 PASCOT FRANCK H 44 04:47:56:3 Or
331 COLUCCI ALAIN F 57 04:48:01:9 Argent
332 CHAUBIRON JEAN PHILIPPE E 54 04:48:39:7 Argent
333 CARTRY MICKAEL D 77 04:49:29:1 Argent
334 SALLARD DANIEL H 45 04:49:32:1 Or
335 MAISSE BRUNO D 78 04:49:32:8 Argent
336 FERRY FERNAND I 28 04:49:38:9 Or
337 ROBIN NADINE B 4 04:49:40:7 Or
338 SAINT JOANIS ALAIN F 58 04:49:43:7 Argent
339 PATOUX CHRISTOPHE D 79 04:49:53:4 Argent
339 BEAL YVES F 59 04:49:53:4 Argent
341 VERNATON RENE I 29 04:50:40:8 Or
342 BARBONNAIS THIERRY E 55 04:52:44:9 Argent
343 RODRIGUEZ MICHEL F 60 04:52:50:3 Argent
344 SEVE BRUNO F 61 04:53:20:1 Argent
345 BECHADE RAYMOND H 46 04:54:00:7 Argent
346 DUFAL JACKY I 30 04:54:01:7 Or
347 MARCHAND JEAN MARC D 80 04:54:23:8 Argent
348 MINET JEAN PAUL F 62 04:54:24:6 Argent
349 VATINEL MICHEL I 31 04:54:27:1 Or
350 RANSON ISABELLE A 7 04:54:28:9 Or
351 GORAND JEAN MARC F 63 04:54:30:5 Argent
352 CECCARELLI FRANCK G 32 04:54:36:7 Argent
353 TERRET CHRISTIAN G 33 04:55:22:1 Argent
354 FILLOUX ALAIN H 47 04:55:24:4 Argent
355 CORTIAL MICHEL H 48 04:55:25:7 Argent
356 VOTTIER THIERRY G 34 04:55:27:7 Argent
356 BOURDETTE JEAN MARC E 56 04:55:27:7 Argent
358 BODIN JEAN PIERRE G 35 04:55:29:1 Argent
359 BÉNÉTULLIERE JEAN I 32 04:55:29:2 Or
360 LAROCHE JEAN PIERRE H 49 04:55:37:0 Argent
361 LE LAMER JACQUES I 33 04:55:44:7 Or
362 CHAUSSE PASCAL G 36 04:55:51:8 Argent
363 TONNEAU PATRICK G 37 04:56:30:1 Argent
364 VILLARD FRANCK I 34 04:56:31:7 Or
365 GAUDIN YVES D 81 04:56:34:8 Bronze
366 RICHARD FREDERIC E 57 04:56:40:9 Argent
367 BOIRAT ROGER H 50 04:56:45:3 Argent
368 DEMIAZ MAURICE I 35 04:56:47:8 Or
369 LORMIERES JOEL D 82 04:56:48:7 Bronze
370 TAVEAU NICOLAS E 58 04:57:19:9 Argent
371 ORIOL CLAUDE F 64 04:57:24:1 Argent
372 HONDET CHRISTIAN E 59 04:57:46:4 Argent
373 MOUET GERARD I 36 04:57:47:9 Or
374 JACOB CLAUDE I 37 04:57:48:6 Or
375 ESCAUDEMAISON ANDRE H 51 04:58:07:5 Argent
376 GAULTIER SERGE H 52 04:58:09:1 Argent
377 GRANIER DIDIER H 53 04:58:10:1 Argent
378 CHESSERON JEAN H 54 04:58:10:3 Argent
379 DELAMARRE BRUNO F 65 04:58:11:2 Argent
380 GUYONNET PAUL H 55 04:58:12:4 Argent
381 THOMAS JEAN PIERRE I 38 04:58:12:5 Or
382 TOURAILLE ALAIN H 56 04:58:58:4 Argent
383 DULICK GEORGES I 39 04:58:59:7 Or
384 MARIE GEORGES H 57 04:59:04:9 Argent
385 CAILLAUD LAURENT D 83 04:59:06:1 Bronze
386 COLLIN PATRICK G 38 04:59:44:9 Argent
387 CHAPUIS GERARD H 58 05:00:11:5 Argent
388 BRARD GÉRARD H 59 05:00:18:3 Argent
389 LEROY NICOLAS D 84 05:00:25:9 Bronze
390 CHARLES DIDIER F 66 05:00:42:5 Argent
391 BOUDEAUD GRÉGORY C 31 05:01:16:4 Bronze
392 MILLERET RICHARD D 85 05:01:17:5 Bronze
393 THEUILLON DAVID D 86 05:01:19:4 Bronze
394 AGNELOT EMMANUEL D 87 05:01:25:2 Bronze
395 FREITAS MANUEL F 67 05:01:30:5 Argent
396 GENTES MICHEL G 39 05:01:40:6 Argent
397 CHAMORET PASCAL C 32 05:02:24:5 Bronze
398 GROLLEAU JEAN PIERRE F 68 05:02:27:2 Argent
399 DELUZARCHE MICHEL H 60 05:02:54:2 Argent
400 MONDOUT JEAN CLAUDE F 69 05:03:03:5 Argent
401 LEVESQUE LUCIEN I 40 05:03:44:1 Or
402 FAUGEROLLES SOPHIE A 8 05:03:45:6 Argent
403 CHABANOLE VINCENT G 40 05:03:46:7 Argent
404 BURLAT JEAN YVES G 41 05:03:50:4 Argent
405 DUPUIS ERIC E 60 05:03:51:2 Argent
406 POURRAT MICHEL F 70 05:03:51:9 Argent
407 PORCHERON ALEXANDRE C 33 05:03:53:2 Bronze
408 GUERINEAU DIDIER E 61 05:03:55:5 Argent
409 AUCLAIR JEAN PIERRE F 71 05:04:11:7 Argent
410 CHOMIENNE DIDIER F 72 05:04:37:2 Argent
411 VERNATON ANDRE I 41 05:04:51:3 Or
412 BARAT EMILE H 61 05:05:55:4 Argent
413 CARTIER CHRISTIAN F 73 05:06:57:8 Argent
414 RECIPON RAYMOND G 42 05:06:58:9 Argent
415 SIEURAC FREDERIC D 88 05:07:08:1 Bronze
416 GRISO ANDRE G 43 05:07:08:4 Argent
417 PRAL RENE I 42 05:07:35:4 Or
418 BENE VERONIQUE B 5 05:07:38:3 Or
419 MERCIER JEAN PIERRE G 44 05:08:02:9 Argent
420 CATHALA HENRI I 43 05:08:30:0 Or
421 ANDES CHRISTIAN F 74 05:08:48:7 Argent
422 MOMOT LOUIS H 62 05:08:48:9 Argent
423 PERILLAUD XAVIER D 89 05:08:50:9 Bronze
424 ROBERT JEAN MICHEL Y 2 05:08:56:8 Or
425 CHOPIN CHRISTIAN F 75 05:08:59:3 Argent
426 GIRAL PHILIPPE D 90 05:09:02:4 Bronze
427 BARDI BERNARD I 44 05:09:24:4 Or
428 TARQUINI PIERRE F 76 05:09:26:2 Argent
429 DUBOIS JEAN LUC G 45 05:09:43:3 Argent
430 COMBEAU GILLES F 77 05:09:45:1 Argent
431 MARION CHRISTIAN G 46 05:10:14:9 Argent
432 VIVES QUEROL MARC D 91 05:10:50:1 Bronze
433 LAVIRON FRANCK D 92 05:10:52:1 Bronze
434 PIOT BERNARD G 47 05:10:57:1 Argent
435 LOUIS ALAIN G 48 05:11:03:1 Argent
436 KEHR EDWARD D 93 05:11:08:7 Bronze
437 MORESTIN FRÉDÉRIC D 94 05:11:09:4 Bronze
438 RANCON CLAUDE D 95 05:11:23:1 Bronze
439 COURTINAT JEAN FRANÇOIS E 62 05:11:23:3 Bronze
440 MATHON JEAN LOUIS F 78 05:12:19:7 Argent
441 REJASSE JEAN MAURICE G 49 05:12:21:9 Argent
442 MIOCHE GUY H 63 05:12:22:4 Argent
443 BRUNON ANDRE F 79 05:12:22:9 Argent
444 BOUTIN MARCEL I 45 05:12:27:5 Argent
445 CADORET ERIC E 63 05:13:32:7 Bronze
446 DESHARBES NICOLAS D 96 05:13:33:2 Bronze
447 DANNEAU PHILIPPE E 64 05:13:34:1 Bronze
448 PICKERING LESLIE I 46 05:13:54:4 Argent
449 MASSON BERNARD F 80 05:13:59:5 Argent
450 DECOMBE FRANCOIS F 81 05:14:16:3 Argent
451 VACHER ALAIN G 50 05:14:17:9 Argent
452 DUBOSCLARD GERARD F 82 05:14:25:9 Argent
453 LESORT YVES F 83 05:14:28:7 Argent
454 JAMEY PASCAL E 65 05:15:55:9 Bronze
455 BOYER NICOLAS C 34 05:16:12:9 Bronze
456 DUPONT PHILIPPE 2 F 84 05:16:22:4 Argent
457 FERRUCCI JEAN PIERRE G 51 05:16:27:6 Argent
458 BOUILLAUX CHRISTIAN H 64 05:16:30:5 Argent
459 FOUBERT DOMINIQUE G 52 05:16:32:4 Argent
460 DEVEAU MICHEL H 65 05:16:49:8 Argent
461 GIRAUD GILLES H 66 05:16:57:9 Argent
462 COUDERT DANIEL G 53 05:16:58:5 Argent
463 SHELDON GRAHAM F 85 05:17:02:2 Argent
464 BRUNO ALAIN G 54 05:18:00:5 Argent
465 PIERRE ERIC F 86 05:18:20:8 Argent
466 BOSDECHER ALAIN C 35 05:18:35:7 Bronze
467 BOUQUET CLAUDE F 87 05:18:49:8 Argent
468 PEYROUNAUD FERNAND I 47 05:19:08:2 Argent
469 JAMMES ERIC D 97 05:19:09:2 Bronze
470 LAGREVOL DANIEL H 67 05:19:42:2 Argent
471 BERRY FRANCOIS F 88 05:20:00:4 Bronze
472 LEUVREY MICHEL I 48 05:20:55:2 Argent
473 SOUILLAT STEPHANE D 98 05:21:02:3 Bronze
474 FARIBAULT MICHEL H 68 05:21:05:4 Argent
475 MOREAU ALAIN H 69 05:21:22:6 Argent
476 LERICHE PASCAL F 89 05:21:24:7 Bronze
477 MABILAT DOMINIQUE G 55 05:21:44:5 Argent
478 LELIEVRE DAVID C 36 05:23:09:9 Bronze
479 GAULTIER YANNICK Z 4 05:23:35:4 Bronze
480 ROUX JEAN JACQUES G 56 05:24:31:9 Argent
481 MAISONNY PAUL H 70 05:25:08:6 Argent
482 PELLETIER JEAN PIERRE I 49 05:25:09:4 Argent
483 CROS DIDIER H 71 05:25:09:6 Argent
484 BACHELIER JEAN DENIS H 72 05:25:10:2 Argent
485 ROMERO DANIEL I 50 05:26:35:2 Argent
486 RODDE ANDRE H 73 05:26:36:4 Argent
487 BARRIERE CHRISTIAN G 57 05:26:37:1 Argent
488 DANQUIGNY BERNARD I 51 05:27:29:2 Argent
489 BAUDOUIN SERGE I 52 05:27:30:5 Argent
490 MICARD SERGE F 90 05:27:31:1 Bronze
491 DURRIEU ALAIN H 74 05:27:33:6 Argent
492 FILLETON JEAN LUC F 91 05:27:34:6 Bronze
493 GRILLARD AYMERIC D 99 05:28:01:4 Bronze
494 GRILLARD SEBASTIEN D 100 05:28:01:5 Bronze
495 COIFFE PASCAL E 66 05:28:07:6 Bronze
496 HEURTIER JEROME D 101 05:28:31:5 Bronze
497 AUVINET NICOLAS D 102 05:28:32:5 Bronze
498 TROUVE MICHEL H 75 05:28:34:1 Argent
499 BOISSEUIL ROLAND H 76 05:28:55:2 Argent
499 FEISSAT THIERRY D 103 05:28:55:2 Bronze
501 TALON CLAUDE G 58 05:28:56:2 Argent
502 PEROT FRANCOIS I 53 05:28:57:1 Argent
503 LEMARIE JOEL G 59 05:29:08:4 Argent
504 CHAUDIER BERNARD I 54 05:29:13:1 Argent
505 PIAT JEAN MARC E 67 05:30:03:4 Bronze
506 AMEURLAIN JEAN LOUIS I 55 05:30:04:3 Argent
507 NICOLLO LAURENT E 68 05:30:05:6 Bronze
508 DUTILLEUL GONZAGUE F 92 05:30:08:3 Bronze
509 THELY PATRICK F 93 05:30:09:1 Bronze
510 GUILLAUMONT CHRISTIAN H 77 05:31:09:1 Argent
511 VIGNE MARC G 60 05:31:13:1 Bronze
512 METOUX DOMINIQUE F 94 05:31:16:7 Bronze
513 VINCENDEAU GILDAS H 78 05:31:18:9 Argent
514 BRYON BERNARD I 56 05:31:59:0 Argent
515 DEGACHE SIMON C 37 05:33:36:5 Bronze
516 CHANDANSON MICHEL F 95 05:33:46:9 Bronze
517 BUSSET GUY H 79 05:33:53:1 Argent
517 BUSSET RENÉ H 79 05:33:53:1 Argent
519 BUSSET SERGE E 69 05:33:54:2 Bronze
520 DUPONT PHILIPPE E 70 05:33:58:4 Bronze
521 DHUMES PATRICE F 96 05:34:11:3 Bronze
522 GALVAING GUY F 97 05:34:26:1 Bronze
523 TOUREAUD CHRISTIAN G 61 05:34:27:2 Bronze
524 STIEBER JEAN PAUL I 57 05:34:44:2 Argent
525 BUVAT PHILIPPE E 71 05:35:40:5 Bronze
526 LAMY BERTRAND D 104 05:36:35:1 Bronze
527 MELAYE JEAN MARC G 62 05:36:52:6 Bronze
528 SAGNARDON MAURICE I 58 05:36:53:1 Argent
529 AUBAC JACQUES I 59 05:36:55:1 Argent
530 FOURDRAINE LUC G 63 05:36:58:8 Bronze
531 ROSNET PIERRE H 81 05:37:03:9 Bronze
532 BELIEN DANIEL I 60 05:37:22:5 Argent
533 MESMIN YVES H 82 05:37:25:6 Bronze
534 DUBOUCHAUD GUY H 83 05:37:26:8 Bronze
535 SKWERES FRANÇOIS G 64 05:38:03:3 Bronze
536 BRUYERE JACKY I 61 05:38:19:1 Argent
537 ROTAT MARC H 84 05:38:50:8 Bronze
538 JAULNEAU BERTRAND D 105 05:39:55:1 Bronze
539 LETARTRE DOMINIQUE G 65 05:39:56:4 Bronze
540 DARNAUD ANDRE I 62 05:39:57:3 Argent
541 MINARD YVES I 63 05:40:02:1 Argent
542 SABLAYROLLES CEDRIC D 106 05:40:04:1 Bronze
543 DECORPS MICHEL G 66 05:40:08:6 Bronze
544 GODET RICHARD G 67 05:40:10:6 Bronze
545 DALMAIS GEORGES F 98 05:40:32:1 Bronze
546 QUINTARD FRANCIS I 64 05:40:36:4 Argent
547 VARNIER SERGE I 65 05:42:38:2 Argent
548 POLLIN BRUNO F 99 05:42:48:6 Bronze
549 MICHEL HUBERT G 68 05:42:54:4 Bronze
550 SABOT ALAIN G 69 05:42:56:5 Bronze
551 CHASTAING ALAIN G 70 05:43:09:2 Bronze
552 GUIBERT PIERRE YVES H 85 05:44:23:4 Bronze
553 BACHELIER MICKAEL D 107 05:44:58:4 Bronze
554 DUCROTOY HERVÉ F 100 05:44:59:6 Bronze
555 BERNARD EMMANUELLE A 9 05:45:17:1 Bronze
556 VIGNAUD DOMINIQUE F 101 05:48:42:9 Bronze
557 PAGES ERIC F 102 05:48:43:8 Bronze
558 OURY FRANÇOIS XAVIER F 103 05:48:48:1 Bronze
558 THIBOUD JEAN LUC F 103 05:48:48:1 Bronze
560 ROUX GILLES G 71 05:49:34:8 Bronze
561 ALBARET CHRISTINE B 6 05:49:42:5 Argent
562 OFFNER PASCAL F 105 05:50:27:1 Bronze
563 SMOLAREK CHRISTIAN G 72 05:51:09:6 Bronze
564 SILVESTRE SIAZ PIERRE G 73 05:51:31:2 Bronze
565 MARECHAL ANTOINE C 38 05:51:32:0 Bronze
566 DURAND PIERRE ERIC E 72 05:51:42:9 Bronze
567 DELHOMMEAU ALAIN H 86 05:51:48:9 Bronze
568 GIGOT JEAN FRANCOIS G 74 05:52:17:8 Bronze
569 CASIER CHRISTIAN G 75 05:54:06:2 Bronze
570 GIRY CLAUDINE B 7 05:54:09:2 Argent
571 THIERY DOMINIQUE H 87 05:55:27:1 Bronze
572 QUERCY STEPHANE D 108 05:59:29:6 Bronze
573 CHAIZE LAURENT D 109 05:59:32:1 Bronze
574 MIRA ERIC E 73 05:59:46:4 Bronze
575 GUYOT MICHELE B 8 06:00:07:0 Argent
576 GEORGEAULT DOMINIQUE B 9 06:00:12:5 Argent
577 GEORGEAULT PIERRE I 66 06:00:16:5 Bronze
578 CARTIER JEAN H 88 06:00:39:5 Bronze
579 DURAND ALBERT G 76 06:00:58:0 Bronze
580 TARDY CHRISTIAN H 89 06:01:03:4 Bronze
581 CHEVALEYRIAS FREDERIC E 74 06:01:39:8 Bronze
582 BADET PASCAL E 75 06:01:41:2 Bronze
583 COUVILLERS GERARD H 90 06:02:07:9 Bronze
584 MUIR ANDREW D 110 06:02:34:6 Bronze
585 TRILLAT MARIE CLAUDE B 10 06:02:45:8 Argent
586 CEYTE HENRY H 91 06:04:13:8 Bronze
587 LIENS ROLAND G 77 06:04:16:3 Bronze
588 AYMARD PATRICK G 78 06:04:19:7 Bronze
589 OLIVES GISÈLE B 11 06:04:21:8 Argent
590 MAURIN DAMIEN C 39 06:04:22:4 Bronze
591 GUITTARD FRANCK E 76 06:04:23:3 Bronze
592 MAURIN PHILIPPE G 79 06:04:24:2 Bronze
593 BECKER LEOPOLD Y 3 06:04:24:5 Argent
594 SAEZ DE IBARRA ANTONIO H 92 06:04:27:3 Bronze
595 NIATI HAKIM E 77 06:04:29:1 Bronze
596 JOUANDON LAURENT E 78 06:04:31:1 Bronze
597 JAMMES DANIEL F 106 06:09:16:9 Bronze
598 VAVRILLE MICHEL I 67 06:11:31:5 Bronze
599 COUPVENT XAVIER D 111 06:12:49:8 Bronze
600 BROCHERIOU FREDERIC D 112 06:15:43:7 Bronze
601 SURREL YVAN F 107 06:18:31:9 Bronze
602 HENAULT DOMINIQUE G 80 06:19:57:8 Bronze
603 BESSON JEAN CLAUDE I 68 06:19:59:4 Bronze
604 EICHHORST CHRISTINE B 12 06:20:52:2 Argent
605 AUTOMNE SYLVETTE B 13 06:20:55:3 Argent
606 ODIN JEAN PAUL D 113 06:20:56:1 Bronze
607 ALAZARD JOSÉ G 81 06:21:03:8 Bronze
608 COURIVAUD JEAN FRANCOIS F 108 06:26:39:4 Bronze
609 FEISSAT RENE I 69 06:26:40:6 Bronze
610 BOUQUET DANIEL F 109 06:26:44:4 Bronze
611 FORESTIER JEAN CLAUDE H 93 06:26:44:6 Bronze
612 REY ERIC E 79 06:28:32:1 Bronze
613 MARTIN PASCAL E 80 06:28:32:3 Bronze
614 MALCANGI VINCENT E 81 06:28:32:7 Bronze
615 SEPTIER PHILIPPE F 110 06:32:44:3 Bronze
616 MASSET PASCAL F 111 06:33:19:3 Bronze
617 FOUREL LAURENT E 82 06:33:23:2 Bronze
618 VILLAIN MAURICE I 70 06:35:03:5 Bronze
619 KHAMALLAH LAKDAR H 94 06:42:22:1 Bronze
620 BOUDOT JOEL H 95 06:42:23:1 Bronze
621 MARQUES JOSE F 112 06:44:08:6 Bronze
622 IQUILLE JEAN LOUIS G 82 06:46:01:5 Bronze
623 SAURET CHRISTIAN I 71 06:46:06:1 Bronze
624 ALVES DINIS ANTONIO E 83 06:48:51:4 Bronze
625 JUBIN YVES F 113 06:51:38:9 Bronze
626 GRZAMBAL MIECZYSLAW I 72 06:54:18:1 Bronze
627 BEAULATON GEORGES I 73 06:54:21:1 Bronze
628 DUMAS ROBERT I 74 06:54:21:9 Bronze
629 BOUKHALFA JACKY H 96 06:54:23:6 Bronze
630 KAPALA THIERRY F 114 06:54:24:7 Bronze
631 PAGES MICHEL F 115 06:54:25:8 Bronze
632 GANEM MARC G 83 06:55:25:1 Bronze

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!