Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> Les Copains 2008 : Résultats du 72 km

Class Nom-Prénom ... Cat C.cTemps .........Dip
1 BRUHAT THIERRY D 1 02:10:27:8 Or
2 DIONNET SEBASTIEN D 2 02:10:29:3 Or
3 LACROIX PATRICK E 1 02:10:31:3 Or
4 DELON ERIC F 1 02:10:34:0 Or
5 DELAIRE FREDERIK D 3 02:12:09:2 Or
6 IGONIN RICHARD E 2 02:16:02:1 Or
7 NIVOT PASCAL F 2 02:16:37:1 Or
8 ROZWADOWSKI ANTOINE C 1 02:16:38:1 Or
9 VAZ EMMANUEL D 4 02:18:28:9 Or
10 REIGNIER ERIC C 2 02:18:33:1 Or
11 JACQUEMOND CYRIL C 3 02:19:12:5 Or
12 POTY HENRY H 1 02:21:22:6 Or
13 TAILLANDIER BERNARD F 3 02:22:33:1 Or
14 HERNANDEZ GREGORY D 5 02:23:59:6 Or
15 FAYOLLE JEAN MICHEL D 6 02:24:06:1 Or
16 PERRAUD ERIC D 7 02:24:06:5 Or
17 GROSS GERARD F 4 02:24:09:3 Or
18 ROUSSET ROGER H 2 02:24:17:1 Or
19 GOMEZ FRANCK D 8 02:25:18:2 Or
20 GIDEL GUY G 1 02:25:18:5 Or
21 MOINGS DIDIER E 3 02:25:21:0 Or
22 ZIMA DAVID D 9 02:27:36:3 Or
23 RUZZA YVES F 5 02:28:42:2 Or
24 SOULARD CHRISTIAN G 2 02:29:17:5 Or
25 FERNANDEZ LUIS E 4 02:30:02:8 Or
26 PELLETIER JULIEN C 4 02:30:05:1 Argent
27 GIRIN BERNARD G 3 02:30:25:9 Or
28 MOINARD CHRISTIAN H 3 02:30:28:3 Or
29 GUTIERREZ SIMON D 10 02:31:12:3 Argent
30 GUTIERREZ JEAN MANUEL 2 D 11 02:31:13:6 Argent
31 FABREGOULE ERIC E 5 02:31:15:7 Or
32 NADALLE FABRICE E 6 02:31:18:5 Or
33 BATTUT THIERRY E 7 02:31:22:4 Or
34 AUDEBERT HENRI I 1 02:33:21:0 Or
35 VILLIERS CHRISTOPHE D 12 02:33:58:7 Argent
36 SIMOND GUY F 6 02:34:41:1 Or
37 NEBOUT DANIEL G 4 02:34:46:1 Or
38 PIERRE JEAN MARC H 4 02:36:28:1 Or
39 FABRY PIERRE G 5 02:36:44:2 Or
40 PEYROT RAYMOND I 2 02:36:49:7 Or
41 FILLION SEBASTIEN D 13 02:36:53:1 Argent
42 COGNET GÉRARD G 6 02:38:47:9 Or
43 GIOVANNONE BRUNO G 7 02:40:00:1 Or
44 LAURENDON JEAN CLAUDE D 14 02:40:10:5 Argent
45 MOLLE LINA B 1 02:40:39:5 Or
46 JAMOT LAURENT D 15 02:40:42:5 Argent
47 BAZINETTE MICHEL G 8 02:40:43:1 Or
48 PREBET PHILIPPE F 7 02:41:40:9 Or
49 AUBERT ARNAUD D 16 02:42:09:1 Argent
50 CHADEFAUX JEAN BAPTISTE G 9 02:42:52:9 Or
51 DOUBRE THIERRY E 8 02:42:54:5 Argent
52 GRANGEON EMMANUEL C 5 02:43:05:5 Argent
53 DIF CHRISTOPHE E 9 02:44:08:3 Argent
54 GONON PIERRE D 17 02:44:17:5 Argent
55 CHATAING DOMINIQUE E 10 02:44:19:9 Argent
56 CELLIER CHRISTOPHE D 18 02:45:07:9 Argent
57 RENAUD CYRILLE D 19 02:45:34:8 Argent
58 NIER MICHEL I 3 02:45:41:6 Or
59 MARTIN GILLES H 5 02:45:44:5 Or
60 RULL CHRISTIAN G 10 02:45:54:5 Or
61 RIVOLLIER PATRICE D 20 02:45:57:4 Argent
62 RASSET STEPHANE E 11 02:46:06:2 Argent
63 FARIGOULES JEROME C 6 02:46:41:5 Bronze
64 TORSIELLO ROCCO G 11 02:46:43:6 Or
65 MORLET PASCAL E 12 02:47:00:8 Argent
66 MORLET FREDERIC D 21 02:47:02:3 Argent
67 BELLON BRUNO D 22 02:47:11:5 Argent
68 MALVEAU MICHEL I 4 02:47:19:8 Or
69 BELLACLAS PIERRE YVES E 13 02:48:46:9 Argent
70 CERVANTES MICHEL G 12 02:49:43:2 Or
71 PERAT DANIEL I 5 02:50:07:3 Or
72 TRIOULLIER ERWAN D 23 02:50:17:8 Bronze
73 KERDRAON JEAN JACQUES G 13 02:50:56:6 Argent
74 GRAS BRUNO E 14 02:51:15:1 Argent
75 VEGA ALBERT E 15 02:51:31:2 Argent
76 SABY RENÉ I 6 02:51:34:0 Or
76 BITH JEAN PIERRE G 14 02:51:34:0 Argent
78 AUBINEAU CHRISTOPHE D 24 02:51:34:4 Bronze
78 HENRY PASCAL F 8 02:51:34:4 Argent
80 CHEVALIER PHILIPPE F 9 02:51:34:5 Argent
80 MICHAUD GÉRARD E 16 02:51:34:5 Argent
82 BODIN ANNICK B 2 02:51:34:7 Or
83 KIEFFER JACQUES H 6 02:51:37:1 Or
84 OUARED MALEK E 17 02:51:38:3 Argent
85 PEREZ NADIA A 1 02:51:39:8 Or
86 CHAMPALLE PASCAL F 10 02:51:48:4 Argent
87 CHAMPALLE CHRISTELE A 2 02:51:48:6 Or
88 REGAZZONI LAURENT D 25 02:53:02:6 Bronze
88 ARNOUX SEBASTIEN D 25 02:53:02:6 Bronze
90 NIVET PIERRE D 27 02:53:21:5 Bronze
91 MARTIN ROBERT E 18 02:53:22:7 Argent
92 GERACI VINCENT H 7 02:53:23:5 Or
93 DELEEGHER JEAN LUC F 11 02:53:40:9 Argent
94 RAVEL GUY H 8 02:53:47:6 Or
95 JAMON HUBERT G 15 02:54:06:9 Argent
96 BOREL DAVID D 28 02:54:55:1 Bronze
97 SIGHI CYRIL D 29 02:55:01:7 Bronze
98 MARTIN PHILIPPE D 30 02:55:03:7 Bronze
99 FLORYSIACK ROLAND H 9 02:55:06:7 Or
100 ROYANNAIS PASCAL F 12 02:55:07:1 Argent
101 BATHIER LAURENT E 19 02:55:12:7 Argent
102 PERSONNE SYLVAIN D 31 02:55:48:2 Bronze
103 JEANNEROD JEAN CLAUDE F 13 02:55:56:0 Argent
104 LAIME DENIS H 10 02:57:45:8 Or
105 ZUCCALLI CHRISTIAN F 14 02:57:54:3 Argent
106 VERISSIMO CYRIL E 20 02:58:18:2 Argent
107 BERAUD JACQUES F 15 02:58:21:1 Argent
108 POYET ALBERT I 7 02:58:42:3 Or
109 CHEVALIER ERIC D 32 02:58:54:7 Bronze
110 BEAL JULIEN C 7 02:58:55:5 Bronze
111 MEYER ERIC E 21 02:58:57:1 Argent
112 FARGEOT DANIEL H 11 02:58:58:4 Or
113 FREYDEFONT JEAN I 8 02:59:25:1 Or
114 ROUSSEL PATRICE D 33 02:59:27:4 Bronze
115 PICHON SERGE G 16 03:00:47:8 Argent
116 CHAVALLARD CHRISTIAN G 17 03:00:48:5 Argent
117 VAILLER PIERRE G 18 03:00:49:9 Argent
118 ARTAUD MICHEL G 19 03:01:21:6 Argent
119 ARTAUD CLAUDINE B 3 03:01:22:1 Or
120 COUDERETTE MICHEL I 9 03:01:34:6 Or
121 MANTOUX PIERRE H 12 03:01:53:2 Or
122 NARCE PHILIPPE E 22 03:02:05:7 Bronze
123 GOUTTE CHRISTIAN F 16 03:03:44:3 Argent
124 POULET BERNARD I 10 03:03:51:3 Or
125 AYME MICHEL H 13 03:03:53:8 Or
126 TARRIT JEAN BAPTISTE C 8 03:04:13:8 Bronze
127 MAZZUCHELLI FRANCOIS I 11 03:04:31:8 Or
128 GUIBERT STEPHANE C 9 03:04:37:6 Bronze
129 FERET PASCAL D 34 03:04:42:0 Bronze
130 POSSE NADEGE A 3 03:05:17:9 Or
131 POSSE SERGE G 20 03:05:21:9 Argent
132 DEAT PATRICK F 17 03:05:47:6 Bronze
133 MAHI NORDINE D 35 03:05:57:1 Bronze
134 NADREAU JACQUES G 21 03:05:58:4 Argent
135 CABANNE BERNARD G 22 03:06:00:3 Argent
136 BRIARD GUY G 23 03:08:12:1 Argent
137 NIVET RENE I 12 03:08:19:1 Or
138 BOUMAZA MOUSSA E 23 03:08:50:5 Bronze
139 LAGARDE THIERRY E 24 03:09:22:2 Bronze
140 TRILLAT JEAN PIERRE I 13 03:09:29:8 Or
141 MASCLAUX RAOUL G 24 03:10:03:0 Argent
142 VERDIER PIERRE I 14 03:10:05:9 Or
143 GARNIER DOMINIQUE H 14 03:10:20:4 Argent
144 CHASTAGNAC XAVIER C 10 03:11:02:9 Bronze
145 AHON DIDIER D 36 03:11:30:1 Bronze
146 CLEMENT GILLES E 25 03:11:30:8 Bronze
147 BARBOSA ARMINDO F 18 03:11:43:2 Bronze
148 CHANTRAINE JOËLLE B 4 03:11:48:5 Or
149 MOISSON MICHEL H 15 03:11:52:7 Argent
150 GROS FRÉDÉRIC F 19 03:12:33:6 Bronze
151 VERGES JEAN I 15 03:12:35:7 Or
152 FRITISSE MICHEL G 25 03:12:36:7 Argent
153 FRITISSE BENOIT C 11 03:12:38:8 Bronze
154 JOYAS SANCHEZ FRANCIS H 16 03:12:43:1 Argent
155 LE GOUX MICHEL G 26 03:12:52:9 Argent
156 MISSIER JEAN JACQUES E 26 03:12:53:9 Bronze
157 PISANIELLO MICHEL H 17 03:12:56:8 Argent
158 PAYAN LIONEL E 27 03:12:58:1 Bronze
159 SABOURIN YVES H 18 03:13:00:9 Argent
160 BEGON ERIC F 20 03:13:44:4 Bronze
161 RUNCK MANFRED F 21 03:14:02:5 Bronze
162 BEAL DENIS F 22 03:14:05:5 Bronze
163 GALLEGO JOSÉ H 19 03:15:01:9 Argent
164 DAUTRY BERNARD H 20 03:15:03:3 Argent
165 DAURIAT DOMINIQUE G 27 03:15:03:7 Bronze
166 COULHON NORBERT H 21 03:15:08:4 Argent
167 JOUVET BERNARD E 28 03:16:03:5 Bronze
168 AUBERT CLAUDE I 16 03:16:16:4 Or
169 THIODAT NICOLAS C 12 03:16:21:6 Bronze
170 THUAUD JACKY G 28 03:16:53:4 Bronze
171 DALBEPIERRE DANIEL H 22 03:16:53:8 Argent
172 FOLLET SERGE H 23 03:16:58:7 Argent
173 FROLON GABRIEL I 17 03:17:45:3 Or
174 VIDAL DA GAMA JOAQUIM D 37 03:19:49:4 Bronze
175 SOURDET BERTRAND I 18 03:19:53:7 Or
176 DARNE BERNARD G 29 03:19:55:7 Bronze
177 SCHWALLER DANIEL I 19 03:19:57:5 Or
178 DREZE ALAIN I 20 03:22:14:4 Argent
179 TARRY PIERRE F 23 03:22:44:1 Bronze
180 ROSSIGNOL XAVIER F 24 03:22:46:3 Bronze
181 MESPLES LILIAN D 38 03:22:48:1 Bronze
182 BRUGIERE JOEL F 25 03:22:49:7 Bronze
183 JOUANNEAU MICHEL I 21 03:23:09:4 Argent
184 DONNAT YVES E 29 03:23:15:3 Bronze
185 DIRIX JEAN RODOLPHE D 39 03:23:20:8 Bronze
186 CHAPAT BERNARD I 22 03:24:35:6 Argent
187 LASSALLE PATRICK F 26 03:24:44:1 Bronze
188 BLANQUET DANIEL I 23 03:24:46:1 Argent
189 LABBÉ PASCAL F 27 03:24:56:4 Bronze
190 MALASSAGNE JACKY I 24 03:25:14:4 Argent
191 MONOD CHRISTOPHE C 13 03:26:49:4 Bronze
192 MONOD ANTHONY D 40 03:26:50:8 Bronze
193 MONOD DENIS H 24 03:26:53:1 Argent
194 ROZIER CLAUDE G 30 03:28:59:1 Bronze
195 COMPTE ROLAND I 25 03:29:28:4 Argent
196 DIET ANDRE I 26 03:29:28:9 Argent
197 CALONNIER GEORGES H 25 03:29:34:6 Argent
198 KEBAILI PATRICK F 28 03:29:42:9 Bronze
199 BOYER FABRICE C 14 03:29:51:9 Bronze
200 CHAMBON CLAUDE F 29 03:29:56:1 Bronze
201 ARNOLD FRANCOIS H 26 03:30:48:5 Argent
202 REGUESSE YVES H 27 03:31:00:7 Argent
203 BAUDONNAT ANDRE I 27 03:31:01:3 Argent
204 BALFIN JEAN PAUL I 28 03:31:05:3 Argent
205 GRIMAUD CÉDRIC C 15 03:31:29:9 Bronze
206 POCHON MICHEL G 31 03:31:43:5 Bronze
207 LITTLE SUSAN B 5 03:31:45:8 Or
208 BOUYAT REGINE B 6 03:31:57:7 Or
209 BOUYAT JEAN MICHEL G 32 03:31:58:9 Bronze
210 LABBE CHRISTIAN H 28 03:32:37:5 Argent
211 ROUSSEAU MAURICE I 29 03:33:11:6 Argent
212 FAURE DAMIEN D 41 03:33:28:9 Bronze
213 DECALF LAURENT E 30 03:33:30:8 Bronze
214 BERTHET DOMINIQUE E 31 03:33:34:2 Bronze
215 VERNET LOUIS I 30 03:33:45:9 Argent
216 SANLAVILLE FABIEN D 42 03:33:47:4 Bronze
217 ANTOINAT PATRICK F 30 03:33:53:3 Bronze
218 MANTIN ROLAND G 33 03:33:58:6 Bronze
219 VALETTE MICHEL G 34 03:34:03:5 Bronze
220 GRENIER GUY H 29 03:34:19:1 Argent
221 JACQUEMIN GILLES G 35 03:34:23:1 Bronze
221 DEFRANOUX DANIEL G 35 03:34:23:1 Bronze
223 SIFREU ALAIN G 37 03:34:25:7 Bronze
224 BEAL JEAN LUC H 30 03:35:03:8 Bronze
225 BEAL FABIEN D 43 03:35:04:5 Bronze
226 FOUILLIT JOEL F 31 03:35:07:1 Bronze
227 PERRET PIERRE I 31 03:35:11:4 Argent
228 GIRARDIN MICHEL H 31 03:35:20:6 Bronze
229 RIVAL PIERRE E 32 03:36:56:2 Bronze
230 VIRICEL MAX E 33 03:37:00:1 Bronze
231 DEFRANOUX CLAUDINE B 7 03:37:20:4 Argent
232 TALLU MICHEL E 34 03:37:29:1 Bronze
233 HENRY PHILIPPE D 44 03:37:36:7 Bronze
234 FERRY DOMINIQUE E 35 03:38:58:2 Bronze
235 CONRIE LUCIEN I 32 03:39:52:3 Argent
236 CHOMETTE DANIEL I 33 03:40:08:4 Argent
237 TARROUX ROLAND I 34 03:40:27:2 Argent
238 PEILLON MICHELINE B 8 03:40:38:2 Argent
239 DROUHIN YVON F 32 03:40:40:5 Bronze
240 MELZASSARD MICHEL F 33 03:40:42:1 Bronze
241 DUBOST ALEXANDRE D 45 03:40:44:5 Bronze
242 DUBREUIL LAURENT E 36 03:40:46:8 Bronze
243 ROCHER NANCY B 9 03:40:49:1 Argent
244 GLENISSON JEAN I 35 03:41:09:9 Argent
245 LUINAUD ANDRE I 36 03:41:11:1 Argent
246 BOUTEILLER BERTRAND F 34 03:42:40:1 Bronze
247 TREMOLIERE ERIC D 46 03:43:26:3 Bronze
248 ENJOLRAS SEBASTIEN D 47 03:43:48:5 Bronze
249 GRAND EMMANUEL D 48 03:44:08:1 Bronze
250 LEONCE JEAN PHILIPPE E 37 03:44:11:5 Bronze
251 TOULOUZE DOMINIQUE G 38 03:44:54:0 Bronze
252 TOURNEBIZE LUCIEN H 32 03:44:58:1 Bronze
253 GOURBEYRE PATRICK G 39 03:45:22:2 Bronze
254 DUPIN BERNARD G 40 03:45:33:2 Bronze
255 CLEMENTE CHRISTINE B 10 03:45:46:1 Argent
256 TISSOT LAURENT H 33 03:45:49:2 Bronze
257 GIRARD DANIEL H 34 03:46:11:4 Bronze
258 ROBERT HENRI H 35 03:46:13:8 Bronze
259 CLAVEL PIERRE E 38 03:46:24:1 Bronze
260 FABRE ALAIN H 36 03:47:36:2 Bronze
261 BEAULIEU JOCELYNE B 11 03:47:55:2 Argent
262 COURIOL ROLAND D 49 03:47:57:8 Bronze
263 PICKERING ANITA B 12 03:48:03:3 Argent
264 BRUNEL JEAN CLAUDE I 37 03:48:48:5 Argent
265 JOUBERT CYRILLE D 50 03:49:25:5 Bronze
266 SOULIE VERONIQUE A 4 03:49:26:1 Bronze
267 VINCENT BRUNO F 35 03:50:54:8 Bronze
268 POMMEYROL CLAUDE G 41 03:50:57:3 Bronze
269 SICARD ALAIN G 42 03:52:15:4 Bronze
270 VINCENT RENE I 38 03:52:50:7 Bronze
271 VEYRET JACQUES H 37 03:56:38:7 Bronze
272 LOMBARD YVES F 36 03:57:30:1 Bronze
273 LOMBARD GILBERT G 43 03:57:33:3 Bronze
273 SERINDAT PAUL F 37 03:57:33:3 Bronze
275 LEROUGE SERGE H 38 03:57:35:1 Bronze
276 GUIMET CHARLES D 51 03:57:38:4 Bronze
277 GUIMET JOSEPH I 39 03:58:34:3 Bronze
278 ROBERT JACQUES G 44 03:58:41:7 Bronze
279 SENSE FRANÇOIS F 38 03:59:21:3 Bronze
280 CHAUVELOT PHILIPPE H 39 03:59:41:7 Bronze
281 RANGHEARD ALAIN H 40 04:00:13:4 Bronze
282 RANGHEARD DANIEL I 40 04:00:15:6 Bronze
283 VIPLE DOMINIQUE B 13 04:03:04:1 Bronze
284 GROS GUILLAUME C 16 04:03:09:8 Bronze
285 GONARD MARC H 41 04:03:12:8 Bronze
286 VIALLETON NICOLE B 14 04:03:44:7 Bronze
287 DEFOIS JEAN LOUIS G 45 04:03:45:3 Bronze
288 VIALLETON JEAN G 46 04:03:45:4 Bronze
289 MARTELLINO MARCEL I 41 04:03:48:4 Bronze
290 NORMANDIN BENOIT F 39 04:08:55:6 Bronze
291 LACAUD JACQUES H 42 04:12:15:8 Bronze
292 HENAULT MARTINE B 15 04:15:03:7 Bronze
293 BLANCHOZ PATRICIA B 16 04:15:28:3 Bronze
294 DUREAU CHRISTIAN I 42 04:16:34:2 Bronze
295 ROBERT CHRISTIAN H 43 04:22:07:6 Bronze
296 BEAL GILLES E 39 04:25:29:8 Bronze
297 JARSAILLON ANDRE F 40 04:37:15:0 Bronze
298 CAILLON PASCAL F 41 05:25:05:9 Bronze

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!