Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Saint Emilion Cyclo Tour 2008 : Résultats du 150 km

Class Nom-Prénom ... Cat C.cTemps .........Dip
1 FAURE Olivier D 1 04:04:06:5 Or
2 BAZZO Pierre G 1 04:04:08:8 Or
3 BRARD Alexandre Z 1 04:11:13:3 Or
4 BALLANGER Patrick Z 2 04:12:03:4 Or
5 CADO Daniel E 1 04:12:08:3 Or
6 THER Sebastien D 2 04:12:12:1 Or
7 MADERN Jean-Pierre E 2 04:12:38:5 Or
8 BONNETEAU Aurélien Z 3 04:13:20:7 Or
9 RICHARD Jean-Bernard Z 4 04:14:31:6 Or
10 CHAREIX Fabien Z 5 04:15:35:8 Or
11 PHILIPPEAU Christophe E 3 04:18:24:7 Or
12 GAUTHIER Guillaume C 1 04:18:41:7 Or
13 GENEX Philippe F 1 04:19:10:5 Or
14 MURAT Dominique F 2 04:19:13:7 Or
15 SOUBABERE Eric D 3 04:19:25:6 Or
16 PERRET Jean-Francois E 4 04:19:53:4 Or
17 BEGUIER Pierre F 3 04:20:10:1 Or
18 DEFAYE Jean-Paul E 5 04:20:11:6 Or
19 VENEL Hugues D 4 04:20:13:5 Or
20 DELIAS Guillaume C 2 04:20:15:2 Or
21 MAITRE Loic C 3 04:20:18:7 Or
22 PECQUEUR Didier F 4 04:20:21:9 Or
23 BAROTIN Francis F 5 04:20:23:9 Or
24 FEMANDY Francis E 6 04:21:12:4 Or
25 MONJOFFRE Eric F 6 04:21:29:4 Or
26 FLAMENT Laurent D 5 04:22:54:7 Or
27 GOUX Nicolas C 4 04:22:57:8 Or
28 DUFRESSE Christian H 1 04:23:20:1 Or
29 BEYLOT Frederic C 5 04:24:39:9 Or
30 BAILLIE Jean-Pierre H 2 04:24:41:4 Or
31 COMBRET Louis H 3 04:24:42:6 Or
32 GAUTRIAS Francis H 4 04:24:44:1 Or
33 ELIZAGERAY Raymond H 5 04:24:45:6 Or
34 DE WILDE Bruno D 6 04:24:48:3 Or
35 AUPY Bernard F 7 04:24:50:1 Or
36 COLOMBEAU Jean-Hugues G 2 04:24:51:5 Or
37 COUDERC Didier E 7 04:24:52:8 Or
38 COMAS DE MIRANDA Guy H 6 04:24:54:7 Or
39 GEOFFRE Laurent E 8 04:24:57:1 Or
40 DERIGNY Francois I 1 04:24:59:2 Or
41 COUQUIAUD Jean-Marc D 7 04:25:01:2 Or
42 BURGAUD Pascal D 8 04:25:18:3 Or
43 BARDE Bruno F 8 04:27:07:4 Or
44 GIRAUDEL Jean-Michel H 7 04:31:22:4 Or
45 PICHON Michel I 2 04:31:25:1 Or
46 PERIER Bernard G 3 04:31:26:7 Or
47 ALVAREZ David D 9 04:31:29:2 Or
48 BERTHOMIEU Lionel D 10 04:31:33:5 Or
49 WURTZ Eric E 9 04:31:35:3 Or
50 LETORD Christian H 8 04:31:40:9 Or
51 VEYSSERIE Yvan I 3 04:31:44:8 Or
52 INQUEL Gerard E 10 04:31:47:8 Or
53 HERAUDET Jacky H 9 04:31:50:2 Or
54 BAROTIN Yves G 4 04:31:53:7 Or
55 TOSCAN Raphaël D 11 04:32:00:5 Or
56 BONNET Renaud D 12 04:32:04:2 Or
57 MATHE Dominique G 5 04:32:06:6 Or
58 DUCHEMIN Henri H 10 04:32:11:1 Or
59 SABOURAUD Daniel G 6 04:32:16:1 Or
60 ROJO F 9 04:32:17:5 Or
61 AUBERT Roger F 10 04:32:20:8 Or
62 DAVID Armel F 11 04:32:25:9 Or
63 BIBENS Michel H 11 04:32:38:6 Or
64 DARMAILLACQ Jacques H 12 04:32:39:8 Or
65 ARBOUIN Stéphane D 13 04:32:50:7 Or
66 TAILLEBOIS Lionel F 12 04:32:58:8 Or
67 DUTHIL Philippe D 14 04:33:05:7 Or
68 MICHONNEAU Eric F 13 04:33:14:5 Or
69 TAYLOR Barry D 15 04:35:10:5 Or
70 PRUDENT Christophe E 11 04:35:31:3 Or
71 DAVOUST Andre I 4 04:35:57:2 Or
72 THIBAULT Jean-Noël G 7 04:36:05:1 Or
73 GARCIA Philippe F 14 04:38:30:5 Or
74 PANETIER Jean-Pierre F 15 04:38:35:6 Or
75 MAGNERON Olivier E 12 04:38:39:2 Or
76 SOUDAIN Stephane E 13 04:38:41:4 Or
77 DUCOUSSET Michel F 16 04:39:09:2 Or
78 CARRERE David D 16 04:42:50:1 Or
79 BERTIN Pascal F 17 04:42:52:2 Or
80 COUTELET Thierry F 18 04:43:01:6 Or
81 DESMET David D 17 04:43:08:8 Or
82 MATTIO Pascal E 14 04:43:17:7 Or
83 SUCRE Gerald D 18 04:44:02:4 Or
84 CONSTANT Christian H 13 04:44:21:5 Or
85 REY Patrick E 15 04:44:43:8 Or
86 BIAU Francis I 5 04:45:42:1 Or
87 CATROU Jean-Paul H 14 04:45:51:1 Or
88 GOLIN Gerard G 8 04:45:53:4 Or
89 FORT Patrick G 9 04:46:05:1 Or
90 PEGOURIE Jean-Michel F 19 04:46:07:3 Or
91 BRUT Patrick C 6 04:46:20:2 Or
92 LECAVELLIER Ludovic D 19 04:46:45:7 Or
93 POUPIN Stephane E 16 04:47:08:7 Or
94 BREJON Gerard H 15 04:48:02:1 Or
95 GRAND Jean-François E 17 04:48:07:3 Or
96 FLEURY Pierre F 20 04:48:08:9 Or
97 COUSSY Michel I 6 04:48:11:1 Or
98 GUERINEAU Alain H 16 04:48:14:0 Or
99 GARRIGUE Philippe F 21 04:48:54:5 Or
100 MARRY Emmanuel D 20 04:48:58:6 Or
101 GAUTHIER Denis E 18 04:49:03:9 Or
102 DELYON Bastien D 21 04:49:07:1 Or
103 DELIAS Patrick G 10 04:49:25:8 Or
104 MELAN Fabien E 19 04:49:33:3 Or
105 TOUVRON Robert H 17 04:49:51:5 Or
106 CAMPUS Emigliano G 11 04:49:54:1 Or
107 LEBUGLE Christophe E 20 04:49:55:9 Or
108 PELLETIER Patrick H 18 04:50:19:7 Or
109 MATHE Elisabeth B 1 04:50:23:9 Or
110 LAVAUD Jacques H 19 04:51:01:7 Or
111 BLONDEL Gérard H 20 04:51:10:1 Or
112 BAGAT Jeremy C 7 04:51:19:3 Or
113 PERRIER Christian H 21 04:51:49:1 Or
114 DUCASSE Gérard F 22 04:52:48:7 Or
115 JANNET Christophe E 21 04:52:52:1 Or
116 FERRARA Michel I 7 04:52:54:7 Or
117 GUIRAUD Laurent E 22 04:52:56:7 Or
118 SOULARD Jean-Claude D 22 04:53:35:8 Or
119 BOEREN Hubert I 8 04:53:50:6 Or
120 L’HERMINE Reynold H 22 04:54:29:8 Or
121 RANGIER Didier E 23 04:54:32:1 Or
122 BRACHET Patrice D 23 04:54:34:3 Or
123 GLENET Gabriel I 9 04:54:46:2 Or
124 AVRIL Henri E 24 04:56:09:6 Or
125 FOSSARD Alain G 12 04:57:08:5 Or
126 MORGENTHAUER Michel I 10 04:57:25:3 Or
127 CHARBONNET Alain G 13 04:58:28:2 Or
128 PERUCAUD Patrick E 25 04:59:02:9 Or
129 VERBRUGGHE Eric F 23 04:59:05:2 Or
130 FLEURAT Dominique E 26 04:59:06:9 Or
131 GORMAN Pascal E 27 04:59:08:5 Or
132 CHAMPEVAL Gérard G 14 04:59:10:5 Or
133 LACLAU Jean Pierre G 15 05:00:46:2 Or
134 CAGNIAT Christophe D 24 05:00:57:9 Or
135 SERINDAT Dominique D 25 05:01:14:2 Or
136 BAILLARGEAT Sébastien D 26 05:02:29:2 Or
137 JARLAND Eric D 27 05:03:58:4 Or
138 CLAISSE Marc H 23 05:04:51:6 Or
139 PASCAL Jean Paul I 11 05:04:53:6 Or
140 SENLANNES Jacques H 24 05:04:58:9 Or
141 PECQUEUR Jean-Pierre G 16 05:05:00:3 Or
142 GINTRAND Christine A 1 05:05:02:1 Or
143 ABADIE Claude G 17 05:05:03:5 Or
144 PIN Daniel G 18 05:05:30:5 Or
145 LEGUERN Sébastien D 28 05:07:50:9 Or
146 ROC Jean-Philippe C 8 05:07:54:7 Or
147 CRISTINA Christian F 24 05:07:56:1 Or
148 BLANC MAPPAS Alain D 29 05:07:58:8 Or
149 AVENET Alain G 19 05:08:32:2 Or
150 BARRAUD Michel F 25 05:08:57:1 Or
151 PIGET Jean-Claude I 12 05:09:31:6 Or
152 BLANCHET Joel H 25 05:09:58:6 Or
153 AVENET Joel H 26 05:10:12:1 Or
154 JOURDAN Daniel G 20 05:10:14:2 Or
155 MASSARIN Francis G 21 05:10:35:8 Or
156 LEBRUN Serge I 13 05:11:10:6 Or
157 SIGNOR Jean-Marie E 28 05:11:48:1 Or
158 GRICOURT Erick E 29 05:11:57:1 Or
159 MICHAUX Alain I 14 05:12:16:5 Or
160 TRIPOTEAU Denis F 26 05:12:22:8 Or
161 NAU Frederic D 30 05:13:02:9 Or
162 DIVRY Patrick G 22 05:13:05:9 Or
163 DEGAT Jacky F 27 05:13:18:9 Or
164 LATRILLE Dominique G 23 05:13:21:5 Or
165 DACOURREGE Patrick I 15 05:13:52:9 Or
166 BALDIN Jacques H 27 05:14:13:8 Or
167 VAN DEN BERG Henri C 9 05:14:30:4 Or
168 MORIN Stephane D 31 05:14:45:5 Or
169 BOISSINOT Jean-Noël E 30 05:14:53:4 Or
170 ROUTIS Georges I 16 05:14:56:3 Or
171 REGNIER Jean-Claude I 17 05:15:03:5 Or
172 LEFORT Pascal F 28 05:15:58:6 Or
173 MELON Michel I 18 05:16:28:9 Or
174 PRIGENT Didier G 24 05:17:51:3 Or
175 DUROSIE Gerard I 19 05:18:23:7 Or
176 CHAUVET Didier F 29 05:18:25:5 Or
177 CHASQUEIRA Joaquim G 25 05:18:36:9 Or
178 FOSSATI Claude I 20 05:18:50:8 Or
179 BILEAU Olivier E 31 05:20:03:6 Or
180 LAVAUD Serge H 28 05:20:46:8 Or
181 PROU Bernard I 21 05:20:55:8 Or
182 THER Jean-Claude I 22 05:21:16:7 Or
183 LAMBERT Francis G 26 05:21:36:6 Or
184 BERTAUDAU Paul F 30 05:21:50:4 Or
185 PERROCHEAU Lionel G 27 05:24:09:7 Or
186 SIMON Laurent F 31 05:24:18:4 Or
187 BIDET Robert H 29 05:25:14:2 Or
188 LAPOUYADE Gerard G 28 05:25:20:9 Or
189 DAVID Alain G 29 05:25:23:7 Or
190 BONNEFOND Adrien I 23 05:25:25:9 Or
191 RAMAUD Raymond H 30 05:25:54:3 Or
192 GAYERIE Jean-Marie F 32 05:27:05:1 Or
193 GOMILA Eric D 32 05:27:40:4 Or
194 TRIOLET Yves H 31 05:28:55:1 Or
195 TURPIN Franck E 32 05:30:35:1 Or
196 DUBEZ Claude H 32 05:30:56:2 Or
197 PRADEAU Stéphane F 33 05:32:16:1 Or
198 PAILLOU Michel I 24 05:32:22:1 Or
199 CHALOPIN Roland H 33 05:34:38:8 Or
200 CHALOPIN Claude I 25 05:34:40:1 Or
201 BERTHO Pascal E 33 05:34:41:6 Or
202 VERTADIER Jean Luc I 26 05:34:43:4 Or
203 GOMEZ Toni I 27 05:37:11:5 Or
204 NAVARRO Francis G 30 05:37:18:1 Or
205 PATIENT Jean-Paul G 31 05:37:30:1 Or
206 DAVID Alain F 34 05:39:48:5 Or
207 GALMOT Christophe E 34 05:39:52:3 Or
208 BARA Jean-Gérard E 35 05:40:27:1 Or
209 PARADIS Michel G 32 05:41:20:9 Or
210 GUENARD Christian G 33 05:41:22:3 Or
211 MARC Florence B 2 05:41:26:9 Or
212 LUIZ Patrick H 34 05:41:30:7 Or
213 SAMPIETRO Francois H 35 05:42:09:1 Or
214 DUCOURNEAU Jean-Christophe E 36 05:42:14:5 Or
215 MORVAN Sylvain D 33 05:42:18:8 Argent
216 BRUSSON Frederic D 34 05:42:56:6 Argent
217 CIGANA Christine B 3 05:44:44:9 Or
218 CIGANA Jean-François G 34 05:44:46:9 Or
219 CAVERT Jean Paul H 36 05:45:43:2 Or
220 DARRIEUMERLOU Jean-Marie F 35 05:46:25:4 Or
221 RAMBEAUD Bernard I 28 05:48:12:1 Or
222 MARC Christophe E 37 05:50:56:1 Argent
223 ROUS Roland I 29 05:51:20:6 Or
224 CHALANCON Paul D 35 05:56:53:9 Argent
225 POINT Guy H 37 05:58:29:2 Or
226 DUPIN Pierre-Dominique H 38 05:59:30:9 Or
227 LEBLANC Philippe G 35 06:03:23:8 Or
228 BEUNE Michel I 30 06:04:37:7 Or
229 PELLETAN Dominique G 36 06:04:39:6 Or
230 HAMM Francis I 31 06:04:40:7 Or
231 POLONI Jean-Pierre I 32 06:04:41:9 Or
232 GLIZE Michel G 37 06:04:43:6 Or
233 DUBEZ Francis H 39 06:04:45:8 Or
234 FENIE Christian I 33 06:04:48:3 Or
235 RICHARD Gilles G 38 06:04:50:1 Or
236 BARDINAUD Jean-Louis H 40 06:09:17:1 Or
237 ROUXEL Patrick G 39 06:09:39:8 Or
238 FOUNIER Alain I 34 06:11:00:0 Or
239 TROUVE Roland H 41 06:13:46:5 Or
240 DEVOS Guy G 40 06:18:18:6 Argent
241 RICHARD Thierry D 36 06:29:07:5 Argent
242 THOMAS Jacques H 42 06:37:04:7 Argent
243 LAFOND Jean-Luc I 35 06:37:10:6 Argent
244 CASTAING Odile B 4 06:37:12:7 Or
245 POUSSE Dominique H 43 06:40:59:2 Argent
246 GAULIER Daniel G 41 06:42:46:5 Argent

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!