Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> L’Enfer du Mont Tauch 2008 : Résultats du 135 km

Class NomPrénom ... Cat Temps ....... Moy ....Dip ...
1 HARTMANN Nicolas 1 04h10’17 32,36 OR
2 COLOM Marc 2 04h20’26 31,1 OR
3 BIAU Sebastien 3 04h22’07 30,9 OR
4 BIBET Laurent 1 04h22’35 30,85 OR
5 DAUMONT Bruno 2 04h23’04 30,79 OR
6 JARRY Alexis 4 04h25’00 30,57 OR
7 DEBEANE Laurent 5 04h25’55 30,46 OR
8 SIMATOS Gerald 6 04h28’09 30,21 OR
9 AMBLARD Nicolas 7 04h28’14 30,2 OR
10 PAGES Claude 1 04h29’33 30,05 OR
11 POHU Olivier 2 04h30’13 29,98 OR
12 OLIVE Aurelien 8 04h30’35 29,94 OR
13 LANDES Thibaut 9 04h30’38 29,93 OR
14 GIRALDI Théo 3 04h31’29 29,84 OR
15 BERGER Samuel 3 04h32’10 29,76 OR
16 HERNANDEZ Gilles 4 04h32’44 29,7 OR
17 REVERBEL Simon 5 04h32’57 29,68 OR
18 TIJOTTA Erik 4 04h33’13 29,65 OR
19 LAFFONT Xavier 6 04h34’06 29,55 OR
20 COUSTAL Mathieu 10 04h34’31 29,51 OR
21 THEFFO Jean-Pierre 5 04h35’32 29,4 OR
22 OURNIER Pierre 11 04h36’21 29,31 OR
23 BALAUDE Jeab 6 04h37’06 29,23 OR
24 GIRAUD-HERAUD Manuel 12 04h37’14 29,22 OR
25 TAISSE Frederic 7 04h38’12 29,12 OR
26 ESNAULT Stephan 13 04h38’18 29,11 OR
27 LE-GOC Yves 8 04h38’25 29,09 OR
28 BOUSQUET Jerome 7 04h38’36 29,07 OR
29 ZAKOUR Jacques 9 04h39’03 29,03 OR
30 GRANGER Jérome 10 04h39’10 29,01 OR
31 MAZET Roland 8 04h40’38 28,86 OR
32 THOMAS Vincent 14 04h41’13 28,8 OR
33 RUAULT Kevin 15 04h41’36 28,76 OR
34 ACEDO José 9 04h43’27 28,58 OR
35 LABADENS Cedric 16 04h43’35 28,56 OR
36 ISABAL Philippe 10 04h45’22 28,38 OR
37 LAFAURIE Jean 11 04h45’30 28,37 OR
38 PUGNET Alain 1 04h45’46 28,34 OR
39 AGNEL Stephane 12 04h46’56 28,23 OR
40 BEZE Steven 17 04h47’31 28,17 OR
41 JARRY Philippe 13 04h47’58 28,13 OR
42 CHAPEL Daniel 1 04h48’00 28,12 OR
43 GORGIEL Stephane 11 04h48’32 28,07 OR
44 VINCENT Hervé 14 04h48’48 28,05 OR
45 PERROT Stephane 15 04h49’55 27,94 OR
46 PORT Gregory 18 04h51’08 27,82 OR
47 DELQUIE Laurent 12 04h52’13 27,72 OR
48 BONNET Jean-Luc 13 04h53’10 27,63 OR
49 BOUSQUET Marc 2 04h53’17 27,62 OR
50 STIVAL Franck 14 04h53’24 27,61 OR
51 DREYER Nicolas 19 04h54’22 27,52 OR
52 ROBERT Lilian 16 04h54’28 27,51 OR
53 SAYSSET Karine 1 04h54’37 27,49 OR
54 CHASSARA François 17 04h56’10 27,35 OR
55 BANDOUX Gabriel 3 04h57’49 27,2 OR
56 BEAUMONT Jean-Marc 18 04h57’59 27,18 OR
57 BOT Raymond 19 04h58’59 27,09 OR
58 CHEYMOL Aurelien 20 04h59’49 27,02 OR
59 RIOUALL Jerome 15 05h00’21 26,97 AG
60 MARCHAND Christophe 16 05h01’13 26,89 AG
61 TAYSSE Franck 20 05h02’40 26,76 OR
62 CHABERT Thierry 21 05h03’12 26,72 OR
63 SOUBABERE Eric 22 05h03’17 26,71 OR
64 KSAVRELOF Marc 23 05h03’56 26,65 OR
65 MABILEAU Laurent 24 05h04’06 26,64 OR
66 LEBRUN Bernard 4 05h04’26 26,61 OR
67 CADRAN Lionel 17 05h05’02 26,55 AG
68 MENUEL Christian 5 05h07’14 26,36 OR
69 FRANCES Guy 2 05h08’16 26,28 OR
70 MOUILLARD Regis 25 05h08’40 26,24 OR
71 COUARRAZE Stephane 26 05h09’56 26,13 OR
72 TRONC Jean-Luc 6 05h10’08 26,12 OR
73 FERRER ALAIN 7 05h11’29 26 OR
74 BARBARIN Pierre 27 05h11’52 25,97 OR
75 BLANCHARD Patrick 28 05h12’14 25,94 OR
76 BONNIOL Jacques 3 05h13’49 25,81 OR
77 BAXELLERIE Christian 8 05h13’60 25,8 OR
78 PALÁ-VENDRELL Josep 29 05h14’33 25,75 OR
79 PASTUREL Jean-Louis 30 05h16’30 25,59 AG
80 LAVIGNE Claude 9 05h19’24 25,36 OR
81 CASSINOTTE Christophe 31 05h20’11 25,3 AG
82 DUSSART Pierre 18 05h20’15 25,29 AG
83 REYNAUD Richard 32 05h22’03 25,15 AG
84 VIZIER Jean-Michel 33 05h22’06 25,15 AG
85 LEBRAU Jean-Pierre 10 05h22’16 25,13 OR
86 DHELIN Claude 11 05h23’18 25,05 OR
87 PAGES Yves 34 05h24’18 24,98 AG
88 DELLONG Cyrille 21 05h24’22 24,97 AG
89 CASSIN Patrice 19 05h25’42 24,87 AG
90 MARRIOTT Richard 35 05h26’13 24,83 AG
91 MENAUD André 4 05h28’51 24,63 OR
92 JUILLARD Franck 20 05h29’48 24,56 AG
93 GONNOT Thierry 36 05h29’58 24,55 AG
94 BOETE Michel 5 05h30’01 24,54 OR
95 LORENZO-GOMEZ Emilio 24,54 AG 37
96 HAMPART Hervé 21 05h30’08 24,54 AG
97 MOYA Patrick 38 05h30’49 24,48 AG
98 RODIER Luc 39 05h33’36 24,28 AG
99 METAIS Sylvain 22 05h35’44 24,13 AG
100 BRASSELET Marc 6 05h36’22 24,08 AG
101 MANEZ Philippe 40 05h38’45 23,91 AG
102 LOPEZ-MONTERO Davi 41 05h38’53 23,9 AG
103 MACAGGI Enrico 42 05h39’10 23,88 AG
104 ALLEMAN Philippe 22 05h39’16 23,88 AG
105 DOSTES Max 7 05h39’27 23,86 AG
106 FERRERES Christian 12 05h41’14 23,74 AG
107 PEREZ José 43 05h43’45 23,56 AG
108 PUECH Gilles 13 05h44’38 23,5 AG
109 PAUSE Jean-Rémi 23 05h44’40 23,5 AG
110 NICOLLE Jean-Mary 8 05h48’53 23,22 AG
111 THEIS Ivan 44 05h49’20 23,19 AG
112 DULOUT Sophie 2 05h49’22 23,18 AG
113 DOUMENC Pierre 45 05h50’50 23,09 BZ
114 POIROU Sylveres 14 06h00’05 22,49 BZ
115 OLIVE André 9 06h01’42 22,39 AG
116 PLET Didier 46 06h04’14 22,24 BZ
117 PAUL Bernard 15 06h07’48 22,02 BZ
118 MOSSON Goeffroy 23 06h08’32 21,98 BZ
119 TEROITIN Olivier 24 06h13’43 21,67 BZ
120 MOSSON Aurelien 25 06h15’00 21,6 BZ
121 OSWALD Laurent 26 06h15’16 21,58 BZ
122 GUILLOBEZ Serge 10 06h20’25 21,29 BZ
123 HERNANDEZ-ARANDA Carlos 27 06h22’34 21,17 BZ
124 LEBRAU Martine 1 06h22’51 21,16 AG
125 NOËL Robert 11 06h23’05 21,14 BZ
126 PINSACH Joachim 12 06h25’34 21,01 BZ
127 BERRUX Alain 13 06h27’02 20,93 BZ
128 LACAN Charles 14 06h29’22 20,8 BZ
129 COULAUD Jean 47 06h36’17 20,44 BZ
130 JOFRE Fernand 15 06h39’59 20,25 BZ
131 LUBRANO Jean-Pierre 16 06h44’38 20,02 BZ

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!