Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Route des Helviens 2009 : Résultats du 103 km

ClNom.........Prénom.......Cat...C.c.....Temps...Moy...
1 GALLI Jérôme E 1 2:41:44 38,21
2 RODRIGUEZ Antonio G 1 2:41:47 38,20
3 DEKAEZMAKER Romain D 1 2:41:47 38,20
4 KOUYOUMAJIAN Rémy D 2 2:41:48 38,19
5 BALEZ Cédric D 3 2:41:48 38,19
6 EKINDJIAN Stéphane E 2 2:42:35 38,01
7 RIMOUX Sylvain D 4 2:44:04 37,66
8 ENTWISTLE Craig F 1 2:44:37 37,54
9 DE SAINT FUSCIEN Olivier D 5 2:44:53 37,48
10 MEJAT Yann E 3 2:44:55 37,47
11 MOYA Albert G 2 2:44:56 37,47
12 BERMEJO Jean-Claude E 4 2:44:56 37,47
13 BLANCHY Serge E 5 2:44:57 37,46
14 DANGIO Gérard G 3 2:44:57 37,46
15 CARRIER Boris F 2 2:44:57 37,46
16 MAILLARD Eric D 6 2:44:57 37,46
17 GULLON Gilles F 3 2:44:58 37,46
18 VAGALIER Stéphane E 6 2:44:59 37,46
19 DONZELLI Brice D 7 2:44:59 37,46
20 LINQUETTE Bertrand F 4 2:44:59 37,46
21 GIANNOLI Pascal F 5 2:45:00 37,45
22 VINCENT Jean-François F 6 2:45:00 37,45
23 ORIVELLE Vincent D 8 2:45:00 37,45
24 VETTOR Thierry F 7 2:45:00 37,45
25 DALMASSO Christophe F 8 2:45:01 37,45
26 GRAZIANO Bernard G 4 2:45:01 37,45
27 OURNIER Pierre D 9 2:45:01 37,45
28 JEANJEAN Eric F 9 2:45:01 37,45
29 EL AMRI Mohamed F 10 2:45:01 37,45
30 MAURIN Laurent E 7 2:45:02 37,44
31 BARTHELEMY Bernard F 11 2:45:03 37,44
32 BRUTTOMESSO Daniel G 5 2:45:03 37,44
33 HERNANDEZ Franck E 8 2:45:09 37,42
34 BERBIGUIER Jacques G 6 2:45:15 37,40
35 NENZI Jacques F 12 2:45:20 37,38
36 ABATE Ludovic D 10 2:45:29 37,34
37 PASTRE Nicolas D 11 2:45:46 37,28
38 CORREAS Liberto I 1 2:46:03 37,22
39 CLAUZEL Christophe F 13 2:48:06 36,76
40 DEL DO Serge F 14 2:48:08 36,75
41 DELEUZE Jean-Marie G 7 2:48:08 36,75
42 ROSA Johann D 12 2:48:11 36,74
43 CHEVALLIER Sébastien D 13 2:48:13 36,74
44 GAUBERT Gilles D 14 2:48:14 36,73
45 AT Frédéric E 9 2:48:17 36,72
46 STEHLIN Clément D 15 2:48:18 36,72
47 FATTORE Raymond H 1 2:48:21 36,71
48 MARSEILLES Jean-Paul I 2 2:48:22 36,71
49 RUIZ René J 1 2:48:23 36,70
50 BONVALOT David D 16 2:48:23 36,70
51 FOROT Yves I 3 2:48:51 36,60
52 BEAUQUIS Jean-Claude I 4 2:48:55 36,59
53 FABRE Olivier E 10 2:49:06 36,54
54 CASAGRANDE Armand I 5 2:49:27 36,47
55 GILLES Stéphane E 11 2:50:50 36,17
56 JUAN Frédéric F 15 2:50:52 36,17
57 GOURON Michel G 8 2:50:52 36,17
58 QUINTANA Jérôme E 12 2:50:52 36,17
59 ARTIAGA Patrick G 9 2:50:58 36,14
60 PLANTIN Richard E 13 2:53:12 35,68
61 BONHOMME Patrice G 10 2:53:17 35,66
62 MOULIN William E 14 2:53:24 35,64
63 LEMBLE Boris D 17 2:53:31 35,61
64 BARBANSON Alain G 11 2:54:07 35,49
65 CHAPEL Fabien F 16 2:54:17 35,46
66 DAMAS Jao H 2 2:54:24 35,43
67 BOUSQUET Marc H 3 2:54:30 35,41
68 PONOT Cédric D 18 2:55:04 35,30
69 BOURGEDIS David F 17 2:55:13 35,27
70 DEROITE Laurent F 18 2:55:15 35,26
71 BANON Jean-Louis G 12 2:55:17 35,26
72 RIFFARD Franck F 19 2:55:17 35,25
73 MOUYART Frédéric E 15 2:55:18 35,25
74 NOHARET Michel G 13 2:55:19 35,25
75 TAILLAND Jean-Philippe G 14 2:55:23 35,24
76 TARDY Jean-Luc G 15 2:55:27 35,22
77 BOUSHON Patrick F 20 2:55:36 35,19
78 ROQUE Eric G 16 2:55:39 35,18
79 VOIRY Richard E 16 2:55:39 35,18
80 ROGIER Dominique H 4 2:56:10 35,08
81 FISCHER Christophe D 19 2:57:27 34,82
82 LEVASSEUR Jean-Pierre H 5 2:58:42 34,58
83 JAARSMA Fred J 2 2:58:45 34,57
84 CHABOT Gilles I 6 2:58:46 34,57
85 CANONGE Raymond K 1 2:58:46 34,57
86 BARDE Jean-Charles J 3 2:58:46 34,57
87 FERRERE Gérard J 4 2:58:50 34,55
88 GIORGI Sylvain H 6 2:58:50 34,55
89 MOUNIER Roger J 5 2:58:50 34,55
90 ANTONIALI Michel H 7 2:58:51 34,55
91 MAT Jacques J 6 2:58:51 34,55
92 HOUDEBINE René J 7 2:58:53 34,55
93 VUILLOD Michel K 2 2:58:54 34,54
94 CAPELIER Philippe H 8 2:59:14 34,48
95 DUPUIS Georges L 1 2:59:34 34,41
96 MAURICE Michel I 7 2:59:51 34,36
97 GLAUDEL Jean-Eric F 21 3:00:51 34,17
98 DUMAS Stéphane E 17 3:00:55 34,16
99 DELAUZUN Bruno F 22 3:01:49 33,99
100 PASCAL Fabrice D 20 3:01:51 33,98
101 HENNION Cédric E 18 3:01:53 33,98
102 PEYRO Michel G 17 3:01:55 33,97
103 CHEYNEL Jacques G 18 3:01:55 33,97
104 ZANNETTACCHI Bruno G 19 3:01:56 33,97
105 COPPOLA Gérarld D 21 3:02:42 33,83
106 LACOUR LAURENT F 23 3:02:42 33,82
107 DUPOUX Philippe F 24 3:02:48 33,81
108 CHARDES Christophe E 19 3:02:49 33,80
109 ARTIGLIERI Bruno G 20 3:02:58 33,77
110 BEAU Frédéric G 21 3:03:18 33,71
111 HUET Jean-Charles I 8 3:04:11 33,55
112 COLLOMB Julien D 22 3:04:54 33,42
113 MARTIN Bruno F 25 3:04:57 33,41
114 CALLEDE Damien F 26 3:04:58 33,41
115 HUGUES Michel G 22 3:04:59 33,41
116 GAUTHIER Emmanuel E 20 3:05:02 33,40
117 COUDERC Lionel E 21 3:05:08 33,38
118 DELEPINE Jean-Roland G 23 3:05:08 33,38
119 DELARBRE Jean-Philippe G 24 3:05:09 33,38
120 PESENTI Isabelle C 1 3:05:09 33,38
121 LAFUENTE Christophe F 27 3:05:15 33,36
122 CHABBERT Henri-Noël H 9 3:05:19 33,35
123 DUPLAND Maurice K 3 3:05:22 33,34
124 MAURAT Marc E 22 3:06:11 33,19
125 LE MERER Pierre H 10 3:07:01 33,04
126 BERTHELIER Charly H 11 3:08:23 32,80
127 LAMBERT Michel J 8 3:08:25 32,80
128 NICOLLE Jean-Mary J 9 3:08:27 32,79
129 KSAVRELOF Marc H 12 3:08:28 32,79
130 DANIS Pascal I 9 3:08:29 32,79
131 CHARRIN Jérôme D 23 3:09:36 32,59
132 DALVERNY Frédéric E 23 3:09:55 32,54
133 GARCIA Nardo K 4 3:12:50 32,05
134 KEEUX Gérard H 13 3:12:54 32,04
135 BEN Abdeslem J 10 3:12:56 32,03
136 MAURICE Robert I 10 3:12:58 32,03
137 MAURAS Didier G 25 3:13:47 31,89
138 PECH Francis I 11 3:14:57 31,70
139 COLLOMB Pierre I 12 3:14:59 31,69
140 DONZELLI Gilbert H 14 3:15:52 31,55
141 DA SILVA Eduardo H 15 3:17:05 31,36
142 LE HERISSE Jacques J 11 3:17:05 31,36
143 TURK Albert I 13 3:17:07 31,35
144 CHABAUD Emile H 16 3:17:09 31,35
145 GUILLEMOTONIA Jean F 28 3:18:11 31,18
146 GAFFET Laurent E 24 3:18:23 31,15
147 HEIMBURGER Bernard E 25 3:21:00 30,75
148 RAY Georges I 14 3:21:40 30,64
149 GAFFET Jean-Claude K 5 3:21:46 30,63
150 PAPON Georges I 15 3:22:20 30,54
151 BOCCHI Stéphano G 26 3:22:22 30,54
152 GINOUX Frédéric E 26 3:23:47 30,33
153 PLANTIN Roger J 12 3:24:53 30,16
154 DUCHAUSSOY Jean-Jacques I 16 3:25:53 30,02
155 MOUCHE Jean-Yves K 6 3:26:15 29,96
156 HAMAIDE Eric G 27 3:26:27 29,93
157 FAYARD Christian F 29 3:26:28 29,93
158 PETIT Jérôme E 27 3:26:32 29,92
159 ALBINET Claude J 13 3:27:09 29,83
160 KWASNY Stanislas J 14 3:27:21 29,80
161 ESTEVE Christian I 17 3:27:24 29,80
162 BENOIT Patrick G 28 3:27:35 29,77
163 BIARD Agnès C 2 3:27:57 29,72
164 GRENIER Maurice J 15 3:29:15 29,53
165 THEILER Valèrie B 1 3:29:55 29,44
166 DUCROS Daniel G 29 3:30:18 29,39
167 DELAUZUN Christian H 17 3:32:55 29,02
168 PESCE Paul E 28 3:35:37 28,66
169 PONGE Jacky G 30 3:37:32 28,41
170 BOURDA Olivier E 29 3:37:37 28,40
171 PROVOST Jean-Pierre G 31 3:40:16 28,06
172 GRENIER Christine C 3 3:40:28 28,03
173 BERRUS Eric G 32 3:41:49 27,86
174 HENRY Gérard G 33 3:42:18 27,80
175 MAURIN Julien H 18 3:42:19 27,80
176 BALOY Jean-David G 34 3:42:30 27,77
177 BENOIT Guy L 2 3:42:50 27,73
178 CROUZET Christian H 19 3:43:10 27,69
179 BERRUS Coralie C 4 3:43:16 27,68
180 COURCELLE André J 16 3:45:47 27,37
181 PORTALEZ Jean-Luc H 20 3:46:09 27,33
182 PIAT Roseline C 5 3:48:15 27,07
183 PIAT Claude H 21 3:51:20 26,71
184 PACHET/PERRIER Sylvia/Michel TANDEM 1 3:56:26 26,14
185 SEGUY Michel I 18 3:57:04 26,07
186 SICRE Christophe E 30 4:04:43 25,25
187 SERON Amador K 7 4:05:15 25,20
188 HOUDEBINE Jean-Pierre J 17 4:06:50 25,04
189 HAMARD Ernest K 8 4:07:38 24,96
190 CROUZET René J 18 4:12:12 24,50
191 ROCHER Patrice G 35 4:12:54 24,44
192 KHORDJ Sid Ahmed F 30 4:16:00 24,14
193 QUILLERE Philippe F 31 4:16:08 24,13
194 DALEY Richard G 36 4:16:15 24,12
195 CHATAIN Marie-Hélène C 6 4:16:15 24,12
196 LAYRIS Charles H 22 4:41:46 21,93

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !